Yemin Dizisi Analizi ve Tüyoları (Yemin 123.-124.-125. Bölüm Özeti)

Son haftalarda ne yazacağımızı nasıl bir özet ve tüyo yazacağımıza dair zorluklar yaşamaya başladık Yemin dizisiyle ilgili.. Bu konumuzda Yemin dizisinin 123. 124. ve 125. bölüm özetlerini tüyolarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Ancak Yemin Dizisi Analizi ve Tüyolarını da yine sizlere yorumcularımızdan gelen güzel ve etkili yorumlarla yazmaya paylaşmaya çalışacağız.

Yemin dizisi 20, 21 ve 22 kasım tarihlerinde ekrana gelecek olan 123.-124.-125. Bölüm Özeti ve fragmanları burada olacak ve sizlere sunulacak. Yemin Dizisi 20 Kasım çarşamba günü 123. bölüm özeti ile ekrana gelirken Yemin 124. bölüm 21 Kasım perşembe günü Kanal 7 de yayınlanacak. Yemin dizisi haftanın finalinde 125. bölüm ile 22 Kasım cuma günü sizlerle buluşacak. Günü geldiğinde Yemin dizisinin özetleri ve tüyoları aşağıya eklenecektir. Ancak yorumcumuz Mira‘nın Yemin dizisi için yazdıkları çok hoşumuza gitti, aşağı ekledik, umarım sizlerde okursunuz..

Yemin 125. Bölüm Özeti 22 Kasım Cuma : Emir Reyhana karşı yaptığı hataları ve onu çok kırdığının farkına varır. Cemreyle konuşan Emir gerçekleri görmeye başlar. Artık Reyhana yaptıklarından sonra gerçekleri görüp ona kıyamaz. Yemin 125. Bölümde Emir, Reyhan’ı Koruyor! Yemin dizisinde 22 kasım cuma günü Cemre’nin planı ters teper ve Emir Reyhan’a destek çıkar. Emir tarafından korunan Reyhan şaşkındır. Emir’in daha açıklayacağı şeyler vardır… Kemal’in Narin’e olan duyguları ise zor bir karar vermesine sebep olur. Yeni hafta için Tıklayın >> Yemin Dizisi 126. Bölüm Özeti Fragmanı 25 Kasım Pazartesi

Yemin 124. Bölüm Özeti 21 Kasım Perşembe : Emir Reyhana her söylediği ile onun kalbini yaralamaya devam etse de Reyhan bırakıp gidemez, Emir ise ona yüklendikçe yüklenir, yapmadığını bırakmaz.. Ondan cesaret bulan Cemre ve Cavidan da bu fırsatı Reyhana emir yağdırmakla bulurlar. Ancak bu böyle nereye kadar devam edebilir? Sonunda Emir daha fazla dayanamaz ve eski karısı da olsa Cemre ve Cavidan’a ezdirmemek adına sizin köleniz değil, hizmetçiniz hiç değil diye karşı çıkar ve ikisine birden çıkışır.. Cemre ve Cavidan ne olduğunu anlamaz, seyircinin asıl merak ettiği ise bu gelişmenin ardında Emir’in Reyhan’a nasıl davranacağıdır..

Yemin 123. Bölüm Özeti 20 Kasım Çarşamba : Emir Reyhanın yaptığı her şeyi yanlış anlamaya devam eder. annesinin yaktırdığı tüm eşyaların sorumlusu olarak Reyhanı görür, Oysa Reyhanın da içinin gittiğini ve yanan her eşyada hatıraları olduğunu bilir ama sesini çıkaramaz..
Emir bahçede yanan ateşi ve kül olan her şeyin sorumlusu gördüğü Reyhanı iyice zor duruma düşürür. Bu arada evlilik danışmanına giden ve eski eşim diye tanıttığı Reyhanı tanıyamadığını evliyken bile kandırıldığını söyleyerek bir kez daha Emir kalmış olduğu durumu izah eder. Reyhan ise Nigar’ın yazdığı nottan yola çıkarak gerçekleri ortaya çıkaracak yeni bir hamle yapar. Bakalım Nigar bu çalışmada Reyhana ne kadar yardım edecek.. Diğer yandan Cavidan’ın Hikmet beye yaptıklarını öğrenen Reyhan artık intikam sırasının iyileşme sürecine giren dayısına geçtiğinin çoktan farkına varmıştır. Kemal bey ise Talaza karşı bir mücadele verir ve Narini korumak için elinden geleni yapar.

Yemin dizi Özetleri tüyoları

YORUMCUMUZ MİRA‘DAN YEMİN DİZİSİNE BAKIŞ.. Diziyi kesintisiz olmasa da can alıcı sahnelerini izleme olanağı buldum. Melankoli dozu🌼 çok yüksek bir dizi olduğu için seyirci bunalmış belli ki. Oyuncular yönetmen kestik dediğinde arka planda kurulu ziyafet sofralarında kahkaha atıp öpücük emojili selfiler çektirirken seyircinin ekran başındaki sinir nöbeti öfke bunalımı kimsenin umurunda değil ne yazık ki. Kaldı ki oyuncuların da bu duruma el atıp bir isyan etmesi lazım bence. Özellikle sevgili Gökberk Demir (Emir) bu yaz annesini, anneannesini ardı ardına kaybetti. Bir kaç sene önce toprağa verdiği civan gibi kardeşinin acısı henüz soğumamışken üstelik. Bir de bunun üzerine hergun dizi setine gelip ağlayan acı çeken entrikalarla boğuşan bir kadının aşkını yaşamaya çalışıyor. Adam arkasına bakmadan kaçsa yeridir vallahi. Bir ayar verse senariste ne iyi olurdu. Sevgili Engin Akyurek “Fatmagülün Suçu ne” dizisinde bazen o kadar boğuldugunu soylemiş ki acıklı senaryodan dizi setine gitmek istemediği anlar olurmuş ve senarist bunu göz ardi etmemiş duyunca..

Biz acıyı seven bir millet değiliz ;acıya zorla alıştırılmaya çalişiyoruz sadist gibi o kadar. Seyirci melodrami sevdigi icin değil ;acaba birden bir mucize olup gercekler ortaya cikacak mi sis perdesi aralanip asiklar kavusacak mi ve daha da önemlisi itiraflarla dolu pişmanlik ve Af Dileme” sahnesi olacak mi diye sabirla sebatla bekliyor .. Ama nerede dizideki hersey halı altina süpürülüp, Yalapşap bir AŞK senkronize edilmeye çalisiliyor. Dolayisiyla bu kopukluklar seyirciye sirayet ediyor ve tam bir hayal kirikligina dönusuyor.. Bir diger ki önemli tespitim dizide salt iyilik”” ve salt kötülük var”” degismeyen tek şey değişimken burada bir sabitleme var. Şöyle ki: Cemre ile Cavidan nedensiz kötülük yapıyorlar. Evet Cavidan yoksul bir hayattan gelmiş ama ne baba evinde ne koca evinde fiziksel ve ruhsal bir travma yaşamamış. Haza beyefendi zarif bir kocası ve evlatları olmuş. Travması olsaydı bunu çemkire çemkire söylerdi zaten. Yani kadın diyor ki ben kötülük yapmak için kötülük yapıyorum hobi olarak, zevk için. Sen bana hapşurdugumda çok yasa demediysen bittin kardeşim. Ben seni mahvedicem” tarzında. Kadin anne sözde ama evlatları umrunda değil. Birinde dediki Cemreye Cavidan: Reyhan Emiri gerçekten saf duygularla seviyor ama Sen hirslarinla seviyorsun seninki inat dedi. Ee kardesim Sen madem biliyorsun bu kız kötü oğluna layık değil niye israr ediyorsun o zaman. Tamam Reyhani sevme ama Cemreyi de isteme o vakit gerçek yüzünü gördüm madem. Annelik bunu gerektirir.

Keza Cemre de öyle. Emir kendisine hayatinin hiçbir döneminde vaatte bulunup yarı yolda terk etmemiş. Bu neyin hırsı. O da diyor ki birini begendiysem kötülük yaparim rahatca. Bunun adı SALT KÖTÜLÜKTÜR. Halbuki seyirci Cavidan ve Cemreyi sevebilirdi en azından sempati duyabilirdi. Bazı senaristlerimiz öyle güzel kötü karakter yazıyorlar ki seyirci mest oluyor adeta onlar için izliyor. Çünkü adaletli ve esnek bir kötü çiziyor. Nedenleri olan bir kötü. Kötüyüm ama sebepsiz değil bunun altı dolu diyor. Örnek; Kara sevdanın Emir Kozcuoğlu’su, yaprak dökümünün Ferhunde’si, Aşkı memnunun Bihteri.. bunlar sevilen kötülerdi dizi tarihinin. İyi olmakta sadece gözü kapalı iyilik değildir, etrafında olup biteni donen dolapları fark etmektir iyi insan olmak. Reyhan Emir Narin Kemal bunlar da SALT İYİLER… yani kendi eksenleri etrafında dönüp durdukları için aynı mevsimi yaşıyorlar hep. Ekvator çizgisini bir geçin hele yaa.. Seyirciye kulak verin ve farklı bir senaryo oluşturun. Yazık bunca emeğe bunca zamana…

YEŞİM HANIMIN YORUMU ANALİZİ: Bu dizi artık iyice saçmaladı. Tam da elif dizisine döndü ve tam üç dört haftadır ayni döngü üzerinde gidip geliyor konu hiç değişmiyor. Ha sözde asıl deliler gibi aşık olan emir efendi reyhana yapmadığını bırakmıyor taki hizmetçi konumuna sokana kadar. Bu senarist hayal dünyasında yaşıyor galiba. Ya sen bu kadının ne kadar saf temiz olduğunu bu biliyorsun ve her seferinde bir dolu kötü şeyler yaşanmıştı vr reyhan her seferinde haklı cıkmış emir efendi her defasında da özür dilemişti. Boyke bir kadın durup dururken boşanmak istiyorum dediğinde de oturup düşünmek lazimdi dimi. Araştırmak lazımdı. Boyke aptalca hakaretler ederek kadını zor duruma bırakmamak ask-i için savaşması gereken bir erkek olmalıydı ama tam tersi emir efendi hırçın,aptal,sürekli kavga eden bir yapıya sahip oldu. Boyke erkekleri kadınlar neden sever bunu da anlamış değilim. Ve sonrasında saftirik reyhan cemre ye savaş açtı yani telefonu verdi buyur ara 155 dedi haddini bildirdi madem bunu yapacaksın neden daha önce yapmadın aşkını bitirdin. Evliliğini bitirdin. Ve madem cemre ye bunu yapabildin o zaman hala niye emirden uzak duruyorsun sonuçta gördün ki cemre arayamadı. Bu senarist herkes o aptal yerine koymus ve bekliyor izlemiycem bundan sonra bu diziyi. Söyle sinirlerin harap olduğu insanların kendi hayatları ile mücadele ettikleri bu zorlu süreçte bu kadar aptalca bir dizi yazıp sinirleri germeye ınsanları üzmeye hakkınız yok. He bunu izleyenlerde şu anda o evde oturan annelerimiz babanelerimiz. Yeter ya artık gerçekler gün yüzüne çıksaydı yani. Dönme dolap beygiri gibi sürekli sil başa dönüyor konu değişmiyor üç dört haftadır hep aynı yerde kaldı.bu dizi elif gibi olmaz olamaz.o bile en sonra zirveden düştü.

Yere göğe sığdıramayan halk gün gelir seni ayaklar altına düşürür bir anda goge çıkar bir anda yere çakılırsın. Bu kadar sabirlari zorlamayın. Senaryo yazamiyorsaniz da dizi üretmeyi bırakın. Hergun konu bulamiyorsunuz diye günlerce haftalarca insanların psikolojisi ile oynamaya hakkiniz yok sizin.ilk sezon seyrettim çünkü hemen sorun çözülüyor reyhan emir birbirine kavuşuyordu ama günler oldu ya bir gıdım ilerleme yok.bence birsin gidip evinizde yatinda insanların ahını almayın siz senaristler. Her zaman kötülük kazanmasın. Çocuklarımıza genclerimize de kötü örnek olmayın hep kötülüğü öğretmeyin. Çocuklar baktığında ders alacakları bir dizi olsun. Sizde her zaman kötüler kazanıyor. Aptal iki tane kadını koymuşsunuz oynuyorlar. Kadın 35 senelik melek gibi kocasını öldürmeye kalkıyor ve her türlü iğrençliği yapıyor biraz ilginç bir senaryo deil mi?obur psikopat kârı da hiç umut vermemiş bir adamın peşinde her türlü rezilliği yapıyor. Hakkaten cok ilginç.biraz afili asktan örnek alın ders alın. Hem komedi hem aşk hem entrika hepsini bir arada yaşatıyor bize ve konular hemen aynı gün dizide çözülüyor. Hergun dizi yapmak marifet deil Önemli olan o diziyi belli bir noktaya taşımak. Madem günlük dizide konu çıkmıyorsa o zaman haftada bir gün verin diziyi adam gibi verin lezzetinde bırakın yada siz dizi yazmayı bırakın.

Yorum yaz

76 Yorum

 1. Avatar Fatmagül uçak

  Kemal ve Narin evlensin ve sorun çıkmasın hikmet ileyşin cemre ve çavidan ölsün diziden çıksın Rehan ve Emir evlensin bir de bebekleri olsun hiç sorun çıkmasın Taçı ve sunada vellensin hepsi mutlu olsun

 2. Bu akşam ki bölüm özeti;
  “Ben ezdirmem ezerim ”
  Emir’den Reyha’na Selami Şahin’den “yalan” şarkısı gelsin…
  Cümleten geceniz mübarek olsun…..

 3. Bu ne ya iyice sacmalamışşınız insanlarla dalgamı geçiyorsunuz bu ne rezalet senaryo senarist arktık Reyhan konuşsun hakkını arasın lal etmişsiniz kızı hep kötülük kazanıyor iyiler hep kaybediyor insanları kötülüğe teşvik ediyorsunuz severekizlediğimdizi idi şimdi haftada birgün bakıyorum sinir hastası olduk eşimle kanal yediyi kınıyorum insanları kötülüğe teşvik ediyorsunuz

 4. Arkadaslar merhaba..
  Hepinizi üzgün göruyorum ama sizlere mujdeli haberler vermeye geldim🙋‍♀️🙋‍♀️😊😊.. kayinvalidemin bir dostu Yemin dizisinin setine gitmis ve Reyhanla Emirin mahalledeki düğün bölümünu gormus. Sette konusulanlari duymus Gercekler ortaya cikmis. Cemre ‘ve Cavidan yaptigi herşeyi itiraf etmis ve diziden cikmislar. Emir Reyhana davullu zurnali gelinlikli nikah kiymis. Ve Bizim KPSS ile atanan kadrolu kötü Cemre’ve Cavidan yerine yeni bir kötü gelmis. Hoş bir erkek gelmis Reyhana aşık olacakmis ve bu sefer Reymire o adam tuzaklar kuracakmis . Çok yaratici maşallah 😁 kaynana m gibi sizler de sevinin
  Hepinize sevgiler..💕💕😚😚

  • Resimlerini görmüştüm klasik bir arabanın için de gelinlik ve damatlık vardı üzerlerinde ama hayal de olabilir güven olmaz bu antipatiklere…..

 5. Nurbanu söylediklerinde tamamiyle haklısın canım emirde bu kadar kötü olmayı hiç istemez bu dizi ekibibin en büyük özelliği başrolde olan iki insanı canından bezdirinceye kadar bu rollere devam etmeleri için zorlamaları hiç hoş değil tabiki,insanın sete gidesi bile gelmez bu rolleri yüzünden ama bunları farkeden varmı😀😀😀

 6. Cemreyi cavidan nasıl kabul edebilir oğlunun cemreden ne kadar uzak olduğunu görmemesi için kör olmak lâzım ya olduya es kaza gelini olursa cavidanın yine cavidana bu kadar yakın olurmu ,yapacağı tek şey olur cemrenin konağa sahip olmak kendi egosunu tatmin etmek derdi emir değil,ki emiri çok sevse zaten o sahte iş birliğini o talazla yapmaz o kadar para vermezdi,birazda bu açıdan diziye bakmak lâzım dedim,ya o kadar çok konu var,ki dizide daha güzel ilerleyebir bunu biz görüyoruzda sadece bizim söylentimiz oluyor ,dizi ekibinin değil yani,onlar sadece reyhan hep sussun kimseye anlatamasın emir hep umurumda değilsin desin ,bakalım daha ne zamana kadar uzatacaklar seyredeni çileden çıkarmaktan başka işleri yok gibi haaa tabiki ben böyle düşünüyorum,peki seyretmiyorum,mu seyrediyorum ama kızıyorum,onuda dile getirmeden edemiyorum,cemrenin yaptığı hareketi cavidan gülümseyerek onaylıyor,ya pes diyorum,ben cavidanın çok canı gönülden çocuklarinı sevdiğinden,de emin değilim annelikte böyle bir şey olamaz zaten😀😀😀😀

 7. Neden bu kadar sabah erken yazdığımı merak eden vardır diye yazıyorum ileryen saatlerde ttnt zayıflıyor,siteyi açmıyor,bende bu yüzden sabah yazdım,belki birileri görürde günaydın der diye.😀😀😀😀😀😀😀😀😀

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı günler Şule ablacım, günaydın için biraz geç oldu.
   Ve eline sağlık güzel yorum için teşekkürler..

 8. 124 üncü bölüm tüyosunda cavidanla cemreye haddini bildiriyorda peki kendiside farklımı hiç değil bundan sonra nemi olur ,emir yine kendini odaya kapatır,niye böyle oldu niye niye diye diye sinirlenir,odadan dışarı çıkar hiç reyhanı savunmamış gibi davranacak,sanmayalım,ki herşey güllük gülüztanlık olacak,ama artık şu hikmet beyin hastalığını uzatmasınlar,zaten kemâlle narinde halâ velâyet davası halâ bir an önce bitsin bu evliliğin derdindeler yok arkadaş bu senoryo hiç başka bir şey üretemiyor,aslında konu o kadar çok,ki😀😀😀😀😀😀

 9. Günaydın çalıkuşum ,çok üzüldüm gerçekten sözün bozulduğuna ,ama herşeyde vardır bir hayır,demek,ki kısmet değilmiş canım.

 10. Günaydın benim can arkadaşım gülâycığım nasılsın canım sanki annen rahatsızmış gibi geldi .allah sağlıklı yaşamlar nasip etsin,güzelim.

 11. Günaydın gününüz aydın neşeniz bol olsun.evet fragmanda pek bir şey anlaşılmıyor,ama pekte bir değişiklik yok gibi,siz ne yapıyorsunuz oğuz hocam iyimisiniz bu dizi nereye gidiyor böyle.

 12. Cavidan sadece konakta kötülükleriyle ön plânda peki kızı nerde bir gün olsun sunayı ziyaretine gitmedi,oyo dersen çok pasif kaldı ,ben sanmıştım,ki reyhanla bir olup bir an önce gerçekleri çözecekler ama yanılmışım,artık elle tulur yanı kalmadı buda seyredene çok fazla toparlayın artık diyorum seyirciye kulak verin artık.

 13. Avatar Günel 🇹🇷Yemin🇦🇿❤️Yesim❤️

  Günaydın❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Hanımları Yorumcuları Sayın Yönetici Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İyi Olun
  ❤️Yesim Hanım❤️Nasılsınız Yorumunuz Cok Güzel Melekler Sizi Korusun Yeşim Hanım Haklısınız Her Konuda Dizi Senaristleri Halklarımızın Adet Enenelerine Gölge Salılar Senaristler Dizi Yaparken Gercek Hayatımızda Olan Yuvalardan Örnek Yapardılar Kaşki Romanlarımızdan Örnek Alardılar Aşk Sevgi Romanlarından Ders Alardılar Ama Yapmılar Nazmiye Hanım❤️Yemin❤️Dizisin Senaryosun İyi Yapmayıp Her Gün Siteye Bakırsan Eyni Sözler Duyuruk Eyni Sitem Duyuruk İnsan Üzülür❤️Reyhan Emir❤️Aşkı Aşk Kimi His Olunmur Çavidan Obrazı Yuvada Karı Koça Münasibetinde Kötü Nazmiye Hanım Neden Karı Koça Münasibetlerin Kötü Yapdınız Biz Müselman Halkığ Karı Koça Münasibetleri Müselman Halkında Bir O Kadermi Kötü Siz Senaryonuza İyi Bir Şey Yapmırsınız Dizinize Bakdıkda Üzülürük Ama Yenede Bakırık Ben🇦🇿Halkımda Olan Adet Eneneleri İyi Bilirem Ve Güzel Adet Enenemizi Ailemizde Koruyuruğ❤️Babam❤️Ö❤️Dövlet İşcisi İdi Babam Gözünden Aldığı Zerbeden Gözünün Işığın Kayıp Etdi Moskva Şeherinde Emelyat Oldu Gözünün Işığı Zeyif Olarak Kaldı❤️Anem❤️S❤️Babamın Dostu Sirdaşı Karısı Oldu Hep Babamın Yanında Oldu❤️Babamın❤️Gözlerin Işığın Bir Kismi Geri Kayıtdı Babam Hasta Olduğu Vakt Yatağda Yatırdı Anem Bizi Babama Kuluğ Etmekden Kenar Etdi Hep Özü Babama Bakdı Karı Koça Münasibetleri Yuvada Sönmez Işığ Olmalı Babamın Resmi Yuvamızda Hep Baş Köşede Anem Bir İş Gördükde Karşısında Durup Söylenir Sanki Ondan İzin Alıp Bir İş Görür Babamı Uzun Zamandı Kayıp Etmişik Babam Cok Güzel İnsan İdi Yuvada Boşanmaya Karşı İdi Kimsenin Boşanmasın İstemezdi❤️Amçam K❤️Çoçuğu Olmayıp Aileler Boşanmasın İsteyiler❤️Babam Ö❤️Amçamın Boşanmasın İstemir❤️Anem S❤️İlk Doğulmuş Bebeyini Kardaşım❤️Resulu❤️Amçamın Yuvasına Verir Bir Ailenin Yuvasın Dağılmasın Karşısın Alılar Hec Kim İlk Çoçuğun Övladlığa Vermez Ama Anem Şunu Yapdı Hayat Zor İnsanlar Boşanmanı Kolay Bir İş Bilir Kadın Mükedes Varlığ Kadın Namusdu Başımızın Taçıdı Çavidan Obrazın Kınayıram Bütün Yapdığları Hayatımızda Olmasın Kötü Örnekdi Bizlere Diziye Bakırık Nazmiye Hanım❤️Yemin❤️Dizisinden Ne Örnek Alım Aneme Kötümü Olum Nişanlımdan Ayrılımı Sirler Ücün Bezen Yorumcular❤️Karı Koça❤️Arasında Sir Olamaz Deyiler Demek Kolaydı Şunları Yaşamağ Lazım Reyhan Emirden Sirin Gizlediyi Ücün Onu Kınayırık Ama Şu Doğru Deyil Karı Koça Arasında Sir Olar Şu Gercek Hayatda Her Zaman Olan Konu Kadınlar Bezen Yuvada Olan Sirleri Özleri Ücün Saklayılar Yuvanı Korumağ Ücün Şuna Şahidem Cünkü Hukukcuyam Kadınlar Sirlerin Hep Gizleyiler Soruşanda Neden Sirini Koçana Demirsen Onlar Söyleyir Koçamı Korumak Ücün Tıpki Reyhan Gibi Çavidan Obrazı Cok Kötü Şunu Anlatmağa Deymez Çemre Gibi İnsanlar Hayatda Sanmıramki Cok Ola Çunkü Ailelerde Bu Çür Rezalete Yol Vermezler Kimse İstemezki Ailesinde Başka Kadın Kalsın Yeni Çemre Kimisi Nazmiye Hanımda İstemez Ki Yuvasında Çemreye Benzeyen Kalsın Yuvasın Dağıtsın Dizide Olsada İnsanları Üzürsünüz Reyhan Ve Emir Boşandı Yalanlar Ücün Kötüler Ücün Şu Yetmedi Boşanmış Çiftleri Konağda Üz Üze Getirdiniz Bütün Bunlar Kadınlara Hekaretdi Kadın Boşandığda Eski Koçasının Görünmez Cünkü Kalbi Yaralı Emir Reyhanı Ezip Tökür Layaketin Reyhan Kalbsiz Oldu Hidmetci Oldu Bütün Bunlara Gercek Hayatda Başına Gelen Kadın Kaldıramaz Reyhan Obrazın İyi Yapmayıplar Şu Obraz Kadınlara İyi Örnek Deyil Reyhan Koças Emiri Koruyamır Tamam Emir Gercekdende Katilse Neden Katil Kimi Gizledirsen Kötülerin Oyuna Gelirsen Yuvanı Dağıdırsan Nazmiye Emiri Kötü Yetişdirip İnsan Emirden Bele Korxur Cünkü Nazmiye Hanımın Senaryosunda Reyhanın Mesumluğun Helede Alcaldaçağ Cok Üzür Dilerem Şu Gercek❤️Yemin❤️İsmi Doğru Deyil Kötülerin Oyunu Olsa Daha Doğru Olar❤️Yemin❤️

 14. Diziyi seyrederken ,hissettiğim sadece iyilerin bu kadar en aşağlayıcı hareketlere mağruz kalması,ve konakta çalışanın bile reyhandan ,daha değerli bir konumda olması,emirin yaptıklarının artık affedilir yanı kalmadı bence,bu sevgi ve aşk kolay elde edilmedi,bir kızgınlık bir öfke nöbeti ve bir kalemde yerle bir olan bir aşk ne kadar yazık.ben hep söylemişimdir,şimdide söylüyorum,dizide,ki iki kişiyle konu üretemessiniz ,reyhanın araştırmacı ruhu yok onu gösterdiz anladık,pekiii emire ne demeli çalışma odasındaki dosyaları dağıtmakla gerçeği öğrenemessin emir reyhanın sana söylediğinden yola çık bakalım sen neler bulacaksın ,mesâla cemrenin annenin neler yapabileceklerini bi düşün,cemrenin saplantılı aşkını biliyorsunannenin reyhanı istemediğini de o zaman yapılacak tek şey gözünü aç etrafında neler oluyor ,farkına var nasıl o çok sevdiğine hizmetçi mumelesi yaparsın saçının teline kıyamadığın reyhanı,na bunumu reva görüyorsun,, artık bu kadar uzatmanın manâsı yok hikmet beyi artık iyileştirin,de dizi bundan sonra anlam kazansın unutmayın ki bir diziyi bizler ayakta tutuyoruz,biz yoksak dizide yok demektir,o reyhanada başka kıyafet giydirin saçını başını toparlayın biraz bu ne böyle,4 hafdan beri aynı konu,.reyhan cemreyi korkuttun tamamda emirden boşanmasının hiç bir manası kalmadı hala bana bağırıp rahatlıyorsan bağır yeterki sen iyi ol ,seven insan birbiri olmadan ne kadar rahat olunabilirse işte.

 15. Hepinize iyi günler can arkadaşlarım veeee sevgi ve saygıyla bağlandığımız site yöneticimiz,de dahil olmak üzere hepinize güzel günler diliyorum,yeni gelmiş olan arkadaşımız MİRA… HANIM.hoşgeldiz ve yorumunuzu okudum çok güzel olmuş.

 16. Pek muhterem site ahalisii…..
  Hiç boşuna “güvercin” gibi çırpınmayalım 🙂 bu yazı grubunun bizim söylediklerimizi dikkate alıp değerlendirebilecek kapasiteleri yok….
  Yormayın kendinizi haa ama diyorsanız en azından söyleyim de içim rahatlasın o olur….
  Yakında bu oyuncular da sıkılır kaçar gider zaten Gökberk Demirci’de Kuruluş Osman tarzı var saç sakal 🙂 zaten ata binmeyi de çok seviyormuş…onlara da hayret ediyorum bu senaryoya nasıl katlanıyorlar paranın gözü kör olsun 🙂

 17. Mira hanım çok cok güzel yorum yazmışsınız tam da benim içimdeki duygular. Ancak bu kadar güzel ifade edilebilirdi. Bu dizi artık iyice saçmaladı. Tam da elif dizisine döndü ve tam üç dört haftadır ayni döngü üzerinde gidip geliyor konu hic değişmiyor. Ha sözde asıl deliler gibi aşık olan emir efendi reyhana yapmadığını bırakmıyor taki hizmetçi konumuna sokana kadar. Bu senarist hayal dünyasında yaşıyor galiba. Ya sen bu kadının ne kadar saf temiz olduğunu bu biliyorsun ve her seferinde bir dolu kötü şeyler yaşanmıştı vr reyhan her seferinde haklı cıkmış emir efendi her defasında da özür dilemişti. Boyke bir kadın durup dururken boşanmak istiyorum dediğinde de oturup düşünmek lazimdi dimi. Araştırmak lazımdı. Boyke aptalca hakaretler ederek kadını zor duruma bırakmamak ask-i için savaşması gereken bir erkek olmalıydı ama tam tersi emir efendi hırçın,aptal,sürekli kavga eden bir yapıya sahip oldu. Boyke erkekleri kadınlar neden sever bunu da anlamış değilim. Ve sonrasında saftirik reyhan cemre ye savaş açtı yani telefonu verdi buyur ara 155 dedi haddini bildirdi madem bunu yapacaksın neden daha önce yapmadın aşkını bitirdin. Evliliğini bitirdin. Ve madem cemre ye bunu yapabildin o zaman hala niye emirden uzak duruyorsun sonuçta gördün ki cemre arayamadı. Bu senarist herkes o aptal yerine koymus ve bekliyor izlemiycem bundan sonra bu diziyi. Söyle sinirlerin harap olduğu insanların kendi hayatları ile mücadele ettikleri bu zorlu süreçte bu kadar aptalca bir dizi yazıp sinirleri germeye ınsanları üzmeye hakkınız yok. He bunu izleyenlerde şu anda o evde oturan annelerimiz babanelerimiz. Yeter ya artık gerçekler gün yüzüne çıksaydı yani. Dönme dolap beygiri gibi sürekli sil başa dönüyor konu değişmiyor üç dört haftadır hep aynı yerde kaldı.bu dizi elif gibi olmaz olamaz.o bile en sonra zirveden düştü. Yere göğe sığdıramayan halk gün gelir seni ayaklar altına düşürür bir anda goge çıkar bir anda yere çakılırsın. Bu kadar sabirlari zorlamayın. Senaryo yazamiyorsaniz da dizi üretmeyi bırakın. Hergun konu bulamiyorsunuz diye günlerce haftalarca insanların psikolojisi ile oynamaya hakkiniz yok sizin.ilk sezon seyrettim çünkü hemen sorun çözülüyor reyhan emir birbirine kavuşuyordu ama günler oldu ya bir gıdım ilerleme yok.bence birsin gidip evinizde yatinda insanların ahını almayın siz senaristler. Her zaman kötülük kazanmasın. Çocuklarımıza genclerimize de kötü örnek olmayın hep kötülüğü öğretmeyin. Çocuklar baktığında ders alacakları bir dizi olsun. Sizde her zaman kötüler kazanıyor. Aptal iki tane kadını koymuşsunuz oynuyorlar. Kadın 35 senelik melek gibi kocasını öldürmeye kalkıyor ve her türlü iğrençliği yapıyor biraz ilginç bir senaryo deil mi?obur psikopat kârı da hiç umut vermemiş bir adamın peşinde her türlü rezilliği yapıyor. Hakkaten cok ilginç.biraz afili asktan örnek alın ders alın. Hem komedi hem aşk hem entrika hepsini bir arada yaşatıyor bize ve konular hemen aynı gün dizide çözülüyor. Hergun dizi yapmak marifet deil Önemli olan o diziyi belli bir noktaya taşımak. Madem günlük dizide konu çıkmıyorsa o zaman haftada bir gün verin diziyi adam gibi verin lezzetinde bırakın yada siz dizi yazmayı bırakın

  • Yeşim hanım hoş geldiniz sitemize, sizin yorumunuzu da konu içine eklemek istiyorum, Her zaman yorumlarınızı bekleriz.

 18. Eskiden trt’de yayınlanan “Kuruntu ailesi”adlı bir film vardı.Baba karakteri Hüsnü Kuruntu,sıkılınca ya da bir çözüm bulamadığında”Ay şiştim”derdi.Yaşı genç olanlar bilmez.
  AY ŞİŞTİM
  Nazmiye hanım şişirdiniz insanları.Yeter!!

 19. Yeter ya ndn kotuler kazaniyo ya hic mi iyiler kazanmiyacak birazda iyiler kazansin artik ya birazda reyhanin yuxu gulsun artik oya konağa geri dönsün oya gercekleri gorsun duydun cavidan konusurken duysun artik cemre ve cavidan hapse girsin artik emir ve reyhanin asklari daha cok büyüsün hikmet by iyilessin artik

 20. Yeter artik ya hala kotuler hala kotuler hep kotulermi kazanacak ya oya konaga geri donsun oya gercekleri reyhanda ogrensin artik nigar gercekleri oya hanima anlatsin artik emir reyhana daha cok baglansin narin ve krmal gercek evililik yasasin artik suna gercekleri gorsun artik suna yurumeye baslasin artik zafer ve suna birbirlerine adik olsunlar

 21. Sabahınız, gününüz aydın, ferah gönlünüzce olsun sağlık sıhhatle, bolluk bereketle, işlerin rast gitsin… Gülay’cım, sayın yönetici, gönül dostlarım 👐❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤

  • Avatar Gülay Albasan

   Günaydın hayırlı sabahlar ve hayırlı günler özgür teyzecim ALLAH RAZI OLSUN.. ve Amin..

 22. Allah rahatlık versin tatlı uykular rüyalar… Gülay’cım, değerlilerrim… Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte ❤❤💙❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘

 23. Avatar ÖzgürGünel’cim

  Allah rahatlık versin… Güzel kızım her yorumun dilek dolu.. Allah razı olsun, her şey gönlünce olsun..
  Ve anneciğine selam sevgiler… Tatlı uykular rüyalar 😘❤❤❤❤

 24. Aile dizisi mi?Sizin olsun aile diziniz.
  Mesela bir anne olsaydı,dört kızıyla genç yaşta dul kalan bir anne.Sarıp sarmalasaydı kuzularını hatalarına rağmen..
  Öyle ağlamaktan bezdiren bir kadın değil,duygularını en uçlarda yaşayan olsaydı.Gülünce kahkahası karşı köyden duyulan,ağlarken dizlerini döven..Aç kalıp çocuklarını doyuran..Arkalarından terlik fırlatan..Bizden olmalı.Bu anne ve dört çocuğunun hayata tutunma mücadeleleri anlatılmalıydı.Çocuklarını okutabilmek için gündüz temizliğe giden,akşamları mantı döken bir anne mesela.Hangimizin hayatında multi milyonerler var?Bizi anlatmak istiyorsanız dizilerinizde buyrun gelin mahallemize..Size ömrü billah yetecek senaryo hikayeleri…

  • . Allah rahatlık versin.
   Bu kadar içten, etkileyici yorum anonim le olmamalı… Ve neden bilmitorum ve anlamıyorum yorumcuların anomın olarak kim oldukları beni merakta bırakır çoğu.. Neden mi? İşte bu yorum gibi etkikeyici olunca.. Ben rumuz kullanıyorum ve o kadar benimsedim ki özgür diye birine seslenseler EFENDİM cevabı duyulur benden… Sevgimle musmutlu zamanlar sayın anomin..

 25. Avatar Konyalı Emine

  Hayırlı akşamlar herkese,sağlık sıhhat güzel günler, sizlerle olsun.Sevgili Mira yorumlariniz için teşekkürler,haklı eleştirilerde bulunmussunuz ama maalesef senaristler bildiğini okuyor.

 26. Avatar Günel ❤️Mira Abla❤️

  İyi Akşamlar❤️Mira Abla❤️Nasılsınız İyi Olmağınıza Sevindim Melekler Sizi Korusun Mutlu Olun Analizleriniz Güzel Güzel Analizleriniz Siteni Bezesin Sitede❤️Dizi Ailesi❤️İle Birlikde Olmanızı Arzu Ediriz Sağ Olun Var Olun Mutlu Olun🧿Dizi Ailesi❤️Adını Sen Koy❤️Dizisi İle Yola Cıkdı❤️Yemin❤️Dizisi İle Yoluna Davam Edir Dizilere Ne Kader Sitem Etsekde Yenede Sevirik Dizilerimizde Aşk Sevgi Var❤️Aşk❤️Mehkeme Eder❤️Dil Mehkum Eder❤️Kalp Gözler❤️Hakim Olup Sevenleri Hebs Eder❤️🇦🇿🇹🇷❤️

 27. Avatar Günel 🇦🇿📨🇹🇷

  İyi Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Hanımları Yorumcuları Sayın Yönetici Nasılsınız Yeni Hefteniz Uğurlu Olsun Sevinçiniz Daimi Olsun❤️Özgür Abla❤️Nasılsınız İyi Olmağınıza Cok Sevindim Melekler Sizi Korusun❤️Anenizin❤️Ömrü Uzun Olsun Işığı Üzerinizde Olsun Sizi Cok Sevirem Sağ Olun Var Olun Yeni Heftenizde Mutlu Haberler Duyasınız🧿❤️Gülay Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İyi Olun İşlerinizde Yorulmayın❤️Aşk Sevgi❤️Analizleriniz Siteye Ve Kalblerimize Sevinç Bekş Etsin Hayatda Üzünüz Hep Gülsün❤️Xanım Abla❤️Nasılsınız İyi Olmağınıza Çok Sevindim Abla Harada Yaşadığınızı Bildim Ama Olduğunuz Yeri Tanıyamadım Melekler Yuvanıza Işığ Salsın Mutluluk Işığı Sizinle Olsun❤️Nurbanu Abla❤️Nasılsınız Sitenin Sevinçi Aşkı Güzel Ablamız İyi Ki Varsınız Rabbim Çoçuklarınızı Korusun Melekler Yanı Başınızda Olsun Gözel Sözlerinizi Okudukda Sevinirik Rabbim Sizi Sevindisin☀️Oğuz Bey☀️Nasılsınız Zaman Hayatınıza Mutluluk Getirsin İşlerinizde Sitede Yorulmayın Bayramınıza Sayılı Günler Kalıp Öyretmenlik Hayatınızda Uğurlar Arzu Ediriz Öyretmen Yola Benzer Şu Yolda Öyrençiler Yolculuk Eder Ve Başarı İle Yoldan Kayıdar Dizioyuncu Com Sitesinde Yeniden Dizi Ailesine Kapı Acdığınız Ücün Teşekür Ediriz Oğuz Bey Neden Dizioyuncu Com Sitesinde Tanışlığ Sitesi Yok Olsa Daha Güzel Olar Dizihaberi tv Sitesinde Güzel Tanışlığ Sitesi Yapmısınız Sağ Olun Var Olun Mutlu Olun

 28. Hayırlı günler ve tüm haftanın her günü… Ayaklarınız güzel yerlere götürsün sizleri Gülay’cım ve değerlilerrim sayın yönetici.. Gönlünüze musmutlu zamanlar… Sevgimle.. Tek tek isim yazmasamda ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Merhaba özgür teyzoşum nasılsın ellerinden öpüyorum mutlu huzurlu günlər dilerim 😘😘😘❤❤❤❤❤🤗🤗🤗

   • Avatar Özgür XANIM

    Allah rahatlık versin.. İyiyim güzel kızım… Her şey gönlünce olsun..
    Ve anneciğine selam sevgiler ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😴😴😴😴

 29. Merhabalar 🙋‍♀️🙋‍♀️
  Öncelikle koca bir sayfaya analiz olarak benim yorumumu verdiginiz icin mütesekkirim. Sagolun var olun. Sayfayi hazirlayan tüm ekip ve yoneticilerin eline saglik, ayagina taş değmesin.
  Teşekkür ederim GÜNEL HANIM❤
  ÖZGÜR HANIM sagolun çok zarifsiniz. Ben Mira 28 yasindayim. Nisanliyim. Memurum. Bu diziyi nişanlimin annesi ile izlerken alistim. O aşıladı diyebiliriz. Biz izlerken o çok üzuluyor şöyle olsa daha iyi diye sikayet edecegimiz bir yer yok mu acaba diye soyleniyordu Ben de burayi buldum :))) sikayet sayfasi zannettim burayi. Gerçi bir nevi oyle herkes sitem etmis. Şansimi bir deneyim dedim. Belki dizi ekibinden biri gorur diye 🙂 Çünkü Afili Aşk dizisi ekibi mesela dizi hakkindaki elestiri platformunu çok dikkate aliyorlarmis, halka kulak veriyorlarmis. Mesela oradaki kızı da kaynanasi oglundan ayirmaya calisiyor ama kız kocasiyla kaynanasi ve kendini ayirmaya calisanlara karsi iş birligi yapiyor. Seyirci de bunu heycanla bekliyor. Yani halkın sıtkını sıyirmamak lazım. Yoksa Reyhan ile Emir kavussa bile hatta 3 tane cocuklari bile olsa artık kimse izlemeyebilir. Ben de bir şoyle icimdekileri dökeyim dedim. Vakit bulursam yine yorum yazarim tabi..
  Hepinize sevgiler💕💕

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı günler Mira hanım..
   Hoş geldiniz sitemize, ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.
   Ve fırsat buldukça da devamını bekleriz .

  • Avatar Özgür((Mira))

   Hayırlı günler, gönlünüzce zamanlar.. Kızım bir mahsuru yoksa teyze diyebilirsin… Allah cc her şeyi önüne getirsin dileklerinle birlikte… Çokkk tatlı hoşsun nisanlın ve ailesi çokkk sanşlı bence… Bekleriz bizler yılları aştık kan bağı olmadan sevgi saygı çerçevesi içinde bir aileyiz…. Ve çokkk değerli her biri birbirin den… Oğuz bey ve admin Gülay’cım… Bu dostluğun mimarı…
   Allah onlardan razı olsun… Sevgimle… 👍👍👍👍😘❤❤

  • Mira hanım hoş gəldiniz yorumlarınız gerçekden çok güzel devamını bekleriz elinize yüreyinize sağlık nişanlıymışsınız mutluluklar dilerim 😘❤❤❤❤❤

 30. Hayırlı, huzurlu, bereketli haftalar site ahalisii….

  • Avatar Gülay Albasan

   EYVALLAH NURBANUM..
   SANA VE TÜM SİTE SAKİNLERİNE HAYIRLI MUTLU HAFTALAR OLSUN..
   VE ÖĞRENCİ ANNELERİNE İYİ DİNLENMELER..

  • Merhaba nurbanu ablam benim sanada keyifli huzurlu haftalar dilerim 😘❤❤❤

   • Sağolasın canım teşekkür ederim nasıl oldun daha iyimisin??

    • Merhaba canım arkadaşlarım nurbanu ablam teşekkür ederim çok iyim qrip oldum azcıkda ağrım vardı ziyarete gitdim ağrım yok oldu 😘😘😘😘🥰🥰özgür teyzoşum hep iyi mutlu ol aleykum selam 😘🤗🤗😍

 31. Günaydın hər kese yeni haftanız hayırlı uğurlu olsun 🙂AIIAH tüm işlerinizde kolay gəlsin yardımcınız olsun 🤲🤲🤲dizimiz çok güzel olur nazmiş insafa gelir ❤❤❤❤😌🤗🤗

 32. “Son haftalarda ne yazacağımızı nasıl bir özet ve tüyo yazacağımıza dair zorluklar yaşamaya başladık”
  Aa nası yani geçen Reyhan için hamile demiştiniz bu kezde ikiz bekliyor dersiniz olur biter 🙂

  • SENDEN DE BEKLEDİK AMA TIK YOK 🙂

   • Yahu benim üç tane üçç üstelik de ikisi ergen!! Birtanesi de sürekli hayatı sorgulamakla meşgul bu sıralar… bunun dışında e artık dini sorumluluklarını yapmaları konusunda da sürekli takipte olmam gerekiyor, gerekiyor ki; geçen bi videoda izlediğim gibi “Sübhanekeyi” dahi okuyamayan nesillerden olmasınlar…(Allah korusun) Rabbim neslimizi, imanlı, ahlaklı, hayırlı nesillerden eylesin inşaallah….

 33. Hayırlı geceler… Allah rahatlık versin değerlilerrim… Güzel bir yeni haftata buluşmak umudu ile Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte Âminnn…

 34. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  Hayırlı geceler… Anneciğin nasıl Allah cc sağlık, sıhhatle uzun ömür nasip etsin teyzesi… O sevgi koku ömre bedel… Allah rahatlık versin teyzesi bir hafta çocuklarla gönlünce musmutlu zamanlar 😘❤

 35. Avatar Özgür sayın Mehmet Oğuz Bey

  Hayırlı geceler.. Sayfa için teşekkürler.. Başarılar… Ve acaba burdada aile sayfası olsa… Benim için diğer sitede iken çokkk özel ve güzel, içten sayfaydı.. O yorumları bazen okumak bile… Huzur.. Prensesleriniz nasıl ve bir hafta tatili gönüllerince, musmutlu, sağlıkla geçirsinler…. Uzun süredir fotaraf paylaşmıyorsunuz büyümüşlerdir.. Allah’a emanet olsunlar daima..

 36. Avatar Özgür👏Mira👏

  Hayırlı geceler.. Aramaza hoş geldiniz ve bu güzel yorumunuzdan sonra sizi merak etmek elde değil. Bir mahsuru yoksa kendinizi tanıtır mısınız? Teşekkürler… Sevgiler.. Musmutlu zamanlar, başarılar.

 37. Avatar Günel 💞Yemin💞

  💞Yemin💞Kötülükleri Bitiremeyiz Ama İyilikleri Çoğaltabileriz Sezai Karakoç. Miran Hanım Yorumunuzda Haklısınız Dizi Oyuncuların Hayatları Zordu Hayatda Açı Yaşayılar Buda Yetmir Dizi Hayatında Açı Yaşayılar Ama Ne Yapasan Şu Onların Meslek Hayatları İnsan Meslekini Sevmeli Biz Müselmanık Adetimiz Enenemiz Güzel Ama Karşımıza Cıkan Kötülük Nifret Pakılık Şuna İmkan Vermir Eski Dizi Oyuncuları İndiki Oyunculardan Ferkli Çünkü Eskilerin Bakışlarında💞Aşk Sevgi💞Var İndiki Oyuncularda💞Aşkı Sevgini💞Bulamırık Kecmiş İndiki Dizi Senaryoları Hep Eynidi Kötü Kötüdü Ferki Yok Sen Anlat Karadeniz Dizisin Retinki Vedat Ücün Yükseldi Vedat Dizini Terk Etdi Dizi Süretli Retink Kayıp Etdi Hercai Miran Reyhanla Aşka Yolculuk Etdi Retink Yüksek Oldu Ama Uzun Süremedi Retink Kan Kayıp Edir Cünkü Göz Yaşı Kötülük Aşkla Bir Arada Oldukda İnsanlar Yorulur Neye Sevinesen Neye Üzülesen Bilmirsen Kecmiş Dizilerdede Bunlar Var Yuvada Kötüler Aşkı Sevgini Yok Edir Kara Koça Ayrılır İller Ötür Hekiket Üze Cıkır Yanlarında Çoçuk Görünür Şu Çoçuk Senin Çoçuğundu Söyleyiler Çoçuğ Babasına Bakır Sen Benim Babamsan Üzler Gülür Kötüler Hebs Olur Çavidan Çemre Obrazın Oyuncuları Obrazlarına Yaraşır Ama Kötülük Fazla Onun Ücün Bakdıkda Yoruluruk Yemin Dizisi Senaristi Nazmiye Hanım💞Elif💞💞Adına Sen Koy💞Yemin💞Dizisine Emek Verip Nazmiye Hanım Bütün Kötülükü Biz Seyriçilere Öyretdi Ançak Senaristler Anlamırki Şu Diziye Çoçuklarda Bakır Onlar Yaşından Capuk Böyüyüler Dizide Hayatımızın Bir Parcası Biz Diziye Bakırık Sonrada Dizi Sitelerine Bakırık İnsanların Düşünçelerin Okuyup Bir Şeyler Öyrenmek İsteyirik💞Yemin💞Dizisi İyi Dizi Ola Biler Ama Senarist Vakt Kayıp Edir💞Yemin💞Çavidan Obrazın Senaryosunda Ne Zaman Kötülüyü Tedavü Edeçek Dizi Tez Zamanda Final Yapamaz Çavidan Kötülükün Sürdüreçek Çemrede Eynen Seyriçiler Yorulaçak Hayat Zor İnsanlar İnsanları Yorur💞Yemin💞Dizisine Kecmiş Dizi Oyuncuların Çavanlığın Kaytarsan Dizi Retink Birinçisi Olar Ama Şu Mümkün Deyil Reyhan Obrazın Oyuncusu İyi Ola Biler Ama Aşkı Sevgini His Etmirsen Ama Yenede Sevirik Ne Yapak Günlük Dizi

 38. Avatar Günel 🇹🇷💌🇦🇿

  İyi Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel İnsanları Yorumcuları Sayın Yönetici Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Yeni Hefteye Uğurlu Başlayasınız Sevinçiniz Daimi Olsun❤️ANALİZ❤️Güzel Olmuş Yorumcu Mira Hanımın☀️Oğuz Beyin☀️Ellerine Sağlığ Sağ Olun Var Olun

 39. Mira hanım elinize sağlık çok haklısınız oğuz abim sanada teşekkür ederiz 🙂mutlu pazarlar dilerim

Etiketler