Yemin Dizisi 96.-100. Bölüm Özeti 14-18 Ekim Fragmanı Tüyoları

67 Yorum 1.105 kez izlendi

Oldukça hareketli bir haftayı daha geride bırakırken 100. bölüme doğru ilerleyen Yemin dizisinde yeni haftada neler olacak, nasıl gelişmeler yaşanacak izleyip göreceğiz. Bu haftaya damga vuran gelişme Hikmet beyin tutukluluğu bittikten sonra yine oyun peşinde koşan Cavidan hanım ile ilgili tuttuğu kiralık katilin ifadeleri ile yeni gelişmelerin yaşanacak olması ve Hikmet beyin suçsuzluğunun kesin olarak ortaya çıkması yer alıyor.Yemin Dizisi 96.-97.-98.-99.-100. Bölüm Özeti

Neler Olmuştu? Bildiğiniz üzere Cavidan hanım konağa geri dönüp yerleşmek için hayatının planını yapmış ve tutmuş olduğu kiralık katile kendisini vurdurtup suçu da kocası Hikmet beye atarak onu uzun süre ceza evinde tutmanın hesaplarını yapmıştı. Ancak planları istediği gibi gitmeyen Cavidan Hikmet beyin tutuksuz yargılanmak üzere serbest kalmasıyla birlikte kiralık katili kendisinin tuttuğunu söyleyip herkesi şaşırtmıştı. Ancak Hikmet beyin de bildiği bir şeyler vardı. Özellikle çocuklarının kendisine inanmadığını görünce çok üzülen ve kendisine atılan iftirayı temizlemek için uğraşan Hikmet bey de kendinde bir oyun kurmuş ve olan biteni ortaya çıkararak kendisini aklamayı bilmişti.

14 Ekim Yemin Dizisi 96. Bölüm Özeti fragmanıBu arada Emir ile Reyhan eski kötü günleri geride bırakıp tüm samimiyetleri ile birbirine yakınlaşırken olup bitenlerin ardından Reyhan dayısı Kemal beye güvenmekle ne kadar haklı olduğunu bir kez daha görmüş ve içi rahatlamıştı. Emir ise babasından kuşkulandığı için mahcup ifadelerle annesi Cavidan’ın ne kadar plan ve oyun kurabileceğini bir kez daha anlamıştır. Ancak tüm olup bitenlerde Cemre’nin tavrı ise artık Emir’e kavuşacağı günün hayallerinin boşa çıkmasıyla tam bir hayal kırıklığı yaşamasına neden olmuştur.

Yemin Dizisi 96.-100. Bölüm Özeti 14-18 Ekim Fragmanı Tüyoları

Yemin dizisi yeni haftada kaldığı yerden devam edecek yeni bölümleri ile. Kanal 7 de ekrana gelen Yemin Dizisi 96.-97.-98.-99.-100. Bölüm Özeti ve fragmanı 14-15-16-17-18 Ekim tarihlerindeki Tüyoları ve neler olacak konusundaki tüm gelişme ve bilgilerini burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni bölümlerde Kemal ve Narin arasındaki gelişmeler neler olacak, Oya istediği paraya kavuşacak mı? Emir ve Reyhanı yeni haftada neler bekliyor? Cavidan konaktan sonra nereye gidecek? tüm bu sorular yeni haftada bizlerden yanıt bekliyor olacak.

Yemin Dizisi 96. Bölüm Özeti 14 Ekim PazartesiYemin Dizisi 96. Bölüm Özeti 14 Ekim Pazartesi Fragmanı Tüyoları

14 Ekim Yemin dizisi 96. bölüm Özeti: Hikmet bey almış olduğu darbe sonrasında hemen hastaneye kaldırılmıştır. Yoğun bakıma alınan Hikmet bey büyük ihtimalle felçli kalacak ve eli ayağı tutmaz hale gelecektir. Bunu fırsat bile Cavidan ise dilediği gibi atını oynatmaya başlayacak. Yoğun bakımda uzun süre kalacak olan Hikmet beyin yeniden ayağa kalkması için Emirin namaz kılıp dua etmesi ise dizimizin izlemeye değer en güzel ve manalı yönlerinden birisi..

Yemin 96. Bölüm Fragmanı 14 EkimYemin dizisinin 96. bölümünün özeti ve fragmanı 14 Ekim pazartesi günü ekrana gelirken en merak edilen konulara ışık tutulacak. 11 Ekim cuma günü yayınlanan 95. bölümde merak edilen her şey dizinin yeni bölümünde sizlere 96. bölümde 14 ekim pazartesi özet ve fragmanı ile sunulacak. Emir ve Reyhan’ın arasın son günlerde düzelmişken nazar mı değecek? Bakalım gerçekten de Hikmet beyi sokmak istediği hapishaneye sokamasa da başına gelen darbe sonrasında yoğun bakıma kaldırılan Hikmet bey bakalım yeniden toparlanabilecek mi? Cavidan kendisi girecek mi hapse yoksa yeni planlar yapıp bir yolunu bulacak ve konakta kalmaya devam edecek mi Cavidan hanım.. Özetin tamamı birazdan.

Not: Artık Cavidan hanımın suyu ısınmaya başladı. Eğer böyle olumsuz hareketlere devam ederse büyük ihtimal dizinin reytinglerini düşürmeye başlayacak. Seyirci artık Emir ve Reyhanı mutlu görmek istiyor. Olumsuz davranışlar hep kötülükleri görmek ve izlemek yerine neden güzel şeyleri seyretmesin ki izleyenler. Bu nedenle hem Cavidan hem de Cemre’nin  artık sürekli dizide plan kurup kötülük yapmalarını seyirciler de görmek istemiyor. Senarist hanıma buradan yazmış olalım..

Yemin Dizisi 97. Bölüm Özeti 15 Ekim Salı Fragmanı

Artık senaryo ekibi de tıkandı, daha nasıl saçmalayabilirler bilmiyorlar. Hadi yardım edelim onlara. Mesela Cavidan’ın Hikmet’ten önce gayri meşru bir oğlu olsun. Annesinden intikam almak için yemin etsin. Hesap sormak için Köşk’e geldiğinde annesinin kocasının kafasına vurduğunu görsün. İntikam için annesine şantaj yapsın. O çocuk cemreye aşık olsun. Birlik olup Cavidan’ı ortadan kaldırsalar. Hikmet bey kendine bakan hemşire ile evlensin. Suna 100 metre engelli koşu yarışında altın madalya kazansın. Tüm bunlar olurken Reyhan ve Emir bakışmalara doyamasınlar. Ne dersiniz..

Tam da soyledigim gibi olmuş. Sadist Senarist HIKMET BEY i Felç etmis. Aksini yapsa şaşardım zaten😏 Ben senarist olsaydim bu diziyi Zirveye taşırdım. Bu bir ihtimal değil garanti😉 Şöyle ki: Mesela Hikmet Bey Felç numarasi yapsa Cavidanı avlamak icin. Ilk once odaya gizli kamera yerlestirecek sonra Cavidanin yanina gelip nefretini kustuğu zamanlarda ses kaydi da olacak yaninda. Delilleri biriktirdikten sonra Cemrenin hatta Cemrenin anasinin yedi gobek sülalenin konakta toplandigi birgun Hikmet Bey ayaklanacak büyük boy bir Sinevizyonda herkese herşeyi izletecek. Cavidan ile Cemre hapiste çürüyecek 😁 Zaten dizilerde iyi karakterler başına gelenlerle ogrendikten sonra hemen gidip aptal gibi kötü karakterle yuzlesiyor o da onu pert ediyor. Yahu gidip önce Emire anlatsaydin ya delillerinle be adam Cavidana gittin celladina😠 Hikmet Bey büyük ihtimal aylarca eziyet gorecek. Iyilesmeye baslarken Cavidan onu öldürecek ya da ilacları degistirir iyilesmeye engelleyecek. Sonunda hersey ortaya ciksa da geç kalinacak. Sezon sonunda Reyhanin çocuğu olabilir. Cavidan bu sefer konaga girmek icin torununu kaciracak ya da degistirecek. Beni konaga alirsaniz bebegi verecem diyecek. Velhasil böyle uzayip gider bu lastik gibi 😤😤 Dizilerde elbette acılar ve kötülukler olacak bu şart ama günun sonunda ADALET TERAZİSİ gelerek👀 dizilerdeki kötülük dozunu çok abartiyorlar . Seyirci kahroluyor. Dahasi gercekler hep hali altina süpürülüyor. Bu aralar ruhuma en uygun dizi sadece MUĆÎZE DOKTOR😄 Bolumde yasanan bütün olumsuzluklar ayni bölümün sonunda aciga cikiyor ve yeni olaylar basliyor. Kimse girdapta sıkışmıyor 🤗🤗
Cavidan yakinda Konakta elinde bocek ilaciyla şu nameleri söyleyecek: KÖTÜYÜM BEN KÖTÜYÜM. HERKESİ HASTA EDERİM EDERİM 🤣🤣🤣🐞🕷
Yemin 97. bölümü ile 15 Ekim salı günü yeni özet ve gelişmelerin fragmanı ile kanal 7 den hemen sonra sayfamızda.

Yemin 98. bölüm özeti 16 ekim çarşambaYemin Dizisi 98. Bölüm Özeti 16 Ekim Çarşamba Fragmanı

16 Ekim Çarşamba Yenin 98.Bölüm Özeti: Cavidan ve Cemre Reyhan’dan tamamen kurtulmak ve artık konakta daha fazla nefes almasına mani olmak için yeni bir plan ve oyun içindedir. Bu kez işi tamamen bitirmek istemektedirler, bakalım son kozları başarılı olacak mı? Talaz doktor kılığında Hikmet beyi öldürmek için iğne yapacak..
Reyhan ve Emir babaları Hikmet Beyin hastaneden taburcu olup evde tedavisine devam edecekleri haberiyle mutlu olsalar da Cemre ve Cavidan’ın beklenmedik hileleri karşısında nasıl davranacaklar dersiniz?
Masal Oya halasının duygusal konuşmalarından oldukça etkilenmiş Kemal ve Narin ise Oyanın Hikmet bey hakkındaki söylediklerinden Masal’ın daha fazla etkilenmemesi için onu dikkatli olmaya çağırmaktadır. Oya’ya kızan Kemal beye Narin iyi bir ders vermiştir, sevdiklerini daha fazla kırmaması incitmemesi gerektiğini ifade eden Narin Kemal bey tarafından sadece dinlenmiş ve cevap dahi verememiştir. Ancak sonrasında Oya’nın davranışları yine bildik cinsten olunca Narin ne yapacak?

Diğer yandan Reyhan Cavidan’ı vuran tetikçiyle ilgili mutlaka Emir’in görüşüp konuşması gerektiğini ve gerçekleri ortaya çıkarması gerektiğini söylemişti. Onun sözleriyle tetikçiyle konuşmak için giden Emir’in başına nasıl bir iş gelecek? Reyhanı gözetleyen adam kim? Cemre ve Cavidan’ın tuttuğu adam hastanede ne yapacak? Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümde Reyhan ve Emir’in başına gelecek işler merak ediliyor.. Tetikçiyle konuşmak için birlikte gitmek isteyen Emir’in telefondaki konuşmalarını duyan Cavidan nasıl bir önlem alıp onları durduracak? Dayısının yeniden iyileşeceğini öğrenen Reyhan mutluluğunu Emir ile paylaşır.. Ancak bu doktor sahte bir doktor olup Reyhanı kandırmaktadır. Talaz doktor olmuş Reyhan’ı kandırıyor ve Reyhan Talazı bilmediği için onu gerçek doktor zannediyor. Ve Talaz’ın Hikmet beye uygulayacağı son ilaç onu daha da kötürüm edecek.. Yemin dizisinde 98. bölüm neler olacak özeti ve fragmanı 16 Ekim çarşamba günü Kanal 7 de ekrana gelecek.

Yemin Dizisi 99. Bölüm Özeti 17 Ekim Perşembe Fragmanı

Yemin dizisinin 99. bölüm özeti ve fragmanı 17 Ekim perşembe günü ekrana gelecek.

Yemin Dizisi 100. Bölüm Özeti 18 Ekim Cuma Fragmanı

Yemin dizisi 100. bölüm ile 18 Ekim cuma günü ekrana gelecek ve dalya yapmış olacak. Daha nice 100. bölümler diliyoruz. Yemin 100. bölüm sürpriz gelişmeleri gününde sizlere sunulacaktır.

Kanal 7 günlük dizisi Yemin 96.-97.-98.-99.-100. Bölüm Özeti fragmanı ve tüyoları ile 14-15-16-17-18 Ekim tarihlerinde Kanal 7 de kaldığı yerden devam edecek.

Yorum yaz

67 Yorum

 1. Oo koyu bir sohbet olmuş bizden habersiz maşaallah…..

  • Sen şu belalından kurtuldun galiba 🙂

   • Şiişt çok ayıp!! Öyle kelam edilir mi??? Kalbi çok narin kırılabilir…. 🙂

    • Bence de narin bi insan, sen gibi değil ama kim olduğunu merak ettim, çözmüş seni iki satırdan 🙂

     • Yaaa!! vay anasını arkadaş!! demek öyle!!! ne diyim!! kişi kendinden bilir işi…. ben adamı öyle iki satırla anca düğüm ederim çözmek herkesin işi değil hele haddi hiç değil!!!!

     • Hayırdır sesiniz kesildi!! Bak gördünüz mü anında ses de kesebiliyormuşum…

      • 🙂 Tabi tabi, sen Çalıkuşuna takıl biraz 🙂 derdiyle dertlen..

      • Siz gereken dersi almışsınız anlaşıldı ee hep ders vermekle olmuyo birazda ders almak lâzım 🙂

  • Avatar Çalıkuşu

   Sende biliyorsun Nurbanu sultan. Garip ama sayın yönetici gelince burda köyü sohbet oluyor. Yada Gülay ablam gelince oluyor. Böyle

 2. Hayırlı sabahlar ve tüm gün her şey gönlünüzce olsun Gülay’cım, değerlilerim.. Ne güzel dua Allah’a emanet olun…. Sevgimle

 3. Diziyi izleyememiştim biraz baktım da az önce Cavidan sonunda başarmış Hikmet dayıyı nakavt etmiş.. 🙂
  Off yinemi acımasız sert oldu acaba???
  Trt belgeselde savunma sanatları izliyorum azcık etkisinde kalmış olabilirim 😀

 4. Tam da soyledigim gibi olmuş. Sadist Senarist HIKMET BEY i Felç etmis. Aksini yapsa şaşardım zaten😏 Ben senarist olsaydim bu diziyi Zirveye taşırdım. Bu bir ihtimal değil garanti😉 Şöyle ki: Mesela Hikmet Bey Felç numarasi yapsa Cavidanı avlamak icin. Ilk once odaya gizli kamera yerlestirecek sonra Cavidanin yanina gelip nefretini kustuğu zamanlarda ses kaydi da olacak yaninda. Delilleri biriktirdikten sonra Cemrenin hatta Cemrenin anasinin yedi gobek sülalenin konakta toplandigi birgun Hikmet Bey ayaklanacak büyük boy bir Sinevizyonda herkese herşeyi izletecek. Cavidan ile Cemre hapiste çürüyecek 😁 Zaten dizilerde iyi karakterler başına gelenlerle ogrendikten sonra hemen gidip aptal gibi kötü karakterle yuzlesiyor o da onu pert ediyor. Yahu gidip önce Emire anlatsaydin ya delillerinle be adam Cavidana gittin celladina😠 Hikmet Bey büyük ihtimal aylarca eziyet gorecek. Iyilesmeye baslarken Cavidan onu öldürecek ya da ilacları degistirir iyilesmeye engelleyecek. Sonunda hersey ortaya ciksa da geç kalinacak. Sezon sonunda Reyhanin çocuğu olabilir. Cavidan bu sefer konaga girmek icin torununu kaciracak ya da degistirecek. Beni konaga alirsaniz bebegi verecem diyecek. Velhasil böyle uzayip gider bu lastik gibi 😤😤 Dizilerde elbette acılar ve kötülukler olacak bu şart ama günun sonunda ADALET TERAZİSİ gelerek👀 dizilerdeki kötülük dozunu çok abartiyorlar . Seyirci kahroluyor. Dahasi gercekler hep hali altina süpürülüyor. Bu aralar ruhuma en uygun dizi sadece MUĆÎZE DOKTOR😄 Bolumde yasanan bütün olumsuzluklar ayni bölümün sonunda aciga cikiyor ve yeni olaylar basliyor. Kimse girdapta sıkışmıyor 🤗🤗
  Cavidan yakinda Konakta elinde bocek ilaciyla şu nameleri söyleyecek: KÖTÜYÜM BEN KÖTÜYÜM. HERKESİ HASTA EDERİM EDERİM 🤣🤣🤣🐞🕷
  Hepinize iyi geceler…

  • Teşekkür ederim, bu yorumunuzu analiz niyetine konu içine alıyorum..

   • Ha ha çok güldüm.😂😂Kim yazdı bu yorumu?Epeydir siteye giremiyordum.İyi geldi valla.Ben de bugün baktım diziye,saçmalardan seçmeler olmuş.Mucize doktora ben de bakıyorum internetten.Onda da saçmalıklar var tabi ama en azından fazla entrikalı değil.

 5. Avatar Çalıkuşu

  Hayırlı geceler herkese. Yemin iyice bozdu yaa. Düzgün de değildi ama iyice gitti. Bı biri hastanelik olur bı biri. Sıra kimde emirde mı yoksa reyhanda mı 🙄🙄

 6. Hayırlı sabahlar, yeni haftanın her günü… Ayaklarınız güzel yerlere götürsün sizleri, her şey gönlünüzce olsun… Gülay’cım, Emine’cim, Sema kardeşim, lamazi gogo, güneşim, baldillim, yorumumu okuyanlar Ve sayın yönetici… Sağlık sıhhatle.işleriniz rast gitsin… Sevgimle..

 7. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  Hayırlı sabahlar, tüm hafta….. Sağlık sıhhatle, bolluk bereketle, her şey gönlünüzce olsun Albasan ailesiii….

 8. Avatar ÖzgürEMİNE’CİM

  Hayırlı sabahlar burnum sızladı evet evlatan ayrı kalmak zordan öte zordur.. Allah hepinizin yar ve yardımcınız olsun kardeşim… Onlar sağlık, sıhhatle musmutlu kalsınlar sizde hayırlısı ile gelin Allah’a emanet olun her an her zaman kardeşim…

 9. Nazmiye hanim emir ve reyhani mutlu gormek istiyoruz cocuklari olsun mutlu bir aile ortamlari olsun birinci sezon daha iyiydi senaryo artik sikici oluyor hep kotu seyler oluyor olan olaylar hic aciga cikmiyor hep gecistiriyor cemre ve cavidanin yaptiklari yanina kar kaliyor

 10. Avatar Konyalı Emine

  Hayırlı akşamlar herkese,gurbette son hafta, cumaya inşallah Türkiye’de olacağım,ama burada yavrularımi bırakmakta zor,rabbim en kısa zamanda yavrularımıza da memleketimize dönmeyi nasip etsin güzel bir hafta sonu diliyorum herkese Allah’a emanet olun

 11. Hayırlı sabahlar ve hafta sonu dileklerimle… Ayaklarınız güzel yerlere götürsün sizleri… Her şey gönlünüzce olsun Gülay’cım, Emine’cim, Sema kardeşim, lamazi gogom, cicikızım, baldillim, güneşim, yorumumu okuyanlar Ve sayın yönetici… Sağlık sıhhatle, başarılar.

  • Teşekkürler ne güzel dua ediyorsun Özgür teyze.. Ayaklarınız güzel yerlere götürsün sizleri

   • Avatar Çalıkuşu

    Sizede hayırlı geceler oğuz hocam. Artık sohbet etmek istemiyor sunuz sanırım

    • aAa Allah kuru iftiradan saklasın, nerden çıkardın bunu?

     • Avatar Çalıkuşu

      Aa nerden çıkardım acaba. Yorumlarınıza bı bakın isterseniz. Bı yazıyorsunuz sonra ben yazıyom cevap yok. Burdan çıkarmış olabilirim belki🙄🙄

      • Yanlış çıkarmıssın şekerim, hep yanlış çıkarımlarda bulunuyorsun dikkatimi çekiyor 🙂

      • Avatar Çalıkuşu

       Kimmm ben mi yanlış çıkarınca bulunuyorum. Ee doğrusu neymiş o zaman.
       Bu arda şekerim mı oğuz hocam bu sen misin 🤔🤔

      • Ee tabi şeker sana uymadı, Konya mevlana şekeri 🙂 acı biber de olabilir 🙂
       Doğrusu bazen hiç aklımdan geçmemiş şeyleri düşünüyorsun o yüzden dedim..

     • Avatar Çalıkuşu

      Ee niye cevap yazmiyorsunuz o zaman.

      • Her zaman bakamıyorum yorumlara, kimi zaman okuldayım kimi zaman cocuklarla uğraşıyorum, ben müsait olduğum zamanda siteye eklenmesi gereken yazılar veya içerikler oluyor. Onları yazarken seninle uzunca yazışma vaktim olmuyor açıkçası. Sen boş boş oturmasan da biraz işe yarasan, yemin dizisine özet yazsan ozaman bende sana ayıracak vakit bulurum.. 🙂

      • Avatar Çalıkuşu

       Hayırlı sabahlar oğuz hocam. İnan yazabilsem yazarım. Ama siz biliyorsunuz ki elimden gelmiyor. Artı zaten yemini pek izlemiyorum saçma geliyor. Öyle arada bı can sıkıntısından bakiyim işte. Adını sen koy çok güzel güzeldi. Yani o da biraz sacmaliyordu ama yinede güzeldi .

      • Teşekkürler, biliyorum zaten yazmayacağını, sorun değil olduğu kadar olmadığı kader 🙂

      • Avatar Gülay Albasan

       Hayırlı günler sizede sayın yönetici.
       Bugün buralardasınız hayırdır..
       Yoksa okulumu kırdınız? 🙂

      • Yok kırmadım da eski yoğunluk biraz azaldı, bi göz atayım dedim, baktım çalıkuşu gelmiş 🙂

      • Avatar Gülay Albasan

       Sormayın sayın yönetici, hayat çook yoğun ve koşuşturma ile geçiyor..
       Okullar açıldı ve şimdi okullu olduk cümleten..

      • Evet bu sezon ailecek okullu olduk, evi otel olarak akşamdan akşama kullanıyoruz biz 🙂

      • Avatar Gülay Albasan

       ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN SAYIN YÖNETİCİ:
       NE GÜZEL BİRŞEY, İNSANIN DÖNÜP DOLAŞIP GELECEĞİ BİR YUVASININ OLMASI..

      • Avatar Çalıkuşu

       Evet Çalıkuşu gelmiş. Ben hep geliyorum oğuz hocam. Siz yoğunluktan bira az geliyorsunuz yada görmüyorsunuz. Kolay gelsin ne diyim. Ama bu aralar bende yoğunum pek boş boş oturmuyorum

      • Hayırdır görücü felan mı gelecek neyin yoğunluğu bu? Biz yokken yuvadan uçan kuş mu oldun yoksa 🙂

      • Avatar Çalıkuşu

       Yok oğuz hocam yaa nerden çıkardın. Annemgil bir geziye gittiler. Tüm ev işleri kardeşlerimin sorumluluğu benim üstüme kaldı. Artı annemgili çok özledim yaa.😖😖😖

   • Avatar ÖzgürSayın Mehmet Oğuz Bey

    Hayırlı sabahlar.. Hani bir söz var (Söyleyene değil, söyletene bak)
    İnşaAllah sözler, dualar yerini bulur teyzesi.. Prenseslerin nasıl.. Her şey gönlünüzce olsun Özdere ailesi..Sağlık sıhhatle, başarılar..

 12. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  Hayırlı sabahlar ve tüm gün, yarındaaaaaa.. Her şey gönlünüzce olsun Albasan ailesiii… Sevgimle.. MSağlık, sıhhatle, musmutlu zamanlar..

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı günler özgür teyzecim çok teşekkür ederim, sizede mutlu huzurlu haftasonları teyzecim..

 13. Avatar Özgür Dizi yorumu

  … Cavidan.. Her şeyini kaybeden kişi edasında. Ve tam bekliyordum şimdi saldıracak ve Hekmet bey yıllardır yenik düşmüş eşine tekrarı sefil olan kişinin sonucu… Evet. Dizinin bu hafta ennnnn güzel sahnesi belirttiğiniz gibi Emir’in cami ((acaba BüyükÇamlıcaCamisi mi? İnşaAllah muhteşem yapıt)) namaz ve dua… Gurur verici bence… İnşaAllah bazı sorunları düzeltirler senarist… Dizide daha izlenir…

 14. Emir kadar basiretsiz ve gerizekali birini hiç görmedim. 😠 Adam gözünün önundeki hicbir seyi goremiyor.. Insan bu tezgahi 40km öteden anasinin yaptigini anlar be kafasiz adam..
  Reyhan desen dağlar kızı Haydi. Garibim bu olayi cozse bile elinde patlar.. Senariste sesleniyorum: Dizinin gecen seneki reytingleri yok. Çünkü seyirci degismeyen bir evrenden sıkıldı. Dizide başka kötü mu kalmadi Cemre ve Cavidandan başka..😏😏 Allah rizasi icin şu degismeyen kader örgüsünü bozun artık. Kotuler dersini alsin ve cezasini ceksin. Yeni olaylar ve maceralar olsun. Televizyon dizileri neden kan kaybetti de insanlar internet dizilerine yoneldi🤔ÇÜNKÜ Seyirci uzun vadeli Tencit Pilavi yemekten sıkıldı da ondan. Duzeni ele geciren kötüler ve kotulere karsilik veremeyen iyiler😤😤 Ee bıktı millet. 10 bolumluk herseyiyle net olan kötülerin gununu gordugu bir internet alemi daha cazip geliyor tabi..
  Keza dizi aile dizisi olmaktan çıktı artık. Kadın kac yillik kocasini ölümcül hastaligini bile bile kafasini parcaladi içi bile titremedi Üstelik.. Seyirci buna kathiyetle şapka çıkarmaz sadece kanalı zapingler📺📺
  Nazmiye Hanim Keşke Cavidanla Cemreye hapis sahnesi yazsaniz .. Adalet isteyen seyircinin belki de yüreğine su serperdiniz..
  Ama tabiki siz Felç olup eve gelmis Hikmet Beye Cavidan Hanimin gizlice ve zevkle yaptigi Acı İşkenceleri izleteceksiniz. Niye çünkü SADİSTSİNİZ.. bu hayatta sadece acıdan besleniyorsunuz..🤢🤢

 15. Neden dizilerde hep kötülük işleniyor.Mecburmusunuz.CAVIDAN ve CEMRE nin oyunlarından bıktık yeter artık seneryo ADINI SEN KOYDA olduğu gibi cok kopuk.

 16. Çok güzel bir sürpriz oldu gerçekten adamın pekmezini akıttı… halbuki ben kalbi tekler demiştim malum bu senaristlerin entrika, kötülük,sinsilik beyinleri bunlarla dolu….

  • Pekmezini akitti demek biraz acimasizca olmadimi biraz daha yumusak uslup yerinde olmazmi biraz sert olmus

   • Ah pardon çok afedersiniz hemen düzeltiyorum;
    O kadar öfkesine, hırsına yenik düşmüştü ki, 30 yıllık eşine, çocuklarının babası olduğunu
    unutup, masanın üzerindeki aksesuarı kafasına vurmak suretiyle beyin sıvısını akıtacak kadar…..
    Nasıl yeterince yumuşak oldu mu?????
    Az önce 2 buçuk kilo hamsi temizledim ve ellerim o kadar yıkamama rağmen hâlâ kokuyor anca bu kadar yumuşatabildim kusura bakmazsınız heralde… 🙂

    • Avatar Çalıkuşu

     Alemsin Nurbanu Sultan yaa hiç gülesim yoktu. Allah da seni güldürsün. Bide o hamsiyi bı kere ayikladim çok berbat bişey yaa.

     • Hep birlikte gülelim inşaallah canım….Hamsi kokulu ellerine kurban olayım diyen bir eş bulursan sorun olmaz cicikuşum 🙂

      • Daha genç elbetteki bulur heleki siz böyle konuşuyorsunuz ya kariyeri yüksek birisi bile olabilir…..

      • Avatar Çalıkuşu

       Vayy ne zamandır böyle espri yoktu . Hiç paslanmamışdınız oğuz hocam

    • Nekadar kalp kirici alayci bir uslubunuz var

     • Bance sizin kalbinizde bir sorun var basit bir espiriyi bile kaldıramıyor üstelik sonuna şaka olduğunu belirtecek gülücük emojisi koyduğum halde….inanın ciddi yazılarımı görmeyi istemessiniz…hatta ufaktan ufaktan geliyorlar ayarım kaçmadan bağa müsade!!!

Etiketler