Yemin Dizisi 27-28 Ekim Neden Yok, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisi 281. bölüm ile 26 ekim 2020 pazartesi günü ekrana gelmesi beklenirken dizi yayınlanmadı. İzleyiciler Yemin dizisi neden yok 26 ekim yemin dizisi niçin yayınlanmadı erken final mi yaptı bitti mi gibi soruları ardı ardına sormaya başladı. Biz de 26 Ekim pazartesi ekrana gelmeyen yemin dizisinin neden yayınlanmadığını, yemin dizisinin 281. bölümü ne zaman ekrana gelecek yeni bölümler hangi gün başlayacak bu konular hakkında bilgi vermek istedik.Yemin Dizisi 26-27-28 Ekim Neden Yok

26 ekim Yemin dizisi var mı yok mu?

Yemin 281.Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok, Yeni Bölüm Ne Zaman? hakkında olacak. Bizde detayları ve 26 Ekim Yemin 281.Bölüm Var mı Yok mu ne zaman yayınlanacak hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık. Son günlerde basında çıkan haberler sonrasında Yemin dizisiyle ilgili detaylar merak edilmeye başlandı. Bizde hemen sizlerle paylaşalım istedik. Yemin dizisi 26 ekim 2020 pazartesi günü yeni bölüm yayınlamayacak. Son haftalarda düşen reytingler sonrasında Yemin dizisi hafta içi yayından kaldırıldı bundan sonra artık sadece hafta sonları yayınlanacak.

Yemin 281.Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok?

Yemin dizisi Özge Yağız’ın diziden ayrılması ile birlikte ciddi bir kan kaybına uğramıştı. Daha önceki yazılarımızda Özge Yağız’ın diziden ayrılmasıyla yemin dizisinin erken final yapabileceğini belirtmiştik. Aslında bunu görmek için kahin olmaya gerek yok çünkü geçtiğimiz yıl yemin dizisinin reytingleri 2 oranına kadar düşmüştü. Ancak dizinin başrolü olan Özge Yağız Reyhan karakteri ile dizide en sevilen oyuncu idi. Onun ayrılmasıyla Yemin dizisi adeta çöküşe başladı.Yemin Dizisi 281. bölüm neden yok 26 Ekim yemin Neden Yok

Reytingler %2 oranlarından yüzde bir oranına düştü. Yeni gelen oyuncular da yemin dizisinin reytinglerdeki düşüşünü durduramadı. Bu nedenle karamel yapım daha fazla kayıp vermemek adına yemin dizisinin 281. bölümünü 26 Ekim pazartesi günü ekrana getirmeyecek. Yemin dizisi yeni bölümleri ile 281 bölümden itibaren 31 Ekim cumartesi gününden itibaren artık sadece hafta sonları ekrana gelecek.

Yemin dizisi erken final mi yapıyor?

Yemin dizisi yavaş yavaş finale hazırlanıyor. Çünkü başrol oyuncusu Özge Yağız diziden ayrıldıktan sonra dizinin reytinglerinde ki düşüş Gözde görülmeye başladı. Ancak Kanal 7 için tek olumlu gelişme ise yine karamel yapım tarafından hazırlanan Emanet dizisinin reytinglerinde ki artış oldu. Yemin dizisi reytinglerde bir Total oranına kadar düşerken Emanet dizisi iki oranına geçmeye başladı. Görünen o ki yemin dizisinin stok bölümleri bittikten sonra final yaparak ekran yolculuğuna son verecek.

Bu nedenle çok ses getirecek bir final yapmayı düşünüyor Karamel yapım. Peki ya sonrası? İşte sonrası merak konusu olacak ve izleyenler diziyi merakla bekleyecek.. Yemin 281.Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok sorusuna yok çünkü dizi artık hafta içi değil hafta sonları ekrana gelecek diyoruz. Yemin dizisi bundan sonra sadece hafta sonları Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Daha önce de Yemin dizisi hafta içi ekrana gelmemiş ve bu konuyla ilgili detaylı bir inceleme yapmıştık. Konumuzun bundan sonrası 11 Mayıs’ta ekrana gelmeyen 246. bölüm ile ilgilidir.

Yemin 246.Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok, elbette izleyici her hafta olduğu gibi yine 11 Mayıs pazartesi günü Yemin dizisinin yeni bölümünü bekledi. Ancak böyle bir bölüm yok piyasada. Neden derseniz çünkü dizi sezon finalini 8 mayıs cuma günü yaptı. Sezonun finalinde muhtemelen Özge Yağız’ın canlandırdığı Reyhan karakteri de ölecek dizide. Elbette tüm izleyici Reyhan için üzülecek.

Yemin 241.Bölüm Var mı 4 Mayıs Neden YokYemin dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yemin dizisinin 246. bölümü var ama 11 Mayıs pazartesi değil muhtemelen yeni sezonda 2020 Eylülde ekrana gelecek. Yemin 246. Bölüm Neden Yok, Yemin dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman? sorusuna en net cevabı bu şekilde verebiliriz. Yemin dizisinin 8 mayıs cuma günü sezon finali yapmasıyla yeni bölüm beklentileri arttı. İzleyiciler merak içinde 11 Mayıs pazartesi günü niçin dizinin yayınlanmadığını sorguladılar.

11 Mayıs Yemin Dizisi 246. Bölüm Neden Yok?

11 Mayıs günü Yemin dizisi sezon finali yaptığı için ekrana gelmeyecek. Zaten Ramazan ayı da başlamış olacağından dizilerin yeni bölümleri beklenmiyor. Ülkemizde ve tüm dünyada bir pandemiye dönüşmüş olan Koronavirüs salgını sonrasında dizi çekimleri büyük oranda durdu. çekimlerine özel güvenlik tedbirleri alan çok az sayıda dizi devam ediyor. Örnek: Eşkıya (Atv)

27 Nisan Yemin 236. Bölüm var mı yok muYemin Dizisi 3. Sezon Olacak mı?

Yemin dizisinin 3. sezonu olacak ancak şöyle bir bilinmez var. Yemin dizisinden Özge Yağız (Reyhan Ayrıldı). Ancak onun yokluğunda Yemin dizisi 3. sezon ne kadar devam eder yada yapımcı Karamel yapım yeni bir dizi mi çekmeye başlar bilemiyoruz. Ancak bilinen bir gerçek var ki dizinin reytingleri Reyhan karakterinin çıkması ile kesinlikle düşer. Evet Yemin dizisi 3. sezon olacak belki ama izlenecek mi en çok burası mühim.. Sizce izlenir mi?

Yapımcılığını Karamel Yapım’ın üstlendiği, başrollerini; Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem Gül, Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner ve Cansın Mina Gür’ün paylaştığı dizi 245. bölümüyle birlikte 2. sezonuna noktayı koyacak. “Yemin” sezon finaliyle 8 Mayıs Cuma günü Kanal 7’de!

Yemin 246. Bölüm Var mı yokmu 11 MayısYemin 281.Bölüm Var mı 27-28 Ekim Neden Yok, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yemin dizisinin 281.Bölüm Var mı yok mu elbette var ancak yeni sezonda olacak dizi. 27-28 Ekim Yemin dizisi Neden Yok, Yemin dizisinin Yeni Bölüm Ne Zaman? diye merak edenlere 3. sezon yeni bölüm başlama tarihi 31 Ekim Cumartesi cevabını verebiliriz.

Bu konumuzda Yemin 281. Bölüm Neden Yok, Yeni Bölüm Ne Zaman? 27-28 Ekim Yemin dizisi neden yayınlanmıyor gibi merak edilen sorulara yanıt vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi konu hakkındaki fikirlerinizi aşağı yazın lütfen. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz. Yemin 281.Bölüm Var mı Yok mu konusunda sizler de yorumunuzu aşağı yazabilirsiniz.

Yemin dizisi Yeni Bölümleri Artık Haftasonu Yayınlanacak

Yemin dizisi düşük reytinglerden dolayı Yeni Bölümleri Artık Haftasonu Yayınlanacak. Yemin dizisi Yeni Bölümleri 31 Ekim 2020 cumartesi gününden itibaren hafta sonları ekrana gelecek.

Yorum yaz

12 Yorum

 1. Selamun Aleyküm arkadaşlar nasılsınız hepinizin kandili mübarek olsun Rabbim dua ve ibadetlerinizi kabul etsin İnşallah

  • Ve aleyküm selâm Ayselim..
   Seninde kandilin mübarek olsun nasılsın canım Allah hepimizin yardımcısı olsun
   Kendine iyi bak Allaha emanet ol….

 2. Biz 3 sezonda reyhan ve narini istiyoruz burdan sesleniyoruz senaristte lutfen reyhan ve narini istiyoruz emir reyhan ve bebekleriule birlikte mutlu bir yuva olsunlar narin ve kemal evlensinler artik lutfen biz bnlari gormek istiyoruz artik kotu seyler gormek istemiyoruzzzzxx

 3. Reyhan ölmeseydi devam etseydi çok güzelolurdu Emir i nasıl bıraktı ( dizi bile olsa böyle büyük bir sevgi bırakılmazdi ) Diğer oyuncuların hatası ne insallah yeni bölüm ler ienir

 4. Reyhansiz zevki olmaz
  Çok daha iyi biri gelirse
  Narin Leyla değişimi de olduğu gibi
  Belki izlenir

Etiketler