Yemin Dizisi 2020-2021 Yıllarında 3. Sezon Devam Edecek mi?

Yorum Yap 67 kez izlendi

Yemin dizisi Kanal 7 ekranlarında ikinci sezonuna nokta koyuyor. Sevilen günlük dizi yemin 245. bölüm ile 8 Mayıs 2020 cuma günü sezon finali yaparak izleyiciye veda edecek. Uzun zamandır yemin dizisi ne zaman bitecek yeni sezon devam edecek mi soruları merak ediliyordu. Kanal 7 son noktayı koydu ve yemin dizisi 3. Sezonda da devam edecek.

Yemin dizisi 2020-2021 yeni sezonda devam edecek

Sevilen günlük dizinin başrol oyuncusu olan Özge Yağız diziden ayrılma kararı aldı. Bu karardan sonra herkes yemin dizisinin yeni sezon da devam etmeyeceğini 2020-2021 sezonu yemin dizisinin yerine emanet dizisinin yayınlanacağı düşünülüyordu. Ancak yapımcı karamel yapım almış olduğu kararla yemin dizisinin devamına hükmetti. Buna göre yemin dizisi 2020-2021 yeni sezonda da devam edecek.

Yemin Dizisi 2020-2021 Yıllarında 3. Sezon Devam Edecek miYemin dizisi 3. sezonda 2020 Eylül’de devam edecek

Diğer dizilerin aksine coronavirüs en az etkilenen ve uzun süre yayınına devam eden yemin dizisi 8 Mayıs tarihinde yayınlanacak 445. bölümü ile sezon finali yapacak. Eylül 2020’de ise 446. bölüm ekrana gelecek. Böylelikle yemin dizisi 3. Sezon da Eylül ayında kaldığı yerden devam etmiş olacak. Yemin dizisinde en merak edilen konulardan birisi de başrol oyuncusunun yeni sezonda kim olacağı.

Yemin dizisi 2020 de bitecek mi 2021 de devam edecek miYemin dizisinde Özge Yağız’ın yerine kim gelecek

Yemin dizisinde başrol değişikliği yaşanacak. Çünkü başrolde oynayan Özge Yağız projeden ayrılacağını bildirdi. Ancak bu bir taktik mi yoksa karamel yapım ile yolları ayrıldı mı bu henüz netleşmedi. Ancak şu bir gerçek ki Özge Yağız’ın yerine kim gelirse gelsin yemin dizisi eskisi gibi izlenmeyecek. Çünkü izleyiciler yemin dizisindeki Reyhan karakterini yani Özge yazdı çok sevdiler. Bu nedenle Özge Yağız olmadan yemin dizisi izlenmez diye kampanya bile başlattılar.

Yemin-dizisi-3.-sezon-devam-edecek-miYemin dizisinde 2020-2021 sezonu Eylül ayında başlayacak. Bakalım yeni sezon tanıtım fragmanını da Reyhan karakterini canlandırmak için kim gelecek yeni bir oyuncu ile anlaşılacak mı merak edilen sorular yaz boyu izleyenleri tedirgin edecek görünüyor. Umarız Özge Yağız yemin dizisine kaldığı yerden devam eder yerine başka birisi gelmez. Siz de yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Etiketler