Yemin Dizisi 204.-205. Bölüm Özeti 11-12-13 Mart

Bu konumuzda Yemin Dizisi 203.-204.-205. Bölüm Özeti 11-12-13 Mart konusunda bilgi vereceğiz. Yemin Dizisi 201.-202.-203.-204.-205. Bölüm Özetini (9-10-11-12-13 Mart) tarihlerindeki Fragmanı bu sayfada sizlerle paylaşıp dizimiz hakkında tüyolar vereceğiz. Yeni bölümde neler olacak Yemin dizisinde Reyhan hapisten kurtulacak mı, onun valizinde çıkan uyuşturucuyu kim üstlenecek gibi merak edilen sorulara yanıt verip Emir ile Reyhan arasındaki gelişmeleri, Cavidan ile Talaz’ın yeni planlarını ve Cemre’nin yeniden diziye dönmesini buraya detaylıca yazacağız.

Yemin Dizisi 201.-205. Bölüm ÖzetiYemin Dizisi 201.-202.-203.-204.-205. Bölüm Özeti

Öncelikle dizimizde son bölümde neler olmuştu kısaca hatırlayalım. Gülsüm’ün konaktan ayrılmasını Cavidan Reyhan’a karşı kazandığı bir zafer olarak görüp daha da üstüne Talaz ile birlikte tuzaklar kurmaya çalışsa da bu kez amacına ulaşamaz. Talaz Firdevs’e bir kumpas hazırlatır ve Reyhan’ın hapisten çıkacağı esnada asılsız bir ihbarla Reyhan’ın çantasını aratıp uyuşturucu bulunmasına neden olmuştu. Firdevs’in bu tuzağını farkedip suçu üstlenecek de bir ablası vardır Reyhan’ın. Ne demişler, iyilik yap denize at, balık da Halik da bilir.

Bu arada yeni bölümlerde Cemre’nin geri döndüğünü müjdeleyelim. Neden müjde derseniz artık Cemre Reyhan dışında Cavidan ile de ilgilenecek. Yani onun da başına çoraplar örecek. Cemre yeni bölümlerde kendini özleyen izleyicilere bol bol ohh çektirecek görünüyor. Ama sağı solu belli olmaz, bence yine en büyük darbeler Reyhan ve Emir’e gelir. Emir demişken eşini hapishaneden kurtarmak için büyük bir gayret göstermiş ve savcılığa verdiği görüntülü deliller sonrası Reyhan serbest kalmıştı. Cavidan Talaz ile birlikte Reyhan’ı hapisten çıkarmamak için binbir fitnelik düşünürken bu tehlikeli oyunları Emir ne zaman görecek merak ediliyor. Gelelim Yemin dizisinde yeni haftada neler olacak 201. ve 202. bölüm gelişmelerine.

9-10 Mart Yemin Dizisi 201.-202. Bölüm ÖzetiYemin 9-10-11-12-13 Mart 201.-205. Bölüm Özetleri

Yemin dizisi 9 Mart pazartesi günü 201. bölümü ile Kanal 7 de ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde en merak edilecek konu Reyhan’ın başına gelenler olacak. Cemre’nin yeniden diziye aktif olarak dönmesiyle yine oyunlar planlar ve intikamlar birbirini izleyecek. Yemin dizisi 10 Mart salı günü 202. bölümü ile ekrana gelirken Yemin 203. bölümü ile 11 Mart çarşamba akşamı kaldığı yerden devam edecek. Yemin dizisi 204. bölümü ile 12 Mart 2020 perşembe günü ve hafta finalinde Yemin dizisi 13 Mart cuma günü 205. bölümü ile ekrana gelmeye devam edecek. Yeni bölümlerin özetleri ile detayları fragmanların yayınlanması ile birlikte sayfamıza aşağıya eklenecektir.

Yemin dizisi 201. Bölüm Özeti 9 Mart Pazartesi Fragmanı

Cavidan Reyhanın hapishaneden çıkıp konağa gelmesine şaşırıp kalır. Ancak elinden bir şey gelmez. Diğer yandan Cemre de tüm hırsıyla intikam almak için yola çıkar.
Emir ve Reyhan uzak kaldıkları günlerin hasretini giderirken Gülsüm ise hiç beklenmedik bir şekilde ortaya çıkar. Kucağında bebekle görünen Gülsüm yine bir oyun peşinde mi yoksa yeni bir plan mı başlıyor izleyip göreceğiz.
Oya ise Erhan ile birlikte artık aile kahvaltısını düşünürken Narin Erhan ile geçmişinden bahsedip sözlü olduğunu açıklayınca Oya şaşıp kalır bu duruma. Erhan’ın amacının başka olduğu anlaşılacak ve Yemin dizisi 9 Mart pazartesi günü 201. bölümü ile Kanal 7 de devam edecek.

Yemin dizisi yeni tüyolarını da sizlere burada yazmak istiyorum. Yemin dizisi yeni bölüm fragmanında gördüğünüz bebek sonunda konağa girer ve Emir’in kucağına düşer. İşte yeni bölümlerin montajı sırasında bize ulaşan tüyolardan birisi Gülsümün kucağında gelen bebek Emir ve Reyhanın gözetiminde görülüyor. Reyhan da ona mama hazırlıyor, anlaşılan prova yapıyorlar darısı başlarına olsun 🙂Yemin dizisi yeni tüyoları

Yemin dizisi 202. Bölüm Özeti 10 Mart Salı Fragmanı

Yemin dizisine yeni bölümde Narin’in itirafı damgasını vurur. Oya ile yakınlaşmasının nedenini bilen Narin Erhan ile daha önceden tanıştığını ve sevgili olduğunu söyleyince Oya şaştı kaldı bu işe ve elindeki çiçekler düştü yere. Yemin dizisi 202. bölümde Kemal bey de durumdan Narine nasibini verecek ve evden kovacak. Peki Oya ile Erhan devam edecek mi yoksa Narin’in itirafları sonrası herşey ortaya çıkacak mı? Narin Kemal beyin yanından tamamen mi ayrılacak?

Diğer yandan Emir ve Reyhan Gülsüm’ün bebeğini avuturken artık antreman yapar gibiydiler. Darısı başlarına olsun ne diyelim. Cemrenin ise geri dönüşü ve Talaz’ın yanına gelmesi ise kötülüğün güç birliği yapacağına işaret ediyor.Yemin-Dizisi-202.-Bölüm-Özeti 10 mart

Yemin dizisi 203. Bölüm Özeti 11 Mart Çarşamba Fragmanı

Emir ile Reyhan bebek konusunda sonunda anlaşır. Emir dünyanın en iyi babası olacağına söz vererek Reyhandan bir bebek ister. Reyhan da bebek konusunda anlaştığı Emire gece uyutma işini şimdiden vermiştir. Anlaşılan bebek haberi yakın..
Suna ise yeni dizisi Emanete geçmeden evvel kullandığı koltuk deyneklerinden kurtulduğunu gösterir.
Oya ise Narinin kendisine gerçekleri söylemediğini bu nedenle Erhan’a yaklaştığını söylese de içindeki fırtına bir türlü dinmek bilmez. Kemal ise hayatından çıkacağım ama beni affet diyen Narine sen benim için öldün diyerek en büyük cezayı vermiştir.
11 Mert çarşamba günü yayınlanacak olan Yemin dizisinin son bölümünde ise Gülsümün bebeğinin babası Cavidanın boğazına bıçağı dayar. Hadi hayırlısı diyelim..

Yemin dizisi 204. Bölüm Özeti 12 Mart Perşembe Fragmanı

Yemin 204. Bölüm Tanıtımında Ortalık Karıştı! EMİR REYHAN’A HAYRAN OLUYOR Yemin dizisinde bugün Emir Hasan bebeğe bakan Reyhan’ın özenini görünce ona daha çok hayran olur. Bebeğin babası ise konağa girmek için çabalar. Reyhan, Hasan bebekle bir nevi annelik provasında gibidir. Bunun farkında olan Emir karısının bu haline tekrar tekrar aşık olur. Emir’in bebek isteği artmaya başlar. Öte yandan Hasan bebeğin babası konağa girmeye çok yakındır. Duyduklarından sonra taşınma gibi radikal kararlar almaya başlayan Kemal’in bu tavrı devam edeceğe benzemektedir. Öte taraftan, yaşanan her şey için kendini suçlayan Narin, Kemal’e kendini affettirmenin yollarını arayacaktır.

Yemin dizisi 205. Bölüm Özeti 13 Mart Cuma Fragmanı

Reyhandan beklenen bebek haberi geldi nihayet. Yapılan testler de pozitif çıkınca Emir bebişin patiklerini hazırladı bile. Ancak Cavidan boş durur mu? Hemen bebek düşürme seanslarına büyücülerden randevu aldı bile. Her ne kadar Gülsüm babanne olacağını müjdelese de Cavidanın bırakın babanne olmaya anneliği bile tartışmalı zaten. Diğer yandan NArin büyük bir tehdit ile ölüm ile burun buruna gelir. Onu gizliden takip eden Kemal ise gelen silah sesiyle Narini kaybettiğini düşünür..

Yemin Dizisi 202.-203. Bölüm ÖzetiSizlerde Yemin dizisinin yeni bölümleri hakkında merak ettiklerinizi bize sorabilir, yorumlarınızla sayfamıza renk katabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

İzleyici Yorumu: Gülsüm’deki bebek, cemrenin gelmesi, narinin gerçeği söylemesi, işler iyice karıştı ama olsun reyhan hapisten çıktı ya cavidan mosmor oldu gamzelim çok mutlu oldu ya çok şükür 🙂

Yemin Dizisi 203.-205. Bölüm Özeti (11-13 Mart) Fragmanı konusunda sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Yemin dizisi Yeni bölümler için Tıklayın >> Yemin dizisi Yeni bölüm özetleri

Yorum yaz

21 Yorum

 1. Valla Hakkı Bey o kadar haklısınız ki duygularıma tercümansınız👏👏👏👏👏
  Babaannem zorla izletiyor bize. Bu dizi yüzünden babam eve gelmiyor adam başka yerde takılıyor, ben odayı terk ediyorum. Allahım diyorum nolur piyangodan para çıksa da ayrı eve çıksam diye yillarca dua ettim ama olmadı :(((((:(((((:((((
  Bıktım bu diziden bıktım. Allah yazanın da oynayanin da bin kere cezasiniiiiiiiiiii versinnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Inşaallah batarlar!!!!!!!!

 2. Son zamanlarda iyice zıvanadan çıkan Cavidan ucubesi ve tüm yaptıklarının cezasız kalmasını sağlayan senaristini nefretle ve şiddetle kınıyor, bu stresin bizlere layık görülmesinden dolayıda sizlere (insanlıktan nasibini almayanlar gruhu) diyorum; Yeter artık bu işkenceye son verin.
  Not: Sende izlemeyiver diyecek olursanız, size sadece mecbur ediliyorumcevabını vereyim. O yüzden artık kendinize gelin ve TÜRK adet ve ananelerini yaşatan diziler yapın diyorum…

 3. Avatar Çalıkuşu

  Hosbuldum oğuz hocam iyiyim şükür nolsun. Sende ne var ne yok . Sen bu çalıkuşunu hiç tanımamışsın. Hiç unuturmuyum ben . Bu arada yorumların altına cevap yazamıyorum uğraştım ama cevap açılmıyor haberin olsun.

 4. Allah rahatlık versin tatlı uykular rüyalar değerlilerim can dostlarım ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 5. Hayırlı geceler O sizi unutmaz çalıkuşu için değerlisiniz hep Oğuz abi der durur… Tabi benim içinde değerlisiniz teyzesi. Başarılar sağlık sıhhatle şimdi ki gençlik te öğretmen olmak zor bence Allah yardımcınız olsun..

 6. Avatar Özgür ((Dizi yorumu))

  Hayırlı günler ve hafta sonu dileklerimle…
  Cemre’nın tekrar görünmesi cezasını çekmeden her yerde kamara varken yakalanmamasına ne demeli..
  Cavidan hep sınırı aşıp durdu sonu parmaklık değil başında dikili bir taş…olmalı…Allah kalbinde merhameti olmayan kişilerden bizleri, sevdiklerimizi muaf tuttsun((Âmin))
  Reyhan ‘ne kadar kardeşim, kardeşim diye tutturdu şimdi hiç sormazsan bir de tahliye olacak kişi ne yapsın uyuşturucuyu kullanmıyorda öyle kolay değil içeriye sokması birde cana kast eden kişi aynı koğuşa geri getirilmez bence!!!!!!!!!
  Gülsüm evli de eş ne oooooo kucağında ki bebek şu fragmanı olan EMANET teki çocuk sannımca bir mektupla Reyhan’a bırakacak yıllar sonra almaya gelsede o çocuk Reyhan ı anne bilirse…
  Narin konuşmaz ken pat diye o benim eski sözlüm…….. Tek kelime harıkâ👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
  Diziden ayrılacak sanatcılar tabi doğruluğu nedir? Reyhan ve Kemal… Sosyal medya da….. Konuşuluyorken galiba ben dizi izlemiycem gibi bu gidişleeeeeeee SEVGİMLE TÜM YORUMLARINIZA KATILIYORUM İZLENECEK(( BENİ BÖYLE SEV)) GİBİ DİZİ SAYIN SENARİSTLER. YAZIK BİZ İZLEYİCİYE YAŞAMDA YETERİNCE STRES NEDENİ BOL BOL KEN… ALLAH TÜM GÜZEL AHLAKI, BAŞARIYI, GÜZEL GÜNLERİ MÜSLÜMAN KULLARINA NASİP ETSİN SAVAŞSIZ, KORANASIZ BİR DÜNYA’DA….. ÂMİN…..

 7. Yemin dizi yeter artık bu kadar götülük baydınız insanları bu kadar götü kaynana olmaz herşey onun elinde bir kızın üzerinde oynuyor beslenmede besleme bu kadını alın filimden

 8. İyi günler hepinize sayın yöneticim teşekkürler bu arada😀😀😀 hapishanede görüşmek bile olmas,ken uyuşturucu neyin nesi,çok merak ediyorum reyhana hep çıkarken bir süpriz,mi olacak hiç çıkmadan yoksa cemreyle hapishanede bir arayamı getirmek niyetinde,bir anlasam hadi gülsüm göreyim seni yap yapacağını o cavidanı mahvetmek senin işin olsun.dizide ahlâksızlık diz boyu başka kanalda olsa neyse hiç ağzımı açmayayım en doğrusu bu çünkü,zaten hikmet bey bu haftada iyileşmese o cavidan yine böyle devam ederse herkez bırakır zaten,ev içinde aciz kocasının dizlerine vurmak ne demek ya insanlık dışı bir olay bu,o erhan yinemi geldi zaten başroldekilerini böyle bıktırıyorlar dizi setinde bir mutluluk olmayınca keyif alamıyorlar,tıpkı zehra ömer ikilisine yaptıkları gibi sonlarda yakalanan mutluluğu bir yangına bağladılar reyhan da hapiste çürür gider,emirin ömrüde orda geçer,böyle sonmu bulacak dersiniz😀😀😀😀😀

 9. GERCEKTEN COK SAÇMA YA YA BU KADARIDA OLMAZ ARTIK BİR HAPİSHANEDE NASIL UYUSTURUCU GİRER YA COK SAÇMA HANİ DİZİSİDEN CEMRE CIKMISTI HANI ERHAN DİZİDEN CIKMIŞTI NE OLDU GERCEKTEN ARTIK BU DİZİ KOTULERİN OLMUS COK YAZIK BU DİZİYE

 10. Insanlar bu diziden bebek haberi beklerken, adalet beklerken Sadist Nazmiye yeniden Cemreyi getirecekmiş. Dizinizi de aşkınızı da yemininizi de alın başınıza çarpın. Bizim ailedeki kırk kişi bıraktı izlemeyi ne haliniz varsa görün. Kendi kotulugunuzde bogulun..

 11. Avatar Seyirci Günlüğü

  Nazmiye Hanım Nazmiye Hanım Nazmiye Hanım ⚠️⚠️⚠️
  Hiç akillanmiyorsunuz hiç. Insan hayat tecrubelerinden daha önceki yaşadığı talihsizliklerden hıc mi ders almaz ya insan kendini hiç mi geliştirmez neticede insan değişen gelişen bir varlık. Siz de tık yok maşallah. Daha önce Adını Sen Koy’da zamansız bir sürü ayrılık yaşandı, dizi anlamsizca apar topar final yaptı, yeni sezon hiç tutmadı. Ayrılan oyuncular artik nasıl diktatörlük uyguladıysanız arkanızdan lânet okudu. Şimdi de dizinin Reyhani Ozge Hanım diziden ayrılmak istiyormuş. Şaşırdık mi hayir?? Ee kız güzel yetenekli. Yaz dizilerinden diğer kanallardan teklif alması çok normal. Günlük dizilerjn zahmeti çok, parası az. O yüzden en fazla 2 sezonluk plan yapilmali ve seyircinin hak ettiği şekilde final yapılmalı. Seyirci neyi hak ediyor ? Basrollerin mutluluğu çoluk çocuğa karışması, kötülerin ağır ceza alması. Siz bunu hicbir projenizde yapmıyorsunuz sonra da seyirciden ilgi bekliyorsunuz. Inşallah kafanıza dank eder bir mucize yaşanır da Yemini layikiyla final yaparsınız. Özge ile Gökberk ayrılırsa saçma sapan yeni insanlar sokup diziyi devam ettirmeye calismazsiniz. Her seferinde insanın kendi topuğuna sıkması nasıl bir duygu sizden ibret alıp izlemeyelim haa..🙄

Etiketler