Yemin Dizisi 196.-200. Bölüm Özeti (2-6 Mart) Fragmanı Tüyoları

Yemin dizisinin 196. 197. 198. 199. ve 200. Bölümü Mart ayının ilk haftasında ekrana gelecek. Yeni bölümlerde neler olacak neler yaşanacak, şişlenen Reyhan ölecek mi, kurtulacak mı, Emir’in Reyhan’a yapmış olduğu güzel sürprizin ardından Reyhan hapisten çıkabilmek için neler yapacak avukat yeni haftada Reyhan’ı hapishaneden çıkarmayı başaracak mı izleyicilerin en merak ettiği konuların başında yer alıyor.

Yemin dizisi 198. 199. 200. bölüm özetiReyhan ölecek mi? Şişlenen Başrol ölür mü? Cevap: Ölmez

Yemin dizisinin 28 Şubat cuma akşamı yayınlanan 195. bölüm hafta finalinde Neriman’ın Reyhan’ı şişletmesi sonrasında en merak edilen sorulardan birisi Reyhan ölecek mi sorusu oldu. Elbette başrol oyuncuları kolay kolay ölmez ancak Reyhan hapishanede ağır bir şiş darbesi alır ve yaralı olarak hastaneye kaldırılır. Bir süre yoğun bakımda kalacak olan Reyhan daha sonra kendine gelir ve ölümden kurtulur ancak bu sırada avukatların devreye girmesi ve Kemal Bey’in de uğraşması ile Reyhan hapishaneden kurtarılmaya çalışılacak ancak bunun için Gülsüm’ün de devreye girebileceğini şimdiden tüyo olarak söyleyelim.

Yemin 196.-200. Bölüm Özeti (2-6 Mart) Fragmanı TüyolarıYemin dizisi 196. 197. 198. 199. ve 200. bölüm özeti

Diğer yandan Emir bir yolunu bulup Reyhan’a hapishaneden birkaç saatliğine çıkarmış oldukça güzel dakikalar yaşamıştır ancak kısa süren bu mutluluğun ardından Reyhan yeniden hapishaneye döner. Hapishanede Nebahat ile Reyhan arasındaki soğuk savaş almış başını gitmiş Reyhan bir taraftan korkuları ile yüzleşir kendi diğer taraftan da ne olursa olsun sabırlı olması gerektiğinin farkına varmıştır. Her ne kadar Nebahat ve çevresindekiler Reyhan’ı zor duruma düşürecek hareketler yapsalar da Reyhan iyi niyetiyle onları alt etmeyi başaracaktır.

Diğer yandan Kemal ve Narin arasındaki ilişki önemli bir safhaya gelmişken Oya’nın sevgilisi olarak karşısına gelen ve tüm aileyi şaşkına uğratan Erhan Narin’e inat yaparcasına Oya’ya yakınlaşmış Oya ise bu durumun farkına bile varmadan daha önce Erhan ve Narin arasında yaşananlardan habersiz ilişkilerden devam etmiştir. Şimdi ne olacak diye merak edenlere kısaca bir tüyo vermek gerekirse yemin dizisinin yeni bölümlerinde Narin bir şey yokmuş gibi davranacak ve Oya ile Erhan arasındaki gelişmeleri takip etmeye devam edecek. Ne olursa olsun Oya ile Kemal’in daha yeni barışmaları nedeniyle Narin Erhan ile ilgili durumu görmezden gelecek.

Yemin dizisi 197. 198. bölüm özeti 3-4 martYemin dizisi 196. 197. 198. 199. ve 200. bölümünde neler yaşanacak?

Yeni haftada yemin dizisinde birçok bilinmez yavaş yavaş ortaya çıkarken özellikle Gülsüm’den yeni bir hamle bekliyoruz. Kardeşi zannettiği Gülsüm’ün gerçek kardeşi olmadığını anlayacak mı ya da Gülsüm bir itirafta bulunarak Cavidan ile birlikte oynadıkları bir oyun olduğunu Emir’e söyleyecek mi izleyici en çok bu konuda yemin dizisinde yeni gelişmeler olmasını bekliyor. Bir diğer beklenti de son günlerde Cavidan artık iyice zıvanadan çıktı ve Hikmet bey’e işkence yapmaya başladı adeta. Emir bu duruma şahit olup annesi ile ilgili keskin kararlar verir mi izleyip göreceğiz?

Yemin dizisi 197. 198. 199. ve 200. bölüm tüyolarıYemin dizisi 196. Bölüm özeti 2 Mart 2020 pazartesi

Şişlenen Reyhan ölecek mi sorusu 2 Mart Pazartesi en merak edilen soru olacak ancak elbette Reyhan sapasağlam karşımızda olacak. Emir Reyhan’ın bıçaklandığını daha doğrusu şişlendiğini öğrenince oldukça şaşırır ve şaşkınlıktan elindeki bardağı yere düşürür. Hastanede acil bölümüne getirilen Reyhan’ın yanına koşan Emir jandarma tarafından engellenince bir darbe daha alır. Narin ve Kemal Bey de Reyhan’ın şişlendiğini öğrenir ve oldukça büyük bir üzüntü duyarlar.

Reyhan’ı şişleyen Neriman ise zaten hapiste olduğu için yeniden tutuklanarak ayrı bir odaya konulur. Narin diğer taraftan başındaki bela olan Erhan ile mücadeleye devam eder ve Erhan’ın artık kendisinden ve ailesinden uzak durmasına sert bir şekilde gösterir. Cavidan besleme olarak nitelendirdiği Reyhan’ın kesinlikle konağı dönmemesi gerektiğini ve hastanede yatan Reyhan’ın Talaz tarafından gereğine bakılmasını ister. Talaz ise yine pis bir iş aldığı için oldukça memnundur ve bu işi severek yapacağını Cavidan’a bildirir. Bakalım hastanede Reyhan’ın başına ne gelecek. İşte Yemin dizisi 196. Bölüm fragmanı 2 Mart 2020 pazartesi

Yemin dizisi 197. Bölüm özeti fragmanı 3 Mart Salı

Yemin dizisinin 197. Bölüm tüyoları özeti ve fragmanı 3 Mart Salı günü kanal 7 de ekrana gelecek. Yemin 197. Bölüm Tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. ❤️ REYHAN YARALANIYOR 3 Mart Salı günü çok hareketli olacak görünüyor. Yemin dizisinde salı günü Nebahat intikam almak için Reyhan’a tuzak kurar. Yaralanan Reyhan kurtulabilecek mi? Kurulan kumpas sonucu yaralanan Reyhan avluda acı içinde yatarken, Nebahat intikamını almanın rahatlığı içindedir.

Yemin dizisinde Reyhan hastanede tedavi olurGözlerden uzak, yerde yatan Reyhan kurtulabilecek mi? Erhan’ı karşısında gören Narin şok içindedir. Narin beklemediği bu sürpriz karşısında aklına gelen ilk şey geçmişi anlatmak olur. Narin bu sefer her şeyi anlatabilecek mi? İşte Yemin dizisinin 197. Bölüm Fragmanı:

Yemin 198 bölüm özeti fragmanı tüyoları 4 Mart Çarşamba

Yemin dizisi 198. Bölüm tüyoları özeti ve fragmanı 4 Mart 2020 çarşamba günü kanal 7 de ekrana gelecek. Yeni bölüm tanıtımında neler olacak? Yemin dizisinde 4 Mart çarşamba günü Emir’in peşinde olduğu ipucu umduğu sonuçları vermez. Tekrar başa dönen Emir Yücel’in peşine düşer. İşler umulduğu gibi gitmez ve Reyhan cezaevine geri dönmek zorunda kalır. Artık Emir’in sakin kalabilmesi mümkün değildir. Karısının bir saat bile orada geçirmesine tahammülü kalmayan Emir tüm imkânlarını seferber eder. Emir bu sefer Yücel’i bulup karısını kurtarabilecek mi? Erhan’ın mektubu ile Oya perişan haldedir. Oya için çok üzülen Narin, destek olur ve neşelenmesi için elinden geleni yapar. Tüm bu çabalarıyla birlikte Oya’nın hali git gide kötüleşir ve Narin büyük bir korkuyla burun buruna kalır.

Yemin dizisi 199. Bölüm özeti 5 Mart perşembe fragmanı

Yemin dizisinin 199. Bölüm özeti ve fragmanı 5 Mart perşembe günü kanal 7 de ekrana gelecek. Yemin dizisinde bugün Gülsüm sonunda ablasına yardım etmeye karar verir ve bildiklerini Emir’le paylaşır. Emir Nebahat karısına daha fazla zarar vermeden onu kurtaracak mı? Gülsüm’ün son dakika hamlesiyle artık Reyhan’ın kurtuluş anahtarı çok yakındadır. Emir elindeki bilgiyle Yücel’in peşine düşer. Bu sefer umuttan da fazlası vardır elinde. Öte yandan Nebahat rahat durmaz ve sinsi bir planın düğmesine basar. Oya’nın intihar ettiğini zanneden Narin büyük bir korku yaşar. Neyse ki bir yanlış anlama olduğu hemen ortaya çıkar. Oya yaralarını sarmak için evden uzaklaşırken Narin ile Kemal baş başa kalırlar. Onca badireden sonra sakin geçen bir gün ilaç gibi gelecektir.

Yemin dizisi 200. Bölüm özeti fragmanı 6 Mart cuma

Yemin dizisi 200. Bölüm ile 2. kez dalya yapacak. Yemin dizisi 200. bölüm tüyoları özeti ve fragmanı 6 Mart cuma günü kanal 7 de ekrana gelecek. Gülsümün ayrılmasını Cavidan bir zafer olarak nitelendirirken asıl kazancının Reyhanı köyüne göndermek olduğunu içten içe belirtmektedir. Bu arada Gülsüm gidiyor diye sevinenler varsa Cemrenin geri döndüğünü bir kez daha belirtelim. Cemre yeni bölümlerde kendini özleyenlerle buluşacak..

Bu arada Emir kamera kayıtlarına ulaşmak için harddiskin nerede olduğunu öğrenmeye çalışır. Hurdacıdan çıkan bu önemli arşivin çinde Reyhanı hapisten kurtaracak önemli görüntüler vardır.
Reyhana tahliye olacağı bilgisini veren gardiyan sanki ona dünyaları bağışlamıştır, o kadar sevinir mutlu olur Reyhan. Emirin savcılığa verdiği deliller sonrası Reyhan serbest kalır ancak onu yeni sorunlar bekler. Çünkü Talaz adamlarına bir kumpas hazırlatır ve Reyhanı zor duruma düşürecek bir delil bulunur.
Bu arada Cavidan Talaz ile birlikte yeni bir oyun kurgulanır ve bu tehlikeli oyun Reyhanın çantasından çıkan uyuşturucudur. Kumpas kuran Talaz bakalım bu tuzakla hapisten çıkmak üzere olan Reyhanı nasıl bir duruma sokacak izleyip görelim.. Not: Yemin dizisinde yeni hafta özetleri >> Yemin 201.-202. Bölüm Özeti Tüyoları

Özlem Hanım Ne Demiş? Yazıklar olsun! Inşallah Emir Annesi’nin ne mal olduğunu görsün, konaktan kovsun ve gizli kamara eve koysun! Cavidan ne pis, ahlaksız, seviyesiz, terbiyesiz ve şeytan! Lütfen rica ediyorum diziden çıkartın! O kadar entrika olur mu? Talaz’ı da çıkartın! Gülsüm Emir Bey’e gerçekleri artık söylesin! Hapishaneye girme olayı çok uzadı! Bu nasıl olur, yani ceza evinde nasıl bıçak girer? Her ülkede bıçak ve bıçağa benzeri yasaktır! Herkes nasıl kumpas kuruyor? Dizi gerçek sıkıcı oldu! Reyhan o pis Cavidan üzünden hayatı tehlikede ve dizi başladığından beri Cavidan Reyhan’ı gelin olarak istemiyor ve oğlunu Emir’i çok üzüyor! Talaz, Cavidan, Cemre, o pis sekreter onları hapise attın! Gül Arcan performansı maalesef sıfır ve makej / elbise hiç uymuyor! Oya Hala lütfen yeğenin Emir’e yardım et ve Emir’in amcası Kemal da yardım etsin! Hastahanede Cavidan Hanımı içeriye koymasınlar!

Cavidan o da köyden gelme! Artık Reyhan’ı rahat bırak Cavidan Hanım! Kaçıncı sefer oyun oynuyor? Birileri oyunu bozsun ve şifreli olsun! Birileri Cavidan Hanıma pis bir ceza versin ki aklı başına gelsin! Cavidan Hanım komaya girsin! Ya da onu kapalı ve çöplükte kapatsınlar! Emir artık gözlerini aç ve kötü insanlara büyük ceza ver!
Dizi günlük dizi ve huzurlu, iyi sözler söylensin! Cavidan zaaten adi, bencil, kötü! Zeynepten ne istiyorsun? Ne azarlıyorsun insanları? Ne geçecek eline? Kimse seni sevmiyor Cavidan Hanım! Kendine gel artık! Herkese zarar veriyorsun! Iyi olan Kocana, oğlun Emir’e, kızın Suna’ya! Cavidan, madem ki evin Hanımı olmak istiyorsan kendine gel ve kimsenin huzurunu bozma, kötü kelime ağzından çıkmasın, herkese iyi davranman lâzım! Ruh hastasısın Cavidan! Senin terapi yapman lâzım! Reyhan iyi kalpli ve hoş görülü birisi o senden üstün ve akıllı, ya sen Cavidan? Kötü, seviyesiz, kültürsüz! Hiç arkadaşın yok! Cemre zaaten hiç söyleme! Cemre, Cavidan, Talaz ve Talaz’ın adamları ve şirketin sekreteri kötü karakter! Lütfen iyi bir karakter gelsin Cavidan’ a ders versin!
Yorumu lütfen silmeyin!
Dizi takipçisiyim! Almanya’ dan Özlem Hanım!

Şule Abla Ne Dedi?: Yemin dizisi artık zıvanadan çıktı,cavidan çok ileri gitti artık sadece onlar gündemde bu nasıl olur,hayretle kınıyorum,izledikçe şoka giriyorum,demekki insanların para için yapmayacağı şey yok,bu kadar hırs peki bu cavidan bu paraları saçarken hiçmi bu şirkette bunu farkeden yok,neden biraz kuşku yok emire hiç bir şey söylenmiyor,duyurulmuyor,kemâle bir bilgi sızdırılmıyor,bu kadar para dağıtıyor su gibi talaza zarf dolusu para gülsüme öyle,nasıl bu kadar talaz bağlantı kurabiliyor hapishaneyle,şimdide nebahate öğütmü verdi son bir iş daha dedi,reyhana yaklaşıp iyi olacak ,tekrar kumpas kurup hapishanede öldürtecekmi ne yapacak,nedir bu cavidanla talazın bu kadar işbirlikçiliği,bu kadın bu kadarmı zevk alıyor bu sahneleri bize izletmekten,sevgi yoksunumu bu kadın bu hapushane olayı çok uzadı hele o hikmet beyin hastalığı olay oldu,iyileştirin şu adamı artık,konakta herkes uyuyor,cavidan istediğini yapıyor,suna nerdesin kızım,körmüsün sen sağırmısın git babanın yanında otur,o gülsümle annenin konuşmalarını bir kere bile duymadın,uyanın artık,bunlar çok sıktı insanları,reyhanı daha bu hafta geçer bir hafta daha geçer hapis hayatı devam eder,cavidan yeni oyun peşine düşer emir uyumaz zaferle ne yapacağını düşünür,suna bön bön annesine bakar,hikmet bey öylece yatarcavidanın eziyetlerine katlanır,artık bu haftadan sonrada böyle manyakça sadisçe sahneler izlenirse dizinin yükselen reytingleride yok olur gider,yani gülsüm kardeş değilsin bari bu kadar iyi niyetle yaklaşan bir kıza karşı zalim olma,paranıda aldın nasıl olsa,o cavidanın tüm yaptıklarını emire sen anlat bari,anlasın emir sırf cavidanın yüzünden reyhanın bıçaklandığını hapisten neden çıkamadığını bunları borçlusun gülsüm,dilerim önümüzdeki hafta hikmet bey konuşur,da o cavidanla talaz bulur belâsını,yoncada tabi onuda unutmadık yani,nârinede bir şey diyemiyorum artık dizi sır saklamada üstlerine yok o yüzden kemâlde bir şey öğrenemez,avukat güya ama perfonmaz sıfır bir atak yok yani araştırma yok saf saf oturuyor işte..

Yorum yaz

34 Yorum

 1. Hayırlı günler ve cuma’lar..
  Her şey gönlünüzce olsun dualarınız evinizin kapısını çalıp sizlerle olsun Allah’ın izni ile Gülay’cım, Emine kardeşim, Sema kardeşim, Nurbanu’m, Özge’cim Aysel’cim, Aytaç’cım Günel’cim, Şule Hanım yorumumu okuyanlar ve sayın yönetici Sevgimle sağlıkla kalın.

 2. Hayırlı akşamlar. Sayın site yorumcuları ve değerlilerim ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  Tüm dualarınıza canı gönülden Âmin… Allah din ve vatan düşmanlarına kör kurşuna, bombalara fırsat vermesin Âmin..

  • Avatar Yönetici

   Amin, güzel dualarına canı gönülden katılıyorum Özgür teyze, hayırlı akşamlar..

   • Avatar Sayın Mehmet Oğuz Bey

    .. Hayırlı geceler..
    Allah razı olsun.. Başarılar sağlık sıhhatle

 3. Avatar Günel ⚡️Verda⚡️🇹🇷🇦🇿

  Hayırlı Günler⚡️Dizi Ailesin⚡️Güzel Hanımları Yorumçuları Sayın OĞUZ Bey Nasılsınız İyi Olun Mutlu Olun İşlerinizde Yorulmayın Melekler Sizi Korusun Halklarımız Düşmenden Azad Olsun💫VERDA💫Hanım Nasılsınız Güzel Yorum Yazmısınız Verda Hanım Rabbim Dünyanı Hayatı Biz İnsanlar Hediye Verip Oyunçağ Yok Biz İnsanlar Hayatı Oyunçağ Sanırığ Biz Rabbimin Bize Verdiklerine Şükür Etmirik Hayatımızın Zor Olduğun Düşünürük Biz İnsanlar Adem Ve Havvanın Töremesiyik Adem Ve Havvanı İblis Aldadır Adem Peyğenberimiz Çennetden Üç Şey Götürmüş Birinçi Musanın Esası💫İkinçi Süleyman Peyğenberin Möhürü💫Üçünçü Çennet Yarpağı💫İdi Adem Peyğenberi İblis Aldatdı Adem Peyğenber Çennet Yarpağı İle Ayıp Yerlerin Örtür Ademin Çennet Yarpağı Bütün Dünyaya Yayılır Şu Yarpağın Töremeleri Hayatımızda Olan Ağaçlar Çiçekler Adem Peyğenberi Aldadan İblis İnsanlara Zerer Verir İnsanlar Bir Birine Saldırır Kötülük Yapır Hepsi İblisin Kulluğunda Olular İblise Allah Lenet Etsin İnsanları Yollarından Azdırır Biz İnsanların Bir Anesi Var İblis Nelere Kadir İyileri Kötü Kötüleri İyi Edir Şu Dünyada Söylediyiniz Saldırılar İblisin Emeyidi Ekonomik Krız Hakda Söylediniz Türküye🇹🇷Halk Ekonomisi Güçlü Türk🇹🇷Halkı Ekonimisinden Faydalanmayıp Ekonimi Neft Kaz Kızıl Yatağları Sayılır Türk Halkı Ekonomisinden Ne Faydalandı Kazı Dağında Kızıl Yatağınız Var Çebhe Koymur Çıkarasınız Umarım İktiyara Geldikde Çıkaraçağ Yuvasına Daşıyaçağ Türk Halkın Nefti Kazı Yer Altında Mustafa Kemal Atatürk Böyük Lider Türk🇹🇷Halkına Miras Koyup Ama Türk Halkı Kulanmır Neft Kaz Zengini Olan Türk🇹🇷Halkı Düşmen Halklara Möhtaç Azeri🇦🇿Halkı Sadeçe Neft Kaz Sahesinde Ayağda Hem Öz Milletin Saklayır Hemde Avropa Kulanır Atatürk🇹🇷Gibi Liderin Mirasından Türk Halkı Kulanmır Umarım Türk Halkın Liderinin Düşmenleri Çok Olup Nefti Kazı Çıkarılmasına İzin Vermeyip Türk Halkının Ekonemisi Yerin Altında Yerde Olan Zenginlik Hayatda Olsa Türk Halkı Daha Zengin Olar Türk Halkı Bu Gün Nefti Kazı Üçün Düşmenler Yığır Başına Amerka İsrayıl İngiltere Diger Ölkeler Türküyeden Pay Almağ İsteyir Türk Halkı Ekonomisi Yer Altında Ama Yenede 83 Milyon İnsana Ekmek Tapıb Verir Hetta Mürteçilere Bele Ekmek Verir Şükür Etmelisiniz Allaha Umarım Bir Gün Neft Kaz Çıkaçağ Türk Ekonimisi Yükseleçek Kazı Dağında Olan Kızılarda Çıkaçağ Türk Halkı Güzel Halk Savaş Türk Halkının Keçmişinden Kalıp Keçmiş Düşmenler Baş Kaldırıp Rabbim Türk Halkına Sabir Versin Çok Sıkıntılar Çekirsiniz Melekler Işığın Üzerinizde Yapsın Hastelikler Hakda Söylediniz Tranp Halklara Virus Yayıp Allah Onların Belasın Versin Diziler Hakda Söylediniz Nazmiye Hayatda Olan Kötülükün Üzerine Ateş Yakır Umarım Bir Gün Ferkinde Olaçağ Yeni Dizilerinde Şunları Yapmaz⚡️Verda⚡️Sağ Olun Var Olun Mutluluk Sizinle Adımlası Türk Halkın Bütün🇹🇷Şehidlerine🇦🇿Allah Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Düşmenlerin Kalbine Ateş Olsun Yandığça Yansınlar

 4. Salam, je voulais savoir si özge yagiz arrête la série yemin. Bonne journée à tous

  • Avatar Günel ⚡️Yemin⚡️

   ⚡️Yemin⚡️Dizisinden Reyhan Obrazın Oyunçusu Ayrılması Doğru Umarım Yemin Dizisinde Adına Sen Koy Dizisine Benzedeçekler Reyhanı Öldüreçekler Reyhan Obrazın Kahramanı⚡️EMANET⚡️Dizisine Yollanır Umarım Oyunçunun Emek Hakı Ve Kötülük Yordu⚡️Yemin Diziside Yene Yürüyemedi Sonuna Kader Çok Tesüf Edirem Dizide Kötüleri İyileşdirdik Ama Yenede Sevdik Reyhan Zehra Kaderleri Kötü Oldu Yemin Davam Etse Üçünçü Sezonda Umarım Yeni Oyunçu Geleçek Retinkler İyi Olmayaçağ Yene Yarım Kalaçağ Çok Kötü Reyhan Yemin Etdi Hikmet Beyin Sözün Kırmadı Evlendi Sonu Güzel Aşk Oldu⚡️EMANET⚡️Dizisinde Umarım Aşk Sevgi Üçün EMANET Edeçek Oyunçulara Kolektive Başarılar🏆EMANET🏆YEMİN🏆

 5. Hayırlı geceler herkese
  Gerçekten şehit ve savaş haberlerinden sonra ne söylesem kifayetsiz kalıyor, kelimeler boğazımda düğümleniyor. Hiçbir şeyin tadı tuzu yok. Savaşlar, şehitler, küresel ısınmalar, şiddetli kurakliklar, doğal afetler, ekonomik kriz, işsizlik, hastalıklar, ölümler, tecavüzler, hırsızlar vs vsss……..
  Fani dünyanın elinde oyuncak olduk, nefsimize esir olduk.
  🌼🌼Nazmiye Hanım hiç duydunuz mu bilmem ama bu dünyayı Allah sevgi üstüne kurdu. Insanoglunu da beni sevsin diye yaratti. evet Allah’ın (c.c) bizim sevgimize hiç ihtiyacı yok hiç olmadı ama o Rabb yine de sevilmeyi arzuladı. Rabbimiz bile böyle isterken biz zavallı insanoğlu sevgiye nasıl açız varın siz düşünün. Nazmiye Hanım farkında mısınız bilmiyorum ama berbat bir dünyada yaşıyoruz. Isyerinde, evliliklerde, sokakta, otobüste, evladimizda, sagligimizda sürekli sorun yaşıyoruz. Ve bunu TV keyfi ile biraz atmaya çalışıyoruz 📺 ama ne mümkün siz ve sizin gibi sadist senaristler yüzünden bir türlü bunu başaramıyoruz. Ya bırakın insanlar mutlu olsun, kötüler cezasını bulsun. Biz acıyı falan sevmiyoruz. Siz bunu nerden çıkarıyorsunuz ?? Bakın böyle şahane bir kadro bulmuşsunuz güzel şeyler yazsanıza. Yarın dizinin basına bir talihsizlik gelirse itibarınızı kaybedersiniz. Bundan sonra sizi kimse desteklemez. Başrol oyuncuları gider, seyirci bıkar başka şey olur. Seyirci dediğin şey BORSA gibidir. Birgün altın gibi en yükseğe çıkarken, başka gün TL kadar bile değerin kalmaz. Spekülasyona uğrarsan. Lütfen alıcınızın ayarlarıyla oynamayın, artık çeki düzen verin kendinize. !!!!
  Allasen bu nedir yaa. Etrafimdaki herkes mutsuz, üzgün ülkede kaus var kan gövdeyi götürüyor insanlar ölüyor yeryüzü siyaha bürünmüş. Bir dizi izleyelim kafamız dağılsın diyoruz o da korku filminden beter çıkıyor
  Hiç mi yok ya sevgiye umuda adalete değer veren neşeli eğlenceli bir senarist hiç mi yokkk😔😔😔😔😔
  Valla tek lüksümúz TVydi onu da elimizden aldınız. Sağolun var olun ne diyim😤😤😤

 6. Avatar Günel 🏆Yemin🏆

  ⚡️Yemin⚡️Etmek Ne Kader Zor Nazmiye Hanım✍🏼Aldığda Aneleride Düşünsün Emir Suna Anesin Kötülüğün Öyrendikde Yıkılaçağ Aneye Nifret Etmek Zor Ane Bizim Öyretmenimiz Bize Eklağı İyiliği Sevgini O Öyredir Emir Suna Ane Sevgisinden Uzağ Baba Sevgisi Onlara Yetmir Gerçekdende Zor Senaryo Hayana Bakırsan Aile Çam Kırıkları Gibi Yere Dağılıp Şu Kırıklar Ane Sevgisidi Hikmet Bey İyi Baba Onun Sevgisi Parası Çavidan Gibi Eşe Yetmedi Hikmet Bey Konağın🎥Oldu Çavidanın Kötülüğlerin Saniye Saniye Kayıd Edir Hikmet Bey Nelere Şahid Oldu Helada Davam Etmekde Gülsüm Konağdan Ayrılamaz Gülsüm Getdikde Kötülüğün Bir Sirin Açıp Gedeçek Narin⚡️Kemal Senaryosuda Kötü Yalanlar Yuvanı Mutlu Etmez Erhan Kötü Hayatda Genç Kızların Mutlaka Sevdiyi İnsan Olup Ama Şu İnsanın Eski Sevgilisin Evine Gelmek Bende Varam Demek Eklağa Sayğıya Zarar Erhan Narinle Göz Göze Çok Kötü Yuvaları Nazmiye✍🏼Senaryosu İle Dahada Korkulu Hale Getirdi Gerçek Hayatda Olan Eski Sevgililer Şu Diziye Bakdığda Ne Düşünüler Bizde Bele Yapağ Deyilermi Allah Korusun İnsanların Ağlına Şu Diziler Korkunç Hisler Getirer Tel Ekranında Gösterilmişdi Dizide Hırsızlığ Yapılar Hemin Hırsızlığı Gerçek Hayatda İnsanlar Yaşadı Bütün Bunlar Üzüçü Dizilere Bakağ Ama İyi Şeyler Öyrenek Şu Mümkünmü Nazmiyenin Yemin Etdiyi Diziden Seyriçiler Ne Kazanaçağ Çavidanın Kötülüğün Narinin Yuvaya Sayğısızlığın Gülsümün İki Üzlülüğün Çok Zor Dizide Sefer Şehriya Hanım Çok Güzel Suna Oya Mesum Onların Bakışları İyi Hele⚡️Masal⚡️Erhanın Kötülüğüne Göz Yumur Korkur Çok Zor Hayatımız İyi Deyil Dizilerimiz İyi Deyil Biz Ne Üçün Yaşayırığ Güzel Hayat Aşk Sevgi Görmek Üçün İndi Her Şey Zordu Aldığımız Nefes Bele Zor Çünkü Korevurusuda Yayılıp Dünyaya Allah Bütün Çanlıları Korusun⚡️Yemin⚡️Dizisine Uğurlar🏆Nazmiye Hanımın✍🏼İyi Senaryo Yazmağı Arzu Edirem

 7. Selamlar site ahalisi nasılsınız.İlk önce Rabbim vatanımızı askerimizi görünür görünmez belalardan korusun.Bir daha acı haberler duymayız inşallah.
  Yemin dizisine gelecek olursam kii gelemiyorum çünkü izlemiyorum😀😀 şiddet dram hat safada.Senarist hanım iki mutluluk pozları gösterip göz boyuyor sonra kaldığı yerden entrikalara devam ediyor.Boşuna zaman kaybı…

  • Avatar Yönetici

   Hoş geldiniz Özge hanım. Allah tüm askerimizin yar ve yardımcısı olsun, 7 düvelle uğraştığımız şu günlerde..

  • Âmin inşaallah..
   Ayrıca Vatanını beğenmeyip kötüleyenler de hazır kapıları açmışken mülteci kılığında gidebilirler….

  • Avatar Gülay Albasan

   Aleyküm selam Özgem hoşgeldin..
   Evet tüm şehitlerimize ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUZ..
   Ve VATANIMIZI, YURDUMUZU, ORDUMUZU MİLLETİMİZİ ALLAHA EMANET EDİYORUZ..
   RABBİM HİÇBİR ASKERİMİZE VE UĞRUNA ŞEHİTLİĞİ GÖZE ALDIKLARI VATANIMIZA ZEVAL VERMESİN..

   • Avatar Gülay Albasan

    Ayrıca diziye gelecek olursak, ki seninde dediğin gibi gelemiyorum..
    Çünkü bende izlemiyorum..
    Artık kötülük kaldıramıyor bünyem..
    Adını sen koy dizisinde okadar çok yaşattılarki bize kötülüğü, “Yemin” dizisinde kaldıracak gücüm kalmamış..
    Ve biraz önce eşime dedimki, bu senaristlerin yatacak yeri yok..
    Bu kadar sitresi bu millete yükleyipte hesabını nerede verecekler dedim..
    Tabi izleyip izlememek tercih meselesi..
    Ve fragmanda bile, o cavidan cadısının hinliklerini gördükçe, asabımın bozulmasına yetipte artıyor bile..
    O yüzden diziye hiiç bakasım gelmiyor..

    • İyi yönden bakmaya çalışalım Gülocum Cavidan’ı görünce kendi kaynanalarımızı başımızın üstünde taşıyalım 🙂

 8. Gerçekten artık bu dizi bıktırdı ve saçma sapan şeyler hep kötüler kazanıyor. Bu ülke de hukuk yok mu polis yokmu ne senarist hanım nasıl bir kişilik acaba merak ediyorum. Reytingi yüksek diyor otursunlar mucize doktoru seyretsinler reyting ne imiş görsünler. Inanın kanaldan nefret ettim. Elif dizisi gibi uzattıkça sacmaladilar. Acaba bu diziyi ne zaman bitirecekler çok merak ediyorum. Tabii sonucu nasıl bağlayacaklar merak ediyorum.

 9. Avatar Konyalı Emine

  Hayırlı akşamlar,dizi ailesi Allah yâr ve yardımcımız olsun,bu mübarek günler hürmetine rabbim ordumuzu Muzaffer eylesin,şehitlerimize rahmet kederli ailelerine Sabri cemil versin inşallah.

  • Avatar Yönetici

   Sağolun Emine hanım hoş geldiniz, İnşallah ordumuz muzaffer olacak, Allah yardımcıları olsun..

 10. Avatar Günel 🇹🇷Yemin🇦🇿

  ⚡️Yemin⚡️Çavidanın Kötülüğü Bitmez Reyhan Emirle Evliliğine Peşman Olaçağ Hansı Kaynana Gelinine Şunu Yapar Çok Zor Kötü Gelinler Şu Diziye Bakdığda İyi Olmağa Başlar Çavidan Yuvasın Düşmeni Talaz Gülsüm Çemre Gibi İnsanlarla Oyun Oynadı Yuvasına Koçasına Gelinine Savaş Açdı Çok Zor İnsanlar Düşmenlere Savaş Açır Çavidan O Kader Kötükü Karşısında Oğlu Kızı Koçası Olduğun Unudur Yuva Şu Kadermi Mükedesliğin Kayıp Etdi Yoksa Nazmiyenin✍🏼İyi Yazmır İnsan Aile Dizisi Yapdığda Bir Azda İyiliğ Sözleri Kulanar Dizide Kandil Hakda Sözler Söylenilir Dualar Edilir Çavidan Şunları Göremir Onun Gördüyü Sadeçe Talazdı Çavidan💴Sevir Ama Paranı Kötülüğe Kulanır Reyhana Kini Nifreti Ne Zaman Biteçek Hikmet Bey Ayağa Durması Zor Nazmiye Hikmet Bey Üçün Yatağ Senaryosu Yazıp Üzüçü Baba Evin Direyi Ane Başı Çavidan Direyi Kırdı Başında Ağlı Kayıp Olup Konağda Sevgi Aşk Yok Kötüler Konağın Gerçek Sahibi Oldu Talaz Çavidana Doğru Ünvandasan Söyleyir Çavidan Şu Ünvanda Bir Gün Kayıp Olaçağ

 11. Avatar Günel⚡️Seyrici Günlüğü⚡️

  ⚡️Seyrici Günlüğü⚡️Nasılsınız Mutlu Olun Güzel Yorumlarınız Siteni Bezesin Kanal 7 Hakda Sözlediyiniz Sözlere Üzüldüm Kanal 7 İyi Kanal Hind Dizileri Hakda Sözlere Gelinçe Hindlilerin Yapdığı Katliyama Kızırsınız Haklısınız Bütün Müselmanlar Üçün Üzüçü Olay Ama Hayat Şu Dünya Atlı Biz İnsanlar Pyada Yol Gedirik Türk Halkı NUH PEYĞENBERİN Oğlu Yasefin Töremeleri İnsanlara İyilik Yapmağ Onların Sinvolu Türk Halkı Ne Tranpdı Ne Eseddi Ne Putindi Türk Türkdü Tranp Bütün Halklara Müselmanlara Zarar Verme Virusu Yapır Tranp Ereb Ölkesine Getdi Türk🇹🇷Dizileri Yayından Kalkdl Erebler Türk Dizilerine İnternetden Bakılar Tel Şu Hakda İzlenildi Tranp Hindistana Getdi Müselmanların Katlyamın Yapdılar Tranp Hara Getse Müselmanlar Ezilir Tranp Düşmen Ola Biler Biz Müselmanığ Kötülere İyilik Yapırığ Bizim Sinvolumuz Şu Ereb Halkı Hz.Muhemmed (s.a) Vatanı Şu Vatan Müselmanların Eli Ayağı Döyünen❤️Olmalı Ama Zor İstediyimiz Hayatda Olmur Hz.Muhemmed (s.a) Ölüm Saatı Çatır Ölüm Meleki Yanına Gelir Rabbim Emanetini Almağa Yollayıp Deyir Hz.Muhemmed Ağlayır Ben Getdikden Sonra Umatıma Ne Olaçağ Deyir Ve Ölüme Teslim Olmur Melek Bir Neçe Günden Sonra Yene Gelir Peyğenberimiz Yene Söyleyir Umatıma Ne Olaçağ Melek Söyleyir Evveli İyi Olmasada Sonları Daha Güzel Olaçağ Hayatımız Peyğenberimizin Söylediyi Gibi Bizler Hep Ezilirik Ama Yenede Ayağda Kalırığ Çünkü Müselmanığ Hz.Muhemmed (s.a) Davamçılarıyığ Müselmanığ KURANİ KERİM Bizim Işığımızdı⚡️Seyrici Günlüğü⚡️Sağ Ol Var Ol Mutlu Ol Türk Halkı İle Hind Halkın Yanaşı Tutmağ Olmaz Türk Halkı İlerdi Esedin Köçkünlerine Kuçağ Açır Ekmekin Paylaşır Avropa Birliği Şunları Yapmağa Zorlanır Ekmekin Günahsız İnsanlarla Paylaşmağ İstemir Onlar İnsan Gibi İnsan Deyiler Müsafir Ne Olduğun Anlamaz Böyük Halk Olmağın Bir Önemi Yok Esil İnsan Olmağ Lazım Türk Halkı Böyükle Böyük Gibi Küçükle Küçük Gibi Olur Türk Halkın Düşmeni Çok Dostu Az Rabbim Türk🇹🇷Halkın🇦🇿Azeri Halkın Korusun

 12. Avatar Günel🇹🇷🙏🇦🇿

  Hayırlı Akşamlar💫Dizi Ailesin💫Hanımları Yorumçuları Sayın Yönetiçi OĞUZ Bey Nasılsınız Yeni Hefteniz Hayırlı Uğurlu Olsun Mutlu Haberler Kapınızı Döysün Atdığınız Adımda İyilerle Karşılaşın💫D.A💫PEYĞENBERLİĞ Rütbesinden Sonra💫ŞEHİDLİK💫Merbesi Olur Şu Mertebede Olmağ Her Kese Nesip Deyil Türk Halkın Şehidlerine Allah Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Şehid Ailelerine Allah Sabir Versin Düşmenler Şehid Ne Olduğun Bilmez Anlayan İnsan Katlyam Yapmaz Çennetde Olan İnsanlar Çiçek Koklar Anlamayanlar İblisin Kokusun Alar Şehid Anelerin Kalbi Yaralı Onlara Melhem Vatan Milet Allah Düşmenlere Aman Vermesin Vatan Namine Ölen Şehidler Bizimle Yaşayaçağ Tarikde Fatihler Ertuğrular Mehmetçikler Kızıl Heriflerle Kahraman İsimler Yazır Şehid Vermek Zor Türk Halkı Şehid Vererek Ertuğrular Fatihler Osmanlar Gibi Kahramanlar Kazandı Türk🇹🇷Halkı Bu Gün Kahramanların Sahesinde Ayağda Durur Anemiz Babamız Yuvamızı Koruyur Şehidler Vatanı Mileti Koruyur Şehidler Vatanımızın Milletimizin Ane Babası Oldu🇹🇷Bahar⚔️Kalkanı🇹🇷Vatanı Milleti Koruyan Birlike🇹🇷ZEFER🇹🇷Arzu Edirik Rabbim Yolunuzu Açığ Etsin Karşınıza Melekler Çıksın Yolunuzu Işığlandısın Düşmenler Yok Olsun Halklarımız Azad Olsun

 13. Avatar Ayten Öztürk

  Çok merak ediyorum bu hikmet baba nezaman kalkacak artık kalksa çok iyi olur emirde artık evin reyisi olduğuna göre evin her yerine kamera koysun ve evde olanı biteni izlesin böylelikle herkes güvende olur şimdi gelelim reyhana haşisten nezaman çıkacak uzatılmadın artık Reyhan içeride şişlendi tabiki ölmez baş rol ölmez Reyhan ölürse emir de ölür onlar ikisi çok uyumlu çok hüzel götürüyorlar diziyi emir ve reyhanı çok mutlu edin onları kurmayın ayırmayın narin ve Kemal’de öyle onlar çok mutlu dörtlü oluyorlar tarhunlar güçlü kuvvetli zengin herşeyin üstesinden gelenler cabidanında artık yok edin diziden cemre gibi gidiversin ortalıktan emirinde annesi Melike olsa çok iyi olur çünkü Cavidan yakışmıyor emire

  • Avatar Günel⚡️Ayten⚡️

   ⚡️Ayten⚡️İyi Geçeler Allah İnsana Güzleri Görmek Üçün Verip Güzlerimiz Bizim🎥Emir Anesin Kötülüğ Anlamaz Evine Nasıl🎥Koysun Gerçek Şu Ki Konağın🎥Hikmet Beydi Çavidanın Kötülüğün Kayıd Edir Saniye Saniye Hikmet Bey Ayağa Duraçağ Onda🎥Gibi Bütün Olanları Reyhana Emire Ve Konağa Anlataçağ Zaten Emir Anesinden Şübhesi Yok🎥Nasıl Konağa Yerleşdisin Emirin🎥Gözü Onunda Gözleri İyi Göremyor Anesin Kötü Olduğun Oyunların Unudup Hayatda Bezen Kötüleri İyilerden Çok Sevirik Kötüleri İyiler Bir Gün Tedavü Edeçek Yeni Müaliçe Edeçek Kötüler Bezen Tez İyiliğ Yoluna Yolanır Nazmiyenin✍🏼Kötüleri İyileşdimir Çavidanın Sonu Ölüm Olaçağ Şu Kadar Kötülüğü Habshanede Kaldıramaz⚡️Yemin⚡️

 14. Aynen öyle evte kamera koysa emir oynanan oyunları korurtu bu cavıtan sonu geltı ama gımse gormuyo onu

 15. Hayırlı akşamlar ve hafta sonu dileklerimle Ayaklarız musmutlu olacağınız yerlere götürsün sizleri… GÜLAY’CIM, EMİNE KARDEŞİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGO, GÜNEŞİM, CİCİKIZIM, BALDİLLİM, AYYÜZLÜM, GÜNEL’CİM, ŞULE HANIM, ALMANYA’DAN ÖZLEM HANIM YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ… SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OLUN. ÂMİN

 16. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  Hayırlı akşamlar.. Gönlünüzce musmutlu zamanlar Albasan ailesi sağlık sıhhatle Allah’a emanet olun…

 17. Avatar Özgür sayın YÖNETİCİ

  Hayırlı akşamlar..
  Uzun süredir sorucam acaba bunca sayfa hazırlamak için tüm dizileri izleyormusunuz?
  Zamanınız bol olsun ki Prenseslerinize zamanınız kalsın sevgiler prenseslere Sağlık sıhhatle Allah’a emanet olun Özdere ailesi

 18. Avatar Özgür Özlem hanım

  Hayırlı akşamlar ve hoş geldiniz….. Her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle… Yorumunuzu okumak güzel di yine bekleriz… Teşekkürler

 19. Bu RTÜK uyuyor mu napiyor şu kanala bir uyarı verse Aloo hayırdır dese !!!
  Utanmadan felçli bir adama yapılan işkenceleri izletiyorsunuz. Evli kadınlara ve evli erkeklere musallat sapık ahlaksizlarla birlikte . Tüh Allah cezanızı versin eviniz barkiniz yıkılsın emili reziller… sanki cok psikolojisi yerinde şiddeti az mutlu bir toplummuşuz gibi bir de bunları izletin. Hayrını görmeyin ne diyim günaha soktunuz beni

 20. Aslında çok çok çok üzgünüm gerçekten… 🙁 🙁 yinede yazmak istedim. Reyhan’ın başına gelenleri üç özlü söz ile özetleyebiliriz;
  1- Fazla iyilikten maraz doğar.
  2- Her yüzüne gülen ile dost olma..
  3-Acıma acınacak hale gelirsin..
  Son madde kesinlikle değil, asla ama asla acınacak hale gelmeyiz Elhamdülillah…
  Ama ilk iki madde ülke olarak yaşadıklarımızı da bir nevi özetliyor… Bizim bizden başka dostumuz yok ve biz bize yeteriz!!
  Gavurdan dost olmaz o kadar!!!

  • Maalesef katılıyorum sana, Allah yardımcısı olsun askerimizin polisimizin, bin bir türlü beladan korusun rabbim.

  • Avatar ÖzgürLAMAZİ GOGO

   Hayırlı akşamlar..
   Kendi, kalbi düşünceleri güzel kızım. Her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle.
   VE 👏👏👏👏👏👏👏

 21. Avatar Seyirci Günlüğü

  Kanal 7 çoktan itibarını kaybetti benim gözümde. Tabii halk da bunu anlıyor artık. Üstelik Hindistan ‘in islam alemine yaptığı saygısızlık ve işkencelerine rağmen hâlâ Allah’ın Hindularini gözümüze sokuyorsun Kanal 7. Bu yaptığın çok ayıp. Biraz Allah’tan korkun ya. Hiç mi kendinize, milletinize saygınız yok. Gözündeki yüzündeki garip boya ve takılarla hilkat garibelerine benzeyen şu pis hinduların dizilerini sokmayın artık gözümüze ayıptır..😠😠
  🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀
  Ve YEMİN 👾👾dizisi çığrından çıktı. Bunu birtek ben mi fark ediyorum acep?? Nazmiye Hanım ne yapmaya çalışıyorsunuz ?? Işte siz beni yanlış anladınız ben kötülüklere mühlet veriyorum sadece Cavidani en son cezalandiracagim falan mı demeye çalışıyorsunuz nedir yani anlamadık durumu??⚠️⚠️
  Emir dene basiretsiz herşeyi görüyor biliyor ama annesine dur demiyor. Yani sırf dizi olsun diye uğraşıldığı o kadar belli ki.. Nerdeyse ellerinde bir pankartla : Bu Bir Dizidir !! Demedikleri kalıyor sadece 🙄🙄 Diziye kötü olay girince herşey düzelene kadar izlemiyorum. Ki izlediğim zamanlar kısa sürüyor (çünkü mutluluk kısa sürüyor ).. Ne diyim ki Adalet, hak, hukuk gerçek hayatta öldü bunu biliyoruz ama dizilerde bu kadar gözümüze sokulması gücümüze gitmiyor değil 😏
  Ve Allah rızası için mümkünse Reyhani hapisten çıkarmayın. Emire yapacağınız en büyük ıyilik bu olur. Rabbim iyi olmanın bize “”Dozunda olanını “””” versin. Çünkü fazla iyilik de (pardon salaklık ) sağlığa zarar. Emir belasını bulmuş Reyhanla evlenerek. Daha ne diyim..
  Bu kadar aklımızla dalga geçmeyin nolur mübarek ayların hürmetine lütfen 🙏🙏

Etiketler