Yemin Dizisi 176.-180. Bölüm özeti fragmanı (3-7 Şubat)

Yemin dizisinin 176. bölümünde Cavidan yine yapacağını yapmıştır. Her zamanki oyunlarına bir yenisini ekleyen Cavidan Reyhan’ın nasıl aldattığını onu kardeşi diye yutturmaya çalıştığı Gülsüm ile imtihanını ibretle izlemeye devam edeceğiz. Yemin dizisinin 3 Şubat 2020 pazartesi akşamı yayınlanacak olan 176. bölümünde neler olacak neler yaşanacak Reyhan bu kez büyük bir tongaya düşmüştür ve Cavidan onu yine oyunlarına alet etmiştir.

Yemin Dizisi 176.-180. Bölüm özeti öncesi dizide neler oldu son bir haftanın özeti burada:

Bildiğiniz üzere hepimiz Gülsüm karakterini Reyhan’ın kardeşi diye düşünüp Cavidan onu yıllar önce ailesinden ve Reyhan’dan ayırdı diye yorumlarda bulunmuştuk. Ancak bu kez Cavidan çok daha büyük bir oyun kurmuş yıllar önce kaybolan ve öldüğü sanılan Gülsüm’ün Reyhan’ın karşısına çıkararak ona farklı bir oyun kurmanın peşine düşmüştür. Reyhan’ı Gülsüm ile imtihan eden Cavidan Gülsüm’ün özelliklerine benzeyen ve hem davranışları hem de hareketleriyle onu anımsatan bu kızı oyunlarına alet eden Cavidan’ın bakalım asıl elde etmek istediği amacı ne zaman ortaya dökecek.

Yemin dizisi 176. Bölüm özeti fragmanı 3 Şubat 2020 PazartesiYemin Dizisi 176.-177.-178.-.179.-180. Bölüm özeti fragmanı (3-7 Şubat)

Yemin dizisi 176. bölümü 3 Şubat pazartesi günü 177. bölüm ise 4 Şubat Salı günü kanal 7’de ekrana gelecek. Sevilen günlük dizi yemin 178. bölümü ile 5 Şubat çarşamba günü ekrana gelirken yemin dizisinin 179. bölümü 6 Şubat Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Yemin dizisi haftanın final bölümünde 180. bölüm ile 7 Şubat 2020 cuma akşama haftaya nokta koyacak.

Yemin dizisi 176. Bölüm özeti fragmanı 3 Şubat 2020 Pazartesi

Delisin sen gerçekten delisin diye Emir ile cilveleşen Reyhan Cavidan hanımın kendisi için kurmuş olduğu tuzakların farkında değildir. Yemin dizisinin 176. bölüm fragmanında Cavidan ile Gülsüm başbaşa vermiş oyunlarının nasıl gittiğini Reyhan’ın Gülsüm’e nasıl inandığını konuşmaktadır. Reyhan yine büyük bir kumpasa alet olmuş Cavidan hanımın Gülsüm’ü de ortak ederek yapmış olduğu bu son oyun bakalım nasıl sonuçlanacak Reyhan bu büyük hayal kırıklığından nasıl etkilenecek, Gülsümün kardeşi olmadığını anlayınca neler yapacak izleyip göreceğiz. Emir annesinin yapmış olduğu bu plan sonrasında neler hissedecek gerçi annesinin nasıl bir tehlikeli kadın olduğunu az çok bilsek de artık iyice emin olacağını düşünüyoruz. Reyhan ise Gülsüm ve Cavidan’ı başbaşa görünce şüphelenmeye başlayacak görünüyor.

Diğer yandan Kemal Bey Narin’in artık ne zaman kendine geleceğini ve peşindeki adamlardan kurtulup kurulmadığını meraklı sorularla kendisine sorsa daha Narin artık bütün geçmişi geride bırakarak Yeni bir sayfaya başladığını ve bu konuda Kemal bey’e verdiği vermek istediği güvence ile kendisini kabul ettirmeye çalışır. Ancak Narin ne yaparsa yapsın Kemal Bey’in şüpheci yaklaşımından asla geri kalmayacak görünüyor.Yemin dizisi 177. Bölüm özeti fragmanı 4 Şubat 2020 salı

Bu arada dizinin gidişatı ile ilgili birkaç söz de söylemek istiyoruz. Yemin dizisinin 176. 177. 178. 179. ve 180. bölümleri şubat ayının 3 ve 7 si arasında kanal 7’de izleyicilerle buluşacak ancak son haftalarda özellikle Hikmet Bey ile ilgili hiçbir gelişme yaşanmaması ve Gülsüm’ün Cavidan’ın bir oyunu olarak diziye dahil olması izleyenlerde yine büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Ne zaman yemin dizisinin reytingleri biraz artmaya başlarsa senarist Nazmiye hanım muhakkak bir olumsuzluk ortaya koyuyor ve izleyiciyi adeta diziden bıktırıyor. Bu konuda daha hassas davranılmasını ve yemin dizisinin izleyenlerine çok güzel bölümler izle etmesini diliyoruz. Yeni bölüm özet ve fragmanları çıktıkça aşağı ekleyeceğiz.

Yemin dizisi 178. Bölüm özeti ve fragmanı 5 Şubat çarşambaYemin dizisi 177. Bölüm özeti fragmanı 4 Şubat 2020 salı

Gülsüm artık iyice kendini ortaya dökmeye başlar ve Cavidanın oyununu deşifre etmeye başlar. Ondan ilk şüphelenen Emir olur, Reyhan ise henüz ondan şüphelenmez ama artık an meselesidir. Yemin dizisi 177. Bölüm özeti fragmanı 4 Şubat 2020 salı günü videosu:

Yemin dizisi 178. Bölüm özeti ve fragmanı 5 Şubat çarşamba

Yemin 178. Bölüm Fragmanında Ne Olursa Olsun AYRI YATMAYALIM ❤️ EMİR VE REYHAN TUZAĞA DÜŞÜYOR Yemin dizisinde bugün Cavidan ve Gülsüm’ün planı işe yarar. Emir ve Reyhan Cavidan’ın hazırladığı tuzağa düşer. Gördükleri karşısında şoka uğrayan Emir, Gülsüm’le konuşup durumu Reyhan’a duyurmadan hallettiğini düşünür. Öte yandan Cavidan boş durmaz ve Emir’i daha büyük bir tuzağın ortasına çeker. Emir bu tuzağa düşecek olursa, Reyhan nasıl bir tavır takınacak? Kararsızlık içinde kalan Narin, yurtdışına gitmemek için Kemal’den ufak da olsa bir işaret bekliyordur. Kemal ise içi kan ağlayarak tavrını değiştirmez. Narin bu durumda ne karar verecek?

Yemin dizisi 179. Bölüm fragmanı özeti tüyoları 6 Şubat Perşembe

Yemin 179. Bölüm Tanıtımında Reyhan, Emir’e Küstü! EMİR VE REYHAN KÜSÜYOR Yemin dizisinde bugün Emir ve Reyhan kendilerine kurulan tuzağa düşüp birbirlerine küser. Emir ve Reyhan bu kırgınlığı sürdürecek mi? Kardeşinin özür dilemeye zorlandığını gören Reyhan’ın kötü anıları canlanır. Cavidan ile Gülsüm’ün ustaca kurdukları planları işlemektedir ve Reyhan ile Emir arasında kırgınlığa sebep olur. Bu planı biri bozabilecek mi? Narin gitme kararı aldığını söylediğinde Kemal bunu beklemediğinden şok olmuştur. Narin ufacık bir işaret beklerken Kemal, Narin’in yazdığı mektuptan habersizdir. Kemal çok geç olmadan mektubu bulabilecek mi?

Yemin dizisi 180. Bölüm özeti tüyoları fragmanı 7 Şubat cuma

Yemin 180. Bölüm Tanıtım fragmanında GÜLSÜM VE CAVİDAN’IN TEHLİKELİ İŞ BİRLİĞİ Yemin dizisinde bugün Cavidan ve Gülsüm Emir ile Reyhan’ın arasının daha da açılması için ellerinden geleni yapar. Emir ile Reyhan’ın arasındaki kırgınlık git gide büyür. Küskünlüğe dönüşmemesi için gayret etseler de Cavidan ile Gülsüm boş durmaz. Emir ile Reyhan her şeye rağmen, ayrı yatmayacaklarına dair birbirlerine verdikleri sözü tutabilecekler mi?

Sizler de yemin dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak özellikle son bölümde izleyeceğimiz Reyhan’ın kardeşi olan Gülsüm ile ilgili fikirlerinizi ve Cavidan hanımın kurduğu oyunu aşağıya yorum ve görüş olarak yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yemin Dizisi 176.-180. Bölüm özeti fragmanı (3-7 Şubat) (43 Yorum)

 1. Neden hep kötülük kazaniyor baba yati yati kalkamadi yer cavidan cadisina kaldi vala elif dizisi gibi kötülük önde malesef elifde arzu vardi Burda cavidan oyunlari var

 2. Esselâmû âleyküm verâhmutullahî veberâkâtû…..Allah’ın selâmı, rahmeti bereketi sizin, sevdijlerinizin ve tüm ümmeti Muhammed ‘ın üzerine olsun.
  Rabb’im tüm görünür, görünmez afetlerden, olaylardan korusun sağlık sıhhatle, bolluk bereketle, huzur mutluluk la hayırlı sabahlar, cuma’lar… Sevgimle kalın Gülay’cım, Emine kardeşim, Sema kardeşim, Lamazi gogo, güneşim, cicikızım, baldillim, ayyüzlüm, Günel’cim, Şule ‘cim yorumumu okuyanlar ve sayın yönetici…

 3. Hayırlı Akşamlar💞Özgür Abla💞Nasılsınız Çumanız Mübarek Olsun Dualarınız İbadetleriniz Rabbimden Kabul Olsun Çuma Akşamın Duaları Yuvanıza Işığ Saçsın Melekler Bütün Sıkıntılardan Sizi Korusun Atdığınız Adımlarda Sevinç Göresiniz Sağ Olun Var Olun Mutlu Olun Sitede Her Zaman Işığ Olun Zaten Sitede Dostlar Görünmez Olup Umarım Dostların İşleri Eski Günlerden Daha Çokdu Bende Bir Sürelik Sitede Olmayaçam Yurd Dışında Olaçam Okuldan İşden İzin Almışam Ablam Moskovada Yaşayır Onun Müsafiri Olaçam Sağ Olun Var Olun Görüşerik Güzel Ablam💞Özgür Abla💞

 4. 💞Yemin💞Çavidan Çemreye Hayatın En Açı Günlerin Kapısın Açdı Gülsüme Ne Yapaçağ Onuda Kulanıp Kenara Ataçağ Çavidandan Korkulur Emir Gerçekdende Oğlumu Yoksa Yok Hikmet Beyin İkinçi Karısı Ola Bilermi Nazmiye Hanımı Anlamağ Olmur Senaryo Yazanda Çavidan Obrazına Çok Kötülük Yapıb Hayatda İnsanlar Reyhan Gibi Gelin İster Çavidan İse Emirin Yuvasında İyi Eşi Olmasın İstemir Çemreni Gülsümü Kulandı Sonra Ne Olaçağ Emir Reyhandan Ayrması Üçün Bütün Kötülük Yapaçağ Reyhan Köye Getmez Hikmet Beyi Çavidanla Tek Başına Koyamaz Çok Zor Çavidan Gülsümü Emire Yaklaşdıraçağ Reyhanın Mesum Kafası Karışaçağ Emirden Boşanamaz Hikmet Beyin Ayağa Durma Zamanı Gelip Çataçağ Çavidan Suç Üstü Yakalanaçağ Konağın Kapıları Açılaçağ Polisler İçeri Dakil Olaçağ Çavidan Tarkun Tutuklanırsınız Deyileçek Hamının Kafası Karışaçağ Sirler Açılaçağ💞Narin Kemal💞Ayrılamaz Narinin Keçmişi Kemalı Yaraladı Esil Yaranı Erhan Son Ana Saklayır Erhan Kazanamaz Aşk Sevgide Kötüler Kazanmaz Masal Olanları Kemala Anlataçağ Esil Açı Onda Başlayaçağ💞Yemin💞Dizisin Üçünçü Sezonu Umarım Hebshanada Olan Kötülerin Çıkmasından Sonra Davam Edeçek Kötülük Bitmez İyilike Hesret Yemin Dizisi Nazmiye Hanım Hayatda Olan Kötülükün Üzerine Çok Gedyor Hayatda Olan Kötülük Benim Dizimde Olmalı Deyir Ama İnsanlarda Üzülür Yorulur Hayatda Olan Kötülükü Dizide Unudağ Bu Mümkünmü Çok Zor

 5. Hayırlı Akşamlar💞Dizi Ailesin💞Güzel Hanımları Yorumçuları Sayın OĞUZ Bey Nasılsınız İyi Olun Mutlu Olun💞Çuma💞Çününüz Kutlu Olsun Rabbim🙏Kabul Etsin🇹🇷Şehidlerimize🇦🇿🛩Kazasında Kar Altında Kalan İnsanlara Allah Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Ailelere Allahdan Sabir Arzu Edirem Rabbim Açı Sıkıntılarla Müselman Halkların İmtahan Etmesin Rabbim Dualarımızı Duysun Mutlu Kapıları Üzümüze Açsın Melekler Gök Üzünden Halklarımıza Işığ Saçsın 🇦🇿🇹🇷🇹🇷🙏🇹🇷🇹🇷🇦🇿

  • Hayırlı sabahlar, cuma’lar. Ve canı gönülden Âmin kızım… Bana verdiğin cevap için teşekkürler Âmin. Gönlünce tatiller, musmutlu zamanlar ablası.. Ablana selam ve sevgiler.. Duaların, her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle 😘❤iyi yolculuklar..

 6. Hayırlı sabahlar. Şu an gözlerim doldu . Dün organ bağış günü.. Tabi şimdi sayın Mesut Yar kendimiz şçin organlarımızı bağış yapalım ..
  Yıl 1997ay kasım olmalı dünya ya gelen yeğenimin gözlerinde sorun olduğunu fark eden hala olan ablam İstanbul ‘oturup birde kolu komşu eş dost o’ nun kapısını çalar yol yordam, koşuşturmaca… O olayda organ naklinin önemi ve hemen bağışta bulunur…
  Tabi aradan bir kaç yıl gecer ablam hala hayatta ve çevresindeki leri çok sever, gayretli acısını belli etmez ki bizleri üzmesin.. İlk hastalığı evlerden ırak olsun kanser, ülkemizde on kişide olan akciğer hastası(((Doktor ları onu hastalık için özel davet edilir doktor adayı öğrenciler neyse içim doldu))
  Her yıl bağırsaklarında, midede oluşan politleri alınır..
  Bir gün eşim ablan bağış yaptı alınacak organı kalmadı demekki her şey KISMET…
  ALLAH CC TÜM HASTALARA VE ABLACIĞIMA MEDDEN, MANEN, GÜÇ, KUVVET SAĞLIK SIHHATLE ÖMÜR VERSİN ÂMİN… SEVGİMLE KALIN..

 7. Sabahın, günün hayrı üzerinize olsun sağlık sıhhatle, bolluk bereketle, huzur mutluluk la, işleriz rast gitsin. Gülay’cım, Emine kardeşim, Sema kardeşim, Lamazi gogo, güneşim, cicikızım, baldillim, ayyüzlüm, Günel’cim, Şule ‘cim yorumumu okuyanlar ve sayın yönetici….. Sevgimle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte âmin ❤❤💙❤❤❤❤❤❤

  • Buradayım Çalıkuşu, uzun bir süre köyde kaldık, şimdi okul açılınca çıktık geldik kürkçü dükkanına 🙂 Sen napiyon nassın?

   • Kusura bakmayın oğuz hocam yaa size yazdıktan sonra unutmusum yazdığımı. Bende iyiyim herzamanki gibi benim bi değişen yok yano

 8. 🇹🇷Türk Halkın Şehidlerine
  🇹🇷ALLAH REHMET ETSİN
  🇹🇷Mekanları Çennet Olsun
  🇹🇷Ailelerine Yakınlarına Allah
  🇹🇷Sabir Versin Düşmenlere
  🇹🇷Allah Bela Getirsin Türk
  🇹🇷Halkı Üçün Zor Düşmenler
  🇹🇷Bitmir Allah Mehmetçiklere
  🇹🇷Yardım Etsin Yollarına Hain
  🇹🇷Düşmenler Birdaha Çıkmasın
  🇹🇷Bayrağın İçinde Olan Şehid
  🇹🇷Kanı Bir Gün Düşmenleri
  🇹🇷Boğaçağ Kirli Ellerinizi Artığ
  🇹🇷Günahsız İnsanlardan Çekin
  🇹🇷Rabbim Rus Amerka Esed
  🇹🇷Gibi Düşmenlere Karanlığ
  🇹🇷Getirsin Günahsız İnsanlar
  🇹🇷Hayatda Yaşamın Bilsin
  🇹🇷Türk Halkı Ne Kader Şehid
  🇹🇷Vereçek Gök Üzüde Dile
  🇹🇷Geleçek Artığ Yeter Deyeçek
  🇹🇷Çennetde En Çok Şehid
  🇹🇷Veren Halk Türk Halkı Çok
  🇹🇷Zor İnsanlar Günahsız
  🇹🇷Şehid Verir Zalimler Rahat
  🇹🇷Yatağlarında Allah Sizi Bildiyi
  🇹🇷Kimi Yapsın ŞEHİDLERİN
  🇹🇷Çoçuğların Göz Yaşları Size
  🇹🇷Bela Getirsin Zülüm İle Akan
  🇹🇷Kanlar Akıtanı Bir Gün Boğar
  🇹🇷Şehit Olup Düşen Çanlar
  🇹🇷Nur İçinde Doğar Bir Gün
  🇦🇿🇹🇷🇹🇷🇹🇷⭐️🌙🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿

  • Hayırlı sabahlar.. Duyarlı yorumun için Allah razı olsun.. Hayırlı sabahlar, zamanlar kızım 😘❤

 9. Takasla artık çağıran hep aynı ikisi beraber işbirliği yapıyor artık yeter 112 ki gibi hep takasla iş birliği yapıyor biraz paraya kiyinda farklı kişiler olsun en azından bi farklı olurdu heyecan artardı böyle sıkıcı artık izlenme den anlıyorum ne olacağını

 10. Esperó que todo el mal que hace la madre de emir salga pronto a la luz y que su padre se recuperé cuánto antes y hablé todo lo que le a echó su mujer espero qué no tenga mas temporadas si estropearán la serié a mi me gusto mas la primera temperada

  • Türkçe yazsan ölürsün dimi illa yabancı dil biliyorum “havasını atacaksın. Çok iyi Türkçe bildiğine adım kadar eminim..

 11. Hayırlı geceler…
  Allah’ın izni ile yarın okul maratonu başlıyor.. Öğretmenlere, öğrencilere, velilere hayırlı uğurlu olsun BAŞARILARLA dolu ikinci sezon dileklerimle… Her şey gönlünüzce olsun… Gülay’cım, değerlilerim, yorumumu okuyanlar ve sayın yönetici…

 12. Yeter artik yeter hep kotuluk hep kotul resmen bu dizi kituluk uzerine oynamis bnce diziyi bir an once final yapin gitsin

 13. Gözlerim gözünde aşkı seçmiyor
  Onlardan kalbime sevda geçmiyor
  Ben yordum ruhumu biraz da sen yor
  Çünkü bence şimdi herkes gibisin

  Yolunu beklerken daha dün gece
  Kaçıyorum bugün senden gizlice
  Kalbime baktım da işte iyice
  Anladım ki sen de herkes gibisin

  Büsbütün unuttum seni eminim
  Maziye karıştı şimdi yeminim
  Kalbimde senin için yok bile kinim
  Bence sen de şimdi herkes gibisin
  🥀🥀🥀Nazım Hikmet R.🦋🦋🦋

 14. ❤️Aytaç Abla Nasılsınız
  ❤️Sizin Sözlerinizi Duymağ
  ❤️Çok Güzel Abla Sizin Ad
  ❤️Gününüz Oldu 30 Oçakda
  ❤️Tebrik Edirem Hayatda Hep
  ❤️Mutlu Olun Yuvanızda Aşk
  ❤️Sevgi Olsun Melekler Sizi
  ❤️Korusun💯Yaşınızı Sevgiyle
  ❤️Yuvanızda Keçiresiniz Güzel
  ❤️Ablam Kalbimin Dostu Aytaç
  ❤️Abla Sizi Çok Sevirem Hep
  ❤️Sitenin Kapısın Gülerek Aç
  ❤️❤️🎂🧿🙏🧿🎂❤️❤️💐

 15. Hayırlı geceler oğuz abi nasılsın iyisindir inşallah hatırla dımı beni bir zamanlar siteye geç yazdığım da benim icin geliva kavrduğun aytacım 😊

   • Günaydın mutlu pazarlar oğuz abi hoş buldum iyiym cok şükür teşekkür ederim sen de iyisindir inşallah beni tanımana sevdim untulmamşım demek ki 🤗 eski siteyi siz kulmyorsunuz sanırım bir cok kez bu siteye girmeye calşdım ama girmedim malesef dün özgür teyzem yardım çı oldu sağol sun buldum sonun da sizi cok şükür

 16. Selam hayırlı geceler her kese nasılsınız arkdaşlar beni tandınız mı acaba eski bir dosut 🤗

 17. Hayırlı akşamlar ve hafta sonu dileklerimle, sağlık, sıhhatle, bolluk, bereketle, her şey gönlünüzce olsun… Sevgimle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte değerli dostlar ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 18. Hayırlı akşamlar, gönlünce zamanlar sağlıkla teyzesi… Allah’a emanet ol, sevdiklerinle birlikte 👐😘❤

 19. Cavidan sahte kardeşi getirdi ama bazen sevgi, merhamet olmazı oldurur…. Sahte kardeş kendini aileden görebilir kan bağı hiç önemli değil içinde insanlık varsa!!!!!!!!!!!!
  Gelelim Narin’e acıdım ne şansız nişanlısı psikopat.. Fotarafı Kemal kırdı sandı Kemal’in gururu çokkk fazla acaba sevildiğini bilse bu gurur olurmuydu.. Erhan Narin’in başını belaya sokacak gibi ….
  Hayırlı akşamlar.. Artık tatil bitti iyi yolculuklar Özdere ailesi…. Sayfa içşn teşekkürler Oğuz bey başarılar..

 20. Hayırlı Akşamlar💖Dizi Ailesin💖Güzel Hanımları Yorumçuları Sayın OĞUZ Bey Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Kötülerden Uzak Olun Dizi Ailesi🌙☀️Benzeyir Sitede Görünmez Oldular Çok Güzel Söyleyiler Hep Eskiler Güzel Olur Dizi Ailesinde Eski Günleri Güzel İdi Sitede Dostlar Günüz🌞Akşamlar🌙Benzeyirdi Hep Mutlu Olun Yuvanızda Sevgi Aşk Hep Olsun Dizi Ailesin Dostluğu Bitmesin Kalbimizin Dostluğu Bitmesin Dizioyuncu Com Sitesi Hep Işığlı Olsun Bu Işığda Dizi Ailesin İzi Hep Görünsün Sizi Çok Sevirem💖Dizi Ailem💖

  • Selam günel çim nasıl sın arkadaşım hatırla dın mı beni eski den de yazardım aytaç ben seni bur da görmek cok güzel canım ❤😘

 21. Evet kötü oldu biz gerçek kardeşi sanmıştık yine entrikalar başladı izleyesimiz gelmiyor artık

 22. 🇹🇷Hz.Muhemmed(S.A)Vatan
  🇹🇷Sevgisi İmandan Gelir
  🇹🇷Türk Halkın Bayrağın
  🇹🇷Düşmenler Terefinden
  🇹🇷Yırtılmasına Üzgünem
  🇹🇷Türküye Azerbayçan🇦🇿🇹🇷
  🇹🇷Bayrakları Benim Üçün
  🇹🇷Birdi Azeri Bayrağında☀️🌙
  🇹🇷Türk Bayrağında⭐️🌙Nişane
  🇹🇷Bayrağ Şehidlerin Kanı İle
  🇹🇷Boyanıp Şehidlere Sayğısızlık
  🇹🇷Vatana Milete Sayğısızlık
  🇹🇷Oldu Düşmenler Bunu
  🇹🇷Anlamaz Türk Bayrağı
  🇹🇷Azerbayçanda Sevilir
  🇹🇷Yurd Dışlnda Şarkı
  🇹🇷Festivalında Azeriler Birinçi
  🇹🇷Oldu İlk Önçe Türküye🇹🇷
  🇹🇷Göyde Dalğalandı Azeri
  🇹🇷Türk Halkı Bizim Üçün Hep
  🇹🇷Eyni Düşmenlerin Bayrağa
  🇹🇷Uzanan Eleri Kırılsın Onların
  🇹🇷Yapdığın Kimse Yapamaz
  🇹🇷Türk Azeri Halkının Böyük
  🇹🇷Lideri Ebulfez Elçibey
  🇹🇷Çok İşgençeler Gördüm
  🇹🇷Çok Açılar Gördüm Kalbim
  🇹🇷Açımadı Yakamda Mustafa
  🇹🇷Kemal Atatürkün Ruzetin
  🇹🇷Aldığlarında Kalbim Açıdı
  🇹🇷Özümü Kötü His Etdim
  🇹🇷Rabbim Düşmenlerimizi
  🇹🇷Sevindimesin Çezaların
  🇹🇷Rabbim Versin Gök Üzünde
  🇹🇷Uçalan Bayrağa Düşmenlerin
  🇹🇷Kirli Eleri Tokunmasın Melekler
  🇹🇷Hep Bayrağımızı Göylerde
  🇹🇷Dalğalandısın Düşmenler
  🇹🇷Yok Olsun Bayrağımız Var O.
  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿
  🇹🇷Sitede Sıkıntılar Var Yorumlar
  🇹🇷Kayıp Olur Bütün Sitelerde
  🇹🇷Bu Durum Var Umarım
  🇹🇷Tez Zamanda Düzeler
  🌙🌙⭐️⭐️🌙🌙☀️☀️🌙🌙

  • Hayırlı akşamlar… Dün akşam kızım İzmir’şn kuruluşundan sonra Yunan bayrağına ayak basmayan Atatürk olayını hatırlattı sonra ne olursa olsun ben hiç bir bayrağa hakaret edemem… Hangi millet, ırk okursa olsun kişiliksiz, seviyesiz insan özgürlüğün simgesi olan bayrağa hakaret eder…. Hakaret eden kişinin karın ağrısı dedelerinin yıllarca Osmanlı topraklarında vatansız yaşamasından.. Avrupa milleti içinde saklıyor bu korkuyu muhakkâk . Sevgimle musmutlu, sağlıkla kal..

 23. 💔Yemin💔Çavidan Yapdığın Yapdı Söylemişdim Çavidana Güven Olmaz Gülsümün Güzlerine Bakdığda Anlamağ Olurdu Dizi Olsada Hikmet Beyin Üzü Heç Gülemedi Gülsüm Çavidan Bir Olup Yeniden Reyhanın Yuvasın Dağıdaçak İlk Önçe Yapdığları Gibi Gülsüm Emire Yaklaşaçağ💔Reyhan💔Kötü Olaçağ Konağdan Ayrılaçağ Umarım Kötülük Getdikçe Kalpleri Yaralayaçağ Sezon Finalına Kader Kötülük Davam Edeçek Reyhan Çoçuk Bekleyeçek Her Kesden Gizledeçek Gülsüm Kötü İnsan Şu Kader Açımasız Olamaz Bir💔Anenin💔Mezarında Ane Kız Yalanları İnsanın Kalbin Açıdır Reyhan Emir Yuvada Yeniden Güvensizlik Hikmet Bey Gülsümün Ölümün Bilen Tek Kişi Hikmet Beyde Zor Ayağa Kalka Hikmet Beyin Ayağa Kalkması Çavidanın Sonu Demek Nigar Umarım Bütün Hekiketi Bileçek Çavidandan Yene Para Alaçağ Nigarda Para Ovçusu Oldu Kötülükleri Gizlemek Üçün Ne Kader Para Toplayaçağ Para İnsana Mezar Kazar💔Narin Kemal💔Onlarında Hayatı Zor Erhan Kötü Planlarla Mafya Oyunu Oynayaçağ Mafyaya Benzer İnsanları Kemalın Evine Saldıraçağ💔Masalı💔Kaçıraçağlar Kemal Narine Kötü Kızaçağ Narin Masalı Kurtaraçağ Narin Umarım Yaralanaçağ Bütün Bunlara Erhan Dayanamaz Narini Sonunda Kaçıraçağ Narin Gerçekleri Öyreneçek Deliye Döneçek Kemal Gerçekleri Narinin Tehlükede Olduğun Aynurdan Öyreneçek Aynur Kötü Birisi İnsan Dostuna Para İle Sırtından Hançer Vurarmı Kemal Narini Kurtaraçağ Mutlu Olaçağ Narinin Arkasınça Mafya Düşmeyip Erhanın Oyunları Narini Kaçağ Edip💔Narin Kemal💔Aşkı Mutlu Sonlaçağ💔Yemin💔Retinkler Yükselir Kötülük Yükselir Oyunçulara Allah Sebir Versin


Eklenme Tarihi: 31 Ocak 2020
DMCA.com Protection Status