Yemin Dizisi 172.-173.-174.-175. Bölüm Özeti Fragmanı (28-31 Ocak)

Yemin dizisinin 171. bölümü 27 Ocak 2020 pazartesi günü kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında devam edecek. Dizinin son bölümlerinde Reyhan ve Emir’in en çok üzerinde durduğu konu şüphesiz Reyhan’ın kayıp olan kardeşi Gülsüm oldu. Reyhan’ın uzun süredir haber alamadığı öz kardeşi Gülsüm’ün yeniden ortaya çıkmasıyla bir anda dizinin rengi değişti Reyhan öldü zannettiği yıllarca adını bile anmadığı kardeşi Gülsüm ile tekrar buluşmanın heyecanını yaşamaya başladı.

Yemin Dizisi 171.-172.-173.-174.-175. Bölüm Özeti Fragmanı (27-31 Ocak)Yemin Dizisi 171.-172.-175. Bölüm Özeti Fragmanı (27-31 Ocak)

Yemin dizisinin 171. bölümü 27 Ocak 2020 pazartesi günü ekrana gelirken dizide en önemli konu Gülsüm Polat’ın yemin dizisine katılması oldu. Reyhan kardeşiyle kavuşmasını hayal ederken onun yıllarca nasıl yaşadığını kimlerle büyüdüğünü hep merak ettiği kardeşine kavuşacak olmanın hem mutluluğunu hem de hüznünü yaşamaya devam ediyor. Gülsüm ile Reyhan’ın kavuşma anı ise herkesin yemin dizisinin 171. bölümünde en merak ettiği konuların başında yer alacak.

Elbette biz Reyhan ile kardeşinin hemen buluşmasına beklemiyoruz çünkü senarist Nazmiye hanım konuları uzatabildiği kadar uzatmayı çok sevdiği için Gülsüm Polat ile Reyhan’ın buluşmasını daha doğrusu yemin dizisine yeni gelen Gülsüm karakterini iyice merak ettirdikten sonra en olmadık zamanda Reyhan ile buluşacağını tahmin ediyoruz. Zaten uzun yıllar Reyhan’dan ayrı kalmış Gülsüm Polat olarak diziye dahil olacak oyuncunun nasıl bir giriş yapacağı ve Reyhan ile kavuşma anı da en merak edilen konu olmaya başladı.

Diğer yandan Gülsüm’ün yaşadığına inanmayan Cavidan onun öldüğünü Gülsüm zannettikleri kişinin olsa olsa bir dolandırıcı olduğunu iddia ederek Reyhan’ın Gülsüm ile buluşmasına mani olmak istemiş ancak bunu başaramamıştır. Şimdi akıllara Gülsüm’ün uzakta kalmasının ya da kaybolduğu öldü diye bilinmesini de cavidan yapmış olabilir, Cavidan’ın yapmayacağı bir kötülük olmadığına göre Gülsüm için böyle bir kötülüğü de yapmış olabilir diye düşünüyoruz. Çünkü Cavidan hanım daha kundaktayken Gülsüm’ün öldüğünü Emir’e söylemiş ve olayın kapatılmasını bir an evvel bu konunun bitirilmesini istese de Hikmet Bey’in tutmuş olduğu dedektif Gülsüm hakkında bilgileri Emire ilettiği için bunları öğrenen Cavidan hanım duydukları karşısında çok şaşırmıştır. Emir dosyayı ve Gülsüm’e ait tüm detayları Cavidana söyleyince büyük bir şaşkınlık yaşadı. Gülsüm’ün bilekliğinden yola çıkarak Reyhan da olduğu gibi onun bilekliğinde de adının yazmasının onun yaşadığını gösterdiğini söylemesine rağmen cavidan hanım bir türlü ikna olmamış onun küçük yaşta öldüğünü üstüne bastıra bastıra söylemiştir. Bu da gösteriyor ki cavidan hanımla gülsüm’ün öldü gösterilmesi arasında bir bağlantı bulunuyor.

Yemin dizisi 171.-172. bölüm özetiReyhan’ın kardeşi Gülsüm çöp toplayarak hayatını sürdürüyor

Reyhan çok sevdiği ve merak ettiği kardeşi Gülsüm’e ulaşmak için uygun zamanı beklerken onun çöp toplayarak hayatını devam ettirmekte olduğunu gördükçe içi sızlar ve Emir ile birlikte ne yapacağını şaşırır. Yıllar sonra kavuşacağı Gülsüm için böyle bir kavuşma anını hayal etmeyen Reyhan yeni bölümde gülsüm’e sarılarak onunla Hasret giderir ve onun nasıl böyle bir yaşam da yer aldığını bir bir sorup öğrenmek ister.

Diğer yandan Hikmet Bey ile ilgili gelişmeler de izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor ve ne zaman konuşacağız ne zaman yürüyeceği ve gerçekleri ortaya çıkarma konusunda yumruğunu masaya ne zaman vuracağı çok merak edilen Hikmet Bey umarız yeni haftadaki gelişmeler arasında kendisine yer bulur. diğer yandan Kemal Bey erhan’ın hala Narin etrafında dolaşması ndan iyice sıkılmış ve ona büyük bir ders vermenin peşine düşmüştür. Narin hastanede de kendisini rahat bırakmayan erhan’a kesinlikle onunla paylaşacak bir şeyinin olmadığını söylemiş ancak erhan’ın Narin’in peşini bırakmaya niyeti yoktur. Zaten aksilikler de Narin’in peşini bırakmaz ve saldırıya uğrayınca Kemal ne yapacağını şaşırır. Gerçek evli olmasalarda Kemal için narini korumak ve kollamak bir görevdir.

Yemin Dizisi 171.-172.-173. Bölüm Özeti FragmanıReyhan ve Gülsüm sonunda buluşur ve birbirine kavuşurlar ancak şimdiye kadar gülsüm’ün nerelerde olduğu neden hiç kimsenin ondan haberi olmadığı, bunca yıl gülsüm’ün nerede yaşadığına dair merak edilenler yeni haftada ortaya çıkacak bilgiler arasında yer alıyor. yemin dizisinin 171. bölümü 27 Ocak pazartesi günü ekrana gelirken dizinin yeni bölümleri de hafta boyunca yayınlanacak. İşte yemin dizisinin ekrana gelecek bölümleri ve günleri:

Yemin dizisi 171. bölüm özeti 27 Ocak 2020 pazartesi günü yemin dizisinin 172. bölümü 28 Ocak salı günü yemin dizisi 173. bölümü 29 Ocak çarşamba günü yemin dizisi 174. bölümü 30 Ocak perşembe günü ve yemin dizisi 175. bölümü 31 Ocak cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak ve izleyiciyle buluşmaya devam edecek. Sizler de merak ettiğiniz sormak istediğiniz sorular varsa aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere iletebilirsiniz. Yeni bölüm özet ve fragmanları yayınlandıkça aşağıda sizlere sunulacaktır.

Yorum: Narin kemale neden herşeyi anlatmıyor saklıyacak ne var düşünüyorum çözemiyorum sonra diyorum niye bu kısır döngü diziyi izliyosun ki …yani Narinin kemale geçmişini saklaması ne kadar ama ne kadar ama ne kadar saçma. Senarist lütfen bu saçmalığa bir son ver insanlar eşlerine değer verdikleri insanlara geçmişini anlatır bu saklanılacak bir şey değildir saklamanın hiç bir manası yoktur.

Seyirci Günlüğü ne dedi? Yahu Allah askina bu Cavidana nasıl bu kadar kötücül bir misyon yüklersiniz anlamiyorum. Reyhan’in beşikteki kardesiyle Cavidan in ne alakasi var. Cavidan elalemin çocuğunu neden öldürsün ya da kaçırsin. Allah askina seti basıp senaristin gırtlağına yapismak istiyorum bazen utanmadan bu Yüce seyirciyle dalga gectigi icin. Her taşın altindan bu kadını çıkariyor. Allah rizasi için anlayan varsa beri gelip bana da anlatsin. Cavidan Reyhan’in kardesine bebekken niye zarar versin ne cikari olabilir. ? Bu yetmez Reyhan’in anasini da Cavidan hasta etti, babasini öldürdu,Kemalin karisini kaçırttı, küresel isinmaya, ekonomik krize Cavidan sebep oldu, hatta Çindeki ölümcül viruse de Cavidan sebep oldu. Devenin nalı yuhh!! Dediginizi duyar gibiyim !!! Ama senaristin yapmak istedigi bu. Yahu bu kadinin yarin öbür gün tüm foyalari ortaya ciksa oglu ve kızı bunu nasıl unutacak bu travmayi nasıl aşacak. Bizi be Deccal karı mı doğurmuş demiycekler mi??🤔😲😲😲 Gülsüm mudur nedir atacak eve abayi Emirin koynuna girmek için ugrasip duracak Cemre gibi ayıp değil mi bu kadari. Nazmiye Hanim olaylari o kadar abartılı ve uzatmali yaziyorsunuz ki hem seyirci hem oyuncu bunaliyor. Illa izleniyor Sezon yapicam daha bin bölüm yazarim diye bu kadar iskence etmeyin nolur tatliya baglayin. Yarin öbür gün başrol oyunculara güzel bir teklif gelir “ayazda kalmis bekci düdüğü gibi ortada kalirsin. Tüm hayallerin emeklerin çöp olur. Çiftlere bebek yaz ,balayı yaz ,mutluluk yaz ,birbirlerini anladiklari sağlıklı diyaloglar yaz… yaz yani korkma . Garantisi yok hicbir seyin. Çok mu şey istiyoruz ya. Ya da çok mu haksisız acaba…😏😏

Yemin dizisi 171. bölüm özeti 27 Ocak pazartesi fragmanı

Cavidan’ın geçmişte Gülsümü ortadan kaldırmak için neler yaptığı ortaya çıkacak. Reyhan kardeşi Gülsüme kavuştum derken ondan beklenmedik tepki görecek.

Yemin dizisi 172. Bölüm özeti fragmanı 28 Ocak salı

Gülsümün konağa gelmesi Reyhanı çok mutlu eder. Çünkü ona çok ihtiyacı vardır. Emir ve Reyhan Gülsüm ile yeniden mutluluğu ve sevinci birarada yaşarlar. Erhan ile kafede görüşen Narin ona artık bir evi yuvası olduğunu Kemal ile gerçekte evli olmasa da kalben onunla olduğunu söylemek ister ancak Erhan çok daha farklı düşünür bu buluşmayı. Kemal beyin duyduğu gerçekler ise onu oldukça düşündürür İşte Yemin dizisinde 172. Bölüm özeti fragmanı 28 Ocak salı yaşanacaklar :

Yemin dizisi 173. bölüm özeti fragmanı 29 Ocak çarşamba tüyoları

Kemal bey Narin hakkında yeni bilgiler öğrenmeye devam eder, onun bir doktor olduğunu ve gerçek adının Narin Sultanova olduğunu bilir. Hikmet beyin büyük arzusu olan iki yeğenini de karşısında görmesinin mutluluğunu Cavidan biran evvel bozmanın derdindedir. Gülsümün öldüğünü bu yeni gelen kızın ise onu taklit etmeye çalışan bir dolandırıcı olduğunu iddia eder Cavidan. Sonunda iş Dna testi yaptırmaya kadar gider.  İşte Yemin dizisi 173. bölüm özeti fragmanı 29 Ocak çarşamba tüyoları:

Yemin dizisi 174. bölüm özeti 30 Ocak perşembe fragmanı

Yemin 174. Bölüm Tanıtımda REYHAN VE GÜLSÜM DNA TESTİ YAPTIRACAK MI? Yemin dizisinde bugün Cavidan Reyhan ve Gülsüm’ün DNA testi yaptırmasını ister. Reyhan ve Gülsüm bu teklifi kabul edecek mi? Reyhan ve kardeşinin arası yavaş yavaş yumuşarken Cavidan’ın DNA testi fikri bu güzel ortamı bozar. Reyhan test yaptırmayı kabul edecek mi? Peki ya Gülsüm bunu öğrendiğinde ne yapacak? Kemal’in Narin’e patlaması büyük olur. Kemal’in hala Erhan’ın bilmiyor olmasına üzülse mi sevinse mi bilemeyen Narin karmaşık duygular içinedir. Şimdi durumu düzeltmek için daha çok uğraşması gerekecektir. Paralelde Erhan’ın keyfi planının istediği gibi işlemesinden ötürü yerindedir.

Yemin dizisi 175. bölüm özeti 31 Ocak cuma fragmanı tüyoları

Yemin 175. Bölüm Tanıtım | Emir’den Karısına Sürpriz GÜLSÜM KONAĞI TERK EDİYOR Yemin dizisinde bugün Cavidan’ın talebini duyan Gülsüm bir mektup bırakıp evi terk eder. Reyhan kardeşinin gitmesinden dolayı kendisini suçlar. Gülsüm’ün veda mektubuyla kahrolan Reyhan kendini hiç olmadığı kadar suçlu hisseder. Reyhan kardeşini ikna edebilecek mi? Kemal, Narin ile arasına kalın bir duvar örmüştür. Kemal’e kendini dinletemeyen Narin ne yapıp edip konuşmanın bir yolunu bulabilecek mi?

Yorum yaz

19 Yorum

 1. Avatar Özgür 🎂❤Aytaç ❤🎂

  Hayırlı sabahlar..
  İyi ki doğdun..
  İyi ki varsın…
  Ad günün kutlu olsun
  Mutluluk, huzur..
  Gölgen olsun..
  Ayyüzlüm, güzel gözlüm
  Sevdiklerinle…
  Bizlerleeeeee
  Nice yaşlara…
  Yıllaraaaa
  Sevgimle kal.
  🎂🎂🎂🎂🎂🎂
  ❤❤❤❤❤❤❤❤

 2. Hayırlı sabahlar ve tüm gün. Ayaklarınız güzel yerlere götürsün sizleri tatilin kalan son günlerinde sağlıklaaaaa gönlünüzce musmutlu zamanlar Gülay’cım, sayin site sakinleri … Sevgimle kalın ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤

 3. Su ne zaman bitecek kötülük senaristte sesleniyoruz ne zaman bitecek cemre gitti piskomat oktor gldi yerine ya ne zaman bitecek kötülük artik kemal ve narin gercek ask gercek evililik yaşasınlar artik onlar birbirlerine daha cok yakışıyorlar su cavidan diziden ciksin artik cavidan hapise girsin

 4. Yeter artik hep kotu hep kotu ya ndn hic iyi olmuyo bu dizi kotulerlrmi dolu ya artik kemal ve narin birbirlerine daha yskin olsunlar artik kemal ve narin gercek ask gercek evlilik yapsin artik hep hep kotu olmasin artik kemal ve narin hayatlarini birlestirsinler artik cavidan erhan artik diziden ciksin artik ya kotu seyler gormek istemiyoruzzzzzzzz artikkkkkkkkkkk iyi seyler gormek istiyoruzzzzzzzzz

 5. Hepinize günaydınlar olsun iyimisiniz ,gülâycım nasılsın tatil nasıl geçiyor çocuklar ve sen ailen iyimi canım arkadaşım doğum günü sayfasındaki yazdıkların beni çok duygulandırdı,teşekkür ederim sende her an aklımda kalbimdesin💗💗💗💗😀😀😀😀

 6. Günaydın site yöneticim çok yazdım ama geri gelmedin bir türlü herşey için teşekkürler ,unutulmamak hep anılmak çok güzel site var oldukça hep burdayım arada,da olsa nasılsın iyimisin ehhh benide soracak olursan gayet iyiyim.😀😀😀😀

 7. Gülsümün cavidan hanım küçük yaşta öldüğünü neden söyledi,acaba her taşın altından cavidanmı çıkacak,birde reyhanın annesinin resmi tıpkı şehriye ablanın başörtülü hali ya bu dizide bari bir anne resmi gösterecekseniz başka hiç tanınmayan bir kadın fotoğrafı koysaydınız ben çok dikkatli baktığım için bunu gördüm, sakın emirle gülsümede bir tutkulu aşk yazmayın reyhana yakışır sevecen bir kardeş yaratın ,bu dizide aile kavramı olmadığı için söylüyorum ,uzatmayın artık hikmet beyi ve sunayıda normale döndürün ,haaaa bu arada sunayıda biraz daha diziye ekleyin konak içindeki hayatı dışardada devam etsin halasıyle ne bileyim bir pastane bir restorant olabilir sosyal hayatın içine sokun biraz dizi bile olsa insanlar böyle yaşamıyor hayat çok renkli çünkü.😀😀😀😀

 8. Şu dizide ne zaman bir mutluluk ,yakalansa mutlaka arkasından karmakarışık sahneler geliyor.mesâla reyhan kardeşini buldu,eve gittiler ,gülsümü kötü adamların elinden emir bir çırpıda sorgusuz sualsiz bir çekle işi çözdü,narin 3 haftadan beri kemâle gerçekleri anlatmalıýım dedi durdu ve ben biliyorum,ki böyle bir konuşma asla gerçekleşmeyecek ti kemâl etrafından duyacak dememe kalmadı ve nitekimde öğle oldu narinin parayla satın alınan arkadaşı geldi kemâle narinin anlatamadıklarını anlattı bunu neden yaptınız neden narinin kemâle anlatmasına izin vermediniz,şimdi,de saplantılı tutkulu narinin sürekli peşinde olan aile huzurunu bozan bir sapık doktoru getirdiniz,tıpkı cemrenin konakta reyhanı emirle ayırıncaya kadar uğraştığınız gibi eee hastalıklı bir senoryo gayet normal,şöyle olsaydı.narin daha ilk başta anlatsaydı kemâle kemâl narine dahada çok yardımcı olurdu,erhanı bilseydi onu şirkete değil doktor yapmak narinden uzak tutmak için çabalardı ,ama ne yazık,ki biz böyle düşündüklerimizle kalıyoruz,şimdi daha ne kadar bu hikmet bey konuşmayacak bu cavidan ne zaman bu konuşmalarından vazgeçecek ,suna annesinin önüne attığı kağıtla ona o kadar yardım eden arkadaş dediği taciyi bir kalemde sildi,neden annesine sen bu bilgileri kimden aldın nasıl karakoldan öğrenebildin deyip hesap sormadı,hani konağa koşarak geliyordu ,daha değneklerle yeni yürüyor bu koşmak oluyorsa dizinin içinde hiç bir şey yok demektir,şimdi gülsüm geldi çünkü emir bir sözünle adamlara çeki kesti,gülsümede kesinlikle kötü kardeşi yazmışlardır,zengin eniştesi çok düşkün bir abla ve bir o kadar,da saf gülsüm reyhanı o kadar zor durumlarda bırakacak,ki buda cavidanın ekmeğine yağ sürecek ,bak şule demişti dersiniz,en son sahne ne oldu kötü bir arkadaş aynur kemâle herşeyi anlattı ve kemal narinin yüzüne haykırdı böylesimi iyi oldu,ama nerde kötülük var burda iyilikten anlamayan sevgiye şevkâte ihtiyacı olmayan tüm kötülükleri insanların gözüne soka soka seyrettiren ,bir senoryo ekibinle başbaşayız ne yazık,ki seyretme şule madem bu kadar rahatsızsan diyenler varsa şayet ,onuda yazayım hem kızıyorum hemde seyrediyorum elimde değil gözlerim saat 8de televizyonda çünkü.😀😀😀😀😀😀😀😀

 9. Yemin dizisinde ne doğru acaba herşey saçma ve aptalca ki artık seyretmiyorum bile. Senarist hanımın hayatı gerçekten kötülüklerle geçmiş ki dizide hep kötü 1 2 bolum iyi gerisi aynı bir kötü gidiyor bir kötü geliyor. Sırf dizi uzasın diye. Bence oturup senarist hanım mucize doktoru seyretsin. Her bölüm ayrı bir güzel ve heyecanlı ve diziyi bitirin artık.

 10. Millet! ahalii! hayırdır yahu, bu ne sesizlik, neydiyonuz, ne var ne yok, nasıl gidiyor tatil?? bizde yavaş yavaş, sabrımın limitlerinde geziyor bizimkiler, okul açılsa biran önce, yoksa anne silahına maruz kalmaları kaçınılmaz gibi görünüyor 🙂 Neyse keyifli sağlıklı huzurlu akşamlar cümleten….

 11. Hayırlı sabahlar ve tüm gün.. Sağlık, sıhhatle, bolluk, bereketle, huzur, mutlulukla her şey gönlünüzce olsun Gülay’cım, Emine kardeşim, Sema kardeşim, Lamazi gogo, cicikızım, baldillim,yorumumu okuyanlar ve sayın yönetici… Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte âmin..

 12. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  Hayırlı sabahlar ve tüm gün. Gönlünce zamanlar duygulu kızım 😘❤çocuklaradaaaaa

 13. Ya bu kadarida olmaz artik ya siz ne yapmata calisiyorsunuz ya kemal ve narin gercekte birbirlerine daha cok yakusiyorlar narin ve kemal artik gercek ask gercek evililik yadadinlar artik hikmet bey iyikessin artik su pislik cavidani artik hapse girsin biz onu istiyoruz erkan midir neyse su diziden defolll gitsinnnn

 14. Avatar Çalıkuşu

  Hayırlı geceler herkese nasılsınız. Nasılsın oğuz hocam ne zamandır konuşamıyoruz iyisinizdir inşallah

 15. Avatar Günel 🇹🇷🖤🇦🇿

  🇹🇷ELAZİĞ🖤Depreminde
  🇹🇷Dünyasın Deyişenlere
  🇹🇷Rabbim Rehmet Etsin
  🇹🇷Mekanları Çennet Olsun
  🇹🇷Depremde Yaralı Olanlara
  🇹🇷Rabbimden Şafa Arzu Edirik
  🇹🇷Rabbim Yar Ve Yardımçınız
  🇹🇷Olsun Türk Halkı Üçün Ne
  🇹🇷Kadar Ağır Gün Olduğun
  🇹🇷Bilirik Rabbim Bu Ağır Günü
  🇹🇷Bir Daha Türk Kardaşlarımıza
  🇹🇷Yaşatmasın Dualarımız Sizinle
  🇹🇷Rabbim Tez Zamanda Yaranıza
  🇹🇷Melhem Olsun Melekler Işığın
  🇹🇷Sıkıntınızın Üzerine Salsın
  🇦🇿🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿

  • Avatar ÖzgürGÜNEL’CİM

   Hayırlı sabahlar.. Ve yorumuna canı gönülden Âmin…
   Allah cc tüm görünür, görünmez afetlerden, olaylardan korusun dünya ‘mızı, ülkemizi ve kullarını.
   Sağlıkla mutlulukla kal Günül’ cim ❤😘

 16. Avatar Günel 💫Yemin💫

  💫Yemin💫Gülsüm Konağa Geleçek Reyhana İyi Abla Olaçakmı Seni Sevirem Abla Deyeçekmi Bütün Bunlar Zor Reyhan Bunları Sadeçe Röyada Göre Biler Gülsüm Reyhanın Ablası Olamaz Çavidan Talazla Birlik Olup Gülsümün Konağa Gelmesin Yapdı Emir Umarım Gülsümü Tehlükede Olduğun Göreçek Konağa Getireçek Reyhan Röya Gördü Ablası Onu Sesleyirdi Röya Gülsümün Tapılmadığın Gösterir Çavidan Gülsümün Öldüyün Söyleyir Hikmet Bey Narahat Hikmet Bey Gülsüm Hekayesin Bilir Bençe Gercek Gülsüm Yaşamır Reyhanın Ablası Olan Kızı Çavidan Talaz Hazırlayıp Konağda Reyhanın Yuvasın Dağıtmağ Üçün Gülsüm Konağa Geldikde Hırsızlığ Yapmasın Nigar Kötü Duruma Düşer Nigar Hırsız Deyilem Söylesede İnanmazlar Hayatda İnsanın Yapdığı Kötülük Hep Onunla Gölge Olar Gülsümün Bütün Nişaneleri Saçmalığdı Çavidan Reyhanın Çanını Açıtmağ Üçün Her Şeyler Yapar Çemre Ağılın Kayıp Etdi Diziden Bir Anlığ Kayıp Oldu Reyhan Mutlu Yoluna Davam Edemez Çemrenin Yerin Gülsüm Almalı Çavidan Konağdan Gedemez Umaram Yeni Planlar Yapıb Konağda Kalaçağ Çavidan Gülsüm Birliki Kötülükle Davam Edeçek💫Narin Kemal💫Narininde Hayatı Zor İnsan Keçmişin Gizletdikçe Keçmiş Onun Üzerine Gelir Hemde Açılarla Narin Hayatın Yaraladı Kemalın Gözünde Aşkı Gördü Erhanın Gözüne Bakdı Keçmişi Gördü Narin Üçün Artığ Çok Geç Kemal Narini Aff Edeçek Bütün Bunların Bir Bedeli Olaçağ Bu Bedel Narin Erhan Narinin Kemala Yaklaşdığın Göreçek Yeni Aşkın Yaranmasına İzin Veremez Narini Kaçıraçağ Narin Erhandan Kurtulaçağ Erhan Hebs Edeçekler Narin Kemal Mutlu Olaçağ Hikmet Bey Sir Kutusu Çavidanın Bütün Sirleri Onda Bağlı Suna Taçi Hakda Kararı Kötü Oldu Taçı Hırsız Deyil Kötülüke Onu Bulaşdıran Hırsızdı Suna Taçının Hekayesin Bilmir Kemal Suna Taçı Aşkın Gerçek Olduğun Bildikda Sunaya Gerçekleri Söyleyeçek Taçı Gerçek Ailesin Bulaçağ Talaz Taçının Gerçek Ailesin Bilir Taçı Çemrenin Abisi Olsa Çavidan Ne Yapar Umarım Kötü Olar Hayat Çok Zor Gerçek Hayatda Kötülük Bitmir Dizilerde Kötülük Bitmir Senaristler İllerdi Kötülük Beşinde Dizi Hekayesi Yapır İnsan Üzülür Senaristler Yorulmur Diziler Hızla Çokalır Hepsininde Hekayesi Bir Birine Benzeyir Kötülük İyilikden Çok Adet Enenemiz Dizide Görünmür Biz Müselmanığ Peyğenberimiz (S.A) Bize İyilik Yapmağa Buyurup Bizler İse Kötülükü Daha Çok Sevirik Hayatımız Çok Zor Rabbim Biz İnsanları Kötülerden Korusun💫Yemin💫Dizi Oyunçularına Uğurlar🏆Arzu Ediriz

 17. Avatar Seyirci günlüğü

  Yahu Allah askina bu Cavidana nasıl bu kadar kötücül bir misyon yüklersiniz anlamiyorum. Reyhan’in beşikteki kardesiyle Cavidan in ne alakasi var. Cavidan elalemin çocuğunu neden öldürsün ya da kaçırsin. Allah askina seti basıp senaristin gırtlağına yapismak istiyorum bazen utanmadan bu Yüce seyirciyle dalga gectigi icin. Her taşın altindan bu kadını çıkariyor. Allah rizasi için anlayan varsa beri gelip bana da anlatsin. Cavidan Reyhan’in kardesine bebekken niye zarar versin ne cikari olabilir. ? Bu yetmez Reyhan’in anasini da Cavidan hasta etti, babasini öldürdu,Kemalin karisini kaçırttı, küresel isinmaya, ekonomik krize Cavidan sebep oldu, hatta Çindeki ölümcül viruse de Cavidan sebep oldu. Devenin nalı yuhh!! Dediginizi duyar gibiyim !!! Ama senaristin yapmak istedigi bu. Yahu bu kadinin yarin öbür gün tüm foyalari ortaya ciksa oglu ve kızı bunu nasıl unutacak bu travmayi nasıl aşacak. Bizi be Deccal karı mı doğurmuş demiycekler mi??🤔😲😲😲 Gülsüm mudur nedir atacak eve abayi Emirin koynuna girmek için ugrasip duracak Cemre gibi ayıp değil mi bu kadari. Nazmiye Hanim olaylari o kadar abartılı ve uzatmali yaziyorsunuz ki hem seyirci hem oyuncu bunaliyor. Illa izleniyor Sezon yapicam daha bin bölüm yazarim diye bu kadar iskence etmeyin nolur tatliya baglayin. Yarin öbür gün başrol oyunculara güzel bir teklif gelir “ayazda kalmis bekci düdüğü gibi ortada kalirsin. Tüm hayallerin emeklerin çöp olur. Çiftlere bebek yaz ,balayı yaz ,mutluluk yaz ,birbirlerini anladiklari sağlıklı diyaloglar yaz… yaz yani korkma . Garantisi yok hicbir seyin. Çok mu şey istiyoruz ya. Ya da çok mu haksisız acaba…😏😏

Etiketler