Yemin Dizisi 166.-170. Bölüm Özeti 20-24 Ocak Fragmanı (Tüyoları)

Yemin dizisinin yeni bölümlerinde neler olacak neler yaşanacak? Reyhan ve Emir üniversitedeki birbirini kıskanmakla geçen günlerin ardından konakta neler yaşayacak izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. Son bölümde Reyhan Emir’in almış olduğu hediye sonrasında iyice kıskançlık krizine girmiş ve bunun hesabını Emir’e konakta soracağını söylemiştir. Belli ki Emir’in hocalığı Reyhan’ı oldukça zor duruma sokmuş çevresinde görmüş olduğu güzel kızların ardından Reyhan iyice kıskanarak adeta Emir’e markaj uygulamaya başlamıştır.

Yemin Dizisi 166.-170. Bölüm Özeti 20-24 Ocak Fragmanı (Tüyoları)

Demir ise bu durumdan oldukça mutlu ve keyiflidir çünkü Reyhan tarafından kıskanılmak onun da çok hoşuna gider ve bu durumu uzun süre devam ettirmek için elinden geleni yapar. Reyhan tarafından çok sevildiğini görmek Emir’inde hoşuna gider ve bunun için üniversitede ders vermeye ve daha çok geniş bir kitleye hitap etmeye devam eder. Ancak Reyhan bu durumdan oldukça rahatsız olmuş ve bu durumu zor da olsa Emir’e açmaya karar vermiştir. Ancak doğrudan kıskandığını söylemek Reyhan için oldukça güç olsa da bunu söylemekten kendini alıkoyamaz.

Yemin dizisi 166. bölüm özeti fragmanı 20 Ocak 2020 pazartesiDiğer yandan Narin Azerbaycan’dan kendisi için çıkmış gelmiş olan eski nişanlısı Erhan ile kesinlikle birlikte olmasının mümkün olmadığının farkındadır. Artık mutlu ve huzurlu bir ortamda olduğunu evliliğinin gerçek olmasa bile biliyor. Masal ve Kemal’in yanında mutlu olduğunu Erhan’a asla dönmeyeceğini onun yüzüne karşı söyler.

Yemin dizisi 166. bölümde neler olacak 20 Ocak 2020 pazartesi

Reyhan Emir’i oldukça kıskanmış ve sonunda bunu Emir’e itiraf etmiştir. Emir ise Reyhan’ın kendisini kıskanmasından oldukça mutludur ancak bu arada Cavidan yine eski günlerdeki gibi küçük şeyleri büyüterek ve ortalığı karıştırmak istercesine kaybolan yüzüğünü sorumlusunu bulur kendince. Ancak küçücük bir çocuğa iftira atması Emir’in de oldukça canını sıkmıştır. Emir annesi Cavidan’ın kendisine gelmesi için bir süre yalnız kalması gerektiğini söyler görünen o ki cavidan hanım bir süre konak’tan uzaklaşacak. Diğer yandan Narin için gelen Erhan Narin’in reddetmesine rağmen onun peşini bırakmaz ve bir türlü ondan uzaklaşmak istemez. Bu durum narin’in pek hoşuna gitmese de Erhan ısrarını sürdürür. bakalım bu durumda Kemal Bey’in tavrı nasıl olacak Narin’in eski sevgilisi olan Erhan için nasıl bir plan yapacak.

Yemin 166. Bölüm Tanıtımında neler olacak diye merak edenler için kısaca yazalım. Sonunda Emir, Cavidan’ı Evden Gönderiyor! REYHAN’IN KAFASI KARIŞIYOR Yemin dizisinde bugün Emir’in Banu’yla buluşması sonrasındaki gelişmeler yer alacak. Reyhan’ı kıskandırmaya yeten son hediye saat sonrasında kocasına güvenen Reyhan duygularına yenilecek mi? Emir’in, Banu ile buluştuğunu gören Reyhan karmaşık duygular içindedir. Bir an bile kocasından şüphe etmese de gördüğü tablo karşısında çok kötü hissetmiştir. Reyhan artık inadı bırakıp kıskandığını itiraf edecek mi? Kemal’in, Erhan ile el sıkıştığını gören Narin büyük bir şok yaşar. Erhan bir şekilde hayatlarına sızarken Narin daha büyük bir gerginliğin içine doğru yuvarlanmaktadır.

Yemin dizisi 167. bölüm özeti 21 Ocak 2020 Salı

Yemin 167. Bölüm Tanıtımında Emir Reyhan’ın Kardeşini Buluyor! Yemin dizisinde 21 ocak salı günü yayınlanacak yeni bölümde Emir Reyhan’ın öldüğünü düşündüğü kardeşinin yaşadığına dair bir ipucu bulur. Reyhan’ın kardeşinin yaşadığına dair büyük bir ipucu yakalayan Emir, bunun peşini bırakmaz. Adım adım bir şeylere yaklaşan Emir, Reyhan’ın öldü sandığı kardeşine ulaşabilecek mi? Narin, Erhan hakkındaki her şeyi anlatacakken Kemal’den gelen sürpriz hareket bu zor konuşmanın ertelenmesine neden olur. Narin’in gözleri önünde Kemal’in bambaşka bir adama dönüşmesi her şeyi daha da zorlaştıracaktır.

Yemin dizisi 168. bölüm özeti 22 Ocak 2020 Çarşamba

Yemin dizisi 169. bölüm özeti 23 Ocak 2020 Perşembe

Yemin dizisi 170. bölüm özeti 24 Ocak 2020 Cuma

 

Yorum yaz

17 Yorum

 1. Avatar Günel🇹🇷💌🇦🇿

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Hanımları Yorumçuları Sayın OĞUZ Bey Nasılsınız Melekler Sizi Korusun Hep Mutlu Olun🇹🇷Türk Halkında🇹🇷Olun Deprem Üçün Üzgünük Rabbim Türk Halkın Korusun Kötü Hastaliklerden Depremden Rabbim🇹🇷🙏🇦🇿Halkların Korusun Müselman Halklarına Rabbim Mutlu Günlerin Kapısın Açsın🇦🇿🙏🇹🇷

 2. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  Allah rahatlık versin.. Yavuz un iyi olmasına çok sevindim tatil, tatil çocukların oyun zamanı.. Allah güzel gönlünce tatil nasip etsin Zehra’mıza, Yavuz’umuzada tabi sende gönlünce çocuklar la zamanlar teyzesiiiii muckkkk… Allah ‘a emanet olun..

 3. Avatar Günel 💞Yemin💞

  💞Yemin💞Çavidan Yapdığın Yapdı Gene İnsan Ne Kadar Kötülük Yapar Gülsüm Reyhanın Gerçek Ablası Olamaz Şuda Bir Oyun Reyhanın Ablası Hakda Danışdığın Eşitdikde Çavidan Oyun Oynadı Hikmet Beyin Dedektif Bulub Reyhanın Ablasın Aktarması Emirin Ağlına Salması Üzüçü Gülsüm Konağa Gelmesi Çavidanla Birleşip Neler Yapaçağ Dizini💞İki Dünya Arasında💞Dizisine Benzetdiler Zehranın Ablası Selime Aşik Olur Hekaye Geri Kayıdır Reyhanın Ablası Saydığı Gülsümde Emire Aşik Olaçak Kötülük Yaparağ Çavidanın Kötülükü Kaynayır Reyhanın Okuluna Bele Zerer Verir Reyhanın Kötü Günleri Geri Kayıdır Çavidan Sonunda Ölüler Üzerinde Oyun Oynayır Çavidana Bakdığda Onun Sonun Görmek Olur Sonu Ölüm💞Narin Kemal💞Narin Kemalın Ailesine Zerer Vereçek Erhan Gibi Düşmen Oyaya Yaklaşaçağ Bunlar Kötü Narini Kemal Aff Edemez Zaman Her Şeyin İlaçı Oya Erhana Aşik Olmasın Birde Gönçe Var Narinin Sirinen Habersiz Gönçe Bilse Bütün Dünya Bileçek Çönçenin Aşk İlaçı Kemaldı Erhan Kötü Birisi Güzlerinde Nifret Var Narin Kemalı Sevir Sevgi Yalan Üzre Kurulamaz Gerçekler İnsanın Kurtuluşu Kemal Narine Yardım Etdi Sevgisin Kapısın Açdı Masalın Emanet Etdi Narin Susma Diger Diziler Gibi Kötü Bir İş Olaçak💔İkiye Bölüneçek Sonra💔Müaliçe Edeçekler Narin Doktur Umarım Kemalın💔Müaliçe Edeçek Sonu Güzel Olar Zaten Kötülerin Oyunu Az Sürür Çavidanın Oyunu Heç Bitmir Nigarın Sonunda Hırsız Olduğun Sefer Öyrendi Umarım Para Bulup Üzükü Geri Kaytaraçağ Çavidan Üzükü Evde Bulaçak Zeynaba Yapdığlarına Göre Peşman Olamaz Çavidan Bu Gerçek Peşman Olan Nigar Sefer Nigarı Aff Edeçek Hayat Ne Zordu Kötülük Hayatımızda Dizide Bele Bitmir

 4. Yalan, dalavera, entrika, ihanet, şiddet
  Bu diziler aile yapımızı yerle yeksan etti.
  Art niyetli kötü yalanları söyleyenleri anladık onlar için normal birşey
  İyi karekterlerin o pembe iyi niyetli gösterilen yalanları varya toplumu en çok o zehirliyor büyük yalanların başlangıcı oluyor.
  İnanıyorsak Emine
  Ne gerek var yemine

 5. Avatar ÖzgürDİZİ YORUMU

  Fragmanı şimdi izledim ve oyyyyyy aklıma gelen Reyhan ‘nın kardeşi.. Gelicek ve tam Reyhan’ nın zıddı… Kışkanç, fesat, içinden pazarlıklı bir kişilik olursa hiç şaşmam.. Cemre ‘nin yeri boş kaldı yazık değil mi bir kötü azaldı gibi…. 😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴

 6. Allah rahatlık versin değerlilerrim tatlı uykular rüyalar.. ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 7. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  Demin ki yorumda Sultan kelimesi gördüm gibi tel azizliği varsa silermisiniz? Yorumu onaylıyan teşekkürler tabi acaba…

 8. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  Allah rahatlık versin… Yavuz Selim beyimiz tatilin tadını çıkarmak için iyileşmiş tir Allah’ın izni ile… Her şey gönlünüzce olsun Albasan ailesi… Allah’a emanet olun..

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı geceler özgür teyzecim ALLAH RAZI OLSUN..
   Yavuz biraz daha iyi çok şükür.
   Yaramazlığa ve birşeyler yemeğe başladı en azından..
   Daha iyi olur İNŞAALLAH

 9. Avatar Özgür((sevgi sokağı))

  Hayırlı geceler.. Hoş geldin…
  Bu güzel şiirleri bizimle paylaştığınız için teşekkür ve burda olman güzel… Her şey gönlünce olsun.. Tatlı uykular rüyalar..

 10. Avatar Günel 🌺Yemin🌺

  🌺Yemin🌺Çavidanın Yaşadığı Konağda Kimsenin Üzü Gülmez Suna Nigar Zeyneb Ağlayır Hepsi Ağlama Krizine Kecip Zeynep Hırsız Oldu Nigar Kaşki Çavidanı Oğrayıp Para Pul Alardı Emirden Ama Çavidan Beş Para Etmez Çavidan Öz Kızının Aşkına Gölge Saldı Taçi Hırsız Ola Biler Ama Bunlar Kecmişde Kalıp Suna Taçiye İnanamaz Şu Kötü Oldu Çavidandan Korkulur Reyhanın Ablasında Umarım Çavidan Oğrayıp Reyhan Ablasın Düşünür Umarım Tez Zamanda Haber Çıkar Narin Gözü Yaşlı Reyhana Kecmişin Söylemesi İyi Oldu Narinin Kurtuluşu Reyhana Bağlı Hayat Ne Zor Çavidan Gibi İnsanlarla Yaşamağ Zor Hara Baksan Açılar Yaralar Bütün Bunları Kim Sağaldaçağ Çavidan Kimin Kurbanı Olaçağ Umaram Hikmet Bey Ayağa Kalkıp Çavidandan Hesap Soraçağ Ama Zaman Lazım Zaman Kecdikçe Çavidan Konağdakı Hayatları Karaldaçağ Nigar Hırsız Olması Kötü Sefer Nigar Konağda Yedikleri Ekmeke Bele Korkular Çavidan Ne Kadar Açı Oyunlar Oynayır Yemin Sözü Bir Köşede Gizlenip

  • Hayırlı geceler nasılsın Allah rahatlık versin.. Cavıdan gibi insanlardan Allah bizleri, sevdiklerimizi muaf((uzak)) tutsun Günel ‘cim burdada kar yok bu gün aaa kar yağıyor bir dakika bile sürmedi Allah her şeyin hayırlısı nasip etsin kızım… Sağlıklaaaa kal

 11. Avatar Sevgi Sokağı

  Yaşayanlar bir gün ölür elbette
  Ağaçlarla, balıklarla
  Kuşlarla ben amenna Ağlayanlar bir gün güler elbette
  Uyanmakla, anlamakla
  Bilmekle ben amenna Kısa çöp uzun çöpten hakkını alır elbette
  Direnmekle, kurtulmakla
  Barışla ben amenna Öyle bir yerdeyim ki
  Ne karanfil, ne kurbağa
  Öyle bir yerdeyim ki
  Bir yanım mavi yosun
  Dalgalanır sularda
  Bir yanım çocuk parkı çığlık çığlığa
  Öyle bir yerdeyim ki
  Anam gider Allah Allah
  düşmüş sokağa Dostum dostum güzel dostum
  Bu ne beter çizgidir bu
  Bu ne çıldırtan denge
  Yaprak döker bir yanımız
  Bir yanımız bahar bahçe
  Hasan H.Korkmazgil

 12. Avatar Seyirci günlüğü

  Merhaba🥀🥀🥀Dizinin cast seçimi super.  Emir ve Reyhan birbirine o kadar çok yakisiyor ki adeta birbirleri için yaratılmışlar.  Gercek hayatta da evlenseler çok mutlu olurdum.  Ama dizinin senaristleri çok antipatik.  Özellikle Nazmiye Hanımin aşkı işleyiş tarzını hiç sevmiyorum.  Oyle sinir bozucu şeyler yaziyor ki başrollerdeki samimiyetin hatrı olmasa izlenecek şey değil doğrusu. Ben Reyhan okula başlayacak yeni bir hayatı olacak diye sevinmiştim evdeki kumpaslara kurban gitmek disinda ; ama Emir sırf kıskanılmak nasıl bir duygu diye okula abayı attı.  Zaten ben okul Tarhunların okulu mu yoksa aile dostlarinin okulu mu anlamadim.  Bir rica ile canin istedigi zaman kayit yaptırıyorsun,canin istedigi zaman sirketi bırakip okulda akademisyen oluyorsun ohh ne âlã memleket.  İnsanlar boşuna sinavlara hazirlanip universiteye giriyor,boşuna akademisyen olmak için ömrünü tüketiyormuş meger.  Paran varsa zaten her kapı açılıyormuş.  Emirin sirf ben kıskanılan bir erkeğim demek için şu yaptiklari belki de başına bir sürü bela açacak.  O anlasma yaptigi Reyhanin sıra arkadasi belki de Cemre gibi saplantılı biri olup başına bela olacak.  Insanlar okulda Reyhanin sürekli torpilli gezdigini düşünecek ki ben de olsam düşünürdüm. Daha mı iyi oldu yani.  Bu ogretmencilik oyunu biterse iyi olur.  Emirin annesi sirketten yine milyon dolarlar cekiyor ama kimse bu duruma müdahele etmiyor Emiri zahmet edip aramiyorlar bile.  Hoş Emirin tek derdi kıskanılmak zaten.  Babasının binbir emekle kurdugu sirket Cavidan yuzunden batmış kimin umurunda, yeter ki evcilik oyununa heyecan gelsin Emirin.
  Narin Kemal cephesine gelirsek de sevginin kıymetini hiç bilmiyorlar. Gercek sevgiyi ve şevkati bulmuşken bu kaciş niye anlamıyorum.  Yarin birgun kiyamet kopsa pişmanlıktan ölecek ilk kisiler bu Narin Kemal çifti olacak.  Bu gurur niye anlamıyorum.  Evet aşk itirafı  zordur ama imkansiz hale gelmemeli.  Gercek sevgiyi bulmak o kadar zor ki bu devirde yerin altindan altın madeni bulmak bile daha kolay inanın.  Ben yillardir gercek sevgiyi ariyorum bulamiyorum mesela.  Bulsam saçma gururla falan ugrasmazdim.  Ahh be Narin baştan gerçegi anlatsaydin bunlar olmayacakti.  Erhan denen ırz düsmani evli bir kadinin evine kadar girdi.  Neymis eski sevgilisini geri kazanacakmis bu sahte evlilikmis.  Sahte mahte millet evli elini etegini cekeceksin bu islerden.  Insanlarin mahremiyetine burnunu sokmayacaksin.  İlla tensel yakınlik mi olmasi lazım evlilik için.  Ama yok illaki diziye evli insanlara musallat bir sapık zerk edeceksiniz.  Artık Kemal gercekleri Erhan intikam için Oyayla evlenip çocuk yaptiginda ogrenir.  Narin aciklama zahmetinde bulunur o vakit.  Sonra da hop Kemalin boşanma davasini acmasi vayy sen misin susan.. ay anlatirken bile şiştim davul olasin Nazmiye 😥😥😥

  • Hayırlı geceler.. Bende sizin gibi evet Erhan Oya bereberliği.. Hiç istemediğim durum dizi günlük konu Narin Kemal ayrılığı izleyici kaybı Reymiri geçti Onların tatlı atışmaları…

Etiketler