Yemin Dizisi 131.-132. Bölüm Özeti Fragmanı (2-3 Aralık) Tüyoları

Sonunda gerçekler ortaya çıkıyor, umarız bu kez senarist bir hile yapmaz ve Cemre ile Cavidan’ın yaptıkları bir bir ortaya çıkar. Kurdukları kumpaslar, oynadıkları oyunlar ve yaptıkları onca haksızlık ve hile umarız yeni haftada ortaya dökülecek ve artık gerçekleri hem Emir hemde gizledikleri herkes öğrenecek. Yemin Dizisi 131.-132. Bölüm Özeti Fragmanı (2-3 Aralık) Tüyoları konumuzda yeni gelişmeleri ve tüyoları sizlerle paylaşırken dizinin yeni haftadaki gelişmelerini burada sizlere aktaracağız.

Yemin Dizisi 131. bölüm 2 Aralık pazartesi günü kanal 7 de ekrana gelecek. Yeni haftanın ilk bölümünde gelişmeler de izleyiciler tarafından iyice merak konusu oldu. Cemre gerçekten İsviçre’ye gidecek mi? Cavidan ve Cemre yaptıklarıyla yüzleşecekler mi? en merak edilen konular olacak. Yemin dizisi 132. Bölüm Özeti ve Fragmanı ise 3 Aralık salı günü yeni tüyolarıyla sizlere sunulacak. Bakalım hangi gelişmeler olacak ve yeni günde Yemin dizisinde gerçekleri Emir öğrenebilecek mi? İşte yeni haftada beklenen gelişmeler..

2 Aralık Yemin Dizisi 131. 132. bölüm özeti fragmanıYemin Dizisi 131.-132. Bölüm Özeti Fragmanı (2-3 Aralık) Tüyoları

Yemin Dizisi 131. bölüm 2 Aralık pazartesi günü yaşanacak gelişmelerin başında Emir Süheyla hanımın Cemre ve Cavidana hanıma söylediklerini Emire de duyurabilecek mi? Emir ile konuşmasında ortaya dökülen kirli çamaşırların hepsini söyleyebilecek mi? Zaten eğer Süheyla korkmadan başına bir iş gelmeden öğrendiği her şeyi Emir’e anlatabilir ise Emir sil baştan her şeyi anlayacak ve şimdiye kadar seyirci kaldığı kumpası öğrenecek. Ancak bunun için Süheyla hanımın başına bir iş gelmemesi ve yaşaması gerekiyor. Zaten Cemre’ye ettiği laflardan sonra her an Cemre tarafından başına bir çorap örülebilir..

Yemin Dizisi 131. 132. bölüm özeti tüyolarıYemin Dizisinde Cemre Yurt Dışına (İsviçre’ye) Gidecek mi?

Son bölümlerde Süheyla hanım Cemrenin bilgisayarına yüklü Reyhan videolarından şüphelenmişti. Bu yetmezmiş gibi Cemre’nin arabasında gördüğü kumpas CD’si ise Cemrenin hangi olaylara karışıp neyi amaçladığını bir bir ortaya çıkardı. Bunla da kalmayan Cemre Cavidan hanımla birlikte kurdukları tüm oyunlar da annesi tarafından açığa çıkarılınca artık iyice köşeye sıkıştı. Annesi Süheyla hanım Cemrenin artık dayanılmaz bir boyuta geldiğini farkedip onu İsviçre’ye göndereceğini söyledi. Cemre İsviçre’ye gider mi, diziyi terkeder mi veya daha sonraki günlerde geri gelir mi  şimdilik kesin bir bilgi bulamasak bile yakın zamanda Cemre’nin diziden çıkıp çıkmayacağını öğreneceğiz. Ancak izleyicinin Cemre’den illallah dediği bir gerçek. Bu nedenle senarist tepkileri biraz hafifletmek için böyle bir hamle yapmış ve Cemreyi yurt dışına göndererek diziden çıkarmış olabilir. İnşallah çıkmıştır..

Yemin Dizisi 132. bölüm neler olacakYemin Dizisi 2-3 Aralık 2019 Yeni bölümlerde Neler olacak Tüyolar?

Bu konuda geçen bölümlerde paylaşmış olduğumuz tüyoları bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Yemin dizisinde önceki bölüm tüyolarında sizlere Reyhan ile Emir’in yeniden evlendiklerini gelinlik ile çekilmiş resimlerini paylaşmıştık sitemizde. Şimdi geldiğimiz noktaya baktığımızda Süheyla hanımın gerçekleri ortaya çıkarmaya başladığını ve Cemre ile Cavidan’ın yüzüne suçlarını vurup Reyhan ile Emir’in ayrılmasından sorumlu olduklarını ve kurulan kumpasın ne kadar büyük olduğunu ortaya koymasıyla Emir ve Reyhana yeniden evlenme fırsatı ortaya çıkmıştır. Yani önceki günlerde verdiğimiz Emir ve Reyhan yeniden evleniyor tüyosunun doğru çıkmasından dolayı memnunuz. Ayrıca aynı tüyoların içinde Cemre ve Cavidan’ın da suyu ısındı ve diziden ayrılacaklar demiştik. Hatta yeni gelecek oyunculardan da söz etmiştik. Aslında tüm bunları tek tek ortaya koyunca sitemize tüyo konusunda yardımcı olan Mira hanımın söylediği tüyoların doğru olduğu ortaya çıkıyor. Bu nedenle Yemin dizisi ile ilgili yeni tüyoların adresi kesinlikle Dizioyuncu.Com diye imzamızı buraya atalım.. Tüyoları toparlayacak olursak:

 1. Yemin dizisinde gerçekler bir bir ortaya çıkacak. Cemre ve Cavidan bu kumpaslara cevap veremeyecek.,
 2. Süheyla hanım kızı Cemre’yi haftanın son bölümlerinde İsviçre’ye gönderecek ve Cemre diziden ayrılmış olacak. Zaten izleyiciden çok tepki geliyordu.
 3. Cavidan hanım’a da yol görünüyor, kaçıncı bölümde çıkacak kesin olmasa da ortaya çıkan gerçekler onun büyük paralarla kaçacağı yönünde.
 4. Onlar diziden ayrılırken yeni karakterler Yemin dizisine gelecek. Hatta bu karakterlerden birisi Emiri kıskançlıktan deliye döndürecek yakışıklı bir delikanlı olacakmış..
 5. Emir ve Reyhan bir süre sonra yeniden büyük bir düğün tutacaklar ve ilk seferinde yapamadıkları düğün coşkusunu mutlulukla yaşayacaklar.

2-3 Aralık Yemin Dizisi 131. 132. bölüm fragmanıYemin Dizisinde Hikmet Bey Ne Zaman İyileşecek?

Yemin dizisinde vereceğimiz tüyolardan birisi de Hikmet beyin iyileşme süreci ile ilgili olacak. Elbette ona kötülük eden hatta işkence eden Cavidan hanım her ne kadar Nigar’ı parayla susturmuş olsa da Nigar ne kadar susar, paraya yeniden ihtiyacı olana dek mi yoksa Cavidan zayıf duruma düşünce mi onu da zamanla göreceğiz. Ancak iki kişinin bildiği sır değildir hesabı yakında Cavidan’ın yaptığı tüm kötülüklerle birlikte Hikmet beye nasıl davrandığı da bir bir ortaya çıkacak. Ancak Emir’in bunu nasıl karşılayacağı asıl kilit noktadır.

Yemin Dizisi 131. bölüm özeti 2 Aralık pazartesiYemin Dizisi 131. Bölüm Özeti 2 Aralık Pazartesi Fragmanı

YEMİN 131. BÖLÜM ÖZETİ 2 ARALIK PAZARTESİ: Emir Reyhan ile konuşur ve kendinin bilmediği bilgileri sorar ancak Reyhan bir şey söylemez. Ta ki Süheyla hanımın verdiği CD yi izleyinceye kadar. Her şeyin anahtarı olan o cd içindeki görüntüler herşeyi ortaya çıkaracaktır. Diğer yandan Cemre Cavidan hanımla iyice kötü olur ve Allah belanı versin diyerek içindeki nefreti ona boşaltır. Cavidan alttan almak istese de Cemre kaybettiklerinin acısını Cavidan dan alacaktır. Ancak Cemre bununla da yetinmez ve Cavidanın tüm oyunlarını Emire anlatmakla tehdit eder. Peki Emir Cd yi izledikten sonra neler olacak? Reyhanın neden kendinden boşanmak istediğini ve masum olduğunu anlayacak mı?

Son haftalarda reyting oranlarında ciddi bir artış da yaşanan Yemin Dizisi 131. Bölüm Özeti tüyoları ile 2 Aralık Pazartesi Fragmanıyla burada sizlere sunulacaktır. Yeni bölüme dair özet ve tüyoları sizler için buraya fragman çıkar çıkmaz ekleyeceğiz. Yeni bölümdeki gelişmeleri ayrıca yazacağız.

Yemin Dizisi 132. Bölüm Özeti 3 Aralık Salı Fragmanı

Emir gerçekleri aramak yerine yine Reyhana yüklenir. Reyhana gerçekleri gizlemediğin için yemin et diye vurgu yapan Emir amacına ulaşabilecek mi? Cemre ve Cavidan ise yeni arayış içine girerler. Reyhan ise ne yapacağını bilmez tam bir çıkmazın içindedir. Hala söylememeye karar verse de Emirin baskısı sonucu herşeyi itiraf etmeye başlar. EMİR CD’Yİ İZLEYECEK Mİ? Yemin dizisinde kaza geçiren Süheyla’nın çantasından çıkan CD Emir’in eline geçer. Emir CD’yi izleyebilecek mi? Süheyla’nın çantasındaki Cd’yi açan Emir, gerçeği öğrenmeye çok yakındır. Kemal ve Narin’in arasındaki kavga ise sırların açığa çıkmasına sebep olacaktır.

Kanal 7 de ekrana gelen Yemin Dizisi 132. Bölüm Özeti 3 Aralık Salı Fragmanı ve yeni tüyoları ile ekrana gelmeye devam edecek. Yeni bölüme dair yeni resimler ve fragmanı çıkar çıkmaz sayfamıza ekleyip güncelleyeceğiz. Sizler de Yemin Dizisi 131.-132. Bölüm Özeti Fragmanı (2-3 Aralık) Tüyoları hakkında bilgilerinizi yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. İşte sizler için yorumcularımızın yazdığı kaleme aldığı kısa yorumlardan örnekler:Yemin Dizisi yeni tüyoları 2-3 aralık 2019

İzleyici Yorumu: Narin ve Kemal cephesine. Onlar ormanda piknikçilik oynarken Talaz’la Goncanın yeni kötülük planları vardır. Talazın amacı Masalı kaçırmaktır.Sebebini bilmiyorum,maksat kötülük olsun. Gece gizlice eve girer, sessizce odayı ararken mutfaktan gelen sesle mest olur. Şehriye”yine yeşillendi finduk dallari, zaten hep yeşildi finduk dallari”şarkısını mırıldanmaktadır. Talaz mutfağa girer ve göz göze gelirler. Tam atmış saniye bakışırlar..Talaz Şehriyeye aşık olmuştur. Birdenbire yaptığı bütün kötülüklerden pişmanlık duyup tövbekar olur ve Masalı kaçırmaktan vazgeçip Şehriyeyi kaçırır. Planı bozulan Gonca sinirlenir ve taa ormana kadar koşar Şehriyenin kaçırıldığını Kemale haber vermek için. Tam Narinle Kemalin yanına gelince ayağı tökezleyerek düşer ve iki ayağı birden kırılır. Kemal Goncayı Reyhan’a getirir bakması için. Zavallı Reyhan çaresiz kabul eder.Artık hem Cavidan’a hem de Goncaya bakmaktadır.Kemal tekrar ormana döner ve Narinle bakışmasına kaldığı yerden devam eder.
Cemre ise annesinin bütün gerçekleri ortaya çıkarmasıyla o kadar utanır ki yer yarılır ve yerin dibine gider. Süheyla hanım Emire olan mahcubiyetinden İsviçre’ye gitti yalanını uydurur. Bu arada Yoncayı Gonca, Goncayı Yonca yazmış olabilirim. Farketmez ikisi de bitki sonuçta. Takipte kalın. Haftaya yeni tüyolarda buluşmak üzere…2-3 Aralık Yemin Dizisi 131. 132. bölüm neler olacak

İzleyici Yorumu 2: Reyhanın bayılma sebebi gaz kaçağı değildir,beyninde tümör vardır.Emire doktor telefonda Reyhan hakkında bilgi verirken,Emir Hikmet beyin yanındadır.Hikmet Reyhanın hastalığını istemeyerek de olsa duyar ve büyük bir şok geçirir.Şokun etkisiyle eski sağlığına kavuşur.Ve ilk işi Cavidanı kolundan tuttuğu gibi konaktan dışarı atmak olur.Konağın merdivenlerinden yuvarlanan Cavidan felç olur.Zavallı Cavidan artık yatalaktır ve konuşamaz durumdadır.Ve iyi yürekli,melek Reyhan Cavidana bakmayı üstlenir.Beyninde tümör,dilinde ‘Çile bülbülüm çile”şarkısı ile hem Cavidana bakar,hem konağı temizler hem de Emirin haykırışlarına gözünü belertir…ve susar…”Söz gümüşse sükut altındır “diye düşünmekten de geri kalmaz.Bu arada Narin ve Kemal cephesinde neler yaşanacak? Not: Yemin dizisinin haberleri özetleri tüyoları

Şule Abla Ne Dedi? (Süheyla) jülide gerçekten iyi iş başardı hemde hemen cemreye kızdı arabaya bindi,cd,buldu izledi konağa gitti cavidana bir güzel haddini bildirdi,emiri aradı,keşke tüm reyhana yapılanlarda böyle çıksaydı,ya mesalâ ilk önce zeynep anlatmalıydı reyhana cavidanın yaptıklarını,sonra nigâr hikmet beyin bu halde olmasının nedenini,reyhan cemrenin yaptıklarını bizi ayırmak istiyor,sen benim kaçırıldığım gece birini vurmuşsun bana tel gösterip senden boşanırsam onları polise vermeyeceğini söyledi,birde seni emir kendimden uzaklaştırmamı söyledi,benim kalbim sızlarken sana söylediğim sözler aklıma geldikçe kahroluyorum,bana dokunmana dayanamıyorum ,yapamıyorum derken kalbimin yerinden sökülüp attığını hissetmek ölümden beter geldi bana seni o kadar çok seviyorum,ki senin özgür kalman için cemrenin söylediklerini yapmaktan başka çare gelmedi aklıma,ama o ne yaptı konakta kaldığım sürece beni hep tehtit etti,aslında bu gerçeği farkettiğimde çok geç olmuştu,biz boşanmıştık ,zaten,ben 155 i arayıpta cemreye hadi konuş dediğim zaman ,konuşmayınca o zaman anladım bana boş tehtitler savurup senden ayrılmamı sağladığını,kalbim hayatım geri kalan ömrüm seninle olmadıktan sonra ne anlamı kaldı yaşamamın,hele annenin bana yaptıklarını bilsen yemek yememe bile izin yoktu,o gün işten gelince mutfaktaki o kurabiyelerden birine bile dokunamadım,kendi kazandığım paramla iyiki sandaviç almışım da onu yedim,ben sırf açlıktan vücüdumun direnci iyice kırıldığı içinmi bayıldım yoksa temizlik yaptığım evin sahibinin sütü ocakta unutmasından gaz kokusundan mı,nerdeyse bayıldığıma sevineceğim çünkü yanımda sen vardın,yaşama sebebim ,sen yoksan ben zaten yaşayan bir ölüyüm,keşke herşeyi anlatabilseydim o zaman ne boşanırdık ömrümüzün geri kalanını birlikte yaşardık ,çok zor seninle konakta aynı ortamda olup hem çok yakın hem uzak olmak,çok yoruldum emir gerçekleri öğren artık kalbim atmıyor sen olmayınca,artık şu hikmet dayısınıda iyileştirin şu kızın,tam dizi güzelleşirken jülideninde konuşmasını engellemeyin emirle buluşturun cd emirin görmesini sağlayın reyhan tam mutfakta yemek yerken cavidanın tabağı önünden alıp atarken melikenin görmesini sağlayın artık böyle ilerlesin ,diyorum ve bunları görmeyi ümit ediyorum bak kahve içince ilhâm geldi vallahi😀

Yemin dizisi Süheyla hanım öldü müCemre’nin Annesi, Süheyla Hanım Hayatını Kaybetti

ŞEKER PORTAKALI NE DEDİ? Ahir zamanda oyle şeyler yaşıyoruz ki insanlarin aksam oldugunda TV karsisinda aradigi tek şey bir yudum çay ve sıcacık pembe dizilerdeki aile saadeti.  Özellikle günlük diziler romantik ve duygusal kitleyi canevinden vuran bir türdür.  O yuzden dikkatli olmak lazim.  Aslinda seyirci dizilerden atla deve istemiyor.  Sadece haliyet-i ruhiyesinin hâlâ yerinde olduğu insani duygular.  Şoyle ki:Artık senaristlerimiz kötü karakteri çok kötü, iyi karakteri de çok iyi çiziyorlar.  O yuzden halka samimi gelmiyor artık bu figürler.  Allah askina Kim diyebilir ki şu Reyhan aynı benim gencligim ya da bizim komsunun kızı Ayseye benziyor diye.  Diyemez çünkü böyle bir insan yok ya da digerleri. Ne derler””🦋🦋Bir inci saflığı varsa suda ; zarar verir çok içersin o da”””.. Yani şunun dozunu bir ayarlayin artık, kantarîn topuzunu  kacirmayin.   İnsanlar artık dümdüz, iddiasiz, sıradan hikayeler gormek istiyor.   Abartılı ve entrikali hikayeler kimsenin zerre ilgisini çekmiyor.  Bunu yapan o kadar çok dizi var ki doyduk artık milletce.  Parkta gazete okuyan biri az sonra kurt adama dönüşecek mi ,evdeki hizmetci kahveleri dagittiktan sonra evin beyin yatagindan cikacak mi ,yok evli cifti ayıran bir şebeke belirecek mi diye beklemekten millet taşikardi oldu.  Birakın hersey sıradan sıpsıradan olsun.   Sıradan evli insanlar, siradan karı koca, siradan kavgalar, siradan kiskanclik, siradan kaynana, siradan ayrılık, siradan ölüm………sıradan işte oylece sıradan😔😔😔😔😔😔
Zarafeti ve naifliği çok özledim Ben dizilerde.  Ve bunu bu ara en güzel “Mucize Doktor”anlatiyor. Ali Vefa bize saflığı, zerafeti öğretti.  O kadar sade bir senaryosu var ki benim gibi dünyanin yarisi bu diziyi sabirsizlikla bekliyor.  Elbette dizilerde olumsuz şeyler de olacak Pollyana cekin demiyoruz ;ama bir olay oldugunda bunun peşine düşen bir polis ve bana kim tuzak kurmak ister diye sorgulayan kurbanlar olsun zahmet olmazsa.Mantik ve sadelik istiyoruz ya çok mu? Incelik ve ayrintılara yer verseniz şu dizi tadindan yenmezdi.  Mesela Emir yurt disinda egitim gormus Avrupa bilen biri.  Bir sahnede iş görüşmesi icin yabanci dil konussa fena mi olur.  Reyhan Emirle arasindaki kültür farkını gorup universite egitimini tamamlasa, o da degisik kurslara gitse maceralar yaşasa fena mi olur.  Narinin doktor olduğu ortaya ciksa mesela bir klinikte çalışsa sosyal sorumluluk projelerinde yer alsa biz de keyifle izlesek.  Kemalin ve Emirin bağırtılarinin az olduğu bir dünya ne kadar da hoş olurdu..
Ah be Senaristcim insan hayal ettigi müddetçe yaşarmış.  SENİN HÂYAL EDEN HANGİ YERİN ACIYOR ACABA😏😏😏🙏🙏🙏🙏Yemin Dizisi 131. 132. bölüm neler yaşanacak

Sonuç:  Yemin Dizisi 131.-132. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları konusu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, fikirlerinizi diğer yorumcularımızın da okuması için uzunca yazabilirsiniz.

Yorum yaz

53 Yorum

 1. Allah rahatlık versin değerlilerrim.. Hayırlı bi günün sabahında buluşmak üzere Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte Âminnn

 2. Gülâycım demetim nurbanu aysel çalıkuşum günel sema anonim emine özgürve daha ismini yazamadığım kim kaldıysa ,günaydın nasılsınız iyimisiniz,veeee ayrıca site yönetim,siz nasılsınız iyimisiniz sizede günaydınlar olsun efendim,😀😀😀😀😀😀😀

  • Hayırlı sabahlar ve tüm gün gönlünüzce zamanlar… Gülay’cım ve site sakinleri… Sevgimle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte Âminnn ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 3. Neden konakta hep nigâr ön plânda,melike hanım hiçmi bir şey duymaz ya bu kadar olamaz,nigârın giym tarzından olsun konuşmalarından olsun,cavidanla konuşmaları olsun nasıl farkettirmiyorsunuz birazda bu yönde gelişmeler olsun,kemâl ona keza narin dersen ne gerçekleri anlatır nede kemâ öğrenmek için çaba gösterir bu dizinin tüm özeti bu gerçeklerin gizli kalması,yazık hele o zeynep anlat kızım melikeye reyhana anlatma zaten o içinden konuşuyor kendine hayrı yok sana nasıl olsun,hikmet bey bu cumaya kadar iyileşmeli iyileşmese mucize dokdoru getirin😀😀😀😀😀😀😀

 4. Susma reyhan artık köşeye sıkıştın ,gerçekleri artık anlatmak sana kaldı,tüm cesaretini topla anlat artık ,emir bunu hakediyor,zaten biliyorduk süheylâ hanıma bir şey olacağını,artık dizide ne olacağını bildiğim için ya ölecek yada öldürülecek,ti cd emir izlemek istemiyor aslında reyhanın ağzından dinlemek istiyor,bence haklı,birbirini seven iki insan bu şekilde ayrılamaz bunun farkında emir,halâ reyhan cd izlerse gidip ya polise teslim olursa diyor ya esas cd izleyince sen seyre bak,iste o zaman anlatmadığına bin kere pişman olacaksın reyhan.emirin ilk soracağı şu olacak benden bu yüzdenmi boşandın, benim katil olduğumu düşün demek ,reyhan hayır bu yüzden olurmu asla değil,deyinceye kadar zaten bir hafta böyle biter reyhanın artık gerçekten konuşup bir şeyleri anlatmaması seyredeni kızdırıyor ,tabiki benide, bak cemreye bir hışımla konağa girseydi gerçekten emire her şeyi anlatırdı,çünkü kaybedecek bir şeyi kalmayan insan herşeyi yapar,tıpkı cemre gibi,evet ne yazık,ki bunu bile engellediler cavidan ne ara o talazla konuştuda cemreye tuzak kurdu,vay anasını akıl alır gibi değil bunlar hemen halloluyor,bir reyhan halledemiyor bi ona konuşmayı bu kadar pasifleştirmeyi,emirin bir şeyleri çözmesini engelmede üstlerine yok,nazar değmesin,mazallah reyhan kazaran,konuşur,emirle barışır hikmet bey bunları duyunca sevincini belli etmek için ,odada kimse yokken hasta yatağından kalkıp giyinir süpriz yapar emirle ,reyhana,cavidan şok olur başına geleceklerini bildiği için,ve nihayet güzel bir evliliği hak eder emir ve reyhan ,mutlu şeyler olursa dizi daha güzel ilerler ,kötüleride cezalandırın,ki biraz seyreden bu kadar kızmasın,onun için konuları artık gerçeklerin ortaya çıkması için reyhanla emiri dahada yaklaştırın,ki reyhanda pes etsin emire kendisi anlatsın boşanma sebebini,aman yanılıpta reyhan anlatırsa gerçekleri,emir içinde suçlayıcı lâflar söyletecek senoryo,üretmeyin hemen,tatlı kızgınlıklar tatlı atışmalar olsun.

 5. Günaydınlar olsun hepinize.ayselciğim yeni okudum,bebeğini güle güle sağlıkla büyüt canım allah güzel yazılar yassın aysel kızmı erkekmi.😀😀😀

 6. Hayırlı sabahlar ve tüm yeni haftanın her günü…. Gönlünüzce musmutlu zamanlar..👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣güzel yerlere götürsün sizleri site sakinleri, değerlilerrim ve sayın yönetici… Allah’a emanet olun işleriniz rast gitsin… Sevgimle 👐👐👐👐🌹🌹❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌹🌹

 7. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  Hayırlı sabahlar ve tüm haftanın her günü sağlık sıhhatle gönlünce zamanlar teyzesiiiii….. 😘❤

 8. Avatar Günel 💌🇹🇷🇦🇿💌

  ❤️Dizi Ailesi❤️Üçün Bu Ay Ne Kader Önemli Sevimli Olduğun Unutmamısınız (11 Aralık) Dizi Ailesin Çok Sevirem Sağ Olun Demet Abla Sitede Göründü Çok Sevindim Güzel Dostlar Siteni Unutmaz Melekler Sizi Korusun Dörd Yanınız Işığlı Olsun

  • Hayırlı sabahlar.. 11aralık.. Benim içinde özel gün iki sevdiğimin ad günü.. Ben baktım göremedim hangi sayfada selam söyle ve buranın adını yazdın mı? Teşekkürler… Her şey gönlünce olsun Günel’cim 😘❤🌹

 9. Avatar Günel 📨Sema❤️Abla📨

  ❤️Sema Abla❤️Nasılsınız İyi Olmağınıza Çok Sevindim Zaman Hayatınıza Mutluluk Getirsin Abla Anonim Sizsiniz Neden İsminiz Yazılmır Umarım İsminiz Yazılar Sitede Melekler Sizi Korusun İşlerinizde Yorulmayasınız Sitede Görünmürsünüz Umarım İyisiniz Özünüze İyi Bakın Yeni Hefte Hayatına Mutlu Anılar Yazsın Sağ Olun Var Olun 🙏💐🧿

 10. Avatar Günel 📨Aysel❤️Abla📨

  ❤️Aysel Abla❤️Nasılsınız İyi Olmağınıza Çok Sevindim Tebrik Edirem❤️Ane❤️İsmi Hayatını Işığlandısın Rabbim Kücük Melekini Korusun Yuvanızda Aşk Sevgi Eksik Olmasın Anenizi Tebrik Edirem İlk Torunun Ayağı Ailenize Sevinç Getirsin🎈🎈🧿🎁🧸💐🧿🎈🎈👪🙏

  • Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun Amin İnşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin İnşallah bizim sitenin güzel kızlarınada İnşallah 🙂

 11. Hayırlı akşamlar tüm site ahalisine nasılsınız bakalım arkadaşlar neler yapıyorsunuz 🙂

  • Hoş geldin Aysel iyiyiz sen nasılsın iyimisin? Daha yok mu bi hareket 🙂

   • Avatar Gülay Albasan

    Hangi hareketten bahsediyorsunuz sayın yönetici??
    Eğer bebek haberi bekliyorsanız, bebek doğduda, yaşına girecek neredeyse 🙂🙂🙂

   • Hoş buldum bende iyiyim çok şükür bebekte doğdu bugün 17 günlük oldu 🙂

    • Aboovv hiç haberimiz olmadı, Allah saglıklı sıhhatli analı babalı büyütsün inşallah, vatanına milletine bayrağına dinine düşkün olsun.

     • Sağolun Allah razı olsun Amin İnşallah 🙂 ben bebekten sonra fırsat bulup gelemedim buraya İnternetim de yoktu o yüzden haberiniz olmadı

 12. Avatar Günel ♦️Anonim♦️🇦🇿🙏🇹🇷

  İyi Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Hanımları Yorumcuları Sayın OĞUZ Bey Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Yeni Başlanan Hefte Hayatınıza Güzel Anılar Yazsın Hep Mutlu Olun İyi Olun Güzel Ailem♦️ANONİM♦️Nasılsınız Sözlerinize Duyğulanmamağ Olmaz Gercekdende Beddua İyi Deyil Ben Her Zaman Düşmenlerimize Beddua Edirem Rabbim Düşmenlerimizi Kahır Etsin Rabbim Dünyadan Köcen🇹🇷Şehidlerimize🇦🇿Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun♦️Anonim♦️Dizi Sitesinde Sadeçe Kötü Hayalara Beddua Edile Biler Oyunculara Beddua Edilemez Şunu Güzel Bilirsiniz Hayatınızda Çavidan Ve Çemre Gibilerin Görseniz Eminemki Beddua Edeçeksiniz Biz Müselmanığ Bunlara Alışkanığ Hayat Zor Beddualarla Her Zaman Karşılaşırığ❤️Dizioyuncu com❤️Sitesi Güzel Site İsmin Deyişe Biler Ama Sitede Olan Dostlar Hep Eynidir Sadeçe 3 Yaş Böyümüşük Sitede🙏Aminler Her Zaman Işığ Gibi Parlayır Beddua Hayatımızda Bizimle Yaşayır Hz.Ali (S.A) Her Gün Kecdiyi Yolda Kadın Başına Zibil Tökür Ama Hz.Ali Bütün Bunlara Ramen Susur Beddua Etmir Hastelenen Kadın Zibili Hz Alinin Başına Tökmediyi Gün Hz Ali (S.A) Kadının Yanına Gedir Kadın Utanır Ve Korkur Son Anda Kadın Peşman Olur İslam Dinin Kabul Edir♦️Anonim♦️Siz Bu Durumda Ne Ederdiniz Umarım Çavabı Sizde Hemen Beddua Ederdiniz Hayat Bu Site Bizim Üçün Önemli İkinçi Evimiz Gibi Biz Dostlar Siteye Deyer Veririk İnsan Yuvasında Beddua Görmek İstemez Her Zaman Dua Sesi Eşitmek İster Anonim Sağ Ol Var Ol Mutluluğ Sizin Gölgeniz Olsun❤️Dizioyuncu com❤️Sitesi Her Zaman Mutlu Olsun Dualar Hep Sizinle Olsun Unutma İnsan Dilinin Arkasında Gizlidir Sözlerini Serf Ederken İncinsen de İnçitme İyi Sözlerinden Çök Kötü Sözlerine Dikket Et İnsanın Olgünluğu Sözlerinin Doğruluğundadır

  • Günel’cim ben Sema ablan.İsmimi yazdığımda yorumum çıkmıyor.Güzel sözlerine teşekkür ederim canım.Allaha emanet ol.

 13. Allah Allah Gül Arcan da korkmus demekki bedduadan. Hiç böyle sacmalik duymadim millet beddua ediyorsa Cavidan karakterine ediyor kisinin gercek hayatiyla ne ilgisi var. Beddua denilen şey sahibinden cikinca 7 kere semayı turlayip ondan sonra varacagi yere karar veriliyor. Madem o kadar korkuyormus Gül Hanım oynadigi karakter icin senariste ayar versin biraz alacaği paraya bakmasin sadece hayret birsey ya kadını kendi öz cocuklari bile izleyemiyormus ekranda anne bu nasıl kötülük diye..😠😠😠

  • Siz niye üstünüze alındınız sayın anonim???
   Biliyorsunuz ki beddua çok kötü bir alışkanlıktır.Kim olursa olsun,canımız ne kadar yanarsa yansın beddua etmemeliyiz.Belki bizim imtihanımız bu deyip sabretmeliyiz.Kaldı ki dizi karakter oyuncularına beddua etmek de neyin nesi? Sevgili peygamber efendimiz hiç beddua etmiş mi,kötü konuşmuş mu? Asla..Yine rabbine yakarıp”Onlar bilmiyor,bilseler böyle yapmazlar”diye dua etmiş.O kadar işkence ve hakaretlere maruz kaldığı halde.Hatta çok sevdiği amcası Hz Hamza’yı şehit eden,cansız bedenine türlü işkenceler eden( ki bu şekilde davranmak büyük bir hakarettir) Vahşiyi bile affetmiş.Biz böyle bir peygamberin ümmeti iken nasıl olurda bir dizi karakterine,onu canlandıran şahsa beddua ederiz?Yakışır mı ümmet olma bilincine?
   İsmimi yazarsam yorumum çıkmıyor,nedenini bilmiyorum.Ben Sema,Berlin’den Hayırlı günler dilerim

   • Senariste ayar verme konusunda da bir şey söyleyecektim,unuttum.Adını sen koy dizisinde Nihat karakteri senariste ayar vermeye kalmıştı ve işinden olmuştu.İnsanlar işini kaybetmekten korkuyor.Rollerin bu kadar uçlarda oluşu çok saçma tabi.İyisi salak durumunda,kötüsünün de sınırı yok.Ama ne yaparsınız,ekmek kapısı.. Aslolan Karamel yapımın kendine çeki düzen vermesidir.Sema

    • Sema abla neden yorumda adın çıkmıyor anlamadım, inşallah düzelir…

     • Bilmiyorum Oğuz bey.Bu işin uzmanı sizsiniz.Üç dega öğretmenler günü için kutlama yazdım,çıkmadı.O zaman farkettim

      • Evet gördüm 24 kasımdaki mesajınızı teşekkür ederim, sanırım modeminizi bir açıp kapatmanız yeterli olacaktır..

 14. İyi pazarlar sevgili dizioyuncu.com ailesi.Az önce Gül Arcan hanımın instegramında paylaştığı yazıyı okudum.”Hasta olsak da perde kapanmamalı.Beddua etmeyin ne olur,tutuyor.”diye yazmış.Bu beni üzdü gerçekten.Bu sayfada beddua edildiğini okumadım ama gerçekten beddua eden insanlar var,sırf kötü karakteri oynuyor diye.Elbetteki bu onların kötü oldukları anlamına gelmiyor.Biraz daha hassasiyet oyunculara karşı, lütfen..

 15. Ben filmi cok sevdim ben sizleri Turkmenistandan izliyorum Reyyan seni ve Emiri cok seviyorum gercek hayatta bile sevgili olun nolur yakisiyorsunyz……

 16. Avatar Günel 💕Yemin💕

  İyi Akşamlar💕Dizi Ailem💕Güzel Ailem Yorumcular Sayın Yönetiçi OĞUZ Bey Nasılsınız İyi İstirahet Keciresiniz Mutlu Olun Sizi Cok Sevirem Mutlu Haberleriniz Sitede Her Zaman Görünsün💕Yemin💕Dizinin Senaristi Dizinin Dadın Duzun Kacırdı Hetda Dizinin Duzun Artığ Atdı Dizinin İyi Obrazları Ölüme Mehkum Çemrenin Anesi Öldü Kötüler Yaşayır Süheyle Hanımın Günahı Ne Nazmiye Hanım Yoksa İyileri Sevmirsiniz Süheyla Obrazın Çok Seviyoram Çemreni Çavidanın Kızı Olduğun Söyledi Bu Bir Ane Ücün Üzüçü Ane Övladın Hayatından Cıkardı Bir Ane Üçün Yaşam Bitdi Demek Ane Çiçek Tumurçuğu Çoçukları Kokusu Eklağı Sülehyla Hanım Reyhanın Kurbanı Oldu Reyhan Yuvası Aşkı Ücün Savaşan Kadın Deyil Sülehyla Kızının Kötülükün Kurbanı Oldu Reyhanda Susdu Güzlerin Dekikelerle Kıpıldadır Şu Obraz Düzelmeyeçek Şu Obrazın Dadı Duzu Bibarı Catmır Nazmiye En Kötü Obrazı Bençe Baş Kahraman Yapıb Reyhan Temizlike Getmek Kötü Deyil Ama Bununda Edebi Var Reyhan Üzükünü Barmağına Takır Temizlikde Bene Kötü Gözle Bakmasınlar Şu Üzüçü Nazmiye Hanım Ayrılan Kadınları Kötü Duruma Salırsınız Ayrılan Kadınlara Mesaç Yolayırsınız Üzükünüzü Takın Yoksa Kötü Şeyler Olar Erkekler Size İyi Bakmaz Şunu Yapmayın Allah Eşkine Kadınlarımız Eklaklı Namuslu Reyhanın Getdiyi Evde Erkek Yok Yuvanın Kadını Saldırdı Reyhana Reyhanı Hanımların Yanında Alcaltdı Bütün Bunlar İyi Elamet Deyil💕Yemin💕Dizisinde Bir Mutlu Çift Yok Çavidan Kötülük Yapır Başında Koça Yok Reyhan Emiri Aşkın Koruyur Koçasız Kemal Masalı Koruyur Eşi Yok Yanında Narin Hayatın Koruyur Koçası Yok Başında Suna Oya Aşkı Bulmayıp Tek Talaz Gönçe Kötülük Beşinde Umarım Onların Akibeti Çemre Ve Çavidandanda Kötü Olaçak💕Yemin💕Kötülükü Bitiremez Çemre Anesiz Kaldı Ane Mükedes Ane Eklak Çavidan Bir Yuvanın Eklağın Işığın Söndüdü Sülehyla Hanımı Umarım Talaz Öldüdü Talaz Şu Kötülükün Daşın Altından Cıkaçağ Çemre Çavidanın Sirlerin Acamaz Talaz Umarım Onuda Kacırar Tez Zamanda Kötüler Meğlup Olamaz Reyhan Cd Bir Yola Oğrayaçağ Emir Cd Bakamaz Reyhan Şu Kötülükü Gizleder İyilere Meydan Okuyar Sülehyle Hanımın Ölümü Ücün Üzül Reyhan İyilerin Ölümün Öz Ellerinle Yapırsan Şu Reyhan Narinide Ölümün Yapmasın Narin Kemal Aşkı Sevgini Oyunçaga Benzetiler Narin Gedir Kemal Dayan Deyir Bakışlar Susur Narin Mutsuz Nazmiye Onuda Öksüz Etdi Baba Çoçuğun Gözünün Önünde Öldürülür Kim Düşmen Yoksa Talaz Narinin Babasın Katili Narin Türküyeye Kacma Sebebi Bumu Talaz Narine Bakışı Üzüçü Narin Çoçuk Olup Umarım Talazı Tanımır Kemal Hekayeni Duyduğda Sirler Acılaçağ Nazmiye Hanımdan Korkulur Kadınları Üzmeyin Yemine Bakdığda Düşünürsen İki İle Yakındı Dizi Davam Edir Şu Hekayede Güler Üzler Yok Konak Getme Yok💕Türk Halk💕Adetinde Konağa Su Kehve İkram Edilir Konağ Su İcerse Süfre Acılır Kehve İcerse Acılmır Adet Enenelerimiz Dizi Senaristlerin Elinde Oyunçağa Benzeyir Senaristler İnsanlara Ne Anlatılar Üzülülürük Narin Üzükü Evde Koydu Hemen Ona Yaklaşıp Söz Atılar Bunlar Doğru Deyil Nazmiye Hanım Bunları Biz Hayata Görürük Bize Onların Karşısın Almağı Gösterin Mutlu Olağ💕Yemin💕Aşkı Sevgini Bulmak Zor

 17. Bütün iyileri yok ediyorsunuz çirkeflerle yola devam.Hani Oya hanım araştırıyordu.Ne oldu.Narin kendi derdine düştü.Kemal Emir e tuzak kurulduğunu öğrenmişti neden kimin kurduğunu araştırmadı.Konularınız ne kadar kopuk böyle bir yapımı halka sunarken iş yapmış oluyorsunuz pes.

 18. Emir eline kadar gelmiş zarfların içerisinden Cavidan dan gelen mektubu okuyamadı şimdi CD yi asla izleyemez.Bu dizide güzelliklere yer yok.Sadece kötüler ve yaptıkları yanına kalanlar var.Gerçekten öğretici hiçbir yanı yok.Hikmet bey karısınının pislikleri yüzünden onu evden ayırmamışmıydı neden öğrendiklerini çocuklarını beklemeden gel benim başıma istediğin çorabı ör dercesine karısına açıklama yaptı basbas bağırarak yaptığı açıklamaları konakta nasıl oldu da kimse görmedi.Reyhan Cemre ye hodri meydan demişken ve Cemre de Emir i polise bildirememişken neden hala susuyor.O kadar saçmalıklar varki yazmakla bitmez.İnsanlarla alay etmeyin.Azıcık emek verin EMEKSİZ YEMEK OLMAZ.Bu hızla bu azami gayretle bu diziyi yıllar yılı sürüklersiniz ama peşinizden gelen olurmuş bilmem.

 19. Allah rahatlık versin Gülay’cım ve değerlilerrim sayın yönetici,yorumu okuyanlar… Gönlünüze hafta sonu dileklerimle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte…Sevgimle Musmutlu zamanlar…
  (sabah erken Sapanca’da okucam fırsat buldukça yazarım. Kız kardeşim den )

 20. Avatar Özgür(şeker portakalı)

  .. Hayırlı geceler.. Yorumunuz belki aaaaaaa belki hadi canım… Dedirte bilir…ilkokul giderken gecen Nurbanu sıra dayağı. Ben gülümsedim o çetvel benim parmaklarıma hep kibarca dokundu.. Annem babam, kardeşlerim kuzenlerim tüm beni tanıyanlar gözümün içine bakar sonsuz sevgi, saygı duyarlar bu hep böyle idi şimdide…. Vermeden alınmaz.. Gelelim ikinci hayat dediğin evlilik… Ahlak yoksunu, çıkarcı bir değil.. Kocaman aile… Asla kişiliksiz merhamet yoksunu insanlara cevap verip onlar gibi olmak mı işte bu hep eleştiri alan Reyhan… Misali.. Geçti gitti yıllar.. Pişmanlık mı hayır iki günlük dünya’da örnek olup gözle göreni eğitmek… Merhamet duygusunu taşıyan ne olursa olsun gülümsemek… Birde Allah’ın sana verdiği evlatları kavgasız, görültüsüz evlenecek yaşa getirmek.. Ve dizi alır beni bazı anılar içinde bırakır.. Bir çocuğu kurtarmak iyi insan olmasını sağlamak.. Bir aile.. Sonra sokak.. Mahalle derken.. Güzel insan topluluğu sebebi olabilir….. Hiç tartışmadım, sesimi yükseltmedim……. İstesem de kıramam ki kalp hak etselerde… Şu an gülümsüyorum bazı anılar film şeridi gibi… Çok olmasada çocuklarımda… Benim gibi…. Şükürler olsun Rabb’ime… Allah onlardan razı olsun… Sizede gönlünüzce musmutlu zamanlar..

 21. Emir o cd yi izleyemeyecek yine tam izlemek üzereyken bilgisaray bozulacak yada cemre bahçede bağırıp çağırınca Emir dışarı çıkacak Reyhan o sırada cd yi alacak… Reyting oranların artması da izleyicinin ne zaman gerçekler ortaya çıkacak umuduyla diziyi sabırla izlemesi…

 22. Emir Cd yi seyredecek de ne olacak sanki..Bu sefer de”Benim katil olduğumu düşünüp ayrıldın”diye yine Reyhanı suçlayacak.
  Geçenlerde okulda bağımlılıkla ilgili sunumlar hazırladık.Ben sigara bağımllığını,arkadaşlardan kimisi alkol, kimisi eroin bağımlılığıyla igili sunumlar hazırlayıp anlattık.Bilmediğim,yani ilk kez duyduğum ACI bağımlılığıydı.Çeşitli duygusal sıkıntılar çeken insanlar zamanla acı bağımlısı oluyormuş.Çok garip.Hatta kendine zarar verip bundan zevk alanlar varmış.Şimdi diyorum ki bu acıklı filmlerden vazgeçmeyişimiz acaba bağımlı olduğumuz anlamına mı geliyor?

  • Hocam isminizi de yazarsanız çok seviniriz. Yorumlarınızla renk kattığınız için teşekkür eder, her zaman bekleriz..

 23. Avatar Şeker Portakalı🍊

  Ahir zamanda oyle şeyler yaşıyoruz ki insanlarin aksam oldugunda TV karsisinda aradigi tek şey bir yudum çay ve sıcacık pembe dizilerdeki aile saadeti.  Özellikle günlük diziler romantik ve duygusal kitleyi canevinden vuran bir türdür.  O yuzden dikkatli olmak lazim.  Aslinda seyirci dizilerden atla deve istemiyor.  Sadece haliyet-i ruhiyesinin hâlâ yerinde olduğu insani duygular.  Şoyle ki:Artık senaristlerimiz kötü karakteri çok kötü, iyi karakteri de çok iyi çiziyorlar.  O yuzden halka samimi gelmiyor artık bu figürler.  Allah askina Kim diyebilir ki şu Reyhan aynı benim gencligim ya da bizim komsunun kızı Ayseye benziyor diye.  Diyemez çünkü böyle bir insan yok ya da digerleri. Ne derler””🦋🦋Bir inci saflığı varsa suda ; zarar verir çok içersin o da”””.. Yani şunun dozunu bir ayarlayin artık, kantarîn topuzunu  kacirmayin.   İnsanlar artık dümdüz, iddiasiz, sıradan hikayeler gormek istiyor.   Abartılı ve entrikali hikayeler kimsenin zerre ilgisini çekmiyor.  Bunu yapan o kadar çok dizi var ki doyduk artık milletce.  Parkta gazete okuyan biri az sonra kurt adama dönüşecek mi ,evdeki hizmetci kahveleri dagittiktan sonra evin beyin yatagindan cikacak mi ,yok evli cifti ayıran bir şebeke belirecek mi diye beklemekten millet taşikardi oldu.  Birakın hersey sıradan sıpsıradan olsun.   Sıradan evli insanlar, siradan karı koca, siradan kavgalar, siradan kiskanclik, siradan kaynana, siradan ayrılık, siradan ölüm………sıradan işte oylece sıradan😔😔😔😔😔😔
  Zarafeti ve naifliği çok özledim Ben dizilerde.  Ve bunu bu ara en güzel “Mucize Doktor”anlatiyor. Ali Vefa bize saflığı, zerafeti öğretti.  O kadar sade bir senaryosu var ki benim gibi dünyanin yarisi bu diziyi sabirsizlikla bekliyor.  Elbette dizilerde olumsuz şeyler de olacak Pollyana cekin demiyoruz ;ama bir olay oldugunda bunun peşine düşen bir polis ve bana kim tuzak kurmak ister diye sorgulayan kurbanlar olsun zahmet olmazsa.Mantik ve sadelik istiyoruz ya çok mu? Incelik ve ayrintılara yer verseniz şu dizi tadindan yenmezdi.  Mesela Emir yurt disinda egitim gormus Avrupa bilen biri.  Bir sahnede iş görüşmesi icin yabanci dil konussa fena mi olur.  Reyhan Emirle arasindaki kültür farkını gorup universite egitimini tamamlasa, o da degisik kurslara gitse maceralar yaşasa fena mi olur.  Narinin doktor olduğu ortaya ciksa mesela bir klinikte çalışsa sosyal sorumluluk projelerinde yer alsa biz de keyifle izlesek.  Kemalin ve Emirin bağırtılarinin az olduğu bir dünya ne kadar da hoş olurdu..
  Ah be Senaristcim insan hayal ettigi müddetçe yaşarmış.  SENİN HÂYAL EDEN HANGİ YERİN ACIYOR ACABA😏😏😏🙏🙏🙏🙏

  • Ben de mucize doktoru severek izliyorum.Bazı saçmalıklar o dizide de var elbette ama izletiyor.Bu saçmalıklar sorun değil de ,hoşuma gitmeyen tarafı,evrene mesaj yollamaları.Allahdan yardım dileme yerine evrene mesaj yolluyorlar.Garip…🤔🤔🤔

 24. Ahahaha ben aşam dedimidi değülmü ese araba çarptı ya ne sandınız çatır çatır anlatacakmıydı yani 🙂 Ayy tamm komedi haa 🙂 gerisini Emir efendi o muhteşem zekasıyla çözsün….

 25. Hayırlı cuma’lar.. Her şey gönlünüzce olsun.. Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte.. Site sakinleri… Âminnn.. 🌹🌹🌹🌹🌹Musmutlu zamanlar..

 26. Evet geleyim şimdi diziye jülide gerçekten iyi iş başardı hemde hemen cemreye kızdı arabaya bindi,cd,buldu izledi konağa gitti cavidana bir güzel haddini bildirdi,emiri aradı,keşke tüm reyhana yapılanlarda böyle çıksaydı,ya mesalâ ilk önce zeynep anlatmalıydı reyhana cavidanın yaptıklarını,sonra nigâr hikmet beyin bu halde olmasının nedenini,reyhan cemrenin yaptıklarını bizi ayırmak istiyor,sen benim kaçırıldığım gece birini vurmuşsun bana tel gösterip senden boşanırsam onları polise vermeyeceğini söyledi,birde seni emir kendimden uzaklaştırmamı söyledi,benim kalbim sızlarken sana söylediğim sözler aklıma geldikçe kahroluyorum,bana dokunmana dayanamıyorum ,yapamıyorum derken kalbimin yerinden sökülüp attığını hissetmek ölümden beter geldi bana seni o kadar çok seviyorum,ki senin özgür kalman için cemrenin söylediklerini yapmaktan başka çare gelmedi aklıma,ama o ne yaptı konakta kaldığım sürece beni hep tehtit etti,aslında bu gerçeği farkettiğimde çok geç olmuştu,biz boşanmıştık ,zaten,ben 155 i arayıpta cemreye hadi konuş dediğim zaman ,konuşmayınca o zaman anladım bana boş tehtitler savurup senden ayrılmamı sağladığını,kalbim hayatım geri kalan ömrüm seninle olmadıktan sonra ne anlamı kaldı yaşamamın,hele annenin bana yaptıklarını bilsen yemek yememe bile izin yoktu,o gün işten gelince mutfaktaki o kurabiyelerden birine bile dokunamadım,kendi kazandığım paramla iyiki sandaviç almışımda onu yedim,ben sırf açlıktan vücüdumun direnci iyice kırıldığı içinmi bayıldım yoksa temizlik yaptığım evin sahibinin sütü ocakta unutmasından gaz kokusundanmı,nerdeyse bayıldığıma sevineceğim çünkü yanımda sen vardın,yaşama sebebim ,sen yoksan ben zaten yaşayan bir ölüyüm,keşke herşeyi anlatabilseydim o zaman ne boşanırdık ömrümüzün geri kalanını birlikte yaşardık ,çok zor seninle konakta aynı ortamda olup hem çok yakın hem uzak olmak,çok yoruldum emir gerçekleri öğren artık kalbim atmıyor sen olmayınca,artık şu hikmet dayısınıda iyileştirin şu kızın,tam dizi güzelleşirken jülideninde konuşmasını engellemeyin emirle buluşturun cd emirin görmesini sağlayın reyhan tam mutfakta yemek yerken cavidanın tabağı önünden alıp atarken melikenin görmesini sağlayın artık böyle ilerlesin ,diyorum ve bunları görmeyi ümit ediyorum bak kahve içince ilhâm geldi vallahi😀😀😀😀😀😀😀😀😀

 27. Günaydınlar olsun hepinize gününüz güzel geçsin hayatın her anından zevk alın çünkü yaşamak çok güzel güneşin rengi sonbaharda olan ağaçların üstündeki binbir çeşit renk, onlara güzel gözlerle bakmak ,hayatımızın tüm zorluklarına değer gülâycığım site yöneticim demetim nurbanu çalıkuşum,görüşmek üzere daha kahve içip ayılamadım,reyhanla emire sıra gelmedi bi kendime geleyim ilk önce😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

 28. Cemrenin gitmesine sevindim.Ama onun yerine erkek oyuncu gelecekmiş.Muhtemelen kötü karakterdedir.Daha da fazla sinir olacağımız günler yakın gibi.

 29. O zaman Mira Hanima Yemin izleyicisi olarak teşekkür ediyoruz. Hâlâ sahip bilgileri baskalarini mutlu etmek ve haberdar etmek icin paylasan insanlarin oldugunu bilmek güzel :))))
  Ve tabi harika sitenize de sonsuz teşekkürler🙏🙏🙏

Etiketler