Yemin 113.-114.-115. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak? (6-7-8 Kasım)

Yemin 115.Bölüm Özeti 8 Kasım Cuma: Cavidan O besleme bu konağa dönmeyecek dese de Reyhanın konağa dönmesi şart olmuştur. Cavidan 7-24 bakım olan bir bakım evine göndermek istese de hatta daha ileri gidip Hikmet beyin ağzına zorla yemek sokmaya ve adeta biran evvel onu öldürmeye çalışsa da işler beklediği gibi gitmez. Çünkü yemeyip içmeyen Hikmet bey artık iyice kötü duruma düşmüştür. Emir kendisini istemeyen bir kadını yani Reyhanı konağa getirmesinin çok zor olduğunu söylese de eli mahkumdur buna. Gözünün önünde babasının eriyip gitmesi onu derinden üzmektedir.

Yemin 115.Bölüm Özeti 8 Kasım Cuma: Oyanın Emirle konuşması ise asıl etkili olan ve gururu bir yana bırak demesi Emir’i yumuşatmış üstelik annesinin babasına iyi davranmadığını vücudundaki izlerden anlamıştır. Reyhan konağa geri dönüyor, ama Emir’in eşi olarak değil, dayısına bakıcı olarak.. Elbette biraz zor bir durum ama yine de Reyhan ile Emir bir arada olacak, köy hesapları birden bire değişen Reyhan Emirden gelen bu istekle şaşıracak.
Dayısı Hikmet beyin gün geçtikçe kötüye gitmesi bir yana yemeden içmeden de kesilmiş olması herkesi en çok da Oya ve Emir’i endişelendirmişti. Cavidan yalan sözleriyle üzülmüş görünüp timsah gözyaşlarını akıtsa da gerçekçi olmadığı çok aşikar.

Evimizin direğisin çocuklarımın babasısın dese de inandırıcılığı olmayan Cavidan artık tüm konağın kontrolünü eline aldığını düşünürken yeniden Reyhanın konağa gelecek olmasından hiç memnun olmaz.
Cemre ve Cavidan Reyhanın konağa gelmesine tepki gösterse de sonuç alamazlar ve Reyhan yeniden konağa döner. Ancak bu dönüş dayısının sağlığı ve Emir’in isteğiyle olacağı için seve seve yapacağı bir göreve dönüşür.
Diğer yandan Narin ve Kemal bey ise artık bir birini daha yakından tanımakta ve Kemal bey gözünü Narinden alamamaktadır. Narin de bunun farkına varmış ve Kemal beyin kendisine olan güveninden ve beğenisinden oldukça memnundur.

Yemin 114.Bölüm Özeti 7 Kasım Perşembe: Emir Reyhanı hastaneye götürmüştür ancak Reyhan ilk başka kimin getirdiğini anlamamış Emir’in getirdiğini anlayınca içten içe sevinmiştir. Hemen meraklanmayın şimdilik Hamilelik haberi yok, nasıl olsun ki daha doğru düzgün bir araya gelemeyen çiftten bebek mi bekliyordunuz..
Emir Reyhanın hastane masraflarını karşılamak istese de kendisine kurşun gibi bir söz gelir ve biz ayrıldık diye Reyhanın sözleriyle neye uğradığını şaşırır. Ve elindeki tüm parayı hastanede fırlatır atar..

Yemin 114.Bölüm Özeti 7 Kasım Perşembe

Diğer yandan Hikmet beyin durumu da kötüye gider gibi olur. Reyhanın konaktan ayrılmasından sonra yemeden içmeden de kesilen Hikmet beyin bu durumu iyice kötüye gitmekte onun tek devası ise Reyhanın konağa dönmesidir. Ancak bu durum hem Cemre hemde Cavidan tarafından kabul edilecek gibi değildir.
Narin ve Kemal bey cephesinde ise aşk rüzgarları savrulur. Narin hakkında derin şüpheler besleyen Kemal bey artık Narine güvenmeye başlamıştır. Ancak gerçek hikayesini henüz anlatmayan Narin Kemal beyin iyice dikkatini çeker..
Süheyla’nın Emire söylediği Hikmet beyin Reyhana ihtiyacı var onun mutlaka konakta olması gerekir sözleri ise Reyhanın yeniden konağa geleceğinin ama sadece Hikmet beye bakmak amacıyla geleceğini gösterdi. Bakalım Reyhan konakta Emir ile nasıl bir ortamı paylaşacak izleyip görelim..

Bu konumuzda Yemin Dizisi 113.-115. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak? (6-7-8 Kasım) tarihlerinde sizlere yazmaya çalışacağız uzunca. Öncelikle Reyhan hamile mi sorusuna yanıt vermeye çalışacağız. Kısa bir geçmişe bakacak olursak Yemin dizisinde kimsenin beklemediği oldu ve Emir ile Reyhan tek celsede boşandı. Emir’in hayatını kurtarmak ve hapse düşmesini engellemek isteyen Reyhan fedakarlık yapıp sevdiği adamın yolunu açmış hayatına büyük bir dokunuş gerçekleştirmiştir.

Ancak Emir bunun farkında değil ve neler olup bittiğine bir türlü anlam veremez. Reyhana çok güvenen Emir onun boşanma davasına gelmeyeceğini gelse bile kendinden ayrılmayacağını düşünürken Reyhanın çıkıp gelmesi bu yetmezmiş gibi boşanma için evet demesi Emir’i hayal kırıklığına uğratmıştır. Tek celsede ayrılan Emir ve Reyhan konağa dönüp Reyhanın eşyalarını toplamaya başlaması ile birlikte Emir için çok uygun bir şarkıyı sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Boşanma sonrasında Emirin Söylediği Şarkı:

Yemin Dizisi 113.-114.-115. Bölüm Özeti

Yemin Dizisi 113. Bölüm Özeti: REYHAN HAMİLE Mİ? Sonunda olan oldu, Emir ve Reyhan ayrıldı ama Emir gizliden gizliye onu takip etmeye ve neler yaptığını uzaktan kontrol etmeye çalışır. Bunla da yetinmeyen Emir Reyhanı arabayla izlediği bir anda düşüp yere yığıldığını görür. Acaba Reyhan neden yere düştü, başı mı döndü yoksa REYHAN HAMİLE Mİ?Yemin dizisi Reyhan hamile mi

BUNU OKUMADAN GEÇME: Yemin dizisi 113. bölümde olacak gelişmelerin başında Reyhanın yere düşüp baygınlık geçirmesi ve buna Emirin şahitlik etmesi damga vuracak. Reyhanı hemen hastaneye kaldıracak olan Emir onun hamile olduğunu öğrenecek mi? Narinin telefon ettiği ve Emir’in toplantı sırasında bu telefona bakıp alel acele odayı terk ettiğine şahit olacağız. Aslında bu en dibe vurmuş ayrılık güzel günlerin de habercisidir, hani derler ya aydınlık karalığın en yoğun olduğu şafak vaktinden öncedir diye. İşte Reyhan ile Emir arasında her ne kadar boşanma olmuş olsa da Narin ve Oyanın buldukları deliller Emir ve Reyhanın geleceğini etkileyecek. Kim bilir belkide Narin sonunda amacına ulaştı ve Reyhanın ağzındaki lafı almayı başardı. Yada Reyhan uykusunda sayıklayıp gerçekleri bir bir anlattı.

Yemin dizisi 114. bölüm özeti 7 Kasım perşembeVelhasıl bir sebepler Reyhan’ın gizemli boşanma durumunu öğrenen ve tüm hilenin Cemrenin oyunundan kaynaklandığını öğrenen Narin bu duruma açıklık getirebilir. YA da diziye girerken izleyiciler beni çok sevecek diyen Oya halamızdan da bu performansı bekleyebiliriz. Artık gerçekler ortaya çıksın da Oya da olur Narin de olur dediğinizi duyar gibiyiz..

Durun daha yolun başındayız.. Gerçekler bir bir ortaya çıkacak. Emir Reyhanın nasıl büyük bir fedakarlık yapıp kendisini kurtarmak için hapislere düşmemesi için Reyhanın göze aldığı tüm fedakarlığı öğrendikten sonra işte Cemre ve Cavidan’ın hükmü o zaman bitecek. Ve Emir artık kendini affettirmek için kediye dönecek. Ama ne affettirme..
Yakın zamanda tüyolar vermeye devam edeceğiz ama en önemli tüyolardan birisi Emir’in Reyhan’dan af dileyip tüm gerçekleri hakim olmasıyla başlayacak. Emir ve Reyhan bu kez kendilerine ettirilen yeminle değil güzel bir aşk evliliği ile dillere destan bir düğün yapacaklar ve yeniden evlenecekler. Ama ne düğün.. Ama hemen umutlanmayın, bu dediklerimiz kim bilir kaç bölüm sonra olacak.. Ama inanın olacak sevgili okurlarımız. Şimdilik bu kadar…Yemin Dizisi 113.-115. Bölüm Özeti Fragmanı

Yemin dizisinin yeni bölümlerinde neler olacak neler yaşanacak herkes çok merak ediyor. Reyhan ile EMirin boşanması elbette diziyi izleyenleri çok üzdü ve bir çok fan sayfasında diziyi protesto edip izlemeyeceklerine dair paylaşımlar ve protestolar görmeye başladık. Gerçekten de birbirine çok yakıştırılan iki güzel oyuncunun dizinin kötü karakteri Cemre ve Cavidanın oyunların alet edilip evliliklerinin sona erdirilmesi izleyicilerin haklı isyanına neden oldu.

Yemin Dizisi 113.-114.-115. Bölüm Özetinde yaşanacak gelişmeleri sırasıyla sizlere aktarıp yeni bölümlerde neler olacağını yeni tüyoları paylaşmaya devam edeceğiz. Ancak öncelikle sayfamıza gelen bazı tüyoları sizlerle paylaşmak ve yeni bölümler hakkında tahminlerimizi düşüncelerimizi ve gelen tüyoları izleyicilerimizle birlikte yorumlamak istiyoruz. Ayrıca diziyi izlemeyen protesto eden dostları sayfamızda yorum yapmaya ve düşüncelerini bizlerle paylaşmaya davet ediyoruz.

6-7-8 kasım Yemin Dizisi 113.-114.-115. Bölümde neler olacak özetiYemin Dizisi 113.-114.-115. Bölüm Tüyoları:

Yemin Dizisi 113.-114.-115. Bölüm Özeti ve tüyolarını buradan sizlere yazmak istiyoruz: TÜYO 1: Yemin dizisinde Emirden boşanan Reyhan köyüne geri dönmeden önce Narinde bir süre kalacak. Reyhana bu dönemde en büyük destek Narinden gelecek. Narin ile Reyhan arasındaki ilişki çok daha samimi bir hale gelirken Reyhan bu zor süreçte Narin’in desteği ile kendisine daha kolay gelecek. Narin meraklı bir kız ve merak ettikleri belkide Reyhanın ömrünü değiştirecek.

TÜYO 2: Reyhanın sebepsiz yere ayrılmasını bir türlü anlamayan Emir ise bunun nedenini araştıracak. Reyhanın boşanma isteğine neden olan her şeyi incelemeye araştırmaya başlayacak. Reyhan bu süreçte ona biraz uzak kalacağı için bu konuda Emir’in düşüncelerine en yakın isim Oya olacak. Oya Emire Reyhanın boşanma isteğinde Cemrenin rolünü söyleyecek ve Cemrenin neden Reyhanı boşanmaya zorladığını bulmasına yardım edecek. Oya ve Narin’in merkalı tavırları Reyhanın neden boşandığı gerçeğini ortaya çıkaracak.

TÜYO 3: Bir müddet sonra oğlu ve yeğeni Reyhanın boşanmasının da üzüntüsünü içinde yaşayan ve gözlerinden yaşlar akan Hikmet bey yavaş yavaş iyileşme sürecine girecek ve bazı şeyleri konuşmaya başlayacak. Hikmet beyin konuşmasıyla birlikte Oya ondan öğrenecekleri ile Emir ile birlikte Reyhanın neden boşanmak içi bu kadar çok uğraştığını anlayacaklar. Burada kilit isim Hikmet bey ve Oya hala olacak.

BOMBA TÜYO: Daha önce bu boşanmanın sonrasında güzel haberler geleceğine vurgu yapmıştık. Senaristler bizi duymuş olmalı ki Reyhanın hamile haberi geldi. Evet yanlış duymadınız, Emirden boşanan Reyhan HAMİLE..

Yemin Dizisi 113.-114.-115. Bölüm Neler Olacak (6-7-8 Kasım)Yemin Dizisi 113.-114.-115. Bölüm Özeti ve tüyolarını sizlere yazmaya yeni bilgiler geldikçe sizlere buradan paylaşmaya devam edeceğiz. Ancak bundan sonra hem Emir için hem de Reyhan için daha zorlu bir sürecin başladığı kesin. Köye dönecek olan Reyhan elbette orada fazla kalmayacak ancak bu sırada konakta yaşanan gelişmeler hiç de iyi olmayacak. Reyhanın gidişi sonrasında Cemre ve Cavidan zafer kazandıklarını düşünseler de hiç bekledikleri gibi bir ortam ortaya çıkmayacak. Emiri kazandığını düşünen Cemre Emirin sert tavırları ve sinirli halleri sonrasında şaşırıp kalacak. Emirin daha önce görmediği bir yüzüne şahit olacak olan izleyiciler biran önce Emir ile Reyhanın yeniden biraraya gelmesini sabırsızlıkla bekleyecekler. Narinin Emir ile konuşması ve ona soracağı sorular ise dizinin yönünü belirleyecek adeta. Dizimizin yeni bölüm özetlerini günü geldikçe sizlere aşağıdan paylaşmaya çalışacağız. Lütfen sizlerde desteklerinizi esirgemeyin ve aşağı yorumlarınızı yazınız.

Yemin Dizisi 113.-114.-115. Bölüm TÜYOLARI

Yemin Dizisi 113. Bölüm Özeti 6 Kasım ÇARŞAMBA FRAGMANI

Yemin Dizisi 114. Bölüm Özeti 7 Kasım perşembe FRAGMANI

Yemin 114.Bölüm Özeti 7 Kasım Perşembe: Emir Reyhanı hastaneye götürmüştür ancak Reyhan ilk başka kimin getirdiğini anlamamış Emir’in getirdiğini anlayınca içten içe sevinmiştir. Hemen meraklanmayın şimdilik Hamilelik haberi yok, nasıl olsun ki daha doğru düzgün bir araya gelemeyen çiftten bebek mi bekliyordunuz..
Emir Reyhanın hastane masraflarını karşılamak istese de kendisine kurşun gibi bir söz gelir ve biz ayrıldık diye Reyhanın sözleriyle neye uğradığını şaşırır. Ve elindeki tüm parayı hastanede fırlatır atar..

Diğer yandan Hikmet beyin durumu da kötüye gider gibi olur. Reyhanın konaktan ayrılmasından sonra yemeden içmeden de kesilen Hikmet beyin bu durumu iyice kötüye gitmekte onun tek devası ise Reyhanın konağa dönmesidir. Ancak bu durum hem Cemre hemde Cavidan tarafından kabul edilecek gibi değildir.
Narin ve Kemal bey cephesinde ise aşk rüzgarları savrulur. Narin hakkında derin şüpheler besleyen Kemal bey artık Narine güvenmeye başlamıştır. Ancak gerçek hikayesini henüz anlatmayan Narin Kemal beyin iyice dikkatini çeker..
Süheyla’nın Emire söylediği Hikmet beyin Reyhana ihtiyacı var onun mutlaka konakta olması gerekir sözleri ise Reyhanın yeniden konağa geleceğinin ama sadece Hikmet beye bakmak amacıyla geleceğini gösterdi. Bakalım Reyhan konakta Emir ile nasıl bir ortamı paylaşacak izleyip görelim..

Yemin Dizisi 115. Bölüm Özeti 8 Kasım cuma FRAGMANI

Yemin Dizisi 113. Bölüm Özeti 6 Kasım çarşamba günü, Yemin Dizisi 114. Bölüm Özeti 7 Kasım perşembe günü ve hafta finalinde Yemin Dizisi 115. Bölüm Özeti 8 Kasım cuma günü kaldığı yerden Kanal 7 de devam edecek. Bizlerde yeni özetleri ve tüyoları sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde merak ettiklerinizi yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak Emir ve Reyhanın boşanmasından sonra Yemin dizisi hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşınız. Şimdiden teşekkür ederiz.

Yemin 116.-117. Bölüm Özeti TIKLAYIN

Şule abladan: Jülide hanım dün konaktaydı,cemreyle hiç konuşmadı,cemrenin çevirdiği dolaplardan haberi bile yok,hikmet beyin iyileşmesini yine reyhana bağladılar,ya zaten boşanmış bir çifti nasıl bir araya getirirsiniz,hem reyhan konakta olsa ne olacak ,hikmet bey hemen konuşacak,mı ben söyleyeyim ne olacağını reyhan geldi ,misâl yine suskun incirin başına gider,şöyle söyler,incir mecburum ,söyleyemem özgürlüğünü kısıtlayamam yapamam,ne olur allahım bana bu acıya dayanmam için güç ver bunları incire söylüyor haaa,o kuşun çok isterim dile gelmesini sadece incir biliyor gerçekleri bir kuş kadar reyhanın özgürlüğü yok sen emiri özgür bıraksan ne yazar reyhan size pranga vurdu diziyi çekenler,iki seven insanı ayıracağına cemreyle cavidanın yaptıklarını ortaya çıkmasını sağlasaydınız ,ya daha çok heyecan olurdu.narinin o tiz sesinden,de hiç hoşlanmadım.her an kavgaya hazır kemâlde öğle ya neden bir aşk bu kadar içte yaşatılıyor bu dizide neden bunu yapıyorsunuz ,bunların isimleri var ,bu o şu ne demek dün reyhan melike abla telefondaki omuydu,bu ne ya bu haftada böyle geçer o zeynep bile reyhana anlatmıyor cavidanın yaptıklarını isimlere bak besleme çöplük faresi köylü güzeli,maşallah bak bunları serbestçe söyletiyorsunuzda bir isim söyletmek bu kadarmı zor,oyanında narininde artık bu işi çözme zamanı geldi reyhanı susturun hep böyle kalsın sevgiye bu kadar düşmanlık bu dizide var, yazık yani.

Yorum yaz

99 Yorum

 1. Yaşasın kötülük!!!
  Reyhan konağa dönüyor;işkenceye,aşağılamaya devam!!!Hatta daha beterini yapın Reyhan’a ve Hikmet’e..Ağlasın,çaresiz kalsın!!Yu huu en sevdiğim sahneler.Aynen devam sayın senaristler!!Kim,ne derse desin!!!Aynen devam..Yaşasın kötüler!!!

 2. Avatar Günel 💞Yemin💞

  💞Yemin💞Reyhanın Ağlaması Bitmezmi Reyhanın Emire Bakışı Dizinin Yarısın Aparır Reyhan Çemre Gibi Kötüye Göre Konağın Işığın Kayıp Etdi Emir Ruh Gibi Gezeçek Hikmet Bey Ölümün Bekleyir Yemez İcmez Cok Zor Çülüde Hikmetin Durumuna Üzüldü Umarım Hikmet Beyin Sağlığı Reyhanla Düzeler Reyhan Hikmet Beyin Kurtarıçı Meleki Çemre Çavidan Hayatın Karanlığ Günün Yaşayaçağ Talaz Umarım Parası Bitdikden Sonra Kötüleri Korkuya Salaçağ Senarist Hayatda Şidet Bitmir İndide💞Yemin💞Şidetin İzine Kecdi Zeynaba Şidet Yuvada Koçaya Şidet Hikmete Beye Şidet Üzüçü Senarist Çavidana Ne Yapdın Şu Obrazı Senaryo Yazıların Hardan Okudunuz Allah Korusun Kadınlar Diziye Bakır Onlar Şu Diziden Ne Örnek Götüreçek Yuvada Yetim Çoçuk Zeyneb Ne Halde İnsan Bakdığça Daha Kötüleşir Bilemirsen Hayatdan Yoksa Dizilerden Ders Alasan Allah Korusun Hayata Bakırsan Hayatdakı İnsanları Yakır Diziye Bakırsan Diziler Dahada Kötü Diziler İnsanın Hayatın Parcası Yuva Mükedes Karı Koça Münasibetleri Berbad Şidetde💞Yemin💞Dizisine Konağ Geldi Emir Hikmet Beyin Yarasına Bakdıkda Bir Şeyler Anlamaz Senarist Bütün Kötülükleri Çavabsız Koyup Emir Hardan Bileçek Reyhan Şu Gedişle Dizini Finala Aparaçak Sıkıçı 🇦🇿Azeri Gözeli🇦🇿Narin Reyhandan Daha Güzel Hereketleri İyi En Azı Reyhan Gibi Susmur Şu İyi Oldu Narin Umarım Hayatda💞Aşk Sevgi💞Yarası Alıp Azeriden Kacıp 📦 Onun Sirleri Bağlı Şu Sirler Acıldığda Umarım Azeridende Talaza Benzer İnsanlar Narini Taparağ İnçideçek Narin Resimleri Gizli Olmasın İstedi Umarım Bunlar Korkduğundan Narininde Kötü Düşmenleri Ortaya Cıkaçağ💞Reyhan Emir💞Aşkı Pervanelerdek Konağı Üzür Reyhan Hikmet Beyin Kurtarıçısı Olsada Kalbler Artığ Sınık Aynaya Benzeyir Hikmet Bey Reyhanın Varlığından Güç Alaçağ Emir Obrazı Su Üzünde Üzen Kayığa Benzeyir Kemal Obrazı Cok Güzel Yonça İkinçi Çemre Sanki Ekizdiler Allah Korusun Dizi Senaryosu Gençleri Ne Hale Saldı Bekar Kızlar Evli Erkeklere Aşkla Bakır Şu Üzüçü Senarist Harda Kaldı Eklak Edeb Yuvalarda Çiftler Kötülerin Elinde Esir Şu Senaryonu Berbad Etdiniz Belkede İnsanlar Dizilere Bakıb Bir Örnek Götürmek İsteyir Söyleyin Ne Götürek Sizin Senaryodan Yemin Obrazın Oyuncularına Rehim Edin Dizi Final Yapmamış İyi Senaryo Ortaya Cıkarın Lütfen Yazık Olaçağ Oyunculara Yazık Olaçak Size Bakan Anelere Gençlere

 3. Avatar Günel 🇦🇿💌🇹🇷

  ☀️İyi Akşamlar Dizi Ailesin Güzel
  ☀️Hanımları Yorumcuları Sayın
  ☀️Yönetici Nasılsınız Gülay Abla
  ☀️Özgür Abla Özge Abla Aysel
  ☀️Abla Şule Abla Çalıkuşu Abla
  ☀️Nurbanu Abla Sema Abla Nazli
  ☀️Abla Xanım Abla Aytaç Abla
  ☀️🥀🦋Ferize Abla Fikriye Abla
  ☀️Konyalı Emine Abla Dizi Ailesin
  ☀️Adını Yazamadığım Bütün Melekleri
  ☀️Nasılsınız İyi Olmağınıza Sevindim
  ☀️Şule Abla Gelmiş Hoş Gelmiş Güzel
  ☀️Anelizlerle Gelmiş Melekler Sizi
  ☀️Korusun Sitede Birlikiniz Daimi
  ☀️Olsun Mutluluk Yanınızda Olsun

 4. Hayırlı akşamlar… Değerlilerimmmm.. Geceniz mubarek olsun her şey gönlünüzce olsun musmutlu zamanlar.. ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘Sevgimle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte..

 5. Avatar Özgür ŞULE’CİM

  Hayırlı akşamlar ve seni burda görmek çok hoş.. Hoş geldin sefalar getirdin sitenin bülbülü.. Ve döktürmüş sünüz MAŞAALLAH…
  Bir kaç gün siteye girmeyi ihmal ettim….Tatlı hoş sohbetlere. Hep birlikte… Sevgimle kalın.. ❤😘

 6. Çok haklısın Şule ablam ama zaten neleri doğru ki daldan dala atlıyorlar hani bu Reyhan ünivesite kazanmıştı hani bu Kemal’den torununun almak isteyen zengin dede senaryo bütünlüğü yok varsa yoksa kötülük, sinsilik, hainlik ondan sonrada senaryo ekibi diye yazı yazıyorlar vay efendim nasıl yazacaklarını bize mi soracaklarmış bizi kınarlarmış zırvalık anlayacağın… odaya bir kuş koymuşlar gelen giden onla konuşuyo hiç olmasa muhabbet kuşu bari koyaydılar en azından aşkım, cici kuş falan derdi demi ama 🙂

 7. Çok merak ettiğim bir konuda takılı kaldım .cemre nasıl oldu,da o talaz denen adamı nerden buldu ,cavidan zaten annelerin en kötüsü ,bu dizi bile olsa bir anneyi bu kadar içten pazarlıklı çocuklarının mutsuzluğundan zevk alan bir anne var dizide şimdi soruyorum hepinize bu kadar kötü bir anne olurmu bunu kabul etmek bana çok zor geliyor,reyhana en son giderken söylediklerini kimse işitmedi,ve narinde saklı çok büyük bir acı var ya çocuğunu bıraktı veya kendi çocukluğla ilgili ,ama ne yazık,ki biz göremeyiz çünkü herşey saklı kalıyor sadece reyhana yüklenmek sen sus kötüler konuşsun misâli ama gerçekten annelerin ne kadar şevkâtli olduğunu evlâtlarının mutluluğu için herşeyi yapan anneleri unutmuş besbelli ismi lâzım değil,bu yazdığım hakaret değil sadece dizi bile olsa anne şevkâtinin ne kadar değerli olduğunu unutmasınlar.

 8. Gülaycığım daha seyredenin ne kadar haklı olduklarını biliyorlarda sadece kötülerle diziyi izletmenin sanki matah bir şeymiş gibi övünüyorlar buda demektir,ki hayatta iyilikten nasibini almamış kişiler olarak nitelendiririm bende bugüne kadar ben yoktum sitede bundan sonra inşallah banada denk gelirde cevaplarını misliyle alırlar güzelim.

 9. Jülide hanım dün konaktaydı,cemreyle hiç konuşmadı,cemrenin çevirdiği dolaplardan haberi bile yok,hikmet beyin iyileşmesini yine reyhana bağladılar,ya zaten boşanmış bir çifti nasıl bir araya getirirsiniz,hem reyhan konakta olsa ne olacak ,hikmet bey hemen konuşacak,mı ben söyleyeyim ne olacağını reyhan geldi ,misâl yine suskun incirin başına gider,şöyle söyler,incir mecburum ,söyleyemem özgürlüğünü kısıtlayamam yapamam,ne olur allahım bana bu acıya dayanmam için güç ver bunları incire söylüyor haaa,o kuşun çok isterim dile gelmesini sadece incir biliyor gerçekleri bir kuş kadar reyhanın özgürlüğü yok sen emiri özgür bıraksan ne yazar reyhan size pranga vurdu diziyi çekenler,iki seven insanı ayıracağına cemreyle cavidanın yaptıklarını ortaya çıkmasını sağlasaydınız ,ya daha çok heyecan olurdu.narinin o tiz sesinden,de hiç hoşlanmadım.her an kavgaya hazır kemâlde öğle ya neden bir aşk bu kadar içte yaşatılıyor bu dizide neden bunu yapıyorsunuz ,bunların isimleri var ,bu o şu ne demek dün reyhan melike abla telefondaki omuydu,bu ne ya bu haftada böyle geçer o zeynep bile reyhana anlatmıyor cavidanın yaptıklarını isimlere bak besleme çöplük faresi köylü güzeli,maşallah bak bunları serbestçe söyletiyorsunuzda bir isim söyletmek bu kadarmı zor,oyanında narininde artık bu işi çözme zamanı geldi reyhanı susturun hep böyle kalsın sevgiye bu kadar düşmanlık bu dizide var,yazık yani.

  • Avatar Gülay Albasan

   👏👏👏👏👏👏
   Valla Şule ablacım ne güzel anlattın..
   Ama bu senaryo ekibi arkadaşlar birşeyler üretmek yerine, siteye girip, bizi fırçalayıp gidiyorlar..
   Ne söylediklerimize kulak asıyorlar, nede senaryo için kendilerini pek yormuyorlar..

 10. Eee reyhan bu kadar streste kim olsa bayılır sen daha konuşmasan hastaneden bile çıkamassın ,emire bir şey demiyorum artık reyhanın hastanede söylediği söz üzerine paraları savurdu,bu ne gurur madem emiri ölesiye seviyorsun ,da bu ne gurur,para kabul etmez ,açlıktan bayılır ağzını açıp konuşmaz ,bu ne ya,birde şimdi moda oldu içinden konuşma artık baydınız yani ya bir araya getirin yada bir müddet görüşmesinler.

 11. Güzel bir sonbahar sabahından hepinize günaydınlar olsun işe gidenlerin günü huzurla geçsin.arkadaşlığımız çok kıymetli bizi bir arada tutan hepimize değer veren oguz hocama ayrıca teşekkür ediyorum.

 12. Avatar Kızgın izleyici

  Reyhanla emir barışsın Mutlu olsun seneryo gereği ikili birdaha birdaha ayrılmadan olaylar gelişsin kötü olaylar yaşandıkça insanın izleyesi gelmiyor sadece ben değil bütün komşularım böyle düşünüyor ilk sezon çok güzeldi yazlıkta dahi tekrarını izledik birde reyhanın biz böylede seviyoruz fakat kıyafetlerini saçlarını düzeltseniz artık birde Reyhan aciz aciz davranmasa düşmanlara haddini bildirse iyi olur dizi çok ağır iki üç dk Reyhan bakarken ben yoruluyorum Cavidan gibi bir anne olurmu bir anne ailesine çocuklarına bu kadar zarar veremez

 13. Hemen meraklanmayın şimdilik Hamilelik haberi yok, nasıl olsun ki daha doğru düzgün bir araya gelemeyen çiftten bebek mi bekliyordunuz..
  Yok biz beklemiyorduk da her bayılanı hamile zanneden aklı yavan bi arkadaş vardı o bekliyordu bakınız bakalım kendisi buralarda mı??? 🙂

 14. Ya tekrar söylüyorum narin ve oya nasıl bir delil bulabilirler,ki hadi narin konakta yok oya ne yapacak cemrenin tel elinden zorlamı alacak ,mucize olması lâzım,eh bekleyip göreceğiz reyhanda kalsın hastanede zaten. belki o zaman narinle dertleşebilir,de yanıltsınlar bi kerede beni

 15. Aaa Şule abla gelmiş. Hoşgeldin ablacim. Nerelerdeydin nasılsın napiyon

  • Çalıkuşum hoşbulduk ya ben bugün öğrendim daha burda olduğunuzu canım benim .sen nasılsın bakalım okula devammı .

   • Hayırlı geceler ablacim bende iyiyim. Okul bitti ama birkaç dersten kaldım onları vericem inşallah. Ondan sonra diploma alıcam inşallah. Sen neler yapıyorsun

 16. Reyhanın başta evet yemini vardı,şimdi hiç bir manisi yok herşey bu hafta sonuna kadar gün yüzüne çıkmalı artık,birazda başka konuya değineyim reyhanın kıyafetleri saçı başı darmadağın ilk başta daha iyiydi,ya cemreyi giydirin öğle elbiselerle ,nurmanucuğum dediğine tüm yürekten katılıyorum,ne hamilesi ya şakamı bu açlıktan bayıldı,narine anlatmadı,ki narin nasıl öğrenecek onunla birliktemi yatıyorda sayıklayınca duysun bu da çok zayıf ihtimal belki oya cemreyle cavidandan duyabilir ,artık bu diziyi yapanada söylemekten ben bıktım,biraz canlılık olsun izlemekten sinir olmak yerine zevk alalım diyorum.

 17. Ya oğuz hocam unuttum kusura bakma hayırlı olsun yeni işin görünen o,ki yine beraberiz gerçekten çok alışmışım burda olmaktan çok mutlu oldum.

  • Saol Şule abla, senin gelmen çok iyi oldu, ne zamandır vefasızlık ettiğimi düşünmenden korkuyordum, Nurbanu sağolsun insana düşünmediğini de düşündürüyor. Biz iyiyiz abla, cocuk couk okulda işteyiz, yaramaz bişi yok şimdilik. Sen nasılsın ne var ne yok görüşmeyeli.

   • Aaa yoksa kendileri çok masumlarmış hiç bir şey yapmamışlarmış da Nur Banu düşündürmüş müş bak sen sütten çıkma ak kaşığa çok da acınacak hallerdeymiş….

 18. Yazılan tüyolardan yola çıkarsam şayet,ya yeter şu kızı ağlatmaktan bıkmadınızmı bir evde hiçmi kimse duymaz bu manyak cemrenin reyhana söylediklerini neden bu başroldekiler bu kadar salak,ta herkez uyanık,hele o hikmet bey akıllara zarar artık iyileştirin şu adamı,da gelelim şimdi reyhanla emirin boşanmasına reyhanın avukatı nasıl olurda cemrenin bulduğu avukatı reyhan kabul eder ,bu ne densizliktir böyle hep bir suskunluk ,neymiş emiri hapse girmesin diye fedâkârlık yapmış olduğunu gösterdiniz.keşke reyhan görüntüleri cemrede olduğunu söyleseydi de veya emir hapse girseydi daha güzel olurdu,en azından boşanma olmazdı,bu diziyi neden bu kadar kötü hale getirdiler ,oyada ne yapıyor hiç sadece kuşkulu gözlerle bakıp duruyor,ya zeynebe ne demeli cavidan bağırıp çağırıyor kimse duymazmı ya bunlar üç maymunu oynuyorlar resmen ,reyhan narine bile söyleyemem narin sorma deyip duruyor,gerçekten yeter bu diziyi çekeni kendine getirecek kimse yokmu ,emir reyhana süpriz yaptı odaları çok güzel olmuş ,olsa ne yazar içinde reyhan emir olmadıktan sonra,birde reyhan bayılıyor hamilelik,mi işte burda iki kere düşünmek lâzım anlayan anladı zaten bana göre çok saçma bir düşünce,üzüntü ve stresten bayılmıştır reyhan artık canlı bir reyhan izlemek istiyorum ben herşeye ağlayan değil o cavidanada cemreyede haddini bilderen bir reyhan üretin.

 19. Selâm olsun tüm arkadaşlara selâm olsun sevgiyle birbirimize bağlandığımız dostluğumuza çok özledim hepinizi gülâyla konuşmasam birde nurbanu yazmasa hiç öğrenemeyecektim.neyse eee oguz hocam nasılsın bakalım neler yapıyorsun ,vallahi sende dahil hepinize ne kadar çok alışmışım artık bundan böyle şule ablanda burda.

  • Avatar Gülay Albasan

   Aleyküm selam Şule ablacım..
   Hoşgeldin, ve yine bomba gibi düştün,eline sağlık..

   • Ah gülâycım benim can arkadaşım sen olmasan öğrenemeyecektim ki neyse,ki yine beraberiz sen nasılsın iyimisin canım ya gülây nasıl bomba gibi düşmeyecen görmüyormusun o reyhanı o konuşmadan bakması öldürüyor insanı hele o cemreyi boğasım var bu cavidan nasıl bir anne nasıl oğlunun mutluluğunu istemez bir ağzını açıyor besleme eh o cemre onun gelini olsa o cavidanı paralasın çok isterdim ama nerde emiri sevecek yürek ,cemrenin ki sadece bir tutkulu hastalıktan ibaret .

    • Avatar Gülay Albasan

     Teşekkür ederim Şule ablacım bende iyiyim çok şükür..
     Geçen sene çalıştım bir kaç ay..
     Bu yıl evdeyim ama dersler ödevler..
     Hayat bayaa hızlı akıyor..
     Neredeyse hızına yetişemez oldum..

  • Hoş geldin Şule abla, nerde kaldın şimdiye kadar insan bi arar sorar nerde bu cemaati müslimin diye 🙂

   • Ya oğuz hocam ben deli gibi aradım hiç benim burdan kopacağım aklına gelirmi sana rağmen aklından bile geçirme iyiyim vallahi ne olsun okul derdi yok günlük işler birde diziye kızıyom okuduğun gibi ben hiç sana sitem etmeden edebilirmiyim.

    • Sitemlerini bile özledik valla, hoş geldin tekrardan..

     • Ooo bak bu güzel oldu bunuda sevdim.şaka bir yana gerçekten çok sevindim.ehh sen benim doğum günümü unut bu senede bak gör o zaman sitem trip nasıl atılıyormuş.

 20. Birbirlerini severek acı çekiyorlar günah bir an önce dayi iyilessin narin ve kemalide çok yakistiriyorum bizleri uzmeyin herşey ortaya çıksın genç aşıklar mutlu olsunlar

 21. Size gerçekten
  Ziyaaa!!!
  Demek istiyorum 🙂
  Sayın yönetici…

 22. Yok devenin başı hamile mi o safoz anca açlıktan bayılmıştır hamileymiş hiç güleceğim yoktu 😀

 23. Avatar Kızgın izleyici

  Lütfen diziyi hemen toparlayın bu kadar kötü bir seneryo olmaz bir sürü saçmalık dolu kimse izlemez oldu sonu yakındır biz bu duruma üzülüyoruz Reyhan ve Emir karekterini sevdik tekrar onları güzel haberlerle birleştirin akşamları onları izlemek bizleri Mutlu ediyordu artık izlemez olduk Çünki dayanamıyoruz ben ve komşularım hepimiz ayni fikirdeyiz

 24. Avatar Günel 💕Yemin💕

  💕Yemin💕Senarist Umarım Seyriçilerden Korkdu Reyhan Emir Niye Boşandı Dedi Durdu Bakdıki Retink Kan Kayıp Edir Reyhanla Emire Müçde Verdi Kötüler Aleminden İyilerin Alemine Kayıdın Kuçağınızda👨‍👩‍👧Bebek Konağa Kayıdın Aman Allah Çemre Çavidan Ne Yapaçağ Yeni Kötülükler Konağa Yene Geleçek💕Reyhan💕Konağa Kayıtmamalı Kayıtsada Bebeki Çemrenin Çavidanın Kolarında Olaçağ Bebek Şu Durumdanda Etkileneçek Çemre Çavidan Deli Divane Olaçağ Nedir Bunlar Başımıza Geldi Anesine Kötülük Yapdığ İndide Bebeki Umarım Talaz Bebeki Kacıraçağ Kim Bilir Bebeki Ölümüş Deyip Gizlederler Çavidan Torununu Sevemezmi İlk Torunu Çavidan Çemre Bebeke Vari Rehm Edin Allah Korusun Dizide Olsa İnsan Üzülür💕Narin💕Azeri Güzel Umarım Sirlerin Çok Kalbin Açılarla Dolu Elinde Olan📦Sirlerle Dolu Şu Kutu Sirleri🇦🇿Azerbayçandan🇦🇿Hatire İnsanın Kalbi Ne Keder Sir Saklayar Açı Ve Güzel Sirler Acmak İster İnsan Sirleri Kötüler Seni Ezer Acamasanda Çanlar Yanar Tıpki Reyhanın Emirin Çanı Gibi Hayatda İnsanları Anlamak Zor Mutlu Olmak İstersen Çavidan Çemre Gibiler Mutluluk Kapısın Üzüne Bağlar Anaktarı Bulmak Ücün Zaman Lazım Emir Reyhan Mutluluk🗝Tapıb🚪Acaçağ Yemin Mutlu👨‍👩‍👧Tablosu İle Bitsin

 25. Avatar Günel 💕Yemin💕

  İyi Akşamlar🇦🇿Dizi Ailesin🇹🇷Güzel İnsanları Yorumcuları Sayın☀️Oğuz Bey☀️Nasılsınız Zaman Hayatınıza Mutluluk Getirsin💕Reyhan💕Yemin💕Emir💕Kötüler İstirahet Etmeye Başladı İyiler Ağlamağa Başladı Reyhanın Gözleri Ağlamağdan Görmeyeçek Emirin Sözleri Üzüçü Bütün Hatirelerini Apar Hecne Görmek İstemirem Reyhana Desmalın Verdi Bele Emir Bütün Hatireleri Konağdan Cıkara Biler💕Kalbin💕Ne Yapaçağ Koçaman Kalbinde Reyhanın 💕Aşkı Sevgisi💕Var Emir Reyhan Obrazların Oyuncuları İyi Kaşki Onları Kötülerin Sirlerin İcinde Az Saklayardılar Zaten Hayatımızda Kötülere Bağlı Kötüler Hayatımıza Reng Katır Hz.Ademiın (S.A) Hz.Havanın Hayatında Kötüler Kazandı Kötü İblis İlan Olmasa İdi İnsanların Hayatı Hemşeçavan Olardı Rabbim İblis İlana Kızdığdan Sonra İlanlar Sürünmeye Başladı Hayat Cok Kerib Kötüler Olmasın Deyirik Ama Mümkünmü Yemin Dizi Senaristi Biz Seyriçileri Kötülerle Baş Başa Koyur Bize Dizimize Kiymet Verin Deyir Sonrada Şözlerimizi Yorumlarımızı Sorumlu Tutur Senarist Yemin Dizisi Başlayanda Reyhan Hep Ağlayır Son Bölümde Gülmek İstedi Onada Dayanamadınız Hemen Kötülerin Kötülükün Süretli Vermeye Başladınız Lütfen Bir Az Kötüleri Kenara Cekin İyiler Yarasın Sarasın Sonra Yene Başlayın Reyhan Emir Ne Zaman Mutlu Olaçak Reyhan Emir Mehkemede Hemen Boşandı Şu Üzüçü Mehkeme Kanunlarınada Sıkıntılar Yaranmağa Başladı Avakat Kötülerin Parası Puluyla Yuva Yıkır Şu Edaletsizlikdi Avakat Olan İnsan Yuvanın Dağılmasın Karşısın Almalı Boşanan Çifti Birleşdimek Ücün Öz Hukukundan İstifade Etmeli Çemre Çavidan Hukuk Sahesinde Kötü Duruma Saldı Artık Ne Kaldı Çavidan Çemre Obrazlarına Bakdığda Reyhanın Geyimleri Üzgün Görünür Çavidan Reyhandan Güzel Geyinir Reyhanın Geyimleri Avropa Sayağı Olsa İdi İyi Görünmezdi Endiselerine Reng Katsınlar 💕Yemin💕Sirin Kötüler Acdı Bütün Sirler💕Yeminin💕Kölgesinde Olsa Daha Güzel Olar Reyhan Çemrenin Kötülükün 💕Narine💕Söylese Ve Yemin Etdise Daha İyi Olardı Emirle Boşanma Sirimiz Bu Dese İyi Olar Oya İse Kötülerin Beşine Düşse İyi Olar Hikmet Bey İyileşeçek Nİgar Hikmet Beye Yardım Edeçek Hikmetin İlk Sağalmasın Nigar Bileçek Nigar Hikmet Beye Kömek Eden Bir İnsan Hikmet Bey Sevgi Dolu Baba Hikmetin Başına Vurulan Zerbeni Nigar Da Zeynabda Göre Biler Nigar Obrazın İyi Ve Kötü Üzü Var Bunu Anlamağ Zor Oya Obraz İyi Oya Zeferle Evlense Daha Güzel Olar Oya Obrazı Kücük Gibi Görünür Oya Sirleri Öyrense Kötü İşlerde Ola Biler Kim Bilir Çavidan Çemre Onuda Felç Ede Biler Konda İyiler Artığ Felç Olmak Zorunda Kötüler Başlarına Taç Koyaçak Çavidan Çemre Kötülüklerin Çavabın Hikmet Beyden Narinden Almalı Yemin Sözü İşe Başlamalı Bütün Sirler Yeminle Bitmeli💕Yemin💕Gözü Yaşlı Reyhanın Emirin Aşkı Sevgisi İyi Bitmeli 💕Yemin💕Sonunda Gercek Yuva Olmalı👨‍❤️‍👨👨‍👩‍👧

 26. Reyhan bu kadarda iyi niyet olmaz. Yerinde olan durumu kocasına anlatır ve yalandan bir boşanma ile cemre ve cavidanın gerçek yüzünü ortaya çlkarabilirdi. Hem emirde bu yolla önceki sıkıntıların ve emirle aranızdaki sorunun iç yüzünü anlamış olurdu.. Benim aklımda ki senaryo çok güzeldi ama yazık ettin hem kendini hem emire yanarım yanarımda kaybolan zamanınıza yanarım…

 27. Hep kötülerin kazanması can sıkıyor gerçekler ortaya çıkmıyo hep karanlık kalıyor buda can sikiyor

 28. Kötüler her zaman kaybeder cemre kaybedecek reyhanin iyi niyetliligi ve temiz yüreği geri inşallah emiri kazanacak bekliyoruz

 29. Avatar Manisadan serpil

  Türk kadını asildir savaşcıdı inatcıdır sevgi doludur sevdiği için bırak gitmeyi dağlari taşlari deler mücadele eder ölürde öldürürde bu karakterler asla bize uymadı mıy mıy mıy reyhan karaktetinin önceden bi yemini vardı sustu şimdi neyi var susuyo araştirabilir hatta emire sorabilirdi eşler arasında sır olmamalı bende izlemek istemiyorum her akşam başım ağrıyo sinirden entrika izlemekten bence senarist ne yapcaksa yapsın toparlasin yoksa dizi kan kaynediyo

 30. Avatar Ben manisadan serpil

  Ne olursa olsun insan sevdiği için mücadele etmeli savaşmalı kaçıp gitmemeli arkasına dönup ne için kim için meydanı bıraktığına bakmalı biz Türk kadınları savaşcı ruhluyuz öyle kolay kolay meydanıda sevdiğimizide kimseye bırakmayız senaristin sayesinde reyhan hep ezik suskun karakterini oynuyo bence bu bizim kadınımıza yakışmıyo senarist biraz kendine gelse toparlasa iyi olur çünkü bende dahil izlemek istemiyorum hergün sinirden baş ağrısı vekiyorum dizide resmen can çekişiyo

 31. Cox maraqsiz oldu bu dizi.Reyhan ve Emir yeniden birlessin senarist niye bele maraqsiz etdi bu diziyi sadece fragmanlari izleyirik.

 32. Hangi zamanda yaşıyoruz karı koca arasında sırmı olurmuş kırdıysam kırdı öldurdüyse öldürdü bunu açık bir şekilde sorması yada söylemesi lazımdı bunun için kişi yuvasını yıkarımı heleki seviyorsa reyhan yada emir cemrenin hissiyatını anlamıyacak kadar düşüncesiz mi bukız akrabalarımı ki bu evde bukadar serbest hareket edebiliyor dizinin gidişatını bozdular

 33. Avatar Ben bandırmadan Ümmühan Şener

  Ya sizi çoook seviyorum emir reyhan bu ayrılıklarınıza dayanamıyorum artık ya çok yakışıyorsunuz birbirinize cavidanın cemrenin yaptıklarını gör artık emir tam bir şeytan ya ikisi sizleri seviyorum izlediğim bölümleritekrar tekrar bıkmadan izliyorum çok güzel dizi başarılarınızın devamını diliyorum

 34. Cavidan gibi bir anne varmı hayatta bilmiyorum ama cavidan annelik duygusunu bile bilmiyor. Cemre o ayrı bir hikaye. Türk geleneklerinde yok böyle birşey. Gençlere kötü örnek oluyor. Kendi evi yok mu bu kızın sanırım birde annesi vardı tabiii buna da anne denirse. Böyle devam edin siz yakın da diziyi izleyen hic kimseyi bulamayacaksiniz.

 35. Bende biraktim evlilik cocuk oyuncagimi ayril birler bastaki tamam dayisi yapti ama sonrasi nedirbosan tektar birler aile bumudur bunu yazan seneryocu boylemi yasamis yanlis aile temeli bozuk

 36. Ben bıraktım diziyi bu dizininde içine yaptılar tıpkı elif beni affet gibi bunlarida beğeni ile izliyorduk ams sacmalamaya başladılar bıraktık izlemeyi hikmet cavidan tarafından felce uğradığından beri izlemiyorum herşey kötüye gidiyor hiç olumlu birşey yok

 37. Avatar Günel 💞💞Yemin💞💞

  Hayırlı Akşamlar🇹🇷Dizi Ailesin🇦🇿Güzel İnsanları Yorumcuları Nasılsınız Yeni Hefteniz Hayırlı Uğurlu Olsun Güzel Anılar Hayatınızda Olsun Melekler Sizi Korusun Mutluluk Yanı Başınızda Olsun 💞Yemin💞Reyhan Ve Emir💞Aşkları Ateş Olaçağ Yanıp Yakılaçağlar Senarist Yemin Dizisin Hekayesin Yazdığda Kötülükü Birinçi Aşkı Açı Ölümü Çoçuk Oyunçağına Benzetip Yemin Dizisi İlk Bölümü Gözümün Önünde Konağda Ane Çavidan Sanki Ölüm Meledyası Calınırdı Hikmet Yemine Sarılmışdı Şu Sir Acılmasın Oğlum Emir Düz Yola Kayıtsın Çemre Yad Yuvadan Doğma Yuvaya Daşındı Emirin Yuvası Onun Oldu Yemin Gizlı Sir Gibi Otağlarda Dolaşdı Kötülük En Sonunda💞Yeminin💞Düşmeni Oldu Sirler Acıldı Yemin Sözü Daha Dayanmadı Üzükler Barmakda Dayanmadı Ayrılık Üc Ay Dayandı Emir Reyhana Sevirem Sözün Mutlu Gününde Deyemedi Sevinerek Reyhanı Mum İşinda Yemeke Cıkaramadı Gülleri Ayağlarının Altına Seremedi💞Aşkım💞Mutlu Deyemedi Çemre Konağın Ağası Oldu Bütün Kapıların Arkasına Bakdıkda Çemre Göründü Çavidan Sunanı Emiri Sevemedi Kızı Engeli Ondan Faydalandı Oğlu Emirin Yuvasın Dağıdıp Özüne Yer Yapdı Koçası Hikmeti Hec Sevemedi Çavidan Nasıl Çoçuk Doğurdu Yoksa Çoçuk Doğurum Onlar Benim Kulum Olsun Dedi Kötülüküme Alet Olsun Dedi Hikmet Güzel Obraz Baba Gibi Baba Hayatımızın Babası Çavidan Hayatımızın Anesi Olamaz Çemre Kötü Senarist Şu Kötünü Niye Bele Yaradıp Bilemirem Azeri Türk Adet Enelerinde Görünmemiş Yeni Keşf Adetin Senarist Yaradıp Yeni Evlenen Ciftlerin Konağında Çemre Yad Kadın Kalır Ne Üzle Ne Sifetle İndiki Zamanede Amça Teyze Çoçukları Konağ Gedip Başka Evde Kalmaz Senarist Çemreni Yuvaya Ne Üzle Kalmasın Yapıb Kötülük Bütün Dizilerde Var Şunu İnkar Etmek Olmaz Ama Çemre Öz Yuvasında Kalmalı Sonra Kötülüküne Davam Etmeli Çemre Obrazın Kötülüküde Zor Para Pul Katil Şantaç Her Şey Çemre Obrazında Var Cok Zor Çemre Hara Bakırsa Ora Od Tutup Yanır Reyhan Emir Bakışlardakı Aşk Sevgi Bakışlarda Dondu Kaldı Reyhan Emir Obrazları Aktif Deyil Sanki Hereketlerinde Korku Var💞Narin Kemal💞Aşkı Teze Gül Gibi Acır Şu Aşk Yeni Leyla Aşkı Konağda Bitmeyip Kemal Leylaya Bakdığı Gibi Narine Bakaçağ Aşk Sevgi Zaten Onların Kalbinde Onlar Bunu Anlamılar Senarist Onlara Aşkı Anlat Emiri Reyhanı Aşkdan Merhum Etdin Aşkların Sevgilerin Hebs Etdin Emir Reyhan Aşkları Nece İl Nece Gün Hebs Olaçağ Onlar Umarım Aşkların Sirlerin İcinde Koymazlar Sirler Acılar Kalbler Seviner Seyriçiler Mutlu Olar💞Yemin💞Yeminlıkden Cıkar Adı Güzel Aşk Sevgi Masalı Olar💞Yemin💞

 38. Yemini bende izliyorum ama cok sinirleniyorum ağır çekimi kaldırsınlar oney yaa ikisaatte sağa dön saatte sola dön buna bir çözüm getirirlerse cokizlenir arkadaşlarım bana kızıyor senbizi budiziye zorladin diye yavaş ilerlediğinden sikayetciler

 39. Kötü olanları kazadırirsanız reyhanın neden bosandıgı anlaşılmazsa bidaha izlemiycem bu diziyi reyhan ve emir aşkı için izliyoruz

 40. Şu cemreyi diziden çıkarın konakta hiç durmasın anne karakterini beğenmiyorum annelik sıfatını lekeliyor cemre ve emirin annesi rolundaki çıksın diziden

 41. Gerçekten kabak tadi veridiniz. Bu kadar da olmaz yani

  • böyle anne olmaz cemreyi kullanıp oğlunun hayatını mahvetti ne kadar
   kötü olursa olsun onlar birbirlerini seviyorlar yeterki insan olsun kalbi temiz olsun

 42. Benimde severek izledigim dizi ama bu kadar gùzel bir aska nasil kiydiniz inanin daha izlemek istemiyorum cavidanla cemre hep kotuler kazaniyor keske reyhan narine anlatsaydi yonetmen bir an once duzeltin yoksa reytingler dùsecek dizi finale gidecek yazik olacak

 43. Adini sen koy da ayni oldu hep kötülükler kötüler ön plana alindi sonu ne oldu fiyasko.Şimdi sira bunda yapımcılar ve senarist güzellikler düşünemiyorlar konular kopuk kopuk.Cavidan ve Cemrenin yaptıkları hep yanlarina kaliyor.Kaçırılmalar,adam yaralamalar herşey var ama polis yok sorgulama yok.Ya Allah aşkına sizler nerede yaşıyorsunuz.Izleyiciyi görmezden gelirseniz onlarda sizi görmezden gelir.Apar topar final yapan çok dizi gördük.Böyle giderseniz yakında sizide aralarinda görürüz.
  Zaten izlenecek yanınız kalmadı.

 44. Onlari ayirmakla iyimi yaptiniz boylesine guzel bir aska kiydiniz yazik sindi otursunlar kendileri izlesin dizihi maffettiler okadarda soylemistik ayirmayin bu guzel asiklari diye senarist ve yapimctlR istifa etsinler artik cunku bundansonra kimse izlemez bu diziyiotursunlar kendileri baksin final yapsinlardaonlarda kurtulsun bizlerde cunku bu hayatta hep kotuleri kazandiriyorlar bravo genc kizlarimizi bir yuva nasil dagitildigini ogretttiler yazik cok guzel ornek verdiler

  • Lütfen yapmayın diziyi bu şekilde bitirmesinler.
   İlerde emir Reyhan nın fedakarlığını görsün

   Ve kendi suçsuzluğunu ıspatlasın.
   Anne sinin cemre nın ne mal olduğunu ortaya çıkarıp reyhanı geri alsın sonra final yapsın.
   Lütfen.

 45. Yemin ne kotu bitti bosanmalari bu ne bicim seneryo dizide guzel ama cemre ile cavidan karekteri hic hos degil hep kotuluk varmi boyle daha segretmiyorum icimiz karardi ilk basta cok guzeldi ama iyce kotu karekterlere cevirdiler ken dileri izlesinler ondan sonra final olur bu kadar kotu karekter ol.az filmin adini dsgistirdim yasasin kotulukn

 46. Severek seyrettiğimiz diziyi böyle bir senaryo yakışmadı. iki kötü insanın elinde dizi yürüyor artık seyretmek zevk vermiyor. Diyecek ve yazicak birsey yok resmen iki deli ile filim yapmışlar bizde emir ile reyhanin mutlu olucak lar gerçekler ortaya cikicak diye diziyi büyük heycanla bekliyorduk. Böyle devam eden bir diziyi seyretmek zevk vermiyor

 47. Evet bende dizide reyhanin bu kadar suskun olması, cavidanin ve cemrenin bu kadar pervasizca kötülüğe devam edebilmesine artık tahammul edemedim ve iki hafta önce diziyi izlemeyi bıraktım eminim benim gibi bircok izleyicide tek tek bırakacak. Yeter yani kötülüğün ve salakluginda bi sınırı olmali yada ölçüsü izlenilebilir ölçüde olmalı

 48. Avatar Günel 💔Yemin💔

  💔Yemin💔Emir Reyhandan Vaz Kecdi Gercekleri Bilmeden Emir Reyhanın Sözlerin Unutmamalı Seni Unutmak İstedim Olmadı Tam💔Kalbimde💔İdin Emir Reyhan Hayaları İle Baş Başa Kaldı Şarkı Güzel Şu İcinde💔Reyhan Emir💔Aşkı Var Ama Şu💔Aşk💔İkiye Bölündü Yarısı Emirde Yarısı Reyhanda Kaldı Kalblerin Cırpıntısın His Edemezler Şu Cırpıntını Çemre Çavidan Dayandıdı Çemre Çavidan Oyunu Kayıp Etdiler Aşk Sevgi Para Pula Alınaçağ Bir Şey Deyil Çemre Emirin Aşkın Kazanmak Ücün Çok Pul Harçladı Ama Olmadı Emir Aşkı Ücün Yaralı Oya Konağın Eli Ayağı Olaçak Oyada Narinde Reyhana Kömek Edeçek Şu Kömekde Emirin Yarasın Sağaltmaz Emir Gercekleri Bildikde Çemreye Oyun Oynamalı Onunla Evlenmek İstediyini Bildimeli Reyhanın Karşısına Kecmeli Evlenirem Demeli Çemre Çavidan Sevinmeli Emir Son Anında Onlara Böyük Sürpürüz Yapmalı Çemrenin Gözünün İcine Bakarak Seni Sevmedim Sen Menim Hayatımı Aşkımı Yaraladın Bende Senin Hayatını Çemrenin Kolundan Tutup Hebse Salmalı Çemre Ağlın Kayıp Etmeli Kötülerde Yere Enmeli Çavidana Ağır Zerbe Vurmalı Babasına Yaptığların Ona Ödetmeli Evden Atmalı Reyhanı Aff Etmemeli Reyhan Çemreye İnanması Doğru Olmadı Çemre Onlara Oyun Oynadığın Anlamalı İdi Birinçi Oyun Deyilki Reyhan Adamların Onu Neden Tutmasın Vidyonu Neden Eve Yolayılar Hamsın Tuzak Olduğun Anlamalı İdi Çemrenin Oyunu Olduğun Unutdu Senarist Dizide Olan Bütün Soruları Çavabsız Koydu Emir Reyhan Yanması Zeynabın Kacırılması Bütün Sirler Bağlı Kaldı Dizide Kötülerin Biri Hebs Olmur Reyhan Emir Boşanma Salonunda Aşkların Hebs Etdiler Emir Reyhan Obrazları Senaryo Sözlerin Okuyanda Sıkılmadılarmı Yeminle Evlendik Aşkla Sevgiye Yuvamızı Bezedik Tuzaklar Aşkımızı Yok Etdi Tuzaklar Bitmez Kötüler Hebs Olmaz Hikmet Beyin Kafasından Vurulan Zerbe Cok Kerib Dokturlar Şu İnsanın Kafasın Zerbesin Görmedi Beyin Kanaması Var Dedi Senaristin Sözü Yok Bütün Tuzaklar Kapalı Umaram Senariste Çemreden Çavidandan Korkur Tuzaklar Bitmez Senaryolar Sirleri Acmaz İyi Senaryo Yazın Seyriçiler Sevinsin Reyhanı Reyhan Gibi Yetişdirin Okula Başlasın İşe Başlasın Bütün Sorumların Karşısıda Bir Kadın Gibi Ayağda Kalsın Emir Aff Etmesede O Yarasın Tek Sarısın Zaman Su Gibi Aksın Aşk Sevgi Onların Kalbinde Yeniden🥀Gibi Acsın Aşk Sevgi Bütün Kapıları Acan Anaktar👨‍❤️‍👨

 49. Avatar Günel 🇹🇷💌🇦🇿

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel İnsanları Yorumcuları Sayın Yönetici Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Yeni Hefteye Uğurlu Adımlayın İşlerinizde Yorulmayın Güzel Anılar Hayatınızı Bezezin Melekler Sizi Korusun

Etiketler