Yemin Dizisi 101.-102. Bölüm Özeti 21-22 Ekim Fragmanı Tüyoları

Yemin dizisinde yeni bir haftaya giriyoruz. Yemin Dizisi 101. bölümü ile 21 Ekim pazartesi günü ekrana gelirken 102. Bölüm Özeti ise 22 Ekim salı günü yeni özeti ve Fragmanı Tüyoları ile Kanal 7 ekranlarında yerini alacak. Bizde bu sayfada sizler için Yemin Dizisi 101.-102. Bölüm Özeti 21-22 Ekim Fragmanı Tüyoları konumuzda detaylı şekilde sizlere sunmak istiyoruz. Bir sonraki konumuz ise Yemin 103.-104. 105. Bölüm Özeti Fragmanı 23-25 Ekim 

Yemin 101.-102. Bölüm Özeti tüyoları 21-22 EkimYemin Dizisi 101.-102. Bölüm Özeti Fragmanı 21-22 Ekim

Yeni haftayı anlamak için gelen hafta neler oldu neler bitti kısaca hatırlamamız lazım. Yemin dizisi 100. bölümü aştı. Görünen o ki biraz senaryoda iyileştirmeler yapılsa, biraz insanlar mutlu edilse, izleyenlerin yüzü gülse daha nice 100 bölümler gelecek ve seyirciler diziyi izlemeye devam edecek. Ancak sürekli ümitsizlik ve can sıkıcı sahneler Yemin dizisinin biraz reytinglerini düşürüyor. Umarız beklediğimiz güzel günler gelecek. Yeni haftayla ilgili ilk müjdeli haberi tüyoyu biz verelim.. Yemin dizisinde 101. bölüm ilk tüyosu: Reyhan ve Emir Talaz’ın adamlarından kurtulacak ve Emir daha önce hiç görmediğiniz kadar aşık olduğu Reyhana güzel günler yaşatmak için elinden geleni yapacak.

Yemin dizisi 21-22 Ekim özetiYemin dizisi 101. bölüme kadar neler yaşandı? Reyhanı kurtarmak için Talaz’ın karşısına cesurca çıkan Emir kimseden korkmadan gözünü karartmış ve Reyhan’ı kurtarmak için elinden geleni yapmıştır. Tüm yaşananlar Cavidan’ın ne kadar ölümcül olabileceğini gösterirken hırslarına yenik düşen ve en yakınlarını bile acımasızca ateşin önüne atabilecek bu kadına artık senaristlerin bir el atması lazım. Yoksa Cavidan’ın kötülüklerini izlemekten bıkan serci diziyi terk edecek tamamen..

Yemin Dizisi 101. Bölüm Özeti 21 Ekim pazartesi

Emir ve Reyhan Cephesinde Aşk Tazeleniyor: Bu arada yaşadıkları sonrası aşık olduğunu bir kez daha anlayan Emir uzun bir aradan sonra kendine geldi diyebiliriz. Bir yandan babası ile ilgili gelişmeler, diğer yandan annesinin ihanetiyle başa bela bir yaratığa dönüşen Talaz dizide çekilmez unsurlar olurken diziyi güzelleştiren ve bir nebze olsun bakılır hale getiren Emir’in Reyhan’a yeniden aşık olması diyebiliriz. Emir ve Reyhan arasında yeni hafta tüyolarında yeniden başlayan muhabbetin daim olmasını bekliyoruz, romantik dakikalar yaşayan ikili yeni haftada daha güzel görüntülerle ekrana gelecekler.

Yemin Dizisi 101.-102. Bölüm fragmanı Özeti 21-22 EkimCavidan ise büyük bir ikilemin içinde kalmıştır. Bir taraftan Reyhan’dan kurtulmak istemenin ihtirası diğer yandan da oğlu Emir’i de kaybetme korkusu ile karşı karşıya kalan Cavidan ve Cemre artık yolun sonuna ve bir planın aha başarısızlıkla sonuna gelmiştir. yapacağını şaşırır. Kendi elleriyle dev haline getirdiği Talaz ise artık kontrolden çıkmış ve Cavidan’ı bile dinlemez hale gelmiştir. Peki yeni haftada neler olacak, Yemin Dizisi 101.-102. Bölüm Özeti 21-22 Ekim Fragmanı Tüyoları neler olacak konusunda sizlere yazmaya devam edeceğiz. İşte önceki bölümün kısa videosu özeti:

 Yemin Dizisi 101.Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 21 Ekim Pazartesi

Yeni hafta öncesinde Yemin dizisinde Emir Reyhan’sız yapamayacağını anladı..
Ona gerçekten aşık olduğunu hisseden Emir Reyhan’sız bir dünya düşünemez oldu.
Yemin dizisi 101. bölümde Emir ile Reyhanı esir alan Talaz Emir’in mücadelesi ile kurtulacaklar.
Emir sadece oradan kendisini değil aşık olduğu kadını da kurtararak onun gözünde bir kez daha kahraman olur.
Cavidan ve Cemre tamamen kurtulmak istedikleri Reyhan’dan kurtulmak bir tarafa daha da değerli bir şekilde konakta bulmaya başlayınca şok olacaklar.
Tetikçi ve Talaz’ı ayarlayan ve hem Reyhana hemde Emire musallat eden Cavidan ve Cemre bu kötülüklerinin ortaya birer birer çıkacağı günden kaçamayacaklar, peki bunları kim ortaya çıkaracak dersiniz?

Yemin Dizisi 101.Bölüm Özeti ve Fragmanı 21 Ekim Pazartesi günü Kanal 7 de ekrana gelecek. Yeni bölümün tanıtım fragmanı çıkar çıkmaz buraya ekleyerek konumuzu güncelleyeceğiz.

 Yemin Dizisi 102.Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 22 Ekim Salı

Yemin dizisi yeni bölümü 102. bölüm 22 Ekim Salı günü kaldığı yerden devam ediyor.
Yeni bölümde Emir ve Reyhan mutluluklarını devam ettirirken Emirin söylediği şarkı Reyhanı bir kez daha mest etmiştir.
Cavidan ise Talazın ihanetinin hesabını sormak ister. Amaç Reyhan iken neden Emir de bunun içine dahil oldu diye hesap soran Cavidana Talazın cevabı aynı sertlikle olur. Talaz elinde bulunan CD ile Cemre ve Cavidanı tehdit ederken Emirin parmak izlerinin bulunduğu cinayet silahının da elinde olduğunu belirterek yüksek miktarda şantaj parası istemiştir. Peki Cavidan Talazın istediği parayı verecek mi? Emir Talazın burnunu kırdığı kafa atma olayındaki hesabı da Cavidanın üstüne yıkmıştır.. Üstelik ayda bir para isteyen Talaz Cavidanı da kızdırmış ve Cemreye böyle bir adamı bulduğu için kızmaya başlamıştır. Oğlunun hapislerde çürümesine kıymayan Cavidan ise Talazı parayla zaptedeceğini söylese de Talaz elindeki bu kozu uzun süre kullanacak gibidir.  Yemin dizisi yeni bölümü 102. bölüm 22 Ekim Salı fragmanı: YEMİN DİZİSİ 103.-105. BÖLÜM ÖZETLERİ

Yemin Dizisi 102.Bölüm Özeti Fragmanı ve Tüyoları 22 Ekim Salı günü buraya eklenecek ve yeni bölümle ilgili tüm detayları sizlere buradan sunacağız. Sizlerin de dizimiz hakkındaki yorum ve görüşlerini merak ediyoruz..

Yemin Dizisi 102. Bölüm Özeti 22 Ekim salıSizlerde Yemin Dizisi 101. bölüm özeti fragmanı 21 Ekim pazartesi günü ve Yemin 102. Bölüm Özeti Fragmanı ile 22 Ekim salı günü yayınlanacak bölümler hakkındaki görüşlerinizi aşağıya yazın lütfen..

İzleyici Yorumu 1: Bu dizinin senaristine sesleniyorum. Kötü rolde oynayanlara bu kadar fırsat vermeyin, iyi niyetli insanları hep mağlup durumda bırakmak insanları artık çileden çıkartmak üzere. Kötülerin bu kadar başarılı olması şahsım olarak ekranın karşısında çıldırıp isyan ediyorum. Lütfen biraz vicdanlı olun kötülerin hep başarılı olmasını biraz arka plana atın. Artık insanlar sinir hastası oldu. Lütfen bu senaryo insanları kötülüğe sevk ediyor. Aile yapısını bozuyor. Nasıl olsa hep sahtekarlar. Hilebazlar kazanıyor. Yeni nesili mahvediyorsunuz. Kötülük peşinde koşmaya yönlendiriyorsunuz. Haberiniz olsun. Ben 60 yaş üzerinde bir insan olarak hep kötülerin kazanmasından etkilenip hep kötüler kazanıyor diyorsam eğer artık gençlerin psikolojisini düşünün. Lütfen sayın senarist biraz gerçeği yansıtalım..

İzleyici Yorumu 2: Yahu ne olurdu sanki söyle Cavidan ana gibi ana olsa gerçekten pişman olup ailesine kendini affettirse Reyhan’ı bağrına bassa Suna’ya gerekli sevgiyi verse babanne olacağını öğrense meselâ torununa birşeyler örse Emir gecenin bir yarısı yana yakıla Reyha’nın aş erdiği meyveyi arasa başına komik şeyler gelse suna yavaş yavaş iyileşse tamam dizinin ilerlemesi için bir takım aksilikler olabilir ama bütün aile kenetlenip bunların altından kalksa nasıl olurdu acaba???eski diziler, filmler nasıl aile olunur onu anlatıyordu şimdiki diziler ise ailenin altı nasıl oyulur nasıl aile kurumu yok olur onun peşinde acaba ben mi fazla iyimser düşünüyorum biri bana açıklasın!

Geçen Haftanın videolu özetini izlediniz mi?

Yorum yaz

54 Yorum

 1. Dunyanın en güzel dizisi rüyama giriyo😂😂👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎🇹🇷

 2. Senariste sesleniyorum.ADINI SEN KOY dizisine benzettiniz.İnsanları aşağılamak güzel birşeymi PIS BESLEME veya KÖYLÜ nün açılımını yapar mısınız.Bence Köylü milletin efendisi diğeri alın teri ile evine ekmek götürendir.Ya sizce?

 3. Hayırlı geceler.. Allah’a emanet olun sevdiklerinizle… Tatlı uykular, rüyalar.. Gülay’cım, gönül dostlarım….. ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘

 4. Avatar Çalıkuşu

  Hayırlı akşamlar herkese. ☺️

 5. Bence şansınızı fazla zorlamayın sataşıyorsunuz!! ilk hamle de sizden üstelik…. sonra da mat olunca mızmızlanıyorsunuz!! Neyse ailenizle size keyifli pazarlar 🙂

 6. Hayırlı akşamlar cümleten.Yorumlardan anladığım kadarıyla dizi kan ağlıyor.Kötülerin ettikleri yanlarına kâr kalıyor.Bu senaristin olmazsa olmazı galiba.Adını sen koyda da kötülerin hiçbiri cezasını çekmedi,üstleri örtüldü.Eskiden Ferhunde hanım ve kızları vardı,günlük trt dizisiydi.Entrikanın olmadığı,kaçırmaların ihanetlerin olmadığı ama merakla beklediğim bir diziydi.En fazla eşten birşey gizlenir,hanımlar renkten renge girer ama günün sonunda veya ertesi gün bu açığa çıkardı.Demem o ki sürükleyici bir konu için ille de entrika gerekmiyor.Günlük dizi için oldukça fazla.Çocuklarımızla,ailece akşam çayımızı yudumlarken,içimiz daralmadan seyredebilsek ne olur sanki.Çok şey mi istiyoruz?

  • Sema hanım hoş geldiniz, nasılsınız?

   • Hoş buldum Oğuz bey,ben iyiyim çok şükür.Bir staj raporum var,onunla boğuşuyorum günlerdir.Yarın teslim etmem gerek.Bu yaştan sonra bayağı zormuş öğrenci olmak.Siz nasılsınız?Vakit bulup giremiyorum siteye.Ama maşallah canlanmış yine.İşlerinizde kolaylıklar dilerim.Allaha emanet olun

    • Teşekkür ederim bizde iyiyiz bildiğiniz gibi devam ediyoruz işte, size kolaylıklar diliyorum.

 7. 01.49”Ta yorum yazan sevgili Anonim malesef sicacik aile dizilerine biz de hasret kaldik. En son “Baba Candir” bunu yapabilmisti. TRT’ye sonsuz teşekkürler. Ah ah!!! Ne varsa eskilerde vardir “lafi ne kadar da doğru. O sımsıcak aile dizileri. 90li yillar. Herkesin evinde TV yoktu o vakitler. Sirayla Tvsi olanlarda Ma aile ma komşu dizi izlenmeye gidilirdi ama insanin tüm yorgunlugunu alan muhtesem sicak aile dizileri. Bizimkiler dizisi “Koş sevim katil geldi 😄 Cemil bey..Vatandasa cart curt yok kapici Cafer..
  Bizim Mahalle Minik kuşum sen misin ” rahmetli Osman Yagmurdereli. Hüsnü kuruntu ailesi Nuri kantarlar. Çılgın Bedişim Yok Başka İşim. Bedişin hayal dunyasinda az mi kaybolduk😊 Okula giderken gökyuzune bakardik yağmur yagacak mi diye. Niye? Çünkü Ruhsar Mazharin yanina gidebilmek icin yagmurun yagmasini beklerdi😊 Ruhuna Saglik Ruhsarrcigim ölmemiş, elalem utansin o beni terk etmemis. Bu repligi hatirlayanlar el kaldirsin😉Çaya biskuvimizi banip Süper Babada herseye ragmen her gece ayni sofraya oturan o güzel mutlu aile tablosunu izlerdik . Ekmek Teknesindeki Heredot Cevdet babamizin o muazzam ibret verici hikayelerini dinlerdik merakla. Ondan sonra dizi hayati da aile hayati da öldü 😔 Artik sevdigi kadini zorla elinde tutmaya calisan psikopat erkekleri ,ablasinin kocasini ayartan ruh hastasi kadinlari, ana babasini katleden şizofrenleri izler olduk aile dizisi diye. Ha bir de yeni bir senaryo modasi çıktı hakkını yemeyeyim . Kendini terk eden eski sevgiliyi 20 yıl bekleme😉 Kuzey Yildizi ve benim adım melek.. giden sevgili eşinden 3 çocuk yapar ve kazığı yiyince eski sevgilinin kürtçü dukkanina doner. O da zaten evliyagillerden ya Kilise Rahibesi gibi Çilekeş bir sekilde eski sevgiliyi beklemektedir.
  Amerikan dizileri bile bizim yanimizda mutassip kalir oldu. Batı denilen şey denizden giremedi bize ama çanak antenden bir güzel girdi. Eskileri çok ama çok ozluyorum. Bin kere gelsem şu dunyaya yine 90li yillarda olmak ve o döneme çakilmak isterdim.
  Lale devri cocuklariyiz biz zananimiz gecmis.. Aşk şarabindan kimbilir en son hangi şansli içmiş..
  Yani kardeş Cavidanin torununa patik õrmesini filan beklemeyin. O örse örse ailesini n başına çorap örer en lastiklisinden..

  • 00.32 de bana cevap veren saadet hanım teşekürler çok haklısınız eskiyi eski dizileri özlememek mümkün değil şimdiki diziler konusunda da çook haklısnız ve asıl haklı olduğunuz konusu ise Cavidan hakkaten de o anca örse örse ailenin başına çorap örer… 🙂

 8. Avatar 🥀🦋🥀

  Bana ismimi soran SAYIN OĞUZ BEY !!
  Sanırım yoneticisiniz 😊
  Şey Ben böyle arada dizii platformlarina yapım ve sanatla ilgili dusuncelerimi yaziyorum✍✍ biraz da uzun olabiliyor. İsmimi yazmiyorum dikkat çekmemek adına ama isim yazmak mecburiyse rumuz yazabilirim. Umarım sizleri rahatsiz etmiyorumdur. 😟😟 bu çicekli kelebekli emojiyi de pek seviyorum arkadasimdan mütevellit kulakları çınlasın pek sever😄
  Sayggilar sevgiler sizlere efenim ❤tüm yorumculara

  • Giz etma de aduği bizi merakta goma goma 🙂 çiçek böcek olduğu için gız dedum hee 🙂 şaka tabii ki de….

  • Tamam anlaşıldı, her zaman bekleriz, yorum yapmak için yeni bölümü beklemenize gerek yok, 61 yazan arkadaşın eli boş ve size verecek bir cevabı muhakkak olur 🙂

 9. Avatar 🥀🦋🥀

  Erkan Meric en son eglence mekanı açmıştı sanırım. Bir de oyunculuk egitimi icin ABD’ye gitmeyi dusunuyordu. Şu tüm ünlülerin oyunculuk dersi aldığı meshur Hollywood hocalarindan. Hazal -Erkan çiftinde Hazal büyük ataklara gecti. Erkan da sönük kaldigi icin kendini geri cekti. Kadın erkek iliskilerinde ayrilik sonrasi kadın kendini geliştirip daha ön planda olunca erkek depresyona girer kabuğuna çekilir . Klasik erkek psikolojisi 😏 Hazal S. guzel projelerde yer aldi . Özellikle Halka da iyi cikis yakaladı kaliteli bir diziydi. Çukurda da ilginc ve egzantrik bir karakter olmus. Aras Bulutla dans etme sahneleri “Trend Topic “olmus🤗💃 Ki Aras Buluta partner olmak Kolay değil. Gercekten muthis bir oyuncu ekrana inanilmaz yakışıyor. Yine de Hazal S. Kendini Çok gelistirmeli. Özellikle jest ve mimiklerini etkili kullanmayi ogrenmeli çünkü bunu hâlâ beceremiyor. Göz süzecek mesela ama gözünü ileri geri oynatiyor. Oyuncu ekrandayken vucut dili de adeta replikleriyle dans etmeli. Vucut dili olmayan birini ekranda izlerken eziyet gibi geliyor. Hande Ercel de boyleydi mesela ama o kadar elestiri aldi ki kendini gelistirdi ve bu fark ediliyor. Azize” dizisinin tanıtımında adeta seyirciyi büyülüyor. Ve bu hemen fark ediliyor 😉 Donukluğu sevmiyorum. Şu Sen Anlat K.de Hazan karakteri var Gülper Ozdemir di sanırım o da çok hoş kız ama donuk hareket edemiyor resmen. Bu Jest ve mimik önemli sanatın olmazsa olmazi..

 10. Yahu ne olurdu sanki söyle Cavidan ana gibi ana olsa gerçekten pişman olup ailesine kendini affettirse Reyhan’ı bağrına bassa Suna’ya gerekli sevgiyi verse babanne olacağını öğrense meselâ torununa birşeyler örse Emir gecenin bir yarısı yana yakıla Reyha’nın aş erdiği meyveyi arasa başına komik şeyler gelse suna yavaş yavaş iyileşse tamam dizinin ilerlemesi için bir takım aksilikler olabilir ama bütün aile kenetlenip bunların altından kalksa nasıl olurdu acaba???eski diziler, filmler nasıl aile olunur onu anlatıyordu şimdiki diziler ise ailenin altı nasıl oyulur nasıl aile kurumu yok olur onun peşinde acaba ben mi fazla iyimser düşünüyorum biri bana açıklasın!!!!!

 11. Reyhan ve Emir için sorunlar bitmiyor. Emir’in kesinlikle diğer suçluları öldürmek için kullanacakları hakkındaki parmak izleri ve Emir hapse girecek. Bravo, kahramanlar zararına durum eklemeye devam ederlerse, bu seri 3.000 bölümle bitecek.

 12. Avatar birsen altan

  artık dünyanın yaşanası olmadığına inanmaya başladım yeter artık biraz da iyi şeyler olsun

 13. isyanlara bakılırsa bir haftadır iyiki izlememişim off kafam çok rahat 🙂

  • Avatar Gülay Albasan

   Ayy sorma Nurbanum yaa, bugün şook tu resmen..
   Reyhanın bölüm boyu ağladımı, inledimi belli değildi..
   İmdaaaat diye bağırasım geldi resmen..
   Bu ne yaaa, valla Adını sen koy’un bile bi klas’ı vardı inanki..

 14. Yettiniz artık, filmi bırakma raddesine geldik…. Gelin yeni bir şey yapın ve filmde hep iyiler kazansın… İnsanlar günlük streslerinden arınıp, iyi vakit geçirmek için TV izliyorlar… Fakat, bin katı stres oluyorlar… Müge Anlıyla mı yarışıyorsunuz, anlamadım gitti… Ay, of, aman….

 15. Senarist aynı,konak aynı konu aynı.Kötüler ve kötülükleri.Kaçırılmalar silahlar ADINI SEN KOY dizisinin aynı.Hikmet bey neden beyin kanamasi geçirdi.Cavidan Hikmet beyi vurduktan sonra duyduğu ayak sesleri kime aitti.Emir silahı Emniyete teslim etmek yerine neden ortalık yerlere atıyor böyle bir senaryonun izleyen kesime nasıl bir katkı sı olur.Yapmayın izleyiciyi bu kadarını haketmiyor.

 16. Konuyla hiç alakası yok ama merak ettiğim için yazmak istedim.Geçen akşam kanalları gezerken bizim su damlasını yani Hazal Subaşı’nı çukurda erik dalı oynarken gördüm sanırım bu A.S.K dan sonra 3. Dizi peki bu bizim karaoğlan yani Erkan Meriç nerelerde acep hiç sesi soluğu çıkmadı Mehmet Ali Nuroglunun bile yakında dizisi başlayacakmış hemde esas oğlan rolünde hani şu Sen Anlat Karadenizde ki kötü adam tamam iyi oyuncu olabilir ama birazda görsellik acısından dedim… ortalıkta dizi furyası almış başını giderken bu Karaoğlan’a teklif gitmiyor mu?? yoksa oyunculuğu mu bıraktı?? Mehmet Akif Alakurt gibi…. yoksa mekânı iyi işliyor da gerek mi duymuyor gören, duyan, bilen varsa haber salsın bir zahmet 🙂

Etiketler