Yemin Cemre Diziden Neden Çıktı, İsviçre’ye Gitti Geri Gelecek mi?

Cemre’yi çok özleyeceksiniz biliyoruz, ama artık diziden çıkıyor. Yemin Cemre Diziden Neden Çıktı, İsviçre’ye Gitti Geri Gelecek mi? Annesi tarafından Reyhana yaptığı kötülükler anlaşılan Cemre daha fazla zarar vermesin diye İsviçre’ye gönderilir. Böylelikle Cemre diziden çıkacak ve bir daha dönmemek üzere mi gidecek yoksa bir süre sonra geri mi gelecek onu da zaman gösterecek.

Yemin Cemre Diziden Neden ÇıktıYemin Cemre Diziden Neden Çıktı, İsviçre’ye Gitti Geri Gelecek mi?

Annesi Süheyla Cemrenin bilgisayara yüklediği videoları görmüş ve kumpas için hazırladığı videoyu bulmuştur. Böylelikle tüm gerçekleri ortaya çıkacak olan Cemre Diziden Neden Çıktığı da aslında belli. Son dönemde izleyicilerin artık sabrı kalmamış tahammül edemez hale gelmişlerdi. Annesi tarafından yaptığı gizli işler ortaya dökülen Cemre daha fazla dizide tutunamayacak görünüyor ve annesi tarafından yurt dışına gönderilecek.Yemin Cemre İsviçre'ye Gitti Geri Gelecek mi

Cemre İsviçre de ne kadar durur geri döner mi hemen yoksa annesi ona bir koz olarak mı bu sözleri söyledi henüz net bilgiler olmasa da belli ve kesin olan bir bilgi var ki o da izleyicinin daha fazla Cemre karakterine tahammülünün kalmadığı yönünde. Zaten yen haftada artık gerçekler bir bir ortaya çıkarken Cemre ve Cavidanın yaptıkları da çorap söküğü gibi gelecek. İşte son bölümden kısa alıntı bilgiler:

Yemin dizisinde Cemre karakterine hayat veren Ceyda Olguner oldukça başarılı bir rol oynamış ve üzerine düşen tüm kötülükleri yapmıştır. Daha ne yapsın bir kötü karakter. Emir ile Reyhanın da boşanmasını sağlamış elinden gelen tüm maharetleri göstermiştir. Ceyda Olguner Yemin dizisindeki Cemre karakterine annesi Süheyla hanımın İsviçre’ye göndereceğini söylemesi ile birlikte dizideki kariyerinin biteceği farklı bir diziye geçip geçmeyeceği ise şimdilik belirsiz. Ceyda Olguner Yemin dizisindeki Cemre karakterini sizce nasıl oynadı? Diziden çıkması sizce doğru mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Son Bölümde neler olacak: Gerçeklerin er veya geç ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır bilirsiniz, sonunda Cemre ve Cavidanın yaptıkları da bir bir ortaya çıkmaya başlıyor. Büyün bunlarla birlikte Süheyla hanım kızı Cemreyi İsviçre’ye gönderip hem Emir ve Reyhandan hem de ülkemizden uzak durması gerekliliğini anlayan ilk insan oluyor. Umarız ileriki günlerde Cemre İsviçre alplerinde kayak yapar, Emirden uzak olsun da nerde olursa olsun bizce.. Diğer yandan Reyhan açlıktan sızıp kalmıştır ve doktorların soruları ile Emir de neye uğradığını şaşırır. Bu arada evliliği ile ilgili yeni gelişmeleri öğrenen Süheyla hanım Emir’i arar ve bu önemli konuyu Emirle konuşmak ister. Emir ise istemeden de olsa boşandığı eski eşinin üşümemesi için paltosunu ona vermiş, üstüne üstlük yüzüğü neden çıkarmadığını bir türlü anlayamamıştır. Süheyla hanımın yapılan kumpası ortaya çıkarmasının ardından yeni hafta bomba gibi geliyor..

Sizce Cemre karakterinin Yemin dizisinden ayrılması doğru olur mu? Dizide yeri aranır mı, illa ki her dizide birileri kötü rolde oynayacak, bu dünyanın düzeni böyle, Cemre çıktıktan sonra onu aratacak daha kötü biri gelirse ne olacak? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar Günel 💕Yemin💕

    💕Yemin💕Çemre Hara Getsede Onun Ücün Her Yer Hebshanedir Anesi Kötülükün Kurbanı Oldu Çemre Önçe Çavidanı Öldüsün Sonra Özün Öldüsün Bir Ane Ölürse Yuva Gülemez Akan Sular Dayanar Çemre Obrazı Mutsuz Yapılmışdı Dizi Senaryolarda Kötüler Yapdıklarından Peşman Olur Ama Çemre Peşman Olamadı Kötülükün Bitiremedi Nazmiye Hanım Onu Kötülükün Kurbanı Etdi Anesin İyiliki Çemreye Yetmedi Zor Hayat Üzüçü Hayat

  2. Gidişi olsunda dönüşü olmasın inşaallah….Süheylaya ‘da kesin anlatamadan araba falan çarpar al sana iki hasta nasıl olsa Reyhan onada bakar 🙂

Etiketler