Yemin 71. Bölüm Özeti Tüyoları Yeni Sezonda Neler Olacak? 9 Eylül 2019

Bu konumuzda Yemin dizisi 71. Bölüm Özeti Yeni Sezonda Neler Olacak? 9 Eylül 2019 da başlayacak olan Yemin dizisi 2. sezon hakkında bilgileri sizlere sunacağız. Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün devam etmekte olan Yemin dizisinin sezon finali 31 Mayıs 2019 Cuma günü 70. bölümü ile ekrana geldi . Dizinin sezon finali yapmasının hemen ardından Yemin dizisinde 71. bölümde neler olacak neler yaşanacak yeni sezonda hangi gelişmeler olacak yemin dizisinin 2. sezon bilgileri tüyoları sayfamızda sizlere sunulacaktır.Yemin dizisi 2. sezon tüyoları 71. bölüm özeti

Son bölümlere baktığımızda Yemin dizisinde Reyhan ve Emir in artık birlikte zaman geçirmeye başlıklarına ve oldukça mutlu görüntüler sergilediklerini izledik. Reyhan ile Emir’in güzel sahneleri elbette izleyicileri ve oldukça memnun ediyor. Artık Cavidan ve Cemre’nin yaptığı bütün oyunlar boşa çıkmış, Emir annesinin çevirmiş olduğu dümenleri bir bir öğrenir bu durum izleyenlerin oldukça hoşuna gitmeye başlamıştır. Çünkü bugüne kadar hep ezilen üzülen Reyhan artık Ömer’in gerçekleri görmesi ile rahat bir nefes almak ve ilk kez güveneceği bir liman olarak görmeye başlamıştır. Yemin dizisinin yeni sezonu işte Emir ve Reyhan aşkının gözler önüne serildiği yeni bölümlerle başlayacak.

Özellikle sezon finalinde Hikmet bey tüm gerçekleri açıklayınca Reyhan da rahatladı, Hikmet bey de neden Reyhanın bu konakta olduğunu Emirle niçin evlendiğini tek tek izah etti. Cavidan ise Hikmet beyin boşanmak için dilekçe hazırlayıp imzalatmak istemesi ile ortam iyice gerginleşti. Yeni sezonda Emir ile Reyhan arada yemin olmadan birlikte olabilecekler mi gerçekten birbirlerini seviyorlar mı bunu göreceğiz öncelikle. Bu arada sezon finalini sonunda çalan harika bir şarkı var dizi için özel yapılan >> Yemin Dizisi Ne olursun dinle 

Yemin dizisinin son bölümünde neler olmuştu, işte sezon finalinde yaşananlar:

Elbette sezon finalleri diziye damga vuran izleyiciyi merak içinde bırakan son bölümlerdir. Seyirci yaklaşık 3 ay boyunca diziyi izleyemeyecek olmanın vermiş olduğu hüzün ile yemin dizisinin 31 Mayıs cuma günü yayınlanan 70. bölümde neler yaşandığını nasıl bir sahnenin çekildiğini anlamaya çalışa dursun yemin dizisinin 71. bölümünde olacaklar yani yeni sezonda Yemin dizisinde yaşanacaklar olduktan merak ediliyor. Yemin dizisinin sezon finalinde çok müthiş sahneler izledik ve hiç kimsenin tahmin edemeyeceği şeyler oldu. Ancak bir gerçek var ki tüm bu olanlar seyirciyi merak altında bırakmak yeni sezonda yemin dizisini olan ilgiyi arttırmak içindir.

Yemin dizisi 2. sezonda neler olacak

Yemin dizisinin son haftalarında artık Emir annesi Cavidan’ın yapmış olduğu bütün oyunları görmüş ve öğrenmiştir. Bugüne kadar annesi için Reyhan’a yaşattıklarından dolayı çok üzgündür ve kendisini Reyhan’a karşı affettirmek için elinden geleni yapmaya çalışır. Emir annesinin Reyhan’a nasıl eziyetler ettiğine ona nasıl zulümler ettiğini öğrenmiş ve annesinden hesap sormaya başlamıştır. Emir’in bu dik duruşu ve annesine karşı Reyhan’ın yanında olması yani hakkın dürüstün doğrunun yanında olması Reyhan’ın da oldukça hoşuna gitmiştir. Emir artık duracağı yeri bilmekte annesine karşı Reyhan’ın yanında durmaktadır.

Aslında Emir’in yapmak istediği annesi Cavidan’ın yaptıklarını öğrendikten sonra Reyhan’ı da alıp Konağı terk etmeye karar vermiştir. Emir Reyhanla birlikte yaşayacağı yeni ev için Reyhan’a büyük bir sürpriz yapar ve artık yeni evde yaşayacakları söyler. Ancak onu bu kararından caydıracak bir gelişme olacak mı? Cemre nasıl vazgeçirecek mi dersiniz. Cemre Emir ve Reyhan’ın gitmemesi için Cemre nasıl bir hamlede bulunacak izleyicilerimiz oldukça merak ediyor. Son bölümlerde Cavidan miras meselesine oldukça sevinmiş görünüyordu ancak Hikmet Bey Cavidan dan şüphelenince onu iyice zorlamaya başlamış ve köşe sıkıştırmıştır. Artık Cavidan yolun sonuna gelmiş ve elde ettiği her şeyi kaybetmekle yüz yüze gelmiştir. Cavidan artık bütün hayallerinden vazgeçmek zorunda kalacaktır ancak hayalinden vazgeçmeyen tek bir isim kalmıştır o da Cemre.

Yemin Yeni sezondan tüyolar_1

Cemre ilk baştan beri Reyhan ile Emir’in mutluluğuna engel olmak için elinden geleni yapmaya çalıştı. Ancak her defasında Reyhan ve Emire karşı mahcup duruma düşen ancak yine de pes etmeyen Cemre yeni sezonda da Reyhan ve Emir’i takip etmeye onları üzmek için yeni planlar yapmaya kararlıdır. Cemre’nin yemin dizisinin sezon finalinde yaptığı oyun ise unutulacak gibi değildir. Bu yüzden yeni sezonda Emir ve Reyhanı bekleyen en büyük kötülüklerden birisi Cemre olmaya devam edecek.

Yemin dizisinde bir diğer önemli ilişkinin kahramanları Leyla ile Kemal artık güzel bir aşk yaşamaya başlamışlardır. Yeni sezonda Kemal ve Leyla aşkı düğün ile noktalanacağını şimdiden müjdeleyelim. Leyla oldukça fedakar bir insandır, Kemal’in mutluluğu için kendisini feda etmekten geri durmaz. Bunu fark eden Kemal ise Leyla’yı mutlu edebilmek için elinden geleni yapacak. Leyla ise babası Talaz ile birlikte son planladıkları soygun sonrasında hem kendisini hem de babasını oldukça zor duruma sokacak ve bu durumdan haberdar olan Kemal bakalım Leyla ile arasındaki mesafeyi nasıl koruyacak?

Yemin dizisi 2. sezon gelişmeleri Emir Reyhan

Yemin dizisinin 71. bölümü 16 Eylül 2019 tarihinde Kanal 7’de kaldığı yerden devam edecek. Yaklaşık 3 ay boyunca yaz tatili yapacak olan yemin dizisinin oyuncu kadrosu yaz aylarında diziye yeni dahil olan oyuncular ile birlikte ağustos ayında tekrar deneme çekimleri yaparak Eylül ayına hazırlanmaya çalışacaklar. Yemin dizisi 71. bölüm özeti ve detayları çıktığında fragman ile birlikte 2. sezon öncesinde sayfamızda yerini alacaktır.

Yemin dizisi 2. sezon tüyoları 71. bölümde neler olacak:

Daha önce Yemin dizisi ile ilgili bir çok tüyoyu yemin dizi kategorisinde sizlerle paylaşmış ve gelecekte yaşanacak yeni gelişmeleri sırayla yazmıştım. Merak edenler Yemin dizisi yeni sezon tüyoları sayfamıza bakabilir. Son bölümlerde yaşananların ardından Emir ve Reyhan yeni evlerinde yeni sezonda daha mutlu bir hayat sürmek için çalışırken diziye girecek yeni oyuncular Emir ve Reyhan arasındaki bu ilişkiyi bozmak karı kocanın arasına girmek için uğraşacaklar.

Yemin dizisi 2. sezon emir ve reyhan neler yapacak

Cemre şirkette olup bitenlerin farkındadır, Reyhan ve Emir ile ayırmak için elinden gelen her türlü oyunu yapmaya devam ederken Cavidan Hanım yeni sezonda hiç beklenmedik girişimlerde bulunacak ve yeni sezondaki en önemli görevi de Reyhan’ı köye göndermenin yollarını aramaya devam edecek.

Yemin dizisinin 2. sezonunda Reyhan hamile kalacak mı?

Yemin dizisinin sezon finalinde yaşananların ardından yeni sezonda Reyhan’dan bebek bekleyen izleyicilerinin sayısı artmaya başladı. Çünkü uzun süredir Emir ile arasındaki buzlar erimiş, Emir annesi Cavidan ve arkadaşı Cemre’nin yaptıklarını bir bir öğrenince adeta onlardan buz gibi soğumuş ve karısı Reyhanı’da alarak yeni bir evde yaşamaya başlamıştır. Emir ve Reyhan bu kadar mutlu olunca ortaya bir bebeğin çıkması da normaldir. Yeni sezonda yemin dizisinden en büyük beklenti olan Emir ve Reyhan’ın bebeği ne zaman doğacak ne zaman dünyaya gelecek şimdilik bir ipucu yok ancak bu konuda gelişmeler oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Yemin dizisi 71. bölüm özeti Eylül 2019_1

Yemin dizisinin 71 bölümü ne zaman başlayacak yeni sezon tarihi belli mi?

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen Yemin dizisi 70. bölümü ile 31 mayıs 2019 Cuma günü sezon finali yaptıktan sonra Yemin 71. bölümü ne zaman yayınlanacak merak edilmeye başlandı. Yeni sezonda ekrana gelecek olan yemin dizisinin 71. bölümü büyük ihtimalle Eylül ayının 2. haftası başlayacak. Genellikle günlük diziler okulların açılması ile birlikte yani Eylül ayının 2. haftasında başlıyor. Eğer büyük bir değişiklik olmazsa Yemin dizisi de yeni sezona 2019 yılının Eylül ayında başlayacak ve yemin dizisinin 71. bölümü 9 Eylül 2019 Pazartesi günü veya 16 Eylül Pazartesi günü başlayacak.

Yemin dizisi 2. sezon Kemal ve Leyla

Sizler de Yemin dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi yeni sezon tarihi hakkındaki tahminlerinizi ve Emir ile Reyhan hakkındaki yazmış olduğumuz yorumlara katılıp katılmadığınızı aşağıya yazabilir diğer yorumcularımıza fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Yemin dizisinin 71. bölümü büyük ihtimalle 9 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayacak yeni sezondan beklentileri yeni tüyoları yazmaya devam edeceğiz. Sizlerden tek beklentimiz Yemin dizisiyle ilgili yorumlarınızdır..

Yemin dizisinin 71. bölümü 9 Eylül 2019 Pazartesi Kanal 7 de işte yeni sezon fragmanı

Yorum yaz

15 Yorum

  1. Bence emir reyhan gercekteede sevgili olabilir ben onları çoook beğeniyorum ama artık diziye dönelim reyhan emir bebek haberi ne zaman geliyor lütfen biraz çabuk Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

  2. Bence emir reyhan gercekteede sevgili olabilir ben onları çoook beğeniyorum Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

  3. Bir de Suna’ya içirdiniz eroin konusunu aydınlatma adınız Suna yine çıldırmış durumda idi son baktığımızda ama hala Cemre’yi gezdiriyor sunuz elini kolunu sallaya sallaya konu Has okuyorsunuz üstüne Üstün Cavidan hanıma Cemre’yi Konak’a geçiştiriyor sunuz Biz a**** mı sanıyorsunuz a**** mı sanıyorsunuz Ayıp yani bu kadar Adilik olamaz bu suç duyurusudur Bu bir suçtur ve büyük suçtur o zaman insanlar hasta olduğunda eroincileri satanlar içenler elini kolunu sallaya sallaya Eczaneden gidip eroinli alıp içebilir iyi olur Çünkü iyi olacak çünkü evin hastalığı iyi yapıyor çünkü Ayıptır insanları a**** yerine koymayın Ayıptır insanları s**** yerine koymayın terbiyesizliğin önde gideni ne kadar terbiyesiz misiniz üstünüze üstünlük yok terbiyesizlik de biz eroin konusunu açıklamanızı Cemre’yi hapishanede cavidanı da hapishanede görmek istiyoruz iftirayı ne kadar çok seviyorsunuz adıma iftira attınız gözüne baka baka Ay ne kadar terbiyesizsin iz utanmaz sınız Allah belanızı versin yaptığınız yazdığımız oynadığınız oyunun Allah belasını versin iz Ereğli desteklediğiniz ve Alkışla adınız alkışlıyor sunuz da sizden her şey beklenir

  4. Gerçekten Cemre Konağa girerse izleyecek kimseyi bulamazsınız Siz karamel yayın ekibi olarak Cemre Hanım Cavidan Hanım Emir bey Reyhan Hanım Hikmet Bey oturur bir kahve içersiniz veyahut bir çay içersiniz yanınızda burnunuz ucu burnunuzu koyarsınız Nazmiye hanımı da baş köşeyi oturursunuz senaristleri de koyarsınız hep birlikte eğleniriz demişsiniz izleyicinin hiç Fikri izlemek istediği hiçbir konuyu yok ettiniz Sizi tebrik ederiz Siz hep birlikte izleyin Biz başka kanalda başka diziizleriz hepinize teşekkür ederiz

  5. Gözümüzden kaçmış değil Suna’ya Cemre Cimin Cemile bir tanem izin Eren’in haplarını alıp içirdiğini şahidiz Suna ya bu hapları çek koyup hastalık adına içilen eroin haplarını da takipteyiz Türk adaleti Türk Mahkemesi Türk Hakkı Bunu asla affetmeyecektir Adalet Cemre’nin peşini bırakmayacaktır Sizler dizi adabında eroin haplarına gündeme getirip insanlara içtiren takımlısınız Sayın karamel yayın senaristler yazan kim bu işle uğraşıyorsa Sizler Erol yine çanak tuttunuz yarın bir gün bunlar böyle yazıldı cça dile geldikçe routing size yayın yasağı koyacağım dan adınız gibi emin olun Çünkü Türk adaleti bu tür olayları asla ve asla affetmeyecek ve etmez de Cemre’nin oynadığı hiçbir dizinin izleneceğini zannetmeyin o kadının da hayatını kartınız sinemayla medya ile hayatını bitirdiniz izlenmeyecek izlenmeyecek ve izlenmeyecek tir Cemre ciğim canım benim orada doğdun büyüdün öldün Toprak oldu sen sinema sektörünü dizi sektörüne reklam söküklerini zaten kaybettim be kızım Bunu hiçbir zaman unutma yazınız eroini nasıl olur da dizide olsa ortaya getirip dehap diye insana içebilirsiniz neymiş sağlık içinmiş ses sağlığı Eğer oyundan ne ediyorsunuz bunu dizide dizide olsa bunu mahkül mi karşılıyorsunuz bu dile gelecek medyada Yankı yapılacak ve her şey diziniz Hepsi de görecek izlenilen dizi rezil ettiniz aynı boka çevirdiniz ama hatanızı kesinlikle ve kesinlikle telafi ediniz Türk adaleti asla bunu affetmez Bunu sakın ve sakın unutmayın Bizler bu olayın arkasındayız ve sürekli bunları yazacağımız dan emin olabilirsiniz siz oraya yaz Masanızda ekleme Sen izle Bu sefer de Instagram’a Facebook’a diğer yerlere yazılacak bunu Türk gençlerine örnek olduğunuz için Bizler affetmiyoruz Bunu unutmayın karı ile kocayı odalarında gizli biliyorsanız onları sarılıp uyurken ve hatta kucaklarken neden Cemre ciğim görmüyor neden Emir onu öperken Cemre ciğim görmüyor Acaba bunu da aydınlatır mısınız bunu görmesini çok isterdik sarılıp uyuma larını çok isterdik Cemre’nin görmesini çok isterdik Ama siz cemre’ye Çarak tuttuğunuz ve hata yaptınız eroini hiç oraya hap olarak adapte etmeyeceksiniz hem satan çocuğa hem de cemri çok güzel bir ders vermeniz bekleniyor bekliyoruz akşam sabah Yoksa bu çok dile gelecek en iyisi aralarını düzeltin ki bu çok gündeme gelip diziniz size de görmesin arkadaşlar bizden size öneri ve uyarı ha konuşan yorumcu arkadaşlarımıza da bunları her şeyi anlatıyorsunuz ya yalan dolan yalan fragman larınız var ya oralarda işleyin ki bizler okuyalım dinleyelim Ha evet böyle de yapabiliyorlar mış dedirten bize Hadi bakalım göreceğiz sizi

  6. dizinizi izlemeye gerek yok Çünkü dizi yok izlemek yok Bizlerde fragmanlar yetiyor gerçekten İnanır mısınız İnanmaz mısınız bilemeyiz ama fragmanları dahi tam bitiremiyoruz Çünkü resmi yetiyor sizi Biz çok iyi anladım sizi Biz çok iyi çözüyoruz fragman larınızı resmi yetiyor hepsini bile izlemiyoruz Çünkü dizi görmediğimiz için terazi üretmiyoruz dizinizi de alın ayrı tutacaksınız defolun gidin Sizi zaten izlenmiyor

  7. Reyhan’ın Emir’i ayrı tutacaksınız izlenme yiyeceğiniz gibi defolup gitmeniz çok yakındır �nanır mısınız Ömer’le Zehra o kadar yakışıyordu ki birbirine gerçek hayatta da öyle yakışan insan parmakla sayılacak kadar az Gerçekte de birlikte olup mutlu olmalarını isterdim Gerçekte de evli olmalarını isterdik böyle yakışan yakıştırılan kişi olamaz diye düşünüyorduk ya gerçekten çok yakışıyorlar birbirlerine insanlar birbirini tamamlanmış bu Çocuklar birbirlerini tamamlıyor lardı Emir’le Reyhan’a gelince birbirlerini o kadar tamamlıyorlar ki o kadar yakışıyorlar ki gerçek hayatta böyle de birbirlerini tamamlayan genç yok genç yok ortada çünkü o kadar yakışıyorlar ki ayrı tutarsanız siz fazla tutunamaz sınız Emir’le Reyhan’a gökbek diyeyim Hani isimleriyle hitap etmek isterim ama ama biz emir ve Reyhan olarak seviyoruz Birlik olun ve çocuklar ve mutlu olun aranıza 23 Neyse şahısları koymayın o kadar yakışıyorsunuz ki halk o kadar güzel yakışırmış ki sizi birbirinize Sizde o kadar kendinizi tamamlamış sınız ki Birbirinizin diğer yarısı olmuşsunuz gerçek hayatta da birlikte olmanızı isterdik Çünkü bu kadar yakışan çift yok göremiyorum genç göremiyorum ahlaksızlık diz boyu olmuş gerçek sevgi o kadar güzel ki bunu da size gördük ama Umut ederim gerçek hayatta da taşırsınız ve çok yakışıyorsunuz ve çok tatlısınız çocuklar birbirinize sahip çıkın ellerinizi sakın bırakmayın hoşçakalın

  8. Bismillah hemen yanlış anlamalar izleyemedim ama fregman 72 baktım paşamız hemen yanlış anladı reyhanca haydinden fazla asabi banyak gibi bişey yapmisiniz cevrede kona yerleşmiş rakm bi fiyasko yalanlar dakka bi gol olmus boyle olursa izlenmezyorum lara bi göz attın karamel yayın gerçekte bi halt olmaz hemen ayril>neolmus ayrı yaşanmaya başlanmış hemen bi iftira ev sahibiyle reyhan ilişkisi girmiş devreye anlıyacağınız boktan bi diziye dönüşmüş balık baştan kokar doru siz beklediniz gibi deyil tam bi fiyaskobu muydu dallandırıp budaklar dirdiginuz bu muydufremanlar yalan güldük nadil gemen ayirmayi basardinuz karamel yayindanda bu beklenilir yazan jakemi zaten belli hic kinse tst alamamis durum bu adam gibi yazin tada def olun gidin zaten omer zera başlıyo şimdiden işitiniz suyunuzu çok sürmez dedik bölüm bile biçtik duyrulur

  9. Yemin dizisinden ne bekleriz hiç soyle bi baktım bi halt olmazyine ayrılık kararı veriyor ama hep ayrılıyorlar ayrılık saçmalıklarıyla dolu pekte ILGILENDIRMIYO bebek koymuşlar reyhan emiri tokatliyo cemre konakta yani yaLan yalan üstüne kimse ILGILENDIRMIYO yalanlar dizilmiş şimdiden reyhan emir ayrı durursa kimse izlemezartik kise bukadar salak değil ömer zehra yok oldu bitti gitti sıra reyhan emirde su varki ömer zehra bir olur oynarsa izlenir tabiki bi ara olursa bir olursareyhan emir uzak tutunki izlenmesin yalanlar diz boyu bebek reklamı isbatı aman bize ne ister ayırın ister ayırmayın bizene

Etiketler