Yemin 71. Bölüm Özeti Tüyoları Yeni Sezonda Neler Olacak? 9 Eylül 2019

5 Yorum 4.578 kez izlendi

Bu konumuzda Yemin dizisi 71. Bölüm Özeti Yeni Sezonda Neler Olacak? 9 Eylül 2019 da başlayacak olan Yemin dizisi 2. sezon hakkında bilgileri sizlere sunacağız.

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün devam etmekte olan Yemin dizisinin sezon finali 31 Mayıs 2019 Cuma günü 70. bölümü ile ekrana geldi . Dizinin sezon finali yapmasının hemen ardından Yemin dizisinde 71. bölümde neler olacak neler yaşanacak yeni sezonda hangi gelişmeler olacak yemin dizisinin 2. sezon bilgileri tüyoları sayfamızda sizlere sunulacaktır.Yemin dizisi 2. sezon tüyoları 71. bölüm özeti

Son bölümlere baktığımızda Yemin dizisinde Reyhan ve Emir in artık birlikte zaman geçirmeye başlıklarına ve oldukça mutlu görüntüler sergilediklerini izledik. Reyhan ile Emir’in güzel sahneleri elbette izleyicileri ve oldukça memnun ediyor. Artık Cavidan ve Cemre’nin yaptığı bütün oyunlar boşa çıkmış, Emir annesinin çevirmiş olduğu dümenleri bir bir öğrenir bu durum izleyenlerin oldukça hoşuna gitmeye başlamıştır. Çünkü bugüne kadar hep ezilen üzülen Reyhan artık Ömer’in gerçekleri görmesi ile rahat bir nefes almak ve ilk kez güveneceği bir liman olarak görmeye başlamıştır. Yemin dizisinin yeni sezonu işte Emir ve Reyhan aşkının gözler önüne serildiği yeni bölümlerle başlayacak.

Özellikle sezon finalinde Hikmet bey tüm gerçekleri açıklayınca Reyhan da rahatladı, Hikmet bey de neden Reyhanın bu konakta olduğunu Emirle niçin evlendiğini tek tek izah etti. Cavidan ise Hikmet beyin boşanmak için dilekçe hazırlayıp imzalatmak istemesi ile ortam iyice gerginleşti. Yeni sezonda Emir ile Reyhan arada yemin olmadan birlikte olabilecekler mi gerçekten birbirlerini seviyorlar mı bunu göreceğiz öncelikle. Bu arada sezon finalini sonunda çalan harika bir şarkı var dizi için özel yapılan >> Yemin Dizisi Ne olursun dinle 

Yemin dizisinin son bölümünde neler olmuştu, işte sezon finalinde yaşananlar:

Elbette sezon finalleri diziye damga vuran izleyiciyi merak içinde bırakan son bölümlerdir. Seyirci yaklaşık 3 ay boyunca diziyi izleyemeyecek olmanın vermiş olduğu hüzün ile yemin dizisinin 31 Mayıs cuma günü yayınlanan 70. bölümde neler yaşandığını nasıl bir sahnenin çekildiğini anlamaya çalışa dursun yemin dizisinin 71. bölümünde olacaklar yani yeni sezonda Yemin dizisinde yaşanacaklar olduktan merak ediliyor. Yemin dizisinin sezon finalinde çok müthiş sahneler izledik ve hiç kimsenin tahmin edemeyeceği şeyler oldu. Ancak bir gerçek var ki tüm bu olanlar seyirciyi merak altında bırakmak yeni sezonda yemin dizisini olan ilgiyi arttırmak içindir.

Yemin dizisi 2. sezonda neler olacakYemin dizisinin son haftalarında artık Emir annesi Cavidan’ın yapmış olduğu bütün oyunları görmüş ve öğrenmiştir. Bugüne kadar annesi için Reyhan’a yaşattıklarından dolayı çok üzgündür ve kendisini Reyhan’a karşı affettirmek için elinden geleni yapmaya çalışır. Emir annesinin Reyhan’a nasıl eziyetler ettiğine ona nasıl zulümler ettiğini öğrenmiş ve annesinden hesap sormaya başlamıştır. Emir’in bu dik duruşu ve annesine karşı Reyhan’ın yanında olması yani hakkın dürüstün doğrunun yanında olması Reyhan’ın da oldukça hoşuna gitmiştir. Emir artık duracağı yeri bilmekte annesine karşı Reyhan’ın yanında durmaktadır.

Aslında Emir’in yapmak istediği annesi Cavidan’ın yaptıklarını öğrendikten sonra Reyhan’ı da alıp Konağı terk etmeye karar vermiştir. Emir Reyhanla birlikte yaşayacağı yeni ev için Reyhan’a büyük bir sürpriz yapar ve artık yeni evde yaşayacakları söyler. Ancak onu bu kararından caydıracak bir gelişme olacak mı? Cemre nasıl vazgeçirecek mi dersiniz. Cemre Emir ve Reyhan’ın gitmemesi için Cemre nasıl bir hamlede bulunacak izleyicilerimiz oldukça merak ediyor. Son bölümlerde Cavidan miras meselesine oldukça sevinmiş görünüyordu ancak Hikmet Bey Cavidan dan şüphelenince onu iyice zorlamaya başlamış ve köşe sıkıştırmıştır. Artık Cavidan yolun sonuna gelmiş ve elde ettiği her şeyi kaybetmekle yüz yüze gelmiştir. Cavidan artık bütün hayallerinden vazgeçmek zorunda kalacaktır ancak hayalinden vazgeçmeyen tek bir isim kalmıştır o da Cemre.

Yemin Yeni sezondan tüyolar_1Cemre ilk baştan beri Reyhan ile Emir’in mutluluğuna engel olmak için elinden geleni yapmaya çalıştı. Ancak her defasında Reyhan ve Emire karşı mahcup duruma düşen ancak yine de pes etmeyen Cemre yeni sezonda da Reyhan ve Emir’i takip etmeye onları üzmek için yeni planlar yapmaya kararlıdır. Cemre’nin yemin dizisinin sezon finalinde yaptığı oyun ise unutulacak gibi değildir. Bu yüzden yeni sezonda Emir ve Reyhanı bekleyen en büyük kötülüklerden birisi Cemre olmaya devam edecek.

Yemin dizisinde bir diğer önemli ilişkinin kahramanları Leyla ile Kemal artık güzel bir aşk yaşamaya başlamışlardır. Yeni sezonda Kemal ve Leyla aşkı düğün ile noktalanacağını şimdiden müjdeleyelim. Leyla oldukça fedakar bir insandır, Kemal’in mutluluğu için kendisini feda etmekten geri durmaz. Bunu fark eden Kemal ise Leyla’yı mutlu edebilmek için elinden geleni yapacak. Leyla ise babası Talaz ile birlikte son planladıkları soygun sonrasında hem kendisini hem de babasını oldukça zor duruma sokacak ve bu durumdan haberdar olan Kemal bakalım Leyla ile arasındaki mesafeyi nasıl koruyacak?

Yemin dizisi 2. sezon gelişmeleri Emir ReyhanYemin dizisinin 71. bölümü 16 Eylül 2019 tarihinde Kanal 7’de kaldığı yerden devam edecek. Yaklaşık 3 ay boyunca yaz tatili yapacak olan yemin dizisinin oyuncu kadrosu yaz aylarında diziye yeni dahil olan oyuncular ile birlikte ağustos ayında tekrar deneme çekimleri yaparak Eylül ayına hazırlanmaya çalışacaklar. Yemin dizisi 71. bölüm özeti ve detayları çıktığında fragman ile birlikte 2. sezon öncesinde sayfamızda yerini alacaktır.

Yemin dizisi 2. sezon tüyoları 71. bölümde neler olacak:

Daha önce Yemin dizisi ile ilgili bir çok tüyoyu yemin dizi kategorisinde sizlerle paylaşmış ve gelecekte yaşanacak yeni gelişmeleri sırayla yazmıştım. Merak edenler Yemin dizisi yeni sezon tüyoları sayfamıza bakabilir. Son bölümlerde yaşananların ardından Emir ve Reyhan yeni evlerinde yeni sezonda daha mutlu bir hayat sürmek için çalışırken diziye girecek yeni oyuncular Emir ve Reyhan arasındaki bu ilişkiyi bozmak karı kocanın arasına girmek için uğraşacaklar.

Yemin dizisi 2. sezon emir ve reyhan neler yapacakCemre şirkette olup bitenlerin farkındadır, Reyhan ve Emir ile ayırmak için elinden gelen her türlü oyunu yapmaya devam ederken Cavidan Hanım yeni sezonda hiç beklenmedik girişimlerde bulunacak ve yeni sezondaki en önemli görevi de Reyhan’ı köye göndermenin yollarını aramaya devam edecek.

Yemin dizisinin 2. sezonunda Reyhan hamile kalacak mı?

Yemin dizisinin sezon finalinde yaşananların ardından yeni sezonda Reyhan’dan bebek bekleyen izleyicilerinin sayısı artmaya başladı. Çünkü uzun süredir Emir ile arasındaki buzlar erimiş, Emir annesi Cavidan ve arkadaşı Cemre’nin yaptıklarını bir bir öğrenince adeta onlardan buz gibi soğumuş ve karısı Reyhanı’da alarak yeni bir evde yaşamaya başlamıştır. Emir ve Reyhan bu kadar mutlu olunca ortaya bir bebeğin çıkması da normaldir. Yeni sezonda yemin dizisinden en büyük beklenti olan Emir ve Reyhan’ın bebeği ne zaman doğacak ne zaman dünyaya gelecek şimdilik bir ipucu yok ancak bu konuda gelişmeler oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Yemin dizisi 71. bölüm özeti Eylül 2019_1Yemin dizisinin 71 bölümü ne zaman başlayacak yeni sezon tarihi belli mi?

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen Yemin dizisi 70. bölümü ile 31 mayıs 2019 Cuma günü sezon finali yaptıktan sonra Yemin 71. bölümü ne zaman yayınlanacak merak edilmeye başlandı. Yeni sezonda ekrana gelecek olan yemin dizisinin 71. bölümü büyük ihtimalle Eylül ayının 2. haftası başlayacak. Genellikle günlük diziler okulların açılması ile birlikte yani Eylül ayının 2. haftasında başlıyor. Eğer büyük bir değişiklik olmazsa Yemin dizisi de yeni sezona 2019 yılının Eylül ayında başlayacak ve yemin dizisinin 71. bölümü 9 Eylül 2019 Pazartesi günü veya 16 Eylül Pazartesi günü başlayacak.

Yemin dizisi 2. sezon Kemal ve LeylaSizler de Yemin dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi yeni sezon tarihi hakkındaki tahminlerinizi ve Emir ile Reyhan hakkındaki yazmış olduğumuz yorumlara katılıp katılmadığınızı aşağıya yazabilir diğer yorumcularımıza fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Yemin dizisinin 71. bölümü büyük ihtimalle 9 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayacak yeni sezondan beklentileri yeni tüyoları yazmaya devam edeceğiz. Sizlerden tek beklentimiz Yemin dizisiyle ilgili yorumlarınızdır..

Yemin dizisinin 71. bölümü 9 Eylül 2019 Pazartesi Kanal 7 de işte yeni sezon fragmanı

Yorum yaz

5 Yorum

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba