Yemin 245. Bölüm Sezon Finali Reyhan Öldü mü Yaşayacak mı?

8 Mayıs cuma akşamı sezon finali bölümü ile yayınlanan Yemin dizisi 245. Bölümde neler oldu, Sezon Finali Reyhan Öldü mü Yaşayacak mı? sorusu çok merak ediliyor. Yemin dizisinde günlerdir meraklı bir bekleyiş devam ediyordu. Ta ki sezon finalinin yayınlanacağı 8 Mayıs 2020 cuma gününe kadar. Yemin dizisinin sezon finalinde neler olacak Reyhan ölerek diziden çıkacak mı yoksa yaşayacak mı Çok merak ediliyor.

Karamel Yapımdan Özge Yağız Açıklaması:Karamel Yapımdan Özge Yağız Açıklaması

Yemin 245. Bölüm Sezon Finali Reyhan Öldü mü?

Corona virüsü nedeniyle birçok dizi çekim yapmazken yemin dizisi 8 Mayıs tarihine kadar yeni bölümleri ile ekrana geldi. Her ne kadar son bölümler biraz uzatılmış olsa da Reyhan karakterine hayat veren Özge Yağız diziden sezon finalinde ölerek ayrılacak mı yoksa kurtulacak mı çok merak ediliyor. Normal bir senaryoda Reyhan karakterinin son girmiş olduğu operasyonda ölerek diziden ayrılması beklenir. Ancak Nazmiye hanımın senaryosu her an takla atabilir. Peki sezon finalinde bebek doğacak mı Reyhan’ın çocuğu yaşayacak mı merak edilen bir başka soru da bu.

Yemin Dizisi Reyhan Sezon Finali Ölecek mi 245. bölüm8 Mayıs Yemin Dizisi Sezon Finali Reyhana Ne Oldu?

Bildiğiniz üzere Reyhan 8 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan yemin dizisinin sezon finalinde yani 245. bölümde ameliyata girer. Tahmini olarak sezon finalinde Özge Yağız’ın canlandırmış olduğu Reyhan karakteri girmiş olduğu operasyonda hayatta kalmayı başarır. Bebeğini sağ salim doğuran Reyhan ölümden ve bebeğini kaybetmekten kurtulmuştur. Özge Yağız’ın sezon finalinde öleceği diziden ayrılacağı haberleri de tamamen diziye ilgi çekmek amacıyla şaka olarak söylenmiştir. Demeyi çok isterdik, ancak böyle değil maalesef. Ancak Özge Yağız’ın açıklamalarından diziden kesin olarak çıktığını ayrıldığını anlıyoruz. Hatta Kuruluş Osman’a Yeni Gelen Oyuncular konusunda adı geçiyor. Elbette yapımcı karamel yapım Özge Yağız ile biten 2 yıllık sözleşmenin ardından oyuncuya çok para vermek istemedi. Bu nedenle de oyuncu ile dizinin yolları ayrıldı.

Yemin 245. Bölüm Sonun da Reyhan Kurtulacak mı?

Yemin dizisinin sezon finalinde Reyhan elbette kurtulmayacak ancak izleyici büyük bir merak içinde bırakılacak. Yemin dizisi sezon finalinde Reyhan öldü mü kaldı mı bebeği kurtuldu mu yaşayacak mı ya da Reyhan dizide kalacak mı gibi sorular büyük ihtimalle cevaplanmayacaktır. Çünkü izleyicinin merakının 3. Sezonda da devam etmesi için ve Özge Yağız ile ilgili beklentinin yaz aylarından sonra Eylül ayına kadar sürmesi için böyle bir yol izlenmiş olabilir.

Diğer yandan Özge Yağız dizi ile tamamen yollarını ayırdı ve kesinlikle 3. Sezonda dizide olmayacak söylentileri de çok hakim. Bu nedenle 8 Mayıs cuma günü yayınlanacak olan yemin dizisinin 245. Bölüm sezon finalinde Özge Yağız girmiş olduğu ameliyatta ölerek diziden çıkabilir. Ancak bu sahne gösterilir mi yoksa izleyici merak içinde mi bırakılır 8 Mayıs cuma günü izleyip göreceğiz.

Yemin 245. bölüm sezon final Reyhan öldü mü bebek yaşıyor muYemin 245. Bölüm Sezon Finali Reyhan’ın Bebeği doğdu mu yaşıyor mu?

Yemin 245. bölüm sezon final Reyhan öldü mü bebek yaşıyor mu sorularına kesin yanıtlar muhtemelen yeni sezonda Yemin dizisinde cevaplanacak. Lütfen siz de Reyhan karakteri ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız. Reyhan dizisi yeminden çıkmasın ayrılmasın kampanyası sizde desteğinizi bu sayfada belirtebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz. İşte sezon finali fragmanı:

Yorum yaz

14 Yorum

  1. Ben zeynep halktan biriyim reyhansiz olmaz yeni sezonu artık izlemiyoruz dizi yapımcısının haberi olsun böyle olmamalıydı bizlerin hevesini kursamızda bıraktıniz koco iki sezon emirle reyhanın kavuşmasını beklerken tamda araları düzelmişti çocukları olacaktı herşeyi yarım bıraktınız patdiye yok para yok gökberkle özge aşkı birsürü bahane siz yönetmelik diziyi maf ettiniz karman çormanoldu yok narinin annesi yok kızkardeş yok bilmem ne vesayire ne buya

  2. Reyhanlı tekrar dizide görmek istiyoruz reyhan olmadan o dizinin tadı olmaz dizi dizilikten çıkar izlenmesi için önün geri dönmesi lazım

  3. BURDAN SENARASİSTE SESLENİYORUM LUTFEN SİZDEN TEK RICAM REYHAN ÖLMESİN REYHAN BEBEĞİNİ KUCAGINA ALSIN BİZ REYHANIN OLÖESİNİ İSTEMİYORUZ TAMMA REYHANIN YERİNE BASKA BİR OYUNCU GECSİN AMA REYHAN OLARAK GECSİN REYHAN ÖLMESİN NARİN VE KEMAL EVLNSİNLER

  4. Avatar Tülin Demirci

    Reyhan diziden ayrılmasın biz reyhanı çok seviyoruz lütfen reyhanın yerine başka kız gelmesin biz reyhanı istiyoruz ve reyhanı çoook seviyoruz

  5. Bence reyhan budiziyle başladı yarım bırakmamalı hayranlarını yarıda bırakmamalı bize flimi izleten onlar o yüzden lütfen ayrılmasın filimin güzelliğini heycanını hayranlarını kırmasın..

  6. Ben yemin dizisini çook seviyorum bitmesinide hiç istemezdim ama malesef bitti ama şunu çok merak ediyorum yemin dizisi birdaha oynayacakmı 😭

Etiketler