Yemin 246.Bölüm Var mı 11 Mayıs Neden Yok, Yeni Bölüm Ne Zaman?

6 Yorum 1.546 kez izlendi

Yemin 246.Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok, Yeni Bölüm Ne Zaman? hakkında olacak. Bizde detayları ve 11 Mayıs Yemin 246.Bölüm Var mı Yok mu ne zaman yayınlanacak hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık. Son günlerde basında çıkan haberler sonrasında Yemin dizisiyle ilgili detaylar merak edilmeye başlandı. Bizde hemen sizlerle paylaşalım istedik.

Yemin 246.Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok?

Yemin dizisi sezon finali yapıyor. Hemde müthiş bir finale hazırlanıyor. Çünkü başrol oyuncusu Özge Yağız diziden ayrılıyor. Bu nedenle çok ses getirecek bir sezon finali yapmayı düşündü Karamel yapım. Peki ya sonrası? İşte sonrası merak konusu olacak ve izleyenler diziyi merakla bekleyecek. Yeni sezonda ise yeni bir başrol ile yola devam edilecek. Tabi seyirci kabul ederse.. Yemin 246.Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok sorusuna çünkü dizi sezon finali yaptı diyoruz.

Yemin 246.Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok, elbette izleyici her hafta olduğu gibi yine 11 Mayıs pazartesi günü Yemin dizisinin yeni bölümünü bekledi. Ancak böyle bir bölüm yok piyasada. Neden derseniz çünkü dizi sezon finalini 8 mayıs cuma günü yaptı. Sezonun finalinde muhtemelen Özge Yağız’ın canlandırdığı Reyhan karakteri de ölecek dizide. Elbette tüm izleyici Reyhan için üzülecek.

Yemin 241.Bölüm Var mı 4 Mayıs Neden YokYemin dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yemin dizisinin 246. bölümü var ama 11 Mayıs pazartesi değil muhtemelen yeni sezonda 2020 Eylülde ekrana gelecek. Yemin 246. Bölüm Neden Yok, Yemin dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman? sorusuna en net cevabı bu şekilde verebiliriz. Yemin dizisinin 8 mayıs cuma günü sezon finali yapmasıyla yeni bölüm beklentileri arttı. İzleyiciler merak içinde 11 Mayıs pazartesi günü niçin dizinin yayınlanmadığını sorguladılar.

11 Mayıs Yemin Dizisi 246. Bölüm Neden Yok?

11 Mayıs günü Yemin dizisi sezon finali yaptığı için ekrana gelmeyecek. Zaten Ramazan ayı da başlamış olacağından dizilerin yeni bölümleri beklenmiyor. Ülkemizde ve tüm dünyada bir pandemiye dönüşmüş olan Koronavirüs salgını sonrasında dizi çekimleri büyük oranda durdu. çekimlerine özel güvenlik tedbirleri alan çok az sayıda dizi devam ediyor. Örnek: Eşkıya (Atv)

27 Nisan Yemin 236. Bölüm var mı yok muYemin Dizisi 3. Sezon Olacak mı?

Yemin dizisinin 3. sezonu olacak ancak şöyle bir bilinmez var. Yemin dizisinden Özge Yağız (Reyhan Ayrıldı). Ancak onun yokluğunda Yemin dizisi 3. sezon ne kadar devam eder yada yapımcı Karamel yapım yeni bir dizi mi çekmeye başlar bilemiyoruz. Ancak bilinen bir gerçek var ki dizinin reytingleri Reyhan karakterinin çıkması ile kesinlikle düşer. Evet Yemin dizisi 3. sezon olacak belki ama izlenecek mi en çok burası mühim.. Sizce izlenir mi?

Yapımcılığını Karamel Yapım’ın üstlendiği, başrollerini; Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem Gül, Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner ve Cansın Mina Gür’ün paylaştığı dizi 245. bölümüyle birlikte 2. sezonuna noktayı koyacak. “Yemin” sezon finaliyle 8 Mayıs Cuma günü Kanal 7’de!

Yemin 246. Bölüm Var mı yokmu 11 MayısYemin 246.Bölüm Var mı 11 Mayıs Neden Yok, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yemin dizisinin 246.Bölüm Var mı yok mu elbette var ancak yeni sezonda olacak dizi. 11-12-13 Mayıs Yemin dizisi Neden Yok, Yemin dizisinin Yeni Bölüm Ne Zaman? diye merak edenlere 3. sezon tarihi tahmini olarak Eylül 2020 cevabını verebiliriz.

Bu konumuzda Yemin 246. Bölüm Neden Yok, Yeni Bölüm Ne Zaman? 11 Mayıs pazartesi Yemin dizisi neden yayınlanmıyor gibi merak edilen sorulara yanıt vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi konu hakkındaki fikirlerinizi aşağı yazın lütfen. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz. Yemin 246.Bölüm Var mı Yok mu konusunda sizler de yorumunuzu aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Biz 3 sezonda reyhan ve narini istiyoruz burdan sesleniyoruz senaristte lutfen reyhan ve narini istiyoruz emir reyhan ve bebekleriule birlikte mutlu bir yuva olsunlar narin ve kemal evlensinler artik lutfen biz bnlari gormek istiyoruz artik kotu seyler gormek istemiyoruzzzzxx

  2. Reyhan ölmeseydi devam etseydi çok güzelolurdu Emir i nasıl bıraktı ( dizi bile olsa böyle büyük bir sevgi bırakılmazdi ) Diğer oyuncuların hatası ne insallah yeni bölüm ler ienir

  3. Reyhansiz zevki olmaz
    Çok daha iyi biri gelirse
    Narin Leyla değişimi de olduğu gibi
    Belki izlenir

Etiketler