Yemin 226.-230. Bölüm Özeti (13-17 Nisan) Fragmanı Neler Olacak?

Bu konu Yemin 226.-230. Bölüm Özeti Fragmanı hakkında. Sevilerek izlenen Yemin dizisi 226.-230. Bölüm Özeti (13-17 Nisan) Fragmanı tüyoları Neler Olacak? konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Öncelikle ülkemizdeki korona virüsü nedeniyle tüm oyuncular dizi çekimlerine ara verdi. Dizi setlerinde yaşanan  bu durumdan dolayı Yemin dizisinin çekimleri de duraksadı. Bu nedenle Yemin dizisinin yeni bölümlerine dair kanal bir açıklama yaparsa burada yazacağız. Yemin 226.-230. Bölüm Özeti (13-17 Nisan) Fragmanı Neler Olacak?

Yemin dizisi 226.-227. bölüm özeti 13 NisanYemin 226.-230. Bölüm Özeti (13-17 Nisan) Fragmanı Neler Olacak?

Yemin dizisi 226.-227.-228.-229.-230. Bölüm Özeti fragmanı 13 14 15 16 17 nisan 2020 tarihlerinde Kanal 7 de ekrana gelecek. Sevilen dizide yeni bölümlerin hazır olup olmadığı bilinmese de dizinin çekimleri şimdilik durdu. Yeni haftada en merak edilen konu Reyhan’a ne oldu konusu olacak. Çünkü bizim saf kızımız yine bir oyunun tam ortasına düştü. Bu kez şirketin sekreteri Yonca onu kolayca kandırdı. Sahi bu Reyhan’ı kandırmadık kimse kalmayacak.

Yemin dizisi 226.-227.-228.-229.-230. Bölüm neler olacakYemin Dizisi 226. Bölüm Özeti 13 Nisan Pazartesi

Yeni Özet: Sonunda Cavidan başına iyi bir bela aldı. Hani derler ya dinsizin hakkından imansız gelir diye. İşte Cemrenin Cavidan’a yaptığı da tam bu tarzdan oldu. Korkularıyla daha fazla yüzleşecek Cavidan. Onu köhne yere kapatan Cemre ise intikam peşindedir.
Emir ile Reyhan doğacak bebekleri için yavaş yavaş hazırlık aşamalarına geçmişken Narin ile Kemal bey arasında Masal ile ilgili sorun gündemin ilk konusudur. Narin bir türlü gerçekleri söyleyemez ve her geçen gün başı daha da çok ağrıyacaktır. Oya’ya bu konuda çok net bir tavır sergileyen Kemal bey bakalım Narin ile ilgili gerçeklerden ne zaman emin olacak.

Yemin dizisi 227.-228. Bölüm özeti fragmanıYeni bölümde en çok Narin ile Kemal bey arasında yaşanacaklar mı yoksa Reyhan’ın başına gelecekler mi merak edilir diye sorsak ne dersiniz? Sanırım bir çok izlenen artık Reyhanın başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmez diyordur. Gerçekten de artık gına geldi. Yazık günah şu hamile kıza. Senarist Nazmiye hanım bu yaptığınız gerçekten ayıp hem de izleyiciye hakaret gibi. Artık herkes illallah dedi, bir sizden bir de korona virüsten. Yeter artık şu milleti üzmekten bıkmadınız mı?

Yemin dizisi 229.-230. Bölüm özeti fragmanıYemin Dizisi 226. Bölüm Özetinde 13 Nisan Pazartesi günü Reyhanı şirket arabası diye bindirdikleri lüks arabayla kaçırıp kafasına kafasına vurup bayıltacaklar kızı. Yonca denen sinsi Emir’den Reyhan’ı koparmak için her türlü oyunu oynamaya hazır bir kız. Son olarak bu oyunun da içine giriverdi. Daha çok geçmeden onu Kemal ile Narin arasını bozmaya çalışırken izlemiştik. Demek her kılığa girebiliyor bu sinsi yılan. Yemin 226.-230. Bölüm Özeti Fragmanında da çok fazla izleyeceğiz onun oyunlarını.

Yemin 226.-230. Bölüm Özeti Fragmanı ve tüyoları konusunda yazmaya devam edeceğiz. Sizler de Yemin dizisi 226.-227.-228.-229.-230. Bölümleri hakkında merak ettiklerinizi tahminlerinizi aşağı yazın lütfen. İzleyici yorumu olarak veya adınız ile sizlerin yorumlarını paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bu arada meraklıları için Yemin dizisinde Oyuncu kıyafetleri konumuz burada >> Yemin dizisi Oyuncu kıyafetleri

Yemin Dizisi 226. Bölüm FRAGMANI 13 Nisan Pazartesi

Yemin Dizisi 227. Bölüm Özeti 14 Nisan Salı Fragmanı

Yemin Dizisi 228. Bölüm 15 Nisan Çarşamba Fragmanı

Yemin 228. Bölüm Fragmanında neler oluyor. Reyhanın Bebeğin Hayatı Tehlikede mi? Reyhan bebek mi diyecek yoksa kendini feda mı edecek? 15 Nisan çarşamba yayınlanacak olan Yemin dizisinde Cemre Cavidan’ı perişan halde bırakır. Reyhan ise sıklaşan sancıları için doktora gider. Reyhan’ın bebeği tehlikede mi? Cavidan perişan haldedir. Cemre ise intikamını sürdürür ve Cavidan’a küçük ziyaretler yapar. Öte yandan Reyhan’ın sancıları sıklaşmaya başlamıştır. Doktorlar kendi aralarında ciddi bir durumdan bahsederken Reyhan’ın henüz hiçbir şeyden haberi yoktur. Reyhan ve bebeğin durumu ne kadar ciddi? Şehriye ile Hızır’ın planı işe yarar ve Narin eve gelir. Hasretle dolmuş Narin tam Masal’a kavuşacakken Kemal’in duvarlı tavrıyla karşılaşır. Narin’i hatırlatan her şeyden uzak durmaya çalışan Kemal kaçmaya çalıştıklarıyla devamlı burun buruna geliyordur. Kemal ne zaman duvarlarını indirecek?

Yemin Dizisi 229. Bölüm 16 Nisan perşembe Fragmanı

YazıYORUM: YAZIK Şu yazdığınıza senaryo diyorsunuz demi yazık Allahın izniyle öldürelim reyhanı da bebeğide hep beraber rahatlayalım senaristlerde yapımcı da kına yaksınlar kurtulacaklar sonuçta senaryonun zerre mantığı yok acılar içinde bırakıp bizi ekrana kitlediğinizi sanıyorsunuz ama yok seyirci kaçıyor artık reymiri mutlu görmek istiyorlar ama eleştiriyi anlayan uygulayan bir yapım yok cidden yazık ÖzBerkin emeklerine yazık sizi izleyen şu seyirciye yazık bize mutlu son borçlusunuz dedikçe daha da beterini yazıyorsunuz yazık YAZIK.. Yemin Dizisi 229. Bölüm 16 Nisan perşembe Fragmanı

Yemin Dizisi 230. Bölüm 17 Nisan Cuma Fragmanı

İzleyici Yorumları: Yazarımız Virüsten bunalımda sanırım 🤣 artık cavidan cemreyi Oya’yı dıziden çıkartıp başka birilerini koysalar sıkıldık entrikadan. Mutlu bölüm anlayış yok!! Mutlu olursa izleriz endişeniz olmasın! Kemal de artık Oya’nın foyasını çıkartsın ortaya uyandırın artık Kemal’i..

Yorum 2: Türk dizilerinde her zaman ki klişelik. Kadınların saflığı,sessizliği alttan almaları,bazen gururlarına yenik düşüp intikam almaları… Neden hep kadınların sessizliği kullanılıyor? Neden hep kadınlar aşağılanıyor? Şuan ki insan portresini bilmiyormuş gibi salak saçma senaryolar yazıp yayına koyuyorsunuz. Biraz da kadınların güçlerini gösteren bir iki kelime tehdit karşısında sessizliklerini kaybetme korkusu nedeniyle göstermek yerine dik duran her şeye boyun eğmeyen kinle nefretle öc alma duygusuyla değil bilakis mutluluğu için boyun eğmeyen kadınları anlatan senaryolar yazsanız ne olur ? İnsanları doğru olanı fark ettirecek ,kendine getirtecek senaryolar yazsanız bence her şey daha düzgün olur..

Lale ne Dedi? Madem dizi düşünceleriyle ilgili böyle güzel siteler yapılıyor emek verilip biz de birkaç kelam edelim. Biliyorsunuz karantina günlerinde sırayla her ünlünün ne yaptığı hangi yapımları izlediği soruluyor. Birkaç gün önce de Perran Kutmana sorulmuş. Kendisini tanımayan yoktur herhalde. 80li yılların meşhur Perihan Ablası ve Hayat Bilgisinin Afet Öğretmeni😊 Perran K. Dizi izlemek için uğraştığını ama izleyince feryat figan ağlayıp bunlar nasıl dizi nasıl senaryo diye kendini kahrettigini söyledi. Kötülüğün resmen kitap gibi öğretilmesi okunması için adeta dizilerde nasıl işlendiğini hayretler içerisinde kaldığını söyledi. Bu sene 3 dizi projesini reddetmiş çünkü gelen senaryoda çok korkunç karakterleri oynaması istenmiş. Bu kadar da zulüm olmaz senaryoyu okurken bile gözüm karardı hele bir de oynasam bayılırım herhalde bunlar hangi halet-i ruhiye ile yazılıyor diye feveran etmiş.

Sizler de Yemin dizisiyle ilgili yorumunuzu yazın yayınlansın hemen. Yemin 226.-230. Bölüm Özeti Fragmanı hakkında detaylı yorum ve özetleri sürekli güncelleyeceğiz. Yeni fragmanları sayfamızda zamanında yayınlamaya çalışacağız. Şimdilik hoşçakalın..

Önemli Not: Yemin Dizisi Reyhan Ayrılacak mı? Özge Yağız Yeni Sezon Hangi Dizide?

Yorum yaz

32 Yorum

 1. Avatar ozgür Sayın Mehmet Oğuz Bey

  Hayırlı akşam üstü dileklerimle !
  21mayıs sitemizin değerli,kıymetli üyesi Emine hanım(( Manevi kardeşim)) can dost doğum günü ve tekrar hatırlatayım düşüncem için kusuruma bakmayın O’na özel hiç sayfa acılmadı vakit ayirıp bu akşam açabilir misin ?teşekkurler Allah razı olsun ve her şey gönlünüzce olsun Özdere ailesi …sağlık sıhhatle Allah’a emanet olun.

 2. Evet bu sayfada çok bilmiş var..
  Evet bu sayfada eleştiri de çok var..
  Evet bu sayfada sürekli kötülüğü izlemekten bıkmış kişi sayısı da az değil..
  Var çok var çokça var..
  Ama bu sayfada izleyiciyi gerzek (çok afedersiniz buraya daha uygun cümle buldum da yazmayı uygun bulmadım) yerine koyup, nasıl olsa izleniyor atıp tutup yazalım deyip,sonrada eleştiri alınca “bu sitede ne kadar çok bilmiş var isterseniz siz yazın” diye “ukalâlık, densizlik ve de saygısızlık yapan yok!!

 3. Avatar Mustafa Pehlivan

  Taksici esnafın tümünü kastetmiyorum ama Yemin dizisi, taksimetre yazsın diye aldığı yolcuyu doğrudan gitmek istediği adrese götürmek yerine sürekli dolaştıran üç kağıtçı taksicilere benziyor.
  Her bölümün en az dörtte biri hayal sahnelerine ayrılıyor. Böyle olunca dizi uzadıkça uzuyor.
  Reyhan ve Emir yatarken çoraplarını hiç çıkarmıyor.
  Masal piyano çalarken bastığı tuşlar ile Narin’in solfej yapmasındaki notaların birbiriyle hiç ilgisi yok. Yeni başlayan birisine tek parmak kullandırarak piyano çaldırmak müzik kuralları ve örnek olma açısından çok yanlış.
  Cemre hastaneden kaçarken bir kuaföre uğramamıştı. O peruğu ne zaman, nereden aldı?
  Reyhan’ın doğum yapmasının tehlikeleri ilerde Cavidan’ın bir tezgahı olarak işlenebilir.
  Dizi hep hile, entrika ve şantajlar üzerine kurulmuş. Ama bunları yapanlar hiç açık vermediler veya böyle olacağı eğitimli, kültürlü kişiler olan diğer dizi kahramanlarının aklına hiç gelmiyor ve endişe edilmiyor.
  Berat Gecesi’ne denk gelen bölümün işlenişi, güncelliğe uzak kalmamak açısından olumlu ama dünyada güncel bir vaka Covid-19 gerçeği de var. Bu gibi konular da dizi içine serpiştirilebilir.
  Varlık içinde yaşayan Emir işe güce gitmeyip gününü, gecesini hep evinde, Reyhan’la geçiriyor.
  Senaryo hatalarla dolu ama bu diziyi yayınlayan TV kanalı için bu yanlışlıklar pek önem taşımıyor olacak ki her şeye rağmen diziyi yayınlamakta ısrarcı davranıyorlar.
  Yazım ekibi ve yapımcı senaryo konusunda işi ciddiye alma düşüncesinde değiller gibi.
  Sezon finali değil, final yapılması her açıdan yararlı olacaktır.

  • Hayırlı akşamlar.. Yorumunuza.. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 4. Sevgili, değerlim, kardeşim …
  Kelimeleri toparlamam, ince eleyip, sık dokumak misaliii!!!!!!!!!!!!
  İyi ki doğdun, iyi ki varsın……
  Güzel, ince, narin, naif, kıbar, ve benim gözümde bir kütüphane misaliiii!!!!!!!!!
  Hoş görülü, musafır perver, çömert, sevecen, paylaşımcı, yardım sever dosttan öte, kardeş….
  Seni tanımak, seninle sohbet etmek, bir düşünceyi paylaşmak, kalbinden geceni hissetmek güzel insan, dost kardeş, bu kelimeleri defalarca yazsam sana olan hayranlığımı, sevgimi dile getiremem…
  Allah’a şükürler olsun senin gibi dostla karşılaştırdı ben aciz kulunu ….
  Güzel düşünen, güzel görür hep güzel bakan kardeşim gönlünde ne varsa Allah cc senin ve sevdiklerine nasıp, kısmet etsın ömrüm uzun sağlıklı, mutluluk dolu,, torunlarınla birlikte nice yıllara, yaşlaraaaa…
  DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KARDEŞİM..
  SAĞLIK, SIHHATLE ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE.. ÂMİN 🎂🎂
  saat🕤21/4/2020 sevgimle…

 5. Avatar Özgür 🎂 cicikızım🎂

  Yıllarrrr akıp gidiyor, yıl 2017yazı gece geç saatte nerdesiniz? Ben geldim, kimse yok mu? Yaaaaa sohbet etmek istiyorum Nerdesiniz?
  İşte o tatlı, cici, gece kuşumuz.. Bir şey sorduğumda en çok dikkatimi çeken ben bilmen babam bilir….. Sabahlara kadar ders çalışıp geç kaldım ben geldim …
  Bu yıllar içinde candan öteeeee küçük dost özverili yeğen kıymetlim cici kızım iyi ki doğdun, iyi ki varsın, iyi ki seni tanıdım, iyi ki bizimlesin narın kuşumuz değerlimiz seni çokkkkk seviyoruz ….
  Hayat sana senin kıymetini, değerini bilen sevgi, saygı duyan , hayat arkadaşı ve ailesi tüm çevren seni mutlu musmutlu olmana neden olsunlar.
  Allah cc sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara, yaşlaraaa sağlık sıhhatle, gönlünden her geçeni karşına çıkarsın her umudun gönül pencerene konsun, düşüncelerin umutların hep çiçekler açsın sen mutlu, ben mutlu ….
  Anneciğine sevgiler bu kadar kıymetli bir birey yetiştirdiği için. Allah O’ndan razı olsun darısı değer kardeşlerine
  Narın kızım seni seviyorum ve hepimiz için çokkkk değerlisin DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..
  Saat 21 .. 15/4/2020..teyzenden sevgiler

 6. 18 nisan Gece kuşunun doğum günü. Ve Sevgili Değerli Emine dostumuzun kardeşimin de21nisan O’nun hatırladığım kadarıyla hiç sayfa açılmadı sitede kutlamadık.. şu günlerde bir moral amaclı doğum günü sayfası tabi siz bilirsiniz.. Rica YORUMLAMAYIN TEŞEKKÜRLER SAYIN MEHMET OĞUZ BEY

 7. Hayırlı akşamlar.. Site değişmiş hoş olmuş… Her şey gönlünüzce olsun sağlık sıhhatle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte Gülay ‘cım, değerlilerim ve yorumunu okuyanlar sayın yönetici… Esen kalın.. Sevgimle

  • Şu an ben okuyorum.. Yorumlama diye yazmak istediğim zaman ne yapmalıyım sayın yönetici…

 8. Avatar Norma Vladia

  Gostaria de fazer algumas perguntas para Senhora escritora…. Primeiro as sogras turcas são terríveis como CAVIDAN 😈 graças a Deus nasci no Brasil e minha sogra é maravilhosa.
  Segundo: Reyhan é uma espécie de Mártire sempre sofre as piores barbaridades, além dos vilões se multiplicarem contra ela, ainda por cima uma gravidez de risco, vai chamar desgraça assim no raio que o parta.
  Terceira: Os vilões das suas séries são os verdadeiros protagonista? Gostaria de saber, assim tenho a opção de desistir… Pq só eles são inteligentes e estão sempre arquitetando os melhores planos
  Quarto: porque que a escrita é tão nebulosa e se converte em uma cama de gato, onde ao invés de desenrolar as coisas se complicam e se confundem mais… Surgirão imensamente que a Senhora escritora faça uma reciclagem com urgência, porque sinceramente o fim será triste!

 9. Narin Kemal’in odasından birşey almaya gitsin kemal banyoda olsun Oya sınsısi narine ayar vermeye odaya gelsin yaptığı kötülüğü anlatsın Kemal duysun ve barışsınlar…senarist kendini tekrarlıyor biraz özgünlük emirde böyle boşandı …

 10. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  Allah rahatlık versin… Hayırlı hafta sonu dileklerimle Albasan ailesi sağlık sıhhatle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte âminnn

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı geceler teyzecim, ALLAH RAZI OLSUN..
   Sizede hayırlı sağlıklı hafta sonları..

 11. Avatar Özgür sayın YÖNETİCİ

  Hayırlı geceler..
  Yaaa zannımca biliyorsunuz fakat boşuna takılıyorsunuz lamazı gogo on parmağında on merifet fakat şimdi isim yazmama gerek yok hepsi hünerli MaşaAllah… Ve anlatılmaya kelimeler yetmez yaş farkı bile hiçççç .. Bu dostluk için Allah razı olsun sizden Gülay’cım dan.. Her şey gönlünüzce olsun sağlık sıhhatle Başarılar

 12. Ekmek yapmak mı?? Bu soruyu sormanızı bile esefle kınıyorum!! Karantina günlerinden sonra bir ekmek fırını açarım artık 🙂

  • O zaman kilolarda Canan Karataydan akrep Nalana doğru harekete geçmiştir 🙂 Neyse şu virüs bi geçsin de hayırlısıyla ha 60 ha 120 ne farkeder 🙂

 13. Çok komiksiniz demek isterdim ama yine değilsiniz evde kalmak size yaramamış belliki… bize yasak yeni geldi de size geleli oldu bayağı (65 yaş üstü) yani 🙂 vefa destek ekibinden yardım isteyebilirsiniz…

 14. Allah’ım bu beyinsizler yüzünden bizleri helak eyleme….
  Sinirden beynim ağrıyor…
  Bir aylık çaba heba oldu..
  Yazık çok yazık!!!

  • Maske tak, iyi gelir 🙂 Beyin ağrımasına da fındık ye 🙂 sokağa çıkma 61 evde kal 🙂

 15. ya su reyhan we emirin bir birlerini owup durmalarinda bikdik artik ya reyhaninda yapdigi birsey yok arabada bir yere gidip gelirse bile hemen yoruluyor sanki kagitdan yapilmis yemini hemen bitirin emanetin baslamasini istiyoruz lutfen

 16. Yahuu Allah aşkına şu Reyhani öldürün de siz de kurtulun biz de. Zaten senaristin yapmak istediği bu.
  Daha sonra da bu kötülüklerin şerefine konağın bahçesinde Nigarin yapacağı kahve keyfi eşliğinde başta Nazmiye olmak üzere Cavidan Talaz Cemre Yonca karşılıklı kahveleri höpürdetirsiniz hepimiz kurtuluruz. Hangi diziyi izlesem elimde kalıyor. Bıktık artık. Ne haliniz varsa görün

Etiketler