Yemin 193.-194.-195. Bölüm Özeti Fragmanı (26-28 Şubat)

Yemin dizisi 191. bölümü 24 Şubat 2020 pazartesi akşamı Kanal 7 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümde en çok merak edilen konulardan birisi Reyhan’ın hapiste başına nelerin geleceği konusu olacak. Bildiğiniz gibi önceki bölümde Cavidan ile Gülsüm’ün oyunu tıkır tıkır işlemiş ve Cavidan Gülsüm üzerinden Reyhan’ı zor duruma sokmanın peşine düşmüştü. Amacına büyük oranda ulaşan Cavidan ne yapıp ne edip Reyhan’ı hapse koymanın yollarını aramakta ve bunu başarmakta, Emir ise olup bitene bir türlü anlam verememektedir.

Yemin dizisi 191.-192.-193. Bölüm Özeti fragmanıYemin 191.-192.-193.-194.-195. Bölüm Özeti Fragmanı

Neler olmuştu? Reyhan ne olursa olsun hapse girmeyi göze almış kardeşi sandığı Gülsüm üzerinden asıl hedefinin kendisi olduğunu bilmeden onu korumanın peşine düşmüştür. Gülsüm ise ilk kez kendisini koruyan kollayan bir insan görmüş gerçek kardeşi olmasa da Reyhan’ın kendisini bu denli umursamasını ve korumasını hiç beklemediği için oldukça şaşırmıştır ve Cavidan’ın oyunlarına daha fazla alet olmayacak görünüyor. Her ne kadar bu işi para için yapsa da Cavidan’ın kötülüğünü, fitne ve fesadını Gülsüm de anlamış bulunuyor. İşte Reyhanın Hepse gittiği anlarda Emir ile vedalaşması:

Bu son hırsızlık meselesinden sonra mahkemeye çıkan ve yargılanan Gülsüm ile Reyhan mahkemede neye uğradığını şaşırır. Çünkü beklemediği kararları veren mahkeme aslında Gülsüm yerine onu koruyup kollayan Reyhan’ı cezalandırma yoluna gitmiş deyim yerindeyse Gülsüm Reyhan’ı yakmıştır. Peki yeni bölümlerde neler olacak neler yaşanacak Reyhan ile ilgili gerçek ortaya çıkacak mı Gülsüm suçunu itiraf edip Cavidan ile işbirliğini Emir’e söyleyecek mi, Reyhan hapisten kurtulacak mı en merak edilen konular bunlar.

Yemin 191.-192.-195. Bölüm ÖzetiYemin dizisi 191. bölüm özeti 24 Şubat 2020 pazartesi

Sevilen günlük dizide işler iyice karışır ve mahkeme sonrasında Reyhan ile ilgili verilen şok karar sonrası ortam buz gibi olur. Yemin dizisinin yeni bölümlerinde Gülsüm ve Reyhan üzerindeki oyunlarını daha da ileri taşıyan Cavidan nihayetinde Reyhan’ı hapse göndermenin planlarını en ince detayı ile düşünmüş ve bunu başarma konusunda önemli aşama kaydetmiştir. Artık Reyhan hapishanededir. Ancak henüz her şey bitmiş değildir ve Gülsüm faktörü devreye girer.

Bu arada Reyhanın hapse girmesiyle birlikte onu zor günler bekler. Çünkü orada ne kadar belalı tip varsa onu bekler ve zengin bir kızın koğuşa düşmesi bir çoğunun iştahını kabartır. Reyhanı zor günler bekler, Emir de onu hapishane dışında beklemeye devam eder. Tek dileği Reyhanın biran evvel oradan kurtulmasıdır. Hapishane koğuşundaki arkadaşları onu rahat bırakmaz, Reyhanın boğazına bıçak bile dayanır. Tek amacı kardeşinin suçunu üstlenmek olan Reyhan bakalım başına daha ne belalar açacak izleyip görelim. İşte fragman:

Yemin dizisi 191 bölüm tanıtım fragmanı 24 Şubat pazartesi

Yemin dizisi 192. Bölüm özeti ve fragmanı 25 Şubat salı

Reyhan için zorlu bir hapishane süreci başlamıştır. Onu zor kadınlar bekler ve koğuşta kimsesi yoktur. Koğuş ağası onun Emir’in resmine bakmasına bile engel olur. Kimsesizlerin kimsesine sığınmaktan başka çaresi de kalmaz. Her ne kadar Emir onu dışarıda beklese de onun da elinden gelen birşey olmaz. Cavidan ise emellerine ulaşmanın hazzını yaşasa da oğlunun Reyhanı beklemesinden rahatsız olur. Emir’in hapishane kapısında beklemesinin suçlusunu da bulmuştur Cavidan. Kocası Hikmet. Besleme dediği Reyhanı Reyhanı başlarına bela ettiği için Cavidan iyice zıvanadan çıkar. Reyhan tuvalet temizlemeden çamaşır yıkamaya her türlü pis işe zorlanırken Kemal beyden gelecek yeni bir haber herkesi ümitlendirir. Yemin dizisi 192. Bölüm fragmanı 25 Şubat salı

Yemin dizisi 193. bölüm özeti ve fragmanı 26 Şubat çarşamba

Yemin 193. Bölüm Tanıtımında neler olacak? Reyhan Hapisten Kurtuluyor Mu? Yemin dizisinde 26 Şubat çarşamba günü Reyhan temiz kalbiyle koğuştakilerin sevgisini kazanır. Emir ise bulduğu ipucunun peşine düşer. Reyhan hapishanede onca zorluğa rağmen iyiliğin gücüyle insanlara dokunmayı başarır. Koğuşun havasını değiştiren Reyhan’ı duygulandıracak bir gelişme olur. Öte yandan Emir de Yücel’in peşindedir ve yakalaması an meselesidir. Araları açılan Kemal ile Oya’yı barıştırmanın yollarına arayan Narin vazgeçmeyecektir. Diğer taraftan planının işlediğini gören Erhan’ın keyfine diyecek yoktur.

Yemin 194. bölüm özeti fragmanı tüyoları 27 Şubat Perşembe

Yemin 194. Bölümde neler olacak Tanıtım fragmanı burada: Reyhan’ın Başı Belada! NARİN KEMAL VE OYA’YI BARIŞTIRABİLECEK Mİ? Yemin dizisinde bugün Narin araları bozulan Kemal ve Oya’yı bir araya getirmeye çalışır. Çabaları sonuç vermeyen Narin ne yapacak? Emir Yücel’e çok yaklaşmıştır. Emir, Reyhan’ın kurtulmasının tek anahtarı olan Yücel’i yakalayabilecek mi? Diğer taraftan Reyhan’a kötü bir haber gelir. Narin’in barıştırma çabaları sonuçsuz kalmıştır. Artık çok uzadığını düşündüğü bu küslüğün bitmesi için daha radikal bir şeyler yapması gerektiğinin farkında olan Narin ne yapacaktır?

Yemin 195. bölüm özeti 28 Şubat cuma fragmanı

Yemin dizisi 192.-193.-194. Bölüm Özeti

Yorum 1: Dizi yeminle başladı Mafya dizisine dönüştü, Cavidan hanımı cemreyi bu kadar aşağılamak yerine yaptıkları kötülük sonra artık önce ettim yardımlaşmayı yaşlı hasta yardım etmenin önemini konu alın, durmadan mafyaya para veriyorlar Cavidan hanım Cemre özelikle Talaz hiç güzel rol yapamıyorlar. Yorum 2: Reyhan sen salaklığına doyma zaten, seni gördüğümde ömrümde senin gibi salağını görmedim. Bir insan bu kadar kör olabilir mi ya sen Emire kurban ol ya Emir gözyaşlarından ya. Geri zekalı Reyhan Cavidan geber lütfen öl, Cavidan yeter sana bu kadar da çok fazla nefret ediyorum senden..

Yorum 3: Ah Reyhan Emir bunu sineye çekmez sadece kardeşini düşünüyorsun keşke birazda Emir’i düşünseydin evlendiğinizden beri sen bu evlilik için ne yaptın koca bir hiç kocana bile ilgi göstermekten acizsin, bu evliliğin mimarı Emir, Emir’i kesinlikle haketmeyen birisin ah senarist süzdüm süzülen bir Reyhan seyretmekten sıkıldım dört elle evliliğine kocasına sahip çıkan bir Reyhan istiyoruz Emir gibi biri çok bile tahammül etti patlamasına az kaldı.
Yorum 4: Reyhan devam et sen böyle kaç yıl sonra kardeşi geliyor tanımıyor ve o sana kıyıyor bir daire ve bankada para için sen devam et kardeşim böyle hiç yorulma biz üstünden kilit vururuz senin hapise valizini de getiririz bu kafayla daha çok hapis yatarsın sen gelsin Narin & Kemal sahneleri hiç olmazsa onlar biraz yüzümüzü güldürüyor.

Yemin dizisinin yeni bölümünde neler olacak neler yaşanacak siz de yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkür eder iyi hafta sonları dileriz.

Yorum yaz

77 Yorum

 1. Avatar Günel🇦🇿🇹🇷🖤🇹🇷🇦🇿

  🇹🇷Türk Halkın Açı Gününe Derin Huzunla Baş Sağlığı
  🇹🇷Veririk Rabbim🇹🇷9 ŞEHİDE🇹🇷Rehmet Etsin
  🇹🇷Açılı Anelere Allah Sebir Versin Açı Çok Böyük
  🇹🇷Çuma Geçesinde Kandil Gününde Yapılan Dualar
  🇹🇷Şehidlere Rehmet Getirsin Düşmenlere Karanlığ
  🇹🇷Getirsin Allah Esedin Putinin Tranpın Belasın Versin
  🇹🇷ŞEHİD ANELERİN Tökdüyü Göz Yaşı Onlarında
  🇹🇷Çoçuğlarına Kismet Etsin Şehid Aneleri Çekdiyi
  🇹🇷Açını Siz Yapamarsınız Sizin Çoçuklarınız Lüks
  🇹🇷Evlerde Yaşayır VATANI MİLETİ Koruyan Türk
  🇹🇷Esgeri MEHMETÇİK Torpağın Altında Uyuyur
  🇹🇷Çuma Günü Çennetin Kapısı🇹🇷9 ŞEHİD🇹🇷Üçün
  🇹🇷Yene Açıldı Artığ Yeter Allah Sizin Belanızı Versin
  🇹🇷Müselman Halklarından Kirli Ellerinizi Çekin
  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🖤🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 2. Avatar Günel☀️Dizioyuncu🏆Com☀️

  ☀️Dizioyuncu.Com Sitesinde Emeki Keçen İnsanları
  ☀️Sayın OĞUZ Beyin KANDİL Bayramın Tebrik Ediriz
  ☀️Analiz Yazan✍🏼Sağlığ Yorumlarımızı Okuyan
  ☀️Gözleriniz Nurlu Olsun İşlerinizde Yorulmayın Yuvanızda
  ☀️Ailenizin Arzu Etdiyi Dualar İbadetler Allahdan Kabul
  ☀️Olsun Yuvanızda Aşk Sevgi Çansağlığı Eksik Olmasın
  ☀️Dizioyuncu Com Sitesin Işığları Hep Parlasın Sağ
  ☀️Olun Var Olun Ramazan Ayına Mutlu Ulaşın OĞUZ
  ☀️Bey Anenizin Ellerinden Öpürem Ömrü Uzun Olsun
  ☀️Duaları Sizinle Olsun İyi Ki Varsınız Türk🇹🇷🇦🇿Azeri
  ☀️Arasında Dostluğ Körpüsü Yapmısınız Sağ Olun
  ☀️☀️☀️☀️☀️☀️🏆🇹🇷🙏🇦🇿🏆☀️☀️☀️☀️☀️☀️

 3. Avatar Günel ⚡️🇹🇷🙏🇦🇿⚡️

  ⚡️Nurbanu Abla Nasılsınız Kandil Bayramınız
  ⚡️Mübarek Kandil Yuvanıza Işığ Saçsın Hep
  ⚡️Mutlu Olun Dualarınız Rabbimden Kabul Olsun
  ⚡️Melekler Yolarınızı Işığlandısın Yuvanızda Aşk
  ⚡️Sevgi Çansağlığı Görünsün Nurbanu Abla
  ⚡️Ekranda Gördüyünüz Tabloya Göre Üzgünsünüz
  ⚡️Bende Üzgünem Allah Amerka Rus Liderlerine
  ⚡️Bela Getirsin Günahsız İnsanlar Düşmen Ayağları
  ⚡️Altında Amerka💵Savaşı Açdı Ekonimini Zeyifletdi
  ⚡️İnsanların Ekmeyi İle Oynadılar Şuda Yetmedi
  ⚡️Bioloçi Savaş Açdılar İnsanların Sağlamlığı İle
  ⚡️Oynadılar Korenovirusu İnsanların Sağlamlığın
  ⚡️Elinden Aldı Tranp Dayanamır Saat Gibi İşleyir
  ⚡️Bütün Halkları Alova Bürüyür Hindistana Getdi
  ⚡️Müselmanları Öldürün Dedi Müselmanlara Kini
  ⚡️Nifreti Böyük Müselmanlar Boyda Başına Daş
  ⚡️Düşsün Günahsız İnsanlar Ne Yapaçağ Allah
  ⚡️Yar Ve Yardımçıları Olsun Türk🇹🇷Halkı Günahsız
  ⚡️İnsanlara Ses Verir Bir Tek Türk Halkı İle İblis
  ⚡️Tranpın Karşısın Almağ Olmaz Allahda Tekdi Türk🇹🇷
  ⚡️Halkıda Tek Türk Halkın Lideri R.T.E Sesi Ne Zamana
  ⚡️Kimi Tek Çıkaçağ R.T.E Güzel Söyleyip SAKIN KADER
  ⚡️DEME KADERİN ÜSTÜNDE BİR KADER VARDIR
  ⚡️NE YAPSALAR BOŞ GÖKLERDEN GELEN BİR
  ⚡️KARAR VARDIR Gerçekdende Güzel Söylenir
  ⚡️Rabbim Müselmanları Korusun Müselmanların Sesine
  ⚡️Ses Beren TÜRKÜYE Halkın Korusin R.T.E Rabbimden
  ⚡️Uzun Ömür Arzu Ediriz Yeni Yaşı Mübarek Türk Halkı
  ⚡️Düşmenleri Her Zaman Meğlup Edip Ve Edeçekde
  ⚡️Rus İblisi Putin İsrayıl Lideri İle Hepterle Görüşdüyü
  ⚡️Günden Oyun Havasın Deyişip Tıpki Tranp Gibi
  ⚡️Belaların Allahdan Bulsunlar Türk Halkı Hz.Muhemmedin
  ⚡️Yoluyla Gedir Mezlumun Yanında Olanlara Her Zaman
  ⚡️Çennet Kapısı Açığ Türk Halkın Çennet Kapısı Zaten
  ⚡️Açığ Gök Üzünde ŞEHİDLERİ Çennetde Rabbim Bütün
  ⚡️🇦🇿Şehidlere🇹🇷Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun
  ⚡️⚡️⚡️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿⚡️⚡️⚡️

 4. Avatar Günel ⚡️🏆Yemin🏆⚡️

  ⚡️Yemin Nazmiye Hanım Hikmet Beyi Ne Zaman
  ⚡️Ayağa Kaldıraçağsan Yoksa Hikmet Bey Yatağda
  ⚡️Kalaçağ Çavidan Gibi Kaynalara Çennet Kapıları
  ⚡️Bağlı Çavidan Sağlam Yuvanı Haste Etdi Suna
  ⚡️Aşka Sevgiye Hasret Emir Reyhanın Aşkından
  ⚡️Ayrılığdan Ağlın Kayıp Edeçek Yeminin Hekayesinde
  ⚡️Daha Neler Göreçeyiğ Çavidan Gibi Kaynana Konağda
  ⚡️Her Kesi Tedavü Edir Çavidanın İlaçı Kötülük Ne Zaman
  ⚡️Nazmiye Yemin Hekayesin Kötülük Virusun İlaçın
  ⚡️Tapaçağ Kötülüke Bir Az Dur De İnsanlar Zaten
  ⚡️Hayatdan Yorulup Yuva Kurmayan Kızlar Çavidanı
  ⚡️Gördükçe Daha Üzülür Nifret Kin Yaranır İyi Bir Şeyler
  ⚡️Yap Senaryonu Deyiş Çavidan Keza Keçisin Ayağı
  ⚡️Kırılsın Yatağa Düşsün Reyhana Möhtaç Olsun Reyhan
  ⚡️Ona Yatağda Yemek Versin Çavidan Beni Aff Edin Desin
  ⚡️Çavidandan Şunuda Beklemek Zor Çavidanın İki Üzü
  ⚡️Var Biri İblis Biri Melek İnsanlar Üzün Gizletmek Üçün
  ⚡️Meleklerden Pay Alılar Hayat Şu İyi Kaynanalar Ane
  ⚡️Yarısı Kötü Kaynanalar Düşmen Yarısı Çavidan Gibi
  ⚡️Kaynana Reyhanın Düşmen Yarısı İnsan Oğluna
  ⚡️Yapmadığın Burakmadı Çavidan O Kader İblisle
  ⚡️Dostluğ Edirki Umarım Sonunda Reyhanın Kafasın
  ⚡️Karışdıraçağ Emiri Reyhandan Uzak Tutmağ Üçün
  ⚡️Yeni Oyunlar Yapaçağ Kim Bilir Gülsümle Yeni Oyun
  ⚡️Oynayaçağ Emire Huş Gediçi Verip Gülsümle Birlik
  ⚡️Resmi Çekeçek Reyhanın Emirin Kalbin Bir Birinden
  ⚡️Ayıraçağ Çavidandan Ne Desen Beklemek Olar Kötüden
  ⚡️İyi Şey Beklemeyin Kötü İnsan İblisden Ders Alıp
  ⚡️Narinde İblisle Karşı Karşıya Sonu Mutlu Olsun
  ⚡️Aşk Sevgi Her Zaman Kalıp Gelir İblis Heç Vakt
  ⚡️Kazanmır Çavidanda Talazda Erhanda Bir Gün
  ⚡️Hebshaneden İçeri Gireçek Habishanede Umarım
  ⚡️Kötülükleri Yene Davam Edeçek Tıpki Kesik
  ⚡️Nebahetin Yapdığı Gibi Nazmiye✍🏼Sınsın İyi
  ⚡️Senaryo Yaz✍🏼Bir Gün Dile Geleçek Yeter Artığ
  ⚡️Deyeçek Yemin Dizisi Oyunçuların Emeyin Hakın
  ⚡️Ver Oyunçuları Gerçek Hayatda Kötü Yapaçağsan
  ⚡️Kolektive Uğurlar🏆Kötülere İyileşmek Arzu Edirem

 5. Salam Mən belə uşaq oynu kimi senari heç görmədim. Bir az x1 -ci əsrə uyğun bir senari yazın pesssss

 6. Avatar Günel 🇹🇷🙏🇦🇿

  ☀️K🌙Türküye Halkın Bütün Müselman Halkların
  ☀️A🌙Kandil Bayramı Kutlu Olsun Rabbim Yanan
  ☀️N🌙Kandillerle Müselman Halkların Yolların
  ☀️D🌙Işığlandısın Rabbim Dualarımızı İbadetlerimizi
  ☀️İ🌙Kabul Etsin Ramazan Bayramına Ulaşağ Rabbim
  ☀️L🌙Müselman Düşmenlerin Yok Etsin Müselmanlar
  ☀️B🌙Birliğ Olsun Melekler Müselmanları Korusun Dualar
  ☀️A🌙Gök Üzünden Yağmur Olup Üzerimize Yağsın Dizi
  ☀️Y🌙Ailesi Nasılsınız Bayramınız Mübarek Ramazan
  ☀️R🌙Bayramına Mutlu Ulaşın Yapdığınız Dualar Çiçek
  ☀️A🌙Olup Etrafınıza Koku Olsun Kokunu Aldığça Duanız
  ☀️M🌙Kabul Olsun Yuvanızdan Aşk Sevgi Eksik Olmasın
  ☀️I🌙Melekler Sizi Korusun Sağ Olun Var Olun D🙏A
  ☀️M🌙Ü🌙B🌙A🌙R🌙E🌙K🌙T🇹🇷🙏🇦🇿A🌙D.A☀️

 7. Hayırlı geceler site sakinleri…
  Sayın yönetici bilmiyorum ulaştırmanız mümkün olur mu ama söylemeden geçemeyeceğim son zamanlarda hinduların müslümanlara yaptıkları eziyetlerden sonra tepki olarak kanal 7 bu hint dizilerini derhal yayından kaldırmalıdır..Bizim muhafazakar kanal diye tercih edip izlediğimiz kanal 7 hint tapınağına döndü nerdeyse kendilerine bir çeki düzen vermeliler, tabi bu benim şahsi görüşüm… bayrağıdır rahatsız oluyordum bu dizileren bu son olay da iyice sinirimi zıplattı…

 8. Reyhan bu kadar da salak olma kocan Emire de sahip çık .kardeşin sandığın gülsümede inanma her önüne gelen kişilere pis Cavidan geber sen çık oyundan Cavidan gelelim narin kemal evliliğine evlenin sizde çok mutlu olursunuz .😍😍😂

 9. Avatar Konyalı Emine

  Rabbim Azerbaycan halkına,ve tüm müslümanlara böyle musibetler vermesin, böyle zulümleri kalbinde zerre kadar imanı olan yapmaz yapamaz zaten,rabbim zalimlere fırsat vermesin

 10. Avatar Özgür((DİZİ YORUMU))

  Dört gözle bekliyorum şu CAVİDAN ne zaman akıl hastanesinde kendi saçını başını yolacak Artık sabır kalmadı Nazmiye hanım!!!!!!!!!!!!!

 11. Hayırlı sabahlar ve tüm gün….. Her şey gönlünüzce olsun site sakinleri.. Sağlık sıhhatle Allah’a emanet olun

 12. Avatar Günel 🇹🇷🇦🇿🙏🇦🇿🇹🇷

  🇦🇿1992-çı 26 Şubat Azeritürklerin Soykırım Günü
  🇦🇿28 İl Önçe İnsanlar İblis Rus Ve Ermeniler Terefinden
  🇦🇿Ketil Edildi Hoçalı Hayatımızın Sağalmayan Yarası
  🇦🇿Şu Yaraya Melhem Yok Çoçuklar Kadınlar Yaşlılar
  🇦🇿Soyuğ Kış Gününde Kar Altında Düşmen Gülesi Bizleri
  🇦🇿Susdumağ İstedi Ama Mümkün Olmadı Azeritürkler
  🇦🇿Susmadı Düşmen Üzerimize Geldi Bizlerse Onlara
  🇦🇿Baş Eymediğ 1990- Çı 20 Yanvarda Olduğu Gibi
  🇦🇿Düşmen Şunu Anlamaz Bizler Düşmen Gülesinden
  🇦🇿Ölemerik Bizi Öldüren Ayağlar Altında Torpağlarımızdl
  🇦🇿Torpağlarımız Ermeni Çeladların Elinde Torpağlarımız
  🇦🇿Kirlendi Şehidlerimiz Göylere Çennete Yükseldi İki
  🇦🇿Geçede Böyüdük Şehidlerimize Rabbimden Rehmet
  🇦🇿Hoçalı Soykırımında Sağ Kalanlara Allahdan Sebir
  🇦🇿Dilerim Düşmenlere Allah Birde Fürset Vermesin
  🇦🇿Düşmenler Çok Amansız Hamile Kadınların Bebeklerine
  🇦🇿Rehim Etmediler Allah Sizin Belanızı Versin Soykırım
  🇦🇿Davası İsteyirsiniz Hansı Soykırmda Behs Edirsiniz
  🇹🇷Türkler Bizi Katil Edip Söyleyirsiniz Türkler Kadınları
  🇹🇷Çoçukları Ne Zaman Ketil Edip Şunlar Neden Tarike
  🇹🇷Yazılmadı 1918 -Çı İl Sizin Üçün Soykırım Günümü
  🇹🇷Sizler Türkleri Ketil Etdiniz Bugünde Katil Edirsiniz Sizin
  🇹🇷Düşmençiliğiniz Keçmişden Kalıp Bugün Düşmenler
  🇹🇷Yeniden Baş Kaldırıp Ermeni Düşmenleri Susup Rus
  🇹🇷Düşmenleri Suruya İle Birleşip Türküye Halkı İle Oyun
  🇹🇷Oynayıp Keçmişe Kayıdır Ruslar Keçmişdede Türk Azeri
  🇹🇷Halkına Zerer Verip Şu Günde Onların Gözü Hep
  🇹🇷Torpağımızda 1725-çi Yanvar Ayı 1 Pyotur Bele
  🇹🇷Vesiyetinde Türk Torpağın Alınmasın İstemiş İstanbulu
  🇹🇷Alan Böyük Şah Olaçağ Çok Zor Ruslar Suriyanın
  🇹🇷Üzerinden Oyun Oynayılar Günahsız İnsanları
  🇹🇷Yuvasından Kovup Türküyeye Yolayılar Çok Zor Esed
  🇹🇷Gibi Düşmenin Üzerinden Rus Düşmeni Özüne Yol
  🇹🇷Açır Esed Öz Kurduğu Vatanı Mileti Ketil Edir Çünkü
  🇹🇷Ruslar Bele İstedi Rusların Gözü İstanbulda Surya
  🇹🇷Sadeçe Bir Oyun Türk Halkın MEHMETÇİKLERİ Türk
  🇹🇷Halkı Üçün Direnir Türkler Heç Bir Zaman Düşmene
  🇹🇷Baş Eymeyip Son Zamanlar Türk Halkına Yapılan
  🇹🇷Döyüşlerde MEHMETÇİKLER Şehid Oldu Allah Rehmet
  🇹🇷Etsin Mekanları Çennet Olsun Gök Üzüne Yükselen
  🇹🇷Bayrağ Bir Daha Yere Enmesin Türk Azeri Halkın
  🇹🇷Düşmeni Bitmez Bu Gün Haberlerde Olan Olaylar
  🇹🇷Gerçekdende Beni Üzdü Kemal Kılınçlaroğlun Söylediyi
  🇹🇷Sözler Üzüçü Türkler🇹🇷Suriyanı İşğal Edir Anlamıram
  🇹🇷Türkler Ne Zaman İşğalçı Halk Oldu Ayıp Ayıp
  🇹🇷MEHMETÇİKLERDEN Utan Kanları Yerden Kurumayıp
  🇹🇷Çebhe Liderin Her Zaman Rus Lideri Karbaçova
  🇹🇷Benzedirem Karbaçovda ABŞ Lideri Reqanla Gemide
  🇹🇷Gizli Görüşlerinden Sonra Rusyanı Parçaladı Çebhe
  🇹🇷Tez Tez Esedle Birleşin Deyir Savaş Bitsin Deyir Çok
  🇹🇷Kerip Halkın Miletin Katil Eden İnsan Siz Kemal
  🇹🇷Kılınçlaroğlunun Sözüne Bakaçağmı Kimse Karşlığsız
  🇹🇷Bir Şey Yapamaz Esed Elini Sıkaçağ İstanbulu Bene
  🇹🇷Ver Deyeçek Ne Yapaçağsan Vatanini Sataçağmısan
  🇹🇷Zaten Size Koltuğları Verenlerde Şunu İsteyir Allah Sizin
  🇹🇷Gibilerin Fitnesinden Halklarımızı Korusun Zaten Hayat
  🇹🇷Zor İnsanlar Zor Yaşam Zor Hastelikler Zor Ölüm Bele
  🇹🇷Zor Allah Miletimizi Düşmenlerden Korusun Ammin
  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🙏🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  • Hepsine Allah rahmet eylesin, bu vatanlar kolay kazanılmadı, şehitlerimizin kanları var her karış toprakta, kıymetini bilelim..

   • Hayırlı sabahlar ve tüm gün sağlık sağlıkla başarılar
    👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  • Avatar ÖzgürGünel’cim

   Hayırlı sabahlar Allah rahmeti ile muamele etsin .
   O günü hiç unutmam dün gibi hatırlarım Rabb’im kötülere fırsat vermesin.. Sevgimle kal

 13. Avatar Günel 🇹🇷Yemin🇦🇿

  ⚡️Yemin Çavidan Reyhana Yapdığı Kötülüğü Özünde
  ⚡️Bir Gün Bulaçağ Çavidan Ane Kalbi Kirlenip Kalbin
  ⚡️Su Bele Temizlemez Nazmiye✍🏼Kötülüğle Başladı
  ⚡️Sonun İyiliğle Bitirsin Adını Sen Koy Dizisi Gibi Gözü
  ⚡️Yaşlı Bitirmesin Çavidana Ne Olur Olsun Zaten Onun
  ⚡️Sonu Beli Habishane Çavidan Koçaman Tarhun Ailesin
  ⚡️Çokertdi Aile Yuva Mükedes Şu Dizide Aile Mükedesliyi
  ⚡️Görünmür Hikmet Tarhunun Karısı Talaz Gibi Mafya İle
  ⚡️İşbirliyi Yapır Çavidanın Neyi Çatmır Para Pul Hepsi
  ⚡️Onun Yoksuluğ Ondan Uzağ Hayatında Göremediyi
  ⚡️Günleri Görür Nazmiye Hanım Çavidanda Bir Azaçığ
  ⚡️Aşk Sevgi Yap Lütfen Çavidan Yapdığlarından Peşman
  ⚡️Olsun Neden Yapmırsınız Çavidan Çemreni Reyhanı
  ⚡️Konağdan Uzağ Etdi Çülsüme Ne Yapaçağ Gülsümü
  ⚡️Öldüreçekmi Yok Yok Çülsümle Çavidan Birlikde Hebse
  ⚡️Getsinler Çavidan Umarım Hebse Girse Kesik Habahetin
  ⚡️Yerin Alaçağ Çemre Gülsüm Birlik Olup Çavidana Ders
  ⚡️Vere Ama Çok Geç Olan Oldu Çemre Kötülüğ Üçün
  ⚡️Anesin Kurban Verdi Çülsüm Yanlış Yuvada Abla Sevgisi
  ⚡️Kazandı Bütün Şunlar Kötü Narin Oyanın Aşkı İle Oyun
  ⚡️Oynadı Narini Oya Aff Edemez Erhan Kötü Birisi Kalbi
  ⚡️Kirlenmiş Aşk Sevgi Zorla Alınamaz Kalpde Aşk Sevgi
  ⚡️Kayıp Oldusa Demekki Aşk Sevgi Geri Kayıdamaz
  ⚡️Erhan Talazla Birleşse Daha Kötü Olaçağ Talaz Zaten
  ⚡️Kötü Dizi Sezon Finalına Yakınlaşır Emir Reyhan Bir
  ⚡️Olamır Zehra Ömer Yaşadığın Emir Reyhan Yaşamasın
  ⚡️Mutlu Aile Olsunlar Çoçuğları Olsun Çavidan Torunların
  ⚡️Sevsin Şu Mümkünmü Çok Zor Bütün Şunlar Rüyada
  ⚡️Olaçağ Çavidan Torun Haberin Duysa Neler Olaçağ
  ⚡️Umarım Nazmiye Çavidanın Torunu Üçün Daha Kötü
  ⚡️Senaryolar Yapıb Kim Bilir Dizi Oyunçularına Uğurlar
  ⚡️Arzu Edirem Nazmiye Hanıma İyi Senaryo Yazmağa
  ⚡️Arzu Edirem Yemin Dizisi Üçünçü Sezona İyi Başlasın

 14. Avatar Günel 💌Konyalı Emine Abla💌

  ⚡️Hayırlı Akşamlar Dizi Ailesin Güzel Hanımları
  ⚡️Yorumçuları Sayın OĞUZ Bey Özgür Abla Özge
  ⚡️Abla Nurbanı Abla Çalıkuşu Abla Aysel Abla Aytaç
  ⚡️Abla Şule Abla Demet Abla Fikriye Abla Ferize Abla
  ⚡️Xanım Abla Seyriçi Günluğü Ve Dizi Ailesin Sitesin
  ⚡️Unudan Güzel Hanımlar Mersinli Ela Abla Leyla Abla
  ⚡️Nur Duru Ülker Abla Çiçek Abla Gözel Abla Nasılsınız
  ⚡️Reçep Ayının Üç Ayların Sizlere Ve Tüm İslam Alemine
  ⚡️Mutluluğ Getirsin Dualarınız İbadetleriniz Kabul Olsun
  ⚡️Hayatda Hepinize Çansağlığı Arzu Edirem Yuvanızda
  ⚡️Hep Mutluluğ Şadlığ Görünsün Melekler Yolunuza
  ⚡️Işığ Saçsın ⚡️⚡️Dizi Ailesi Dostluğunuz Bitmesin⚡️⚡️
  ⚡️⚡️⚡️KONYALI EMİNE ABLA⚡️⚡️Nasılsınız Rabbim
  ⚡️Dualarınızı İbadetlerinizi Kabul Etsin Zaman Hayatınıza
  ⚡️Hep Mutluluğ Getirsin Güzel Dualarınız Dizioyuncu Com
  ⚡️Sitesinde Yuvanızda Üzerimizde Işığ Olsun Melekler
  ⚡️Sizi Korusun Her Zaman Sevinerek Sitenin Kapısın
  ⚡️Açın Sağ Olun Var Olun Mutluluğ Sizinle Olsun⚡️D.A⚡️

 15. Avatar Konyalı Emine Gunelcim

  Gunelcim yazdığın uzun yorumları dikkatlice okumaya çalışıyorum,güzel yorumların ve duaların için Allah razı olsun,bu mübarek günler hürmetine rabbim daima yâr ve yardımcın olsun

 16. Avatar Konyalı Emine

  Selamün aleyküm,hayırlı geceler herkese,idrak etmekte olduğumuz Recep ayının ve üç ayların sizlere ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini cenabı zulcelalden temenni ederim.
  Bide şu cavidan hanımın mübarek aylarda ıslah olmasını hidayete ermesini seraristlerden rica ediyorum,yeter artık diyorum lütfen.

  • Ve aleyküm selam teyzem.. Amin diyorum dualarınıza Allah razı olsun.. Bende söyledim üç aylar hürmetine bırak şu kötülüğü diye senariste, inşaallah duyar sesimizi.. 🙂

 17. Avatar Çalıkuşu

  Hayırlı geceler herkese nasılsınız nasılsın oğuz hocam.

 18. Avatar Günel⚡️Seyiriçi Günlüğü⚡️

  ⚡️Hayırll Akşamlar Dizi Ailesin Güzel Hanımları
  ⚡️Yorumçuları Sayın OĞUZ Bey Nasılsınız Yeni
  ⚡️Hefteniz Hayırlı Uğurlu Keçsin İşlerinizde Yorulmayın
  ⚡️⚡️Seyirci Günlüğü⚡️⚡️Hayırlı Akşamlar Nasılsınız
  ⚡️Güzel Yorumlar Yazırsınız Ama Bir Düşün Çavidan Bir
  ⚡️Ane Oğlunun Yuvasın Parçalayır⚡️Ane Mükedes⚡️
  ⚡️Koparılmaması Mümkün Olmayan Bağ Ane Övlad
  ⚡️Bağıdı Çavidan Oğluna Yapdığı Kötülükle Gülsümün
  ⚡️Kötülüğüne Bak Gülsüm Reyhana Doğma Deyil Ama
  ⚡️Reyhanın Ablasına Sevgisi Doğma Oldu Abla Ane Yarısı
  ⚡️Yuva Mükedes Reyhanın Yapdığı Doğru Çünkü Kan
  ⚡️Bağı Her Şeyden Önemli Çavidan Yalanlarlada Olsa
  ⚡️Reyhana Abla Bulmuş Ane Anedi Anenin Sevgisi Daha
  ⚡️Böyük Yuvanı Babadan Çok Ane Koruyur Reyhanda Öz
  ⚡️Doğma Bildiyin Birin Koruyur İllerdi Kayıp Etdiyi Ablasın
  ⚡️Gerçek Olsa İdi Daha İyi Olardı Zaten Reyhan Aşkın
  ⚡️Yuvasın Koruyur Hikmet Beyi Korumak Üçün Çavidanın
  ⚡️Yapdığı Kötülüğe Katlanır Çavidanda Ane Hisleri Yok
  ⚡️Reyhanda Aşkına Sevgisine Doğmalarına Güzel Hisler
  ⚡️Var Yemin Çavidan Emiri Reyhanı Aşkına Sürgün Etdi
  ⚡️Yemin Nazmiyenin✍🏼Kötülükden Başka Heçne Yazmır

 19. Nazmiyee Nazmiye Nazmiş 🙂 ballim yarın üç aylar başlıyo üç aylar hürmetine gel etma bırak şu kötülüğü…

 20. Avatar Seyirci Günlüğü

  Emir gibi bir erkeğe en büyük ceza Reyhan gibi biriyle evli kalmak. Bundan ağır cezayı Cavidan bile veremezdi oğluna istese de. Allah aşkına bir kadın nasıl olur da dünyadaki herşeyi herkesi evliliğinden daha üstün görür, evliliğini en arka plana atar. Her durumda Emiri feda ediyor uyuz kız ama her durumda. Sonra da senarist seyirciden övgü, ilgi bekliyor utanmadan. Gerçekten inanılır gibi değil lllllllllllllllllll
  Pessssssssssssssssssss😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲(diziyi izlerken ki duygularım aynen bu emoji)

 21. Avatar Günel 🇦🇿💌🙏💌🇹🇷

  ☀️Türk Halkın Bütün Müselman Halkların Üç Ayların
  ☀️İlki Olan RECEP Ayınız Mübarek Olsun RABBİM
  ☀️RAMAZAN Ayına Mutlu Ulaşdı Recep Ayı Allahın Ayı
  ☀️Şaban Benim Ayım RAMAZANDA Ümmetimin Ayıdır
  ☀️Hz.Muhemmed (S.A) Rabbim Şu Güzel Ayda Bütün
  ☀️Müselman Halklarına Savaşsız Günler Getirsin İnsanlara
  ☀️Çansağlığı Getirsin Melekler Halklarımıza Işığ Saçsın
  ☀️Müselman Halklarına Zarar Veren Düşmenlerimize
  ☀️Fürset Verme Allahım Yapılan Dualarımız İbadetlerimiz
  ☀️Kabul Olsun Müselmanların Üzü Her Zaman Gülsün
  ☀️☀️🌙☀️🌙☀️🌙☀️🇹🇷🙏🇦🇿☀️🌙☀️🌙☀️🌙☀️☀️

 22. Bu dizi mafya dizisini gecmiş başrolde kötüler oynuyor vede kazanıyor başrol oyuncusu cavidan talas herhal di biz bunlardan bıktık bence cavidan kazanmışken bitir ya daha sacmalama

 23. Avatar Günel 🇹🇷💌🇦🇿

  💫Hayırlı Akşamlar Dizi Ailesin Güzel Hanımları
  💫Yorumçuları Sayın OĞUZ Bey Nasılsınız İyi Olun
  💫Mutlu Olun Yeni Heftenizin Her Günü Şevinçle Keçsin
  💫Mutlu Haberler Kapınızı Döysün Rabbim Bütün
  💫Hasteliklerden Sizi Korusun Melekler Yolunuza
  💫Işığ Salsın İşlerinizde Yorulmayın Sağ Olun Var Olun
  💫TÜRKÜYE HALKINA🇹🇷Keçmiş Olsun Rabbim Yeni
  💫Sıkıntılar Yaşatmasın Deprem Sıkıntısı Keçiren
  💫İnsanlara Allah Yardım Etsin Sabir Versin Rabbim
  💫Müselman Halklarına Işığ Saçsın Hastelikler
  💫Depremler Bizlerden Uzak Olsun Düşmenlerimiz
  💫Sevinmesin Rabbim Konşu İRAN Halkına Çin Halkına
  💫Yardım Etsin Hasteler Tez Zamanda Şefa Tapsın Allah
  💫Amerkaya Hastelik Deprem Kismet Etsin Günahsız
  💫İnsanların Azap Neçe Çekdiyin Anlasınlar Çok Zor
  💫Hayatda Yaşayırığ HZ.MUHEMMED (S.A) Hayatımızın
  💫Bu Gününü Görmüş Peyğenber Aleysalama 40 Sual
  💫Vermişler 40 Çı Sualında Dayanmış Ağlamış Zaman
  💫Ele Zaman Olaçağ Ki Benim Ümbetim Açı Çekeçek
  💫Hiçaz Yemen Mekke Ayaletlerin Hasteliğ Bürüyeçek
  💫Medinede Açlığ Baş Vereçekdir Şerq Ve Qerb Ayaletleri
  💫Zelzeleden Viran Olaçağ Rum Ve Onun Etrafındakı
  💫Memleketler İldırım Zerbelerine Meruz Kalaçağ
  💫Tabiristan Ve Fars Ayaletleri Ahalisi Sığışdırılıp
  💫Mehv Edileçek İrak Ayaleti İşğalçılar Tarafından Harabe
  💫Olaçağ Bağdat Mosul Ve Besra Su Altında Kalaçağ
  💫Horasan Ve Bir Sıra Başka Ayaletler Hastelik Kütlevi
  💫Kırğın Olaçağ Kaşkar Ayaleti Çin Keşmir Kabul Ve
  💫Hindistan Da Dağıntılara Meruz Kalaçağ Çok Zor
  💫Bizlere Allah HZ.MUHEMMED (S.A) Yardım Etsin
  💫Şu Sıkıntılı Günleri İnsanlar Atlada Bilsin Rabbim
  💫Hep Arkamızda Olsun Müselmanların Çekmediyi
  💫Kalmadı Melekler Hep Işığın Üzerimize Salsın
  💫💫💫💫💫💫🕋🇹🇷🙏🇦🇿🕋💫💫💫💫💫💫

  • Avatar ÖzgürGünel cim

   Hayırlı akşamlar yorumun için Allah razı olsun.. Güzel dileklerin için canı gönülden Âmin kızım..
   Sağlık sıhhatle gönlünce zamanlar anneciğine sevgiler…

 24. Avatar GüneşKalpliKızım

  Hayırlı pazarlar hoş geldin sefalar getirdin.. Her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle kızımmm

 25. Hayırlı pazarlar gönlünüzce zamanlar site sakinleri..
  Rabb’im görünür, görünmez afetlerden kullarını her zaman korusun özellikle bu kış günün de evsiz barksız, aşsız, susuz, rızıksız bırakmasın….. Tek dileğim…. Sevgimle güzel yorumlarda buluşmak üzere Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte âmin

 26. Avatar Konyalı Emine

  Günaydın,iyi Pazarlar,dizi iyi gitmeye başladı derken,yine çığrından çıktı, Hikmet bey iyileşsin artık şu cavidan cadisinin foyasi çıksın artık ortaya

  • Hayırlı pazarlar gönlünüzce zamanlar kardeşim..
   Hikmet beyin iyileşmesi bu gidişle sezon finalini bekliyor gibi.. 😀😘❤

 27. Hayırlı geceler site ahalisi nasılsınız.Nurbanum o sene bu sene inşallah.Bende sinirden çatladım her maçı kesintisiz gösteriyor trabzonun maçında donuyor çıldırttı beni televizyon internetin ts ye garezi var galiba 😀😀
  Son dakıkada iyi geldi gol ama.

  • Hoş geldiniz Özge hanım, geniş özeti şimdi izledim, hakkaten bugün izlediğim en güzel maçtı 🙂 Çok heyecanlı bir 94 dakika olmuş, Beşiktaş iyi oynamış ama son atan Trabzon olmuş, ne diyelimi hayırlısı olsun, bizim umudumuz kalmadı, yarın 6alatasarayı yenersek yeter 🙂
   Bu arada epeydir uğramadınız, gözümden kaçtı sanmayın 🙂

   • Evet Oğuz bey bayadır bakamadım ihmal ettim ama inşallah buralardayım.Nasılsınız okul nasıl gidiyor

    • İyi ne olsun, uğraşıyoruz işte cocuklarla yaramazlık çok şükür. Bundan sonra bekliyoruz arada, unutturmayın kendinizi..

  • Hoş geldin Özgem evet güzel oynamadılar ama açılışı yapan kapanışıda güzel yaptı.. bu arada kurtarışları yapanında hakkını vermek lazım, işin özeti atan da tutan da iyi olunca, bizimkiler kargadan başka kuş tanımayız dediler 🙂

 28. Uyy öldüm öldüm dirildim ya beni sinir eden iki kişiden biri Nazmiye ise ikincisi de Hüseyin Cimşir!!! az daha sesim çıkmayacaktı vallaha 🙂 cümleten hayırlı geceler site ahalisii…

 29. Avatar Günel 🏆Yemin🏆

  ☀️Yemin Hekayesine Bakdığda Gözümün Önüne
  ☀️DAVUD PEYĞENBERİN Hayat Hekayesi Gelir
  ☀️DAVİD PEYĞENBER Bir Kadınla Evlenir Kadın
  ☀️Evlenmemişden Önçe Peyğenberin Karşısına Meksed
  ☀️Koyur Deyir Sizinle Evlenerem Allahtala Bene Bir Oğul
  ☀️Verse Onu Varisin Davamçın Yapaçağsan DAVUD.P
  ☀️Razı Olur Zaman Keçir Kadının Bir Oğlu Olur İsmini
  ☀️SÜLEYMAN Koyular İş Ele Getirir Ki Kadının 9 Oğluda
  ☀️Olur DAVUD.P Rahatsız Olur Varis Kimi Seceçeyini
  ☀️Bilemir ADEM PEYĞENBER ÇENNETDE Olarken
  ☀️Allah Talanın Onun Üçün Yazdığı Mektupu ÇEBRAYIL
  ☀️Eleysalam Terefinden DAVUD.Peyğenbere Yolanılır
  ☀️Peyğenber Mektupdakı Suaları Oğlanlarına Okuyur
  ☀️Bütün Sualara SÜLEYMAN Doğru Çavap Verir
  ☀️1 Sual Kin Nifret İnsana Yaraşmayan Lazımsız Hiss
  ☀️Adem Oğlunun Harasında Karar Tutur Süleyman Çavap
  ☀️Verir KALPİNDA 2 Sual Dünyada En Böyük Derd
  ☀️Nedir Süleyman Çavap Verir Kasıplığ 3 Sual
  ☀️Dünyada En Güzel Farahlandırıçı Şey Ne Süleyman
  ☀️Çavap Verir Var Dövlet 4 Sual Dünyada En Pis
  ☀️Şey Nedir Süleyman Çavap Verir Pis Karı 5 Sual
  ☀️Dünyada Daşdan Möhkem Ne Süleyman Çavap Verir
  ☀️Hakimin Kalpi 6 Sual Dünyada Oddan Korkulu
  ☀️Şey Nedir Ehtiras Tamah 7 Sual Dünyada Kadın
  ☀️Çok Yoksa Erkek Süleyman Çavap Verir Kadın
  ☀️8 Sual Dünyada Olum Güçlüdü Yoksa Ölüm
  ☀️Süleyman Çavap Verdi Ölüm Güçlüdü Çünkü Hamı
  ☀️Ölüme Mehkumdu 9 Sual Dünyada Abadlığ Çokdu
  ☀️Yoksa Harabelik Süleyman Çavap Verir Harabelik
  ☀️Çünkü Her Yer Bir Gün Harabelik Olaçağ Davud P
  ☀️Süleymanın Sualların Çavapların Alkışlayır Ve Onu
  ☀️Varisi Elan Edir SÜLEYMAN PEYĞENBER Her
  ☀️Zaman Sevilir☀️YEMİN☀️Dizisine Bakdığda Sanki
  ☀️Çavabların Çoku Çavidana Aidi Hikmet Beye İyi Eş
  ☀️Olamadı Kin Nifret Kalbinde Var Dövlet Ona Yetmir
  ☀️Konağı Harabeye Çevirdi Hakimin Kararı Reyhana
  ☀️Doğru Olamadı Koskoça Hikmet Tarhunun Gelini
  ☀️Mal Mülk İçinde Bir Üzüye Möhtaçdımı Çok Saçma
  ☀️Dizinin Mesum Saf Obrazı Şehriya Abla Umarım
  ☀️Sonunadek Dizide Obrazı Davam Eder Kolektive
  ☀️Uğurlar Başarılar 🏆Arzu Ediriz Umarım🏆Çavidanın
  ☀️Olar Çok Zor Kötü Obrazı Daşımağ☀️Yemin☀️🏆

  • Yemin dizisini Hz. Süleymana birinin bağlayacağını hiç aklıma getirmezdim Günel. Bu vesile ile güzel bir kıssadan hisse okumuş olduk sayende. Teşekkürler.

 30. Avatar Günel 🇦🇿D💌A🇹🇷

  🍀Hayırlı Akşamlar Dizi Ailesin Güzel Hanımları
  🍀Yorumçuları Sayın OĞUZ Bey ÖZGÜR Abla
  🍀GÜLAY Abla AYSEL Abla AYTAÇ Abla ÖZGE
  🍀Abla DEMET Abla ŞULE Abla ÇALIKUŞU Abla
  🍀NURBANI Abla SEMA Abla KONYALI EMİNE Abla
  🍀XANIM Abla FERİZE Abla FİKRİYE Abla Ve Dizi
  🍀Ailesin Sitesin Unudan Bütün Dostlar Nasılsınız
  🍀İstirahet Gününüz Güzel Keçsin Mutlu Olun İyi Olun
  🍀🍀ÖZGÜR Abla🍀🍀Nasılsınız Sizi Sitede Görmek
  🍀Çok Güzeldi İyi Ki Varsınız İyiki Kalbimizin Dostusunuz
  🍀Hayatınızın Her Günü Mutlu Olsun Üzünüzden Gülüş
  🍀Eksik Olmasın Melekler Yolarınıza Işığ Saçsın Siz
  🍀Hep Dostları Sesleyirsiniz Sağ Olun Var Olun Çanınız
  🍀Sağlam Olsun Mutluluk Hayatınızın Sinvolu Olsun
  🍀🍀AYSEL Abla🍀🍀Nasılsınız Hep Mutlu Olun Küçük
  🍀Melekiniz Nasıldı Umarım Böyüyüp Melekler Hep Başı
  🍀Uçunda Olsun Yuvanızda Mutluluk Daimi Olsun Sitede
  🍀Her Zaman Işığ Olasınız Küçük Melekin Miniçik Elleri
  🍀İle Siteye Kalbinin Sözlerin Yazasınız Sağ Olun Var
  🍀Olun Güzel İstirahetler Keçiresiniz Ailenizle🍀D.A🍀

 31. İyiyim güzel kızım sizlerinde iyi olmanıza çok sevindim… Sağlık sıhhatle musmutlu zamanlar teyzesi

 32. Avatar Özgür((DİZİ YORUMU))

  Bu kadar sevgi ve özveri karşısında taş olsa çatlardı insan. Ve merak ediyorum Gülsüm de çatlama olacak mı? Bu diziyi CAVİDAN adı da izleyenler varsa adını değiştir bu kadar kötülük insanın içini ürpertiyor.. Sayın Nazmiye hanım hep kötü karâkterli kişilerle mi karşılaştı şahsen ben iyiler kadar kötüler lede yaşadım…. Asla ibret alıp haya duygusunu nedir bilmezler ve.. Şükredelim ki Rabb’im bizi merhametli yaratmış en güzel hazıneee… Allah cc sevdiği kulları ile karşılaştırsın sevdiklerımizi… Âmin..

 33. Avatar ÖzgürBALDİLLİM

  Ve aleykümselam kızım hoş geldin sefalar getirdin…
  Ekber beyimiz ve tatlı annesi nasıllar. Sağlık sıhhatle her şey gönlünce olsun balım muckkk

 34. Hayırlı günler var hafta sonu dileklerimle… Ayaklarınız güzel yerlere götürsün sizleri, gönlünüzce anılar bıraktırsın..SİZLERE.. Gülay’cım, Emine kardeşim, Sema kardeşim, Lamazi gogo, cicikızım, baldillim, ayyüzlüm, güneşim, Günel’cim, Şule Hanım, yorumumu okuyanlar ve sayın yönetici…. Sevgimle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte âmin ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤

 35. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  Hayırlı günler ve hafta sonu dileklerimle her şey gönlünüzce olsun Albasan ailesi sağlık sıhhatle musmutlu zamanlar..

 36. Selamun Aleyküm arkadaşlar nasılsınız napiyosunuz Bayadır yazamadım iyisinizdir İnşallah

  • A. selam Aysel hoş geldin, yaşadığına sevindim 🙂 Ne var ne yok Azerbaycanda?

   • Hoş buldum sağolun iyilik sağlık Azerbaycanda sizde ne var ne yok? Valla bebek sağolun telefonu elime bile alamaz oldum 🙂

 37. Avatar Günel ☀️Oğuz Bey☀️

  ☀️Hayırlı Akşamlar OĞUZ Bey Nasılsınız
  ☀️İyi Olmağınıza Sevindim Site Daha Güzel
  ☀️Olmuş Ellerinize Sağlığ Hefte Sonu Ailenizle
  ☀️Mutlu Keçiresiniz Evet Bir Neçe Günlük
  ☀️Moskvada Ablamın Müsafiri Oldum Sitede
  ☀️Sorunlar Olduğu Üçün Sitede Olamadım
  ☀️522 Erol Gibi Sözlerle Üz Üze Gelmek Olur
  ☀️Zaten Sitede 17 Şubatda Oldum Sonra Sitede
  ☀️Sorun Oldu Sağ Olun Var Olun Anenizin Ellerinden
  ☀️Öpürem İşlerinizde Sitede Yorulmayın

 38. Avatar Günel 💖Yemin💖

  💖Yemin Reyhanı Nasıl Kolay Tutukladılar Koskoça
  💖Hikmet Tarhunun Gelini Hebsde Çavidan Yene
  💖Yapdığın Yapdı Hebishanenin Kapısı Açılaçağ
  💖Çemre Reyhanla Üz Üze Geleçek Çemre Mutlu
  💖Olaçağ Çemre Reyhana Yapmadığın Burakmayaçağ
  💖Hebishanenin Hidmetçisi Edeçek Reyhan İşgençe
  💖Göreçek Çavidan İse Mutlu Olaçağ Bele Adeletsizlik
  💖Olarmı Yalanla Dolanla Oğlunun Yuvasın Parçala
  💖Koçan Felç Özünde Mutlu Ol Gülsüm Gibi Sahtaker
  💖Daha Ne Yapaçağ Çavidan Şu Emirin Halına Açımaz
  💖Reyhan Hebsden Kolay Kolay Çıkamaz İnsanlar
  💖Bir Birin Öldürür Bir Birine Saldırır Hebs Etmiler
  💖Savçu Avakat Reyhanı İyi Savunmadı Gerçek
  💖Hayatımızın Savunması Zaman Keceçek Reyhanın
  💖Bebek Haberi Çıkaçağ Reyhan Ve Bebek Üçün
  💖Tehlüke Olaçağ Reyhanın Bebekin Çavidan Oğrayıp
  💖Ölmüş Olduğun Söyleyeçek Reyhanı Sevmeyen
  💖Çavidan Torununa Neler Yapaçağ Kim Bilir Talaza
  💖Vereçek Sakla Böyüt Hırsız Yap Torunumu Deyeçek
  💖Reyhanın Bebeki Anesiz Babasız Böyüyeçek Umarım
  💖Üçünçü Sezon Hekayesi Reyhanın Bebekinin Açı
  💖Hayatından Gedeçek Nazmiye Hanım Çavidanın
  💖Torunun Hayatın Daha Kötü Edeçek Hikmet Bey
  💖Yatmağdan Bıkmadımı Ayağa Kalka Çavidanın
  💖Yapdığları Oyunları Tersine Oynaya Çavidan Şu
  💖Ona Oynamağda Zor Narin Susduğça Susur Sirler
  💖Onu Batıdığça Batıraçağ Erhan Oyaya Evlenme
  💖Teklifi Etdikde Ne Edeçek Çok Kötü Oldu Aile
  💖Mükedes Nazmiye Dizi Hekayesinde Mutlu Aile
  💖Tablosu Yapamadı Her Kes Mutsuz Hayat Şu Kader
  💖Kolay Kötülük İyilikden Çok Kin Ve Nifret İnsanı
  💖Uçuruma Aparır İnsana Lazımsız Olan Kin Nifret
  💖Kalpimizde Kalpimizde Kini Nifreti Beçermeyek
  💖Dizi Hayatı Zor Oyunçular Hep Dizi Setinde Nelere
  💖Katlanılar İkinçi Hayatları Obrazları Reyhan Emir
  💖Üçün Zor Çavidan Obrazı Üçün Dahada Zor Hayatın
  💖Çok Zamanı Kötü Üzle Karşılaşır Dizide Zaten İyiler
  💖Az Dizi Bele Davam Etse İyilerde Kötü Olaçağ
  💖💖Yemin💖💖Kolektive Oyunçulara Uğurlar💖💖

  • 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😔😔😔😔😔😔😔😔😔
   Hayırlı günler ve hafta sonu dileklerimle her şey gönlünce olsun Günel’cim 😘❤

 39. Avatar Günel 💖💌💖

  💖Hayırlı Akşamlar Dizi Ailesin Güzel İnsanları
  💖Yorumçuları Sayın OĞUZ Bey Nasılsınız İyi
  💖Olun Mutlu Olun Hayatınızın Her Günü Gülüşle
  💖Aşkla Sevgiyle Keçsin Melekler Adım Atdığınız
  💖Yolları Işığlandısın Hefte Sonu Güzel Anılarla
  💖Bezensin İyi Gezintiler Melekler Sizi Korusun

Etiketler