Yemin 161.-165. Bölüm Özeti 13-14-17 Ocak Fragmanı (Neler Yaşanacak)

Yemin 161.-162.-163.-164.-165. Bölüm Özeti 13-14-15-16-17 Ocak Fragmanı (Neler Yaşanacak) dizinin izleyicileri tarafından merak edilirken yemin dizisinin son bölümlerinde Reyhan’ın Adem hocasıyla olan yakınlığı Emir tarafından yavaş yavaş kıskanılmaya ve önemli bir sorun olarak görülmeye başlanır. Bir şekilde kendini gösterme ihtiyaç duyan Reyhan Adem Hoca’dan bahsedince Emir ister istemez onu kıskanmaya ve Adem Hoca hakkında detaylı bilgiler öğrenerek kim olduğunu araştırmaya başlar.

Aslında Adem hocanın Reyhan’a olan ilgisi ve alakası onun Hikmet beye olan minnet borcundan kaynaklandığını Emir bilmemekte bu yüzden Adem hocayı gereksiz yere kıskanmaktadır. Ancak bu durumu konağa geldiğinde fark eden Emir biraz rahatlasa da yine de Reyhan’ın hiçbir erkekle yakın olmamasını içinden geçirmeye devam eder. Çünkü diğer yandan Reyhan Emir’in kendisini okula bırakmasını istemeyince Emir yine bu kıskançlıklarına ister istemez devam edecektir.

Yemin 161.-162.-165. Bölüm Özeti 13-14-17 Ocak fragmanıYemin 161.-162.-163.-164.-165. Bölüm Özeti Fragmanı

Elbette Reyhan’ın bu isteği yani (okula Emir’in bırakmaması) Emir tarafından kabul görse de Reyhan’ın gerekçesi okulda Tarhunların gelini olarak bilinmesini istememektir, aslında Tarhunların zengin soylu ve köklü bir aile olmasını kendisi üzerinde bir baskı unsuru oluşturmaması için bu kararı almış olsa da Emir’in hiç hoşuna gitmez çünkü o Reyhan’ı gözünün önünde ve sürekli yakınında hissetmek isterken Reyhan’ın bu şekilde davranması onu üzmüştür.

Emir Cemre’nin her şeyi itiraf ettiğini ve Cavidan’ın da boşanmasına çok uğraştığını öğrenir. Cavidan ise artık kendini korumak için bunu Cemrenin attığı bir iftira olarak göstermeye çalışacak çünkü elinde bu konuyla ilgili bilgi belge olmasa da Cemrenin akıl sağlığı bozulmuş ve uzun süre hastanede kalmış olmasını kendisini korumak için bir sebe annesinin korurken eşini ve kaybetmek istemiyor ona göre davranacak zaten Reyhan bunun için çünkü kötü olmasını istemez aslında bunu birçok sefer yansıtmada olabilmiştir şimdi camiden cemre’den kurtulmanın yollarını arayacak yoksa cemre’yi gerçekten değilmiş gibi mi göstermeye çalışacak bunu ilerleyen bölümlerde hep birlikte izleyeceğiz.

Yemin dizisinin 161. bölümünde Kemal ile Narin arasındaki gelişmeler yavaş yavaş tersine dönmeye başlayacak. Çünkü Narin eline geçen mektup sonrasında bu mektubu Kemal Bey’in yazdığını anlayınca ona olan duygularını bir kez daha gözden geçirir ve bu kez de Narin Kemal Beyden kaçmaya başlar. Kemal ile Narinin birbirinden kaçması bakalım daha ne kadar devam edecek.

Yemin 161. Bölüm Özeti 13 Ocak Pazartesi Fragmanı

Emiri üniversitede sınıfta hoca olarak gören Reyhan şaşırıp kalır. Hiç beklemediği ve okula dahi götürmesini istemediği Emiri bir hoca olarak karşısında bulmayı elbet hiç tahmin etmezdi. Üstelik böylesine yakışıklı bir hocayı gören kızlar da Reyhanı ummadığı yerden vurup adeta Emire asılmaya başlarlar. Notlarını göstermek isteyen kızlar sıraya girince Reyhan iyice kızar, üstelik cep telefonuna kızan Emir hocaya ne diyeceğini bilemez. Cavidan ise Sunaya emirler yağdırınca Suna Taciyi savunmak zorunda kalır ve kimse yokken o vardı yanımda diye onun önemini vurgular.

Yorum: Kusura bakmada sen kocanın elini bile zor tutuyorsun utana sıkıla.. Böyle bişey normal hayatta olsa erkekler bırakır gider veya aldatırlar.. Bu adam karısının etrafında pervane gibi dönüyor, reyhan hanım sadece ortalığa girince emiri kıskanıyor..
Hayret doğrusu nasıl nesebide geniş bi insandın yani cemrenin bomboş tehditleri uğruna kocanı boşamış ve başka kadının eline bırakmış bi insansın sen nasıl şimdi kıskandın şaşkınım doğrusu bu tavrına..
Ordaki kızların ağzının suyu akıyor zaten bırak sen kocanı başkalarına bak sevmişler hoşlanmışlar ilk dersten hoşlarına gitti sevenlerin arasına girme bence saf reyhan kocanı bi kez daha boşa aptalım benim
Senarist ne zaman seni saf utangaç sıkılgan rolünden çıkaracak bilmiyorum
Sen kocanın elini tutamıyorsun, sarıldığında utanıp sıkılıyorsun, bir tek seni seviyorum cümlesi için aylarca kocanı bekletiyorsun ve söylediğin zamanda hissiz şekilde yani seyircinin duyguyu alamayacağı şekilde söylüyorsun.. Üniversiteye gidersin ‘aman sen gelme toplantına git‘ deyip kocanı savuşturmaya çalışırsın.. Emir okuluna geldiğinde sorarlar adama “sen bu adamın yanında necisin” diye reyhan hanım.. Yemin 161.-162.-163.-164.-165. Bölüm Özeti 13-14-15-16-17 Ocak Fragmanı hakkında detaylı özetleri ve günlük olarak fragmanları konu içine yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Yemin 162. Bölüm Özeti 14 Ocak Salı Fragmanı

Yemin 162. Bölüm Tanıtımında neler olacak? Şu An Hocan Değil Kocanım ❤️ EMİR’İN KISKANÇLIĞI Yemin dizisinde 14 Ocak salı günü Emir karısını kıskanır ve aklına bir çözüm yolu gelir. Reyhan Emir’in okulda işe başlamasına ne tepki verecek? Emir’in, Reyhan’ın okulunda hocalığa başlaması bütün taşları yerinden oynatır. Büyük bir sürpriz ile karşı karşıya kalan Reyhan bu yeni duruma nasıl tepki verecek? Emir Tarhun’un karısı olduğunu saklayan Reyhan’ı daha büyük sürprizler bekler. Narin ise geçmişinin peşinden gelmesiyle büyük bir gerginlik yaşar.

Yemin 163. Bölüm Özeti 15 Ocak Çarşamba Fragmanı

Yemin 163. Bölüm Fragman | Ne Konuşuyorlar FISIR FISIR REYHAN VERDİĞİ SÖZÜ TUTABİLECEK Mİ? Yemin dizisinde bugün Reyhan Emir’i asla kıskanmayacağını söyler. Fakat bu sözü tutmak Reyhan için çok zor olur. Bir anda okulda ilgi odağı olan Emir’in ardından konuşan öğrenciler Reyhan’ın canını sıkar. Kıskanmamak zannettiği kadar kolay değildir. Her şeyin farkında olan Emir, Reyhan’ın itirafını hızlandırmak için boş durmaz. Günlerdir karabasan gibi üzerine çöken endişeden kurtulmak için çırpınan Narin, gelen bir mesajla rahatlar. Ama daha büyük bir dalga kapıdadır.

Yemin 164. Bölüm Özeti Fragmanı 16 Ocak Perşembe

Yemin 164. Bölüm Fragmanı REYHAN’IN KAFASI KARIŞIYOR Yemin dizisinde bugün Reyhan Emir’i kıskandığını kabul etmek zorunda kalır. Banu’nun davranışlarından rahatsız olan Reyhan kıskandığını itiraf edecek mi? Reyhan artık Emir’i kıskandığını kendine itiraf eder. Banu’nun yakın tavırlarına karşı kendine engel olamayan Reyhan kocasını yalnız bırakmak istemez. Ama Reyhan için büyük bir sınav yoldadır. Kemal ise Narin’in günlerdir sıkıntılı olan halinin sebebini öğrenmeyi kafasına takar. Narin ise Erhan’ın sahte evliliklerini öğrendiğinden habersiz mutlu bir şekilde hayatına devam ederken günün sonunda beklemediği bir tabloyla karşılaşacaktır.

Yemin 165. Bölüm Özeti 17 Ocak 2020 Cuma

Yemin 165. Bölüm Tanıtımında Akıllı Ol Emir Efendi! REYHAN’IN KAFASI KARIŞIYOR, Yemin dizisinde bugün Emir’in Banu’yla buluşması Reyhan’ı kıskandırmaya yeter. Kocasına güvenen Reyhan duygularına yenilecek mi? Emir’in, Banu ile buluştuğunu gören Reyhan karmaşık duygular içindedir. Bir an bile kocasından şüphe etmese de gördüğü tablo karşısında çok kötü hissetmiştir. Reyhan artık inadı bırakıp kıskandığını itiraf edecek mi? Kemal’in, Erhan ile el sıkıştığını gören Narin büyük bir şok yaşar. Erhan bir şekilde hayatlarına sızarken Narin daha büyük bir gerginliğin içine doğru yuvarlanmaktadır.

Yorum yaz

20 Yorum

 1. Hayırlı geceler, cuma’lar… Tatlı, uykular, rüyalar, dinlenmeler Gülay’cım ve değerlilerrim sayın yönetici, yorumu okuyanlar.. Tüm dua ve dilekleriniz sizinle olsun Allah’ın izni ile…. Sevgimle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte Âminnn ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤

 2. Hayırlı geceler..
  Kelebek çocuklar etkinliğinde olan fotaraf ve Gülay’cıma sorduğum soru Hazal’ın yanında ki sen misin?
  Yıllarrrrr daha sizinle tanışmamıştım iki siteye yazıdığı kısacık zaman diliminde… Vardı fotoğraflar…

 3. Avatar Özgür ((DİZİ YORUMU))

  Dizi yorumu yazdım fakat dizi için yazılan yorumlarıda okumak hem düşündürüyor hem 😀😀😀😀😀😀😀😀sevgimle kalın sayın yorumcular… Her şey gönlünüzce olsun… Hayırlı geceler.. Uykular..

 4. Avatar LAMAZİ GOGO

  Ne güzel, sevgisin sen..
  İçimi ısıtan, güneşsin sen..
  Sonsuz değersin sen..
  Annesinin ilkgözağrı sen…
  Nice yaşlarda sen…
  Uğurum, kelebeğim, canım…
  Ruhumun narinlığinde sen..
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  Baş harflerine baksana..
  Güzel değerli gülümsetenim
  Her şey gönlünüzce olsun..
  Sevgimle musmutlu zamanlar..

  • Çok mutlu oldum Nur yüzlü teyzem çok teşekkür ederim Allah razı olsun evet Nurum ilk göz ağrım 15 yaşında oldu halbuki daha dün gibiydi elimin ayağıma dolaştığı, ağladığı zaman acaba birşey mi olacak diye korktuğum, onunla beraber büyüdüğüm günler.. zaman geçiyor çocuklar büyüyor ve nasıl büyüdüğünü anlamıyorsun bile.. Rabbim ömürlerini hayırlı kılsın islâm ahlakı ile ahlaklı evlatlar eylesin evlatlarımızı inşaallah….

   • Avatar ÖzgürLamazi gogo

    İnşaAllah kızım biz dua edelim Rabb’im göstersin… Hayırlı anneler, hayırlı evlat yetiştirir Allah’ın izni ile… Anne ilk öğretmeni ve aynasıdır çocuğun.. Bu özellikleri taşıdığın için seninle gurur duyuyorum ve iyi ki hayatımdasın iyi ki seni tanıdım bu fırsatı bana verdiğin için senden ve sebep olanlardan Allah razı olsun… Sevgimle nice yaşlara yıllara gönlünüzce teyzesiiiii…

 5. Hayırlı akşamlar.. Sağlıklaaaa gönlünüzce zamanlar Gülay’cım ve değerlilerrim Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte Âminnn ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 6. Sabahınız, gününüz aydın ferah, sağlık sıhhatle, bolluk bereketle, huzur mutluluk la dopdolu olsun Gülay’cım ve değerlilerrim Ayaklarınız dileklerinize kovuştursun sizleri Allah’ın izni ile… Âminnn…. ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı günler özgür teyzecim ALLAH RAZI OLSUN..
   Sanırım bende şifayı kapıyorum. Boğazım ağrıyor ve halsizlik var..
   Umarım fazla sürmez..

   • Avatar Özgür GÜLAY’CIM

    … Allah korusun… Zaten grip mikropları insanın peşini bırakmıyor inşaAllah olmazsın kızım her tekrarlayışı bir öncekinden daha ağır gibi… Yavuz beyimiz nasıl… Sağlık sıhhatle kalın… Allah cc yar ve yardımcın olsun teyzesi ❤😘

 7. Hayırlı gönlünce musmutlu zamanlar Şule’cim… Ve biz çokkkk mutluyuz burdasın ve yazdıklarını okumak…Hoş geldin sefalar getirdin Teşekkürler..❤😘

 8. Günaydın site yöneticim 18 ocak neyi anımsatıyor ,çok güldürdün beni biliyorsun zaten amaaaa illede duymak istersen şule ablanın doğum günü hatırladınmı şimdi.😀😀😀😀😀

  • Günaydın Şule abla, Allah hayırlı ömürler versin, 1 adet fotografın var mı rica etsem, sayfada kullanmak için.

 9. Valla Emir anan ayri manyak sen ayri manyaksiniz bu nedir ya erkek dedigin ağır olur biraz. Istiyor ki Reyhan bu benim kocam kizlar ona bakmayin diye herkese ilan etsin. Yani inanilir gibi değil. Yakisikliligina tükürem ömür gecmez sizin gibi feodal erkeklerle..🤒🤒

 10. Aman ne yaratıcı egzantrik ne havalı.. kocamdi hocam oldu tekerlemesi mi bu 😝😝😝
  Allah askina bu neyin egosu adam karısını kıskanip hoca oluyor ama etrafindaki sürüngen kizlar mart kedisi gibi ayy ne yakisikli hoca diye uzerine atlasin. Reyhanin yerinde olsam senin okutacagin okula da sana da artarsa…. Neyse artık dizinin herşeyi batar oldu bana. Kızcağız hayatinda ilk kez birsey rica etti dimi senden. Kendine ait nefes aldığı bir alan istedi. Onu bile çok görün bravooo👏👏👏👏

 11. Boşuna bu diziden beklentinizi yuksek tutmayin. Oyle güzel şeyler olmasini falan da beklemeyin
  Reyhan da bu aşırının aşırısı saflık ,Emirde de bu zeka ve guvensizlik olduğu surece Emir -Reyhan çifti daha çok evlenir boşanır. Artık 7 kere mi evlenirler 17 kere mi orasını ben bilmem..
  Emir Reyhani sürekli başka bir adamın yatağinda basacakmis gibi hayal edip davraniyor. Reyhan başına gelen hicbir seyi anlatmiyor. Aralarinda iletişim zaten yok. Umutsuz vakalar.
  Bu Cavidanı neden bu kadar canice yaziyorsunuz ya 😡 seyirciye samimi gelmiyor artık. Kadina sirf kötülük olsun diye eften püften roller veriyorsunuz . Bir sabi sübyanın ödevini yırtmak da neyin nesi bu kadar çirkinleştirmeyin bir anneyi çok ayıp yaptığınız. Utanmasanız Cavidani sokak hayvanlarina işkence ettireceksiniz yakinda. İncirin kanatlarını da yoldurun ki tam olsun bari 😏😏 aa pardon Suna var daha. Cavidan yakinda Suna-Taci askina kumpaslar kurar. Kadın için bu bir hobi ne de olsa🤣🤣
  Bu dizinin finalinde mutlu olursa Kemal olur sadece. Adamın kaybedecegi birsey yok hayatta kızı olduğu surece. Emirr ile Reyhani ise senarist nasıl öldürecek hayal bile edemiyorum. Artık nükleer bombayla mi ölürler, baldıran zehiriyle mi , kırbaçlanıp işkenceyle mi ,kurşuna dizilerek mi, baltayla lime lime doğranarak mi ,yanarak mi orasını bilemem. Ama finalde öleceklerini adım gibi biliyorum.. ahanda yazip imzaliyorum şuraya✍✍😏

Etiketler