Yemin 146.-147.-148.-150. Bölüm Özeti Fragmanı 23-24-27 Aralık

Yemin dizisinde 23 Aralık pazartesi günü 146. bölüm ile devam edilecek. Yemin dizisinin yeni bölümlerinde neler olacak neler yaşanacak oldukça merak edilirken Reyhan’ı annesi ile birlikte istemeye giden Emir oldukça mutlu ve mesuttur ancak annesi Cavidan yine yeni oyunların peşine düşmüş Reyhan’la birlikte olan oğluna büyük bir ders vermek amacıyla her ikisine birden evlilik sözleşmesi imzalatarak Emir’e ait ne var ne yok bütün hisselerini kendi hesabına geçirmenin planını yapmıştır.Yemin dizisi 146. bölüm neler olacak

Yemin dizisinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler sadece Cavidan’ın yapmış olduğu planlarla kalmaz aynı zamanda Emir ve Reyhan en mutlu günlerinde annesi tarafından adeta arkadan hançerlenip kendilerine bu güzel günde sunulan adeta zehir zemberek evlilik sözleşmesi ile okumaya bile fırsat vermeden bir an evvel imza almanın derdine düşen Cavidan amacına ulaşacak mı yoksa Emir dikkatli bir şekilde okuyup inceleyip mi bunu anlayacak mı izleyip göreceğiz ancak Reyhan hemen imzalayacağı söyleyerek ilk adımı atmış ve Cavidan hanımı oldukça memnun etmiştir. İşin bu tarafı bir yana yemin dizisinin 146. ve 147. bölümlerinde yaşanacak tüm gelişmeleri ve 23 ile 27 Aralık tarihleri arasında yayınlanacak olan yemin dizisinin 146. 147. 148. 149. ve 150. bölümlerindeki yaşanacak tüm gelişmeleri burada sizlere detaylarıyla aktarmak istiyorum.

Yemin Dizisi 146.-147.-148.-150. Bölüm Özeti Fragmanı 23-24-27 Aralık

Yemin dizisinin 146. bölümü 23 Aralık pazartesi günü ekrana gelirken 147. bölümü 24 Aralık salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Yemin dizisinin 148. bölümü 25 Aralık çarşamba günü yeni bölüm özeti ve fragmanı ile ekrana gelirken yemin dizisi 26 Aralık Perşembe günü 149. bölüm ile ve yeni tüyolar ile karşınızda olacak. Haftanın son günü 27 Aralık cuma günü yemin dizisi 150. bölüm ile ekrana gelirken haftanın finalinde neler yaşanacak neler olacak hepsini sizlere bu sayfada detaylı bir şekilde yazmaya çalışacağız.

Yemin dizisinin yeni bölümlerindeki gelişmeleri tüyolar ile birlikte sizlere yazarken yemin dizisi 23 Aralık pazartesi günü yayınlanacak olan 146. bölümde neler olacak neler yaşanacak Emir ve Reyhan neye imza attıklarının farkında olacaklar mı Cavidan mutlu olurken Reyhan ve Emir’i bekleyen büyük tehlike nedir ve Cemre diğer taraftan yeni planlar kurarken Talaz ile işbirliği yapan şirketin sekreteri Yonca Kemal ile Narin arasındaki gelişmeleri yakından takip etmeye devam ederken onların gerçekten evli olmadığını kanıtlayabilecek mi elinde ciddi bir delil olacak mı izleyip göreceğiz.

Yemin dizisi 146. Bölüm özeti 23 Aralık pazartesi

Son bölümde neler olmuştu? Emir annesi Cavidan ile birlikte süt annesinden Reyhan’ı istemeye gider. Cavidan yeni bir plan hazırlamış bu plana göre Emir ve Reyhan’a evlilik sözleşmesi imzalatacak ve bu imza karşılığında Emir ve Reyhan ailenin tüm mirasından ve şirketteki hisselerinden paylarını kaybedecekler. Cavidan bunu özellikle isteme gününde planlamış Emir ve Reyhan’ın mutluluktan hiç bir şey görmeyeceği zamanda onlara masumane bir şekilde evlilik sözleşmesini güzel dille imzalatarak amacına ulaşmayı hedefler.

Emir ve Reyhan sözleşmeyi okumadan imzalayacaklar mı? Daha düğünü yapmadan kendilerine ait tüm hisseleri kayıp mı edecekler? Yemin dizisinin 146. bölümünde 23 aralık pazartesi günü izleyip göreceğiz.

Yemin dizisi 146. Bölüm özeti fragmanı 23 Aralık pazartesi

Emir ve Reyhan evlilik sözleşmesini yırttı attı, Cavidan şaştı kaldı:

Emir’in evlilik sözleşmesine yırtıp atması lan hemen ardından yüzük takma merasimi başlar ve Emir ile Reyhan yüzüklerini takar. Emir artık konağın yeni hanımının Reyhan olduğunu bir kez daha söyler ve Cavidan hanım bu duruma oldukça bozulmuştur. Emir bir adım daha ileri giderek bundan sonra son sözü Reyhan’ın söyleyeceğini özellikle Cavidan hanım’a bakarak söylemiş böylelikle konak’ın yeni hanımının Reyhan olduğunu hatırlatmıştır.Yemin dizisi 23 Aralık özeti

Emir’in Reyhan için hazırlamış olduğu çok güzel bir sürprizi vardır. Evlilik teklifini yenileyen Emir boğaza doğru havai fişek gösterisi yaparak Reyhan’a güzel bir jest yapar. Konak’taki işleri tersine dönmüş Cavidan hanım artık etkisini yavaş yavaş kaybetmeye başlamış özellikle emir’in son hamlesi onu konumundan etmiştir. Yemin dizisi 146. Bölüm özeti fragmanı 23 Aralık pazartesi günü Kanal 7 de devam edecek. İşte Fragman:

Yemin dizisi 23 Aralık 146. bölüm özetiYemin dizisi 147. bölüm özeti fragmanı ve tüyoları ile 24 Aralık salı

Haftalar öncesinde duyurduğumuz ve resimlerini paylaştığımız düğün gelir çatar. Süt anneden Reyhanı isteyen Emir konaktaki otoritesini sağlamlaştırdıktan sonra konağın yeni hanımının Reyhan olduğunu söyleyerek Cavidan hanıma gereken darbeyi yapar. Cavidan gücünün devam ettiğini kanıtlamak için çırpınsa yeni oyunlar planlasa da nafiledir. Emir ve Reyhan yeniden nikah için yola koyulur. Çok güzel süslenmiş bir gelin arabası ile ilk seferinde yaşayamadığı tüm duyguları yaşar. Giydiği gelinlik ile Emir ile birlikte sokaklarda gezmeye koyulur.

Yemin dizisi 148. bölüm özeti fragmanı tüyoları 25 Aralık Çarşamba

Emir Reyhan için boğazda hazırladığı güzel sürprizin ardından mutluluğunu onunla paylaşmış ve ona kendini tamamen affettirmek için en güzel cümlelerini kurmuştur. Reyhan ise hiç olmadığı kadar mutlu ve huzurludur. Diğer taraftan konaktaki hazırlıklar devam ederken Cavidan içten içe kızmaya ve yeni planlar kurmaya başlar. Reyhan heyecanını ve sevincini Emir ile paylaşırken arkadaşları Emir’e bir sürpriz hazırlar ve damadı kaçırma oyununu oynarlar.

yemin 148. bölüm özeti fragmanıKemal ve Narin cephesinde Narin gerçek bir düğün tutmak ve gelinlik giyme hayallerini kurarken Kemal bu konuda yeni bir adım atacak mı? Yemin dizisinin 148. bölümünde 25 aralık çarşamba günü göreceğiz. Son olarak Emir Reyhan’a gücüm yettiğince seni koruyacağıma, seni hep seveceğime, elimi bırakmayacağıma söz veriyorum diyerek yemin etmiştir. Yemin dizisinin yemini ilk kez gerçek olmuş. Emir ilk kez yemin etmiştir. 25 aralık çarşamba akşamı Kanal 7 de yayınlanacak olan Yemin 147. bölümü için iyi seyirler dileriz.

Yemin 149. bölüm özeti fragmanı bilgileri 26 Aralık Perşembe

Yemin dizisi 26 Aralık Perşembe akşamı 149. bölümüyle devam ederken reyhan’ı kaçıran Emir onunla denize açılmanın planını yapmıştır bile. Emir ve Reyhan tekne ile İstanbul’da kız kulesi’ne doğru açılmış denizde harika bir zaman yaşamıştır aynı zamanda Reyhan ve emir martılara simit atarak bu zamanın eğlencesini çıkarmıştır. Emir teknede Reyhan için güzel bir sürpriz yaparak ona harika bir masa hazırlamış ve birlikte denizin ortasında güzel bir yemek yemişler böylelikle Reyhan ve emir arasındaki buzlar birer birer eridiği gibi düğün öncesinde en güzel anları birlikte yaşamışlardır.

Yemin dizisi 149. bölüm özeti 26 aralık perşembeYemin dizisi için özel olarak hazırlanan tekne ile boğaz da çok güzel zaman geçiren Emir ve Reyhan yemin dizisinin 150 bölümünde görkemli bir düğün yapacaklar ve böylelikle daha önce evlenirken yapamadıkları her şeyi her duyguyu 1-1 yaşayacaklar. Yemin dizisi 26 Aralık Perşembe akşamı 149. bölüm fragmanı videosu:

Yemin dizisi 150 bölüm fragmanı özeti tüyoları 27 Aralık cuma günü Kanal 7 ekranlarında sizlerle buluşmaya devam edecek.

Yemin dizisinin 150. bölümünde cavidan talaz ile yeniden anlaşmış Emir ile Reyhana yeni bir oyun oynamak için Talazı kullanmaya karar vermiştir. Talaz ise alacağı para karşılığında her işi yapmaya zaten razıdır. Demir ve Reyhan tekneleri bozulunca ne yapacaklarını şaşırır ve Deniz ortasında kalırlar. İşte Talazın planı tam bu sırada devreye girer, bakalım Reyhan ve Emir teknede ne yapacaklar. Motorun yağ kaçırdığını öğrenen Emir motoru tamir edebilecek mi Deniz ortasında mahsur kalan Emir ve Reyhana yardım diye giden tekne onlara nasıl bir oyun oynayacak yeni bölümde izleyip göreceğiz.yemin 150. bölüm özeti

150. bölümde Emir ve Reyhan sahile çıkmayı başarmış oradan da nikah kıyılacak salona doğru gitmişlerdir ve evliliklerine giden yolda büyük bir mutluluk yaşarlar. diğer taraftan oyunu boşa çıkan cavidan Büyük bir şaşkınlık yaşarken Talas istediğini yapamamış diğer yandan Cemre yoğun bakımda kendine gelmeye başlamıştır. Emir ve Reyhan’ın nikah töreni ise oldukça duygu yüklü anlara sahne olur. ne diyelim biz de emir ve Reyhan mutluluklar dilerim bir ömür boyu birbirine sahip çıkmalarını dileriz.

Yorum yaz

47 Yorum

 1. Hayırlı günler.. 2020 Vatanımıza, evmize, gönüllerimize güzelin en güzelini yaşatasın bolluk, bereketle her günü hayırlarla dolu olsun .. Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte.. Gülay’cım, Emine kardeşim, Sema kardeşim, Handan kardeşim, Lamazi gogom, Güneşim, baldillim, ayyüzlüm, cicikızım, Günel ‘cim yorumumu okuyanlar ve sayın Mehmet Oğuz Bey.. Mutlu, Esen Kalın.

 2. ŞU AN TRT İZLİYORUM VE TRT FARKI… ZAMANM ATİNESİ.. KONUK SAYIN SELAMİ ŞAHİN… ALLAH’IM O NASIL SOHBET,KONUŞMA, İÇTENLİK.. VE ÖZELLİKLE EĞİTİCİ HAYIRLI BİR ÖMÜR ALLAH SAYISINI ÇOĞALTSIN BÖYLE ŞÜKRÜ EDA EDEN KULLARININ… ÂMİNNN

 3. Allah rahatlık versin.. Hayırlı bir pazar sabahında mutluluk la gönlünüzce bir gün.. Gülay’cım, gönül dostlarım ve yorumumu okuyanlar sayın yönetici… Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte Âminnn ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤

 4. Allah rahatlık versin değerlilerrim sayın yönetici…. Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte Âminnn

 5. Avatar Günel 💞Yemin💞

  💞Yemin💞Kötülük Kötülük Yenede Kötülük İnsan Şu Diziden Heçne Anlamır Reyhan İki Kere Evlendi Düyün Dernek Hına Geçesi Yok Adet Eneneler Bu Kader Kötümü Göstermirsiniz🇹🇷Türk Halkın Hına Geçelerin Gösterin Reyhanın Ağlamağın Göstermeyin Reyhan Zaten Sulu Gözdü Gözderinin 🚿Bütün Meheleni Sulamağ Olar Toz Olmasın Hına Geçesinde Oya Narin Kızlar Şarkı Deyerdi Reyhana Hına Yapılardı Hind Dizilerinde Evlilik Adet Enenelerin Güzel Gösteriler Bizim Dizilere Yaraşığ Sadeçe Kötülükdü Senarist💞Yeminin💞Adet Enenesin Kötülükle Besleyip Çavidan Kötülükün İyi Proçesidi Çavidan Çemre Talaz Bunlar Dayanmadan Kötülük Yapılar Az Bölümlü Dizilerde Kötülük His Etmirik İllerle Davam Eden Diziler Kötülükden Başka Heçne Yokdu İyiliki
  Görmeyi Unutduğ Reyhan Emir Düyün Yapdı Konağlar Görünmür Nazmiye Hanım Düyün Adetin Güzel Bilirsen Reyhan Emir Evlilik İmzasın Ne Zorlukla Atılar Reyhan Obrazı Mutluluk Zor Kazanır Çavidan Umarım Torunada Kötülük Yapaçağ Reyhan Besdeme Torununa Ne Söyleyeçek Çavidan Çemre Bir Birine Artığ Yad Kötülük Onlara Fazla Oldu Çemre Özünü Delilike Vurarak Kacaçağ Çemre Reyhanı Emiri Mutlu💑Görmeye Dayanamaz Çavidandan Bütün Bunların Hesabın Soraçağ Çavidanı Kacıraçağ🐭Olan Karanlığ Zirzemide Saklayaçağ Ona Yapılan Anesine Yapılan Kötülükün Hesabın Soraçağ Çavidan Umarım Bütün Kötülükleri Yadına Düşeçek Çavidan Açılarda Reyhanı Düşüneçek Hikmet Bey Sağalaçağ Bütün Kötülükleri Anlataçağ Çavidanın Bütün Üzün Göstereçek Kemal💞Narin Güzel Duyğular Onların Gölgesi Narinin Yarım Kalmış Aşkı Kemala Sonlanaçağ Kemal Narinin Aşk Hekayesin Bir Gün Öyreneçek Narin Kemalın Aşkından Korkur Sanki Bütün Aşkı💞Yaralı Olaçağ Kemal Narin Düyün Yapaçağ Masal Söylediyi Düyünü Göreçek Aşk Sevgi Güçlü Kötülük Aşkın Önünde Duramaz Talaz Narine Zarar Veremez Umarım Talaz Çavidanla Kemalın Evine🎥Yerleşdireçek Talaz Çavidanı Kemala Yakın Olduğun Bilemir Yarım Kalmış Kötülükün Çavidanla Bitirer Kötülük Ne Zordu İnsan Diziye Bakdığça Hayatı Düşünür İnsanlar Ne Kolaylığla Kötülük Yapır Çok Zor Yemin Edirsen İyilik Üçün Et Kötülük Üçün Yok Anelerin Dizide Kötülükün Gördükde İnsan Üzülür Aneleri Kaşki Dizilerde İyi Yapardılar Aneler Çennet Kapısı Ane Övlad Bağı Güçlü Çavidan Ane Obrazı Onun Emirle Bağı Sadeçe Kötülük Çok Zor Aşk Sevgi Kazanmağ Zor Dizide💞Yemin💞

 6. Avatar Günel 🇦🇿💌🇹🇷

  ☀️Günaydın☀️Gününüz Hep Aydın Olsun Çumanız Mübarek Olsun Dizi Ailesin Güzel Hanımları Yorumçuları Sayın Oğuz Bey Nurbanu Abla Çalıkuşu Abla Gülay Abla Sema Abla Şule Abla Aysel Abla Xanım Abla Özge Abla Özgür Abla Konyalı Emine Abla Ve Dizi Sitesin Unudan Güzel Dostlar Nasılsınız Rabbim🙏İbadetlerinizi Kabul Etsin Melekler Dörd Yanınızı Sarısı Mutluluk Hep Gölgeniz Olsun🎄2020-çi ilin🎄Çuma Gününe Güzel Kapı Açın Kapının Önünde Mutluluk Aşk Sevgi Çansağlığı Bereket Olsun🏠Işığlı Olsun Yolunuz🕋Olsun Güzel Dizi Ailesi Rabbim🇦🇿🇹🇷Müselman Halklarına Işığ Saçsın Savaşsız Günler Getirsin Dünyadan Köçen Azizlerimize☀️Şehidlerimize☀️Allah Rahmet Etsin İnsanlar Kötülükden Uzak Olsun İyilik Onların Sinvolu Olsun🇹🇷🎄🙏🎄🇦🇿❤️ÖZGÜR Abla❤️Nasılsınız Hayırlı Çumalar🙏İbadetleriniz Kabul Olsun🏠Işığlı Olsun Üzerinize Mutluluk Aşk Sevgi Işığı Yağsın Melekler Ailenizi Korusun Hep Üzünüz Gülsün Dizi Ailesine İlaçsınız Mutlu Olun Sağ Olun☘️Sevgili Peyğenberimiz🍀Bir Çuma Günü Asabına Söhbet Ederken Buyurdularki Çuma Günü En Az On Mümın Kardaşıne Hayırlı Çumalar Demek Sizi Çennet Kapısı Aralayaçaktır Çennetin Kapısını Biraz Daha Aralamak Ve Efendimizin Bir Sünnetini Daha İhya Etmek Dileği İle HAYIRLI ÇUMALAR❄️🎄🎅🏻🤶🏻🎄❄️

 7. Hayırlı geceler, cuma’lar.. Tüm gün her şey gönlünüzce olsun sayın site sakınleri yorumumu okuyanlar. Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte Âminnn.. ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  Sağlık sıhhatle, bolluk bereketle, huzur mutluluk sevgimle kalın..

 8. Avatar ÖzgürGünel’cim

  …. Âminnn âminnn.. Tüm yorumu okuyanlar, ve din kardeşlerimiz için âminnn kızımm… Hayırlı cuma’lar Allah rahatlık versin.. Günel ‘cim 👏👏👏❤😘😴😴😴😴

 9. Avatar Günel 🍀Çumanız Mübarek🍀🇹🇷🇦🇿

  🍀Allahın🍀🍀🍀🍀🍀
  🍀Affı🍀🍀🍀🍀🍀🍀
  🍀Nuru🍀🍀🍀🍀🍀☘️
  🍀İkramı🍀🍀🍀🍀🍀☘️
  🍀Selamı🍀🍀🍀🍀🍀☘️
  🍀Şevkatı🍀🍀🍀🍀🍀☘️
  🍀Hikmeti☘️Hayırlı Akşamlar
  🍀Saadeti ☘️Hayırlı Çumalar
  🍀Fazileti☘️Dizi Ailesin Güzel
  🍀Hidayeti☘️Hanımları Dostları
  🍀Rahmeti☘️Yorumçuları Sayın
  🍀Magfiriyeti☘️OğuzBeyNasılsınız
  🍀Üzerinizde Olsun İNŞAALAH
  🍀2019-çu İllin Son Çuma Günü
  🍀Rabbim🇦🇿🙏🇹🇷Dualarınızı
  🍀İbadetlerinizi Kabul Etsin İyi
  🍀Olun Mutlu Olun 2020-çi İlin
  🍀Çuma Gününe Mutlu Adımlayın
  ☘️☘️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🇦🇿🇦🇿🇦🇿☘️☘️
  🍀Melekler Sizi Korusun☘️D🙏A

 10. Ee ne sandınız Nazmiyen’in de cömertlik çizgisi anca bu kadar iki havai fişek, bi tekneyle boğaz turu… yoksa öyle yalılarda ensesi kalın godaman davetlilerle düğün yapacağını düşünmediniz heralde 🙂 (yok hani düşündüyseniz size hayal kırıklığı olarak dönmüştür)
  Ula kabasakal Emir efendi sende önce bi evlende sonra balayına mı çıkıyon cicim ayına mı çıkıyon yat ile boğaz turuna mı çıkıyon nereye gidersen git yahu sanki bilmiyon ananı zaten bol köpüklü bir kahve istedimi tamam kesin karıştırmıştır birşeyler… neyse yarın şirin bir sahil kasabasında nihayet evleniyorlar. Zaten gerçekten sevdiysen ve huzurlu bir yuva kurmak istiyorsan yalılara yatlara da gerek yok… Günümüz gençliğinin en büyük sorunu da bu maalesef evleneceği genci aşırı düğün masrafına borcuna soktuktan sonra o evlilikten mutluluk huzur beklemek dahada kötüsü ailelerinde millet elalem ne der düşüncesiyle gösteriş için buna onay vermesi…
  Hayırlı geceler sessiz, sakin site ahalisi 🙂

 11. Tatlı uykular rüyalar… Allah’a emanet olun site sakinleri değerlilerim… Gönlünüzce musmutlu zamanlar.. ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤((((Aaaa bu yorumu yollamamışım)))))

 12. Tatlı uykular rüyalar… Allah’a emanet olun site sakinleri değerlilerim… Gönlünüzce musmutlu zamanlar.. ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 13. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  … Allah rahatlık versin.. Bir kaç gün yazmadım mı? Sana sanki bir asır hissi… Her şey gönlünce olsun… Ve seni bu kadar sevmeme neden olduğun için Allah razı olsun kızımmmm.. Allah’a emanet olun Albasan ailesi..

 14. Avatar Günel 🍁Narin🍂Kemal🍁

  🍁Yemin🍁Narin🍂Kemal🍂
  🍁Aşka Sevgiye Bir Adım Atdı🍂
  🍁Hayat Hekayeleri Gerçek🍂
  🍁Olmasada Güzel Şairimiz🍂
  🍁Merhum Şairimiz Nüslet K.🍂
  🍁Narin Kemal Aşkın Sevgisin🍂
  🍁Yaratmış Sanki/Sen Deme🍂
  🍁Tezeden Sevmek Olarmış🍂
  🍁Talehde Tezeden Gülebilermiş🍂
  🍁Küsüp Gözü Yaşlı Geden Aşk🍂
  🍁Peşman Peşman Döne Bilermiş🍂
  🍁Ürek bulud gibi Boşalırsada demek
  🍁Bulud gibi tezeden dolur sonunçu🍂
  🍁Şöhlesi titreyen şamdan Ayrı Bir🍂
  🍁Şamıda Yandırmağ Olur Sen deme🍂
  🍁Tezeden Sevmek Olarmış Köhne🍂
  🍁Yaraları vakt zaman silir kesilen🍂
  🍁Budağda ölen ağaçlar Teze🍂🍂
  🍁Pöhrelerle Dirile Bilir ağlaya🍂🍂
  🍁Ağlaya dünyaya Gelip biz🍂🍂
  🍁Ane🍁Südüyle Gülmemişikmi🍂
  🍁Her Akşam Sapsarı batan🍂🍂
  🍁Güneş Her Seher teze Ter🍂🍂
  🍁Görmemişkmi Sen Deme🍂🍂
  🍁Tezeden Sevmek Olarmış🍂
  🍁Sevgi Fürset Deyilki kuş🍂🍂
  🍁Gibi Uça Nede gölgedir🍂🍂
  🍁Ki Kacasan kova yada🍂🍂
  🍁Sen kovasan O Senden🍂🍂
  🍁Cıkarsan Kalbinden Öten🍂
  🍁Sevgini bir Gün Tenhalığ🍂
  🍁Sıkaçağ Seni Kimese🍂🍂
  🍁Etdiyin Yakşılığ Gibi🍂🍂
  🍁Aşk karşına Cıkaçağ🍂🍂
  🍁Senin İlk Sevgi Yuvandan🍂
  🍁Düşen Kuşçuğaz Köhne🍂
  🍁Kanadları pöhrelenmeyip🍂
  🍁Meçnunun Anıyla uçan🍂🍂
  🍁Aşk Min Hiyle eliyle yere🍂🍂
  🍁Enmeyip benki görmemişem🍂
  🍁Sevgini Susan Aşk Zirvede🍂🍂
  🍁Beslenen Karışım ilk deyil🍂🍂
  🍁Bir defe sevilir insan Sen🍂🍂
  🍁Deme her Zaman Sevmek🍂🍂
  🍁Olarmış Narin Kemal Aşkı🍂🍂
  🍁Güzel Reyhan Emir Aşkına🍂🍂
  🍁Benzemesin Açılar Olmasın🍂🍂

 15. Avatar Günel 🇹🇷💌🇦🇿

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Hanımları Yorumçuları Sayın OĞUZ bey Nasılsınız 2019-çu İlin Son Heftesi Güzel Kecsin 2020-Çi İl Kapınızı Güzel Anılarla Açsın Dizi Ailesi Dostluğu Eski Günlere Kayıtsın Sitede Dostluğ Bitmesin

 16. Cavidan gitsin, Yonca gitsin, Talaz gitsin eee bu dizi nasıl devam etsin… entrikasız olur mu heç! yaşasın kötülük… 🙂

  • Nurbanu kalsın 🙂

   • Nur Banu’nun aklı da, kalbi de fesatlık,, entrika ve bilimum kötülük işlerine çalışmaz çalışmasına tenezzül dahi etmez!!

    • . . Allah rahatlık versigülümsetenim… Karadınizli dopra kızım seni tanıyıp hayatımda olduğun için sebep olanlar dan sen den Allah razı olsun, her şey gönlünce olsun lamazi gogom 😘❤

 17. EVET YA ARTIK CAVİDAN HAPSE GİRSİN ARTIK KEMAL YONCANIN OYUNLARINI GÖRSÜN ARTIK YONCA CIKSIN BİZ ONU ISTEMİYORUZ

 18. Ya ne zaman girecek bu cavidan hapse ya girsin artik kemsl yoncanin oynadigi oyunlari gorsun artik hikmet by iyilessin artik ya kdmal ve narin getcek evkilkleri olsun artik masal tamamen evine donsun artik

 19. Avatar Günel 🇹🇷📨🇦🇿

  ❄️🙋🏻‍♀️Merhaba Dizi Ailesin Güzel
  ❄️Hanımları Yorumçuları Sayın
  ❄️OĞUZ Bey Nasılsınız❄️🌨☃️
  ❄️Kış Ayının İlk Gününde Güzel
  ❄️İnsanlara Mutluluk Çansağlığı
  ❄️Arzu Ediriz Melekler🏠İsitsin
  ❄️Zaman Hayatınıza Mutluluk
  ❄️Sevinç Getirsin İşlerinizde
  ❄️Yorulmayın🎄🎅🏻🤶🏻🎄2020-çi
  ❄️İle Mutlu Sevinçle Adımlayın
  ❄️2019-çu İlin Son Heftesin Mutlu
  ❄️Başa Vurun Sağ Olun Var Olun
  ❄️🎄🎅🏻🇦🇿🏠🙏🏠🇹🇷🤶🏻🎄❄️
  ❄️2020-çi İlde Güzel ANALİZLER
  ❄️Bezesin Dizioyuncu.com Sitesin
  ❄️🇦🇿YEMİN🇹🇷Dizisine Başarılar

 20. HİKMET BY NEZAMAN IYILEŞECEK NE ZAMAN KONUŞACAK YA BİR AN ÖNCE KONUSSUN ARTIK BİR AN ÖNCE İYİLESŞİN ARTIKKKKKKKKKK

 21. NDN HALA CAVİDAN KAZANIYO YA ANLAMIYORUM NDN HEP KÖTÜLÜKLER KAZANIYO NEDN EMİR ANNESİNİN YAPTIĞI KÖTÜLÜKLERİNİ GÖRMÜYO YA NEDEN NEDEN HEP CAVİDAN KAZANIYO NEDEN BU KADAR COKMU ÖNEMLİ SİZİN İÇİN BU CAVİDAN YETER ARTIK BU KADARIDA OLMAZ ARTIK YA BUNA BİR SON VER,N ARTIK YA CAVİDAN ARTIK HAPSE GİRSİNNNNNNNNNNNN ARTIK KEMAL VE NARIN SU KAMERAYI GÖRSÜNLER ARTIL YONCANIN YAPTIGINI GÖRSÜN ARTIK KEMAL SU YONCAYI İŞTEN CIKARSIN ARTIKKKKKKK YA YONCA CIKSIN ARTIKKKKKKKK BİZ YONCAYI ISTEMİYORUZZZZZZZZZZZZ

 22. Avatar Günel 🇦🇿💌🇹🇷

  ❣️Yemin❣️Dizisin Güzel Oyunçusu Yağmur Şahbazova Yemin Dizisine Yaraşığ🇦🇿Aparıçısı Elgiz Akbar Güzel Oyunçunu Tehkir Etmesi Üzüçü Narin Obrazı Eklağlı Hayatının Açıları Onu Bu Yola Getmesine Meçbur Edir Sakta Evlilik Çoçuğa Sevgi Aşk Sevgi🏡Bekş Etmek Güzel Narin Obrazın Alğışlayıram Dizinin Retinkin Bir Hisesi Narine Bağlı Elgiz Bey Umarım Dizini İzlemeden Karar Verip Fikrin İnsanlara Catdırıp Bunlar Üzüçü 🇹🇷Halkında Olan Dizilerde🇦🇿Oyunçularına Güzel Obrazlar Verilip SAVAŞÇI Dizisinde🇦🇿Oyunçusu Döyüş Zonasında Vuruşur Bu Dizide🇦🇿HOÇALI Soykırımın Gösterilip Bunlar🇹🇷Türk Halkının🇦🇿Sevgisi MİNBİR GEÇE Dizisi Melahet Abbasova Yuvada Hidmetçi Obrazın Daşıyıp Bu Obrazda Güzel Eklağlı Hanıma Hidmet Kötü Deyil İnsan Ne Danışdığın Düşünmeli Çünkü Bunlara Hepimiz Bakırık Elgiz Akber Önçe Bir Aparıçı Gibi Yetiş Sonra🇦🇿Oyunçuların Tehkir Et Bütün Bunları Yapanda🇦🇿İsmin Düşün🇹🇷🇦🇿Halkı Arasında Dostluğ Bağı Möhkem Bunun Üçün Narin🇹🇷Halkında Sevilir Narin Obrazı Dizide Olmasa Dizi İyi Görünmez Leyla Obrazı İyi Ola Biler Ama Nazmiye Leyla Obrazın Yuku Gezer Yapmışdı Bütün Güzelikin Kapısın Bağlamışdı Elgiz Gibi Aparıçılar Bunları Göremir Görsede Kiymet Veremir Çok Üzüçü🇦🇿🙏🇹🇷

 23. Avatar Günel ❣️Yemin❣️

  ❣️Yemin❣️Niyeti Kötü Olanın Attığı🏹Kendine Döner Tıpki Çavidan Gibi Çavidan👑Kayıp Etdi Reyhan👑Buldu Reyhan Üçün Bütün Bunlar Bir Röya Olmalı Reyhan Röyadan Ayılma Mutlu Ol Emirle🏡Kur👫Konağın Hayatında Oyun Oynasın Hikmet Babanız⚽️Oyunu Oynasın Sizinle Çok Zor Çavidan Çemre Talaz Yaşadığça Bunları Görmek Zor Çavidan Kötülükün Hamıya Bulaşdırıp Nigar Ne Yapaçağ💿Emirin Eline Kecse Nigarda Habs Olaçağ Nigar Artığ Tamah Baş Yarar Para Pul İnsanı Kurtaramaz İnsanı İyilik Kurtarır Sefer Ne Yapaçağ Nigarı Aff Edeçekmi Zor İnsanın Karısı Ekmek Yediyi🏡Hayanet Edip Kötülere Desdek Olup Hikmet Bey Nigarı Aff Edeçek Hikmet Bey Reyhan Gibi Susur Kemal💕Narin Aşk Sevgi Kötüler Yuvada📷Kemal Narin Talaz Onları İzledikçe Üzüleçek Aşk Sevgi Konağın Her Terefinde Masal Küçük Melek Onun Kurtarmağ Aşka Sevgiye Bağlı Düyünler Başlasa İki🧖🏻‍♀️Talaz Kaçısa Kemal Emir Düşmenleri Talaz Olduğun Bilse İyi Olar🧖🏻‍♀️Bir Birine Baka Bizim Düşmenimiz Birdi Söylese Narin Reyhan Eleri Bağlı Karanlığda Umarım Narin Talazın Öhdesinden Geler Ellerin Bağlayıp👨‍✈️Çağırar Talaz Çemre Susur Çavidandan Korkular Talaza Para Çemreye Emir İlaç Ama Bunlarda Zordu Bulmak Emir❤️Reyhana Verdi Çavidanda👑Reyhana Verdi Reyhan Düşmenlerle Ne Yapaçağ Sonları Göz Yaşı İle Bitmesin Aşkla Bitsin

 24. Avatar Günel 🇹🇷📨🇦🇿

  Hayırlı Akşamlar💕Dizi Ailesin💕Güzel Hanımları Yorumçuları Sayın OĞUZ Bey Nasılsınız İyi İstirahet Keçiresiniz🏡Kapısın Mutlu Haberler Çalsın İşlerinizde Yorulmayasınız İyi Gezintiler Sağ Olun Var Olun Sitede Işığ Olun

 25. Gençlik!! ahalii!! nasılsınız neydiyonuz ne var ne yok bakem???
  Anaa Cavidan’ı mort etmişler yaa resmen kendi ayağına sıkmış 🙂

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı akşamlar Nurbanum..
   Yoğun ve yorgunum..
   Çok sıkıcı geliyor dizi, ve izlemiyorum, sadece kayınvalidem izliyor, bende göz ucu ile bakıyorum…

   • Allah kolaylıklar versin Gülocum ama göz ucuylada olsa bakıyon ya hani analizlerini özledik bilesin 🙂

  • Hoş geldin epeydir görünmüyordun Trabzona kar mı yağdı ne 🙂

   • Sağolasınız…Trabzon’da havalar gayet iyi kar görmek için yaylaya çıkmak gerek… sağlıkla ilgili problemler vardı büyüklerimizde hamdolsun şimdi iyiyler arada çocuklar ufak tefek hasta oluyorlar uğraşıyoruz işte Rabbim beterlerinden korusun… sizin ufaklıklarda iyidirler inşaallah….

 26. Avatar Günel 🇦🇿Yemin🇹🇷

  ❣️Yemin❣️Dizide Olan Hekaye Ne Kader Zordu Ane❣️Aşk Anede Nifret Aşkda Göz Yaşı Çavidan Kimi Aneler Hayatımızda Var Emir Suna Aneden Öksüzdüler Çok Zor Çavidan Emirin Sunanın Mirasın Ne Yapaçağ Para Pul İnsanı Deyişdirmez Sadeçe İnsanın Maskasın Düşürer Çavidanın Maskası Artığ Yok Evlilik Sözleşmesi İyi Olmadı Çavidan Bu Kader Pulu Ne Yapaçağsan Yoksa Talazla Evlilik Yapıb Bal Ayına Gedeçeksen Hikmet Bey Zaten Yatağda Çavidandan Her Şey Beklenilir Talaz Karşısına Dayana Benimle Evlenmesen Bütün Sirlerini Açaram Dese İyi Olar Bütün Paralar Getse Çavidan Kötü Veziyetde Kalsa Daha Güzel Olar Çavidan Talaz Umaram Aralarında Fırtınalar Kopaçağ Emir Reyhan Evlilikleri Kanla Bitmesin Çemre Zaten Tetikde Onu Anesi Düşündümür Emir Sözü Dilinde Anen Ölüp Onun Düşmenin Öldümek Planın Yap Çavidanı Talazı Öldü Çemrenin Anesi Güzel Kadın Bir Ane Öz Aneliyin Suçlayarağ Öldü Çemre Zaten Deli Olup Bu Delilik Çavidanı Ölüme Aparaçağ Çemre Umarım Olduğu Yerden Kacaçağ Gizlenip Planlar Yapaçağ Emir Ve Reyhanın Düyünün Kana Cevirmesin Çavidanı Öldüsün Bitsin Her Şey Ama Hikmet Bey Yatağda Olduğu Günlerin Açısın Çavidandan Cıkarsa Daha İyi Olar Kemal Narin Başlarına Gelmeyen Kalmadı Gönçe Ne Kader Kötü Çavidandan Geri Kalmaz Evli Birine Aşik Olmak Yemin Dizisinde Sinvolu Oldu Çemre Gönçe Evli Ailelere Düşmen Gönçe 🎥 Otağa Yerleşdimesi İyi Olmadı Narinin Bütün Sirleri Açılaçağ Sakta Evlilik📦Sirleri Talaz📦Kutunun Sirlerin Öyrense Narin Üçün Açı Olaçağ Hatireler Babasının Düşmenleri Kim Bilir Talaz Narinin Aktardığı Babasın Katili Ola Biler Talaz Boşuna 🎥 Koymayıp Otağa Narin Tez Bul🎥Gönçe Ne Kader Kötü Evli Çiftin Melheminde Ne İşin Var Diziler Zor Hep Kadınları Kücüldüler Gönçeye Kemalın İnanmasın Onu Uçuruma Aparaçağ Narinin📦Talazın Eline Keçmesin Narinin Kecmişi Açı Hatireler Anesi Umarım İyi🎹Babası Doktur Olup Narin Onlardan Her Şeyler Öyrenmiş Küçük Yaşında Narin Kemala Qısqanması Normal Sakta Evlilik Olsada Bele Yenede Koçası Kemal Dizi Oyunçuluruna Başarılar Arzu Ediriz Yeni İlde Yemin Dizisi Daha Güzel Başarı Elde Etsin Narine Uğurlar🇦🇿🇹🇷Sevilmesin Arzu Ediriz

 27. Avatar Günel 🎄🇦🇿💌🇹🇷🎄

  🙋🏻‍♀️Merhaba Dizi Ailesin Güzel Hanımları Yorumçuları Sayın OĞUZ Bey Nasılsınız Kapınızı Acaçağ Yeni İl 2020-çi İl🎄🏡🎄Mutluluk Çansağlığı Bereket Aşk Sevgi Getirsin Rabbim🇹🇷🙏🇦🇿Dualarınızı Kabul Etsin Melekler Sizi Korusun Yeni İlde Arzularınız Çiçek Açsın Kokusu Yuvanızda Dizi Sitesinde His Olunsun İşlerinizde Yorulmayın Mutlu Olun Dizi Ailem🎄🎅🏻🇦🇿🙏🇹🇷🤶🏻🎄

Etiketler