Yemin 138.-139.-140. Bölüm Özeti Fragmanı 11-12-13 Aralık

Kanal 7 ekranlarında devam eden Yemin dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Yemin dizisi 138. bölüm 11 Aralık çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yemin dizisi 139. bölüm özeti ve fragmanı 12 aralık perşembe günü ekrana gelirken Yemin dizisi 140. Bölüm Özeti Fragmanı 13 Aralık cuma günü Kanal 7 de izleyiciler ile buluşacak. Kısacası Yemin 138.-139.-140. Bölüm Özeti Fragmanı 11-12-13 Aralık tarihlerinde yeni gelişmeler ile devam edecek.

Yemin 138.-139.-140. Bölüm Özeti Fragmanı 11-12-13 AralıkYemin 138.-139.-140. Bölüm Özeti Fragmanı 11-12-13 Aralık

Yemin 138.-139.-140. Bölüm Özeti Fragmanı 11-12-13 Aralık çarşamba perşembe ve cuma günleri izleyici ile buluşmaya devam edecek. Yeni bölümlerde neler olacak. Emir ile Reyhan arasında nasıl bir gelişme olacak. Reyhan Emir’in suçsuz olduğunu anladığına göre yeni gelişme ne olacak ikiliyi evlilik mi bekliyor seyircilerin merakla bekledikleri en önemli sorulardan birisi bu olacak. Reyhan çok evhamlı olduğu için her şeyin altından olumsuz bir şey çıkacak sanıyor. Emire olan yakınlığı Cemre ve Cavidan sayesinde boşanmayla sonuçlansa da yine evlenmek zor olmayacak. Yeni bölümlerde hızlı gelişmeler bekleniyor.

Yemin dizisi 138. bölüm Özeti 11 Aralık çarşamba Fragmanı

Emir ve Reyhan arasındaki yakınlaşma devam ederken Emir yaptığı sürprizlerle Reyhanın gönlünü kazanmaya çalışır. Ancak Reyhanın aklında hep Cemre ve Cavidan vardır. Onların yaşattığı hezeyanlar o kadar derin o kadar acımasız ki Emir’in yaptığı sürpriz ve jestler Reyhanı sevindirip mutlu etse de onu düşüncelerden alıkoyamaz. Ancak yine de Reyhanın mutluluğu yüzünden okunur ve oldukça güzel zamanlar geçirmeye başlar Emirle.. Yemin dizisi 138. bölüm Özeti 11 Aralık çarşamba Fragmanında yaşanacak gelişmeler neler kısaca yazalım hemen:

Emir artık Reyhanın kendisinden neyi sakladığını yani kısacası tüm gerçekleri çözmek üzeredir. Reyhan da Emirin suçsuz olduğunu öğrenmiş ve Cemrenin yalanlarına kumpasına inanıp yuvasını yıkan boşanma işlemine giriştiği için kendisini suçlamaktadır. Talaz ise gözü dönmüş şekilde Cemre ve Cavidanın yaptıklarını adeta burunlarından getirmeye devam eder, onlara işkenceyi yine kendi tuzaklarında kullandığı Talazın yapması ise tam bir ibret abidesi olmuştur. Cemre ve Cavidanı Talazın elinden kurtarmak ise bakalım kime düşecek.

Yemin dizisi 139. bölüm Özeti 12 Aralık perşembe Fragmanı

Emir ve Reyhan artık öğrenmeleri bilmeleri gereken her şeyi bir bir öğrenmeye başlarlar. Emir videoyu izlerken Reyhan ise Talazın Cemreyi tuttuğu yeri bulur. Ancak Reyhanın ayağı saksıya takılıp ses çıkarınca Talaz ve Cemre Reyhanın kendilerini bulduğunu öğrenir. Talaz ise gözü dönmüş vaziyette Reyhanı yakalar. Sizce Talaz Reyhana ne yapacak? Yemin dizisi 139. bölüm Özeti 12 Aralık perşembe Fragmanı ile aşağıda sizlere sunulmuştur.

Yemin dizisi 140. bölüm Özeti 13 Aralık Cuma Fragmanı

Talaz Reyhanı da esir alınca Emir için işler değişir. Ancak Talaz tüm tuzakları kurar ve Emirin Reyhana ulaşacağı tüm yolları tutar. Emir hala Cemrenin yaptığı oyunların farkına varmezken Cemre çoktan itiraf etmiştir tüm yaptıklarını. Reyhan ise Cemreden duydukları karşısında adeta yıkılır kalır, Emiri kaybetmemek için Cemrenin yaptıklarına inanamaz. Diğer yandan Masalı kaçırmak için harekete geçen adamlar bunu başaracak mı dersiniz?

Emir tarafından köşeye sıkıştırılan Reyhan, hiç ummadığı bir bilgiyle karşılaşır. Müfettişin olumsuz raporu Kemal ve Narin’i zor durumda bırakınca; Kemal, Masal’ı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Yorumcumuz Candan hanım Ne dedi: Merhabalar, sevgiler..
Dizi film sektoru oldukca zor ve meşakkatli bir sanat dalı. Tüm sanat dunyasina ve sanatcilara sabirlar ve saygilarimizi sunariz. Internet dunyasinin fenomen olmasiyla TV dunyasinin pabucu büyük oranda dama atıldı. Internet dizileri en fazla 10 bölumlük kaliteli heycanli senaryolariyla seyirciyi cezbediyor. Tabi seyirci bunu aylik belirli bir ucret karsiliginda izleyebiliyor. Bütcesi olmayan yine TVye mecbur kaliyor. TV dizilerimizin hem suresi hem de birbirinin tıpkisi ayni protetip senaryo örgüsü hem seyirciyi hem oyunculari bıktırmış durumda. 2 bucuk saat dizi mi olur kardesim. Ozetleriyle birlikte bir diziyi izlemek tam 4 saate mâl oluyor. Bu uzun sureleri de doldurabilmek icin sagolsun senaristlerimiz yiyip ictigi, hayal edip etmedigi, uzaydaki gokyuzundeki tüm sacmaliklari ve karmasayi anlatmaya çalisiyor. Üfürükten teyyare selam soyle o yare hesabi. Eskiden haftalik diziler 1 bucuk saat, günlük diziler 40dk falandi. Hersey yerli yerinde anlatilir halka hitap eden yapimlar olurdu. Bir dizi setinde en az 100 kisi ekmek yiyor. Işikcısindan kameramanina, makyözunden çaycısîna kadar herkes o işten para kazaniyor.Ama dizi reyting canavari yuzunden aniden yayindan kalkinca herkes issiz kaliyor. Allah rizasi icin hem şu dizi surelerini kısaltin hem de “sanat toplum icindir” anlayisini biraz daha baskin tutun. Serveti funun tarzinda bir dizi dunyamiz var. “Sanat sanat icinse hersey mubah” hükmü. İnsanlar artık yalılari villaları ölümcül yapmacik asklari değil ; hayatin icinden birseyleri izlemek istiyor..

Kadina siddet, töre, zengin oglan fakir kız oyle zalimce ve seviyesizce isleniyor ki artık midemiz bulandi. Bir kere de dinimizi, örfümuzu, geleneklerimizi anlatan diziler yapin. Genc kız kuran okurken onu hayranlikla dinleyen bir erkek olsun yahut cuma namazina giden başrol erkek. Niye utaniyorsunuz gerceklerimizi anlatmaktan ? Bizim çok güzel bir dinimiz ve hayatimiz var. Anlatsaniza ne güzel. Yalı çapkını, villa entrikacisi, mahalle kabadayisi dayatmanizdan ne zaman vazgeceksiniz ? Topluma isik tutan bizi anlatan konular yazin biz de keyifle izleyelim. Dizi bölumlerine ve sürelerine kota koyun . İlla izleniyoruz nasilsa diye 300 bölumlük dizi yazmanin mantigi yok. Sonra hüsrana ugrayip reytinglere kurban gidince üzulen siz oluyorsunuz kanlı emeklerinizle. Aynı konulari islemekten vazgecin. Biz yaptik oldu anlayisiyla gemi yürümuyor. Bir kere de farklı konulara yõnelin ve merkeze adaleti koyun. Yine izlenmezseniz eger Hiç degilse denedik dersiniz. Ne kaybedersiniz ki?? Biz dizilerden etkilenen bir toplumuz alt tarafi dizi diyip gecemiyoruz. Bazi şeyleri ornek alıp etkileniyoruz. Ve bize ornek olacak, iç açıcı kaliteli yapimlar izlemek de sonuna kadar hakkimiz diye düşünüyorum..

Yorum yaz

28 Yorum

 1. Hayırlı cuma’lar.. Tüm gün gönlünüzce olsun Gülay’cım, Emine kardeşim, Sema kardeşim, Handan kardeşim, Lamazi gogom, Şule Hanım, Güneşim, baldillim, cicikızım, Günel ‘cim yorumumu okuyanlar…. Sevgimle…. Sağlıklaaaa musmutlu kalın

 2. Avatar Özgür sayın Mehmet Oğuz Bey

  Hayırlı cuma’lar… Ve ayyyyy ne iki katı insanda akıl düşünce donuyor onlarla acı çekiliyor.. Birde küçükler.. Allah şifalar versin şimdi nasıllar Allah’a emanet olun sağlık sıhhatle.. Âminnn.. Üzüldüm hiççç kıyamam çocuklara….

 3. Birde kemâlle narin cephesi var konakta üzgünlük yerine dram almış başını gidiyor masal evden çıktı arabayla nereye gitti en azında dedesini bir gösterin masal o evde nelerle karşılaştı kopuk senoryo deyince söylenenler ağır geliyor hemen bozuluyorlar,ama gerçekler acıdır zaten kimse kabul etmek istemez hemen ne olduda masalı kim kaçırmak ister konular dağıldıkça dağıldı ilk önce emirle reyhanı bir toparlayın gerçekleri aydınlığa çıkarın.dikkatimi çekende şu hiç kimse polise gitmiyor bu talazı kimse şikâyet etmiyor kemâl bey madem avukat bunları nasıl bilmez madem eskiye dayanan bir husumeti var şikâyet etsin tabi şirkette birde gonca var herhalde bir cemre az geldi ikinci cemreyide kemâle sardılar bu kadar kötülüğü ele alan senoryo ekibini kutlamak lâzım tabiki mağlum insanlara bu lâyik demekki.

 4. Biz hangi ara bu kadar kötülüklere bu kadar acımasızca yapılanlara ve hiç yoktan bu kadar suskunluklara ,yıkılan evliliklere haince kurulan tuzaklara kötülerle bir olup iki masum insanın mutluluğuna göz diken onları ayırmak için uğraşan insanlarla nasıl bir arada yaşar olduk hangi düşünce bunu kabul eder bu ne densizliktir böyle iyiki o tel arabada kalmış yoksa reyhana kalsa emirin hiç bir şeyden haberi olmayacaktı,fragmanda cemrenin söylediklerini reyhan duysa ne yazar cemre sanıyormuyuz,ki gerçeği açıklayacak ,asla ben böyle şey yapmadım emir beni kaçırdı türlü eziyet gördüm neler yaşadığımı bir bilsen deyip birazda sahte gözyaşları veee yine reyhan yanılmış olacak emirin gözünde yine cemre haklı çıkacak bu senoryo bu iyilik bilmez yine konakta cavidanın sinsice plânları bunları artık bu haftadan sonra emirin yine hiç bir şey farketmemesini sağlarlarsa reyhanın üstüne oynanan kötülüklerinle yeni haftaya başlangıç yaparlarsa hiç durmayın derhal final yapın çünkü bu hayatın zorluklarında insanların bu kadar entikayı reyhanın suskunluğunu kaldıracak durumda değil ve değiliz bu nedir ya hem emir vidyoyu görecek reyhan anlatmayacak cemre itiraz edecek cavidan emirin yanında reyhana iyi davranacak emir yokken köpeklere verilecek yemeği reyhana çok görecek hikmet bey halâ iyileşmeyecek bumu izleyeceğimiz yetmedi galiba ne sanıyorsunuz insanları böyle bir diziyimi insanlara lâyık görüyorsunuz .elle tutulacak bir yanı kalmadı,talazla cemreyle bir haftayı daha bitirdiz .birde insanlara güzel bölümler yakın demeyin bari çok yazık size vallahi bir kere reyhanın suskunluğu her seyredenin artık tahammül sınırını çoktannnnn aştı anladınızmı beni.ya iyi yönde ilerletin yada bitirin son sözümde budur.

 5. Günaydın site yöneticim.şimdi okudum,çocuklar hasta olacağına inan,ki biz olalım hepimiz yaşıyoruz ister büyük olsunlar isterse küçük anneye babaya farketmiyor,çok geçmiş olsun iyileştilermi biraz.

 6. Bu Cemre yakında Stokholm Sendromu’na yakalanır Talaz’la güzel elektirik yakalamışlar uyum şahane olmuş 🙂

 7. Hayırlı sabahlar…
  Sağlık, sıhhatle şu grip canavarından bir an önce tüm kullarını korusun, şifalar versin Rabb’im… Gönlünüzce zamanlarda ennnn güzel dileklerinizin içinde musmutlu kalın…. Gülay’cım, Emine ‘cim, Sema kardeşim, Handan’ cım, Şule ‘cim, Lamazi gogo, GüneşKalpliKızım, baldillim, cicikızım, ayyüzlüm, Günel’ cim, yorumu okuyanlar sayın yönetici…. 👐👐👐👐👐👐👐👐👐

 8. Hayırlı geceler herkese nasılsınız. Nasılsın oğuz hocam hiç sesin çıkmıyor

 9. Avatar Karagül 🌹🌹

  Analizdeki izleyici yorumu mukemmel. Dizi sektorunun tam da acı sonu bu
  Ayy oynatmaya az kaldi doktorum nerde 😲😲😲😲 bu Reyhan yuzunden başta Emir ve biz zavalli izleyiciler şöyle Bakirkoy Timarhanesinin önüne el ele tutuşup giricez ve: MEKANIN SAHÎBİ GELDİ ÇEKİLİN !!diycez tabi en önde Emirin rezarvasyonu🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂
  Tabi Reyhan bu sirada timarhaneye bizi ziyarete gelirken soyleyecegi tek şey : üzgünum konuşamam. Kocamin pardon exx kocamin erimin yigidimin timarhanede olması hapishanede olmsindan iyidir😏😏
  Uheyyyyyyyy!!!!! Reyhan bacim Allah herkese akil fikir dagitirken senin basinda şemsiye mi vardi su ve akil gecirmez bazlı. Bıktık senden Reyhan bıktıkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!! Cemrenin Cavidanin Reyhana olan nefreti benim Reyhana olan nefretimin yaninda hiç kalir 😠😠😠 izlemiyorum ne haliniz varsa görün. Reytinglerde çakılirsiniz insallah. .. bu ne arkadas hayatimda ilk kez iyi bir karakterden tiksindim (iyi mi salak mi oldugunu ayirt edemedim).. yani insanin şunları gorunce el ele tutuşup Selena Selena diye cagirasi geliyor…. oyy senarist gözün ciksin senin 🤑🤑🤑

 10. Candan hanım, ağzınıza, yüreğinize sağlık çok güzel özetlemişsiniz bende sizin gibi düşünüyorum….
  Hatta bir çok kişi sizinle aynı fikre sahip gerçekten….

 11. Avatar Günel 🇹🇷Yemin🇦🇿

  ❤️Yemin❤️Masal Kücük Melek Üzülmesi İyi Olmadı Kemal Avukat Hukuk Kanunları Dizide İyi Deyil Bir Çoçuğu Ane Terk Ederse Baba Onun Hep Gölgesi Olmalı Masalın Ane Babasın Onu Kemaldan Alması Hukuk Kanuna Haykırıdı Masalın Babası Ne Hakla Masalı Alırsan Kızın Çoçuğun Atıp Yuvadan Gedip Masal Babasız Olamaz Kemal Avukat Gibi Masalı Koruyamadı Çünkü Nazmiye Senaryosunda Ona Koruma Hakı Veremedi Reyhan Emir Kötüler Onların Gölgesi Reyhan Yenede Susaçağ Emire Gercegleri Söylemeyeçek Çavidan Çemreni Talazın Elinden Kurtaraçağ Yeni Kötülük Yapması Üçün Besleyeçek Çok Zor Çemre Çavidana Boyun Eyeçek Azadlığı Karşılığı Tıpki Nigar Gibi Nigar Çemre Kötülükün Kulu Reyhan Emir Tehlükede Reyhan Susduğça Kötülük Bitmez Reyhanın Geyimleri İlk Bölümlerde Olan👗Nazmiye Hanım Türk Halkın Güzel Geyimleri Var Neden İyi Geyimler Dizide Yok Yoksa👗Üçün Paranız Yok Dizide Sadeçe İyi Olan Konağlar Nazmiye Hanım❤️Yemin❤️Dizisi Üçün💵Harçlamayıp Dizide Baş Kahraman İller Kecir Geyim Bulmur Kötü Çavidan Geyim Tapır👗Kötülük Geyim Çavidanda Yemin Çok Kötülük Üçün Kulanılaçak Hayat Zor Bir Çoçuğ Yuvadan Gedir Anesiz Babasız Yaşamağ Üçün Bir Ane Çoçuğlarına Kötülük Yapır Yuvada Karı Koça İlişgisi Ölümle Üz Üze Hikmet Bey Reyhana Benzedi Reyhan Susur Hikmet Bey Ayağa Kalkmır Kemal Avukat Gibi Kızını İyi Koruyamır

 12. Avatar Günel ❤️Gülay💌Abla❤️

  ❤️11/Aralık❤️Dizi Ailesin Dostu Yazarı Güzel Ablamız❤️GÜLAY Ablanın❤️Doğum Günü GÖKDEKİ Ulduzlar Kader Sevenin Olsun ÜMİTLERİN Bahar Olup Yeşersin Kalbinde LAYIĞSİNİZ Hayatda Bütün Güzeliklere AYDINLIK Olsun Yolunuz Her Zaman YILLAR Yormasın O Güzel Yüzünüzü❤️Doğum Gününüz❤️Kutlu Olsun Melekler Sizi Korusun İyi Ki Varsınız Dizi Ailesinin Dostluğuna Işığsınız 💯🧿🙏👨‍👩‍👧‍👦💐🎂🌞☀️

 13. Avatar Günel 🇹🇷💌🇦🇿

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Hanımları Yorumcuları Sayın OĞUZ Bey Nasılsınız İyi Olun Mutlu Olun Zamanınız Güzel Kecsin Güzel Haberlerinizi Hep Duyağ Melekler Hep Gölgeniz Olsun

Etiketler