Yemin 116.-117.-120. Bölüm Özeti 11-12-15 Kasım Fragmanı

Kanal 7 de sevilerek izlenen Yemin dizisi yeni bölümleri ile merak edilmeye ve izlenmeye devam ediyor. Son günlerde reytingleri yeniden artmaya başlayan Yemin dizisi 116.-117.-118.-119. ve 120. Bölüm Özeti 11-12-13-14-15 Kasım Fragmanı sizlere bu sayfadan sunarak hem özet ve tüyoları hemde günce fragmanları sizlere sunmak ve sizlerinde yorum ve görüşlerini buraya yazmasını istiyoruz.

Yemin 116.-117.-120. Bölüm Özeti 11-12-15 Kasım Fragmanı TüyolarıYemin dizisi 116.-117. bölüm özeti 11-12 kasım pazartesi

Kanal 7 de ekrana gelen Yemin dizisi 116. bölümüyle 11 Kasım pazartesi günü sizlerle olacak. yeni bölüm özeti ve tüyoları sayfamızdan takip edilebilir yorumlara sizlerde katılabilirsiniz. Yemin dizisi 11 Kasımda yayınlanacak 116. bölümde Reyhanın konağa dönmesi ile işler yine değişecek. Hikmet bey daha zor duruma düşmeden Reyhanı çağıran Emir bakalım neler hissedecek evli olmadan Reyhanla aynı konakta nasıl duracak. Yemin dizisi 117. bölümü 12 Kasım salı günü yayınlanırken Yemin dizisinin 118. bölümü 13 kasım çarşamba günü Kanal 7 de olacak. Yemin dizisi 119. bölümüyle 14 kasım perşembe günü hafta finalinde ise Yemin dizisi 120. bölümü ile 15 Kasım cuma günü ekrana gelecek.

Yemin dizisi 116.-120. bölüm özeti 11-15 kasımYemin 116.Bölüm Özeti 11 Kasım pazartesi:

Emir Reyhanın önüne geçip onun yolunu kesmiştir. Ama mutlaka Reyhanı ikna etmeliydi. Bu nedenle biraz zorbaca olsa da dolmuşun yolunu kesen Emir Reyhanı ikna edip konağa getirecek ancak Reyhan artık konakta çok daha zor barınacaktır. Çünkü Emirden boşandıktan sonra Cavidan hanım kendisine düşmanca tavrını zirveye çıkarmıştı. Cemre de zaten Emir için yanıt tüterken Reyhanın gelişine mutlu olacak değil ya…

Emir Reyhan’ı dolmuşun önüne geçerek aldıktan sonra konağa getirmek için ikna etmeye çalışır ve Emir babasının öleceğini bu nedenle sana ihtiyacı var diyerek Reyhan’a durumun ciddiyetini söylemiştir. Cavidan ve Cemre Reyhan’ın konağa gelmesiyle birlikte şaşkınlık içinde kalırken Oya Hanım oldukça sevinmiş ve Reyhan’ın gelmesiyle birlikte Hikmet Bey’in yeme içmeye başlayacağını söylemiştir. Cavidan Emir’e neden Reyhan’ı konağa geri getirdin diye kızarken Emir kör müsün babam ölüyor diye çıkışarak annesine gereken cevabı vermiştir.

Hikmet Bey’in durumu gittikçe kötüye gitmiş Reyhan ise her şeyimi kaybettim diyerek Hikmet Bey’in öleceğini ima etmiştir. Sizce Hikmet Bey ölecek mi yorumlarınızı aşağıya bekliyoruz.

Cavidan hiç sevmediği Reyhan için O besleme bu konağa dönmeyecek dese de Hikmet beyin son durumu bunu zorunlu hale getirmiştir. Reyhanın konağa dönmesi şart olmuştur. Cavidan 7-24 bakım olan bir bakım evine göndermek istese de Emir babamıza bakmayacağız da ne yapacağız diye sert çıkışınca Cavidan yüz bulamaz. Ancak bu söylediklerinden sonra daha da ileri gidip Hikmet beyin ağzına zorla yemek sokmaya ve adeta biran evvel onu boğup öldürmeye çalışsa da işler beklediği gibi gitmez. Çünkü yemeyip içmeyen Hikmet bey artık iyice kötü duruma düşmüştür. Oya ve Süheylanın baskısıyla Emir istemese de (Aslında içinden istiyor ama dışa vuramıyor) Reyhanın konağa gelmesini kabul eder. Emir kendisini istemeyen bir kadını yani Reyhanı konağa getirmesinin çok zor olduğunu söylese de eli mahkumdur buna. Çünkü gözünün önünde babasının eriyip gitmesi onu derinden üzmektedir. Onu böyle görmek Emiri kahretmekte bu nedenle ne olacaksa olsun kim gelecekse gelsin moduna girmiştir.

11 Kasım Yemin dizisi 116. bölüm özetiYemin 117.Bölüm Özeti 12 Kasım salı

Yemin 117.Bölüm Özeti 12 Kasım salı neler olacak: Emir Reyhanın konağa dönmesi ve babasına bakmaya başlaması ile yeniden mest olmuştur. Ancak bir taraftan da Reyhana sen kimsin diye sormaktan kendini alamaz. Çünkü daha bir kaç gün önce kendisinden boşanmak için sonuna dek uğraşan da Reyhan’dır şimdi boşanmış olsa bile konağa gelip eşinin bile Hikmet beye davranamayacağı şefkatle bakan çeken de Reyhan’dır. İşte Emir bu Reyhan’ı tanımakta zorlanır..
Narin ise Reyhanın köye gitmeyip konağa Emir’in yanına dönmesinden oldukça mutlu olmuştur. Oysa dayısı için döndüğünü bilmeyen Narin onu Emir için döndü sanıyor. Reyhan ise konakta nasıl duracağını düşünmektedir. Emir ile yeni boşanmışken böyle bir ortamda Konakta Reyhan nasıl durabilir?
Cavidan ve Cemre ise Hikmet beyin yanına gelen Reyhanı nasıl alt edip biran evvel Emir’i razı edip Reyhan’ı konaktan göndereceklerinin derdine düşmüşlerdir. Arada Emir olduğu için nasıl bir adım atması gerektiğini kestiremeyen Cavidan bakalım Reyhanın yeniden yemek yedirmeyi başardığı Hikmet beye nasıl bir oyun daha planlayacak ve bunu Reyhanın üstüne atmaya çalışacak izleyip görelim.. Ancak öncesinde Emirin sen bir sığıntısın bu konakta diye Reyhana çıkışması bir kez daha Reyhanı yıkıp geçmiştir.. Cemrenin konuştuklarını duyan Emir ne diyecek? İşte salı gününün fragmanı:

Öncesinde neler olmuştu? Oyanın Emirle konuşması ise asıl etkili olan Reyhanın konağa dönmesini sağlayan gelişme olmuştur. Oya Emire gururu bir yana bırak, biran evvel Reyhan dönmeli demesi Emir’i yumuşatmış üstelik annesinin babasına iyi davranmadığını Hikmet beyin vücudundaki izlerden anlamıştır. Sonunda zor bela ikna olan Emir Reyhanın dönmesini kabul eder. Peki Reyhan bunu kabul edecek mi? Reyhan konağa geri dönüyor, ama Emir’in eşi olarak değil tabiki, dayısına bakıcı olarak.. Elbette ve Reyhan için biraz zor bir durum ama yine de Reyhan ile Emir bir arada olacak, köy hesapları birden bire değişen Reyhan Emirden gelen bu istekle şaşıracak. Elbette dayısı her şeyden önemlidir, sağlık konusundan başka düşünecek bir şey olamazdı. Bu nedenle hemen kabul eder.
Dayısı Hikmet beyin gün geçtikçe kötüye gitmesi bir yana yemeden içmeden de kesilmiş olması herkes gibi Reyhan  tarafından da üzüntüyle karşılanmıştır.

Yemin 118.Bölüm Özeti 13 Kasım Çarşamba

Yemin 118.Bölüm Özeti 13 Kasım Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yine Reyhanın gözyaşları ve Emirin aşağılamaları ile geçecek olan bölümde en merak edilen kısım ise Reyhanın itiraf ettiği gerçekleri Emirin duyup duymayacağı olacak. Eğer Emir reyhanın sözlerini duyarsa bir ışık doğacak yoksa Emir ezmeye Reyhan ezilmeye devam edecek çarşamba günü de.. Çok yazacak bişey bulamadık buyrun siz fragmanı izleyin en iyisi.. Yemin 118.Bölüm Özeti 13 Kasım Çarşamba Fragmanı

Yemin 119.Bölüm Özeti 14 Kasım Perşembe

Narin ve Kemal bey büyük bir badire atlatmış Talaz’ın kurduğu uyuşturucu ağına düşmemiştir. Talaz bunu görüp aracı üzerlerine sürse de Kemal ve Narin canını kurtarmıştır. Yaralanan Kemal beyi iyileştirmek de Narine düşmüştür. Bu arada ikili birbirine daha da yakınlaşma fırsatı bulacaklardır.
Reyhan tüm olup bitenleri itiraf etmeye başlamış ve bunu duyan Emir uyuyor numarası ile her şeyi öğrenmiştir. Ancak duyduğu kısım Reyhanın son cümleleri olunca herşeyi öğrenmek için Reyhana sorar. Sana bu acıyı yaşattığım için affet diyen Reyhanın bu haykırışını duyan Emir olup bitenleri öğrenmek için neler yapacak, onu güzelce dinleyecek mi? Yoksa bağırıp çağırıp Reyhanı yine susturacak mı? Nigar ağzındaki baklayı çıkarıp Reyhana herşeyi anlatacak ve işler değişmeye başlayacak. Nigar yeni bölüme renk katan ve Reyhanın üstündeki yükü alan isim olacak.Yemin dizisi 119.- 120. bölüm özeti

Yemin 120.Bölüm Özeti 15 Kasım Cuma

Yemin 120. Bölüm Fragmanında neler oluyor: Yemin dizisinde 15 Kasım cuma günü konaktaki sırrı çözmeye çalışan Reyhan, verdiği kararla herkesi şaşkına çevirir. Yemin 120. Bölümde Reyhan’ın beklenmedik kararı konakta şok etkisi yaratır. Reyhan konaktan gitmeme kararı alır. Diğer yandan Talaz’ın tuzağına yakalanan Kemal ve Narin, bir çözüm bulmaya çalışır. Ancak kurtulmaları kolay olmaz. Yemin 120. Bölümden sonraki gelişmeler için Tıklayın >> Yemin 121.-122. Bölüm Özeti Fragmanı

İşte izleyicilerden gelen son yorumlar:

Babam ölüyor diye kızın yüzüne bağırınca baban iyi olacak mı 😒
Reyhan’ın suçu mu? Babana katil diyen sen, gözden çıkaran sen, herkese inanıp ona inanmayan sen ama baban ölürken bağırdığın Reyhan. Reyhan o konakta ne sıfatla duracak? Bakıcı?
Hizmetçi?
Ayakçı?
Mazlumu getirin banacı?
Emredersiniz efendimiz Emir efendimizci?
Cavidan’dan midem bulandı. Birinci sezon yetim Reyhan’a yaptıkları çok ağırdı. Sonra Zeynep’e yaptıkları şimdi de yatalak, çocuklarının babası yıllarını aynı yastığa baş koyduğu kocasına yaptıkları… Gördüklerimiz, göreceklerimizin teminatı gibi. Allah akıl fikir versin ne diyeyim..

Fragmana göre Reyhan yine acı çekiyor Nazmiye hanım şu Cemre yılanını bir gönderemedin bu kadar zormuş yine konakta artık emir her şeyi öğrensin ne olur kötülük ten sıkılmadın mı Cavidan bir insana eziyet ediyor hiç mi vicdanın yok nasıl yazıyorsun çok kötüsün senarist hanım..

Bir de aile dizisi falan deniyor. İnsan çocuğuyla bu diziyi izleyebilir mi? Bu kadar kötülüğü birarada düşünebilmek ve normal karşılayabilmek için senaristlerin ağır psikolojik sorunu olması lazım. Kötülük yap yap, sonra hiç yakalanma, oh ne güzel hayat dersi.. Bravo size..

Rabbim ; Yataklara düşürüpte kimselere muhtaç eyleme.😢.Bu eşin olur evladın olur hasta bakıcı olur..Haa bu durumda da merhamet duygusuyla senin korkunla bakan eş ve evlada; hatta hastalara da sabırlar ihsan eyle Ya Rabbim😢 Diziyi seyrederken; yok efendim Reyhanla Emir ne zaman kavuşacak; dizide “Cavidan mı..Kötüler mi başrol..Yok izlemiyeceğim aşk istiyoruz”” diye takıntı yaparsanız sizin diziyi yüzeysel duygusuz izlediginiz izlenimi oluşuyor..Evet bu bir aşk dizisi ..Evet ekranda hep aşk olsun istiyoruz..Evet cavidan ve cemrenin yaptikları sizi “irite” ediyor..Lâkiiinn ben diyorum ki her izledigimde bu ikiliyi, iğrenmiyorum ! Aksine diyorum”Rabbim bizi kötülerle karşilaştirma” …Hayatın ta kendisi mi bu gördüklerimiz ..Evet ta kendisi.Abartı mı ? Hayır..Dizide olsa abarti degil.Belki kendi evimizde yaşanmıyor ama; malesef neler duyuyoruz dimi haberlerde😢 yoookkk arrtıkkk !! diyoruz dimi….Biraz mızmızlanmayı kessek de dizimizdeki merhamet olgusunun da daha çok işlendiğini farkina varırız belki..
Reyhanın ayrılık kararını aptallık olarak görenlere diyorum ki..Bu kararın “hata” olduğunu ve aşk olgusunda bu hataların çoğu kez yaşandığı aşikârdır..Aşıksan; çok çok seviyorsan; “”hata yapmama”” diye bir şey söz konusu olamaz…Zaten aşk; aşksa eğerr ; bir yolunu bulur kavuşturmaya..Aşk her zaman lay lom değildir.. Heleki tertemiz bir beraberlik yaşanacaksa bu yaşananlar yaşanması gerek..
Nazmiye hanım size cok teşekkür ederim ..Merhameti ve merhametsizliği bize çok iyi aksettirdiğiniz için..Cavidanın Hikmet beye yemek yedirdiği (???) sahnede; Emirin babasinı yikadığı sahnede gözyaşlarına boğuldum..Dizimizin tüm oyuncuları rollerini hakkiyla yerine getiriyorlar..Hepsine kucak dolusu sevgiler yolluyorum

Yemin dizisi Yeni Hafta gelişmeleri için Tıklayın >> Yemin 121.-122. Bölüm Özeti Fragmanı

Yorum yaz

127 Yorum

 1. Bəncede ablacım 🙂ayselim nasıl özledim onu bəndən selamımı iletirsin çok öz ledyimi söylersin

  • Avatar Çalıkuşu

   Hoşgeldin xanimcim ozedim seni yaa. Nasılsın napiyon. Ben sözlendim biliyormusun 🤗

   • Günaydın çalıkuşum canım kardeşim bənde seni çok özledim iyim şükür günümde yemek yiyorum fazla ev işleri görmüyorum amalliyyatdan dolayı nə güzəl senin adına çok sevindim mutluluklar dilerim ne zaman oldu düyün ne zaman ay çok mutluyum oğuz abim öyle söyleyince bəndə çalıkuşum senin sözlendiyini tahmin etmişdim birde səndən duymak istedim gərçekten çok mutlu oldum 😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋

 2. Valla eline alacaksın uzuun bir fasulye sırığı Reyhan’a yermisin yemezmisin iyice uyuz oldum mıy mıy Emir desen got kafalının teki nasıl okumuşta şirket yönetiyo gram beyin yok….
  Bu arada Millî takımımızı tebrik ediyorum…
  Birde mastır şeften Mustafa gitsin bi akşam bunuda öylesine dedim 🙂

 3. Diziden ders alınacak bisey göremiyorum ben. Insanların bu kadar psikolojileri bozukken bence daha guzel konular islenebilir. Ilk başlarda çok severek sabırsızlıkla bekledigim bur diziydi. Ikinci sezon konuyu uzattikca uzattılar artık izlemekten nefret eder olduk. Aynı elif dizisine döndü. Sırf konu üretemiyorler diye haftalardir berbat bir aşk hikayesini izler olduk. Bide insan gerçek hayatta bu kadar insan mal olabilirmiye bağlıyor isi. Ya allah aşkına biraz daha gerçekçi olamazmisiniz. Tamam dizide hep mutluluk hep aşk elbette olmaz. Acı üzüntü keder olacak tabi ama bu kadar sürdürmeye hiç gerek yok. Ilk sezon bir olay oldumu diğer gün hemen ortaya çıkıyordu ve zevkle izliyorduk şimdi üç hafta oldu hala bekliyoruz ki emir efendi gerçekleri öğrensin bu nedir ya.iki tane cadı diziyi yürütüyor. Asıl konu emir ve reyhan aski iken su an cemre ve cavidana döndü yani sanki başrol ikisi gibi. Yani bu kadar aşık olan bir kadın ve karşısında seytanin ta kendisi . Hicmi aklına cemrenin yalan söylediği yada bilinçli pislik yapacağı gelmez. Bu kadar arkasinda olaylar döndüren birisine inanıp aşkını terk eden bir kadın. Nasıl bir senaryo bu allah aşkına. Cavidan denen kadın kocasını hic mi sevmedi de bu kadar kötülük yapabiliyor adamı öldürecek kadar. 30 sene aynı yastığa bas koymus şimdi iki düşman gibi. Bence senaristlerin en kısa zamanda değişmesi lazım. Bu şekilde dizi devam ederse hiç kimse izlemez reytingler düşer. Ilk sezon iyiydi bu sezonda ayni şekil devam edin ya emire ne demeli. Malın önde gideni. Insan hicmi tanımaz karısını iki gün önce seviyorum deyip aşk fantazileri yapan bir kadın durup dururken neden ayrılsın. Ve hic kimsenin kötülüğünü dusunmeyen saf temiz bir kadın neden ayrılmak istesin. He bide ayrılınca hemen başlıyor ezmeye neymiş sen bu evde sığıntisin yapmayın ya allah aşkına severken iyiydi sığıntı deildi ne oldu terk edince mi oldu. Lütfen artık du senaryoyu duzeltin ınsanları daha fazla bunalima sokmadan. Bence afili ask dizisinden örnek almalisiniz hem keyifli hem aşk dolu eğlenceli ve yeri geldiğinde de hüzünlü. Konular hemen çözüme ulaşıyor bu diziden mutlaka örnek almalı senarist

 4. İyi akşamlar. Özgür teyzem nasılsın? İnşallah iyisin. Güzelcim inşallah gelir. Aslıcım seni çokkkkk seviyoruz. Canım kardeşim. Azeri ablam. Çok darıxdım sizler üçün. Allah korusun sizi. Amin. Xanımcım bu senmisin? . Dizi bilgi deki? Diziyin çok abartmışlar. Artık izlemiyorum. Uzadıkca uzoyur. Ssenarist hanım iyi şeyler yapın artık. Bunaldık. Neden kötülük kazansın. İyilerde kazanmalı. İyiler hep kazanmalı. Böyle gitmez. Sizden xaiş edirəm artık. Gözəl şeylər yazasınız. Gözellikler olsun. Reyhan mutlu olsun. Bebekleri olsun. Hikmet bey iyi olsun. Emirin kız kardeşi geri dönsün. Bunları istiyorum. Bir de bekliyorum.

 5. Bu dizi bana cok sacma geliyor. Senarist bayan nazmiye hanim hayatta o kadar kötü şeyler yaşamış ki dizide hep kötüler var. Polis için içine hiç girmiyor. O kadar olay oluyor polis hiç araştırmıyor. Kısaca bu senaryoya çocuklar bile guluyor

 6. Özgür teyzoşum nasılsn çalıkuşum kardeşim nasılsın hayatınd a ne yenilik var ferize ablam özge ablam ve diger arkadaşlar sizlər nasılsınız 🥰

 7. Nurbanu ablam hoş buldum nasılsın çoçuklar nasıl

 8. Merhaba emine ablacım bəndə seni hepinizi gərçəkdən çok özledim bəndə iyim şükür sən nasılsın ellərindən öpüyorum vakit buldukça burda olucam günün nasıl geçiyor

 9. Şule ablam dur bakalım Nigar’ın kuyruğuna fena bastı Cavidan 🙂 cıyaklamasına az kaldı gibi….

 10. Belki nigâr reyhandan daha cesur olurda reyhana anlatır,anlatırda peki reyhan bunları kime anlatacak ,bari emire anlatsaydı,reyhanı şu an dinlermi emir zaten bu kadarını düşünemeniz büyük hata böyle bu kadar zayıf senoryo,yu çocuk bile yazmaz, cavidan anne ,evlâdının hayatını kararttı,eşine en büyük kötülüğü yapmasını sağladınız ,o cemre manyağını konaktan çıkaramadınız daha size ne demeliki,aile kavramı sıfır sırf bu reytingler bile bu yüzden düşüyor bırak reyhanla emiri ,aklınızı başınıza alın o nigârında reyhana değil emire anlatmasını gösterin bize şaşırtın bizi biraz ben tahmin yürütmeyeyim acaba nasıl olucak diye düşüneyim.

 11. Günaydın site yöneticim nasılsın iyimisin eh benimkide sorumu tabiki okul yoğun bir tempo allah kolaylık versin,ama işin en güzel yanı sağlık,iyi günler kolay gelsin arada bir şule ablanıda hatırla zaten cavidana reyhana emire hele o cemreye çok kızıyorum sanada kızmama sebeb olma😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

 12. Gülâycığım nasılsın,vallahi dün diziyi izlemedim şimdi sabah izledim inanki şu reyhana cavidanın söylediklerini bu kadın nasıl yazıyor ,söyletiyor inan,ki şiddetle kınıyorum ,bir anne bir eş ve yaptıkları aile dizisiymiş bumu aile anlayışı pes yani gülâycığım.

 13. Aşk ağlatırda,öldürürde ama bir insanın çaresizce aşık olduğu ölesiye sevdiği adamın hayatı ve özgürlüğü için kendinden bile vazgeçen bir kadını kutlamak lâzım.lakin bu fedâkârlık sadece karşısında,ki kötülerin işine yarıyor,reyhan öğle sustukça gerçekleri anlatmadığı süre ezilmeyede cavidanın acımasızca sözlerinede katlanmak zorunda taki herşey gün yüzüne çıkana ,dek.bu dizide olan bunca hakareti reyhana neden reva görüyorsunuz ya hala seyredenin sadece emirle reyhanı ayırmayın diziyi cavidanla cemrenin haince ve aşağlayıcı sözlerinle reyhanın suskunluğunla diziyi mahvetmeyin sözlerini duyar gibi oluyorum.bir konuyu ele aldınız cemrenin reyhana söylediği ,reyhanın emire söylediği bana dokunmana dayanamıyorum yapamıyorum boşanmak istiyorum ,dedi üstünden tam üç hafta geçti ve hala aynı yerdesiniz,nigârı konuşamayan hikmet beyin başına yollayacağınıza emire yönlendirseydiniz,bu karemel yapımın en büyük özelliği başroldekini ezmek hakaretin en mükemmel diyecek kadarını başarmayı izlettirmeyi marifetmiş gibi izletmekten keyif alan insanlar,o cemrenin yüzündeki tutkuyu görmekten çok sıkıldım artık ,artık bu haftadan gerçekler ortaya çıkmassa bu dizinin felâketi olur,ahlâk dışı davranış cavidanın yaptıklarınla diziyi kimseye izletemessiniz iki seven insanı artık mutlu edin yoksa işiniz çok zor ,o narinde artık kemâlle evli olduğunu hatırlasın hep başı belâda buda ayrı bir konu iyice saçmaladız artık.

 14. Hər kəsə mutlu sağlıklı günlər dilerim hepinizi gərçəkdən çok özledim dizi hakkında söylediklerinizde bəndə katılıyorum ayselim nasıl oldu bebek nasıllar

  • Hoş geldin Xanım, epeydir yoktun, yaşadığını öğrendik şükür 🙂

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı günler xanımcım, hoşgeldin canım..
   Özledik gerçekten seni..
   Ve böyle uzun zaman göremeyince merakta ediyoruz arkadaşlarımızı..
   İyi olup, burda olmana sevindik canım.

   • Hayırlı akşamlar gülay ablacım nasılsın çocuklar ailən nasıl işlerin nasıl gidiyor ve çok teşekkür ederim bəndə seni çok özledim buralardıyım İNŞALLAH

 15. Yeter artik ya emir duysunnartik reyhanin konusmalarini artik reyhan oya hanima anlatsin artik gercekleri

 16. Avatar Gülay Albasan

  Günaydın hayırlı sabahlar ve sağlıklı günler cümleten.
  İnsanın bazen sağlığının değerini daha iyi anlayabilmesi için, hasta ziyareti veya hastanelere bir gidip gelmesi lazım sanırım..
  En güzel ve özel zamanlar sizlerin olsun.

  • Çok haklısın Gülocum evet her şeyin başı sağlık gerçekten.Rabbim tüm hastalara şifalar versin….

 17. Ne yani,Reyhan kendi kendine söylenirken mi Emir gerçekleri öğrenecek?Başka türlü yazma yeteneğiniz yok değil mi,yazıklar olsun.!!!Ya kapı dinlerken birşeyler açığa çıkıyor,ya da tesadüfen duyuluyor.İki kelime sohbet,muhabbet ya da dertleşme yazamıyorsunuz değil mi?Sadece göz süzmeyle aşk mı olur ya?Diziniz sizin olsun senaryo ekibi,güle güle seyredin.Bundan sonra birleşseler de bakmayacağım,çok saçma bir hal aldı.61 gibi bir şarkı bulayım dedim,bulamadım.Neyse..

 18. Eşimin hacı dedesi eskiden köyden çarşıya gelirken geceye kalmış şimdiki gibi araba bulmak kolay değil tabiki Akçaabatta yolda bir arabaya el atmış araba durmuş binmiş hacı dede binmesine ama velakin araba hep leyla 🙂 neyse hacı dede usuldan hacı fesini başından indirmiş ama araba son sürat gidiyor arabadaki bir kaç kişi yahu bu araba niye gitmiyor derken bizim hacıda anlamansınlar diye ula daha hızlı daha hızlı demiş 🙂 valla bu gerçek bir hikaye….
  Bu örnekten yola çıkarak diyorum ki bu kadar kötülük aşağılama az kalır vurun kırbacı vurun kırbacı ezin gitsin hatta evde hizmetçide olsun Reyhan en sonundada kesersiniz kafasını anca öyle soğur içiniz!!!!

  • Nurbanu günaydın canım ,nasılsın. Doğru söze ne denirki bir insana bu kadar eziyet etmek lâfla rencide etmek ,bu senoryo ekibi neyin kafasını yaşıyor,tıpkı eski osmanlı dizileri gibi insanları yedi kule zindanlarına atıp orada boğdurmak veya kellerini almak ,bir çuvala koyup saray burnundan denize atmak gibi ,eğer emirle reyhanı düzeltmez ise bu haftadan sonra işleri zor güzelim.

 19. Bütün diziler aynı hatta konuların bir kısmı bile öyle. Gelelim bu dizideki yılan dilli kaynana ile çalı süpürgesi Cemre karakterine.dizini 10 bölümünde baktım aynı kötü karakter dizi 120 lı bölümlere gelmiş kötü karakterler hala duruyor.El insaf onları öldürür başka çalı süpürgeli karakterler koyarsınız ekran başındakilerde sıkılmaz.

 20. Avatar Konyalı Emine

  Hayırlı akşamlar arkadaşlar,herkes iyidir inşallah,Şule hanımcım,sonuna kadar katılıyorum soylediklerine,bu yemin dizisinin fragmanında bakıyorum,sadece,çünkü çok sinir bozucu, düzelirse bakarım diyordum ama artık ümidim kalmadı, gerçekten sadece kötülük ön plana çıkıyor,masumların hakkı korunmadigi için sinirleniyorum,bu dizinin akıbetinin iyi olacağını da düşünmüyorum, sevgiler…

 21. bunlar napmaya calısıyo her gun güzel olacak dıye beklerken saçma sapan bır hal almaya başladı yeter bu ne ya reyhan hep gözyaşı dökmekten başka bır sey yapmıyor of aşırı sıkıcı oldu reyhan emır sahnelerı hep dram artık emır hep sınırlendıde su kıza edecegın laflara bıraz dıkkat et pes once soyle sonra pısmanım de salak

 22. Site sakinleri Gozel’imiz tüm uraşılarına rağmen siteye giremiyor herpimizi çok özlemiş ve selamları var… Sevgimle değerlilerim..

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı geceler özgür teyzecim, ve aleyküm selam..
   Sende selâmımızı ilet..
   Çünkü ben diğer siteye giremiyorum..

 23. Hayırlı geceler.. Gönlünüzce musmutlu zamanlar Gülay’cım, Emine ‘cim, Sema kardeşim, Lamazi gogom, Şule’ cim, güneşim, baldillim, Günay’cım, Günel’cim ve sayın yönetici… Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte… Sevgimle…

 24. Emire çok kızdım çok onur kırıcı aşkından öldüğün kadına deli gibi sevdiğin kadına bu kelimeyi sarfetmesi hiç hoş değil nerde bu sitenin yöneticisi acaba.

 25. Avatar ÖzgürGÜNAY’CIM

  Hayırlı akşamlar hoş geldin sefalar getirdin Aslı’cım arada uğrarım dedi… Gozel’ in burda olmasın çokkk isterdim inşaAllah tel sorun çıkarmazda bizimle olur eğer karşılaşırsanız Ona, diğer arkadaşlara selam tabi siteye geldilerse çocukların nasıl inşaAllah iyidirler gönlünce musmutlu zamanlar teyzesiiiii 😘❤

 26. Emirbey reyhanı kolundan tutup getirdin babanın odasında,da reyhanla cemreyi gördün ,acaba merak ediyormusun ne söylediğini sürekli şantaş emiri polise veririm uzak dur,bir anası sahip çıkamıyor deli kızına konakta sürekli bu nedir ,böyle o talaz şimdide narinemi sardı hem bir velâyet davasıdır gidiyor yahu hikmet beyin kendine hali yok şaşırmış bu dizi ekibi hiç güzellikten nasiplerini almamışlar bunlar böylemi yaşıyorlar ,bu kadar kötülük aşağlamak olmaz dizi dahi olsa eğer reytinglerin yükselmesini istiyorlarsa bir an önce diziyi acilen toparlamaları gerekir.

 27. Evet diziyi izledik o cemre hangi cesaretle reyhana hikmet beyin yanında reyna hakaret eder ya emire ne demeli gözüme gözükme yok bu oda benim sen ne hakla girersin ,reyhana hiç söz hakkı yok birde bu hafta herşey ortaya çıkacakmış duyda inanma etrafında olan bitenden bu emirin ne zaman haberi olacak ,senoryo sıfır peki böyle reyting yükselirmi tabiki hayır eğer reyhana sürekli hakaret yağdırıp o cemreyle cavidanın yaptıkları ortaya çıkmassa dizinin akibeti belli geçmiş olsun diyorum,arkadaşlar.

 28. İyi akşamlar. Evet Özgür ablam benim. Sizler nasılsınız? Inşallah herşey yolunda.AslıcımI çok merak ediyorum. İnşallah o da, iyi. Dizi kötüye gidiyor. İzlemeyi bende bıraktım. Bir evin içinde sır olurmu?
  Karı koca arasında sır olmamalı. Dizini biraz abartmışlar. Çok güzel şeyler olmasını dörtgözle bekliyorum. İyi düşünelim iyi olsun. Reyhan ağlamasın bana yeter ve artar bile. Bu kızını ağlamağlnı hiç istemiyorum. Kendiside bence bunaldı ağlamaktan.

 29. Lütfen artik bu dizide koti şeyler olmasyn artik iy şeyler olsun emir ‘ile reyhan barişsin cavidan ‘ile cemre iy insan olsun hikmet ve suna iyelşsin kemal ve narin bir birine aşik olsun harşey düzelsin

 30. Avatar busenur ezel

  Bu ne ama reyhan bir gidiyor bir eve dönüyor dizi çok karmakarışık bir hal almaya başladı, yani kızada yazık çok acı çekiyor.
  insanın artık izleyesi gelmiyor çünkü baya saçmalıyorlarve hep aynı şeyler oluyor…

 31. Avatar UMMUHAN TEZCAN

  yemin izisini seviyorum izliyorum oyuncularını seviyorum senaryo güzel nazmiye hanım sizden istediğimiz azda olsa kötülüğün farkedilmesi olayların emir ve diğerlerin şüphe yle olaylara bakması kesin REYHAN AZDA OLSUN AĞZINDAN BİŞEYLER KAÇIRSIN AZCIK İÇİMİZ FERAHLASIN BİZ EMİR REYHANI EVLADIMIZ GİBİ GÖRDÜK YÜREĞİMİZ DAYANMIYOR BİRAZDA BİZİ DÜŞÜNÜN LÜTFEN OYUNCULARA BAŞARILAR NAZMİYE HANIMA KOLAYLIKLAR DİZİNİN REYTİNGLERİNİN TAVAN YAPMASINI DİLİYORUM
  UMMUHAN TEZCAN

 32. yemin izisini seviyorum izliyorum oyuncularını seviyorum senaryo güzel nazmiye hanım sizden istediğimiz azda olsa kötülüğün farkedilmesi olayların emir ve diğerlerin şüphe yle olaylara bakması kesin REYHAN AZDA OLSUN AĞZINDAN BİŞEYLER KAÇIRSIN AZCIK İÇİMİZ FERAHLASIN BİZ EMİR REYHANI EVLADIMIZ GİBİ GÖRDÜK YÜREĞİMİZ DAYANMIYOR BİRAZDA BİZİ DÜŞÜNÜN LÜTFEN OYUNCULARA BAŞARILAR NAZMİYE HANIMA KOLAYLIKLAR DİZİNİN REYTİNGLERİNİN TAVAN YAPMASINI DİLİYORUM
  UMMUHAN TEZCAN

 33. Avatar Çalıkuşu

  Hayırlı geceler herkese nasılsınız. Oğuz hocam nolur bı gelir misiniz çok önemli bi şey söyleyeceğim

 34. Gülâycığım nasılsın canım benim çok kızgınım o cavidanın hikmet beye yaptıklarına birde o jülide hanım güya pisogolok,ya ilk önce o ruh hastası saplantılı kızını düzeltsin ,bu ne böyle ya,dimi ama gülâycığım.

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı akşamlar Şule ablacım..
   Normal hayatta keser döner sap döner gün gelir hesap döner, ama cavidan ve cemreyede dönermi o sap bilemedim ..

 35. Nasılsın site yöneticim iyimisin artık şu cemreyi ben dövücem kolundan tutup atasım geldi annesinin götüreceği yo çünkü.

 36. Kemâlin,de başında var bitane sapık oda yonca narin şu an farkında değil belki ama o reyhan gibi susmaz.artık bu hafta reyhanın konuşmalarını mutlaka birileri duymalı,o zeynep hele üvey annesine gitme korkusundan emire veya melike ablasına bile anlatamıyor,reyhan başrolde nasıl bu kadar halâ cemrenin tehtitlerini dinlemesini sağlatacaksınız emirle arasını bozup halâ bize böyle bu saçmalıklarımı izleteceksiniz,konakta olan biteni birtek reyhanın omuzlarınamı yükleyeceksiniz,bence cavidanın cemrenin o talazla bir telefon görüşmesini duysun ama kim tabiki emir kendi kulaklarınla duymalı cemrenin reyhanı tehtit eden konuşmalarını,bunlar ortaya bu hafta çıkmalı bence dizi daha güzel izlenir akışı yenileyin ,diyorum.

 37. Bir pazar akşamından hepinize selâmlar.yemin aman ne yemin, vallahi yemin bitti aşk bittimi tabiki hayır,başta cavidan 40 yıllık hayat arkadaşı ve çocuklarının babası olan ,adamın hayatını mahvetti,bunu bize marfetmiş gibi izlettiler kocalarınıza sizde cavidan gibi yapın diyorlar herhalde cemrenin annesi geldi bir becerip o kızını konaktan götüremedi,ruh sağlığı bozuk,hala okuduğumda tüylerim ürperdi ,halâ reyhanı emirden soğutucu sözler söylemesinimi istiyormuş,bu diziyi neden bu hale getiriyorlar neden reyhanı bu kadar zora sokuyorlar ,yani sevgiye bu kadarmı düşman olunuyor,nerde insanlık aile anllayışı hiçmi kalmadı,konaktaki durum hemen düzelmeli ya o hikmet beyi iyileştirsinler yada öldürsünler,konular çok saptırıldıkça içinden çıkılmaz oldu ,

 38. Avatar Özgür((Günay))

  Hayırlı akşamlar.. Günay’cım sen misin? Hoş geldin.. Sevgimle… İnşaAllah sensindir teyzesi…

 39. Insanları yormayın..Reyhan karakteri pasifize edilmiş…konuşturun bu karekteri..senaristin psikolojik durumu ne halde..biraz gerçekçi olun lütfen..seyirciler bıktı bu demodelerden.. adını sen koy dizisindede aynıydı….. nakarat olmaktan çıkın..üretim lütfen..gençlerde seyrediyor..kendilerini ifade eden karektere yer verin bir zahmet..emeği geçen oyunculara yazık etmeyin senarist hn.

 40. Avatar Kod Adı:Seyirci

  Başak Yazı Odası ” pardon pardon “Başak EZİYET Odasi”😁 gururla sunar.. Karşinizda “””Yeter”” yine dilim sürçtu hay Allah”””Yemin””… Ama YETER olsa cuk diye oturmaz miydi kıymetli seyirciler    😉
  Şimdi bir seyirci olarak senariste akil vermek ya da elestiri yagmuruna tutma gayem yok. 
  Ama biz seyirciler muallakta kalmayi ve abartili melodramı sevmeyiz. Yukaridaki bir yorumda mızmizlanmayi kesin bunu bir Sır Kapisi olarak düşünün demis yorumcu.  Kesinlikle buna katilmiyorum.  Senarist fantazi dunyasindaki gariplikleri, bulaniklari deney faresi gibi bizim ustumuzde deneyemez.  Bir taraf tutuyorsa kararini vermeli ve bu yonde ilerlemeli . Kötüyü mü tutuyorsun kardeşim Sen tamam olabilir illa iyi karakter zirveye cikacak diye birsey yok😏o zaman Cemreye istedigini vereceksin.  Emiri Cemreyle evlendireceksin, Reyhani da köyden kendine uygun biriyle evlenecek hayatlari ilerliycek. Ha eger böyle yapmayacaksan adaleti saglayacaksin.  Nazmiye Hanim ve Basak Grubu istiyor ki ne şiş yansin ne kebap.  Hem iyiler kavuşmasin hem kotuler asla ceza almasin yerinde dursun bu arada aşıklar yine aşık kalsın.  Oldu canım başka siparişin var mı 😏 Allah askina bu seyirci sizin Yeminden sonraki projenizi canla başla izler mi artık ? Aynı senaristlerin aynı saçma fantazileri diyip gececekler.  Bakin Erkan Birgoren diye bir senarist var Karagulu ve birkac mafya dizisini yazdi.  Ama seyirciyi oyle bunaltti ki artık el attığı her dizi elinde kaliyor.  Ki son kurbani Sen A.K oldu.  Keza Deniz Yildizi, Beni Affet senaryo Grubu da artık yazdigi günlük dizileri tutturamaz oldu.  KEDİ AYNI BALI YEMEKTEN SIKILDI ZİRA. 🐱Neymiş efendim böyle şeyler günlük hayatta da oluyormuş anlamaya çalisacakmisiz, güzel gunler yakinmis… mış mış da miş miş.  Ölme eşeğim ölme bahar gelince yonca yiyeceksin “derler buna bizim oralarda

 41. Hayırlı hafta sonu dileklerimle… Ayaklarınız güzel yerlere götürsün sizleri ve sevdiklerinizi. Sağlık, sıhhatle Gülay’cım, Emine ‘cim, Sema kardeşim, Şule’ cim, Lamazi gogom, cicikızım, baldillim, güneşim, Günel’ cim yorumumu okuyanlar ve sayın yönetici… Sevgimle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte.. ❤❤💙❤❤❤❤❤❤

 42. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  Güzel bir hafta sonu dileklerimle Her şey gönlünüzce olsun ALBASAN ailesi musmutlu zamanlar….

 43. Avatar Özgür ((Dizi yorumu))

  .. Sayfa için teşekkür.. Sayın Mehmet Oğuz Bey.. Sayfanın en sonunda ki izleyici yorumu benim düşüncelerimin yansıması teşekkürler yorumu yazan arkadaş… HİKMET bey yavaş, yavaş düzelecek ve tüm gerçekleri ortaya çıkaracak olan o diye düşünüyorum.. Acaba sezon sonunu bulur mu? Cevidan Cemre ikilisi Konak ve Emir’den uzak kalırlarsa. Günlük diziye izlendikce bölüm sayısı nasıl çoğalsın ki.. Ve her yorum sonunda… Allah cc sevdiklerimizi sevdiği kulları ile karıştırıp musmutlu ömür nasip etsin.. İnşaAllah… Hayatta her istediğini başarır insan tek şey ailede, yakınında ahlak yoksunu, merhameti olmayanla yaşamak yanlışlarını ikaz etmek çokkkk zor ben yaşadım tabi çoğu geçmişte kalsalarda yıpranan kalp unutmuyor….

  • O kadar uzun süreceğini sanmıyorum Özgür teyze, olaylar hızlı ilerliyor, Reyhan ile Emirin boşanıp Reyhanın konağa geri gelmesi bir hafta sürdü 🙂 Önümüzdeki hafta Hikmet bey iyice kötüleşir sonra birden bire iyileşmeye başlar ve konuşur yakında..

   • Hayırlı akşamlar.. Evet hızlı ilerliyor.. Yerinde sayan.. Emir, Reyhan mutlu olmaları.. Hikmet bey konuşursa aralarında ki sorunlar çözülür diziye konu kalmaz gibi Cemre, Cavıdan soluğu nerde alırlar acaba???? Cavıdan’ın sonu hapiste olmalı… Geç bile kaldı… Nazmiye hanım!!!!!!!!!!!!!!

 44. Avatar Husniye bildircin

  Slm nazmiye hanim siz bu diziy batirdiniz szden rica ediyorum emur ve reyhan gene eski haline gelsin bir birlerinin sevsin ve gene evlensin birbirlerinw sarilsinlar sevsinler ama siz hep bozuyorsunuz diziyi ve savas dizi artik cemre ve cavidanin pislikleri ortaya ciksin ve emir hepsini bakin hepsini bilsin ve ikisini hapuse yada diziden tam ciksin ve reyhan artik cocuk ve aglamadan biktik emire sayip ciksin ve bir bayan olarak bir cocik deyil sikildik siz bide ikunci cemre geldi cunku yonca oldu sizin sayenisde artik bikmadinizmi kotu insanlara korumakdan ricada reyhan emire dsha cok ilgelensin bir esi gibi sarilsi herkes patlasin ve biraz reyhanin giyimi deyissin hep koy elbise giyiyor artik reyhan ni ortata ciksin bana hic kimse bircey yapamaz emir benim ve seviyorum ama bunu kim yapcak

 45. Cavidan’nın davranişları çok sıktı artık bu dizi ilgimi çekmiyor. Diğer taraftan Reyhan nasıl başrol oyuncusu bukadar pasiflik olmaz!! ve artık konuşsun. Senaryist hanım sadis insanları neden bukadar ön plana çıkarıyorsunuz???

 46. Harika bölümler bekliyor izleyicileri!!!…Reyhanın ağlamaları,aşağılanması.Emir’in haykırmaları..Uzun zamandır yoktu,özledik doğrusu!!!..Hele Cemre ve Cavidan’ın kötülüklerine hasret kalmıştık,renk veriyordu diziye.Yine o günlere,en başa döndük.
  Teşekkürler senaryo ekibi!!!

 47. Avatar Günel 💔Yemin💔

  🇹🇷Yemin🇦🇿Narin Kemal Cok Sevimli Aşk Dolu Narinin Caldığı Şarkı 1993-çü İde Yaradılmış Bir💔Aşk💔Hekayesine Aid💔Tehmine Ve Zaur💔Emin Sabitoğlunun Yazdığı Şarkı Tehmine Obrazın Kahramanı💔Meral Konrat💔Güzel Oyuncu Türk Halkın Oyuncusu Azeride Aşk Hekayesine Göre Sevilip Ve Her Zamanda Yada Kalaçağ Şu Hekaye İyi Bitmedi Aşk Göz Yaşı ile Final Oldu Üzüçü Narin Kemal Aşkı İyi Bitsin Senarist Narine Rehmin Gelsin Sonunda Onuda Tehmine Gibi Öldüme Narin Obrazın Kahramanın Tehmine Obrazı Gibi Türküye Halkında Sevileçeyine İnanıram Narine İyi Şanslar Arzu Edirem Hayatda En Böyük Ehtiyaçımız Olan Şey❤️Aşk Ve Sevgidi❤️

 48. Avatar Azime çıftçı

  Ya artık güzel şeyler görmek ıstıyoruz emırle Reyhan bırlıkte görmek istiyoruz hep cavıdan, cemre kazanıyor kaç haftadır doğru duzgun sevınemıyoruz hep kötülük bıraz aşk kazansın Tm kotulerde dızının olmassa olmazları ama bu kadar fazla değıl ınsanlar bıkmış durumda benım düşüncem budur saygılar@

 49. Valla Ela hanım doğru söze ne hacet eski film diziler aile olmayı aile kavramını öğretiyordu şimdikiler ise aile kurumu nasıl yok edilir onu öğretiyor demiştim geçenlerde yineliyorum maalesef bende artık dizi izlemekten zevk alamıyorum çukurovayı izlerdim biraz akşam bakayım dedim de yanlış olan şeyler çok normalmiş gibi empozite ediliyor… birbirini seven kişilerin evli olsalar dahi görüşmeleri birlikte kaçmaları çok normalmiş daha da vahimi bu çok masummuş gibi…. eskiden pembe diziler vardı ya bizimkiler onları da aştı yahu bu diziler yurt dışına satılıyor hatta Amerikadan sonra dünyada ikinci diye okumuştum dizilerin satılışını…ama doğru dürüst türk aile yapısını göremessiniz bizim dizilerde elin hindu dizinlerinde bile ne kadar dini ritüelleri varsa gösteriyorlar aile yapısını evlilik kurallarını mesela ailecek izlenebiliyo…. bizim gibi izlerken aniden abuk subuk bir sahne çıkıp kanal değişmek zorunda kalınmiyo bizimkilerde bir cenaze sahnesi mi var hayde bakalım kuran okumayı bilmeyen bir imam evde taziye mi var yasin-i şerifi kendi kafasına göre okuyan bi teyze kına gecesi mi var al oğlum yabancı müzikler düğünü desen zaten alayı yabancı var mi davul zurna ile evden çıkan gelin veya kızının beline kırmızı kuşak saran baba ölüm yıldönümü mü var ellerde içki kadehleri anma töreni daha nice niceleri o yüzden dizi izlemenin bir keyfi de kalmadı benim artık çoluk çocuk izleyebildiğim tek şey trt belgesel ama trt1 de var kaliteli diziler hakkını da yemeyelim şimdi…

 50. Avatar Günel 💔Yemin💔

  💔Yemin💔Reyhan Meçburen Konağa Geleçek Şu Geliş Çavidan Çemre Ücün Zor Olaçağ Reyhanı Kapıdan Kovular Reyhan Yene Kayıdır Kayıdış Hikmet Bey Ücün Kurtuluş Ola Bilerdi Ama Senarist Hikmet Beyi Öldümese İyi Olar Reyhanı Çavidan Çemre Yollamağ Ücün Hikmet Beyi Öldüre Biler Yemekine İlaç Kata Bileler Plekenden Ata Bileler Çavidan Şu Koçası Onun Ücün Bir Eşyadı Çavidan Sevgi Bilmez Senarist Bele Yaradıp Ane Obrazın Çavidan Ne Zaman Felç Olaçağ Suna Emir Mutlu Olamaz Çavidan Yaşadığça❤️Narin Kemal❤️Cok Güzel Obrazlar İyi Ki Şu Obrazlar Var Yoksa Dizi Akan Su Gibi Dayanar Narin Reyhana Benzemez Tek Müçadile Eden🇦🇿Azeride🇦🇿Başına Gelen Hekayeden Sonra🇹🇷Türk Halkına🇹🇷Gelmiş Bir Kadın Gibi Ayağda Durmağa Calışır Zorluklar Ne Olur Olsun Reyhan Şunları Beçeremir Korkur Narin Danışdığın Anlayan Bakdığı Yerleri Gülle Çülüstana Ceviren Narinin Kutuda Sakladığı Hatireler❤️Aşk❤️Hekayesi Olaçağ Kemalın Narine Bakışı Emir Gibi Deyil Kemal Umarım Kutuda Olan Hekayeleri Öyreneçek Masal Kücük Melek Masalın Anesi Umarım Görünmez Yeni Oyuncu Kötü Ane Yemine Koşulmasın Zaten Kötüler Saysız Hesabsız Birde Masalın Anesi Gelse Tam Düzeleçek Dizide Mutlu Olmak İsteyenlerin Hepisinin Düşmeni Var Oya Obrazın Masalın Anesi Olması Düşünülmüşdü Ama Olmadı İyiki Olmadı Oya Kötü Obraza Benzemir Çemreye Çavidana Benzemir Yonça Kötülüklerine Başlamayıp Umarım Yeni Bölümlerde Kemala Yeni Tuzaklar Hazırlar Çemrenin Dostu Ne Gözlemek Olar Allah Korusun Şu Diziye Bakan İyilerde Kötü Olmasın Zaten Dizilerden İnsanlar Cok Şeyler Öyrenir Çavidan Çoçuğa Koçaya Şidet Yapır Neden Anlamıram Güzel Yuvası Hikmet Bey Gibi Koçası Var Dizi Senaryo Yazanı Siz Bununla Dizinizin Hekayesinden Bizlere Ne Anlatırsınız Çavidan Artığ Ne İsteyir Lüks Hayatda Yaşamayan Çavidan Lüks Hayata Catıp Neden Kötü Oldu Reyhana Söylediyi Sözler Üzüçü Besdeme Neden Reyhan Besdeme Esil Besdeme Çavidan Hikmet Bey Çavidanı Besdedi Karşısında Ona İyi Eş Olmadı Düşmeni Oldu Katili Oldu Yuvasın Işığın Karaltdı Hayat Zor Yemin Hikmet Beye Mutluluk Getirmedi💔Yemin💔

 51. Avatar Günel 🇦🇿Bayramınız Mübarek🇹🇷

  Bütün İslam Alemin Türk Halkın Mübarek ❤️MEVLİD KANDİL❤️Bayramı Mübarek Olsun❤️Peyğenberimizi❤️Doğum Günü Kutlu Olsun Hz.Ömer Bir Gün Peyğenberimizin (S.A.V) Odasına Girer Hiçkıra Hıçkıra Ağlar Efendimiz Neden Ağladığını Sorunça Şoyle Çevaplar Hz.Ömer Ya Resulullah Dünya Kralları Lüks Ve Servet İcinde Yüzüler Senin İse Altında Sereceğin Bir Minderin Bele Yok Yatağın Çalından Çırpıdan Ve Teninde Yattığın Zeminin İzleri Halbuki Şu Kainat Senin Hürmetine Yaratıldı Allahın Resulu Şu Çavabı Verir İstemezmisen Ey Ömer Dünya Onların Ahiretde Bizim Olsun Rabbim Peyğenberimizi Bir Hur Gibi Yaradıp Rabbim Bütün İslam Dünyasına Peyğenberin Işığın Salsın Çennet Meleklerin Konşusu Olak Rabbim Şu Güzeliki Bize Nesip Etsin Peyğenberimizin Güzel Günü Doğum Günü Bütün Halklara Mutluluk Getirsin Rabbim Dualarınızı İbadetlerinizi Kabul Etsin Zaman Hayatınıza Aşk Sevgi Güzel Günler Getirsin DİZİOYUNCU.COM Sitesi Işığı Parlak Olsun Siteye Emek Veren İnsanlar Hep Mutlu Olsun Yorumcular Dostlar❤️Melekler❤️Gibi Işığınıza Yığışsın🇹🇷❤️🙏❤️🇦🇿

 52. Geceniz mübarek olsun pek muhterem site ahalisi…
  Rabbim gönlünüzden geçen tüm güzel dualarınızı kabul eylesin inşaallah….

 53. Aşşamınız, Mevlit kandiliniz .. Hayırlarla vesile olsun dualarımız kabul olsun Allah’ın izni ile… Gülay’cım, Emine ‘cim, Sema kardeşim, Lamazi gogom, cicikızım, baldillim, güneşim, Günel’ cim, yorumu güzel olan Ela hanım.. Yorumumu okuyanlar ve sayın Mehmet Oğuz Bey… Her şey gönlünüzce olsun musmutlu zamanlar sağlık sıhhatle…..

 54. Avatar Ela🥀Dizi Yorumu

  Merhabalar ,Sevgiler…
  Kendimi bildim bileli cocuklugumdan beri en büyük lüksüm ve rahatlama yontemim televizyon izlemekti. Oradaki hayal dunyasi ve zihnimin erişemediği guzellikleri, mucizeleri yakalamak büyük keyif benim icin.  İcra mudur yardimcisi olarak stresli bir iş hayatim var.  Insanlarin maddi manevi üzüntü ve çaresizliklerini izlemek canimi yakiyor ve geriyor beni.  Ama evimden içeri girdigimde tüm dertlerimi geride birakirim.  Aksamlari Tvyi acip bir dizi izledim mi gönlume göre (çay eşliğinde🍵) tüm dertlerimi unuturum benden iyisi yok 😊 ama gelin görün ki son yillarda hicbir diziyi hevesle izleyip bekleyemiyorum eskisi gibi.  Dizilerin hem isimleri hem senaryolari korkunç dehşete düşüyorum adeta.  Bütün dizilerin ilk bolumunu izleyip analizini yapiyorum devami gelmiyor.  Sadece finaline bakiyorum ondan sonra.  Eskidense baştan sona izledigim birkac dizim mutlaka olurdu.  VE beni mutlu da ederdi.  Kurşun, Kadin, Sevgili Gecmis, Azize, Guvercin, Zalim Istanbul, Yasak Elma ,Hercai,Adım Melek,YEMİN ve  pekcogu.  Resmen korkunun vucut bulmus hali.  Bunlar nedir böyle. 
  Sevgili gecmis dizisinde adam öz abisinin karisina aşık oluyor yani yengesine.  Ama yengesi askina karsilik vermedigi icin öz abisini öldüruyor ve suçu yengesine atip hapse attiriyor.  Öz yeğenlerini de başka ailelere evlatlik veriyor ve hepsinin başına çorap oruyor.  Hapisteki yengesine gidip şantaj yapiyor: Benimle evlenirsen cocuklarinla mutlu olursun;evlemmezsen gerisini Sen düşün. Anlatirken bile yoruldum,tiksindim😲 Yemin dizisinde de ensesine vurup canin istediginde hem lokmasini, hem canını hem de kocasini alabilecegin zavalli aciz bir kız.  Bunları Nereden buluyorsunuz kendi kocaniza ya da kariniza yapmak isteyip de yapamadiginiz şeyleri senaryoya mi dahil ediyirsunuz ey senaristler.  Bizim dizilerimiz dizi ihracatinda ön planda ama oyunculuklar bu kadar harika olmasa izlenecek adam akıllı bir senaryomuz yok vallahi.  Benim icin TV dunyasinin keyfi de artık sona erdi😕

 55. 🌼🌼🌼⚘⚘⚘⚘⚘🥀🥀🥀🏵🏵🏵🏵MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
  Sayfayı hazirlayan değerli editör ve yöneticilerin eline emeğine saglik

  • Hayırlı akşamlar Mevlit kandiliniz mübarek olsun.. Acaba siz Mersinli Ela mısınız değilsinizdir işte bir ihtimal sorayım dedim.. Sitemize hoş geldiniz…

 56. Avatar Günel 🌹Bayramınız Mübarek🌹

  Hayırlı Sabahlar Hayırlı Çumalar İyi Kandiler🌹Dizi Ailesin🌹Güzel İnsanları Yorumcuları Sayın Oğuz Bey Nasılsınız Çumanız Kandil Bayramınız Mübarek Olsun Dualarınız İbadetleriniz Kabul Olsun🌹Gül🌹Sevginin Taçıdır Her Bahar Bir Gül Taçlanır O Gül Ki Hz.Muhemmed (S.A.V) Hatırladır Onu Hatırlayanlara Gül Kokulatır Gül Kokulu Sevgi Dolu Nice Kandiller Melekler Sizi Korusun Arzularınız Çiçek Acsın🕋Dayağınız Olsun

 57. Sayfayi en ust kisma alsaydiniz Keşke böyle şaşirtmaca oluyor
  Yeni sayfa usttte olmali..😊😊

Etiketler