Yemin 111.-112. Bölüm Özeti Fragmanı (4-5 Kasım)

Kanal 7 de ekrana gelen Yemin Dizisi 111. ve 112. Bölüm Özeti Fragmanı tüyoları ile (4 kasım pazartesi ve 5 Kasım salı) günü kaldığı yerden devam edecek. Her gün yeni bölümleri ile yayınlanan dizide yeni bir haftaya başlayacağımız 4 Kasım pazartesi günü Yemin 111. bölümde neler olacak nasıl gelişmeler yaşanacak Emir ve Reyhan boşanacak mı yoksa hangi gelişme onları bir araya getirecek bu konularda sizlere hem özet hemde tüyolar yazmak istiyoruz.

Yemin Dizisi 111. Bölüm Özeti fragmanı 4 KasımYemin dizisi 111. Bölüm Özeti Fragmanı (4 Kasım Pazartesi)

Herkesin merak içinde beklediği yeni haftada neler yaşanacak Yemin dizisi 111. Bölüm Özeti ve Fragmanı (4 Kasım Pazartesi) günü merakla bekleyen ziyaretçilerimize hem dizimizin yeni bölümü hakkında bilgilendirme ve özet paylaşmak hemde yeni tüyoları ve Yemin 111. Bölüm Fragmanını paylaşmak istiyoruz. Yeni hafta yaşanacak gelişmeleri sizlerle birlikte yorumlamak, görüşlerinize yer vermek istiyoruz. İşte Yemin dizisinin 111. Bölümünün Özeti Fragmanı (4 Kasım Pazartesi) yaşanacak gelişmeler:Yemin Dizisi 111. Bölüm Emir ve Reyhan boşandılar

4 Kasım Pazartesi Yemin dizisi 111. Bölümde neler olacak? Reyhanı duruşmada bekleyen Emir mahkeme salonuna girdiği zaman Reyhan’ı göremez, Avukat beklemek için zaman istese de Reyhan gelmeyecektir. Çünkü Narin ile konuşması onu çok etkilemiş ve boşanıp boşanmama arasında git geller yaşamıştır. Hakimin verdiği 5 dakika süre dolmadan Reyhan gelir..
Cemre ise eğer Reyhan duruşmaya gitmezse onu mahvederim diye tehditlerine devam etse de Oyanın avukatla görüştüm Reyhan duruşmaya gitmemiş demesiyle Cavidan ve Cemrenin yüzü asılmış ancak bu durumu fark eden Oya çıkaracağı dersi almıştır.
Emir’in beklediği Reyhan duruşmaya son anda gelir ve dava başlar, elbette Reyhanın gelişi Emirde şok etkisi yaratır ve çok şaşırır. Reyhan ne olursa olsun Emir’in hayatını kurtarmak için mahkeme salonuna gelmiş ve ondan boşanıp Emir’in hayatını kurtarmaya karar vermiştir. Yemin Dizisi 111. Bölümde neler olacak özet

Reyhan mahkemeye gelir ve boşanma kararıyla hakimin sorularını yanıtlar. Hakim ne karar verecek, Emir ve Reyhanın boşanmasına mı karar verecek yoksa Reyhana sorduğu sorular sonrasında onun hala kocasını seven birisi olduğunu anlayıp boşanma kararı vermeyecek onların bir süre daha beklemesine mi karar verecek? Hakimin Reyhana sordu boşanmak istiyor musun sorusuna Reyhan: Evet boşanmak istiyorum der, demek zorunda hisseder kendini.. Emirde evet cevabını verince hakime onları boşamak kalır. Ama bu boşanma sıradışı bir boşanmadır. Reyhan ölesiye severken Emirden nasıl ayrılacak? Onun hayatını kurtarmak için uğraşırken bunun farkında olmayan Emir Reyhan hakkında nasıl bir karar verecek? Her ikisinin de boşanmak istemesiyle boşanmaya karar veren hakimin ardından neler yaşanacak. Eve giden Reyhan eşyalarını toplarken Emirden duyduklarıyla bir kez daha yıkılacak. Ama Cemreye söylenecek bir çift söz vardır. Hemde okkalısından. Yemin Dizisi 111. Bölüm Emir ve Reyhan neden boşandılar

Yemin Dizisi 111. Bölüm Özeti fragmanı 4 Kasım pazartesi neler olacak: Elbette en merak edilen konu mahkemedeki duruşma sonrasında neler yaşanacağı. Reyhanın büyük ısrarlarını bir türlü çözemeyen Emir sonunda boşanmak için ne gerekiyorsa yapar. Emir ve Reyhanın boşanmasından sonra Cemre ve Cavidan bayram yapar konakta. Adeta yüzleri gülmeye çevreye gülücükler saçmaya başlarlar. Reyhana da köy yolu görünür. İşte Yemin Dizisi 111. Bölüm Özeti fragmanı 4 Kasım Pazartesi:

Yemin Dizisi 112.Bölüm ÖzetiBu sırada konakta olup biteni çözmeye çalışan Oya neler olup bittiğini Cemreyi takibe alarak yakından görmek ister. Cavidan ve Cemrenin birlikte hareket ettiğini anlayan Oya Reyhanın boşanmak isteyecek bir kız olmadığını ve bu işte muhakkak Cemrenin bir oyunu olduğunu hal ve hareketlerinden anlamıştır. Hatta bunu Kemal beye de söylemiş ancak Kemal bey buna ilk başta pek ihtimal vermemiştir. Ancak boşanma gerçekleştikten sonra da Oya bu işin peşini bırakmamış ve Cemre ile Reyhan arasındaki durumu çözmeye çalışmıştır. Hem zeki hemde dikkatli olan Oya Cemrenin neden Reyhan üzerine planlar kurduğunu çözebilecek tek olumlu insan görünüyor.

İşte Yemin Dizisi 111. Bölüm Özeti fragmanı tüyoları konumuzda bu durumla ilgili gelişmelere yer vereceğiz. Emir boşanmak istemez, ancak amcası Kemal beyin söylediği gibi mahkemeyi uzatmanın bir yolu duruşmaya katılmamak olsa da duruşmaya gelmeyen ancak son dakikada hakim huzuruna çıkan Reyhan olacak. Peki Reyhan Emir için boşanmayı göze aldığı halde mahkemedeki duruşmaya neden geç geldi? Elbette karar vermekte zorlandı ama sonunda boşandılar. Yemin Dizisi 111. Bölüm tüyosu olarak Narin ile Reyhan arasında konuşmanın Reyhanın duruşmaya geç katılmamasında çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Reyhan Narine Emir’i çok sevdiğini itiraf etmiş buna rağmen boşanmak zorunda olduğunu ima etmişti. Ve sonunda ortak kararla boşanma gerçekleşir, her ne kadar 15 gün içinde itiraz hakkı olsa da Emirin morali sıfıra iner. Elbette aynı üzüntünün fazlası Reyhan da da vardır.

YENİ TÜYOLAR: Emir ve Reyhan boşanmıştır ancak Reyhanın dönüşüyle Emirin içindeki kor daha da alevlenir, Cemre Reyhanın boşluğunu dolduracağını düşünürken tam tersi olur ve Emir Cemreye hiç yüz vermez sürekli onu tersler. Cavidan boşanmalarına sevinse de Emirin hallerini hiç beğenmez. Hikmet bey ise iyileşme sürecine girer, konuşmaya başlayacağı günler yakındır. Reyhanın köye dönüşüyle Emir kısa sürede peşinden gidip gerçek nedenleri öğrenmek ister. Reyhan bir süre direnir, o anlatmasa da yeni gelişmeler olayları çözmeye başlar..

Yemin Dizisi 111.-112. Bölüm ÖzetiReyhanı bu kadar çok severken kendinden neden boşanmak ayrılmak istediğini Emir bir türlü öğrenememiştir. Bu durum onu çıldırtsa da Reyhan bu konuda sır vermemiş ve Cemrenin kurduğu oyunu Reyhan’dan başkası öğrenememiştir. Peki bu kumpası kim çözecek? Sadece bağırıp çağıran Emir mi? Yoksa her şeyi duyan ama konuşamayan Hikmet bey mi? Yoksa Emir’in halası aklı başında tek kadın olan Oya mı? Boşanmanın ardındaki sırları ortaya çıkaracak kişi bize göre Oya hala olacak..

BÖYLE BOŞANMA OLUR MU? EMİR & REYHAN

Olmaz elbette, iki insan düşünün bir birine deli gibi aşık ama kurulan bir oyuna düşen temiz kalpli bir kız ve onu deli gibi severken ondan boşanmak zorunda kalan bir Emir. Bu arada Cemreye de helal olsun, sonunda dediğini yaptı, Reyhanı konaktan göndermenin yolunu buldu, hilelerine planlarına kızdığımız Cemrenin bu oyunu tuttu ve şimdilik amacına ulaştı. Ancak burada hemen senariste seslenmek istiyoruz, lütfen bu kötü karakterlerin her dediğini gerçekleştirmeyin, iyiler kazansın, kötüler değil, yüzler gülsün insanlar mutlu olsun. Zaten günlük hayatta o kadar çok üzülüyoruz ki diziyi izlerken olsun gülelim gülümseyelim. Ne geçti şimdi Cemrenin oyunu gerçekleşince, Emir ve Reyhan ayrılınca dizi çok mu iyi oldu, bir çok tanıdığım arkadaş artık Yemin dizisini izlemeyeceğim diyor.. Neden? İnsanları üzdüğü için.. Lütfen artık güzel günler gelsin, Reyhan ve Emirin yüzü gülsün, yoksa izleyen bir seyirci kalmayacak Yemin dizisini. Hele ki şu aptalca boşanmanın ardından.. Sevgiyle kalın, yorumunuzu aşağı yazın lütfen…

Diğer yandan Kemal ve Narin arasında yakınlaşma devam ediyor. Zoraki de olsa önce aynı yatağı paylaşan iki isim her bölümde bir birlerine daha da yakınlaşmaya başlayacak. Kemal bey daha ciddi davransa da Narin’in akıllı yaklaşımı ve dürüst dobra dobra sözleriyle Kemal beyin de gönlünü fethetmeye başlar. Bakalım gerçek manada bir Aşk Kemal ve Narin arasında ne zaman başlayacak, Şehriye bu aşkı başlatacak ve ikiliyi birbirine yakınlaştıracak isim mi olacak. Tabi Emir ve Reyhan boşanınca onlar da çok üzülecekler ama bu durum çok uzun sürmeyecek.

Yemin Dizisi 111.Bölüm ÖzetiYemin Dizisi 111. Bölüm fragmanı 4 Kasım Pazartesi

Yemin Dizisi 112. Bölüm Özeti ve fragmanı 5 Kasım Salı günü kanal 7 de ekrana gelmeye devam edecek. Haftanın ikinci gününde Yemin dizisindeki gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.Oya planı çözdü ama geç kaldı, boşanmalarına mani olamadı:

Yemin Dizisi 112. Bölüm Özeti ve fragmanı 5 Kasım Salı

Reyhanın vedalaşıp konaktan ayrılması oldukça zor olmuştur.
Ama özellikle Cavidan’ın defol git, bir daha bu konakta görmek istemiyorum, oğlumu üzdüğün yetmiyor mu diye haykırışları Reyhanı derinden üzmüştür.
Melikenin Reyhana yardım etmek istemesi de sonucu değiştirmemiş ve bavulunu toplayan Reyhan için en zor veda başlamıştır.Yemin 112. bölüm özeti 5 kasım salı

Reyhanın konağa son kez baktığı ve dokunmaya bile kıyamadığı Emirle olan çerçevesi resmi olmuştur.
En zoru ise tam konaktan çıkacağı zaman Emir’in bekle demesiyle Reyhanın irkilmesi olur..
Emir Reyhanın unuttuğu mendili verirken ne seni ne de sana ait bir şeyi görmek istemiyorum diyerek adeta Reyhanı kalbinden delip geçen sözleri söylüyordu.. Tüm bu yaşananların ardından gözleri yaşlı Reyhan konaktan ayrılır.. Emir Reyhanın gitmesinden sonra kendine gelemez. Her yerde Reyhanın anıları vardır, nereye baksa onu görür.
Reyhan ise Narinin yanında almıştır soluğu. Narin ise soruları bir bir sorup kendisini boşanmaya zorlayan şeyi öğrenmek istemiştir.
Oya ise Cavidan hanımın içindekileri dökmesi için ona zarf atmıştır.

4 Kasım Yemin Dizisi 111.Bölüm fragmanı neler olacak

Reyhan Emir’i çok sevse de onun hayatını kurtarmak için boşanmaya karar verdi. Boşandıktan sonra ise kötü günler onu bekliyor.. Çaresizlik içerisinde Reyhanın gözyaşlarına kulak verelim, Cemrenin oyununa gelen Reyhan üzülerek en sevdiğinden vazgeçmek zorunda kaldı.. Kim bilir belki her son yeni bir başlangıçtır..

Sizlerde Yemin 111.-112. Bölüm Özeti Fragmanı (4-5 Kasım) pazartesi ve salı günü yayınlanacak olan yeni bölümler hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Sizce Yemin dizisinde Emir ve Reyhan ayrılacak mı boşanacak mı? Yorumlarınızı bekliyoruz. NOT: Yemin 113.-114.-115. Bölüm Özetini merak edenler için erkenden bir sayfa oluşturduk. Merak edenler Tıklayın >> Yemin 113.-114.-115. Bölüm Özeti Fragmanı 6-7-8 Kasım

Yorum yaz

75 Yorum

 1. Sabahınız, gününüz, gönlünüzce olsun Gülay’cım ve değerlilerrim Ayaklarınız musmutlu alacağnız yerlere götürsün sizleri….. ❤❤💙❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘

 2. Sabahınız, gününüz, yeni haftanın her günü, aydın, ferah, gönlünüzce olsun işleriniz rast gitsin musmutlu zamanlar… Gülay’cım, Emine ‘cim, Sema kardeşim, Lamazi gogom, cicikızım, baldillim, güneşim, yorumumu okuyanlar ve sayın yönetici… Sağlıklı, sıhhatle… Allah’a emanet olun….

 3. Yemin dizisini severek izliyordum fakat kötülerin yaptığı kötülükler hep yanına kar kalıyor artık izlemiyorum çünkü hep kötüler kazanıyor.

 4. Ich möchte nicht das Emir die böse Cemre heiratet bitte nicht las Emir und Reyhan wieder zusammen sein hat sehr viel Spaß gemacht die beiden verliebt zu sehen. Wen Cemre gewint schaue ich serie nicht mehr
  Gruß

  • Emrenin Cemre evleneceğini sanmıyorum ama Reyhanla ayrıldığına göre şu an Cemre kazanmış durumda.Zaten bu dizide kötüler cezasını çekmiyor.Yakalanmıyorlar bie.Demek ki kötü olmak gerek kazanmak için.

 5. Hayırlı pazar günü dileklerimle… Her şey gönlünüzce olsun, sağlık sıhhatle, bolluk bereketle…. Gülay’cım, Emine ‘cim, Sema kardeşim, Lamazi gogom, cicikızım, baldillim, güneşim, Günel’ cim yorumumu okuyanlar ve sayın yönetici… Sevgimle… İşleriniz rast gitsin…

 6. Yeter artik iyiler kazansin bıktık reyhanin aglamasindan mutlu olsunlar yoksa izlemeyecegiz diziyi

 7. Avatar Kızgın izleyici

  Güzelim diziyi mahvettiniz böyle saçma bir senaryo olamaz biran önce seyirciye kulak verin lütfen reyhan üniversiteyi kazanmıştı biz güzel gelişmeler beklerken cemre Cavidan’ın ellerine bıraktınız diziyi

 8. Avatar Günel 🇦🇿💌🇹🇷

  ❤️Aysel Abla Özgür Abla
  ❤️Nurbanu Abla Çalıkuşu
  ❤️Abla Konyalı Emine Abla
  ❤️Nasılsınız İyi İstirahetler
  ❤️Keciresiniz Aysel Abla
  ❤️Gelmiş Hoş Gelmiş Mutlu
  ❤️Haberleri Tez Zamanda
  ❤️Duyağ Kücük Melek Yuvanı
  ❤️Işığlandısın Melekler Sizi Korusun
  ❤️🍀🇦🇿🙏🇹🇷🍀❤️

  • yemin dizisi elif dizisi gibi sacma.ne bu böyle .Doru dürüst mesaj verin genclere.cavidan pain her şeyi yapan harakter.polis yokmu hikmet beyin nasıl bu halde olmasını aratırsın.cavidanın rolu cok kötü mesaj veriyorsunuz.cemre her pislikte.yazar hanım ilham almasını bil.doru dürüst bir senaryo yaz .cünkü dizi final yapacak cok kişi bıraktı seyretmeyi.cavidanla cemreyi sonunda yıldız ilanedecen öyle görünüyor.

 9. Emir ile Reyhan boşanmasini istemiyorum ve Hikmet ile Sunanin iyleşmesini istiyorum ve Oyaninda bu durumu çözmesini istiyorum Kemal ve Narin bilrlikte olsun Taji ile Sunanin evlenmesini istiyorum ve herşey güzel olsun

  • Arkadaşlar hiç kendinizi yormayın senerist kendi bildiğini yapıyor seyirci umurunda değil kim ne derse desin bu gerçek olan bir şey bir baba oğluna akıl veriyormuş baba anlatmış öyle yapma böyle yapma diye oğlunda babası susunca baba sen. bana akıl verirken köpek 9 sinik tutu demiş onun gibi senarist de kimseyi dinlemiyor

 10. Avatar Günel ☀️Yemin Dizi Ekibine☀️

  Hayırlı Günler❤️Dizi Ailesin❤️Güzel İnsanları Yorumcuları Nasılsınız İyi İstirahetler Hefte Sonu Mutlu Haberler Duyasınız💔Yemin💔Dizisi Senaryo Ekibine Hörmetli Ekib İkinçi Keredi Dizioyuncu com Sitesine Kalbinizden Keceni Yazırsınız Anlamadığım Bir Şey Var💔Yemin💔Dizisi Hakda Bütün Sitelerde Diziniz Hakda Sitem Edilir Neden Siz Şu Siteye Sadeçe Bakırsınız Ve Bizleri Hedef Halına Getirirsiniz Yoksa Sizi Çemre Çavidan Yolayıp Her Şey Ola Biler Sizin Kecen Yazınızı Okudum Senaryo Bizimdi Biz Bilerik Ne Yapırığ Şu Söz İyi Deyil Nasılyanı Biz Bilerik Sitede Yorumcuların Yorumlarında Yazma Hakı Var Site Yöneticisi☀️Oğuz Bey☀️Sitede Olan Küfürlerin Karşısın Ala Biler Yorumcuların Dizide Gördüklerin Sitede Yazmasın Karşısın Ala Bilmez Umarım Anıadınız Site Yöneticiside Yorumlardan Pay Alır Analiz Yazır Siz Senaryo Ekibi Olarak Türk Adet Enenelerin Dizinizde Göstermirsiniz Eksine Türk Adet Enenelerin Üzerine Gölge Salırsınız Adet Eneneleri Dahada Kötüleşdirirsiniz Yemin Dizisin Ne Hale Getirmisiniz Reyhan❤️Namaz❤️Kılır Kötülük Dayanmır Hikmet Amçası Ölümle Üze Üze Bir Defe🙏Etmir Dizide Dualarımızı İbadetlerimizide Kötü Veziyete Salırsınız Söylermiziniz Ben Azeriyem🇦🇿Yemin Dizisi Hakda Ne Yorum Yazım Yemin Dizisi Kötüleri İyidimi Yazım Anlamıram Hemde Ben Hukuk Sahesinde Calışıram Ben Her Gün Ne Kader Kötüler Görürem Bilirsenmi Sabah İş Kapısı Acılanda Üstüme Kötü Mektublar Gelir Sizin Kötüler Gercek Hayatdakı Kötülerdende Pisdi💔Yemin💔Dizisin Sevirikde İyileşdiririkde Siteni Şikayet Edeçem Deyirsiniz Edin Bütün Sitelerden Başlayın Şu Site Hamının Gözüne Kötü Görünmeye Başladı Siz Bizlerle Alay Edirsiniz İki Üç Gün Yok Olursunuz Sonra Kayıdırsınız☀️Oğuz Bey☀️Umarım Nömrenize Ulaşar Sizin Nömrenizde. Gelen Üzüçü Sözleri Yok Eder Senaryo Ekibi Deyip Durursunuz Şikayet Deyip Durursunuz Tamam Siteni Şikayet Edin Önçe Şikayet Etdiyiniz İnsanlara Bütün Sitelerde Olanları Okudun Sizin Sözleri Gördükçe Üzülürem Türk Halkının Dizileri Sizin Gibi Senaristlerin Elinde Ne Hale Geldi Hercai Sen Anlat Karadeniz Yeminide Berbad Duruma Saldınız Kötülük Baş Alır Gedir Dizinizde Anem Diziye Bakdığda Söyleyir Reyhan Dua Edir Neden İyi Bir İş Olmur Söz Tapıb Bir Söz Söylemek Olmur Allah Size Ağıl Versin İnsanları Abtal Yerine Koymusunuz Hz.Adem (S.A) Tek Kalmasın Deye Hz.Havanı Zövçe Yaradılar Ama Ademi İnçitmeyerek Havanı Yaradılar Hz.Ademi Rabbim Terefinden Uyudular Sonra Kabırğasından Götürüb Hz Havanı Yaradılar Gözün Acdığda Havanı Karşısında Gören Adem Siz Kimsiniz Söyleyir Hz Hava Ben Sizin Zövçenizem Deyir Yuvada Karı Koça Münasibetlerin Kötü Duruma Salmısınız Reyhan Emirin Çanın Yakır Emirde Reyhanın Bele Dizi Olarmı Allahda Yuvada Olan Sıkıntıları Götürmez Bençe Siz Kafanızı Bir Yerlere Carpmısınız Ona Göre Bizleri Üzürsünüz Senaryo Ekibi Olada Bilersiniz Olmayada Bilersiniz Oğuz Bey Sizin Kimliyinizi Öyrenmek Zorunda Telefonlar Aktif Olduğda Bizlerin Ünvanın Bildiyi Kimi Sağ Olun Var Olun İyi İstirahetler

 11. Çok fazla ağlıyor reyhan be çok soğuk bir karakterde biraz daha canlı yapabilirler konuyu çok uzatıyorlar çok sıkıldım sanırım böyle giderse seyretmiycem

 12. Selamun Aleyküm herkese nasılsıniz arkadaşlar beni unutmadınız İnşallah 🙂

  • Unutmadık Aysel de aile kaç kişi oldu onu merak ediyoruz 🙂 Hoş geldin, bebiş nasıl?

   • İyiyiz çok şükür de ama aile sayı bir türlü artmıyor az kaldı İnşallah 🙂

    • ❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘🌎Ekseni, güzelliği🛀👪her şey gönlünce olsun teyzesiiiii…… Bizlerde bu güzellikleri paylaşalım seninle.. İnşaAllah…. Sevgimle kalın… ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

     • Sağol teyzemm seninde herşey gönlünce olsun öpüyorum ellerinden ❤️❤️❤️❤️😘😘

  • Ve aleyküm selâm ballisi hoşgeldin Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaallah

   • Avatar LAMAZİ GOGO

    Âmin canı gönülden âminnn kızımm… Hayırlı akşamlar gülümsetenim her şey gönlünce olsun 😘😘😘😘❤❤❤

 13. Avatar YEMİN DİZİSİ SENARYO EKİBİ

  DIZIMIZIN EKIBINE SENARYOSUNA BIR DAHA HAKARET EDERSENIZ SITENIZI ŞİKAYET EDECEGİZ. YETER ARTIK

  • Ya bi yürü git nereye istiyorsan oraya şikayet et, madem adam gibi işini yapmıyorsun sonucuna katlanacaksın. Bir çok insan yorum yapmış hiç güzel gidiyor diyen var mı, dön aynaya bak bu kadar insan mutsuz etmeye hakkım varmı diye. Ayrıca senin senaryo ekibinden olduğunu nerden anlayacağız, gelip burada şikayet ederim diye hava atıyorsun.

  • Yakanıza karanfil takınız da gerçekten senaryo ekibinden olduğunuzu anlayalım olmuyor böyle 🙂
   Ayrıca burdaki yorumlara bir bakın, anlamadıysanız eğer dizinin internetteki videolarının altında yazılan yorumlara bakın, haa onuda mı anlamadınız geçin aynanın karşısında da kendinize bakın ama hepiniz birden…. jeneriğe baktım da bayağı kalabalıksınız çünkü merak ediyorum yani hepiniz mi aynı şeyleri düşünüp yazdınız hiç mi aklı selim düşünüp de biraz izleyicinin yorumlarını dikkate alalım diyen olmadı!! Boşuna dizinin düşüşünün faturasını bizlere kesmeyin biz ödemeyiz çünkü…..

  • Avatar Çalıkuşu

   Şikayet etmeye hakkınız yok bence. Yanlış bişey mi söylüyor sayın yönetici. İzleyen bir sürü kişi aynı şeyi düşünüyor. Hatta diziden soğuyor. Bencede çok saçma bir dizi. Saçma bir senaryo. Siz mutluluk diye birşey bilmiyorsunuz herhalde hep bı hüzün hep kötülük . Devam edin devam edin….

 14. Hayırlı sabahlar ve hafta sonu dileklerimle Her şey gönlünüzce olsun… Ayaklarınız güzel yerlere götürsün sizleri.. Gülay’cım, değerlilerrim, sayın yönetici ve yorumumu okuyanlar.. Sevgimle.. Musmutlu zamanlar..

 15. Avatar Özgür ((Dizi yorumu))

  Hayırlı sabahlar ve hafta sonu dileklerimle..
  Kötüler neden kazanır, akıllarını tüm güçleri ile kullanıp sonuç görmek onların tek mutluluğudur.. Sevgi, saygı, merhamet yoksunudurlar Dizi belki bu.. Allah böyle kişilerle ne bizleri ne sevdiklerimizi karşılaştırsın… Çünkü yaşaması çok zordur yaşayan bilir…
  Tabi ki Rayhan&Emir boşanmıycaklar… Bu dalavereleri Oya çözümlesede Hikmet bey konuşsun ki babası için düşüncelerinden utanma duysun Emir bey… İnsan ailesinde ki fertlerin ne olduğunu bilir.. İftiraya uğrayanıdaaaa….. Daha güzel bölümlere inşaAllah…

  • Teşekkürler Özgür teyze, maalesef bizim kahramanlar bunun farkında değiller, zor değil senaryoyu biraz değiştirip güzel günleri insanlara izlettirmek ama elden gelen bişey yok maalesef..

 16. Avatar ayşe polat

  bukadar saçmalığı bir arada nasıl yazıyorlar bunlar ne içiyorlar neyin kafasını yaşıyorlar hangi kadın kocasını bukadar severken böyle bişeyi saklar ve emir görürse gider teslim olur diye tehdit ediyo emir mal ya adamı vurduğundan haberi yok görmesi lazım görmeden algılamıyo mal ya bu nasıl bir senaryo

 17. espero que cambien el rumbo ,ya es demasiado sufrimiento ,esas dos malditas deben ser descubiertas de una buena vez , se pone cansadora cuando solo triunfa el mal ,bien por oya que se esta dando cuenta..

  Demiş ki:
  Umarım rotayı değiştirirler, zaten çok fazla acı çekiyorlar, bu iki lanet olası kişinin bir kerede keşfedilmesi gerekiyor, sadece kötü zaferlerde yoruluyor, hey kimsenin farkına varması için iyi

 18. Diziyi çok seviyorum ama böyle
  saçmalamaya devam ederlerse
  Izleyecek seyircileri kalmayacak haberleri olsun bu kadar saçma sapan bi senaryo ve boşanma sebebi olamaz

 19. Valla bu senarist varken iki şeytan varken reyhanla emir düzelmez böyle ahlakdizi sürer gider gençler seyrediyo bune ya gidin evli erkeklere musallat olun gocalarinizi öldürün olmuyosa işkence yapın dizi dizilikten çıkmış ahlaksızlığa edepsizlige gidiyo kimse seyretmesi yerin dipine çakıldı bak nasıl dizeltiyolar köylülere de hakeret ediliyo yani dicem edepsiz ahlaksızlık almış başını gidiyo Nazmiye burayı heral hindulari zannetti

 20. Avatar BEDIA GÖRENER

  YEMIN DIZISI CEMRE VE CAVIDAN DENEN ŞEYTANLARIN OYUNLARIYLA DEVAM EDIYOR.HEP KÖTÜLER KAZANIYOR !!!!

 21. Avatar BEDIA GORENER

  YEMIN DIZISI BAŞLADIĞIN DAN BERI REYHAN AĞLIYOR NERDEYSE DIZI GÖRECEK HÂLÂ REYHAN UYUŞUK UYUŞUK DURUP AĞLIYOR. BU DIZIYI KIM YAZDIYSA PISKOPAT OLMALI ..

 22. Avatar Mila Ahmadova

  Cox biyabirci ankar yaşandi. Reyhani biz iyi bir xarakter kimi gördük. O ise zekasiz biri kimi özünü gösterdi. Eksine o boşanmali deyildi olanlari Emire anlatmaliydi. Neinki Emire hetta Narine Oyaya Zefere bele anlatmadi ki meslehetli don gen olar deyerler. Bir insanla meslehetleşseydi veziyyet bu yere catmazdi.Emiri seven Emiri o veziyyetd salmazdi. Ölümden başqa her şeyin caresi var deyerler.
  Bekleyek görek. Inanin ki izlemek hevrsim yoxdur artiq.

 23. Ahahaha…. Allah aşkına neye güleyim?? dizinin haline mi ??senaristlerin sacmalığına mı?? yoksa sayın yöneticinin 61 leri karıştırıp baltayı taşa vurmasına mı??? 😀

 24. Yemin dizisi gerçekten çok saçmaladı bir baş oyuncu nasıl bu kadar salak rolde olabilir ve hep susar anlamiş değilim. Allahım yardım et başka içrat yok Allah sana beyin vermiş sen kullanamıyorsan Allah neyapsın sen en iyisi Reyhan ağla dur yaptığın tek bu beynin çalişmıyor…..

 25. Selamlar dostlar nasilsiniz.Artik eskisi kadar siteye giremiyorum kusuruma bakmayin.Akilli telefonum var ama delirmis yazamiyorum😂😂Dizi ile ilgili bisey demem gerekirse bugun yanlislikla acikti kanal7 bi bakim dedim bakmaz olaydim bos bos bakislar entrikalar ayrilmalar.Bir adim bile ilerleme yok yani.Bosa vakit kaybi izlemek…

 26. Tebrikler reytingi bu hafta 0.50 oraninda düşürmüşsunuz. Yani 500.000 seyirci kaybetmissiniz en az. Beş yüz bin ya boru değil. OHAAAAA😏😏😏😏 Zeka yoksunu senarist becerdi bunu . Son umut boşanmazlar deniliyordu artık boşanmada oldu . Resmen karı koca degiller artık. Bence dizinin finalini Reyhan ve Emirin bileklerini dogramasiyla yaparlar ya da büyük bir bombayla havaya uçarlar bummm😁😁🦋🦋🦋🦋🦋
  YÜrüyün Gidin işinize manyaklar

 27. Dizi boyle giderse izlenmicek senariste sesleniyorum emirle reyhan yine eskisi gibi olsun biraz ask gorelim insanlar gercek hayatta mutsuz bari izlerken mutlu olalim biz izleyiciler olarak reyhanla emiri tekrar birlikte gormek istiyoruz ask istiyoruz

 28. Avatar Kod Adı:Seyirci

  Bakalim daha ne kadar saçmalaycaklar sabirsizlikla bekliyoruz😏😏 Emir boşanir Cemreden birkac çocuk yapar sonra gercekleri ogrenip Erzurumda ciftcilik yapan entarili Reyhaninin peşine düşer. Bu arada Oya da Nigarin kocasi Sefere aşık olur, Nigara tuzaklar kurup ayirir. Nigar da diger şoforle iş birligi yapip Konağı ele gecirir. Daha saçmalayım mı bu kadar yeter mi..😲 Ama senaristin yaptigi tek şey bu. Ben anlamıyorum iki insanin evliliğinde tek ayrılma sebebi neden sadece 3.kisi olarak gosterilir ? Halbuki insanlar kendi kendini de ayrilma noktasina getirebilir. Gercekci sebepler yani insanlarin da inandigi şeyler. Bakin Afilli Aşk “”***diye reyting rekorlari kıran bir dizi var. Niye çünkü insanlar hem yorgunluğunu atiyor hem de hayatın gercek kesitinde eğleniyor. Orada boşanmak icin evlilik terapistine giden çifte evlilik uzmani soruyor :Neden boşaniyorsunuz?? Oglan diyor ki: Bu benimle evlendiginde iki eteği iki pantolunu vardı. Simdi herseye sahip benimle param icin evlenmis. Kız basliyor aglamaya. Ben sizden bugune kadar birsey istedim mi annen zorla aldi bana herşeyi diyor. Fakir olmak ayıp mi ne yapalim yoktu elimizde. Çok yediğimi de soyle. Sizin şu pahali Fransiz peynirlerinden çok yiyorum mesela hadi onu da söyle diyor. Kocasi basliyor teselli etmeye. Helal olsun ye tabi feda olsun sana diyor.. 😊Bakin işte bu hayatın ta icinden. Reyhan ile Emir illa ayrilacaksa bu egitim farkindan olsun,hayata bakışlarından olsun,sosyal kesimden olsun,hobilerinden olsun ama inandirici olsun seyirciyi enayi yerine koymadan olsun. Ayıp degilmi ya nasıl olsa vefali bir halkimiz var bizi her türlü izler diye böyle rezil şeyler yazmak. Ayrica Bu dizide niye insanlar birbirine ismiyle hitap etmiyor??? O,Bu, Şu gibi zamir zincirini kullaniyorlar? Emir yine arada Reyhan Diyor ama REYHAN hiç Emirin ismini kullanmiyor. Kanunen suç mu acaba🤣 Beyzadem falan desin bari.. Anlayan varsa beri gelsin ya. Merakla bekliyoruz yeni zırvalıkları

  • Sayın seyirci seni tebrik ediyorum, senden başka merakla bekleyen kalmadı bu diziyi sanırım 🙂

 29. Avatar Günel 🇦🇿YEMİN🇹🇷

  İyi Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Hanımları Yorumcuları Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İyi Olun Yeni Ay Hayatınıza Güzel Günler Getirsin
  💔Reyhan💔Yemin💔Emir💔
  Reyhan Ve Emir Ayrılığı İyi Olmadı Şu Ayrılığ Dahada Kötüleşeçek Çemre Çavidan Kazandı Deyeçek Ama Onlar Kazanmayaçak Reyhan Emiri Neçe Geri Kazanaçak Emir Reyhan Aşkın Bir Möçüze Geri Kaytaraçağ BEBEK Reyhan Umarım Köye Kayıtaçağ Zaman Su Gibi Akaçağ Reyhanın Bebeki Olaçağ Emir Deliler Gibi Gezip Dolaşaçağ Oya Bütün Sirleri Öyrensede Emir Reyhanı Aff Etmeyeçek Emir Kalbinden Yara Almış Aslana Döneçek Aşk Bu Emir Reyhandan Habersiz Reyhanda Emirden Habersiz Günler Adım Adım İreleyeçek Hikmet Beyde Zamanla İyileşeçek Hikmet Bey Umaram Çavidana Çemreye Gözel Sürprüzler Hazırlayaçağ Emir Reyhanın Ayrılığın Ve Onu Katil Olmasın Düşündüyü Ücün Aff Etmeyeçek Bir Yuvanı Sadeçe Bebek Kurtarar Mutlu Aile👨‍👩‍👧Emir Reyhanla Aşkların Hayalda Yaşayaçağ Emirin Reyhanın Evliliki Zaten💔Yeminle💔Başlamışdı Emir Reyhan Yuvası Gerceke Döneçek💔Aşk Sevgi💔Yuva Aşkla Kuruldukda Daha Möhkem Olur Emir Reyhan Yeminle Yola Cıkdı Aralarında Ferhat Şirin Aşkı Yarandı Yemin Dizi Oyuncuları Obrazlarında Daha Aktif Olsa İdiler Dizi Daha Güzel Olardı Ama Aktif Deyiler Reyhan Susdukça Aşk Kayıp Olur Emir Susdukça Sirler Kayıp Olur Bir Erkek Karşısındakı Eşin Kalbin Okuyamır Reyhan Emir Aşkı Güzel Ola Biler Ama Senarist Aşkı Sevgini Sirlerle Kayıp Edir Çavidan Çemre Kötülükleri Gizli Kalır Emir Anesin Neden Göremir Çemrenin Ona Karşı Hislerin Anlamır Çemre Umarım Konağa Daşınaçağ Oya Sirleri Tez Öyrenemez Reyhan Emir Aşk Hekayesi Yarım Kalaçağ Yene Başa Dönürük Emirin Meçbur Eviliki Aşkla Sevgiyle Bitdi Zaman Keceçek Konağın Kapıları Acılaçağ Reyhan💔BEBEKİ💔İle Konağa Döneçek💔Yemin💔

 30. Ayrilmalari cok kotu oldu ben cok ozuldum hem ayrilsilarda neden hala devam ediyurki dizi bir an once final yapsinda icimiz rahat etsin 😥😥😥😥😥

 31. Sinir oldum yeter artik ya bunebicim bi senaryo ya ağlaya ağlaya kızda göz yaşı kalmadi gönderin şu cemreyi ya artik izlemiycem

 32. Avatar Konyalı Emine

  Sayın yönetici,sizi ve bizi dinlemeyen senaristler,kendileri bilir,ben sadece fragmanı izliyorum, gerçekten kötülerin planlarının her zaman kazandığı bir dünya istemiyoruz,ama senaristler kötülükten hoşlanıyorsa biz diziyi izlemeye tek tepkimizi ve yapacağımızı yapıyoruz ,onlarda bildiğini yapıyor .

  • Evet Emine hanım, bugün yanlışlıkla izleyim dedim, hep hüzün hep hüzün, insanların gülümsemeye ihtiyacı var, ayrılık boşanma üzüntü, zaten herkes bunları her gün yaşıyor, keşke ekranda yaşamasak..

   • Avatar Gülay Albasan

    Hayırlı geceler sayın yönetici:
    Siz hergün boşanma hüzün görüyoruz deyince birden gülesim geldi☺️
    Yani yanlış anlaşılmasın..
    Bugün öğlen saatlerinde mutfakta işimi bitirip odaya girdim ve TV kanalını değiştirdim, ve kayınvalidem bana dediki aa, niye değiştirdin kanalı?
    Bende neden ne vardıki kanalda dedim, ve kayınvalidemin cevabı ( Adam karısını boşuyormuş)
    Niye boşadığını açıklayacakmış..
    Güleyimmi, ağlayayımmı şaşırdım..
    Ve kayınvalideme, ben hiç merak etmiyorum niye boşadığını deyip, kanalı değiştirdim..
    Yani diyeceğim o ki sayın yönetici, gerçekten tv kanalları bütün gün can sıkıyor…

    • Diyorum ya maalesef evde işte sokakta olmadı tv dizilerinde sürekli benzer konular işlenir oldu. Boşanmalar, aldatmalar sıradan konular haline geldi. Oysa bir ailenin yıkıldığını, bir ocağın söndüğünü, bir çocuğun hayallerinin yarım kaldığının en kötüsü de bir milletin yavaş yavaş değerlerinden uzaklaştırıldığının kimse farkında değil. Avrupada yüzde 70 leri aşan boşanma olayları bizlere de sıradan bir olaymış gibi gösterilmekte hatta en ufak sorunlarda boşanmanın yolu gösterilmekte.. Bu da yıllar sonra geriye dönüp baktığımızda parçalanmış aileleri ve yokolan değerleri bizlere acı şekilde gösterecek..

     • Avatar Gülay Albasan

      Evet kesinlikle bu konuda katılıyorum size..
      En basit şeylere bile tahammülsüz hale gelmişiz.
      Ve sabırsızlıkla birlikte, ardı arkası gelmeyen gereksiz isteklerin zamanında elde edilememesi de böyle olayları tetikliyor..
      Doğru telaffuz edememişte olabilirim, ama kendimce gözlemlediğim bazı tutumlar bunlar malesef..

Etiketler