Yemin 108.-109-110. Bölüm Özeti Fragmanı (30-31 Ekim, 1 Kasım)

Yemin dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Sevilen dizi Yemin 108. bölümü ile 30 Ekim çarşamba günü Kanal 7 de ekrana gelirken Yemin dizisinin 109. bölümün özeti ve fragmanı 31 Ekim perşembe günü yayınlanacak. Haftanın finalinde Yemin dizisi 110. bölüm ile 1 Kasım cuma günü ekrana gelecek ve haftanın sonu yine merak edilen bir sahneyle tamamlanacak.

Yemin 108.-109-110. Bölüm ÖzetiYemin 108.-109-110. Bölümde Neler Olacak?  Özeti Fragmanı

Emir ve Reyhan hem yazı hem de kışı aynı anda yaşamaya başlarlar. Emir Reyhan’a yakınlaşıp adımlar attıkça Reyhan’ın anlam veremediği şekilde ayrılmak istemesini bir türlü anlayamaz. Reyhan ise Emire gerçek ayrılma isteğinin sebebini bir türlü söyleyemez ama Emir’in gittikçe sinirlenmesi onu yorar. Ve sonucu ne olursa olsun Emir’i ikna etmeden çekil gitmenin mümkün olmadığını anlar.

Yemin 108.-109-110. Bölüm fragmanı izleEmir’in gittikçe sinirlenmesi ve hatta çevresine bile zarar vermeye başlaması elbette hem Cemre hemde Cavidan’ın hoşuna gitmez. Çünkü Emir’in Reyhana bu denli değer vermesi ve onu göndermemek için elinden geleni yapması Cavidan ve Cemreyi çileden çıkarsa da belli etmemeye çalışırlar. Reyhan beni azat et ben kurtulayım çekip gideyim derken asıl amacı Emir’e zarar gelmemesi olsa da bunu nasıl anlatabilirdi Emir’e, o da anlatamadı. Ama dünya hep kötülerin istediği gibi gitmezdi, elbette ona karşı çıkacak gerçekleri gün yüzüne çıkaracak bir vesile olmalıydı..

30-31 Ekim Yemin 108.-109. Bölüm özeti fragmanıReyhan da Emirin kendisini esir etmesinden hoşnut olmaz ama her yaptığı onun hayatı içindi bunu da Emire söylemesi gerçekten zor iki. Onun karşısına çıkıp Emir ben senden ayrılmak istemiyorum ama Cemre tuzak kurmuş, senin öldürdüğün adamla ilgili şikayetçi olup Cdyi polise vermekle tehdit ediyor beni diyemedi Reyhan. Emir eğer ben senden ayrılmazsam boşanmazsam Cemre senin katil olduğun görüntüleri polise verecekmiş diyemediği için Emirin sözleri karşısında sus pus olan Reyhan bakalım bu sessizliğini ne zaman bozacak. Kimbilir herşeyi olduğu gibi Emire anlatsa belki de görüntülerin gerçek olmadığını kimseyi öldürmediğini ve videonun montaj olduğunu söyleyecek Emir..

Yemin 108. Bölüm Özeti 30 EkimYemin 108. Bölüm Özeti Fragmanı (30 Ekim Çarşamba)

30 Ekim Yemin 108. bölümde neler olacak? Sonunda olan olur ve Cemrenin yaptıkları ortaya çıkar. Reyhan Cemreye bu yaptığın hainliği yanına bırakmayacağım diyerek günlerdir zor duruma düşürdüğü Reyhan ve Emir geleceğini yok etmek için yaptığı oyunları yanına bırakmayacağını açıkça söyledi.
Cemre ise Emir’in neden kendisine inanmadığını sorduğunda Cavidan çaresizce çünkü Emir Reyhana aşık bu nedenle diye cevap verdi. Görülen o ki artık oyunlarda planlar da para etmiyor. Yeterki Emir ve Reyhan birbirine sahip çıksın..

Reyhan Köye dönecek mi? Yemin dizisinin 29 Ekim fragmanında anladığımız kadarıyla Emir Reyhanın gitmesine mani olmaya çalışıyor, Reyhana bir şans daha hakediyoruz diyor, Çünkü Reyhan canından çok sevdiği Emir’in hayatını kurtarmak için gitmek zorunda hissediyor kendini. Ancak Emir bu kadar çok sinirlenip Reyhanın gidişine mani olmaya çalıştıkça işler geriliyor, ancak Cavidan Allah sizi bir daha ayırmasın derken artık Reyhanın gitmekten vazgeçtiği ve Emir’in Reyhan’dan asla vazgeçmeyeceğini özellikle Cemre anlıyor. Bize gelen son tüyolara göre Reyhan köye gitmek isteyecek ancak Narinin yanına gidip onunla dertleşmesi ve son onda bulunan mektup her şeyi değiştirecek..

Yemin dizisi 108. bölümüyle 30 ekim çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Son gelişmelerden sonra izleyicinin biraz üzülüp diziyi izlemeyi bıraktığını açıkça söyleyebiliriz. Emir ve Reyhanın mutlu olmadan reytinglerin yükselmeyeceği görülüyor. Bu nedenle dizi senaristine büyük iş düşüyor. Ayrıca önceki konularımıza yorum yazan bir çok yorumcumuz dizinin insanları üzdüğünü, zaten gündelik hayatta yüzleri gülmeyen insanların ekran karşısında da üzülmek istemedikleri için diziyi izlemeyi bıraktıkları sonucuna ulaştık. Umarız bu durumun senaristler tarafından farkedilmesi geç olmaz. Yemin 108. Bölüm Özeti Fragmanı (30 Ekim Çarşamba) günü detaylı özetimiz birazdan sizlere sunulacaktır. Bu arada dizimizin güzel müziği Ne Olursun Gitme için Tıklayın >> Yemin dizi müziği Ne Olursun Gitme sözleri videosu 

Yemin 109. Bölüm Özeti Fragmanı (31 Ekim Perşembe)

Sevmiyorum artık seni, bana dokunmana dayanamıyorum derken kendi bile inanmıyordu Reyhan. Ama demek zorundaydı, öyle hissediyordu kendini.. 31 Ekimde yayınlanacak olan Yemin 109. bölümde: Oya konakta olup bitenlerin farkına varmaya başlar ve Kemal Beyi arayarak Reyhanın kesinlikle boşanmak istemeyen bir kız olduğunu onu zorlayan bir şeylerin olduğunu söyler.
Bu boşanma işinde kesinlikle Cemrenin parmağı olduğunu anlayan ve bunu açıkça söyleyen Oya olayı çözmek için Kemal bey ile birlikte harekete geçer. Ancak bu sefer de başka bir oyun kuran ve Emirin karşısına çıkan adama kafa adamı şikayeti üzerine polis Emiri göz altına alır ve nezarete atar.

 

Bölümün sonunda ise Oya ve Kemal beyin girişimi ile güç bulan Reyhan Emire onu çok sevdiğini söyler. Bu sözleri duyan Emir ise bir kez daha mest olur.
Diğer yandan Kemal ve Narin aralarına mesafe koymaya çalıştıkça birbirine yakınlaşırlar. Sonunda aynı yatakta başbaşa uyuya kalan ikiliyi uyandıklarında komik anlar bekliyordur.

Yemin 109. Bölüm Özeti Fragmanı (31 Ekim Perşembe)Kanal 7 ekranlarında perşembe günü kaldığı yerden devam edecek olan Yemin dizisi 109. Bölüm Özeti tüyoları ve Fragmanı 31 Ekim Perşembe günü devam edecek. Yeni bölümün özetini ve fragmanını çıkar çıkmaz sizlerle paylaşacağız. Yemin 109. bölüm fragmanı ve özeti 31 Ekim perşembe kanal 7 de.

Yemin 109. Bölüm Özeti 31 Ekim

Yemin 110. Bölüm Özeti Fragmanı (1 Kasım Cuma)

Yemin dizisi 1 KAsım cuma günü kaldığı yerden 110. bölümüyle devam edecek. Mahkeme süreci başlarken Emir yada Reyhanın mahkemeye gelmemesi duruşmanın ertelenmesi manasına geliyor. Emir saatinde duruşma salonunda olsa da Reyhan Narin ile konuştuktan sonra Mahkemeye gitmez. Çünkü Emiri bu kadar çok severken ondan ayrılmak ona da çok zor gelir. Bu arada Oya Cemre ve Cavidanı dener, Cavidan pek renk vermese de Cemrenin hal ve hareketlerinden iyice kuşkulanan Oya bu işte bir bit yeniği olduğunu anlar.

Yeni bölümden bazı tüyolar da vermek istiyoruz. Yeminde yakın zamanda Hikmet beyin tekrar konuşmaya başlayacağını müjdeliyelim. Ayrıca Cavidan ve Cemrenin de suyu iyice ısındı. Artık gerçeklerin gün yüzüne çıkma ve doğruların mutlu olma zamanı geldi. Oya Cemrenin tüm oyunlarını ortaya çıkaracak kadar ondan şüphelendi. Kemal bey pek üstüne gitmese de bu olayı belli ki Oya çözecek ve Reyhan ile Emirin yeniden barışmalarına vesile olacak. Her ne kadar Emir yüzüğü çıkarıp Reyhanın elin everse ve mahkemede görüşürüz dese de hatta boşanma olayı gerçekleşse de bu olup bitenlerin hepsinin Cemrenin oyunu olduğunu ortaya çıkaracak olan Oya bu sevdaya yeniden bir yol çizecek olan tek kişidir.

Yemin dizisi 1 Kasım cuma günü hafta finalinde 110. bölüm ile izleyicilerle buluşacak. Yemin dizisinde haftanın son günü 110. bölümde 1 Kasım neler olacak neler yaşanacak sizlere detaylıca yazarak fragmanı ve tüyoları paylaşacağız. Bu arada Cemre ve Cavidan için beklenmedik bir sürpriz gelecek. Artık izleyicinin yüzünün güleceği yeni bir haftaya hazırlanabiliriz. Yemin 110. bölüm fragmanı ve özeti 1 Kasım cuma kanal 7 de.Yemin 110. Bölüm Özeti 1 Kasım cuma

Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak Yemin 108. bölüm 109. Bölüm ve 110. bölüm Özeti Fragmanı (30 Ekim 1 Kasım) tarihleri arasındaki yeni bölümlerden beklentilerinizi ve diziyle ilgili görüşlerinizi aşağıya yorum olarak yazın. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz..

Yorum yaz

56 Yorum

 1. Çok sıkıcı olmaya başladı reyhanin suskun halleri çıldırtiyor bu kadar suskun gosterilmemeli

 2. Avatar Günel 💞Yemin💞

  💞Yemin💞Yemin Dizisin Yazan Senariste Üzülürem Gercekdende Reyhan Emire Seni Sevirem Deyir Sabah Acılır Boşanıram Deyir Hecne Olmamış Gibi Ağlayır Ağlayır Emirin Karşısında Sanki Reyhan Yok Bir Bebek Var Bele Aile Olarmı Gercek Yuva Adetlerine Yer Verin Adet Enene Kalıpsa Emir Üzükü Reyhanın Elinin Tutuşdurur Reyhanın Gözlerinde Açı Gördüyü Halda Senarist Hayatınızda Bunlar Başınıza Gelse Ne Yapadınız Umarım İlk Önçe Eşinizin Neden Boşandığını Öyrenerdiniz Akşam Beni Sevir Sabah Boşanıram Deyir Dizini Ne Hale Saldınız Emir Reyhan Obrazın Kötü Duruma Saldınız Çavidan Çemre Obrazı Kötü Ama Kötülük Sahneleri Emirden Reyhandan Aktif Dizinin Sanki Kahramanı Çemredir Üzüçü Senaryo Yemin Adı Göz Yaşına Boğuldu Oyuncular Umarım Senaryodan Sıkılar Hayat Cok Kerib Karı Koça Adetleri Dizide Berbad Yuvanı Parcalayan Ane Bu Doğru Olmadı Çemre Yuvanı Parcalasa İdi Anlayardığ Hayatımızda Her Zaman Gördüyümüz Sehneler Ane Obrazına Seyriçiler Nifret Edir Bu Üzüçü Emir Yeni Anesin Kayıp Edip Bu Durum Onu Umarım Üzer

 3. Avatar Günel 🇹🇷🇦🇿

  Hayırlı Akşamlar Hayırlı🌅Çumalar🌅Dizi Ailesin Gözel İnsanları Yorumcuları Nasılsınız Kasım Ayı Hayatınızı Mutlu Anılarla Bezensin Yuvanızın Kapısın Sevinç Haberleri Döysün Rabbim Dualarınızı İbadetlerinizi Kabul Etsin Çuma Günü Mutlu Gün Peyğenberimizin Güzel Anılarına Bağlı Gün Kurani Kerimin Yarandığı Gün Kurani Kerim Müselman Halklarına Işığ Sacsın Halklarımızın Karşısına Düşmenler Yok Melekler Cıksın Türk Ve Azeri Dostluk Bağı Daimi Olsun Dizi Ailesin Cok Sevirem Mutlu Olun❤️Rabbim Bütün Şehidlere Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun

 4. Komşuya bir çay içmeye gittim geldim baktım ki yarın ki fragmana yine tırt…yahu insan eşini hiç mi tanımaz?? kocam katil olur mu olmaz mı?? bilmez bi konuşayım demez… ben kapıdan girdiği anda anlarım mesela bir yere canı mı sıkılmış, keyfi yerinde mi yoksa, yorgun veya sinirli mi?? anında yüz ifadesi anlatır bizimkinin…. hele mahçup bir ifade varsa kesin arabaya gereksiz bir harcama da bulunmuştur mesela, benim pek hoşlanmayacağım türden 🙂

 5. Avatar Konyalı Emine

  Hayırlı akşamlar dostlar,evet arkadaşlar dizinin yavaş ilerlediğinden şikayetçi,bende aynı,biraz Kore dizilerinden örnek alsalar, cavidan ve Cemre çok sıktı artık,yaptıkları ortaya çıkması lazım,çok geç kaldı,o yüzden sadece fragman izliyorum,neşeli sahneler başlarsa izlemeyi düşünüyorum,pekte sanmıyorum,güzel sahnelerin geleceğini .

 6. Site ahalisii akşamınız hayr ola….
  Günün sorusu..
  Petra Antik kenti hangi ülkededir??
  Kopya çekmek yokk 🙂

 7. Avatar ulviye akar

  Artık üzülmek ten yorulduk ve diziyi izlemez hale geldik toplum olarak reyhan bukadar severken böylesine sessiz kalması aptal olması seyirciyi bunalttı cemre ve cavidanın artık hak ettikleri cezaları alması gerek bukadar da olmaz ask ve sevgi kazansın artık ve mutlu olduklarını görmek istiyoruz izleyiciler olarak

 8. Avatar Figen işçi

  Ben vazgeçtim izlemekten şakamı yapıyorlar bunlar Reyhana çok kızdım rezil. Ettiler diziyi bir andan düşman olmaz iki sevgili sinirlendim seyretmiyecegim.

 9. Ama artık yeter birazda neseli sahneler heyecanlı sahneler olsun lütfen reyhan çok güzel daha bakımlı olabilir

  • Avatar ÖZGÜR NAZLI HANIM

   Hayırlı geceler… Acaba siz Konya’daki dostumuz Nazlı Hanım mısınız? İnşaAllah..

 10. Avatar BEDIA GÖRENER

  YEKUN DIZISI ÇOK YORUCU. SÜREKLİ REYHAN SUSUYOR ŞEYTAN GIBI CEMRE CAVIDAN MILLETI PARMAĞINDA OYNATIYOR. BU DIZIYI YAZAN PİSKOPAT GALIBA..

 11. Avatar Günel 💞Yemin💞

  💞Yemin💞Narin Ve Kemal Aşk💞Sevgi Adım Adım Onlara Yaklaşır Umarım Dizi Senaryosun Yazan💑Kemalın💞Narinin Aşkın Gözü Yaşlı Koymaz Zaten Reyhan Ve Emir Mutlu Aile Tablosun👨‍👩‍👦‍👦Yapa Bilmiler Kemal👨‍👩‍👦‍👦Narin Yapsın Reyhan Obrazın Oyuncusu Güzel Oyuncu Şu Sıkıçı Obrazları Neden Secip Anlamıram Onun Karyerasını Kötü Etkilemirmi Bençede Etkileyer Oyuncu Secdiyi Obrazlar ZÜLEYHA💔REYHAN Süretli Ağlayır İki Dizi Final Yapdı Cok Kötü Oya Obrazı Sevimli Çemrenin🦹‍♂️Çavidanın Kötülükün Anladı Umarım Eve Kamera Yerleşdirip Planı Öyrene Bileler Oya Bu Sirleri Öyrenmesi Güzel Olar Oyanın Konağda Kalmasın Sebebi Var Kötüler Gök Üzünden Yere Enmeli İyiler Gök Üzüne Kalkmalı Çavidan Çemre Gök Üzünde Yere Enmeli💿Reyhana Bedel Ödeyeçek Emir Reyhanı Zor Aff Edeçek💞Yemin💞Sözü Huzur Bulamır Konağda Dolaşıp Durur Yemin Ne Yapaçağ💞Çavidan Çemre Yenede Kurtulaçağ Onların Kötülükü Finala Keder Seyriçileri Üzeçek💞Aşk Sevgi💞Hayatda Ebedi Ehtiyaçımız Olan Bağ💞Yemin💞Şarkısı Güzel

 12. Reyhan karakterini neden bu kadar salağa bağladıklarını buldum 🙂 neredeyse kış kapıya dayandı kar yağacak ayağında sandalet var kızcağızın ee tabi ayaklar üşüyünce direk beyne vuruyo herhal 🙂
  La bırak cemre ile olacağına hapiste yatsın 🙂

  • Reyhanli bölümler zapliyorum izlemek istemiyorum bir dizi karakteri bu kadar mal olmamali bizi de salak yerine koyuyor bu kanal hele cemre karakteri iyice boktan yahu bu kızın evi yokmu ? Türk aile yapısına bi defa ters.. bir yıl boyunca başkasınin evinde mi kalınir hani ortada bir mektup var her neden bir türlü ne okutuluyor ne de çöpe atılıyor 😂😂😂

 13. Dizi cok üzücü vede ağır yavaş gidiyor sahneler insanı üzüp sinirlendiriyor narinde sürekli bağırıyor normal konusmuyor

 14. Cemreyle Cavidan ne yaparsın emirle reyhanı ayıramıcaklar kazdıkları kuyuya kendileri düşecekler inşallah ikisinden nefret ediyorum. Hikmette iyileşecek ve onların defterlerini sürecek kimse izlemesine ben izlerim emirle reyhanı çok seviyorum

 15. Cemreyle Cavidan ne yaparsın emirle reyhanı ayıramıcaklar kazdıkları kuyuya kendileri düşecekler inşallah ikisinden nefret ediyorum. Hikmette iyileşecek ve onların defterlerini sürecek

 16. dizi severek izliyorduk bütün aile şimdi da izlemek istiyorum çünkü bu kadar uzatmak gerek yok cemre ve Cavidan hep kötülük dolu,Kemal da narin hep gavga dövüş böyle olmaz ki, dizi yakında final yapacak bende söylemesi bizim evde 8 kişi izliyordu şimdi bıktık yaa ne bu

 17. Avatar Çetin kırbulut

  Gerçekten sıktınız yani aynı konu cemre cavidan oyun oynuyor reyhanca susup ağlıyor odaya salona köy kamera gizli herşey ortaya çıkar ney bukadar basit filimi yapmayın insanlar sıkılıyor yeter

 18. Oya artik csvidan ve crmrenin oyunlarini gorsun artik hikmet by iyilessin artik hikmet by oya ya herseyi anlatsin artik yeter artik ya kotuler cezasini ceksin artik emur vecreyhan bossnmasinlar artik emur reyhani kacursin bnce emir ve reyhan bosanmasinlarrrrrrtrrrr

 19. Avatar Günel 💞Yemin💞

  💞Yemin💞Dizisine Bakdığda İnsan Üzülür Çavidan🦹‍♂️Çemre🦹‍♂️Yonça Gibi Kötüler Ne Zaman Kötülükden Vaz Keceçek💞Aşk💞Sevgi💞Kazanaçağ Bele Getse Aşk Sevgi Kazanmayaçağ Çemre🦹‍♂️Kötülükün♟Oynayır Sırada Emiri Reyhandan Ayırmağ Var Çemre💿Emire Göstereçek Reyhan Katil Olduğun Ücün Senden Boşanır Deyeçek Kim Bilir Belkede Otağa💿Koyaçağ Emir💿Göreçek Beni Katil Olduğum Ücün Terk Edirsen Deyeçek Bene İnanmırsan Sen Yok Ben Senden Boşanıram Deyeçek Cok Zor👨‍👩‍👦‍👦Mükedes Bağ Her Ne Olur Olsun Kadın Eşinin Yanında Olmalı Hayatda🦹‍♂️Cok Mutlu Yuvaları Dağıtmağ Ücün Tetikde Reyhan Saf Sadeçe Getmeyi Bilir Birde Ağlamağı Nazmiye Hanım Senaryonu Yazarken👨‍👩‍👦‍👦Mutlu Aile Tablosu Yap💞Adını Sen Koy💞Zehra Ve Ömer Mutlu Olamadı Çoçukların Kimliyi Bilinmeden Dizi Final Yapdı💞Yemin💞Dizisin👨‍👩‍👦‍👦Mutlu Aile Tablosun Yaradın Lütfen Yemin Ekibin Senaryo Yazanların Umarım👨‍👩‍👦‍👦Mutlu Aile Tablosu Var Yapmayın Yemin Dizisin🦹‍♂️Bir Az İstirahet Etsinler💞Aşk Sevgi💞Kazansın💞Yemin💞

 20. Artik diziyi fagmandan takip ediyorum guzel bolumler olana kadar diziyi izlemiyecegim cavidan ve cemrenin kotulukleri ciksin artik gercekten cok biktik

 21. ARTIK emir ve reyhan mutlu olsunlar İYİLER KAZANSIN ARTIK . SENARİST ROTASINII DOĞRULARIN YANINDA KULLANSIN .

 22. Ya valla her gun izleyip hic kacirmadigim bi diziydi ama artık sıkıldım bazen ara sira izliyorum bu ne boyle ben yazsam senaryoyu daha iyi yazardim eminim biraz heyecan mutluluk insanı gülümseten şeyler hicmi olmaz bu dizide dizi başladı aynı daha aynı ha bu arada reyhanin kıyafetlerini nerden alıyorsunuz ya o kadar zengin bir ailenin gelini ama kıyafetleri hiçte öyle değil mutevazilikta bi yere kadar ama

 23. Devamladır çok yakışıyorsa birbirlerine çokda mutlu oluyorlar bir araya gelince çokda sayılırlar ama çareyle çatıda hanim ardan çekilsinler artık dizinin tadı kaçmadan saygılarımla

 24. ben artık izlemiyorum çünkü reyhan ve emir ayrılıyor ve üzülüyor o yüzden izlemiyorum ya barışıp eski hallerine geri dönerler yada kimse izlemez diye düşünüyorum.

 25. Cavidanla cemerenin kötülükleri ni izlemekten diziyi izlemek istemiyorum Emir ve reyhani mutlu olsunlar artık reyhan ağlamasın

 26. Emir ve reyhanın üzücü sahneleri oldukca fanatiği olduğum diziyi izlemek istemiyorum fazla gerilim resmen seyirciyi diziden uzaklaştırıyorsunuz

 27. Avatar BEDIA GÖRENER

  YEMİN DIZISINDEKI CEMRE VE CAVIDANI GÖRMEKTEN BIKTIK. CEMRE VE CAVIDAN ÇOK IGRENCLER. TAMDA TIPSIZ, KISILERI BULMUŞLAR !!!

  • Avatar Günel 🇹🇷🇦🇿

   Günaydın❤️Dizi Ailesin❤️Güzel İnsanları Yorumcuları Sayın Yönetici Nasılsınız Yeni Gününüz Gözel Kecsin Mutlu Olun İşlerinizde Yorulmayın BEDIA GÖRENER Yazdığınız Yorum Hec Hoş Deyil Oyunculara Söylediyiniz Söz Doğru Deyil Bizler Oyuncuları Tehkir Etmirik Onların Oyunların İyleşdiririk Çavidan Çemre Obrazların Oyuncuları Güzel Oyunculardı Oynadığları Obrazı Neçe Buyurublarsa Eyle Yapılar❤️Adını Sen Koy Dizi Oyuncusu Çavidan Diger Dizide Obrazında İyi Burda İyi Deyil Deye Bilerik Oyuncu Sevilir Şu Sitede Oyuncunun Kişilikine Lütfen Hakaret Etmeyin Tamda Tipsiz Kişiler Bulmuşlar Sözleri İyi Deyil Obrazları İyi Deyil Deye Bilersiniz Şu Sitede Her Kes Oyuncular Tipsizdi Dese Neçe Olar Kötü Olar Çavidan Çemre Obrazların Kötülüklerin Anlamı❤️Aşkın Sevginin❤️Möhkemlikin Ortaya Cıkarır Aşk Sevgi Hayatda Ebedi Ehtiyaçımız Olduğu Bağ Çavidan Çemre Obrazları Oyuncuları Kötülükü Güzel Yapılar Onlara Yaraşan Obrazlar Şu Obrazı Her Oyuncu Beçere Bilmir Reyhan Emir Obrazından Güzel Kötü Obrazları İyi Yapıblar Reyhan Emir Obrazları Denizde Üzen Kayığa Benzeyir Ama Yenede 💕 Aşk Sevginin💞Deyerli Olduğun Bize Anlatılar Aşk Sevgi Bütün Kapıları Acır Yorumcumuz Güzel Oyuncu Güzel Obraz Ustası Olmak Zor Onlara Kiymet Vermek Lazım Emekleri Karşılığı Onlar Bizim Hayatımızın Parcası Cünkü Onlarla Üz Üze Gelirik Hayatımız Zaten Kötülerle Dolu Kötülük Bitmez İyilik İndiki Zamanede Az Müke Hanımın Verlişine Bakdığda İnsan Hayatda Yaşamağ İstemir Bir İnsan Anesin Çansız Bedenin Evde Olduğn Beş Gündü Bilmir Şu Ne Hayatdı Yaşayırığ Dizilerde Olanı Ele İyileşdiririk Ki Sanki Hayatımızda Daha Güzelik Dizilerde Olan Obrazlara Senaryolara Şükür Edeçeyik Dönüp Arkamıza Bakdıkda Ane O Keder Mükedesdi Ki Onun Kötüsüde İyiside Bir Melekdi Çavidan Obrazın İyileşdiriremde Çemre Obrazına Nifret Edirem Şu Çür İnsanlar Hayatımızda Ne Yazık Ki Var Çavidan Obrazın Kötülükü Onun Kecmişinden Kalıp Hayatda Yuvaya Güzel Eşe Çoçuklarına Deyer Vermir Bele İnsanlar Hayatda Var Çavidan Obrazın Kalbine Senaryoda Sadeçe Kötülük Birikdiripler Şu Kötülükün Karşısın Sadeçe Ölüm Alaçağ Cünkü Çavidan Hebse Düşemez Hörmetli Yorumcumuz Cok Özür Dilerem Site Kuralı Oyuncuların Kişilikine Hakaret Olmaz Obrazları İyileşdimek Lazım Sağ Olun Var Olun Kötülerden Uzak Olun

  • bencede çok sıkmaya başladılar mutlu olmak onlarında hakkı insanlar bu kadar kötü olmasın inşallah emir ve reyhan ayrılmazlar kötüler çıksın artık

 28. Ben Neşeli günleri tercih ettim bu akşam 🙂
  Ziyaaaa
  Çakıyla aslan mı öldürdün???
  Öldürdüm abi öldürdüm yaa 😀

 29. Cavidanla cemrenin kötülükleri son bulsun artık reyhan ikisine osmanlı tokatı patlatsın reyhanla emir mutlulugu hak ediyorlar cemreyi evden kovsun emir

Etiketler