Yemin 107. Bölüm Özeti Fragmanı 29 Ekim Salı (Miami Yolcusu Kalmasın)

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümüyle ilgi odağı olan Yemin dizisinde bir hafta daha geride kalırken Yemin dizisi 106. ve 107. bölüm merak edilmeye başlandı. Her ne kadar bazı izleyiciler son bölümlerdeki tekrarlardan ve can sıkıcı olaylardan bunalıp sıkılsa da yine de bu aile dizisini izlemeye devam ediyorlar. Bizde bu konumuzda Yemin 106. ve 107. Bölüm Özetini ve fragmanını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kanal 7 de devam eden Yemin dizisi 106. Bölüm Özeti ve fragmanı ile 28 Ekim pazartesi günü sizlerle olacak. Yemin 107. bölüm ise 29 Ekim Salı günü Cumhuriyet bayramının yıl dönümünde Kanal 7 de izleyiciler ile buluşacak. Yeni bölümlerde ne çok merak edilecek konuların başında ise Reyhanın köye dönecek olması ve Emirden boşanmak isteyip istemeyeceği. Ancak bunun da öncesinde Emir’in Reyhan için hazırladığı sürpriz bir ortam bu ikilinin gelecek bölümlerini kısacası senaryoyu değiştirecek.

Yemin 106.-107. Bölüm Özeti Fragmanı 28 Ekim pazartesiYemin 106. bölüm özeti 28 Ekim Pazartesi:

Yemin dizisi 106. bölüm özeti 28 ekim: Yemin dizisi 106. bölümde Emir Reyhanın ayrılmak boşanmak istediğini öğrenince deliye döner. Seni seviyorum ben, gitmene müsaade edemem diyerek Reyhana olan sevgisini haykırırken Reyhan Emire seni parmaklıklar ardında görmeye dayanamam diyerek karşılık verir.
Ancak bundan bir şey anlamayan Emir Neden Reyhanın boşanmak istediğinin üstüne gider.

Reyhanın köye götürmek için aldığı eşyalarını ve bavulunu geri odaya koyan ve Reyhanı da odaya sokan Emir bana mantıklı bir açıklama yapmadan bu odadan çıkamazsın neden benden ayrılmak istiyorsun diye Reyhana sorar.
Ancak Reyhan söylemek istemez çünkü Cemre eğer söylersen yine Emir’in başını belaya sokacağını ve elindeki cd görüntülerini polise vermekte tehdit etmiştir. Reyhan hala ne yapacağını bilemez vaziyette Emir’in kendisine sorduğu sorular ile Cemrenin söyledikleri arasında kalmıştır..

Yemin dizisi 106. bölüm özeti 28 ekimYemin dizisinin 28 Ekim pazartesi günü ekrana gelecek yeni bölümündeki gelişmelere geçmeden önce geçtiğimiz haftanın son günü yani cuma günü Yemin dizisinde neler yaşandı kısaca bir göz atmak ve sizleri yeni hafta öncesinde bilgilendirmek istiyoruz. Yemin 106. Bölüm Özetini daha sonra sizlere uzunca yazmaya çalışacağız.

Daha önceki hafta neler olmuştu? Reyhan büyük bir ikilem içinde kalmıştır. Bir tarafta Emir’i kaybetme riski diğer yanda kendisine böyle bir aşkı yaşattığı için ve tarifsiz mutluluk duyduğu için Emire kumpas kuran Cemre ve Cavidan’ın ihtirasları.. Cemre hala Emir’in tehdidi ile Reyhanı hem boşanmaya hemde köyüne göndermeye kararlıdır. Öğrendiği gerçekler sonrasında Cemre’den hesap soran Reyhan ise onun kararlı duruşuyla bir kez daha yıkılmış artık çaresiz Emir’den boşanmayı düşünmeye başlamıştır. Emir ise sevdiği kadına tarifsiz mutluluklar yaşatmak için bir başlangıç yapıp ona güzel bir sürpriz hazırlamaya çalışmaktadır.

Yemin 106. bölüm özeti 28 Ekim pazartesi

Emir sürpriz için çalışmaya devam etsin Reyhan ise nasıl bu kadar acımasız olduğunu Cemre’ye yakasını toplayarak sormaya çalışmışsa da Cemre’nin verdiği süre dolar dolmaz elindeki CD görüntülerini polise vereceğini bir kez daha söyleyip Reyhan’ı tehdit ederek boşanmaya ikna etmenin peşindedir. Ama bu Reyhan için bir yıkım olacaktır, yine de sevdiği adam için her şeyi göze almıştır Reyhan. Reyhan diğer yandan dayısı Hikmet beye çok çaresiz olduğunu söylese de Hikmet bey de Reyhan’dan çaresizdir. Ancak en karanlık zaman aydınlığın en yakın olduğu vakittir, bu zor günlerin ardından hem Hikmet beyin hem de Reyhan’ın yüzü gülecektir.Yemin 107. bölüm özeti 29 Ekim salı

Cavidan ise Hikmet beyi yattığı yerden kızdırmaya ve sinirlendirmeye devam eder, önce kendinin sonrada gelini Reyhan’ın dibe vurduklarını Cemre ile kendisinin ise gökte olduğunu böbürlenerek Hikmet beyin karşısında söyleyecek kadar alçalmaya başlamıştır Cavidan. Peki bu gidişat nereye kadar? Cemre ve Cavidan’ın oyunları ne zaman sona erecek?Yemin 106.-107. bölüm özeti videosu

Narin ise Kemal Bey ile birlikte Leyla’nın mezarına giderek onu ziyaret etmek ister. Narin’de onunla birlikte mezarlığa kadar gelmiştir. Aslında Kemal beyin mezarlığa gelmesine Narin neden olmuş çünkü onun artık Leyla’nın yokluğuna alışması gerektiğini Masal’ın bile buna alıştığını ifade eder. Artık Leyla’ya veda edip kızı Masal’ın yanına dönmesi gerektiğini hatırlatır Narin.. Narinin söyledikleri Kemal için adeta bir ders olmuştur. Narin haklıdır çünkü..Yemin dizisi 107. bölüm özeti tüyoları 29 Ekim

Reyhanın gözünün önünden tüm yaşadıkları bir bir geçmekte Emir ile iyi günleri de kötü günleri de mazide kalmışçasına bir film şeridi gibi canlanmaktadır gözünde..
Çünkü Cemrenin şantajına boyun eğmek demek Emirden de dayısından da vazgeçip geçmişe sünger çekmek demekti. Bu nedenle zor günler geçiren Reyhan Emiri bırakıp gidecek mi ondan ayrılacak mı, konağı terkedip köyüne geri mi dönecek derken Emirle konuşup herşeyi baştan anlatmak ister ama bir türlü fırsat bulamaz.

Yemin dizisi yeni bölüm 28 ekim pazartesiEmir Reyhana aşk cümleleri kurmaya devam edip, beni ömür boyu yalnız bırakma derken Reyhan göz yaşlarına hakim olamaz. Reyhan ise içinde çekip gideceğini buna Emir’in bile mani olamayacağını çünkü onun hayatını kurtarmak istediğini düşünür, Emir istese de geri dönmemeyi göze almıştır Reyhan.. Emir ise kendisine yapacağı sürpriz peşine düşmüştür. Emir’in Reyhan için hazırlayacağı sürpriz nedir?

Yemin dizisi 106. bölüm Emirin Sürprizi NedirYemin dizisi 106. bölüm Emir’in Sürprizi Nedir?

Haftanın finalinde ise Reyhan ve Emir’in sürpriz sonlu finali merak uyandırdı: Tüm olumsuzluklara rağmen Emir’in Reyhan’ı çok sevdiğini söyleyerek öpmesi ve ardından Reyhan için hazırlamış olduğu sürprizi ona sunması ise hafta finalinin en merak edilen olayı olmuştur. Emir’in Reyhan’a hazırladığı sürpriz nedir diye merak eden ziyaretçilerimizi aşağıdaki yorum kısmına fikirlerini yazmaya davet ediyoruz. Not: Yemin Emir’in Reyhana Sürprizi çok süslü bir yatak odasıdır..Yemin Emirin Reyhana Sürprizi yatak odası

Yemin Emirin Reyhana Sürprizi yatak odasıYemin 106.-107. bölüm fragmanı izle 28-29 ekim

Yemin 106.-107. bölüm fragmanı izle 28-29 ekim

Yemin 107. bölüm özeti 29 Ekim Salı: (Miami Yolcusu Kalmasın)

Yemin dizisi 107. bölüm özeti 29 Ekim Salı: Reyhan artık dayısıyla vedalaşıp helallik almaya çalışmakta ve gideceği gün sonrasında dayısını düşünmektedir. Cavidan ise Reyhanın gideceği günün gelip çatmış olmasından büyük bir mutluluk duymakta ve artık Hikmet beyin de tüm sorumluluklarını ve yetkilerini kendi eline alacağı için içten içe büyük bir hevesle o anı beklemektedir. Keyif kahvelerini biri gelip gideri giderken Cemre ile konuşmasının ardından Hikmet bey ile Reyhan vedalaşmasını ballandıra ballandıra anlatan Cavidan hanım son dakikada Oya hanımın Hikmet bey ile konuşmak için gelmesinden hoşnut olmaz.

Bu arada Emir ise Miami’ye tatile rezervasyon yaptırdığını söyleyip biran evvel Reyhan’ın bavulunu hazırlamasını ister. Reyhan ise Miami tatiline gelmeyeceğini kendisinin boşanmak istediğini Emire yeniden söyler. Emir ise çok kararlıdır ve Miami’ye Reyhan olmadan gitmeyeceğini ve tüm sorunlarını çözeceklerini söyler.. Bu arada Oya’nın Hikmet bey ile birlikte kalması teklifi Cavidan’ın hoşuna gitmese de Oya bu konuda kararlı olunca Hikmet beyin nasıl bir hal içinde olduğunu daha yakından göreceği için bozulmuştur hem Cavidan hem de Cemre..Yemin dizisi 107. bölüm özeti 29 Ekim Salı

Yemin 107. Bölüm Özeti Fragmanı 29 Ekim Salı (Miami Yolcusu Kalmasın) dedik ama Reyhan mı inatçı yoksa Emir mi hangisi kimi ikna edecek dersiniz? Evet Miami tatili yalan oldu, Emir ise Reyhanın neden boşanmak istediğini bir türlü yine öğrenemeyecek.. Yemin dizisi 107. bölüm özeti 29 Ekim Salı fragmanı ile kaldığı yerden Kanal 7 de devam edecek. Yemin 106. bölüm özeti 28 Ekim günü ekrana gelen bölümün hemen ardından Yemin 107. bölüm özeti 29 Ekim Salı gününün fragmanı ile birlikte sitemize eklenecektir. Bu arada yeni tüyolar buldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizlerin de yorum ve görüşlerini aşağıya yazmanızı bekliyoruz. Hoşça kalın..

Yemin 106. Bölüm Özeti Fragmanı 28 Ekim

Yorum yaz

38 Yorum

 1. Avatar Sayın Mehmet Oğuz Bey

  Hayırlı geceler.. Gozel siteye girememiş.. Girmesi için site adını nasıl yazmalıyım… Teşekkürler..

  • Google yada yadex e dizi oyuncu.com yazsın girer her türlü

   • Avatar Çalıkuşu

    Bizim bı aralar bir yönetici tanıdığımız vardı. Artık hal hatır sormaz oldu kayıp mı oldu ne. 🙄😁

    • Tenezzül edip siteye uğradığın yok, daha konuşuyon, ama nedenini öğrendim 🙂

     • Avatar Çalıkuşu

      Kimm ben mi uğramıyorum… Yani o kadar da değil uğruyorum arada. Ama napiyim oğuz hocam diziyi izlemeyince birşey yazamıyorum mahcup oluyorum. O yüzden yani. Hımm neymiş o sebep acaba..

     • Avatar Çalıkuşu

      Yaa bu arada kusura bakmayın buraya yazdığımı unutmuşum mutfak toplarken. Değilse hemen yazardım 😊

 2. DEĞERLİLERİM…
  TEK TEK İSİM YAZMASAMDA..
  BENİM KALBİMDESİNİZ..
  TATLI UYKULAR, RÜYALAR..
  ALLAH’A EMANET OLUN. SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE..
  SEVGİMLE..😴😴😴😴😴😴

 3. BU GÜNÜN ANLAMI…
  BENİM İÇİN ÖZGÜRLÜK..
  VE REKLAMDA..
  NE GÜZEL ANLATIYOR..
  BENİ DUYGULARIN İÇİNE ATIYOR.
  REKLAMI DÜŞÜNEN DEN..
  ALLAH RAZI OLSUN..
  İZLEDİNİZ Mİ?
  CUMHURİYET BAYRAMI…
  ÜLKEMİZE, HALKIMIZA..
  HAYIRLI, UĞURLU OLSUN..
  DÜNYA DURDUKCA..
  BAYRAĞIMIZ GÖKLERDE, DALGALANSIN..
  VATANIMIZI KEM GÖZLERDEN
  KORUSUN HER ZAMAN RABB’İM.
  ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARI
  BU VATAN İÇİN ŞEHİT OLAN.
  TÜM CANLAR İÇİN..
  BİR FATIHA..
  ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN..
  CUMHURİYET, ÖZGÜRLÜK..
  CUMHURİYET, MUTLULUK..
  CUMHURİYET, UMUT..
  CUMHURİYET SONSUZLUK..
  CUMHURİYET RABB’İME ŞÜKÜR
  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 4. Hayırlı geceler.. Başarılar.. Sayın yönetici.. Fragman için teşekkürler.. Sayfa içinde..

 5. Avatar Günel 💞Yemin💞

  💔Yemin💔Çavidan Obrazına Üzülürem Ane Çennet Meleki Yuvanın Işığı Çavidan Yuvasının Işığın Kayıp Etdi Sirler Acıldığda Cok Geç Olaçağ Talaz Emirin Kemala Bağın Öyrendikde Emiri Hebse Salaçağ Çavidan Hayatın Açı Günün Yaşayaçağ Çavidan Çemre Ne Yapaçağ Umarım Reyhana Ölüm Planı Hazırlayaçağlar Kim Bilir Reyhanın Göz Yaşları Ona Huzur Getirmez Yemin Sözü Reyhana Emire💞Aşk Sevgi Getirdi Çavidan Çemre İse Göz Yaşı Umarım Çavidan Öleçek Çemre Ağlın Kayıp Edeçek Suna Zeferle Evleneçek Kötülerin Olmayan Yuvada Yeminin Huzur Yaratdığı💞Emir Reyhan💞Aşkı Güzel Olaçağ

 6. Bu akşamki bölüm de en begendigim benim eşim kadar olamasa da tabiki 🙂 Emir’in fazla karizmatik oluşuydu… diğerleri fasa fiso malesef yine yemin izleme gafletinde bulundum…

  • Avatar Günel 💌Nurbanu Abla💌

   İyi Akşamlar❤️Nurbanu Abla❤️Nasılsınız Yeni Hefteniz Hayırlı Uğurlu Olsun Çumhuriyet Bayramınız Mübarek İşlerinizde Yorulmayasınız Güzel Anılar Hayatınızı Bezesin

  • Miami tatili de talan oldu, Çok Sevdim Yalan Oldu Geceler geceler zalım geceler 🙂

   • Avatar Günel ☀️Oğuz Bey☀️

    İyi Akşamlar☀️Oğuz Bey☀️Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Çumhuriyet🇹🇷Bayramınız Kutlu Olsun Mutlu Günler Kapınızı Her Zaman Acsın İşlerinizde Sitede Yorulmayasınız Şarkını İyi Söylemediniz Tarik Öyretmenisiniz Çumhuriyet Bayramı Üçün Seyfe Acsa İdiniz İyi Olardı Çumhuriyet🇹🇷Tariki Bayram

  • Avatar LAMAZİ GOGO

   BENDEEE!!!!!!!!
   Allah rahatlık versin, tatlı uykular, rüyalar teyzesi ❤😴😴😴😴

 7. Avatar Günel 💌Dizi Ailesi💌

  İyi Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel İnsanları Yorumcuları Nasılsınız Yeni Heftenize Güzel Anılar Yazılsın Mutluluk Yanı Başınızda Olsun🇹🇷Çumhuriyet🇹🇷Bayramınız Kutlu Olsun Dizi Ailesi Sitede Görünmez Oldu 3 Yaşın Tamamlayan Aile Böyüdü Şu Ailenin Böyümesin Cok İsterdim Üc İl Az Zaman Deyil Dostları Tanımak Ücün Yeterli Vaktı Bir Zamanlar Dostlar Akşamın Karanlığında Gök Üzünde Ulduzlar Gibi İdiler İndi İse Şu Ulduzlar Gök Üzünde Görünmür Dostluk Ulduz Gibidir Dizi Ailesin Cok Sevirem

 8. Avatar Konyalı Emine

  Hayırlı geceler Günelcim,bizde Azerbaycan halkini çok seviyoruz, dediğin bütün sözlere katılıyorum,ve bütün dualarına amin diyorum,rabbim yolunu bahtını açık etsin kuzum.

  • Avatar Günel 💌Konyalı Emine Abla💌

   İyi Akşamlar❤️Konyalı Emine Abla❤️Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun Çumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun Mutluluk Yanı Başınızda Olsun Melekler Yolunuzu Işığlandısın Güzel Ablamız Bizde Sizi Sevirik Sağ Olun Var Olun

 9. Avatar Günel 🇦🇿🇹🇷

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel İnsanları Yorumcuları Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Başlayaçağ Yeni Hefte Hayatınıza Güzel Anılar Yazsın Melekler Sizi Korusun İyi Habarler Sitede Her Zaman Görünsün🇹🇷Türküye🇹🇷Halkın Yeni Şehid Olmuş Kardaşımıza Allah Rehmet Etsin Mekanı Çennet Olsun Rabbim Düşmenlerin Kötülükün Yok Etsin🇹🇷Şehid🇹🇷Anelerine Allah Sebir Versin🇹🇷Türk Halkı🇹🇷29 Ekim🇹🇷Ayı Çumhuriyet Bayramı Türk Halkın Güzel Bayramın Kutlayıram Gumhuriyet Zeferin 🇹🇷Türküye Halkına🇹🇷Bağışlayan Bütün Şehidlerine🇹🇷Türk Halkın🇹🇷Lideri Mustafa Kemal Atatürke🇹🇷Allah Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun🇹🇷Şehidler🇦🇿Çennet Melekleridi Türk Halkı Mutlu Halk Dünya 23 Ekimde Yaranıb 29 Ekimde Rabbim Bütün Çanlıları Varlığları Yaradıp ❤️Hz.Ademin❤️Yarandığı Gün Hemin Günden Sayılır🇹🇷Türk Halkı🇹🇷Çumhuriyetin Şu Güzel Günde Kazanıp Türk Halkın Cok Sevirik🇹🇷🇦🇿
  🇹🇷Dilimiz Bir Dinimiz Bir
  🇹🇷Ayımız Bir İllimiz Bir
  🇦🇿Aşkımız Bir Yollumuz Bir
  🇦🇿Azerbayçan🙏Türküye🇹🇷
  🇹🇷Bir Milletik İki Devlet
  🇹🇷Eyni Arzu Eyni Niyet
  🇦🇿Her İkisi ÇUMHURİYET
  🇦🇿Azerbayçan🙏Türküye
  🇹🇷Birdir Bizim Her Halimiz
  🇹🇷Sevinçimiz Melalımız
  🇦🇿Bayraklarda Hilalımız
  🇦🇿Azerbayçan Türküye
  🇹🇷Ane Yurda Yuva Kurdum
  🇹🇷Ata Yurda Gönül Verdim
  🇦🇿Ane Yurdum Ata Yurdum
  🇦🇿Azerbayçan🙏Türküye
  🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇦🇿

 10. Avatar Günel 💌Dizi🇹🇷🇦🇿Ailem💌

  Günaydın❤️Dizi Ailesin❤️Güzel İnsanları Yorumcuları Sayın Yönetici Nasılsınız İyi İstirahetler İşlerinizde Yorulmayasınız Mutlu Haberiniz Siteni Bezesin❤️AYSEL Abladan❤️Mutlu Haber Varmı Umarım Mutlu Haberi Sitede Paylaşarsınız Aysel Abla Hayatın En Güzel Anın Yaşayaçağ Ane Adın Daşımağ Rabbimin Hediyesin Bağrına Basmağ Cok Güzel Kücük Melek Aysel Ablanın Yuvasına Mutluluk Getirsin Umarım Sitenin Güzel İnsanları Hanımları İş Başındadılar İyi Gezintiler Karşınıza İyi İnsanlar Cıksın Melekler Yanı Başınızda Olsun Sağ Olun Var Olun ❤️🇦🇿🇹🇷❤️🧿🙏🧿

 11. Ne yazalım ki filmin içine ettiler reyhan mıymıy lıktan çık artık cemre ye haddini bildir a o kim diş kapının diş mandalı at konaktan

 12. slm. reyhan karekteri çok basit mıymıntı, oldu , biraz zeki olsa , bukadar susup bon bon durması yuzunden sinir bozucu oldu. inşallah senarist bu karekteri zeki kendini ezdirmeyen , her kotülüğe boyun eğen kişi tipinden çıkarır dişe diş karekteri ekler, birazda kötüluk yapanların kötülükleri kendilerine döndün,

 13. Bu olan her supriz yaptlglmda bir olay yaslyor simden sonra aralarl iyl olsada icinde bir korku olur yine birsey olurdiye bukadardà olmaz birbirini sevene ezyet etmek gunah sevenler ayrllmasln kotulerden bunaldlk ikiyken uc oldular hep kotulermi kazanacak kotuluklerimi izleyecez bilmeyenlerde ogrensin nasll kotuluk yaplp elde edecegini

 14. Allah aşkina bu nedir ya umarim bu yorumlari senarist yapimci okuyordur biz iki insanin istediği kötülüğü yapip reyhani aptal zekasini kullanamayan duyduğu herşeye inanan hiçbirşeyi sorgulamayan sözde sevdiği insan için onu sevmemizi sağlayan adalet duygusunddan kocasindan onurundan vaz geçen ezik bir karektere dönüştürülmesinden sikildik illede vicik bicik aşk yaşasinlar hiç kötülük olmasin demiyoruz ama bütun kötülüklerin üstünüde örtmeyin biraz gerçekle bağdaşin sözde reyhan üniversite kazanmişti ne oldu reyhan a artik öz güven denen birşey yok .reyhan okadar şeyden sonra bu şekil olmamaliydi öz güveni olan kimseye koşulsuz şartsiz güvenmeyen ayaklarinin üstünde duran kocasini hatalariyla sevaplariyla kabul eden herşeyi kocasiyla konuşanbir karakter olmaliydi ki kaldiki reyhan daha önceki kumpasi cemreyle cavidanin yaptiğini biliyor hiçmi şupelenmiyor yokkk akla mantiğa siğmiyor senaristcim e

 15. Ayrilmasinlar simdiden cok uzuluyorum bence cemre reyhani tehdit ederken emir duymali hersey ortaya cikmali

 16. Avatar Günel 💔Yemin💔

  💔Yemin💔Reyhana Üzülürem Şu Obrazı Ne Kedar Saf Yaradıplar Her Şeye İnanır Karşısındakı Düşmeni Çemreye Bele Emirin Katil Olduğuna Hemen İnandı Emir Katil Olmasın Gözünün Önüne Getirir Çemreye Baş Eyir Çemre Eyni Çemre Tuzak Kurub Kadını Emire Yaklaşdıran Çemre Reyhan Şunları Düşünmür Sadeçe Korkur Reyhan Emirden Ayrılamaz Şu Ayrılığı Emir Kaldıramaz Umarım Güzel Bir Şeyler Olaçak BEBEK Haberide Ola Biler Ayrılım Deyerken Çemrenin Gözünün Önünde Kendini Kayıp Ede Çemrede Deli Divane Ola Anesinden Cekdiyim Yetmedi İndide Bebek Cıkdı Ortaya Deye Reyhan Emiri Terk Etse Emir Çemreni Baş Taçı Edeçek Suna Narin Reyhana Yol Gösteren Suna Evde Olması İyi Olar Sirleri Duya Biler Çavidan Cok Kötü İnsanlarda Bele Kötülükler Var Allah Korusun Şeytanın Ağlına Gelmeyen Planlar Çemreye Dediyi Sözler Üzüçü Konakdan Ayrılandan Planlar Yapıram Çavidan Açlığını Kötü Planlarla Doyuran Biri Çavidan Hikmet Beye Yapdığları Üzüçü İnsan Koçasın Sağlamlığın Aldı Hikmet Beyin Felç Olmağına İnanmıram Şu Görnüşü Gercekci Gibi Görünür Umarım Zamanla Hikmet Bey Çavidanın Kötülüklerin Öyreneçek Sonunda Çavidana Kötü Ders Vereçek Zaman Cok Kötülük Bol Çavidanın Kötülükü Bir Trene Benzeyir Süretle Kötülük Reyhanın Üzerine Gedir Reyhan Şu Kötülüklerden Sadeçe Yara Alaçak Son Anda Yarasın Aşk Sevgi Sarıyaçağ Kemal Ve Narini Sevdim Narin Masala İyi Ane Olaçağ Yonça Kötü Ondan Ne Gözlemek Olar Dostu Çemre Olanın Özüdü Kötü Olar Çemrenin Kötülüyü Kime Kecmiyip Nigar Bele Kötü Oldu Çavidanın Hikmet Beyi Vurmasın Umarım Zeynab Görüp Şunu Hayal Gibi Göstereçekler Hikmet Bey Çavidana Ele Ders Vereçekki Özüde Bunu Anlamayaçağ

 17. Reyhan emirden bosanmasin reyhan emirden bosanmasin cavidan ve cemre yaptigi planin icine dussun onlsr hspse girsin cavidan ve cemre hikmet iylessin artik buz bnlari gormek istiyoruz birazda iyiler kazansin hep kotuker kazanmasin biraz da iyler kazwnsin arti

 18. Avatar Kod Adı:Seyirci

  Merhabalar,
  Sıradan biri olarak televizyon izleyen biri degildim pek calisma sartlarimdan ötürü. Sonra komsularim yakinlarim bu diziyi izlediklerini soylediler klasik bir aile dizisi dediler ben de izlemeye basladim aynı duyguları paylasmak adına. Ama megerse aile dısinda tüm konular işleniyormus. Ben zannettim ki bana”””Perihan Ablanin tadıni verecek. Ne de severdik Perihan Ablayi :))) Bu arada yorumcularin da eskiye özlemi varmis benim gibi bunlari duymak güzel oldu. Ama onlar birdaha geri gelmiycek. {{{{ Oncelikle dizilerdeki aşk meşk olayi beni ilgilendirmiyor. Insan birini sever sevmez seviyorsa sevgisi biter ayrilir boşanir falan bu gercek hayatta da böyle. Fakat anladigim kadariyla seyirciyi uzen sinirlendiren bu ayriliklarin dogal olmamasi kötü kisilerce sabote edilmesi. Gelin kaynana arasindaki catisma kiyamette kadar surer ama bu keske klasik olarak kalsaydi en fazla laf sokma nispet yapma olsaydi seyirci buna bayilirdi ama kiralık katil tutmak da nedir. Senaristlere hak veriyorum ki bir dizinin konusu askla meşkle gecmez başka maceralarda lazim. Ama bunu illa mafyayla evli adama aşık sapik kadinlarla doldurmak gerekmez.. Komsuluk iliskileri sosyal gercekler ,Hayat kesitleri ile bu örgüyü tamamlayabilir senarist. Mesela dizide evlat edinilen Zeynep meyve yıkıyor evin gelini ya da hanimi gelse o meyve yikadigi suyu israf etme bir kaba boşalt cicekleri sulariz dese, baba ogluna arabayi yikarken hortum yerine kovayla yıka dese, açık kalan elektrikler kapatilsa fena mi olur. Malum küresel isinma birgun tüm evreni ele gecirdiginde insanlar para pul, makam mevki, aşk meşk birakip sadece Suyun peşinden koşacak o gunler uzak değil. 💧💧
  Ya da yardima ihtiyaci olan komsuya fark etmeden incitmeden yardim etmesi işlense.. Ekrani basinda bu diziyle cocuklariyla izleyen aileler de bunu cocuklarina izletseler fena mi olur. Dizi hem zirvede kalir hem seyirci daimi zevk alir.. Bir başka deginmek istedigim konuda dizideki ki aşkı sadece Emir yasiyormus gibi görunuyor. Oglan bir sürü güzel şey soyluyor Kiza o sadece utaniyor ya da mutfaga gidiyor ya da bende Diyor. Tabiki mustehcen bir tepki beklemiyoruz ama benim en sinir oldugum şey şu hayatta biri sana seni seviyorum dediginde karsilik olarak Ben de ya da biliyorum denmesi. Ne ayıp şey. Hicbir kadinsilik goremiyorum kizda zorla oynuyor sanki, bir yillik eşine yabanci gibi. SAYIN Senarist: Gerceklere dokunun Gerceklere. Seyirci Adalet istiyor kotuler cezasini bulsun istiyor. Kotuleri besleyip besleyip bumerang gibi ustumuze salmayin. Bu dunyada sevgiden daha üstün daha değerli bir sey varsa o da ADalettir ||||

 19. Avatar Günel 🇹🇷Dizi Ailem🇦🇿

  Günaydın💖Dizi Ailesin💖Güzel İnsanları Yorumcuları Acılan Sabahınız Aydın Ve Güzel Olsun Çumanız Mübarek Olsun Arzunuz Çiçek Acsın Unutulmamış 💖OSMANLI ÇUMA DUASI💖Hayırlar Fath Ol Şerler Def Ola Gönüller Şad Ola Akıl Başa Gele Fitne Daşa Gele Devletlerimiz Payıdar Ola Birlik Ve Dirlik Daimi Ola Milletimiz Salemet Bula Düşmenlerimiz Kahru Perişan Ola Oyunları Bozula Boyunları Büküle Kalblerimiz Mesrur Sirlerimiz Mestur Zahirimiz Mamur Batınımız Nur Pür Ola Çennabi Hakk Dert Verip Derman Aratmaya Hastalarımıza Şifa Dertlerimize Deva Gönüllerimize İman Vere Kalblerimizi Musaffa Eyleye Zümrei Salihinden Ve Guruhı Nasiden Eyleyip Dualarımızı🙏Dergahı İzzetinde Kabul Ve Makbul Eyleye Nefesimiz Hakk Nutkumuz Çan Bula Gönlünüz Haneniz Huzur Dola💖Çumamız Mübarek💖Ola 💖Türküye Halkın💖Döyüş Zamanı Şehid Olan🇹🇷🇦🇿ŞEHİDLİK🇦🇿🇹🇷Zirvesine Uçalan Şehidlerine Allah Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Ağlama Şehid Anesi Şehid Verip Uçalmısan Şöhretlenip Taç Almısan Yaman Vaktsız Koçalmısan Ağlama Şehid Anesi Hatırlayıp Oğlunu Kebul Etdin ŞEHİDİNİ Uçalardan Uçasan Ağlama ŞEHİD Anesi Kahramanlar Yalan Deyil Ter Çiçekdi Solan Deyil Tekçe Senin Oğlun Deyil Ağlama Şehid Anesi Yatan Fatih Ertoğrular Oyanaçak Mehmetciklerin Önünde Dayanaçağ Düşmenleri Kana Boyuyaçağ Ağlama Şehid Anesi Rabbim🇹🇷🇦🇿Halkın Korusun💖Dizi Ailesin💖Cok Sevirem Sizi Unutmaram Okul İş Yorğunluğu Ücün Siteye Gele Bilmirem Beni Aff Edin Sizi Unutduğumu Sanmayın 23 EKİM AYINDA🌍 Dünyanın Yarandığı Gün Şu Münasibetle Bütün Dünyada Olan İnsanlara Mutluluk Azadlık Birlik Arzu Edirem ADEMİN Yaranma Tariki Hemin Günden Sayılır ADEMİN Yaranması Ücün Yemenden Mekkeden Torpağ Götürülüp Yaradılıp Rabbim Meleklerin Işığın İnsanların Üzerine Yapsın Sağ Olun Var Olun

  • Hah bende diyorum akşamki yazan Günel ama o duasız başlamazdı şimdi oldu dualarına Amin canım.
   Hoşgeldin nasılsın yoktun uzun zamandır

   • Avatar Günel 🧿Nurbanu Abla🧿

    Hayırlı Akşamlar Hayırlı Çumalar❤️Nurbanu Abla❤️Nasılsınız Çumanız Mübarek Dualarınız Yuvanızda Çiçek Acsın Aileniz Mutlu Çoçuklarınıza Güzel Okular Kismet Olsun Sizi Cok Sevirem Rabbimde Sizi Sevsin Melekler Sizi Korusun Sitenin Neşesi Sevinçi Güzel Ablamız🧿Akşam Okul Hazırlayırdım Özür Dilerem Salamsız Siteye Geldim Zaten Site Bizim Gedirik Gelirik Gerçek Sahibi Gibi Olmuşuğ Okul İş Beni Gercekde Yorur Sizi Unutmaram Ben Dostlarımın Her Zaman Yuvasın Özümle Beraber Daşıyıram Şu Yük Bene Ağırlığ Etmir Cok Mutluyam

Etiketler