Yemin 103.-105. Bölüm Özeti Fragmanı 23-25 Ekim Emir Reyhan Boşanacak mı?

Sevilerek izlenen Yemin dizisinde son bölümler yine Cavidan ve Cemrenin hile ve entrikaları ile geçmeye devam ediyor. Yeni bölümlerde en merak edilen konu ise tam mutlu oluyorlar dediğimiz Emir ve Reyhan’ın Cemrenin izlettiği görüntüler sonrasında şantajla boşanmalarını istemesi oldu. Yemin Dizisi 103.-104.-105. Bölüm Özeti Fragmanı 23-24-25 Ekim günlerinde Kanal 7 de yayınlanırken Emir Reyhan Boşanacak mı? sorusu merak ediliyor.

Yemin 103.-105. Bölüm Özeti Fragmanı 23-25 EkimYemin Dizisi 103.-104.-105. Bölüm Özeti 23-24-25 Ekim

Yemin Dizisinde merakla beklenen 103.-104.-105. Bölümlerde neler olacak Özeti tüyoları ve Fragmanı 23-24-25 Ekim tarihlerinde ekrana gelecek. Kanal 7 de yayınlanan Yemin dizisinin 103. bölümü 23 Ekim çarşamba günü ekrana gelirken, Yemin Dizisi 104. bölümü ile 24 Ekim perşembe günü yayınlanacak. Haftanın son günü Yemin Dizisi 105. bölüm ile 25 Ekim cuma günü hafta finali ile ekrana gelecek. Haftanın 3. bölümünde Yemin 103. Bölüm Özeti 23 Ekim çarşamba Kanal 7 de.

Yemin 103. Bölüm Özeti 23 Ekim çarşamba:

Cemre Emir’i senin kollarında görmekten bıktım diyerek aslında Reyhana büyük bir itirafta bulunmuş onu ne kadar çok kıskandığını açıkça söylemiştir.
Reyhan ise Cemreye eğer niyetin benden kurtulmakta beni öldür daha iyi ama sakın Emire dokunma diyerek Emir’i ne kadar çok sevdiğini bir kez daha ispatlamış kendisi siper etmiştir adeta..
Cemre Biran evvel Emir ve reyhanın boşanmasını istemekte ama buna Reyhan yanaşmamaktadır, Cemre ise artık sabrı tükenmiş bir halde sinirle hareket eder..

Yemin 104. Bölüm Özeti 24 Ekim Perşembe
Emir ise geri kalan hayatımı seni mutlu etmeye adayacağım derken gerçekten samimi duygularla söylüyor ama Cemre ve Annesi Cavidan’ın neler yapabildiği konusunda fikri olmadan söylüyor bunları..
Cavidan ise Hikmet beye kinaye yaparcasına sevgili gelinini yani Reyhanı artık köyüne yolladığını belirterek Hikmet beyden intikam aldığını düşünmektedir.
Bakalım yeni bölümde Reyhan Emir’i bırakıp köyüne dönecek mi?
Cemre ve Cavidan amacına ulaşabilecek mi?

Yemin 104. bölüm 24 ekim perşembe

Yemin 103. Bölüm FRAGMANI 23 Ekim çarşamba:

Emir ve Reyhan tüm güzellikleri fazlasıyla yaşamayı hak ediyor derken Cemrenin planları bir kez daha devreye girer ve Emir’in görüntülerini izlettiği ve vurduğu adamın öldüğünü söylediği Cemre Reyhanın nasıl bir şok yaşadığını görmüş ve görüntülerin sonrasında onu can evinden vuracak can alıcı soruyla baş başa bırakmıştır. Ya Emirden boşanır ayrılırsın yada Emir ömür boyu hapiste çürür diye tehdit eden Cemre belli ki son ve en büyük kozunu oynuyor. Peki Reyhan ne yapacak, Emirden ayrılmaya boşanmaya karar verecek ve Cemreye karşı bu oyunu kaybedecek mi?

Emir ve Reyhan Boşanacak mı? Elbette bu çok zor hem de tam mutlu olacakken yapılacak şey mi bu yazılacak başka senaryo mu kalmadı dediğinizi duyar gibiyim.. Haklısınız böyle güzel bir dizide senaryonun bin bir çeşit yazılabilmesi ve insanları biraz da mutlu eden sahnelerin yer alması gerekir ama ne yapalım bizim senarist acılardan kötülüklerden besleniyor. İçinde kötülük yer alan oyunlarla dolu yeni bölümlerde Cemre ve Cavidan muhakkak tökezleyecek ve açık verecek. Böylelikle ileriki bölümlerde Emir ve Reyhanın boşanmasına gerek kalmadan bir çözüm bulunacak. Ancak o gün gelinceye kadar Yemin dizisinin izleyenleri oldukça sıkıntılı bölümler izlemeye devam edecek görünüyor.

Yemin 103.-104. Bölüm Özeti Fragmanı 23-24 Ekim

Yemin dizisinde Tuzaktan geçilmiyor.. Şimdi de Yonca Narine Tuzak Kuruyor?

Evet Cemre ve Cavidan hanımın tuzaklarına hazır alışmışken Yonca’nın nesi eksik. Yonca da bu kez tuzaklarını Narine karşı kullanmaya başlar. Ondan alacağı her laf çok önemlidir. Cemrenin arkadaşı olan Yonca patronun evinde oldukça rahat bir şekilde hareket ederken bu durumdan Narin’in ne kadar rahatsız olduğu ve Yoncanın gerçek amacını çözmekten uzak olduğu her halinden bellidir. Masal ise konuşan Yonca ise ona Leyla’nın öldüğünü duyurmayı başarmış ve minik kahramanımızın gönlünde derin bir iz bırakacaktır. Kemal beyin gözünde Narinin düştüğü durum ise gerçekten çok kötüdür..Yemin Yonca Narine Tuzak Kuruyor 103. bölüm

Yemin 104. Bölüm Özeti 24 Ekim Perşembe

24 Ekim Yemin dizisi 104. Bölüm özeti: Cavidan Hikmet beyi tamamen öldürmek, zehirleyerek onu hızlıca ortadan kaldırmanın peşindedir. Cemre ise Reyhanın hala boşanmak istediğini Emire söylememiş olmasından çok rahatsız olmuş ve onu sürekli rahatsız etmektedir. Reyhan ise rüyalarında Polisin Emiri tutukladığı sahneyi görür. Peki bu rüyadan sonra Reyhan Emiri kurtarmak için boşanmak isteyecek mi köyüne dönecek mi? Yoksa kalıp Cemre ve Cavidanla savaşmayı mı tercih edecek? Masalı kaçıranlar ondan fidye koparmanın derdine düşmüş hemde büyük bir para alacaklarını beklemektedirler. Peki Kemal ve Narin Masalı kurtarabilecek mi? Yoksa Masal kendi mi kurtulacak?

Cavidan tüm kötülüklerini sergilemeye devam ederken Nigar hanıma kahve yaptırıp Hikmet beyin karşısında artık gelinini köyüne yoluyorum diye keyif kahvesi yudumlaması elbette izleyenleri çileden çıkarmış olmasa da her şey bitmiş değildir.
Çünkü tüm umutların bitti dediğimiz zamanlarda ortaya çıkan umut yeni günde de Emir ve Reyhanın üzerine güneş gibi doğmuştur. Reyhan Cemreden duydukları sonrasında birden bire değişmiş ve Emirin yanında kalmak ile köye gitme arasında ince bir çizgide kararsız kalmıştır.
Reyhan fabrikada duyduğu silah seslerinin ne olduğunu kimin vurulduğunu daha da kısası Emirim birini vurup vurmadığını öğrenmek istemiş ve bunu Emire sormuştur. Ancak Emir olaylardan habersiz ne olup bittiğini anamaya çalışır. Emir sadece geleceğimizi düşün, o geceyi aklından sök at dese de Cemrenin izlettiği görüntüler sonrasında aklından çıkmayan Reyhan ne yapacağını şaşırmıştır Ama Emire olan güveni de tamdır. Çünkü Cemre her şeyi yapabilecek bir kızdır, ihtirasları ona belkide aldatıcı bir video hazırlatmıştır.

Yemin dizisi 104. Bölüm Tüyoları Özeti ve fragmanı ile 24 Ekim PerşembeCemre her kötülüğü düşündüğüne göre videoshop da yapabilir ve Emire benzeyen birinin videosunu izlettirmiş de olabilirdi Reyhana. Her şeye rağmen sonuna kadar güvenmeyi tercih etse de Cemrenin verdiği süre giderek dolmakta ve Emirin hapse düşmemesi için her türlü fedakarlığı yapabilecek biridir Reyhan.
Diğer yandan Kemal bey ve Narin Masalı aramakta ve onu kaçırıp kullanmak isteyen kızların elinden kurtulan Masal bakalım neler yapacak. Kemal bey ve Narin Masalı bulacak mı? Yoksa Masal kendisi gelecek mi? Tabiki gelecek, Masal Akıllı bir kız, Narinin de hisleri çok kuvvetli. Ancak bir süre daha Masal kötü insanların elinde kalacak..

YEMİN 105. BÖLÜMDE EMİRİN REYHANA SÜRPRİZİ NEDİRYemin dizisi 104. Bölümde 24 Ekim Perşembe günü Reyhan Emire her şeyi anlatacak mı? Narini arayan gizli numara kim? Masalı kaçıran alıkoyan kişilerin asıl amacı ne? Cemrenin şantajına Reyhan boyun eğecek mi köye dönüp Emirden Boşanacak mı? ve son olarak EMİR NASIL BİR SÜRPRİZ HAZIRLAYACAK REYHANA?

TAHMİN KÖŞESİ: SİZCE 105. BÖLÜMDE EMİR NASIL BİR SÜRPRİZ HAZIRLAYACAK REYHANA? YEMİN YENİ BÖLÜMDE EMİRİN REYHANA SÜRPRİZİ NEDİR? BİLEN YAZSIN LÜTFEN AŞAĞIYA..

Yemin dizisi 104. Bölüm Tüyoları Özeti ve fragmanı ile 24 Ekim Perşembe günü Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak. Yeni bölümlere ait özet ve tüyoları sizlere buradan yazmaya devam edeceğiz.

Yemin dizisi 104.-105. Bölüm Özeti Fragmanı 24-25 EkimYemin 105. Bölüm Özeti 25 Ekim Cuma

Yemin 105. bölüm özeti 25 Ekim cuma: Reyhan kendisine böyle bir aşkı yaşattığı için ve tarifsiz mutluluk duyduğu için Emire teşekkür eder.
Ancak öğrendiği gerçekler sonrasında Cemreden hesap sorar. Nasıl bu kadar acımasız olduğunu Cemreye yakasını toplayarak soran Reyhan Cemrenin verdiği süre dolar dolmaz elindeki görüntüleri polise verecğeini bir kez daha söyleyerek Reyhanı tehdit eder. Yemin 105. bölüm özeti 25 Ekim cuma günü Reyhan dayısı hikmet beye çok çaresiz olduğunu söyler ama Hikmet bey de çaresizdir. Ama çaresizlerin de bir çaresi vardır, yapılan tüm kötülükleri gören rabbim Cemre ve Cavidanın oyunlarına bir son verecek yeni bir gelişme ortaya çıkarır.

YEmin 105. bölüm özeti 25 Ekim cumaCavidan ise Hikmet beye önce kendinin sonrada gelini Reyhanın dibe vurduklarını Cemre ile kendisinin ise gökte olduğunu böbürlenerek karşısında söyleyecek kadar alçalmaya başlamıştır.
Kemal Bey ise Leylanın mezarına giderek onu ziyaret etmek ister. Narinde onunla birlikte mezarlığa kadar gelmiştir. Aslında Kemal beyin mezarlığa gelmesine Narin neden olmuş çünkü onun artık Leyla’nın yokluğuna alışması gerektiğini Masalın bile buna alıştığını ifade eder. Artık Leyla’ya veda edip kızı Masalın yanına dönmesi gerektiğini hatırlatır Narin..
Tüm olumsuzluklara rağmen Emir’in Reyhanı öpmesi ve ardından hazırlamış olduğu sürprizi Reyhana sunması ise günün en merak edilen gelişmesi olacak. Sizce Emir’in Reyhana hazırladığı sürpriz nedir? Merak edenler Tıklayın >> Yemin 106. bölüm özeti 28 Ekim Pazartesi

Yemin dizisi 105. Bölüm Özeti tüyoları ve fragmanı izle 25 Ekim cuma günü haftanın finalinde Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak. Yemin dizisi yeni bölümlere ait özet ve tüyoları fragman ve videolar ile birlikte sizlere buradan yazmaya devam edeceğiz.

Yemin Dizisi 103.-104.-105. Bölüm Fragmanı 23-24-25 Ekim

Sizlerde Yemin Dizisi 103.-104.-105. Bölüm Özeti Fragmanı 23-24-25 Ekim tarihlerinde yayınlanacak yeni bölümler hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkürler.. Yeni haftayı merak edenler Tıklayın >> Yemin 106. bölüm özeti 28 Ekim Pazartesi

Yorum yaz

50 Yorum

 1. Öncelikle herkese selamlar ve başarılar diliyorum yemin dizisi için.
  Ama emirle reyhan neden öyle suskun ve soğuk nevale davranıyorlar kendilerine bukadar.ve herşeyi ikiside biliyormuş gibi davranıyor ve ikiside susuyor .insan düşmanken bile konuşuyo anam bunlar düşman olmadığı halde konuşmuyor nekadar saçmadeğilmi sizcede ve ablam bile reyhanka emirin buz dolabı gibi davranmasından sıkıldı.artı. lütfen birazcık filmiçe güzel enerjiler katın.hep bi sorun hep bi sıkıntı ve üzüntü yahu herkese saygılarımı sunarım.

 2. Ya artık yeter cemre cavidan ceza alsın lütfen bizim içimize su serpılsın reyhan artık o cemrenın saçını başını yol

 3. Ya artık yeter cemre cavidan ceza alsın lütfen bizim içimize su serpılsın reyhan artık o cemrenın saçını başını yol Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 4. Ya artık yeter cemre cavidan ceza alsın lütfen bizim içimize su serpılsın reyhan artık o cemrenın saçını başını yol Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 5. Avatar Günel 💌Gülay Abla💌

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel İnsanları Nasılsınız Mutlu Olun İyi Olun ❤️GÜLAY Abla❤️Nasılsınız Sitede Sesinizi Kalbimizde Duymağ Cok Güzel Hefte Sonu İyi İstirahetler Arzu Ediriz Melekler Hep Yanı Başınızda Olsun Yuvanızda Bu Gün Mutlu Gün Şad Gün🎈🧸Kücük🎂Zehranın🧸🎈Doğum Günü Kutlu Olsun Melekler Korusun ANE Babasının Adını Hep Uça Etsin Yuvanıza İyi Okul Haberin Getirsin Sizi Cok Sevirik Analizleriniz Sevimli Sitelerde Işığlansın Sağ Olun Var Olun İşlerinizde Yorulmayasınız

 6. Avatar Günel 💌Özgür Abla💌

  Hayırlı Günler İyi İstirahetler❤️Dizi Ailesin❤️Güzel İnsanları Yorumcuları☀️Sayın Oğuz Bey☀️Nasılsınız İstirahetiniz Güzel Kecsin Mutluluk Sizinle Olsun Melekler Etrafınızda Olsun Atdığınız Her Adımda İyi İnsanlarla Karşılaşın Mutlu Olun❤️ÖZGÜR Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Her Zaman Mutlu Haberler Duyasınız Sitede Bütün Dostlardan Cok Sizin 🙏 Duanızı Aldığ Rabbim Yapdığınız Duaların Işığın Yuvanıza Kismet Etsin Melekler Sizi Korusun❤️Özgür Abla❤️Cok Özür Dilerim Salamsız Siteye Geldim Ben Dostlarıma Kızğın Deyilem Siteye Uzun Zamandı Gele Bilmirem Okula İşe Başım Karışdı Okulum Yeni Olduğu Üçün Bir Az Cetinlikler Oldu Zamanla Her Şey Yoluna Düşer Siteye Geldikde Cok Üzüldüm GÜLAY Ablanın Yazarlığ İşi İptal Olması Dizi Ekipin Sözleri Dizibilgi Sitesinden Aslı Ablanın Getmesi Beni Gercekdende Üzdü Bütün Şu Üzüntünü Bir Anda Görmeyim İyi Olmadı İnsan Sevdiklerinden İyi Haber Duymağ İster Ben Dostlarımdan Her Zaman Mutlu Haber Duymağ İsterem Rabbim Sizi Korusun Sağ Olun Var Olun Mutlu Olun ☀️Oğuz Bey☀️Nasılsınız Okular Başlayıp İşinizda Mutlu Saatlar Keciresiniz İşinizda Sitede Yorulmayasınız Ailenize Mutluluk Arzu Ediriz Anenizin Ellerinden Öpürem Sitede Salamsız Geldiyim Ücün Özür Dilerim Ama Doğru Söyleyeçem Sizede Kızğınam Siteni Terk Etdiniz GÜLAY Ablanın İşi İptal Oldu Siteni Terk Etmeseydiniz Güzel Ablamız Üzülmezdi Sağ Olun Var Olun Siteden Bir Daha Uzaklaşmayın❤️Dizi Ailesin❤️Bir Daha Üzmeyin

  • Sevgili Günel hoş geldin, evet sitemiz el değiştirdi internet aleminde oluyor bazen böyle şeyler, ama bak burdayız yine Gülay hanım da zaman zaman yazmaya devam ediyor burada, diğer arkadaşlar da müsait oldukça geliyor yorumlar yazıyor. Sen de ne zmaan müsait olursan buyur gel ama birbirimizi kırıp incitmeyelim ne olur.

 7. Sabahınız, hafta sonunuz, aydın, ferah, gönlünüzce olsun Gülay’cım ve değerlilerrim Ayaklarınız musmutlu alacağnız yerlere götürsün sizleri.. Sevgimle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı günler özgür teyzecim, biraz geç oldu ama kusura bakma..
   Minik misafirlerim vardı. Kızımın doğum gününü kutladık. Anca fırsat bulabildin.

 8. ❣️Yemin❣️Dizi Senaryo Ekibine Dizioyuncu.com Sitesine Sitem Etmeniz Üzüçü Siz Gercekdende Senaryo Ekibinden Olduğunuzu Sanmyorom Eger Şu Gercekse Yapmayın Sitemi Bizler Size Yapmalıyığ❣️Yemin❣️Dizisin Senaryosunun Kötülükü Bitmyor ANE Obrazına Çok Kötülük Yapmısınız Çavidan Obrazı Koçasın Kızın Engeli Edıp Oğlunun Ailesine Yapmadığın Burakmır Yuvasına Ağlını Kayıp Etmiş Birin Alıp Birlikde Ailesin Parcalayır Çavidan Obrazı Dizinin Üz Karası Şu Kader Kötü Senaryonu Haradan Keşf Etmisiniz Çavidan Obrazı Paxıl Kinli Nifretli Obraz Şu Obrazın Nifreti Senaryonuzda Kötü Beslenip Şu Obraz Yapdığlarına Ne Zaman Peşman Olaçağ Söylermisiniz Çemre Kötü Aile Ne Olduğun Bilmir Şu Obrazı Ele Yapmısınız Ki Aşkı Nifrete Dönüşdürüp Çemre Kötülükden Beslenir Yuvalarda Gezir Aşk Arayır Bu Kadermi Aşk Kötülükle Kazanılır Kemal Obrazı Ücün Teşekür Şu Obraz İyi Masal Narın Kemal Üclüyü Dizide Gercek Gibi Görünür Reyhan Emir Obrazları Aşkı Kalblerinde Yaşayılar Yeni Bölümlerde Aşkı Anlayılar Seni Sevirem Sözün Dilerine Söyleyiler Reyhan Emir Obrazların Kötü Duruma Salmısınız Reyhan Emir Karı Koça Gibi Görünmür Sanki İki Yabancı Gibi Reyhan Obrazına Destek Olun Geyim Modeline Reng Katın Düşünçelerine Reng Katın Kötülerin Pislikin Bulsun Gözlerin Süzerek Emire Ele Bakırki İnsan Üzülür Köyden Gelip Deyişmeyeçekmi Hikmet Bey İyi Obraz Kötülerin İcinde Ölümün Gözlerken Akırda Engeli Oldu Şu Obrazı Hasta Etdiyiniz Yetmedi Engelide Etdiniz Lütfen Yapmayın Masal Kücük Kücelerde Leylanı Bulmağa Calışır Konakda Kötülük Kirizi Baş Alıp Gedir İnsan Diziye Bakdıkça Özüde Kötüleşir Umarım Siz Senaryo Ekibide Diziden Kötü Energi Alırsınız Sitelere Saldırırsınız Yapmayın İllerdi Şu Dizi Yorumcuları Sizin Dizileri Severek Bakıp Kötü Obrazlarınızı iyileşdirir Dizi Yorumcuların Sahesinde Retink Almısınız Sevinin Retink Bize Aid Yemin Dizisi Biz Seyriçiler Sahesinde Ayakda Analiz Yazarı GÜLAY ALBASAN İllerdi Sizin Dizinize Destek Olup Analizleri İle Yorumcuları Retinkinize Sesleyir Sizse Siteye Saldırırsınız Yapmayın Kim Olursunuz Olun Bir Daha Şu Siteye Saldırı Yapmayın GÜLAY ALBASAN Dizinizde Yapamadığınız Senaryonu Yaradır Dizioyuncu com Sitesine Teşekkür Aff Etme Borçunuz Var Dizioyuncu Com Yorumcusu

  • Desteğiniz için Teşekkürler yorumcu, adınızı yazsaydınız keşke..

   • Avatar ÖzgürSayın Mehmet Oğuz Bey

    Hayırlı sabahlar ve hafta sonu dileklerimle.. Her şey gönlünüzce olsun ÖZDERE ailesiii…. Anomin Sema kardeşimin dediği gibi 💯💯GÜNEL… hoş geldin ve yine neye kırıldın adını yazmadın.. Yorum yazmayana artık nerdesin? Demek beni üzüyor bir iki gün yazmadığımda huzurlu olmadığımdan o kadar güzel dostluktan sonra terk edenleri anlamıyorum bir MERHABA hâk ediyor burda yazanlar… Sevgimle..

    • Sağolun Özgür teyze, biz iyiyiz çok şükür yazıp çizmeye devam ediyoruz. Arkadaşlardan da isteyen geliyor isteyen kafasına göre takılıyor, herkese açık mekanımız biliyorsunuz biz, gelene gelme gidene gitme demeyiz 🙂 Mevlana gibi her ne olursan ol yine gel diyoruz 🙂

  • Günel’cim sen misin?Hoşgeldin,nasılsın?Uzun zamandır yoktun.Herşey yolundadır inşallah

 9. Benzer sahneler…. Kaçırılma şantaj vb. Tüm bunlar izleyiciyi sıkmaya başladı ben ve benim gibi düşünenler izlemekten sıkılacak. Artık Cemre ve Cavidan şeytanı cezalarını bulsunlar. Uzun süren kötülük sahneleri diziyi sıradanlaştırıyor.
  Umarım senarist dikkate alır

 10. Yeter artik sıkıldık cemre ve cavidanin oyunlarından. Senaristte kötü bir insan demekki kötülüklerden besleniyor. Reyhan ile emirde o kadar salaklarki cemre ve cavidanin hemen inanıyorlar. Bu dizinin de suyu ısınıyor az kaldı seyretmemeye başladım bile

 11. Artık cemre ve Cavidan’a birşey yapılsın gerçekten diken üzerindeyiz biraz da mutlu sahneler çekilsin

 12. Çok sıkıldık artik cemre ve cavidanin oyunlarından birde herseferde reyhanin cemreye onanmasına insan bukadar salık olurmu Reyhan cemreye hadini bildirmiyor böyle devam ederse izlemem

 13. Artık şu cemreyle cavidandan bıktık hep kötüler kazanıyor buda bizleri diziden uzaklaştırıyor senarist bir uyarı.

 14. Ya şu iki ikadın artıkcezasını birde üçüncüsü ğirdi onların kötülüklerin izlemek istemiyoruz elifdede aynı durum oldu

 15. Dizi güzel başladı ikinci sezon bağırdılar zaten hayatımızda yeterinden fazla cinayet silah şiddet kötülük var biraz dizi izleyip stres atmak istiyoruz buda ne bakıyoruz ki diziler bunlarla dolu yeter artik emir reyhan mutlu olsun huzur bulsun uç manyak ruh hastası kadından bıktık biri Kemal’in orayı ikisi konağı karıştırır insan oğlunun ölümünü istermi kadın cinayete kadar gitti bu iki manyak deliğe yıkılsın herkes nefes alsın dizi Amerikan mafyası oldu senarist bir de kadın nasıl hayal gucu var anlamadık bu nasıl is piyasada erkek kalmamış gibi iki manyak adamları bosatip evlenmeyi düşünüyor adinada ask diyorlar bakalım o adamlar size karı dermi acaba düşünen yok yeter bitsin oyunlar entrikalar biz emir reyhandan sevgi dolu ask dolu güzel görüntüler istiyoruz birde bebek harika anne baba olurlar biran önce senaryo düzelsin reyting kaybediyorsunuz

 16. Başından belli diziyi severek izledim vet günlük dizi konu bulmak zor olur ama lütfen saçmalama dan konu bulunsun kacilmalar adam oldurmeler vurulmalar kazalar havada uçuşuyor ve nedense hiç bir olaya polis el atmıyor emir reyhanin her dediğini kapı aralarından ordan burdan duyarken cemre ve cavidan evde at kostursa kimse duymuyor diizde o kadar saclik olduki mesela reyhan dediki anneni vuran bu hastanede yatıyor gidip konuşalım emir gitmedi sonra aradı evet konuşalım dedi reyhan i alıp baska hastaneye gittiler kopukluklat var neyi nasıl yazdıklarıni arada unutuyorlar saniirm hadi bunuda eş geçtik cemrenin annesi vardi kızına niye sahip çıkmıyor ….sonra ne zaman. Kötü birseh olsa reyhan namaz kılıyor sanki sadece öğle anlarda namaz kılınır gibi enpoze edilmeye çalışılıyor dizide gece gündüz kavramı çok karisik reyhan evin gelini değilde sankk sıradan biri gibi hizmetçi bile hor görüyor asagiliyor bazi sahneler çok naşide alınmış eklemelervs çok başarısız bir yangın sahnesi vardı birde benzin döküldü güya ev birden kendiliğinden söndü ve bir perdenin ucu bile yanmamisti emir büyük bir kaza geçirdi güya o sahne yoktu ayrıca kazadan sonra emir düzelince gene aynı araba meydanlarda dolaştı bu kadar mastafdan kacinip günlük dizi cekmekde büyük cesaret reyhanin üstü başı zaten basli başına vasat durumda o kadar iyi oyuncularjn bile bu sezon oyunculukları düşmüş çünkü senaryo kötü oyuncular farkında kalitesizlesti ve bir anne evladı na bunlari yapmaz 30 yıllık kocasını para için yok saymaz vsvs oturup kendileri izler yakinda sadece

 17. Yonca nın Narin yaptıkları.. O çokkk konuşan, savunan Narin sus pus olması beni çileden çıkardı… Konuyu Yonca açtı diye avaz avaz bağıramadı….

 18. Allah cc rahatlık, tatlı uyku, rüyalar versin.. Gülay’cım, gönül dostlarım… Sevgimle Allah’a emanet olun.. ❤💙❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘

 19. Cavidan ve cemre şeytanları eninde sonunda cezalarını bulacaklardır hikmet beyde iyileşecek herşeyi anlatacak emirle reyhan mutlu olacak inşallah ben yemin dizisini çok beğeniyorum saatini iple çekiyorum

 20. Bugece izledigim saneyi omutluluklarlnl izlemeye doyamadlm butungece boyle gecse dizi hic yorulmadan yatmadan izleyecem araya kotulukler girmese pineau cemre cavidan yetersin artlk bunlar biz blktlk usandlk bunlardan blrakln gencler mutlu olsunlar neguzel yaklslyor onlara sevilmek bir birinin sevdini bilmek programlar yeterince kotulukleri gosteriyor gunduz her kanalda ayrllanlar terkedilenler nikahllykan baskaslnlan evlenenler vesaire kaclrllanlar oldurulenler aksamlayln bali mutluluk sevgi hosgor izleyelim

 21. Avatar 🥀🥀🦋

  Hele hele.. aşagida yorum yazanlar hakkaten Yemin Senaryo Grubu mu yoksa birileri bizle kafa mı buluyor bilmiyorum. Fakat bildigim birsey varsa o da haddini bilmesi gereken biz degiliz. Müşteri her zaman haklıdır kardeşim. Sizi zirveye çıkırıp bugünlere getiren bu Yüce halkı mı kınıyorsunuz pes yani inanamiyorum böyle birsey hiç gormedim. Diziyi elestirdik diye bir dayak yemedigimiz kaldi. 😏 Ayrica hangi hayal dunyasinda yaşadiginizi bilmiyoruz ama bu sene reytingleriniz düştü. 3.8 küsurlarda RYTNG alirken ilk sezon bu sene 2.5 lara düştünüz. Bir milyona yakın seyirci kaybettiniz. Her zaman derim bir diziyi başyapit yapan senaryodur diye. Seyirci affetmez kardesim.
  **Bknz; Sen Anlat Karadeniz gecen sezonlarda zirve yaparken senaristin birden degismesiyle vurgun yedi ve kasımda final yapmasi planlaniyor. Keza Erkenci Kuştaki aksakligi fark eden yapimci senaristi acil degistirdi ve diziye level atlattı. O güzel kimyanin yok olmasina izin vermedi. Can Yaman şu an o senaryo sayesinde dunyayi kasıp kavuruyor. “Siyah Beyaz Aşk “diye bir dizi vardi. Ilk 5 bölümü listede “Trend Topic “olmustu. Ama bazi munasebetsizler yuzunden senaristler degisti o Cool romantik diziyi kro bir mafya dizisine çevirdi senarist ve Trend Topic ‘deki diziyi yerin dibine soktu. Senarist diziyi rezil de eder vezir de😏😏😕 Bu halka böyle bir rezilligi reva goreceginize bizi kınıycaniza özur dileyin once..
  Madem elestirileri okuma firsatiniz da var çeki duzen verin yahu kendinize..😡😡

 22. Lütfen emir ve reyhan boşanmasın rica ediyorum

  • 😂😂kimden??İzleyiciyi kaale alan bir senaryo ekibi yok ki..Onlar azarlıyor sadece.Emirle Reyhan boşanma aşamasına gelir.Hem de daha da çirkinleştirip Reyhana iftira bile atarlar,araya başka bir erkek girmiş gibi…Gerçeğin ortaya çıkması da sezon sonuna kadar sürer.Sonra Reyhanın afrası tafrası başlarYazarken bile sıkıldım…Bence gelin hep beraber izlemeyelim.Ben zaten fragmanlara bakıyordum.O bile zaman kaybı artık.Senaristlerin bu ukalalıklarından sonra…

  • Yok ya boşansınlar hatta Reyhan memleketteki çocukluk arkdaşı Mehmet’e ikinci eş olsun… Cemre Emir’i alsın Emir ondan kaçmak için alemlere aksın… Cavidan’a da Talaz yakışır tam tencere kapak.. dizinin en uyumlu çifti Hikmet’le Melike onlarda evlensinler ohh mis gibi mutlu son…. şaka falan demiyom haa akşamüstü kayinvalideme çıkayım dedim Esra Erol izliyor neler dönüyor memlekette uyy nenem!! tövbe estağfirullah!! Büyük ihtimal sayın senaristlerin ilham kaynağı da bu programlar onlarda Müge’yle başlayıp Esra ile günü bitiriyorlar herhal…

 23. Sayın senaryo ekibi;
  Senaryo yazmak sizin işinizse işinizi yapın!! burda bizi esefle kınayıp büyük harflerle cevap yazınca had bildirdiğinizi sanmakla olmuyor o işler…. Madem burdaki yorumları okuma vaktiniz var müşteri her zaman haklıdır bilinciyle bakın ne diyor ne istiyor bu seyirci senaryo yazmak kolay değildir elbette lakin kolay değil diye de ucuz olmasın bi zahmet yaptığınız işi kaliteli yapın güzel günlerde gelecekmiş çok merak ettim gerçekten ne zaman acaba??? çıkmaz ayın son çarşambası mı!!?? Biraz izleyiciyi dikkate alınız da ikinci Adını Sen Koy vakası olmasın……

  • La onu bunu bırakın da benim 13 yaşındaki oğlum bile anne yeter ne zaman görsem bu kız ağlıyor şu Iq’sü düşük diziyi artık izleme dedi!! daha ne olsun… zaten hava kapalı yağmurlu kasvetli sabah sabah sinirim tepeme çıktı

 24. Avatar Konyalı Emine

  Asıl biz sizi esefle kınıyoruz, türk halkının ,iyiliğe şefkate , mutluluğa ihtiyaci var,arz talep meselesi,biz size diziyi seyretmeyerek, tepkimizi gösteririz zaten,uyarimizi yaparız,sonrada gerekeni yaparız,merak etmeyin.

 25. Avatar YEMİN DİZİSİ SENARYO EKİBİ

  SİZLER BURADA NE AMAÇLIYORSUNUZ? YEMİN DİZİSİNE HAKARET ETMEK, SENARİSTLERİNİ SUÇLAMAK DOĞRU MU? LÜTFEN HERKES İŞİNİ YAPSIN, SENARYO BİZİM İŞİMİZ KİME NASIL YAZACAĞIMIZI SORACAK DEĞİLİZ. AYRICA HAKARET EDEREK ACILARDAN BESLENİYOR DİYECEK KADAR ACİZ GÖSTEMENİZİ ESEFLE KINIYORUZ. SİZ BEĞENMESENİZDE BU YILIN EN ÇOK İZLENEN DİZİSİ YEMİNDİR. ELBETTE KÖTÜ GÜNLER OLDUĞU GİBİ GÜZEL GÜNLERDE OLACAKTIR SENARYODA, ELEŞTİRİRKEN HADDİNİZİ AŞMADAN ELEŞTİRİ YAPIN LÜTFEN..

  • Bizim kimseyi kınadığımız yok. Ancak hem yorumcularımızın hemde bizim haklı eleştirilerimiz olabilir, bırakın da gereksiz yazılan senaryoyu eleştirme hakkımız olsun. İnsanların zamanını çalmaya gerek yok, Yemin dizisi seviliyorsa Kanal 7 de diye, muhafazakar kesime hitap ediyor diye, milli manevi duygulara hitap ediyor diye. Yoksa gereksiz onca sahneye kimse tahammül edemez. Her gün yüzlerce kötülüğün haber olduğu memlekette insanların yüzünü güldüremiyorsanız ve bu şekilde eleştiri alıyorsanız bu ayıp size yeter bence..

  • Avatar Gülay Albasan

   Ayyy, bide kızarlarmış..
   Ben ADINI SEN KOY dizisini izledikten sonra, yorum yapmak, analiz yazmak için koşa koşa siteye gelirdim resmen..
   Ama bu dizinin kasvetini kaldıracak halim yok..
   Ve ne izliyorum, nede yorum yapasım bile gelmiyor.. O derece yani.

   • Ayy sorma canısı kızarlarmış da kulağımızı çekmeye de kalkarlarmış da mış mış 🙂 🙂

 26. Avatar 🥀🥀🦋

  Tabi o sıkıntıli anları izleyecek enayi seyirciyi bulurlarsa 😏 Ya ben bu dizinin senaryo grubuna hikaye danışmanina sesleniyorum: Kendi akrabalarina yakinlarina sorsun bakalim bu senarist insanlar neden günlük dizi izler ? Çünkü günlük stresini atmak ister. Dizideki kadın da fasulyeyi benim gibi pişiriyor mu acaba, o da kocasini benim gibi mi ugurluyor diye merak eder. Oyle olaganustu durumlara hacet yok. Millet mafya çatismasi izlemek istese ARKA SOKAKLAR NE GÜNE DURUYOR RIZA BABA VE EKİBİ BIN YILLIK DİZİ😂🤣 NE arasan var. Sonra Çukur, Edho gibi diziler her türlü kötülugü tattıriyor bize sagolsunlar. Millet entrika icin niye sizi tercih etsin😏😏😏
  Dahasi bu dizide Emir denilen kocaya benzetilen şey Reyhana Asrın Terbiyesizligini “yaptı. Ilk gece koynuma girdin “”mevzusunda hani tokat yemisti . Ya bu herif Bir ozur bile dilemedi. Ama esas kız Oglan bir kaza gecirdi diye Sanki Kendi ezmiş gibi özür dileme makinasina bağlatildi. Bu senaristin hiç mi onuru hiç mi gururu ,bir terbiyesi kendine saygisi Yok. Oyuncular niye buna mudahele etmiyor ? Özellikle Ozge Hanim niye birsey demiyor. Aman parami alayim da gerekirse herifin ayaginin tozunu bile yalarım mi diyor nedir yani 😕😕 Gökberk Beyin zorla oynadigi belli bu sene zaten. Çekim bitse de evime basıp gitsem der gibi oynuyor. Malum bir sürü kayip yasadi.. Cavidan yani Gül Arcan muthis bir oyuncu. Ünlü komedyen ve seslendirme ustasi Atilla Arcanin eşi. Gul Hanimin eşi diyormus ki: Cocuklarla izlerken senden korkuyoruz o nasıl bir bakistir kotuluktur oyle😂😂 Yazik cocuklara dokunma çok yakisiyorlarmis diyormus..
  Dizinin ilerleyen bolumlerinde Cavidan -Talaz meymenetsizi gorulecek herhalde hep. Sakin Talaz Cavidana aşık olmasin 😂Hikmeti boşa beni al kõtūlügümuze kotuluk katalim diye haa😉😉valla beklerim
  Daha yazacak çok şey var da Neyse birazi başka zamana kalsin
  Iyi geceler herkese

 27. Avatar Konyalı Emine

  Hayırlı geceler herkese,ben diziyi cuma günü ve bugün izleyebildim, Nazmiye hanım 2 yılda omerle zehrayi mutlu etmeyi başaramadı,emir ve reyhanda aynı terane, izlemeye değer bulmuyorum açıkçası, ben kötülük edenkerin kazanmasindan,cezalarını çekmediğini görmekten hoşlanmıyorum,entrika olur ama kısa süre sonra ortaya çıkar,ama burda hiç iyiler mutlu olmuyor,dizi olduğunu oyun olduğunu biliyoruz,ama yinede üzülüyorum, kendimi boş yere üzmek istemiyorum.

Etiketler