Yemekteyiz Onur Büyüktopçu Neden Yok Ayrıldı Seda Sayan Geldi

Yemekteyiz Onur Büyüktopçu Neden Değişti Seda Sayan Geldi... Yemekteyiz yarışması yıllardır ekranlarda yayınlanıyor. Yayınlandığı sürece de her zaman beğenildi. Her hafta 5 yarışmacı yarıştı Yemekteyiz programından bir çok yarışmacı geldi geçti. Her hafta 10.000 TL ödül verildi. Bu zamana kadar hem bir çok para ödülü dağıtıldı hem de bir çok yarışmacılar görüldü ekranda.

Yemekteyiz yarışması ilk kez 2008 yılında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı. Sonrasında sevilmesi ve tutulması ile birlikte Fox tv Yemekteyiz yarışmasını kanalına taşıdı 2012 yılından itibarende Fox tv ekranlarında yayınlandı. Yemekteyiz yarışmasında son bir kaç sezondur da TV8 kanalında yayınlanıyor. Yemekteyiz yarışmasının sunucusu Onur Büyüktpçu’nun sunumuyla daha renkli ve eğlenceli hale geliyor. Yemekteyiz yarışması TV8 ekranlarında devam ederken sezon finali yaptı. Geçtiğimiz haftalarda sezon finali yapan Yemekteyiz yarışmasında yeni sezon için bir sürpriz yer alıyor. Yemekteyiz yarışmasının sunucusu olan Onur Büyüktopçu yeni sezonda programın sunuculuğunu yapmayacakmış.

Onur Büyüktopçu Yemekteyiz Yarışmasından Neden Ayrıldı?

Onur Büyüktopçu yıllardır sunuculuğunu yaptığı Yemekteyiz yarışmasından neden ayrıldı? Onur Büyüktopçu Yemekteyiz yarışması ile daha da sevilmişti. Yemekteyiz yarışmasından önce rol aldığı Kiralık Aşk dizisi ile tanınan ve sevilen Onur Büyüktopçu dizinin ardından Yemekteyiz yarışmasına katılmıştı. Yemekteyiz yarışmasında yarışmacılar ile yaptığı sohbetlerle herkesi gülümseten Onur Büyüktopçu yeni sezonda sevenlerinin karşısında olmayacak. Onur Büyüktopçu Yemekteyiz yarışmasında sunuculuk yapmayacak yeni sezonda.

Onur Büyüktopçu yeni sezonda yeni bir dizi ile anlaşma sağlayabilir. Bu dizinin henüz ne olduğu belli olmasa da Onur Büyüktopçu’nun yeni sezon Yemekteyiz de yer almayacağı kesinleşti. Yemekteyiz yarışmasında yarışmacıların atışmalarından kavgalarından çoğu zaman bunaldığını söyleyen Onur Büyüktopçu genel olarak onlara müdahale edip susturuyor ve kavgalarını engelliyordu. Ama her fırsatta da koca koca insanların böyle basit kavgalar etmesinden duyduğu şikayeti dile getiriyordu.

Kesinlik olmamakla birlikte Onur Büyüktopçu kendi isteği ile Yemekteyiz yarışmasını bırakmış olabilir. Artık bu tartışmalı ortamdan sıkılmış olabilir. Ancak bu kesin değil. Onur Büyüktopçu açıklama yaptığında sizlerle paylaşacağız.

Yemekteyiz Yarışmasını Yeni Sezonda Kim Sunacak?

Yemekteyiz yarışmasının Onur Büyüktopçu programdan ayrılınca yeni sezonda onun yerine kim gelecek sorusu akıllara takıldı. Yemekteyiz yarışması yeni sezon sunucusu bomba gibi bir isim. Yemekteyiz yarışması 2019-2020 sezonunda sunucusu olan isim Seda Sayan oldu. Seda Sayan Yemekteyiz yarışması yeni sezonunda karşımızda olacak. Onur Büyüktopçu’nun yerine gelen Seda Sayan onun boşluğunu nasıl dolduracak göreceğiz.

Yemekteyiz Yeni Sunucusu Seda Sayan Kimdir?

Yemekteyiz yarışması yeni sezon sunucusu olan Seda Sayan hakkında bilgiler; Seda Sayan 1961 İstanbul doğumludur. 1980 li yıllarda müzik dünyasına giriş yaptı. Sabah Sabah Seda Sayan programı ile ekranlarda yıllarca sabah kuşağı programı yaptı. Sonrasında farklı isimlerle bir çok program sunuculuğu yaptı. Son sezonlarda Uğur Arslan’la birlikte sunuculuğunu yaptığı Evleneceksen Gel programı evlilik programlarının kaldırılması ile son buldu.  Sonrasında yanı kanalda Artık Susma programını yaptılar Uğur Arslan ile. Program çok izlenmeyince yayınlanmadı. Seda Sayan bir süredir program yapmıyordu.

Seda Sayan 2019-2020 sezonunda Yemekteyiz yarışması sunuculuğunu yapacak.Seda Sayan’ın yer alacağı Yemekteyiz yarışması formatında da ufak değişiklikler olacağı söyleniyor.  Yemekteyiz yarışmasını siz yeni sezonda izleyecek misiniz? Seda Sayan sunucu olunca Yemekteyiz yarışmasında neler değişecek göreceğiz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Ayse kenanoglu

    Yeni sezonda izlemiyecegim birinci neden koca koca kadinlarin simarikligina tahammulum yok ikincisi seda sayanin sunuculugunu hic begenmedim

Etiketler