Yazgı Dizisi Umut Kimdir, Sevgilisi Kim? (Erkan Meriç)

02.10.2022
42

Yazgı Dizisi Umut karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Hakan Şahin’in oturduğu Yazgı dizisi Umut karakteri de merak edildi. Bizlerde, dram türünde ki Yazgı dizisinde yer alan Umut karakterini yakından tanıtacağız ve Yazgı dizisi Umut karakteri kimdir? Yazgı dizisi Umut karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yazgı Dizisi Umut Karakteri Kimdir?

Tv 8’in yeni günlük dizisi Yazgı’da yer alan Umut karakteri dizinin başrol oyuncusudur. Yıllarca birbirini hiç tanımadan büyüyen iki gencin hikayesi anlatan Yazgı dizi oyuncu kadrosunda yer alan Umut oldukça varlıklı ve zengin bir ailenin oğludur. Ailesinin zıttına oldukça iyi biri olan Umut’un gerçek ailesi ise aslında Dünya’nın ailesidir.Yazgı Dizisi Umut Kimdir Erkan Meriç

Yazgı Dizisi Umut Kimdir?

Yazgı dizisinin başrolünde yer alan Umut karakterine oyuncumuz Erkan Meriç hayat verecektir. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Erkan Meriç’de merak edildi. Bizlerde, oyuncumuz Erkan Meriç’i yakından tanıtacağız ve Erkan Meriç kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Erkan Meriç Kimdir?

36 yaşının içinde olan Erkan Meriç, 26 Temmuz 1986 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümü’nden mezun olan Erkan Meriç, daha önce modellik ve mankenlik yapmıştır. yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılan ve birinci seçilen Erkan Meriç, 2009’da Best Model of the World’da Türkiye’yi temsil etmiştir. 2011 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile sektöre adım atan oyuncumuz özellikle Adını Sen Koy dizisiyle tanınmıştır.Yazgı Dizisi Umut Kimdir, Sevgilisi Kim

Erkan Meriç Yer Aldığı Diziler

2011 Kurtlar Vadisi Pusu
2011 Fatmagül’ün Suçu Ne – Playboy
2012 Acayip Hikayeler – Tarık
2014 Beyaz Karanfil – Erkan
2015 Bedel – Cengiz
2016-2018 Adını Sen Koy – Ömer Kervancıoğlu
2021 Savaşçı – Bektaş Subaşı
2022 Gülümse Kaderine – Fırat
2022 Yazgı – Umut

Erkan Meriç Resmi İnstagram Hesabı

Yazgı dizisinin başrol oyuncusu Erkan Meriç resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 375 gönderisi ve 291 bin takipçisi bulunan yakışıklı oyuncumuz Erkan Meriç’in resmi İnstagram hesabı: @erkanmrc Erkan Meriç Yazgı Dizisinde Umut rolünde

Erkan Meriç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Popüler oyuncumuz Erkan Meriç’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Yakışıklı oyuncumuz evli değildir. Erkan Meriç daha önce kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Hazal Subaşı ile birlikteydi. Daha sonra ünlü çift anlaşamamış ve yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz Erkan Meriç’in şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Erkan Meriç Kıyafetleri (Yazgı Umut)

Bir dönem profesyonel olarak mankenlik ve modellik yapan Erkan Meriç, Best Model Of Turkey’e katılmış ve yakışıklılığını herkese kanıtlamıştır. Best Model of the World’da Türkiye’yi de temsil eden oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde Erkan Meriç’in, Yazgı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Yazgı dizisi Umut karakterini ve Umut karakterini canlandıran oyuncumuz Erkan Meriç’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. A......Ş.... dedi ki:

    ben ýazgi dizisii çok ýakindan takip ediýorum we çok begeniýorum