Yazgı Dizisi Oyuncu Ücretleri Kullanılan Telefon ve Arabalar

30.09.2022
1.070

Yazgı dizisi oyuncu ücretlerini, kullanılan telefon ve arabaları sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Hakan Şahin’in oturduğu Yazgı dizisinin başrolünde Erkan Meriç ve Yağmur Öztürk yer almaktadır. Dram türündeki Yazgı dizisinin oyuncu ücretleri, kullanılan telefon ve arabalar da merak edildi. Bizlerde, Tv 8’de yayınlanacak olan Yazgı dizisi oyuncu ücretlerini, kullanılan telefon ve arabaları sizlerle paylaşacağız.

Yazgı Dizisinde Kullanılan Telefon ve Arabalar

Senaryosunu Yaşar Aksu ile ekibinin kaleme aldığı Yazgı dizisi henüz başlamadığı için oyuncuların kullandığı telefonlar belli değildir. Dizinin başrolünde yer alan Erkan Meriç’in canlandırdığı Umut karakterinin Dünya’ya çarptığı siyah araba: Range Rover Yeni Kasa’dır. Umut’un Dünya ile birlikte ormana gittiği araba ise: Volkswagen Vosvos’tur. yazgi dizisi dunya ve umut

Yazgı Dizisi Oyuncu Maaş ve Ücretleri

Önümüzdeki günlerde Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Yazgı dizisi dram türündedir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Yazgı dizisinin oyuncularının maaş ve ücretleri de merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve günlük dizi Yazgı’nın oyuncularının maaş ve ücret bilgilerini detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Yazgı Dizisi Umut (Erkan Meriç) Maaşı

Yazgı dizisinin başrolünde yer alan Umut karakterine oyuncumuz Erkan Meriç hayat verecektir. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Erkan Meriç’in maaşı da merak edildi. Erkan Meriç Yazgı dizisinde haftalık ortalama 40 bin tl maaş alacaktır. yazgi dizisi oyuncu ucretleri

Yazgı Dizisi Dünya (Yağmur Öztürk) Maaşı

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden biri olan Yağmur Öztürk Yazgı dizisinin başrolünde yer almaktadır ve dizide Dünya karakterine hayat verecektir. Güzel oyuncumuz Yağmur Öztürk Yazgı dizisinde bölüm başına 40 ile 45 bin tl arasında bir ücret alacaktır.

Yazgı Dizisi Gamze (Hülya Diken) Maaşı

Yazgı dizisinde Gamze karakterini canlandıran oyuncumuz Hülya Diken sektörün yeni yüzlerinden biridir. Bundan dolayı oyuncumuzun maaşı hakkında da net bir bilgi yoktur. Bizler Hülya Diken’in Yazgı dizisinde bölüm başına 8 – 10 bin tl arasında bir ücret alacağını tahmin ediyoruz.

Yazgı dizisi oyuncu ücretlerini, kullanılan telefon ve arabaları sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?