Yazgı Dizisi Nerede Çekiliyor, Mahalle Mekanlar Neresi?

29.08.2022
2.475

Yazgı dizisi nerede çekiliyor? Mahalle ve mekanlar orman neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Başrolünde Erkan Meriç ve Yağmur Öztürk’ün yer aldığı Yazgı dizisi yeni sezonda hafta içi her gün Tv8’de yayınlanacaktır. Yazgı dizisinin nerede çekildiği de merak edildi, bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Yönetmen koltuğunda Hakan Şahin’in oturduğu Yazgı dizisinin nerede çekildiğini, mahalle ve mekanların yerlerini sizlerle paylaşacağız.Yazgı dizisinin çekildiği orman sahneleri hangi il ilçede

Yazgı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yazgi dizisinin cekildigi yerler Konak neresiTv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yazgı dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlamıştır. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’dan kültürel ve tarihsel zenginliği gibi bir çok sebepten dolayı diğer dizilerde olduğu gibi Yazgı dizisinin çekimlerinde de İstanbul tercih edilmiştir. Yazgı dizisi, İstanbul’un bir çok farklı semt ve sokağında çekilecektir.

Yazgı Dizisi Hangi İlçe Ve Mahallede Çekiliyor?

Senaryosunu Yaşar Aksu ile ekibinin kaleme aldığı Yazgı dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam edecektir. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı dizi burada çekilecektir. Yazgı dizisinde İstanbul’un bir çok ilçe ve mahallesini kullanılacağı biliniyor ancak dizi başlamadığı için anlatılan ana hikayenin hangi mahallede geçeceği belli değildir.Yazgi dizisi nerede cekiliyor mekanlari neresi

Yazgı Dizisi Çekim Mekanları Neresi?

Başrolünü Erkan Meriç ve Yağmur Öztürk’ün paylaştığı Yazgı dizisinin çekim mekanları da merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Yazgı dizisinin çekimlerinde diğer bir çok dizide olduğu gibi İstanbul’u tercih edilmiştir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Yazgı dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı mekanı kullanılacaktır. Bizler, Yazgı dizisi başladığı zaman dizinin çekim mekanları sayfamızdan paylaşacağız.

Yazgı Dizisi Orman Çekim Yerleri

Yazgı dizisi orman sahneleri nerede çekildiYazgı dizisi ilk bölümde orman sahneleri damga vuracak. Yazgı dizisi hangi ormanda çekiliyor merak edildi. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı İstanbul’da çekilecektir. Yazgı dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam edecektir. Yazgı dizisinde İstanbul’un farklı farklı yerleri kullanılacaktır. Bizler önümüzdeki günlerde Yazgı dizisinin çekim yerlerini detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Yazgı dizisi nerede çekiliyor? Mahalle ve mekanlar neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Gül dedi ki:

    Sat kacta hangi kanalda