Tv8 Yazgı Dizisi Neden Yok Bitti mi Niçin Erken Final Yaptı?

29.11.2022
2.973

Yazgı dizisi neden yok? Bitti mi, niçin erken final yaptı? Sizlerle paylaşacağız. Başrollerini Erkan Meriç ve Yağmur Öztürk’ün paylaştığı Yazgı dizisi 3 Ekim Pazartesi yayın hayatına başlamıştır. Yazgı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Yazgı dizisinin bitip bitmediğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yazgı dizisi neden yok? Bitti mi, niçin erken final yaptı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Yazgı Dizisi Neden Yok?

Yazgı dizisi final mi yaptı neden yayınlanmıyorAcun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv 8’de ekranlara gelen Yazgı dizisi beklediği başarıyı elde edememiştir. Hafta içi her gün yayınlanan Yazgı, günlük diziler arasında en az izlenen dizi olmuştur. Dizinin yapımcıları saat değişikliğine gitmiş ve Yazgı dizisi saat 11.30’da yayınlanmaya başlamıştır. Ancak bu saat değişikliği de dizinin reytinglerine etki etmemiştir. Bundan dolayı da yapımcılar final kararı almak zorunda kalmıştır.

16 Ocak Yazgı Dizisi Var mı Neden Yok Bitti mi?

Yazgı Dizisi var mı yok mu merak edildi. 13 Ocak 2023 cuma günü final yapan Yazgı dizisi 16 ve 17 Ocak tarihlerinde ekrana gelmeyecek. 16 Ocak Yazgı Dizisi Tv8 de var mı Neden Yok Bitti mi? sorusuna evet dizi final yaptı ve ekrana veda etti. Bu nedenle Yazgı 16 Ocak ve 17 Ocak günleri olmayacak artık diyoruz.

Yazgı Dizisi Niçin Erken Final Yaptı?

Dizinin yönetmen koltuğunda Hakan Şahin oturmaktadır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Yazgı dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı dizi beklediği başarıyı yakalayamamıştır. Yazgı dizisi totalde aldığı reytinglerle en az izlenen diziler arasına girmiştir. Yapımcılar dizinin yayın saatini değiştirmiş olsa da bu değişiklik dizinin reytinglerine etki etmemiştir. Yani, Yargı dizisi düşük reyting sebebiyle erken final yapacaktır.

Yazgı Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Totalde aldığı reytinglerle en az izlenen diziler arasına giren Yazgı TV 8’de yayınlamaktadır. Hafta içi her gün saat 11:30’da ekranlara gelen Yazgı dizisinin izleyicileri dizinin ne zaman biteceğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Düşük reyting sebebiyle ekranlara veda etmeye hazırlanan Yazgı dizisi 70. bölümde final yapacaktır. 6 Ocak 2023 tarihinde final yapacak olan Yazgı dizisinin elinde stok bölümleri vardır. Dizinin çekimleri gelecek hafta sona erecektir.Yazgı dizisi neden bitti erken final oldu

Yazgı Dizisi Geri Başlayacak Mı?

Senaryosunu Yaşar Aksu ile ekibinin kaleme aldığı Yazgı dizisi belirli bir kitleye ulaşmış olasa da bu kitle dizi devam ettirmeye yetmeyecek kadar azdır. Bundan dolayı dizini yapımcıları erken final kararı almıştır. 6 Ocakta yayınlanan 70. bölümü ile ekranlara veda edecek olan dizinin sevenleri Yazgı dizisinin geri başlayıp başlamayacağını da merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Ancak dizi 6 Ocak da final yapacak ve tekrar başlamayacaktır.

Yazgı dizisi neden yok? Bitti mi, niçin erken final yaptı? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Lütfen dizi ye devam edin ya çok güzel bi diziydi😔 sonu böyle olmamalıydı bence herkez herşeyi bari öğrenseydi .sadecu kerime nin değil

 2. Anonim dedi ki:

  Yazgi dizisini devam erdi din çok merak ediyorum

 3. Anonim dedi ki:

  Final gibi değilde sezon finali gibi bitti sanki başka kanalda devam edecek gibi yazgı dizisi

 4. Anonim dedi ki:

  Bu dizinin olmayacagini ben biliyordum zaten.