Yaz Şarkısı Dizisi Aslı Kimdir? Sevgilisi, Dizileri (Zehra Yılmaz)

02.06.2023
423

Yaz Şarkısı dizisi Aslı kimdir? Bilgileri ve dizilerini sizlerle paylaşacağız. Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yaz Şarkısı dizisinin yapımcılığını Pastel Film üstlenmiştir. Seyirciler Aslı karakterini de merak etti. Bizlerde çekimleri Rize’de başlayacak ve İstanbul’da devam edecek olan Yaz Şarkısı dizisi Aslı karakterini ve Aslı karakterini canlandıran oyuncumuz Zehra Yılmaz’ı yakından tanıtacağız. Yaz Şarkısı Dizisi Oyuncu Kadrosu:

Yaz Şarkısı Dizisi Aslı Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta’nın oturacağı Yaz Şarkısı dizisi Aslı karakteri, dizinin ana karakterleri arasındadır. Ancak Aslı karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Yaz Şarkısı dizisinin önemli karakterinden olan Aslı hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sayfamızdan paylaşacağız.  zehra yilmaz yaz sarkisi dizisinde

Yaz Şarkısı Dizisi Aslı Kimdir?

Aslı karakterine güzel oyuncumuz Zehra Yılmaz hayat verecektir. Bizlerde son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Zehra Yılmaz’ı yakından tanıtacağız ve daha önce hangi diziler de yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularına en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Zehra Yılmaz Kimdir?

30 Temmuz 1992 yılında Mersin’de dünyaya gelen oyuncumuz, Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Bodrum Masalı dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Kalp Yarası dizisinde canlandırdığı Betül karakteri ile tanınmıştır. Abdullah Bulut menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz en son Gül Masalı dizisinde rol almıştır.

Zehra Yılmaz Yer Aldığı Diziler

2016–2017 Bodrum Masalı – Rana
2017 Kara Yazı – Melisa
2017–2018 Cennet´in Gözyaşları – Melisa Soyer
2020 Gençliğim Eyvah – Çağla
2021–2022 Kalp Yarası – Betül Öztürk
2022 Kuruluş Osman – Selvi Hatun
2022 Gül Masalı – Ece
2023 Yaz Şarkısı – Aslı

Zehra Yılmaz Resmi İnstagram Hesabı

Son dönemin yıldızı parlayan isimler arasında yer alan oyuncumuz, resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 508 gönderisi ve 837 bin takipçisi bulunan güzel oyuncumuz Zehra Yılmaz’ın resmi Instagram hesabı: @zehraylmz yaz sarkisi asli kimdir

Zehra Yılmaz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı da merak ediliyor. Güzel oyuncumuz daha önce şarkıcı Cem Belevi ile birlikteydi. Ancak ünlü çift ihanet iddiasıyla yollarını ayırmıştır. Zehra Yılmaz’ın Cem Belevi’den sonra basınına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da oyuncumuzun bilinen sevgilisi yoktur. Kısacası, Zehra Yılmaz’ın hayatında biri yoktur.

Yaz Şarkısı Dizisi Aslı – Zehra Yılmaz Kıyafetleri

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz, trendleri yakından takip etmektedir. Oyuncumuz oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizlerde güzel oyuncumuz Zehra Yılmaz’ın günlük yaşamında ve özellikle Yaz Şarkısı dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve aksesuarlarını markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Yaz Şarkısı dizisi Aslı kimdir? Aslı karakterini canlandıran oyuncumuz Zehra Yılmaz’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.