Yatıya Misafirim Var Yarışması Başvuru Formu Telefon Numarası, Sunucusu Kim?

Yatıya Misafirim Var Yarışması Başvuru Formu, Sunucusu Kim? Yatıya Misafirim Var programı Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Yatıya Misafirim Var yarışma programı başvuru formunu konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Yatıya Misafirim Var programına katılmak için başvuru şartları bilgileri konumuzun devamında bulabilirsiniz. Yatıya Misafirim Var programı formatı nedir? Yatıya Misafirim Var programı sunucusu kimdir?

Yatıya Misafirim Var Yarışması Başvuru Formu

Yatıya Misafirim Var’ın yapımcılığını BBO Yapım ve Skala Yapım üstleniyor. Genel Yönetmenliğini Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun üstlendiği Yatıya Misafirim Var yarışması başvuru formunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yatıya Misafirim Var yarışmasına katılmak ve sizlerde büyük ödülü kazanmak istiyorsanız Yatıya Misafirim Var yarışmasına katılabilirsiniz. Yatıya Misafirim Var yarışması başvuru formuna KanalD resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Yatıya Misafirim Var yarışma programına hem internetten hem de telefon numarası ile başvuru yapabilirsiniz.

Yatiya Misafirim Var programi basvuru formu

Yatıya Misafirim Var Yarışması Başvuru Formunun internet adresi ”https://www.kanald.com.tr/yatiya-misafirim-var/yatiya-misafirim-var-basvuru-formu” Yatıya Misafirim Var yarışması başvuru formu linkini sizlerle paylaştık. Yatıya Misafirim Var yarışmasına katılmak için interneti tercih ederseniz verdiğimiz linkten başvuru formunu doldurup başvurunu yapabilirsiniz.

Yatıya Misafirim Var Yarışması Başvuru Telefon Numarası; 0552 995 11 12- 0552 995 11 13  Yatıya Misafirim Var yarışmasına katılmak için telefonu tercih ederseniz verdiğimiz numaralardan arayıp başvurunuzu yapabilirsiniz.

yatiya misafirim var yarismasina nasil katilirim

Yatıya Misafirim Var Yarışması Sunucusu Kimdir?

Yatıya Misafirim Var yarışması tanıtım fragmanı yayınlandı. Yatıya Misafirim Var yarışmasının sunucusu şimdilik belli değil. Yatıya Misafirim Var yarışması sunucusu olmayabilir. Dış ses tarafından yönetilen programda yarışmacıların hepsi birbirlerinin evlerine yatıya misafir olarak hafta boyunca gezecekler. Yatıya Misafirim Var yarışması sunucusu yoksa eğer dış ses vardır ve dış sesi kim seslendirecek? Bilgileri belli olduğunda konumuza ekleyeceğiz.

yatiya misafirim var yairsmasi basvuru

Yatıya Misafirim Var Yarışması Formatı Nedir?

Yatıya Misafirim Var yarışmasında 5 farklı şehir ve birbirini tanımayan 5 insan yarışıyor. 5 günde, 5 şehir ve şehirlerini temsil eden 5 yarışmacı mücadele edecek. Yatıya Misafirim Var yarışmasında o şehrin kültürünü, yemeklerini ve misafirperverliğini tanıtacak yarışmacılara ihtiyaç var.

Yatıya Misafirim Var yarışmasında haftanın 5 günü 5 şehir ve 5 ev gezilecek. Yatıya Misafirim Var yarışması Türkiye’yi şehirleri ilçeleri ve köyleri konukseverlikleriyle yarıştıracak. Yatıya Misafirim Var yarışmasına katılmak istiyor musunuz? Yatıya Misafirim Var yarışmasını beğendiniz mi? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Eskişehirden katılmak istiyorumCok beğendim yarışmayı misafir perverligim boşa gitmesin senelerdir hem gezerim hep de kabul ederim ev hanımıyım saygilar

  2. İyaksamlar diliyorum ismim Mehmet Antalya’dan katılmak istiyorum ekibimize şimdiden teşekkür ediyorum

Etiketler