Yasak Elma Zehra Diziden Neden Çıktı? Geri Gelecek mi

17.05.2021
125

Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisi 4 sezondur Fox Tv izleyici karşısına çıkmaktadır. Yönetmen koltuğuna Murat Öztürk’ün oturduğu Yasak Elma dizisinde sürpriz bir şekilde Zehra Argun karakterinin ayrılacağı duyulmuştur. Sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara veren Yasak Elma dizisinin yeni sezonunda Zehra karakteri bulunmayacaktır. Bizde sizler için bu konumuzda Yasak Elma dizisinden ayrıldığı duyulan Zehra’nın neden diziden ayrıldığını ve tekrar Yasak Elma dizisine gelip gelmeyeceğini açıklayacağız.

Yasak Elma Zehra Diziden Neden Çıktı?

Yasak Elma dizisi Zehra yeni sezonda olacak mıYasak Elma dizisinin ilk bölümünden beri izleyici karşısında olan Zehra, tatlı ve sempatik tavırlarıyla izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Zehra’nın sürpriz bir şekilde diziden ayrılacağı duyulmuştur. Yasak Elma izleyicileri de Zehra’nın neden diziden ayrıldığını merak edip araştırmaya başlamıştır. Zehra karaktere hayat veren oyuncumuz Şafak Pekdemir Yasak Elma dizisinden kendi isteğiyle değil senaryo gereği ayrılmıştır. Izleyici karşısına en son 110. bölümde çıkan Zehra, yeni sezonda Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosuna yer almayacaktır.

Yasak Elma Zehra Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

4 sezon boyunca karşımızda olan Zehra Karakteri, Yasak Elma dizisinin 4. sezon finalinde son kez izleyici karşısına çıkmıştır. Dizinin ilk bölümünden beri karşımızda olan Zehra karakteri Yasak Elma dizisinden senaryo gereği ayrılmıştır. 110. bölümde son kez karşımıza çıkan Zehra, Yasak Elma dizisinin 5 sezonunda yer almayacaktır. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Zehra karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Şafak Pekdemir, Yasak Elma dizisinden kendi isteğiyle değil, senaryo gereği ayrılmış ve Med Yapım’la yeni bir anlaşma sağlamıştır.Yasak Elma Zehra neden diziden çıktı ayrıldı

Yasak Elma Zehra Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Tatlı ve sempatik tavırlarıyla izleyicilerin gönlünde taht kuran Zehra karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Şafak Pekdemir, yukarıda da belirttiğimiz gibi Yasak Elma dizisinden kendi isteğiyle değil senaryo gereği ayrılmıştır. İzleyiciler tarafından Zehra’nın diziye tekrar gelip gelmeyeceği de merak konusu olmuştur. 110. bölümde son kez karşımıza çıkan Zehra karakterine hayat veren oyuncumuz Şafak Pekdemir Med Yapım’ın yeni bir dizisiyle anlaşma sağlamıştır ve Şafak Pekdemir yeni sezonda farklı bir dizisiyle karşımızda olacaktır. Bundan dolayı Zehra karakterinin Yasak Elma dizisine tekrar gelmesi gibi bir ihtimal yoktur.

Yasak Elma Zehra

Halit’in ilk eşinden olan Zehra, evin en büyüğüdür. Dizinin ilk bölümlerinde alkolik biri olan Zehra daha sonra alkolü bırakıp daha sakin biri olmuştur. Çok saf ve temiz kalpli olan Zehra, hiç bir şeyde art niyet aramayan herkesin kolayca kandırabildiği biridir. Özellikle erkekler kolayca Zehra’yı kandırıp onun parası yemektedir. Mert’le boşandıktan sonra Hasan Ali’nin evinde yaşamaya başlayan Zehra, bir dönem yazarlık, sosyal medya fenomenliği yapmış olsada şimdi evde oturmaktadır. Başlarda Yıldız’la anlaşamada Zehra şimdi Yıldız’ı çok sevmekte ve her konuda birbirlerine destek olmaktadırlar.

Bu konumuzda sizlere Yasak Elma dizisinden ayrılan Zehra karakterinin neden diziden ayrıldığını ve tekrar Yasak Elma dizisine gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..