Yasak Elma Yıldız, Şahika, Ender Kıyafetleri Elbise Marka ve Fiyatları

Yorum Yap 101 kez izlendi

Yasak Elma Yıldız, Şahika, Ender, Lila ve Zehra Kıyafetleri Elbise Marka ve Fiyatları… Yasak Elma dizisi 3. sezondur Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Sevilerek izlenen Yasak Elma dizisi 4. sezon onayını da aldı. Bu yüzden de kıyafetlerini bilgilerini paylaşarak sizi bilgilendirmek istedik. Yasak Elma dizisinde giyilen kıyafetler modern kadınların çok ilgisini çekiyor. Günlük hayatta tarz giyinmek için sizlerle bu elbise, pantolon ceketlerden almak isteyebilirsiniz. Konumuzu takip ederek Yasak Elma kıyafetlerinin marka ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Yasak Elma Yıldız, Şahika, Ender Kıyafetleri Elbise Marka ve Fiyatları

Yasak Elma dizisi Medyapım imzası taşırken Fatih Aksoy yapımcılığında yayınlanıyor. Yasak Elma dizisi başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam,Eda Ece, Barış Kılıç yer alırken oyuncu kadrosunda Şafak Pekdemir, Buçe Buse Kahraman, Barış Aytaç, İlber Kaboğlu yer alıyor. Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosunda herkes çok şık giyiniyor. Kıyafetleri merak edeceğinizi düşündük. Konumuzun devamına bakarak kıyafet bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yasak Elma Yıldız’ın Yeni Sezon Kıyafetleri

Eda Ece’nin yeni bölümde giydiği elbise crop top ve elbisenin markası Aisa.  Eteğin fiyatı 850₺ crop top fiyatı 760₺

yasak elma eda ecenin kiyafetleri

Yasak Elma dizisinde Eda Ece’nin Yıldız’ın giydiği sarı elbise Raşit Bağzıbağlı koleksiyonuna ait. Özel koleksiyonların fiyat bilgisini ancak sitesinden tasarım sahibinden öğrenebilirsiniz.rasit bagzibagli kimdir

 

Yasak Elma Yeni Sezon Yıldız'ın KıyafetleriYasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece yeni sezonda da yıldız gibi parlamaya devam ediyor. Yasak Elma Yeni Sezon Yıldız’ın Kıyafetlerini hemen tanıtalım sizlere. Yıldız’ın Yasak Elma dizisinde son bölüm giydiği elbise; Atolyeno6 Fiyatı 550 lira.

Yasak Elma Yeni Sezon Ender Kıyafetleri

Yasak Elma dizisi yeni 4. sezonda Ender Kıyafetleri Elbise Marka ve Fiyatlarını sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Ender’in Yasak Elma dizisinde son bölümde giydiği Elbise; Ju istanbul marka. Ender karakterine hayat veren Şevval Sam kıyafetleri ile olay olmaya devam ediyor.Yasak Elma Yeni Sezon Ender Kıyafetleri Yasak Elma dizisinde Ender yeni sezon Kırmızı Kıyafetleri de çok merak edilmişti. Ender’in Yasak Elma dizisinde 4. sezonda giydiği kırmızı Tulum modalogy marka.Yasak Elma Ender yeni sezon Kırmızı Kıyafetleri

Yasak Elma Yeni Sezon Şahika’nın Kıyafetleri

Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade kıyafetleri ile moda ikonu gibi adeta. Yasak Elma Yeni 4.Sezon Şahika’nın Kıyafetlerini sizler için buraya ekleyeceğiz. Son bölümde Şahika’nın giydiği kıyafet: Nesrin Cavadzade’nin giydiği elbise Bianco E Nero fiyatı 595 lira..Yasak Elma Yeni Sezon Şahika'nın Kıyafetleri

Yasak Elma Yıldız’ın Kıyafetleri

Yasak Elma Yıldız'ın eteği ve ceketiYasak Elma dizisi başrol kadın oyuncusu olan Yıldız’ı Eda Ece canlandırıyor. Eda Ece manken gibi fiziği ile giydiği her kıyafeti yakıştırıyor. Yasak Elma’nın Yıldız’ı bu bölümde kırmızı ceket ve etek giydi. Kırmızı ona çok yakıştı. Kırmızı ceketin markası Nisse ve fiyatı 1305₺ eteğin fiyatı ise 540₺ .yasak elma yıldız'ın mor elbisesi Yasak Elma dizisi Yıldız'ın elbisesi marka model
Yasak Elma dizisi Yıldız son bölümde siyah üstü tavuşkuşu resimli kısa bir elbise giymişti. Bu elbisenin markası Jaquette By Evan. Ancak fiyat bilgisine ulaşılamadı. Bu elbiseyi daha önce herhangi bir internet sitesinde gördüyseniz fiyat bilgisini yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yıldız önceki bölümde mor bir elbise giymişti. Elbisenin tek omzunun açık oluşu ve eteği çok beğenilmişti. Elbisenin markası Lovemybody ve fiyatı 100 TL. İndirimde olan ürünü almak için zam zamanı. Eğer beğendiyseniz kaçırmayın deriz.

Yasak Elma Ender’in Kıyafetleri

yasak elma enderin askeri yeşil elbisesiYasak Elma dizisinin güzel kadınlarından birisi de Ender. Ender’i canlandıran Şevval Sam 46 yaşında olması rağmen giyimi ile kendisini 20lerde göstermeyi başarıyor. Güzelliği fiziği ile giydiği her kıyafet yakışıyor. Son bölümde Ender’in giydiği haki renkli askılı elbise üzerine astar tüllü gömleğin markası Nocturne. Elbisenin fiyatı ise 799.00 ₺.

Yasak Elma dizisinde Ender’in son bölümde giydiği ve aynı renk ruj ile bütünleştirdiği rengi değişen trençkotun markası Perspective. İnternet sitesinden sizler için araştırdığımızda ürünün tam adı Clarisa Trenç 0235. Ürün kodunu yazarak ürünü direk bulabilirsiniz ve fiyatı da 1.299.00 TL.

Yasak Elma Şahika’nın Kıyafetleri

Şahikanın Yasak Elma dizisinde giydiği Ceket Eldiven ÇantaŞahika’nın Yasak Elma dizisinde 74. bölümde giydiği Ceket: Arzu Kaprol Eldiven: Mergendesign Çanta: Minus

Yasak Elma Şahika'nın yılna derisi mavi elbisesi marka fiyatı Yasak Elma dizisinde Şahika tarzı ile çok beğeniliyor .İddialı giyinmeyi seven ve tarzını konuşturan Şahikanın son bölümde giydiği yılan derisi görünümlü mavi elbise Esra Gürses imzası taşıyor ve fiyatı 780₺.

Etiketler