Yasak Elma Yıldız, Ender Kıyafetleri Elbise Marka ve Fiyatları

Yasak Elma Yıldız, Şahika, Ender, Lila ve Zehra Kıyafetleri Elbise Marka ve Fiyatları… Yasak Elma dizisi 3. sezondur Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Sevilerek izlenen Yasak Elma dizisi 4. sezon onayını da aldı. Bu yüzden de kıyafetlerini bilgilerini paylaşarak sizi bilgilendirmek istedik. Yasak Elma dizisinde giyilen kıyafetler modern kadınların çok ilgisini çekiyor. Günlük hayatta tarz giyinmek için sizlerle bu elbise, pantolon ceketlerden almak isteyebilirsiniz. Konumuzu takip ederek Yasak Elma kıyafetlerinin marka ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Yasak Elma Yıldız, Ender Kıyafetleri Elbise Marka ve Fiyatları

Yasak Elma dizisi Medyapım imzası taşırken Fatih Aksoy yapımcılığında yayınlanıyor. Yasak Elma dizisi başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam,Eda Ece, Barış Kılıç yer alırken oyuncu kadrosunda Şafak Pekdemir, Buçe Buse Kahraman, Barış Aytaç, İlber Kaboğlu yer alıyor. Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosunda herkes çok şık giyiniyor. Kıyafetleri merak edeceğinizi düşündük. Konumuzun devamına bakarak kıyafet bilgilerine ulaşabilirsiniz.

yasak elma yildizin yesil mor kombini Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın giydiği mor elbise, mor ve yeşille kombinlediği elbise ile yeni bölümde rüzgar gibi esti. Yeşil elbise 1.199 TL iken mor ceket Network marka 2.249 TL.  yasak elma yildizin mor dekolteli elbisesi Yasak Elma dizisinde mor dekolteli mini elbise Seren Erdoğan imzalı.

yasak elma yildizin mavi takimi ve mavi elbisesi Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın giydiği mavi elbise ve mavi takım Network marka.

yildizin siyah ceketi Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın siyah ceketi declaara marka.

yasak elma yildizin yilanli siyah saati

Yasak Elma dizisi Yıldız’ın Ender’in son bölümde giydiği kıyafetler marka fiyat bilgileri sizlerle:yasak elma enderin zebra desenli takimi Yasak Elma dizisinde Ender’in giydiği zebra desenli takım elbise İPEKYOL marka.

yasak elma yildizin kot kiyafetleri Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın kot ceketi ve kot eteği marka fiyat bilgileri sizlerle. Yıldız’ın Kot ceketi ve eteği markası Nocturne.

Yasak Elma dizisinde 4 Nisan Pazartesi bölümünde Yıldız’ın Ender’in ve Handan’ın giydiği kıyafetler elbiseler sizlerle: yasak elma enderin bluzu Yasak Elma dizisinde Ender’in siyah bluzu modalogy.tr 520 TL

yasak elma yildizin kirmizi elbisesi Yıldız’ın 4 Nisan yeni bölümünde elbise @gigiiscom (1.650₺)
Kaban @beymenclub (2.099₺)

yasak elma yildizin kadfie elbisesi Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın kadife elbisesi Elbise @keikei.co
Küpe @agjewelery

sebnem donmez yasak elma kiyafetisebnem donmez yasak elma kiyafeti

yasak elma 28 Mart kiyafetleri Yasak Elma dizisinde Eda Ece’nin pantosu, pantolon, çanta ve kombini fiyatları resimleri sizlerle.

yasak elma dizisi 28 mart kumrunun kiyafeti

28 Mart Yasak Elma dizisi 136. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları:

Yasak Elma dizisi Ender’in beyaz askılı bluzu ve beyaz pantolonu birleşince bir tulum gibi görünmüş. Markası buenfashion fiyatı ise 1750 TL yasak elma dizisi enderin beyaz tulumu

yasak elma yildizin deri kombini Yasak Elma dizisinde Yıldız yine podyumda gibi birbirinden güzel kıyafetlerle gösteri yaptı adeta. Eda Ece’nin 28 Mart bölümünde giydiği kıyafetleri marka fiyatları konumuza ekledik. Yeşil Ceketi ve eteği Network marka iken fiyatları 1.995 TL ve eteği 899 TLyasak elma yildizin yesil kombini 28 mart

Yasak Elma Yıldız’ın Yeni Sezon Kıyafetleri

4 Ocak Yasak Elma 92. Bölüm Yıldız'ın giydiği volan kollu elbise4 Ocak 2021 Yasak Elma 92. Bölüm Yıldız’ın giydiği volan kollu elbisenin markası nedir?

4 Ocak Yasak Elma 92. Bölüm Ender'in giydiği dantelli siyah elbise4 Ocak Yasak Elma 92. Bölüm Ender’in giydiği dantelli siyah elbise markası modeli fiyatı:

Eda Ece’nin yeni bölümde giydiği elbise crop top ve elbisenin markası Aisa.  Eteğin fiyatı 850₺ crop top fiyatı 760₺

yasak elma eda ecenin kiyafetleri

Yasak Elma dizisinde Eda Ece’nin Yıldız’ın giydiği sarı elbise Raşit Bağzıbağlı koleksiyonuna ait. Özel koleksiyonların fiyat bilgisini ancak sitesinden tasarım sahibinden öğrenebilirsiniz.rasit bagzibagli kimdir

 

Yasak Elma Yeni Sezon Yıldız'ın KıyafetleriYasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece yeni sezonda da yıldız gibi parlamaya devam ediyor. Yasak Elma Yeni Sezon Yıldız’ın Kıyafetlerini hemen tanıtalım sizlere. Yıldız’ın Yasak Elma dizisinde son bölüm giydiği elbise; Atolyeno6 Fiyatı 550 lira.

Yasak Elma Yeni Sezon Ender Kıyafetleri

Yasak Elma dizisi yeni 4. sezonda Ender Kıyafetleri Elbise Marka ve Fiyatlarını sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Ender’in Yasak Elma dizisinde son bölümde giydiği Elbise; Ju istanbul marka. Ender karakterine hayat veren Şevval Sam kıyafetleri ile olay olmaya devam ediyor.Yasak Elma Yeni Sezon Ender Kıyafetleri Yasak Elma dizisinde Ender yeni sezon Kırmızı Kıyafetleri de çok merak edilmişti. Ender’in Yasak Elma dizisinde 4. sezonda giydiği kırmızı Tulum modalogy marka.Yasak Elma Ender yeni sezon Kırmızı Kıyafetleri

Yasak Elma Yeni Sezon Şahika’nın Kıyafetleri

Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade kıyafetleri ile moda ikonu gibi adeta. Yasak Elma Yeni 4.Sezon Şahika’nın Kıyafetlerini sizler için buraya ekleyeceğiz. Son bölümde Şahika’nın giydiği kıyafet: Nesrin Cavadzade’nin giydiği elbise Bianco E Nero fiyatı 595 lira..Yasak Elma Yeni Sezon Şahika'nın Kıyafetleri

Yasak Elma Yıldız’ın Kıyafetleri

Yasak Elma Yıldız'ın eteği ve ceketiYasak Elma dizisi başrol kadın oyuncusu olan Yıldız’ı Eda Ece canlandırıyor. Eda Ece manken gibi fiziği ile giydiği her kıyafeti yakıştırıyor. Yasak Elma’nın Yıldız’ı bu bölümde kırmızı ceket ve etek giydi. Kırmızı ona çok yakıştı. Kırmızı ceketin markası Nisse ve fiyatı 1305₺ eteğin fiyatı ise 540₺ .yasak elma yıldız'ın mor elbisesi Yasak Elma dizisi Yıldız'ın elbisesi marka model
Yasak Elma dizisi Yıldız son bölümde siyah üstü tavuşkuşu resimli kısa bir elbise giymişti. Bu elbisenin markası Jaquette By Evan. Ancak fiyat bilgisine ulaşılamadı. Bu elbiseyi daha önce herhangi bir internet sitesinde gördüyseniz fiyat bilgisini yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yıldız önceki bölümde mor bir elbise giymişti. Elbisenin tek omzunun açık oluşu ve eteği çok beğenilmişti. Elbisenin markası Lovemybody ve fiyatı 100 TL. İndirimde olan ürünü almak için zam zamanı. Eğer beğendiyseniz kaçırmayın deriz.

Yasak Elma Ender’in Kıyafetleri

yasak elma enderin askeri yeşil elbisesiYasak Elma dizisinin güzel kadınlarından birisi de Ender. Ender’i canlandıran Şevval Sam 46 yaşında olması rağmen giyimi ile kendisini 20lerde göstermeyi başarıyor. Güzelliği fiziği ile giydiği her kıyafet yakışıyor. Son bölümde Ender’in giydiği haki renkli askılı elbise üzerine astar tüllü gömleğin markası Nocturne. Elbisenin fiyatı ise 799.00 ₺.

Yasak Elma dizisinde Ender’in son bölümde giydiği ve aynı renk ruj ile bütünleştirdiği rengi değişen trençkotun markası Perspective. İnternet sitesinden sizler için araştırdığımızda ürünün tam adı Clarisa Trenç 0235. Ürün kodunu yazarak ürünü direk bulabilirsiniz ve fiyatı da 1.299.00 TL.

Yasak Elma Şahika’nın Kıyafetleri

Şahikanın Yasak Elma dizisinde giydiği Ceket Eldiven ÇantaŞahika’nın Yasak Elma dizisinde 74. bölümde giydiği Ceket: Arzu Kaprol Eldiven: Mergendesign Çanta: Minus

Yasak Elma Şahika'nın yılna derisi mavi elbisesi marka fiyatı Yasak Elma dizisinde Şahika tarzı ile çok beğeniliyor .İddialı giyinmeyi seven ve tarzını konuşturan Şahikanın son bölümde giydiği yılan derisi görünümlü mavi elbise Esra Gürses imzası taşıyor ve fiyatı 780₺.

YORUMLAR

  1. İrem gündüz dedi ki:

    Çok beğendim eda Ece nin giydiği bütün elbiseleri ve eda Ece nin tarzı harika