Yasak Elma Yiğit Doğaç Yıldız Neden Diziden Çıktı Ayrıldı?

Yasak Elma Yiğit (Doğaç Yıldız) Neden Diziden Çıktı Ayrıldı? Yasak Elma dizisinde yaprak dökümü devam ediyor. Yasak Elma dizisi yeni sezona başladığından beri dizide yer alan erkek oyuncular bir bir diziden ayrılıyor. Yasak Elma dizisi yeni bölümünde Yiğit karakterine hayat veren Doğaç Yıldız da diziden ayrılacağını duyurdu.

yasak elma dizisinden ayrilan oyuncular

Yasak Elma Ender’in Oğlu Yiğit Neden Diziden Ayrılıyor?

Fatih Aksoy imzalı olarak yayınlanan Yasak Elma dizisinin erkek oyuncuları diziden sırası ile ayrılıyor. Öncelikle erkek başrol oyuncusu olan Talat Bulut diziden ölerek ayrıldı. Sonrasında Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın da Yasak Elma dizisinden ayrılacağı haberi geldi.

Yasak Elma dizisi erkek oyuncuları neden diziden ayrılıyor diye düşünürken dizinin genç ve yakışıklı oyuncusu Doğaç Yıldız’ında Yasak Elma’dan ayrılacağı haberi geldi. Yasak Elma dizisi erkek oyuncuları diziden ayrılırken dizi kadın oyuncular üzerine yoğunlaşacak gibi görünüyor.

yasak elma yigit dogac yildiz diziden ayriliyor

Yasak Elma Yiğit Doğaç Yıldız Yerine Yeni Oyuncu Gelecek Mi?

Yasak Elma dizisinden ayrılan erkek oyuncuların yerine yeni oyuncular gelecektir elbette. Ancak yeni karakterler mi diziye dahil olur yoksa giden oyuncunun yerine aynı karakterle mi dahil olur şimdilik belli değil. Yasak Elma dizisinde Yiğit karakteri Doğaç Yıldız diziden ayrılınca yerine yeni bir Yiğit mi gelecek yoksa yeni bir karakter mi katılacak göreceğiz.

Yasak Elma dizisi Ender ile Kaya’nın oğlu olan Yiğit diziden ayrılacak. Senaryoya göre iyi bir ayrılık planlanıyor oyuncu için. Ancak neden ayrılma kararı aldı, Yasak Elma dizisindeki bu yaprak dökümünün sebebi nedir? Bununla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmasa da erkek oyuncuların diziden ayrılışı seyirciyi biraz üzdü. yasak elma dogac yildiz ayrildi

Doğaç Yıldız kendi sosyal medya hesabından da Yasak Elma dizisinden ayrılması ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Resmi bir açıklama olduğunda veya Doğaç Yıldız kendi instagram hesabından açıklama yaptığında konumuz ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Sizce Yasak Elma dizisinin genç oyuncusu Doğaç Yıldız neden diziden ayrılıyor tahminlerinizi yorum kısmını alabiliriz.

Doğaç Yıldız Yasak Elma Ender’in Oğlu Yiğit Kimdir?

1991 İstanbul doğumlu olan Doğaç Yıldız Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Tiyatro bölümünde eğitim aldı. Doğaç Yıldız ilk olarak 10 yaşında Tatlı Hayat dizisinde rol almıştı. Sonrasında İki Aile, Gece Gündüz, Kertenkele, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Yuvamdaki Düşman dizilerinde rol aldı. Doğaç Yıldız Babamı Hırsızlar Çaldı, Pek yakında, Kar, İyi Oyun filmlerinde rol aldı. Tiyatro da rol alan oyuncunun son dizisi Yasak Elma dizisi olmuştu. Yasak elma dizisi yigit neden ayrildi

Yasak Elma dizisinde Ender ve Kaya’nın oğlu olan Yiğit rolünü canlandırıyordu. Dizinin ilk bölümünden itibaren rol alan başarılı oyuncu diziden ayrılıyor. Nedeni henüz bilinmese de dizinin senaryosunu daha farklı bir yöne kaydırılmak istediğini ve bu şekilde reytinglerini artırmanın planlandığını düşünüyoruz. Yasak elma dizisinden ayrılan erkek oyuncuların yerine yeni erkek oyuncular gelecek mi, onu da ilerleyen günlerde resmi açıklama olduğunda sizlerle paylaşacağız. Sizce erkek oyuncularının ve Yiğit karakterini canlandıran Doğan Yıldız’ın diziden ayrılması sizce doğru bir karar mı? Yasak Elma’nı senaristlerinin böyle davranmasını amacı sizce ne olabilir yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler