Yasak Elma Yeni Halit Can Kimdir? (Burak Ali Özkan)

Bu konumuzda sizlere Yasak Elma dizisine yeni katılan Halit Can karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuzu yakından tanıtacağız. Med yapım imzalı Yasak Elma dizisi her Pazartesi Fox Tv ekranların da izleyici karşısına çıkmaktadır. Aldığı reytinglerle zirvede olan Yasak Elma dizisi hepimizin bildiği gibi 5 yıllık bir zaman atlaması yaşamıştır. Bu zaman atlasından sonra Yasak Elma dizisinin çocuk yıldızı Halit Can da değişmiş ve yerine başka bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Yasak Elma dizisi Halit Can Kimdir? Yasak Elma dizisi Halit Can karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Halit Can Karakteri Kimdir?

Dizide yaşanan zaman atlamasından sonra 6 yaşına giren Halit Can, annesi olarak Cansu’yu ve babası olarakta Çağatay’ı bilmektedir. Yıldız’ı hiç tanımayan ve olaylardan habersiz olan Halit Can, resim çizmeyi, oyun oynamayı çok sever. İlk okul öğrencisi olan Halit Can, Yıldız’la ilk karşılaşmasında çok korkmuştur ve gerçek annesini bir yabancı olarak bilmektedir.Yasak Elma Halit Can büyüdü

Yasak Elma Dizisi Halit Can Kimdir?

FoxTv’nin sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinde yaşanan zaman atamasından sonra yeni Halit Can’a çocuk yıldız, Burak Ali Özkan hayat vermektedir. Bizde sizler için çocuk yıldızımız Burak Ali Özkan’ı yakından tanıtacağız ve Burak Ali Özkan Kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Burak Ali Özkan Kimdir?

Henüz 8 yaşındaki çocuk yıldızımız Burak Ali Özkan, ilk okulda öğrenim görmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2018 yılında, Bingo’nun reklam filmiyle geçmiş ve ertesi yılda, Eti Sütburger, Ziraat Katılım ve Aptamil Devam Sütü reklam filmlerinde yer almıştır. 2020 yılında Götür isimli bir kısa filmde oynayan ve Lc Waikiki Kışa Hazırlık, İstikbal reklam filmlerinde yer alan Burak Ali Özkan, geçtiğimiz günlerde Hekimoğlu dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştı. Bu sezon Pınar Beyaz reklam filminde de boy gösteren çocuk oyuncumuzun yer aldığı ilk profosyonel dizisi ise Hekimoğlu’dur. Leyla Şirin ajansına bağlı olarak çalışan 8 yaşında ki çocuk oyuncumuz bu sezon ise Yasak Elma dizisiyle Fox Tv ekranlarında olacaktır.

Burak Ali Özkan Yer Aldığı Diziler

2021 – Hekimoğlu (Barış)
2021 – Yasak Elma (Halit Can)Yasak Elma Yeni Halit Can Kimdir

Burak Ali Özkan Resmi İnstagram Hesabı

Daha önce bir çok reklam filminde yer alan çocuk yıldızımız sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından yer aldığı işlerle ve özel hayatıyla ilgili sık sık paylaşım yapan çocuk yıldızımızın yaşından dolayı instagram hesabını babası kullanmaktadır. Instagramda 842 gönderisi ve 8 binden fazla takipçisi bulunan Burak Ali Özkan’ın resmi instagram hesabı: @burakali.bugra

Yasak Elma Dizisi Halit Can – Burak Ali Özkan Kıyafetleri

8 yaşında olmasına rağmen bu güne kadar birçok projede boy gösteren oyuncumuzun, özellikle çocuk takipçileri giydiği kıyafetleri de merak etmektedir. Bizde sizler için ilerleyen günlerde çocukların ve ebeveynlerin merakla araştırdığı oyuncumuzun özel hayatında ve Yasak Elma dizisinde giydiği pantalon, kazak, hırka, yelek, gömlek, mont, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere Yasak Elma dizisine yeni katılan Halit Can karakterini ve bu karaktere hayat veren çocuk oyuncu Burak Ali Özkan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yasak Elma Yeni Halit Can Kimdir konusunda bilgiler bu kadar. Yasak Elma Dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler