Yasak Elma Tuğçe Gerçek Adı (Gülşah Aydın)

14.10.2021
390

Sizler için Yasak Elma dizisine yeni katılan Tuğçe karakterini ve Tuğçe karakterine hayat veren oyuncumuzu yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu’un oturduğu Yasak Elma dizisinin başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Murat Aygen ve Biran Damla Yılmaz paylaşmaktadır. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisine yeni katılan Tuğçe karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Yasak Elma dizisine yeni katılan Tuğçe karakterini yakından tanıtacağız ve yasak Elma dizisi, Tuğçe kimdir? Yasak Elma dizisi Tuğçe karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri, sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Tuğçe Karakteri Kimdir?

Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisine yeni katılan Tuğçe karakteri dizinin başrolünde yer alan Kumru’nun arkadaşıdır. Kumru’nun arkadaşı olarak diziye dahil olan Tuğçe karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Tuğçe karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Yasak Elma Tuğçe rolü Kumrunun arkadaşı

Yasak Elma Dizisi Tuğçe Kimdir?

Yasak Elma dizisine yeni katılan Tuğçe karakterine güzel oyuncumuz Gülşah Aydın hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Tuğçe Karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Gülşah Aydın da merak edilmiştir. Bizde sizler için Yasak Elma dizisinde Tuğçe karakterine hayat veren oyuncumuz Gülşah Aydın’ı yakından tanıtacağız ve Gülşah Aydın kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Gülşah Aydın Kimdir?

30 yaşında ki oyuncumuz Gülşah Aydın, 1990 yılında Istanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Gülşah Aydın, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Sadri Alışık Kültür Merkezinde ve Craft Oyunculuk Atölyesinde eğitimler almıştır. Bir dönem Bana Her Şey Yakışır isimli yarışma programında yer alan Gülşah Aydın, 2019 yılında vizyona giren Başımız Belada isimli sinema filmiyle oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce seslendirme çalışmalarında da bulunan oyuncumuz önümüzde ki günlerde Yasak Elma dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Gülşah Aydın Yer Aldığı Diziler

Yasak Elma Tuğçe karakteri bilgileri2021 Yasak Elma (Tuğçe)
2019 – 2020 Baharı Beklerken (İpek)

Gülşah Aydın Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Yasak Elma dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Gülşah Aydın sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 150 gönderisi ve 18 binden fazla takipçisi vardır. Gülşah Aydın’ın resmi instagram hesabı: @1gulsahaydin

Gülşah Aydın Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Gülşah Aydın’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Gülşah Aydın henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Gülşah Aydın bir süredir ünlü diş doktoru Çağrı Altuntaş ile birliktedir.Yasak Elma Tuğçe kimdir

Yasak Elma Dizisi Tuğçe – Gülşah Aydın Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de herkesin dikkatini çeken oyuncumuz Gülşah Aydın tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Gülşah Aydın’ın özel hayatında ve Yasak Elma dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, hırka, kazak, tişört, mont, kaban, ceket, yelek, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Yasak Elma dizisine yeni katılan Tuğçe karakterini ve Tuğçe karakterine hayat veren oyuncumuz Gülşah Aydın’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yasak Elma Tuğçe kimdir bilgileri geçrçek adı sizlere sunuldu. Yasak Elma dizisine yeni katılan oyuncular burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?