Yasak Elma Sibel Kimdir? Leylanın Arkadaşı rolündeki (Burcu Karakaya)

02.10.2019
870

Yasak Elma dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Bunlardan birisi de son bölümde Yasak Elma dizisine katılan Sibel karakteri oldu. Bizde merak edenler için Yasak Elma dizisine yeni gelen Sibel hakkında bilgileri Yasak Elma Sibel Kimdir? Leyla’nın Arkadaşı rolündeki oyuncu bilgilerini gerçek adını sevgilisi var mı instagramı nedir diye merak edenlere yazalım istedik.

Yasak Elma Dizisi Sibel Kimdir?Yasak Elma Sibel kim Leylanın ev arkadaşı

Yasak Elma dizisinde Sibel rolünde izlediğimiz oyuncu dizide Leyla karakterini canlandıran Tuvana Türkay’ın ev arkadaşı ve sırdaşıdır. Sibel oldukça güzel bir kız olarak hemen dikkat çekti. Sadece Leyla’nın ev arkadaşı olarak değil bireysel güzelliği ve rol yeteneği ile izleyenlerin merakını uyandırdı. Peki kimdir Sibel rolü? Yasak Elma dizisindeki Sibel daha önce Elif dizisinde karşımıza çıkmış olan Burcu Karakaya‘dır. Burcu Karakaya yeni sezonda Yasak Elma dizisiyle anlaştı ve dizide Sibel rolünü canlandırıyor.

Yasak Elma Sibel, Leylanın Arkadaşı Karakteri Kimdir?

Yasak Elma dizisi 3. sezonda olmasına rağmen oldukça ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Reyting oranlarında 6 oranına yakın total reyting alan diziye yeni oyuncularda dahil olmaya devam ediyor. Yasak Elmaya en son katılan oyuncu ise Sibel karakterini canlandıran Burcu Karakaya oldu. Burcu Karakaya dizide Sibel karakterini canlandıran ve Leyla’nın ev arkadaşı rolündeki güzel bir kızı oynuyor. Leyla Kimdir konumuza mutlaka bakınız Tıklayın >>Yasak Elma Dizisi Leyla Çelebi Kimdir?

Yasak Elma Sibel Leylanın ev arkadaşı rolündeki kızYasak Elma Sibel rolü (Burcu Karakaya)

Elif dizisinde yaklaşık 2 yıl boyunca Birce karakterine hayat veren güzel oyuncu Burcu Karakaya Elif dizisinin yeni sezon öncesinde final yapmasıyla birlikte Yasak Elma dizisiyle anlaşmış ancak rolü gereği dizinin başlamasından 3 bölüm sonra diziye dahil olmuştur. Leyla karakteriyle diziye dahil olan Tuvana Türkay ile aynı evi paylaşan Burcu Karakaya Leyla karakterinin ev arkadaşı olan Sibel olarak biliniyor ve Yasak Elma dizisinde tanınıyor.

Yasak Elma Sibel kimdirBurcu Karakaya Kimdir? (Yasak Elmada Leyla’nın arkadaşı Sibel)

Yasak Elmada Sibel rolünde karşımıza çıkan Burcu Karakaya 1989 yılında İzmir ilimizde dünyaya gelmiştir. Burcu Karakaya İzmir’de 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 1.68 boyunda 52 kilo ağırlığında olan Burcu Karakaya Hayatımın Aşkı, Aşkın Bedeli, Aşk Zamanı, İzmir Çetesi gibi dizilerde roller almıştır.

En uzun rolü ise Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi olan Elif dizisinde yaşamış ve yaklaşık 2 sezon aralıksız oynamıştır. Burcu Karakaya Elif dizisinde Birce karakteri olarak karşımıza çıkmış ve uzun süre dizide kalmıştır. Yeni Sezonda Yasak Elma dizisi ile anlaşan Burcu Karakaya dizide Sibel karakterini oynayacak ve Leyla karakteri ile aynı evde yaşayacak ona ev arkadaşlığı yapacak bir arkadaş olacak. Sosyal medyada da oldukça aktif olan Burcu Karakaya en güncel resimlerini instagram hesabında paylaşıyor. Merak edenler için Yasak Elma’nın Sibel karakteri Burcu Karakaya instagram hesabı: https://www.instagram.com/burcukarky

Yasak Elma dizisinde Sibel karakteri kimdirYasak Elma Sibel Kimdir? Leylanın Arkadaşı rolündeki (Burcu Karakaya) hakkında detaylı bilgileri gerçek adını soyadını instagram hesabını ve merak edilen bilgileri paylaştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle oyuncumuza destek olabilirsiniz. Yasak Elmada Sibel rolünü nasıl buldunuz? Beğendiniz mi? Bu arada meraklıları için genel konumuz burada >>

Yasak Elma Dizisine Yeni Katılan Oyuncular Kimler? (2019-2020 Sezonu)

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.