Yasak Elma Şahika Neden Çıktı Ayrıldı, Geri Dönecek Mi? (Nesrin Cavadzade)

Yasak Elma Şahika Neden Çıktı Ayrıldı, Geri Dönecek Mi? (Nesrin Cavadzade) Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinden ayrıldı. Sürpriz bir kararla ayrılık haberi geldi oyuncunun. Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinden neden ayrıldı? Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinde Şahika rolünü canlandırıyordu. Sevilen karakter Yasak Elma dizisinin en önemli karakterlerinden birisi. Peki neden ayrıldı? Sebebi nedir? Bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

yasak elma nesrin cavadzade ayrildi cikti

Şahika Yasak Elma Dizisinden Neden Çıktı Ayrıldı? 

Yasak Elma dizisinin önemli karakterlerinden birisi olan Şahika’da diziden ayrılıyor. Yasak Elma dizisinde bu aralar yaprak dökümü yaşanıyor. Yasak Elma dizisinden öncelikle Talat Bulut sonrasında Barış Kılıç, Buse Buçe Kahraman, Gökhan Alkan ve Doğaç Yıldız diziden ayrıldı. Şahika karakterine hayat veren ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade’de 90. bölümünde Yasak Elma dizisinden ayrılıyor. Yasak Elma dizisinden Şahika’nın neden ayrıldığı ile ilgili bir açıklama yapılmadı ancak senaryo gereği diziden ayrıldığı düşünülüyor.

sahika yasak elmadan ayrildi cikti

Şahika (Nesrin Cavadzade) Yasak Elma Dizisine Geri Dönecek Mi?

Yasak Elma dizisinin Şahika’sı Nesrin Cavadzade 90. bölümünde diziden ayrılıyor. Şahika’nın rolünün bitmesi ve artık senaristler tarafından daha fazla uzatılmak istenmediği için karaktere son verildiği düşünülüyor. Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinden ayrılınca seyirci ilerleyen bölümlerde diziye geri dönecek mi diye merak ediyor.

yasak elma dizisi sahika neden ayrildi

Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisine geri dönmeyecek. Diziden senaryo gereği ayrılan oyuncu tekrar dönmeyecektir. Yasak Elma dizisinden Şahika’nın ayrılması ile reytingleri nasıl etkilenecek? Şahika karakterinin ayrılması reytingleri düşürecek mi? Yasak Elma dizisinden Şahika’nın ayrılması sizce doğru karar mı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

sahika yasak elmadan ayrildi

Nesrin Cavadzade Yeni Dizisi Ne Olacak?

Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinden ayrıldı. Bundan sonra yeni projesi ne olacak? Yasak Elma dizisinde önemli bir başarıya imza atan oyuncu bundan sonraki projesinde de daha fazla başarılı olmak isteyecektir. Nesrin Cavadzade’nin yeni dizisi henüz belli değil. Yasak Elma dizisinden ayrılan oyuncu bir süre setlerde yer almayabilir. Koronavirüs sebebiyle bir süre dizide rol almayabilir. Nesrin Cavadzade bir dizi ya da film ile anlaştığında konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Nesrin Cavadzade hangi dizi filmde rol alsın istersiniz? Oyunculuğunu beğeniyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

19 Yorum

 1. Dizi entrikalarla dolu kimin eli kimin cebinde belli değil bence final yapmalı sıkıldık artık kalite düştü
  .Ender’in sıkıcı yayvan konuşmaları yıldızın saf dilli duruşu hele eski üvey kızının APTAL halleri iyyyy bence yeter Daha kaliteli salon dizileri yapılsın Final….

 2. Yasak elma Şahika ile bir başkaydı. O yoksa artık zevk vereceğini sanmıyorum. Öyle güçlü bir kadına böyle saçma bir ölüm

 3. nesrin hanim yasak elma’da kalsin bence oraya ait gibi her zaman kaliteli bir oyuncu yerini herkes dolduramaz cunki yaptigi rol herkese yakişmaz.

 4. Diziye hayat veren halitti halit gitti dizi berbatlasti senaristler diziyi uzaticam derken berbat hale geldi dizi kendi ipini cekiyor sahikanin da gitmesiyle

 5. Avatar Doğan bstas

  Neden sahikayi diziden aliyosunuz bence başarılı bir uyuncuydu geri gelmesini istiyoruz o olmadan dizinin bir tadı kalmaz gitmesin giderse ger gelsin

 6. Sonradan alimistik artik fizik harika otesiydi dizi sikicida degil yalniz su cansu defolsun gitsin ne gicik tip

 7. Bence yasak elmada ki karakteri çok iyiydi ender le tartışmaları güzeldi bence cıkmamalıydı Bence geri gelsin

 8. Halitten sonra filmin hiç bir espirisi kalmamıştı Şahikada çıkarsa iyice sıkıcı olacak demektir yeni gelen oyuncularla birlikte dizi iyice saçma sapan oldu bence final verilmesi gerekiyor artık heyecan falan kalmadı

  • Avatar Ati Belmondo

   Eğlenceli bir dizi, Yeni senarist süper iş çıkartıyor, Şahika gider başkası gelir, değişiklik iyi olur, kimse kalıcı değil bu dünyada.. Gayet başarılı dizi… Durmak yok, yola devam!!! .. ;))

 9. Çok şükür, artık fenalık gelmişti kötülüklerinden, en azından yaptığı kötülükler ortaya çıksaydı bari 👏👏👏

 10. Şahika biterse entrika biter. Üzüldüm gittiğine gerçekten. Bu diziyi izlemeye Ender’in denize düştüğü zamanda başlamıştım. O zamandan bu yana hep Şahika çevirdi diziyi, şimdi giderse kimi izleyeceğiz ki!

 11. Avatar Meltem seval

  Kesinlikle çok doğru bir karar. Çünkü hep aynı şeyler olmaya başladı, Entrikadan fenalık geldi. Ayrıca sürekli vücüdücü teşhir etmeye çalışması çirkin oldu.Bir oyuncunun bu kadar fiziğini öne alması gereksiz. Ayrıca bir kadın olarak vücüdünü güzel bulmuyorum,

 12. Yasak elmanin senaristi değişti yeni gelen yuzune gozune bulastirdi dizinin sevimliligi gitti senaryoyu yazan yonetmen vs oturup kendileri izler artik

 13. Keşke gitmeden önce bütün işlediği suçlar ortaya çıksa ve cezasını çekerek tamamen yok olsa

Etiketler