Yasak Elma Ömer Kurtoğlu Neden Ayrıldı Diziden Çıktı mı?

Yasak elma dizisinde Ömer rolünü canlandıran oyuncu Emre dinle diziden ayrılıyor. Emre Dinler diziden neden ayrıldı? Yasak Elma dizisinde Ömer rolünü canlandıran oyuncu Emre Dinler’in yeni dizisi projesi nedir, bilgilerini konumuzda sizler ile paylaşıyoruz.

Emre Dinler Yasak Elma Dizisinden Neden Ayrıldı Çıktı?

Yasak Elma dizisi çok iyi reytingler almaya devam ederken dizinin oyuncu kadrosunda ufak değişiklikler yaşanabiliyor. Yasak Elma dizisinde Ömer Kurtoğlu karakterini canlandıran Emre Dinler diziden ayrılıyor. Ömer karakterini canlandıran ve sevilen oyuncunun neden ayrıldığı merak konusu. Ömer karakterinin senaryoda yerinin kalmaması ve rolünün bitmesi sebebiyle diziden ayrıldığı söyleniyor. yasak elma dizisi emre dinler omer neden ayrildi

Emre Dinler Yasak Elma dizisinde Ömer Kurtoğlu rolünü canlandırıyor. Ömer karakteri gereği dürüst biridir, dolaylı yollardan çok fazla anlamaz ve düşündüklerini doğruca söyler. Dostluğa önem verir ne kadar modern biri olsa da geldiği yerin adetlerini unutmaz. Yasak Elma dizisi karakterleri Yasak Elma dizisindeki karakterlerle çok da uyumlu olmadığı için diziden çıkarılıyor olabilir. Ömer Kurtoğlu Yasak Elma dizisinden senaryo gereği rolü sonlandırıldığı için ayrılmıştır.

Emre Dinler’in Yeni Projesi Ne?

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Ömer Kurtoğlu karakteri ile çok sevilen oyuncu senaryo gereği rolünün sonlanması ile diziden ayrılıyor. Yasak Elma dizisinde önemli bir hayran kitlesi yakalayan Emre Dinler’in yeni projesi de merak ediliyor Emre Dinler Yasak Elma’nın ardından yeni bir projede yer alacak ancak şuan yer alacağı yeni dizinin adı söylenmiyor. Henüz görüşme aşamasında olduğu projeler olsa da resmi olarak anlaşma yaptığı bir proje yer almıyor. emre dinler yasak elmadan ayrildi omer kurtoglu

Geçtiğimiz günlerde Berk Oktay bir röportajında Emre Dinler’in veda gecesi olduğunu ve birlikte eğlendiklerini açıklamış, Emre Dinler’in diziden ayrılacağını bu şekilde öğrenmiştik. Emre Dinler Yasak Elma’dan ayrıldığını yakın zamanda sosyal medya hesabından açıklayarak hayranlarına veda edecektir.

Yasak Elma dizisinde Ömer rolünü canlandıran oyuncu Emre Dinler’in oyunculuk performansını nasıl buluyorsunuz? Emre Dinler’in yeni dizisi ne olsun ve kiminle rol alsın isterseniz yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.