Yasak Elma Ömer Kurtoğlu Kimdir? Emre Dinler

Bu konumuzda sizlere 4. sezonunda olan ve her Pazartesi Fox Tv de izleyicilerle buluşan Yasak Elma dizisine yeni katılan Ömer Kurtoğlu karakterini yakından tanıtacağız. Yasak Elma Ömer Kurtoğlu Kimdir?, Yasak Elma Ömer Kurtoğlu hakkında detaylar gerçek adı soyadı amacı önceki dizileri hakkında bilgiler burada.. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Yasak Elma dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Öztürk oturmaktadır. Senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı Yasak Elma, 4. sezonun da olmasına rağmen hâlâ pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi olmaya devam etmektedir.

Yasak Elma dizisi Ömer kimdirSosyal medyada da büyük ilgi gören ve geniş izleyici kitlesine sahip olan Yasak Elma dizinin başrolünde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade yer almaktadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Yasak Elma dizisi her hafta anlattığı heyecanlı hikayeleri ile bizleri ekrana bağlamayı başarmaktadır. Severek izlenen Yasak Elma dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Yasak Elma dizisine yeni katılan Ömer Kurtoğlu karakterini daha yakından tanıtacağız ve Yasak Elma Ömer Kurtoğlu kimdir? Yasak Elma Ömer Kurtoğlu karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Ömer Kurtoğlu Karakteri Kimdir?

Her Pazartesi Fox Tv de ekranlara gelen Yasak Elma dizisi halâ aldığı reytinglerle zirvede ki yerini korumaya devam etmektedir. Herkesin severek takip ettiği Yasak Elma dizisine sürpriz bir isim dahil olmuştur. 102. bölümde karşımıza çıkacak olan Ömer Kurtoğlu karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Son Bilgiler: Geçtiğimiz bölüm karşımıza çıkan Ömer Kurtoğlu karakteri, Hasan Ali’nin yakın bir arkadaşının oğludur. Yaşadığı şehirde olaylara karışan Ömer, oradan uzaklaşmak için Hasan Ali’nin yanına gelmiş ve ilk görüşte Şahika’ya aşık olmuştur. İleryen bölümlerde ise Ömer ve Şahika arasında yakınlaşma olacaktır.

Yasak Elma Ömer Kurtoğlu Kimdir?

Emre Dinler Yasak Elma dizisinde Ömer rolündeYasak Elma dizisine 102. bölümde Ömer karakterinin dahil olacağını, dizinin yapımcısı Med Yapım, resmi instagram hesabından duyurmuştur. Pazartesi günlerinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Yasak Elma’ya yeni katılan Ömer Kurtoğlu karakterine başarılı oyuncumuz Emre Dinler hayat verecektir. Bizde sizler için oyuncumuz Emre Dinler’i daha yakından tanıtacağız ve Emre Dinler kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Emre Dinler Kimdir?

Yakışıklı oyuncumuz Emre Dinler, PH7 Entertainment ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. 1993 yılında memleketi Hatay Kırıkhanlı da dünyaya gelen oyuncumuz, 2013 yılında katıldığı Miss&Mr Model of Turkey yarışmasında 3. seçilmiş ve adını herkese duyurmayı başarmıştır. 190 boyunda ki oyuncumuz kariyerinde model olarak başlamıştır. Bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuğa adım atan Emre Dinler ilk defa 2018 yılında Gülperi dizisinde yer almış ve dizide hayat verdiği Mesut karakteriyle oyunculuğa adım atmıştır. Dizi bittikten sonra ise Söz dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Emre Dinler, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu sektörde henüz çok yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmayan oyuncumuzun en son yer aldığı dizi ise geçtiğimiz günlerde düşük reyting sebebiyle ekranlara veda eden Sol Yanım dizisidir.

Emre Dinler Yer Aldığı Diziler

2018 Gülperi – Mesut
2018 – 2019 Söz – Tahir
2020 Sol Yanım – Barbar
2021 Yasak Elma – Ömer KurtoğluEmre Dinler Yasak Elma dizisinden önce Sol Yanımda oynadı

Emre Dinler Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Yasak Elma dizisiyle ekranlarda olacak olan oyuncumuz yakışıklılığıyla dikkat çekmekte ve sosyal medyada da büyük ilgi görmektedir. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Emre Dinler, resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram da 35 gönderisi ve 95 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Emre Dinler’in resmi instagram hesabı: @dinleremre

Emre Dinler Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan yakışıklı oyuncumuz Emre Dinler henüz evli değildir. Bu sektörde yeni olduğu için oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı Emre Dinler’in hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir. Ancak yaptığımız araştırma sonucu oyuncumuzun sevgilisi bulunmaktadır.

Yasak Elma Ömer – Emre Dinler Kıyafetleri

2013 yılında Miss&Mr Model of Turkey yarışmasında 3. olarak adını duyuran oyuncumuz yakışıklılığıyla da dikkat çekmektedir. Bir süre mankenlik yapan yakışıklı oyuncumuz özellikle genç kızlar tarafından ilgiyle takip edilen isimlerin arasındadır. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuz Emre Dinler’in sevenleri de, onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuz Emre Dinler’in özel hayatında ve Yasak Elma dizisinde giydiği tüm kıyafetleri marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere FoxTv’nin reyting rekortmeni Yasak Elma dizisine 102. bölümde dahil olacak olan Ömer Kurtoğlu karakterini vebu karaktere hayat veren oyuncumuz Emre Dinler’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yasak Elma Ömer Kurtoğlu Kimdir? konumuz bu kadar. Yasak Elma Dizisine yeni gelen oyuncular kimler konumuzdan yeni tüm karakterleri görebilirsiniz.

Etiketler