Yasak Elma Nurgül Kimdir, Amacı Nedir? (Çiğdem Sakarya)

21.01.2021
819

Pazartesi akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanan yasak elma dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Diziye son olarak Ender, Yıldız ve Şahika’nın hapishanede tanışmış olduğu Nurgül karakteri dahil oldu. Yasak elma dizisine yeni giren Nurgül karakteri önce hapishanede daha sonra da dışarıdaki hayatta yasak elma dizisinde yer alacak. Biz de burada yasak elma dizisine yeni gelen Nurgül kimdir, gerçek adı soyadı nedir, daha önce hangi dizilerde oynadı gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Yasak elma dizisi Nurgül kimdir?

Yasak elma dizisinde Nurgül karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Çiğdem Sakarya’dır. Daha önce birçok dizi ve filmde roller alan Çiğdem Sakarya unutma beni, Deniz yıldızı, ve Behzat Ç gibi dizilerde başarılı şekilde rol almıştı. Çiğdem Sakarya yasak elma dizisindeki Nurgül karakteri ile izleyicilerin merak ettiği oyunculardan birisi oldu. Çiğdem Sakarya Yasak Elma dizisine Nurgül rolüyle dahil oldu.Yasak Elma Nurgül Kimdir, Amacı Nedir

Çiğdem Sakarya kimdir? Yasak elma Nurgül

Yasak elma dizisinde Nurgül karakteri olarak izleyeceğimiz Çiğdem Sakarya 1979 yılında Ankara’da doğmuştur. Oyunculuğa olan merakı sayesinde çeşitli eğitimler gören ve Ankara’da tiyatro alanında eğitimler alan oyuncu Çankaya Şehir Tiyatrosu’nda birçok oyunda görev almıştır. Çeşitli radyo ve yerel televizyon kanallarında sunuculuk da yapan Çiğdem Sakarya, at biniciliğine de merak salan bir oyuncudur.

Çiğdem Sakarya’nın oynadığı dizi ve filmler

2021 Yasak Elma – Nurgül
2019 Ölü Yatırım Filmi
2010 Behzat Ç dizisi
2009 Deniz Yıldızı
2008 Unutma Beni

Yasak elma dizisine yeni katılan oyuncu bilgileri

Bu konumuzda yasak elma dizisine yeni katılan Nurgül karakteri kimdir yasak elma dizisindeki Nurgül’ün gerçek adı soyadı nedir ve yasak elma dizisi Nurgül’ün amacı nedir, kim için geldi dizide neler yapacak gibi merak edilen sorulara yanıt vermeye çalıştık. Sizler de yasak elma dizisi Nurgül karakteri hakkında merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz. Yasak elma dizisine yeni katılan oyuncular konumuzdan kadroya yeni girmiş oyuncuları görebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Saco dedi ki:

    Sacı hangi renk çiğdem sakaryanın