Yasak Elma Nerede Çekiliyor? Yeni 4. Sezon Çekim Yerleri Mekanları Neresi

Fox tv de 4. sezona başlayan Yasak Elma dizisi nerede çekiliyor hangi mekanlarda dizinin çekimleri sürüyor oyuncuları görmek dizinin setine gitmek mümkün mü bu konularda merak edilenleri yazacağız bu sayfada. Yasak Elma yeni 4. sezonda Nerede Çekiliyor? Yasak Elma Yeni 4. Sezon Çekim Yerleri Mekanları Neresi sorularına iç ve dış çekim mekanlarını sizlere yazarak cevap vermeye çalışacağız.

Yasak Elma 4. Sezon Halit’in havuzlu Yeni Evi nerede?

Yasak Elma 4. Sezon Halitin havuzlu Evi neredeDizinin en çok konuşulan isimlerinden birisi Halit. Yasak Elma dizisinde 4. Sezon Halit’in yeni aldığı havuzlu evin nerede olduğu oldukça merak edildi. Halit yeni sezonda yeni bir ev ile dizide yer alacağını ve Yıldız’a bunun müjdesini verdiğini fragmanda gördük. Halit’in lüks yeni evi havuzlu ve oldukça güzel tasarlanmış. Yıldız bakalım yeni havuzlu evde hangi planları yapacak.

Yasak Elma 4. sezon nerede çekiliyor?

Yasak Elma 4. sezon nerede çekiliyor?Yasak Elma 4. sezon nerede çekiliyor sorusuna vereceğimi en önemli cevap İstanbul’da Çubuklu bölgesinde bulunan Hidiv kasrı cevabı olacaktır. Hidiv Kasrı hem tarihi bir özelliğe sahip hem de eşsiz mimarisi ile izleyenleri büyüleyen bir konak. Yasak Elma dizisi için 2020-2021 sezonu için kiralanan Hidiv kasrının kirası açıklanmadı.

Yasak Elma Halit’in Yeni Konağı Nerede? (Boğaz Manzaralı)

Yasak Elma Halitin Yeni KonağıHalit karakteri Yıldız’ı ikna etmek için boğaz manzaralı güzel bir yalı konak satın alır. Ancak Yıldız burada kalmak için Halit’in yeniden evlenme isteğine bakalım nasıl yanıt verecek. Yasak Elma Halit’in Yeni Yalısı boğaz köprü manzaralı ve özel bir mülk.Yasak Elma 4. sezon Halitin Yalısı

Yasak Elma 4. sezon Halit’in Yalısı

Yasak Elma dizisi İstanbul’da Hidiv Kasrı’nda çekiliyorYasak Elma Yeni Sezon Nerede Çekiliyor?

Şevval Sam, Talat Bulut, Tuvana Türkay ve Eda Ece gibi oyuncuların baş rolleri paylaştığı ve eski Türkiye güzeli olan Tuvana Türkay’ın Leyla karakteri ile katıldığı Yasak Elma dizisinin nerelerde çekildiği ve hangi mekanları kullandığını herkes oldukça merak ediyor. Her sezon yeni alanlarda çekimlerine devam eden Yasak Elma dizisi hangi mekanları kullanıyor nerelerde çekimler yapıyor sizlere detaylıca yazacağız. Not: Yasak Elmaya yeni gelen oyuncular Kimler? Tıklayın >> Yasak Elmaya yeni gelen oyuncular

Yasak Elma dizisinin çekim yerleri neresi: Yasak Elma dizisi İstanbul ilimizde bulunan Çubuklu’daki Hidiv Kasrı‘nda çekimlerine devam ediyor. İlk sezonlarda da bu görkemli kasrı kiralayan ve çok yüksek bedeller ödeyen Yasak Elma dizisinde yeni 3. sezonda da Hidiv Kasrı dizinin en çok çekileceği mekanların başında geliyor. Enderi süslü kıyafetler ile defilede gezer gibi gördüğünüz o büyük kocaman konak tarihi Hidiv Kasrıdır. İşte Yasak elma Enderin denize düştüğü yer :Yasak elma Enderin denize düştüğü yer neresi

Yasak Elma Yeni 3. Sezon Çekim Yerleri Mekanları Neresi

Yeni sezon tanıtım fragmanında Enderin denize düşüp öldüğü ve yapılan alışlar sonrasında sadece ayakkabılarına ulaşıldığı ve Enderin öldüğü gösteriliyor. Diziyi takip edenler fragmanda çekimlerin yapıldığı Yasak elma yeni Sezon Enderin mezarı nerede gibi soruların da cevabını almak istiyor. Ender elbette ölmedi ama öldü gibi gösterilip mezarına kadar özenle insanlar inandırılmaya çalışılıyor, peki bu mezarlık neresi. Yasak elmada Enderin mezarı çok bilindik mezarlardan birisi olan Eyüp Sultan mezarlığıdır.

Yasak elma yeni Sezon Enderin mezarı neresiYasak Elma dizisinin çekildiği yerler manzaralı mekanlar nerede?

Yasal Elma dizisinde bir çok mekan var, Hidiv Kasrı dışında dizinin iç ve dış çekimlerinin yapıldığı yerleri de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yasak Elma yeni Sezon Halit’in gittiği manzaralı yerler neresi diye merak edenler de olmuştur kuşkusuz. İstanbul’da çekimleri devam eden Yasak Elma da en çok çekimlerin yapıldığı mekanlardan birisi de Beykoz sırtları. Beykoz İstanbul’da en güzel manzaralı ve dizi çekimleri için oldukça güzel mekanlar barındırıyor içerisinde.

Yasak elma yeni Sezon Halitin gittiği manzaralı yerler neresiYasak Elma dizisindeki Şirket Otel Ev Ofis Nerede?

Yasak Elma yeni 3. Sezon çekimlerin devam ettiği şirket nerede ev ve konak neresi, Halit ve Ender gittiği manzaralı yerler neresi, Şahika’nın denizde tekneyle açıldığı yer nerede hangi deniz nerede nasıl gidilir gibi sorular da merak konusu oldu. Şahika’nın denize açıldığı yer İstanbul Marina. Kartalda bulunan İstanbul Marina lüks yatları ve tekneleri ile zenginlerin gözde mekanlarından birisi. Şahika’nın da bu gösteriş merakı onu lüx yatla gezintiye çıkmasına neden olmuş.

Yasak Elma nerede çekiliyor Halit ve Şahika tekne turuYasak Elmada Halit ve Şahikanın yatla gezdikleri yerler

Yasak Elma nerede çekiliyor Halit ve Şahika tekne turuYasak Elmada Halit ve Şahikanın yatla gezdikleri yerler

Yasak Elma dizisinin çekimlerinin nerelerde yapıldığı yeni 3. sezonda hangi mekanların kullanıldığını bu sayfada resimleri ile sizlere yazmaya devam edeceğiz. Lütfen sizlerde Yasak Elma dizisinde geçen mekanları yerleri ve konu başlığımız olan Yasak Elma Nerede Çekiliyor? Yeni 3. Sezon Çekim Yerleri Mekanları Neresi sorusuna yanıtlarınızı aşağı yazınız.

Yasak Elma dizisi Nerede Çekiliyor? Yasak Elma Yeni 3. Sezon Çekim Yerleri Mekanları Neresi konumuza yorumlarınızı bekliyoruz..

Yorum yaz

15 Yorum

Etiketler