Yasak Elma Mert Kimdir? Gerçek adı (Can Nergis)

Pazartesi akşamları sevilen dizi Yasak Elma’ya yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Yasak elma dizisinin oyuncu kadrosuna son katılan oyuncu Mert karakterini oynayacak. Bizde bu konumuzda Yasak elma dizisine yeni gelen Mert kimdir gerçek adı soyadı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı sorularına yanıt vermek istiyoruz.

Yasak Elma Mert kimdirYasak Elma Mert Kimdir?

Yasak Elma dizisine Mert karakteri olarak dahil olan oyuncunun gerçek adı soyadı Can Nergis. Daha önce birçok dizide oynayan özellikle tatlı intikam, umuda kelepçe vurulmaz ve anne gibi dizilerde yer alan Can Nergis pazartesi akşamları FOX TV’de ekrana gelen ve 3. sezonunda da reytingleri silip süpürme ye devam eden yasak elma dizisine Mert karakteri olarak girdi.

Mert, Kerim’in (Gökhan Alkan) üniversiteden sınıf arkadaşıdır aynı zamanda iş ortağı olarak izleyici karşısına çıkacak. Mert espirili ve zeki bir karakterdir, Kerim’le birlikte Argun’ların hayatına girince, onun da hayatı etkilenecektir.

Yasak Elma dizisine gelen Mert rolüYasak Elma Mert Nasıl Bir Karakter?

Can Nergis yasak elma dizisinde Mert rolünde oynayacak ancak merak edilen sorulardan birisi de yasak elma’ya yeni gelen Mert diziye kim için geldi asıl amacı nedir gibi sorular olacak.
Oyunculuğu ile şapka çıkarılan daha önceki sezonlarda Tatlı İntikam, Arka Sokaklar gibi yapımlarda rol alan Can Nergis, dizide Mert karakterine hayat verecek. Mert yasak elma dizisinde Kerim’in sınıf arkadaşı olarak diziye dahil olurken son dönemde onunla işbirliği yapan ve ortak olan hem Mert hem de çalışkan dürüst bir adamı canlandıracak. Kerim karakterini canlandıran Gökhan Alkan diziye oldukça iyi bir renk katarken onun arkadaşı Mert karakteriyle Can Nergis yasak elma dizisine giriş yapan yeni oyuncu oldu.

Can Nergis Yasak Elmada Mert rolündeCan Nergis kimdir? Yasak elma dizisi Mert rolü

Yasak elma dizisine Mert karakteri olarak dahil olan Can Nergis 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yüksek öğrenimi için Londra’ya giden ve burada eğitimini tamamlayan Can Nergis daha sonra ülkemize dönmüş oyunculuk ve modellik üzerine almış olduğu eğitimler sonrasında uzun yıllar Tayland’da mankenlik yapmış son olarak 2011 yılında ülkemize dönerek arka sokaklar, Dila hanım, umuda kelepçe vurulmaz, anne, paşa gönlüm ve tatlı intikam gibi dizilerde yer alan oyuncu son olarak Star TV’de yayınlanan börü dizisinde ekrana gelmişti.

Yasak elma dizisine Mert karakteri olarak dahil olan Can Nergis dizide Kerim karakteri ile iş ortağı olurken diziye yeni bir renk yeni bir soluk getirecek. Can Nergis’in sevgilisi veya eşi var mı varsa kimdir diye merak edenlere hemen yazalım. Can Nergis evlidir ve eşini adı Jelena Milosavljević. Bir bebekleri olan Can Nergis Jelena Milosavljević çiftine mutluluklar diliyoruz.

Can Nergis’in Oynadığı diziler:
Herşeye Rağmen (Mehmet Demir)
Dila Hanım (İhsan)
Paşa Gönlüm (Fikret)
Maral: En Güzel Hikayem (Yiğit)
Arka Sokaklar (Onur)
Tatlı İntikam (Tolga)
Anne (Ali Arhan)
Börü (Tolga Erlik)
Yasak Elma (Mert)

Yasak Elma Mert rolü (Can Nergis) Nasıl Bir Karakter?

Yasak Elma dizisine katılan Mert karakteri oldukça aktif zeki ve Kerim karakterinin hem dostu hem de onun sırdaşı olan bir karakter olacak. Onunla her şeyini paylaşacak olan Kerim birlikte iş yaptıkları için Mert’e büyük bir güven duyar. Yasal Elma dizisinde Mert ve Kerim oldukça can yakacak görünüyorlar.

Can Nergis evli mi eşi Jelena Milosavljeviç kimYasak Elma, Gökhan Alkan’ın canlandırdığı Kerim karakterinin yanısıra Can Nergis in oynadığı ve Kerim karakterine ortak olan Mert karakteri ile yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00’de FOX’ta! sizde yasak elma dizisine yeni katılan Mert karakteri hakkında yorum ve görüşlerinizi varsa aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Bence diziye iyi ki dahil olmuş. Öbür ıortağınsanda bu daha çok cuk oturdu. Gayette başarılı.. İşini iyi yapıyor.. Yakışıklı olması artı bir ivme kazandırmış.. Ama yetenek var.. Yani.. Keşke karısı zehraya öyle bir rol yszıksaki saf gördükleri Zehra meğerse içinden bir bambaşka biri çıksa babasının malını kimseye yedirmese… Aksine çok zeki biri çıksa.. Şimdiye kadar ki aptal hali meğerse tol icabı yapmış olsa… Ooo ne yakışır Zehra ya.. Hani ondan kimse ummaz ya.. Yıldız ın kokmuş anası bile onu kazıklamaya çalışıyor. Bu durumu hazmedemiyorum. O anasına Bi gününü gösterse… Çok ballı olur. Mert onunla parası için evlenmişti.. Keşke mert Zehra ya köpek gibi aşık olsa.. O denli etkilense. Bide Şahika nın hakkından gelse.. Sürüm sürüm süründürse.. Bana kalırsa senoryo işi . Hiç fena olmaz.

  2. Avatar Mustafa Kurtsen

    Çok beğendiğim bir oyuncu. Yapımcıların ve bağlı olduğu cast ajansının yeterince ilgilenmediğini düşünüyorum. Fizik., yetenek ve deneyim hepsi bir arada. Yardımcı değil baş rol hakediyor.
    Elli yıldır Dünya ve Türk Sinemasını takip eden 10 yıllık bir imdb editörü olarak dikkate alınacağımı
    düşünüyorum.

Etiketler