Yasak Elma Mert Diziden Çıktı Mı? Tekrar Gelecek Mi? Can Nergis

Bu konumuzda sizlere 4. sezondur Fox Tv de izleyicilerle buluşan Yasak Elma dizisinin kadrosuna geçtiğimiz yıl katılan Mert karakterinin, Yasak Elma’dan neden ayrıldığından ve tekrar gelip gelmeyeceğinden bahsedeceğiz. Yasak Elma Mert Diziden Çıktı Mı? Tekrar Gelecek Mi? Can Nergis diziye dönecek mi sorularına yanıt burada. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Yasak Elma dizisinin yönetmen koltuğunda 4 sezondur Neslihan Yeşilyurt oturuyordu ancak bir değişikliğe gidildi ve Neslihan Yeşilyurt Sadakatsiz dizisinin yönetmenliğini üstlenirken, Yasak Elma dizisinin yönetmenliğini ise Murat Öztürk üstlendi.

Senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı Yasak Elma, 5. Sezonda olmasına rağmen hâlâ pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi olmaya devam etmektedir. Sosyal medyada da büyük ilgi gören ve geniş izleyici kitlesine sahip olan Yasak Elma dizinin başrolünde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade yer almaktadır. Yasak Elma dizisinde ki her oyuncu en az başrol kadar ilgi görmektedir. Bizde sizler için bu konumuzda Yasak Elma dizisinde ki önemli karakterlerden biri olan Mert’in neden Yasak Elma dizisinden ayrıldığından ve tekrar gelip gelmeyeceğinden bahsedeceğiz.

Yasak Elma Mert Diziden Neden Çıktı?

Yasak Elma Mert Diziden Çıktı Mı? Tekrar Gelecek MiGeçtiğimiz sezon Yasak Elma dizisine katılan Mert, dizinin önemli karakterlerinden biri olmayı başarmıştır. Önümüzde ki günlerde Yasak Elma dizisinden ayrılacağını bildiğimiz Mert’in ayrılmasında ki sebep ise senaryo gereğidir. Tahminlerimize göre, Ender ve Caner, Mert’in eşi Zehra’dan gizlediği oğlunu ona söyleyecektir, Zehra ise şirkette ki hisseleri alıp Mert’ten boşanacaklardır ve bunun üzerine dizide Mert karakterine gerek olmadığı için diziden ayrılacaktır. Mert karakterine hayat veren oyuncumuz Can Nergis ve Yasak Elma dizisinin yapımcıları henüz bu konu hakkında bir açıklamada bulunmadı, ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi Mert diziden senaryo gereği ayrılacaktır.

Son Bilgiler: Zehra’nın hisselerini alan Mert’ten, Hasan Ali zorla hisseleri geri almıştır. Daha sonra Mert Zehra’yı kandırarak onunla barışmak istemiştir fakat Hasan Ali buna izin vermemiş, Mert’i tehdit ederek memleketine yollamıştır . Mert karakteri de bu şekilde senaryo gereği diziden ayrılmıştır.

Yasak Elma Mert Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

19 Mart 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan Yasak Elma dizisi kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmış ve 4. sezon boyunca ekranlarda ki yerini korumaya devam etmiştir. Dizinin bu kadar ilgi görmesinde senaryosunun yanı sıra oyuncularında etkisi oldukça büyüktür. 74. bölümde diziye dahil olan Mert’te kötü bir karakter olmasına rağmen kendini izleyicilere sevdirmiştir. Önümüzde ki günlerde Yasak Elma’dan ayrılacak olan Mert senaryo gereği diziye veda edecektir. Bu konu hakkında Yasak Elma yapımcılarından herhangi bir açıklama gelmese de, tahminlerimize göre Ender Mert’in gerçek yüzünü ortaya çıkaracak ve Zehra ile boşanacaktır. Bunun üzerine Mert karakteri diziden ayrılacaktır.

Yasak Elma Mert Tekrar Diziye Gelecek Mi?

74. bölümde Yasak Elma dizisine dahil olan Mert, 2 sezondur Fox Tv ekranlarında bizlerin karşısındaydı, ancak sürpriz bir şekilde Mert karakterinin diziden ayrılacağını öğrendik. Daha önce birçok oyuncusunu kaybetmesine rağmen hâlâ zirvede olan Yasak Elma dizinden ayrılacak olan Mert’in de diziye veda etmesinde ki sebep senaryo gereğidir. Yani oyuncumuz Can Nergis, Yasak Elma dizisinden kendi isteği ile değil senaryo gereği ayrılacaktır. Mert’in ayrıldıktan sonra diziye tekrar gelmesi gibi bir ihtimal vardır ama bu çok düşüktür. Yasak Elma dizisinin kadrosundan daha önce birçok oyuncu ayrılmıştı ancak hiçbiri tekrar diziye gelmedi. Yani tahminlerimize göre Mert Yasak Elma dizisinden ayrıldıktan sonra tekrar diziye gelmeyecektir.

Yasak Elma Mert Kimdir?

Diziye Kerim ile birlikte Halit’in gözüne girip onu dolandırmak için katılan Mert, daha sonra yakın dostu Kerim’i satmış ve Halit’e her şeyi anlatmıştır. Halit’in gözüne giren Mert’e Zehra’nın da ilgisi vardır. Mert, Halit’e kendini sevdirmiştir ve Zehra’nın da ona olan duygularından faydalanarak para için onunla evlenmiştir. Zehra çok saf ve temiz kalpli biri olduğu için hiçbir şeyin farkında değildir. Halit’in ölümünden sonra Zehra’nın hisselerini yöneten Mert, kendini acındırarak şirkette ki hisseleri kendi üzerine almıştır ve Mert’in herkesten gizlediği bir de oğlu vardır. Yani Mert, para için her şeyi yapabilecek olan menfaatçi kötü biridir.

Bu konumuzda sizlere Fox Tv’nin reyting rekortmeni Yasak Elma dizisinden ayrılacak olan Mert’in, Yasak Elma’dan neden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yasak Elma Mert Diziden Çıktı Mı? Tekrar Gelecek Mi? Can Nergis hakkında bilgiler yazdık. Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Oyuncular konumuza göz atabilirsiniz.

Etiketler