Yasak Elma Meriç Kimdir, Diziye Kim için Geldi? Ece İrtem

27.01.2022
1.391

Bu konumuzda Yasak Elma Meriç Kimdir, Yasak Elma dizisine yeni gelen Meriç karakteri kimdir? Meriç karakteri Yasak Elma dizisine kim için geldi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisi 19 Mart 2018 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu’nun oturduğu Yasak Elma dizisine yeni katılan Meriç karakteri de merak edilmiş ve araştırmıştır. Bizlerde bu konumuzda Yasak Elma dizisine yeni katılan Meriç karakterini yakından tanıtacağız ve Yasak Elma dizisi Meriç karakteri kimdir? Yasak Elma dizisi Meriç karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Meriç Kimdir?

Yasak Elma dizisi Meriç kimdirHer pazartesi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisine yeni katılan Meriç karakteri diziye, dizinin başrol oyuncusu Kumru’nun yakın arkadaşı olarak katılmıştır. Ancak, Meriç karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Yasak Elma dizisine Kumru’nun arkadaşı olarak katılan Meriç karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Meriç Kimdir?

Yasak Elma dizisine Kumru’nun arkadaşı olarak katılan Meriç karakterine oyuncumuz Ece İrtem hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından Meriç karakteri kadar bu karakterini canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizlerde güzel oyuncumuz Ece İrtem’i yakından tanıtacağız ve Ece İrtem kimdir? kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi diziler de yer almıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.Ece İrtem Yasak Elma dizisinde Meriç

Ece İrtem Kimdir?

30 yaşındaki oyuncumuz Ece İrtem, 14 Haziran 1991 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Opera / Şan Anasanat Dalı Bölümünden 3.lükle mezun olan Ece İrtem, üniversite eğitimine devam ettiği yıllarda İzmir Devlet Opera ve Balesi (İzdob) genel müdürü Aytül Büyüksaraç (soprano) ve Levent Gündüz (tenor), Paolo Susanni, Esra Mamaç, Anna Chubuchenko (mezzosoprano) gibi dünyaca ünlü sanatçılarla çalışmıştır. İlkokul yıllarından itibaren profesyonel olarak koşulculuk yapan Ece İrtem, Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam isimli dizi ile profesyonel oyunculuğa adım atan Ece İrtem kamera karşısına en son 2021 yılında Ferda karakterine hayat verdiği Mahkum dizisiyle geçmiştir.

Ece İrtem Yer Aldığı Diziler

Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam
Kaçak Gelinler
O Hayat Benim
Paramparça
Şeref Meselesi
Kertenkele
Payitaht Abdülhamit
Bay Yanlış
Mahkum
Yasak Elma

Ece İrtem Resmi İnstagram Hesabı

Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan güzel oyuncumuz Ece İrtem sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuz Ece İrtem’in instagram da 167 gönderisi ve 187 bin takipçisi vardır. Ece İrtem’in resmi instagram hesabı: @irtemece

Ece İrtem Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Ece İrtem’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Güzel oyuncumuz Ece İrtem henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Ece İrtem’in daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Ece İrtem’in hayatında bilinen biri yoktur.

Bu konumuzda Yasak Elma dizisine yeni katılan  Meriç karakterini ve Meriç karakterine hayat veren oyuncumuz Ece İrtem’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ece İrtem Yasak Elma dizisinde Meriç rolünde oynayacağını yazdık. Yasak Elma dizisine yeni gelen oyuncular burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Fundy dedi ki:

    Yasak elma entrikalarla dolu bir dizi