Yasak Elma Mahmut Diziden Neden Çıktı? Geri Gelecek Mi

Bu konumuzda sizlere Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisinden ayrılan Mahmut karakterinin geri gelip gelmeyeceğinden ve yasak elma dizisinden neden ayrıldığını açıklayacağız. 4 sezondur Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan yasak Elma dizisi aldığı reytinglerle hala zirvedeki yerini korumaya devam etmektedir. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün birlikte kaleme aldığı Yasak Elma dizisinden 102. bölümde Mahmut karakteri ayrılacaktır. Bizde sizler için bu konumuzda Mahmut’un neden Yasak Elma dizisinden ayrıldığını ve tekrar Yasak Elma dizisine gelip gelmeyeceğini açıklayacağız.

Not: Yasak Elma Mahmut Diziden ayrılmıştı. Son gelen bilgilere göre Yasak Elmada Mahmut rolünü oynayan Mert Altınışık RAMO dizisi ile anlaşmaya vardı. Çok yakında Ramo dizisinin oyuncu kadrosuna katılacak olan Mert Altınışık Ramoda hangi rolde karakterde olacak belli olunca yazacağız buraya.

Yasak Elma Mahmut Diziden Neden Çıktı?

86 bölümde yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Mahmut Hasan Ali’nin adamıdır. Ancak daha sonra Hasan Ail’ye hainlik yaparak Şahika’ya yardım eden Mahmut bu durumdan çok pişman olmuştur. Fakat Şahika onu her fırsatta tehdit etmektedir. Bu durumu öğrenen Hasan Ali Mahmut’un gerçekten hain olup olmadığını anlamak için onun Şahika’yı öldürmesini istemiştir. Eve hırsız gibi giren Mahmut, Şahika ile boğuşurken ölmüştür. 102. Bölümde bizlere veda edecek olan Mahmut karakterinin Yasak Elma dizisinden ayrılmasındaki sebep ise hikayesini bitmiş olmasıdır, yani Mahmut karakterine hayat veren oyuncumuz Mert Altınışık Yasak Elma dizisinden Kendi isteği ile değil senaryo gereği ayrılmıştır.Yasak Elma Mahmut Diziden Neden Çıktı ayrıldı

Yasak Elma Mahmut Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

Yasak elma dizisine 4. sezonda dahil olan Mahmut karakteri saf ve iyi niyetli biridir. Bundan dolayı izleyiciler tarafından çok sevilmiştir. Ancak daha sonra Mahmut Şahika’nın oyununa gelmiş ve Hasan Ali’ye hainlik yapmıştır daha sonra bu durumdan çok pişman olan Mahmut vicdan azabı çekmiş ve Şahika’yı öldürmeyi kabul etmiştir. En son yayınlanan 101. bölümün son sahnesinde Şahika ile boğuşurken Mahmut karakteri ölecek ve diziye veda edecektir. Mahmut karakteri Yasak Elma dizisinden ayrılma sebebi ise hikayesinin bitmiş olmasıdır. Mahmut karakteri 102. bölümde diziye veda edecektir, 102. bölüm henüz yayınlanmadığı için Yasak Elma dizisinin yapımcıları ve oyuncumuz Mert Altınışık henüz bir açıklama yapılmamıştır. Ancak Mahmut karakteri kesin olarak diziden ayrılacaktır.

Yasak Elma Mahmut Tekrar Diziye Gelecek Mi?

86. bölümde Yasak Elma dizisine Hasan Ali’nin adamı olarak dahil olan Mahmut yukarıda da belirttiğimiz gibi 102. bölümde senaryo gereği diziden ayrılacaktır. Henüz 102. bölüm yayınlanmadığı için bu konu hakkında resmi bir açıklama olmasa da Mahmut karakteri kesin olarak önümüzdeki bölüm ekranlara veda edecektir. Izleyiciler tarafından merak edilen Bir diğer soru ise Mahmut karakterinin tekrar Yasak Elma dizisinde gelip gelmeyeceğidir. Hepimizin bildiği gibi diziden daha önce birçok oyuncu ayrılmıştı ancak hiçbir oyuncu tekrar diziye dahil olmamıştır ve Mahmut karakteri ölerek diziye veda edeceği için tekrar gelmesi gibi bir durum yoktur.Yasak Elma Mahmut Diziye geri dönecek mi

Yasak Elma Mahmut Kimdir?

Mahmut çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve Hasan Ali’nin yanında büyümüştür bundan dolayı Hasan Ali’yi babası gibi görür ve onu sağ koludur. Şirkette ve evde Hasan Ali’ye her koşulda yardımcı olan Mahmut, saf ve iyi niyetli biridir, ancak daha sonra Şahika’nın oyununa gelerek Hasan Ali’ye ihanet eden Mahmut, bu durumdan çok pişman olmuştur. Fakat Şahika oldu her durumda tehdit etmektedir. Sürekli bu konu yüzünden vicdan azabı çeken Mahmut’un hain olduğunu Hasan Ali öğrenmiş ve bundan emin olmak için Mahmut’un Şahika’yı öldürmesini istemiştir. Şahika’nın Mahmut’u Her koşulda tehdit etmesinden dolayı Mahmut bu durumu kabul etmiş ve Şahika’yı öldürmek için eve hırsız gibi girmiştir, ancak Şahika’yı küçümseyen Mahmut için işler beklediği gibi gitmemiş ve Şahika ile boğuşurken ölmüştür. Mahmut karakteri bu şekilde 102 bölümde ekranlara veda edecektir.

Bu konumuzda sizlere Fox Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinden ayrılan Mahmut karakterinin neden diziden ayrıldığını ve tekrar Yasak Elma dizisine gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yasak Elma Mahmut Diziye geri dönecek mi neden ayrıldı niçin çıktı konusunda yazdık. Yasak Elma Dizisinden ayrılan oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler