Yasak Elma Leyla Neden Diziden Çıktı Geri Gelecek mi? (Tuvana Türkay)

01.02.2020
312

Yasak Elma dizisinde Leyla rolünü canlandıran güzel oyuncu Tuvana Türkay 70. bölümde diziden ayrılacak. Oyuncuyu sevenler ve Yasak Elmada Leyla karakterini beğenen merak edenler Yasak Elma Leyla Neden Diziden Çıktı Geri Gelecek mi? gibi soruları merak edip sormaya başladılar. Bizde burada sizler için kısa bir içerik hazırladık ve güzel oyuncunun neden diziden çıktığını izah edeceğiz.

Yasak Elma Leyla Neden Diziden Çıktı Geri Gelecek mi?

FOX TV’nin pazartesi akşamları ekrana gelen sevilen dizisi Yasak Elma’da bir ayrılık daha yaşandı ve Leyla karakterini canlandıran Tuvana Türkay hikayesi bittiği için 70.Bölüm itibariyle rolü bitecek ve diziye veda edecek! Peki durduk yere neden çıktı güzel oyuncu Tuvana Türkay bayram değil seyran değil, konuk oyuncu mu desek hiç değil, peki diziden çıkmasının asıl sebebi neydi, en merak edilen soruya yanıt vereli hemen.

Yasak Elma Leyla Tuvana türkay diziden ayrıldı mıYasak Elma Leyla rolü Tuvana Türkay’ın Diziden Ayrılma Nedeni:

Bildiğiniz üzere Leyla rolü Yasak Elmaya sonradan dahil olmuş ve dizide Kaya ile sevgili olmuştu. Ancak ilişkilerin karmaşıklığı ile adeta kör düğüm olan Yasak Elma dizisinde Leyla rolü beklendiği gibi Halit ile yakınlaşmış ve diğer kadınların kin ve nefretini kazanmıştı. Dizide hiç sevilmeyen karakterlerden birisi haline gelen Leyla rolü sonunda diziye veda ediyor. Ancak dizide yakalamış olduğu oyunculuk becerisini de gözardı etmeyelim. Dizinin en kurnaz en becerikli ve en güzel oyuncularından birisi olan Tuvana Türkay canlandırdığı karakter ile daha da ünlenmiş oldu. Senaryosu biten ve diziden 70. bölümde ayrılan Leyla karakteri kuşkusuz en çok iz bırakan oyunculardan birisi olacak.

Yasak Elma Leyla Neden Diziden Çıktı Geri Gelecek miYasak Elma Leyla’dan Sonra Kim Diziye Gelecek Halit ile Sevgili Olacak?

Evet başlık biraz farklı olabilir ama bildiğiniz gibi Halit ile de sevgili olan Leyla’nın diziden çıkması ile Halit şimdi kimle olacak yeni bir sevgili gelecek mi diye merak edilmeye başlandı. Şimdilik kesin bir oyuncu olmasa da ilerleyen günlerde yeni bir oyuncu Yasak Elma dizisine dahil olacak. Zaten genelde çıkan oyuncuların yerini doldurmak için bir oyuncu her zaman dizilere monte edilir. Bu arada Tuvana Türkay yeni bir dizi ile anlaşır mı önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Yasak Elma Leyla Diziye Geri Gelecek mi? (Tuvana Türkay)

Geri gelmesini beklemiyoruz, zaten diziden çıkma sebebi dizideki rolünün senaryosunun bitmiş olmasıdır.

YORUMLAR

  1. Belen dedi ki:

    Sen iman Casablanca değilsin asla olamazsın