Yasak Elma Kumru Kimdir? Biran Damla Yılmaz

08.08.2021
2.020

Bu konumuzda sizler için Yasak Elma Kumru Kimdir? Biran Damla Yılmaz bilgileri ve Yasak Elma dizisine yeni katılan Kumru karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Yasak Elma dizisi her Pazartesi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktaydı. 10 Mayıs 2021 tarihinde sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara veren Yasak Elma dizisinin başrolünde ise Şevval Sam, Eda Ece ve Berk Oktay yer almaktadır. 4 sezon boyunca Fox Tv’de yayınlanan ve aldığı reytinglerle adından sıkça söz ettiren Yasak Elma dizisinin 5. sezonuna Kumru karakteri katılmıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Yasak Elma dizisine yeni katılan Kumru karakterini daha yakından tanıtacağız ve Yasak Elma dizisi kumru kimdir? Yasak Elma dizisi Kumru karakterine hayat veren oyuncu uzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Kumru Karakteri Kimdir?

Biran Damla Yılmaz Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosundaYasak elma dizisinde 5. sezonda katılmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olan Kumru karakteri, ailesi ile beraber Yıldız’ların komşu yalısına taşınarak diziye dahil olacaktır. Kumru karakterinin, geçtiğimiz sezon diziye veda eden Şahika’nın yerine geldiği konuşulmaktadır. Ancak Kumru karakteri hakkında daha fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Kumru karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Kumru Kimdir?

Yasak Elma dizisine 5. sezonda dahil olan Kumru karakterine güzel oyuncumuz Biran Damla Yılmaz hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Kumru karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Biran Damla Yılmaz da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Yasak Elma dizisine yeni katılan oyuncumuz Biran Damla Yılmaz’ı daha yakından tanıtacağız ve Biran Damla Yılmaz kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Yasak Elma dizisi Kumru Kimdir

Biran Damla Yılmaz Kimdir?

24 yaşındaki güzel oyuncumuz 28 Haziran 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversitede konservatuar eğitimine devam eden Biran Damla Yılmaz kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisi ile geçmiştir. Dizide hayat verdiği Cariye karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncumuz aynı Yasak dizisinde yer almıştır. Biran Damla Yılmaz, kariyerindeki asıl çıkışı 2015- 2018 yılları arasında ilk defa başrol olarak yer aldığı ve Eylül karakterine hayat verdiği Kırgın Çiçekler dizisi sayesinde yakalamıştır.

Pandemi döneminde kendine bir YouTube kanalı açan ve çektiği videoları takipleri ile paylaşan oyuncumuz daha önce, Beyaz Yalan, Canevim, Yasak, Çılgın Dersane 4: Ada, Muhteşem Yüzyıl, Mucize 2: Aşk gibi birçok başarılı projede de yer almıştır. Çiçek Sepeti, Fotocum gibi markaların reklam filmlerinde de yer alan Biran Damla Yılmaz kamera karşısına en son 2021 yılında Baraj dizisiyle geçmiştir. Baraj dizisinde Nehir karakterini canlandıran güzel oyuncumuz önümüzdeki günlerde Yasak Elma dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Biran Damla Yılmaz Yer Aldığı Diziler

Muhteşem Yüzyıl – Cariye (2014)
Yasak – Esma (2014)
Beyaz Yalan – Nesrin (2015)
Kırgın Çiçekler – Eylül (2015-2018)
Canevim – Ceylan (2019)
Baraj – Nehir (2020-2021)
Yasak Elma – Kumru (2021)Yasak Elma dizisi Kumru rolü Biran Damla Yılmaz (1)

Biran Damla Yılmaz Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Kumru karakteri ile ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Biran Damla Yılmaz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 618 gönderisi ve 2,7 milyon takipçisi vardır. Güzel oyuncumuz Biran Damla Yılmaz’ın resmi ınstagram hesabı: @bdamlayilmaz

Biran Damla Yılmaz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

24 yaşında ki güzel oyuncumuz Biran Damla Yılmaz henüz evli değildir. Güzel oyuncumuz geçtiğimiz ay Bodrum yer alan Yalıkavak’ta ki Elementa Otel’de sevgilisi Deniz Can Çelik ile tatile çıkmıştı. Ancak ikilinin birlikteliği kısa sürmüş ve çift tatilden döndükten sonra ayrılmıştır. Oyuncumuz Biran Damla Yılmaz’ın şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Yasak Elma Kumru – Biran Damla Yılmaz Kıyafetleri

Oyuncumuz Biran Damla Yılmaz, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken isimlerden biridir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Biran Damla Yılmaz’ın özel hayatında ve Yasak Elma dizisinde giydiği etek, pantolon, şort, tişört, kazak, ceket, mont, kaban, hırka, elbise, tulum, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Yasak Elma dizisine yeni katılan Kumru karakterini ve Kumru karakterine hayat veren oyuncumuz Biran Damla Yılmaz’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yasak Elma Kumru Kimdir? konumuz bu kadar. Yasak Elma dizisine yeni katılan oyuncular konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. Anonim dedi ki:

    bran damla ylmza